www.pzc.nl/kleintjes Cjebt. PLaddet b.v. INTEC IP echnische Unie CHAUFFEUR AKKERMANS^Techniek servicemonteur cv-techniek Van der Velde Commercieel medewerker Sanitair m/v Wie houdt onze chemie gaande? MACHINEBEDIENER T~ wal-FLEX BV Assistent inkoper m/v ■IV Process Technicians (Operators) Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau www.techniek.nl van derzr\ PEIIL Groep OS IS Automatisering "Ruimte krijgen en weten dat er groeimogelijkheden zijn, is voor mij een absolute voorwaarde." The Dow Chemical Company is een toonaangevend bedrijf dat op wetenschappelijke en technologische basis innovatieve chemicaliën, kunststoffen en agrarische producten en diensten ontwikkelt. Met een jaarlijkse omzet van ongeveer 28 miljard dollar bedient Dow klanten in 170 landen en een uitgebreid aantal markten die onmisbaar zijn voor de menselijke vooruitgang, waaronder voedsel, transport, gezondheid en geneeskunde, persoonlijke en huishoudelijke verzorging, bouw en constructie. Uit het oogpunt van duurzame ontwikkeling zoekt Dow met haar 50.000 medewerkers naar een balans tussen economische, milieugerelateerde en maatschap pelijke verantwoordelijkheden. Om onze fabrieken in Terneuzen ook in de toekomst goed te iaten draaien, kijken we momenteel uit naar gedreven (m/v) Onze fabrieken vormen de ruggengraat van het bedrijf. Het is dan ook van groot belang dat deze optimaal presteren. Efficiëntie en betrouw baarheid zijn in dit verband de sleutelwoorden van onze aanpak. Als Process Technician ben je, samen met je collega's, verantwoordelijk voor het goede verloop van het productieproces. Tot je kerntaken behoren het bedienen van de procesinstallaties en het bewaken van de productkwaliteit. Veiligheid, milieu en gezondheid krijgen daarbij de absolute prioriteit. Je draagt verder bij tot het verbeteren van het productieproces en het algemeen functioneren van de fabriek. Voor deze functie kijken we uit naar teamplayers, die ook zelfstandig kunnen optreden. Je bent communicatief ingesteld en hebt een goed beoordelingsvermogen met aandacht voor details en discipline. Van ons krijg je de kans om je talenten uit te bouwen en op die manier verder te groeien binnen de organisatie. Diplomavereisten Een opleiding Procestechniek in TSO met 7de (specialisatie)jaar (België) of op MBO 4-niveau (Nederland); OF een opleiding TSO met 7de (specialisatie)jaar of op MBO 4-niveau in een andere richting dan in Procestechniek, maar met de bereidheid om je na de indiensttreding door een bijkomende opleiding in dit vakgebied in te werken; OF dit jaar de TSO-opleiding met 7de (specialisatie)jaar of een opleiding op MBO 4-niveau afronden. Ons aanbod Dow biedt je een avontuurlijke job met concurrerende arbeidsvoor waarden, en de kans om, mede door middel van interne opleidings-; mogelijkheden, een boeiende loopbaan uit te bouwen. Denk je dat het tussen ons chemie kan worden? Solliciteer on line via www.dowbenelux.com. Dubbelklik op 'Technische en Administratieve Banen' onder 'Werken bij Dow', en vervolgens op 'Process Technicians'. Of stuur je sollicitatiebrief naar Tabita Picavet- Verburg, Postbus 48, 4530 AA Terneuzen, Nederland. De wervingsprocedure omvat behalve selectie-interviews ook een aanstellingskeuring/medisch onderzoek. Meer weten over een baan als Process Technician en andere vacatures bij Dow? Surf dan gauw naar www.dowbenelux.com. OowChf COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Customer service representative m/v We are looking for a flexible, enthusiastic native speaker British to join the Customer Service Team for the UK market for an interna tional company in Bergen op Zoom. As a CSR your primary task is to represent and defend the logistical needs of the customer towards the internal organization. You pro-actively provide support in service and logistics, engage in profes sional order management and upgrade the quality of service to customers. We expect you to have strong communication- and organizing skills, a university degree (or equivalent) and to be a real team player. If this sounds like you, please contact us! Informatie: (0164) 2 9 3 1 95, Danielle Thomas, Plasticslaan I. Bergen ob Zoom www.tempo-team.nl AKKERMAN^Techniek is onderdeel van de Van der Peijl Groep, een technische groot handelsketen met in totaal 18 vestigingen in Zuidwest Nederland en België. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 350 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 825.000 kwaliteits artikelen aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek, gereedschappen (werkplaats-equipment) en automaterialen/truckdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen en reinigingstechniek. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: Voor onze vestiging te Zevenbergen zijn wij op zoek naar een: M/V fulltime Taken: - bestel/bezorgdienst regio Zevenbergen. Wij vragen: - in bezit van rijbewijs B; - leeftijd tot 35 jaar; - woonachtig in de omgeving Zevenbergen. Wij bieden: - afwisselend werk binnen jong team; - goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de Technische Groothandel. Voor meer informatie kunt U contact opnemen telefoonnr. 0168-327251 Akkermans Techniek, T.a.v. de heer C.J. Jansen, Postbus 37, 4760 AA Zevenbergen e-mail: cj@techniek.nl bPI acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld VERKOOP VAN GRONDVERZET- EN INTERNTRANSPORTMACHINES MACHINALE VERSPANINGSWERKZAAMHEDEN CONSTRUCTEUR VAN BAKKEN EN GRIJPERS Gebr. Pladdet b.v. is een handels- en constructiebedrijf met ca. 55 medewerkers, o.a. gespecialiseerd in fabriceren van graafbakken voor de grondverzet en overslag. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: Voor de CNC brandsnijmachine. Functieomschrijving: U gaat zelfstandig deze brandsnijmachine bedienen volgens de opgegeven specificaties. Deze machine hoeft u niet in te programmeren, maar wel in te stellen naar plaatdikte, materiaalsoort e.d. Opleidingsomschrijving: - U hebt een opleiding gehad op V.M.B.O. niveau in de metaal. - Een actieve en gemotiveerde instelling. - Opleiding voor het bedienen van deze machine wordt intern door het bedrijf gegeven. Geïnteresseerden worden verzocht te reageren binnen 10 dagen naar: Gebr. Pladdet b.v. T.a.v. Dhr. P. van Cadsand Paulinaweg 6-10 4521 RE Biervliet Tel. 0115-481351 gas-waterleiding centrale verwarming loodgieterswerk airconditioning INSTALLATIE TECHNIEK Intec Installatietechniek is een jong en dynamisch Installatiebedrijf (wtb) met als werkgebied voornamelijk Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. In 2003 heeft Intec de werkzaamheden van installatiebedrijf Verwalo Goes BV overgenomen. Wegens toenemende groei van ons klantenbestand hebben wij plaats voor een Wij vragen - bezit van relevante vakdiploma's of studerend daarvoor - klantvriendelijke en service gerichte instelling - leeftijd tot 40 jaar Wij bieden: - een goed salaris - eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden - 38-urige werkweek - prettige werkfsfeer Voor nadere inlichtingen: De heer J. Lodder: telefoon 0113-341100 mobiel 06-53708451 Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Intec Installatietechniek BV Mevrouw A. C. Ridderhof, Anthony Fokkerstraat 28 4462 ET Goes E-mail: DRidderhof@intec-kapelle.nl Onze opdrachtgever IP te Amstelveen is de reclameverkoopmaatschappij van de Holland Media Groep (HMG). Onder de HMG vallen de televisiezenders RTL4, RTL5, Yorin en de radiostations Yorin FM en RTL FM. Ook verkoopt IP reclameruimte op TEXT- en internetpagina's van de HMG. Als marktleider loopt IP, met haar ca. 130 medewerkers, voorop als het gaat om een gedegen kennis van de mediamarkt en een optimale serviceverlening aan haar klanten. Het doel van de organisatie is om, naast het exploiteren van commerciële televisie- en radiostations, het gebruik van deze media permanent te verbeteren. Bovendien zet IP zich door middel van onderzoek actief in voor de innovatie van het gebruik van TV- en radioreclame. Om de marktleidersfunctie te verstevigen zijn wij op zoek naar meerdere kandidaten m/v voor de functie van: werving en selectie salesfuncties Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 info@velde.nl Voor meer informatie en vacatures: www.velde.nl Salestalent dat creatieve projecten commercieel inhoud geeft De functie Na een praktische inwerkperiode geef je uitvoering aan het verkoopbeleid van IP. Daarnaast draag je bij aan de realisatie van de verkoopdoelstelling van de sponsoringverkoop voor televisie en de overige IP producten; je brengt programmaproducenten en adverteerders bij elkaar en werkt hoofdzakelijk op projectmatige basis. Als accountmanager Sponsoring ben je verantwoordelijk voor eigen tv-programma's en het realiseren van individueel gestelde targets. Je onderhoudt intensief contact met je bestaande relaties en bent actief in het opbouwen van relaties in 'new business'. In deze afwisselende functie ben je meer dan een verkoper; je inventariseert de communicatiebehoeften van je prospects en je adviseert hen over de diverse sponsoringmogelijkheden van IP. Je benadert adverteerders pro-actief door het maken van sponsoringvoorstellen. Wie zoekt IP? Een commercieel talent voor wie de mediawereld niet vreemd is. Dankzij je communicatieve vaardigheden ben je een vlotte en aangename gesprekspartner die mensen voor zich kan winnen; je weet je moeiteloos aan te passen aan verschillende gesprekspartners. Je hebt ervaring in een commerciële functie en bij voorkeur in een vergelijkbare branche. Daarnaast ben je resultaatgericht, stressbestendig en je hebt een goed organisatorisch vermogen. Naast de Nederlandse, beheers je ook de Engelse taal. Je functioneert minimaal op HBO-niveau, verkregen door opleiding en/of werkervaring. Je resultaatgerichtheid, doorzettingsvermogen en diplomatieke vaardigheden zijn echter doorslaggevend voor je succes! Ben jij de accountmanager Sponsoring waar IP naar op zoek is? En wil je deel uitmaken van deze enthousiaste, professionele en informele organisatie? Stuur of e-mait dan binnen 10 dagen je brief voorzien van cv ter attentie van Wilko van der Velden of Mark Schuiveting onder vermelding van IP031TG. Voor meer informatie kun je vragen naar Koen Mathijssen. Onderhoud Service Informatie Systeem OSIS maakt standaard en maatwerk programma's voor Service en Onderhoud gerichte bedrijven e Groendal 7 43Ö1 CJ Zierikzee Programmeur (MA/) Voor de ontwikkeling van een nieuw te bouwen standaardapplicatie zijn we op zoek naar een ondernemende program meur met relevante ervaring in Visual Foxpro, Foxpro, Visual Basic en SQL server Door de aard van het bedrijf en de werk zaamheden is een vast dienstverband niet vanzelfsprekend. Voor een reactie of vragen bel of mail: 0111-450157 of jan-peter@osisnet.nl. Een sollicitatiebrief mag natuurlijk ook. Voor ons Verkoopkantoor Middelburg zoeken wij een: Werken voor een landelijke groothandel die tevens marktleider is? Die behalve grote zekerheid aan haar klanten ook haar mede werkers veel zekerheid biedt? Werken voor een effectieve organisatie die zich richt op professionele installateurs van elektrotech nische, sanitaire en verwarmingsmaterialen, alsmede op zelfinstallerende bedrijven? Werk jij graag in een informele no-nonsens cultuur en ben je een teamspeler? Dan is Technische Unie wat jij zoekt. Met 35 verkoopkantoren, 2 distributiecentra in Alphen aan den Rijn en Strijen, het Centraal Kantoor in Amstelveen én 1800 collega's, kennen jouw groeimogelijkheden geen grenzen. Een van de belangrijkste taken is het behandelen van telefonische orders. Daarnaast geef je productadvies aan onze relaties en informeer je hen over dienstverlenende activi teiten. Voor deze veel zijdige functie den ken wij aan een man of vrouw met goede contactuele en commercië le eigenschappen. Heb je daarnaast affiniteit met de sanitair- en verwarmingsbranche en ervaring in de handel in installatiematerialen? Beschik je bovendien over een markt-, kwaliteit- en resultaatgerichte instelling die je praktisch kunt invullen? En ben je bereid deze kwaliteiten verder uit te breiden middels opleidingen en trainingen? Dan is dit een functie die bij jou past. Heb je interesse? Stuur dan binnen 10 dagen je schriftelijke sollicitatie naar: Technische Unie B.V., t.a.v. Leo van Driel, Arne- steinweg 65, 4338PD Middelburg. E-mailen kan ook: g.petkovic@technischeunie.com. Voor meer informa tie kun je contact opnemen met Goran Petkoviq Verkoopleider, telefoon (0118) 65 72 57. Algemene informatie over Technische Unie kun je lezen op onze internetsite: www.technischeunie.com WAL-FLEX B.V. is een organisatie, gericht op het werven van tijdelijk personeel, dat wordt gedetacheerd bij LétÉ. LétÉ is een arbeids- integratiebedrijf, bestaande uit - een divisie Integratie, - een divisie Productie en - een ondersteunende divisie Statdiensten. Doelstelling van LétÉ is om mensen met een afstand tot de arbeids markt te begeleiden naar - regulier werk, - gesubsidieerde arbeid of - passende activiteiten. Personeels voorziening Bij de stafdienst van LétÉ is per direct plaats voor een voor 36 uur per week De assistent inkoper verricht de werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van een ambtelijk leidinggevende. Het takenpakket bestaat o.a. uit: - Het inkopen van artikelen, goederen en grond stoffen; - Het onderhandelen met leveranciers over prijs, levertijd, leveringsvoorwaarden, kwaliteit met betrekking tot die goederen binnen vastgestelde marges; - Het bewaken van levertijden van de ingekochte goederen e.d.; - Het administratief afwikkelen van alle inkopen. Wij vragen: - Een voltooide opleiding op MBO niveau b.v. MTS, MEAO, - Relevante inkoopopleiding b.v. IBSW, NEVI-MIL, - Kennis van automatisering, - Zowel zelfstandig alswel in teamverband kunnen werken, - Ervaring in soortgelijke functie. Wij bieden: - Een arbeidscontract voor een jaar met de mogelijk heid tot verlenging. - Een salaris van minimaal 1.533,- tot maximaal 2.029,- per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A. Lievense. Tel. 0118-633040. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 juli 2003 richten aan: WAL-FLEX B.V., t.a.v. dhr. J. L. Schonis, Postbus 280, 4330 AG Middelburg. Acquisitie aan de hand van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36