Stichting Ter Weel 2 activiteitenbegeleiders Een leuke baan op de financiële administratie? Kom dan bij ons werken! ZLM verzekeringen Uitzend-Vacatures op de mens Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! l&uvq ooor2 TffrW ^Jl.9 18 uur per week i Wie zijn wij? Wie zoeken wij? Wat hebben wij te bieden? Wat vragen wij? gewoon goed geregeld |u>|DejjflofO È>«v\ j«- mSh)r e Siouwer/Heftrucker Horecamedewerkers Heftruckmonteur Koettechnicus Apothekersassistent Boekhoudkundig medewerker Medewerkers bezwaar, beroep en toetsing Produktiemedewerker Schoonmakers Parkeercontroleurs Kleuterleidsters Constructiebankwerkers Chauffeur I Wilt u adverteren in deze rubriek? KLEINTJE PLAATSEN? SCHRIFTELIJK Try, P/üs één Medewerker Loonadministratie Medewerker Financiële Afwikkeling Commercieel Administratief Medewerker Vakantiekracht Tourist Shop Middelburg Reageren Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcentra Ter Valcke, Gasthuis, Randhof en Rehoboth vormt Ter Weel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Goes e.o. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. Voor het verpleeghuis, unit C/D psycho geriatrisch, in Krabbendijke zijn wij per direct op zoek naar: De functie voorbereiden van activiteiten; begeleiden van cliënten bij activiteiten; observeren, rapporteren en overdragen van informatie aan/over de cliënten; bereidheid 5 dagen gemiddeld per week te werken, verdeeld over alle dagen van de week (dus incl. weekenden). Geen negen tot vijf mentaliteit. integreren van activiteitenaanbod in de dagelijkse zorgverlening Jouw bagage diploma activiteitenbegeleiding MBO/SPW of gelijkwaardig; affiniteit met ouderenzorg; inspirerende, motiverende en doelbewuste persoonlijkheid; zowel zelfstandig als in een team kunnen werken; warme, belevingsgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden. Ter Weel biedt: uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor onbepaalde tijd, 18 uur per week heeft de voorkeur, maar een andere uren- combinatie is bespreekbaar; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling; gedegen in werkperiode; prettige en informele werksfeer. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 25 juli a.s. naar Zorgcentrum Ter Weel, afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Anja Lambrechtse, coördinator activiteitenbegeleiding, tel. 0113 - 503240. Algemene informatie over Ter Weel kun je vinden op www.terweel.nl. Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. De gesprekken vinden in principe plaats in week 32. ZLM Verzekeringen is een onderlinge verzekeringsmaatschappij uit Goes met 135 medewerkers. Wij richten ons voornamelijk op particulieren en agrarische bedrijven in de provincies Zeeland en Brabant. Op dit moment zijn bijna 150.000 klanten bij ons verzekerd. Door onze scherpe premies en persoonlijke dienstverlening groeien we aanzienlijk. Ter versterking van onze Financiële Administratie zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. een prima werksfeer in een goedlopende organisatie een goed salaris én uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden voldoende mogelijkheden om jezelf te ontplooien een HAVO-of MEAO diploma of vergelijkbaar niveau je werkt graag met cijfers je hebt doorzettingsvermogen, bent stressbestendig én flexibel je bent klantgericht, hebt goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid je durft verantwoording te dragen je bent bereid om in je vrije tijd te leren voor vakdiploma's Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. *.pl! Tf> Vedior The Better Match Voor diverse horecabedrijven aan de kust zijn wij op zoek naar I Kelners/Serveersters en Keukenhulpen. Een vereiste is datje in bezit bent van eigen vervoer! Interesse? Neem contact op met Vedior Vlissingen, tel. (0118) 41 26 20. Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een I Heftruckmonteur. Heb jij MTS-WTB afgerond en relevante werkervaring, neem dan contact op met onze vestiging in Vlis singen, tel. (0118)-41 26 20. IVoor een koettechnisch bedrijf zoeken we een koeltechnicus. Heb jij LTS of MTS-Koeltechniek, Elektra of WTB en een STEK- diploma? Beschik je over enkele jaren werkervaring in deze I branche? Bel dan naar Vedior Vlissingen voor meer informatie, tel. (0118)-41 26 20 Heb jij een de opleiding Apothekersassistent afgerond en ben je per direct, fulltime beschikbaar? Bel dan voor nadere informa tie, tel. (0118) 41 26 20. Voor een overheidsinstelling zoeken wij een boekhoudkundig medewerker voor 10 uur per week. Heb je je MBA-opleiding en ruime ervaring? Bel dan naar Vedior Middelburg (0118) 62 38 55. Voor een bedrijf in de omgeving van Middelburg zijn wij op zoek naar sjouwers die in het bezit zijn van een geldig WA-1 en Evo heftruckcertificaat. Ben jij een aanpakker en heb je geen be zwaar tegen werken in ploegendiensten? Bel dan naar Vedior Middelburg, tel. (0118) 62 38 55. Voor een overheidsinstelling zoeken wij medewerkers be zwaar, beroep en toetsing, zowel parttime als fulltime. Beschik jij over enkele jaren ervaring? Heb je eerder met GWS4all ge werkt? Bel dan naar Vedior Middelburg, tel. (0118) 62 38 55. I Regelmatig zijn wij op zoek naar schoonmakers voor o.a. kan toren of bij mensen thuis. Heb je ervaring met deze werkzaam heden' Bel dan naar Vedior Middelburg, tel. (0118) 62 38 55. IDeze zomer zijn wij op zoek naar parkeercontroleurs op op- roepbasis. Ben je een persoon met overwicht en spreekt deze functie je aan? Bel dan naar Vedior Middelburg, tel. (0118) 62 a 38 55. Wij hebben regelmatig werk in de produktie. Je bent in het bezit van VCA of wilt dit op korte termijn balen (Tence biedt hier alle mogelijkheden toe!). Tevens heb je een MBO werk- en denkniveau met technische affiniteit. Je hebt geen bezwaar tegen het werken in ploegendiensten. We hebben kort- en langlopende vacatures met en zonder doorgroeimogelijkheden. 0118-629658, Lange Geere 12 Middelburg. Als kleuterleidster heb je in ieder geval een afgeronde kind- I gerichte opleiding, met stage-ervaring. Bij voorkeur SPW. Daarnaast heb je werkervaring in kinderdagverblijven. Het betreft hier een vacature op oproepbasis. 0118-629658, Lan- ge Geere 12 Middelburg. IWij zijn op zoek naar constructiebankwerker! Wil je meer in formatie over deze functie? 0118-629658. Wij zijn op zoek naar een chauffeur, wel moet u in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Wil je meer informatie: 0118-629658. Neem dan contact op met de afdeling personeelsadvertenties 0113-315540 /eaa@pzc.nl Per fax: 0113-315549. Telefonisch tussen 08.30-17.00 uur: 0113-315550. PZC, afdeling Kleintjes Postbus 31, 4460 AA Goes opleidingen Scholeksterstraat 86 4332 CC Middelburg tel.: 0118 - 638770 GSM: 065 1213492 e-mail: lvdheuvel@zeelandnet.nl wwwpluseenopleidingen.nl Plus één opleidingen organiseert voor het komend schooljaar de volgende trajecten en cursussen: Bureau Startende Ondernemers Deskundige begeleiding bij het opstarten van een eigen bedrijf. Administratie opzetten voor zelfstandigen Duur: 10 avonden. Start: 23 september 2003. VCA 1 Duur: 5 avonden. Start 15 september. Vervolgens elke maand. M A Informatie over of aanmelden voor een van de trajecten cursussen? Neem dan contact op. Wil jij eek leuke, afwisselende baan dan is werken bij Roompot Vakanties iets voor jou! Roompot Vakanties is één van de grootste aanbieders van campings en bungalowparken vn Nederland. Op bet hoofdkantoor in Kamperland zijn we wegens uitbreiding, op zoek naar: m/v 38 uur Wat zijn de taken? Verzorgen van wekelijkse en maandelijkse loonbetalingen Invoeren van nieuwe medewerk(st)ers in het salarispakket Bijhouden ziekteregistratie Organisatie BHV en EHBO opleidingen Contact onderhouden met parkmanagers en afdelingshoofden Wat vragen we? MBO/HBO niveau Kennis van computerprogramma's (met name Excel) Geen 9 tot 5 mentaliteit Collegiale instelling Accuraat en zelfstandig kunnen werken Interesse? Stuur binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar: dhr. H. Bul, Roompot Vakanties Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of per email: bul.h@roompot.nl Meer informatie? Bel 0113 - 374119. m/v 38 uur Wat zijn de taken? Opstellen van in- en externe facturen Verwerken van inkomende facturen Registreren en beoordelen van omzetten Verwerken van bijzondere reserveringen en het bewaken van de betalingen Assisteren bij het verwerken van de afrekeningen voor huiseigenaren en externe parken Meedenken over de administratieve organisatie Wat vragen we? Opleiding MBO+/HBO administratief/ financieel (bij voorkeur HEAO CE-BE) Zeer goede kennis van Excel, Word en Acces Cijfermatig en analytisch inzicht Commercieel, initiatiefrijk, flexibel en een positieve houding Eigen vervoer verhuuradministratie m/v 38 uur Wat zijn de taken? Telefonisch, persoonlijk en schriftelijk aanspreekpunt voor verhurende eigenaren Verhuurafrekeningen verzorgen voor eigenaren Beoordeling nieuwe verhuurobjecten Voeren van correspondentie en administratie Afsluiten van verhuurcontracten met particuliere eigenaren Wat vragen we? Afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur NHTV of gelijkwaardig Beheersing Duitse en Engelse taal Ruime kennis Word, Excel en Acces Uitstekende beheersing contactuele en communicatieve vaardigheden Klantvriendelijk en stressbestendig Analytisch denkvermogen Bereidheid in het weekend te werken Tourist Shop Middelburg, onderdeel van Roompot Vakanties, is een toeristisch informatiepunt en tevens boekingskantoor voor diverse verhuurlocaties in Middelburg en omgeving. Wij zijn op zoek naar een: m/v 30-38 uur Wat zijn de taken? Verstrekken van toeristische info Middelburg en omgeving Het aannemen en verwerken van boekingen Licht administratief werk Verkoop van diensten en artikelen Wat vragen we? Representatief voorkomen Goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal (mondeling en schriftelijk) Kennis van Windows, Word en Excel Bereidheid om ook in de weekenden te werken Bij voorkeur winkel/receptie ervaring Kennis van Middelburg Interesse in één van bovenstaande 3 vacatures Stuur binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar Roompot Vakanties t.a.v. Ylona Wannink, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of per email: wannink.y@roompot. nl Meer info? Bel: 0113 374359. Het is een fulltime baan. In overleg met jou bepalen we wanneer je bij ons begint. Lijkt het je leuk om bij ons te werken? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 10 dagen aan: ZLM Verzekeringen, t.a.v. de directie, postbus 70, 4460 BA Goes. Voor meer informatie over deze functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met Menno Baart, telefoon (0113) 238 249.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 10