Stichting Ter Weel medewerker P,0 O V/O pr D PZC Van der Velde VESTIGINGSMANAGER HUNTING VOLVO DE GROENE-GOES Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! PEKAAR zaterdag 5 juli 2003 VLECHTER HECHTLASSER MACHINIST E L E K T R O M O N T,E U R 24 uur per week op de mens GROEPSLEERKRACHT (m/v) l&X Partners goes middelburg stellendam Assistent Accountant zelfstandig verkoopgedreven analytisch VEE PROJECTCOÖRDINATOR INTEGRALE VERGUNNINGVERLENING Voor onze opdrachtgever, een bedrijf in de omgeving van Oosterhout gespecialiseerd in de produktie van voorgespannen beton, zijn wij op zoek naar de volgende vakmannen: Deze vakman op LTS-niveau Cin bezit van diploma of met cursussen ervaring tot dit niveau gekomen) leest tekeningen en vlecht vervolgens het betonijzer. Ervaring met préfab-beton produktie-omgeving is een voordeel. Deze vakman op LTS-niveau tin bezit van diploma of met cursussen ervaring tot dit niveau gekomen) leest tekeningen en draagt vervolgens zorg voor de hechtlassen CCOa). Ervaring met produktie-omgeving is een voordeel. Deze vakman moet all-round inzetbaar zijn op draaibare kranen en andere machines. Gevoel voor heffen, hijsen en kraanbewegingen is een must. Kennis van werktuigbouw is een voordeel. Deze daadkrachtige vakman op LTS- MTS-niveau Cin bezit van diploma of met cursussen ervaring tot dit niveau gekomen) zorgt voor de totale coördinatie van het elektrotechnische deel binnen het bedrijf. Verzorgen planning, aansturen elektromonteur, zelf oplossen van complexere problemen, uitvoeren preventief onderhoud, stellen prioriteiten en inhuren vakspecialisten behoren tot deze veelzijdige functie. Ervaring met PLC-omgeving is een voordeel. De sfeer bij onze opdrachtgever is ongedwongen. Er heerst een goed verantwoordelijkheidsgevoel, maar plezier in het werk is ook erg belang rijk om optimale resultaten te behalen. Als je interesse'hebt in één van de bovenstaande vacatures dan kun je bellen met Jurgen Pauwels op telefoonnummer 013 - 544 41 44. Uiteraard is het mogelijk om een korte brief CNieuwlandstraat 7, 503S SL Tilburg) of een mail tjurgen@newhunting.nlJ te sturen. NEW HUNTING IS ONDERDEEL VAN TRIVOOR Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcentra Ter Valcke, Gasthuis, Randhof en Rehoboth vormt Ter Weel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Goes e.o. Verder is er sprake van samenwerking met Stichting Vredelust (verzorgingshuis te Yerseke en dagopvang in Kruiningen) met als doel een fusie. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor de afdeling Personeel, organisatie en opleidingen (P.O&O) is in Goes per 1 oktober a.s. een vacature voor een: De functie In deze functie verricht je hoofdzakelijk werkzaamheden voor Stichting Woonzorg Goes e.o. en Vredelust. Mocht in de toekomst blijken dat Stichting Woonzorg zelfstandig de administratie gaat verzorgen, kan dit betekenen dat het dienstverband met Stichting Woonzorg wordt voortgezet. Je verzorgt de gehele personeelsadministratie voor beide organisaties. Tevens informeer je leidinggevenden en medewerkers bij vragen op het gebied van de CAO, sociale verzekeringen etc. Verder voer je personele taken uit: zo verzorg je het traject van werving en selectie en houd je exitinterviews. Tijdens ziekte en vakantie vervang je collega's medewerker P,0&0. Jouw bagage een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MBO Sociaal Juridisch Medewerker; praktijkervaring vanuit een vergelijkbare functie; goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; dienstverlenende, enthousiaste en positief kritische instelling; zelfstandig en systematisch kunnen werken; integriteit en objectiviteit vanwege vertrouwelijke gegevens en selectiegesprekken; bereidheid tot het draaien van meeruren bij een eventuele piek in de werkzaamheden. Ter Weel biedt: dienstverband voor de duur van één jaar; uitzicht op vast dienstverband; salaris conform de salarisschaal FWG 40 van de CAO V&V (max. 2.265,12 per maand bij een fulltime dienstverband); aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering, kinderopvang en een spaarloonregeling; gedegen inwerkperiode; prettige, informele werksfeer. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 23 juli a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Manon Buijsman, hoofd P,0&0, op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 0113 - 216878. Algemene informatie over Ter Weel vind je op www.terweel.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 31. Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. Vereniging voor chris telijkonderwijs middelburg De l/CO is een vereniging met zeven scholen voor basisonderwijs in Middelburg, St. Laurens en Arnemuiden, met een totaal van ca. 1.800 leerlingen. De Cederhof is een school voor christelijk basisonderwijs van ca. 280 leerlingen, ver deeld over twee locaties in de Stromenwijk en Griffioen. Gewerkt wordt in een team van 19 collega's, geleid door een managementteam waarin onder-, midden- en bovenbouw vertegenwoor digd zijn. Wij zijn op weg naar een adaptieve aanpak van ons onderwijs, waarin verhoging van zelfstandigheid van leerlingen en klassen- management steekwoorden zijn. Het bestuur van bovengenoemde vereniging roept sollicitanten op voor de functie van per 1 september 2003 in werktijdfactor 0,6346 in groep 7 van Cederhof, locatie Mastgatstraat. Vanwege de samenstelling van het team gaat bij vergelijkbare geschiktheid de voorkeur uit naar een man. Profiel Wij denken aan een collega, die denkt en leeft vanuit het Christelijke normen- en waardenpatroon niet de leerstof, maar het kind centraal stelt hecht aan samenwerking en openheid met collegae, ouders en kinderen open staat voor vernieuwingen Functie-eisen de vereiste onderwijsbevoegdheid inzet voor het christelijk onderwijs uit persoonlijke overtuiging kerkelijke meelevendheid Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer M. P. W. van de Velde (tel. school 0118- 650251/650214 - privé 0118-615013). Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk 11 juli 2003 in het bezit te zijn van het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs Middelburg, Postbus 233, 4330 AE Middelburg. Selectiegesprekken vinden plaats op 16 juli 2003. De sollicitatiecode volgens de CAO PO is van toepas sing. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Pekaar Partners is een middelgroot accountantskantoor met vestigingen in Goes, Middelburg en Stellendam. Naast het verrichten van accountancywerkzaamheden advise ren wij onze relaties op fiscaaljuridisch en bedrijfseconomisch terrein. Ook vindt dienstverlening plaats ten aanzien van admini stratie en automatisering. In onze organisatie zijn diverse spe cialisten werkzaam zoals accountants (RA's en AA's), fiscalis ten, mediators en IT-specialisten. Ter versterking van het team van ons kantoor te Goes zoeken wij op korte termijn een CLIËNTGERICHTE De beoogde kandidaat dient minimaal in het bezit te zijn van het HAVO of MEAO diploma (of een gelijkwaardig diploma) en be reid te zijn verdere, vakgerichte, studies te volgen. Kandidaten met enige relevante werkervaring verdienen de voorkeur. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verwerken en controleren van administraties, verzorging van belastingaangif ten en het samenstellen van jaarrekeningen. Wij bieden een afwisselende (fulltime) baan in een informele werksfeer met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Ben je geïnteresseerd in deze functie dan nodigen wij je uit om ivoor 19 juli je sollicitatie en CV te richten aan Pekaar Partners Accountants en Belastingadviseurs, Postbus 98 4460 AB Goes of te mailen naar pz@pekaar.nl. Voor verdere inlichtingen over deze vacature kun je beffen met de heer M.J. de Goffau, tele foonnummer 0113-214310. Voor meer informatie over Pekaar Partners verwijzen wij je naar onze site: www.pekaar.nl. ding van deze advertentie is niet gewenst. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Onze opdrachtgever, De Groene Goes B.V., is officieel Volvo-dealer voor Zuid- en Noord-Beveland en Walcheren. Zij heeft een uitstekende reputatie opbouwd en een hecht team van 18 gedreven en enthousiaste medewerkers vormt de stuwende kracht achter dit succes. Dit jaar is De Groene Goes verhuisd naar een volledig nieuw bedrijfspand in het CAR VILLAGE®-complex in Goes. Dit mobiliteitsconcept in het centrum van Zeeland biedt plaats aan vier dealerbedrijven en een servicestation. Het is een omgeving met allure die past bij een premiummerk als Volvo. Om het succes verder uit te bouwen en de ambitieuze toekomstplannen te realiseren, zijn wij voor onze opdrachtgever op zoek naar gemotiveerde kandidaten m/v voor de functie van: werving en selectie salesmanagement Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 info@velde.nl Voor meer informatie en vacatures: www.velde.nl Een veelzijdige functie! Na de inwerkperiode, waarin u kennismaakt met de werkwijze en klantenkring van De Groene Goes, bent u verant woordelijk voor het bedrijf in commercieel, financieel en organisatorisch opzicht. Op coachende en motiverende wijze stuurt u de 18 medewerkers aan. U weet de kennis en kwaliteiten van uw medewerkers optimaal te benutten. U ontwikkelt jaarlijks een businessplan, stelt een begroting op en bent gesprekspartner voor de importeur en de lease maatschappijen. Tevens bent u zelf actief in de verkoop. Daarbij weet u, samen met uw medewerkers, de winstgevend heid te optimaliseren. U rapporteert aan de algemeen directeur. De kandidaat Een commercieel gedreven manager die op uiteenlopende niveaus kan communiceren en samenwerken. U bent te typeren als een harde werker met aandacht voor uw medewerkers. Maar boven alles bent u een echte ondernemer met een hands-on mentaliteit. Uw werk- en denkniveau is minimaal HBO. Daarnaast heeft u enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie in de autobranche. De relevante kengetallen van een autodealerbedrijf zijn bij u dan ook bekend. Uw enthousiasme, daadkracht en doorzettingsvermogen maken u een geschikte kandidaat voor deze functie. Spreekt deze functie u aan? En bent u geïnteresseerd in een verantwoordelijke functie bij een professionele onderneming? Stuur of e-mail dan binnen 10 dagen uw brief voorzien van cv ter attentie van de heer W.J.C.M. Antonis, onder vermelding van DGG031BP. Voor meer informatie kunt u vragen naar mevrouw M.J.E. Schouten of kijken op www.degroene-goes.nl. GEMEENTE Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walche ren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, verspreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeristische, recreatieve en groene gemeente aantrekkelijk voor de vele toeristen door 34 km lange kust met bossen, duinen en strand, het Veerse Meer en het agrarisch middengebied. Ten slotte aantrekkelijk door het aanwezige culturele erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, klederdracht en folklore. De ambtelijke organisatie, met circa 210 medewerkers, bestaat uit een Management en 12 afdelingen. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open organisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuisvest in een modern gemeentehuis in de kern Domburg. Eén van de 12 afdelingen is de afdeling Veiligheidszorg. Deze afdeling heeft 6 medewerkers. Het college van burgemeester en wethouders wil in deze raadsperiode de bestaande vergunningen toetsen en actualiseren én nieuwe vergunningen alleen nog maar integraal verlenen, dit onder de projectnaam "veilig en vergund"(zie www.Veere.nl). Het gaat om te actualiseren vergunnin gen op de beleidsterreinen bouwen en wonen, milieu, brandweer, ruimtelijke ordening, de drank- en horecawet, de wet op de kansspelen en de APV. Het project is organisatorisch onderge bracht bij de afdeling Veiligheidszorg. Voor dit project zijn wij op zoek naar een enthousiaste: (36 uur per week, voor een periode van 3 jaar, gedurende het project) De functie-inhoud: Je verzorgt voorlichting over het project Veilig Vergund (V&V) aan belanghebbenden; je bent voorzitter van de werkgroep V&V, waar de verschillende afdelingen in vertegenwoordigd zijn; je inventariseert en prioriteert, in overleg met de werkgroep, de te toetsen en te actualiseren vergunningen van bedrijven en instellingen. Je hebt contact met de bedrijven over het project en de voortgang ervan. Je coördineert het proces intern van A tot Z. je adviseert het managementteam en het bestuur over de te actualiseren vergunningen en je verzorgt de rapportage van het project. Kortom: aan de voorzijde van het project ben je de initiator, tijdens het project de begeleider en coördinator en je rapporteert zowel richting de klant als richting het bestuur. Het profiel: voor deze functie is een mbo werk- en denkniveau vereist Je hebt kennis van één of meerdere vakgebieden die vallen onder het project "Veilig en Vergund". Je beschikt over aantoonbare ervaring op het gebied van projectmatig werken en met het coördineren van taken. Belangrijk voor deze functie is dat je gevoel voor bestuurlijke verhoudingen hebt gewend bent verantwoordelijkheden en initiatieven te nemen en zelfstandig kan werken. We verwachten van jou uitstekende communicatieve uitdrukkingsvaardigheden, overtuigings kracht en tact Daarnaast ben je in het bezit van rijbewijs B en je beschikt over een eigen auto. De arbeidsvoorwaarden: het bruto maandsalaris bedraagt afhankelijk van opleiding en werkervaring, minimaal 1.924,-- en maximaal 2.802,- (indicatieve functieschaal 8), afhankelijk van je opleiding en ervaring. De functie moet nog definitief beschreven en gewaardeerd worden. Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. variabele werktijden, (ver)koop vakantie-uren, opbouw compensatieverlof, kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, pc-privé- en fetsplan. Overige informatie: Meer informatie nodig! Bel met André Willemstein, hoofd afdeling Veiligheidszorg, tel. (Oil8) 555 420, of Anneke van Hootegem, personeelsadviseur, doorkiesnummer (0118) 555 390.-Heb je belangstelling! Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 16 juli 2003 naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POI, Postbus 1000,4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 07/03 in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar vacature@veere.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 18 juli 2003. I Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26