Varen op zee... ...en toch regelmatig thuis BouwCenter DeJager-Tolhoek Zeeuws-Vlaanderen Huis Telefoniste/typiste M/V 1. Kapitein 2. Hoofd Werktuigkundige 3. Matroos 4. Matroos/Kok verzorgenden (m/v) en verpleegkundigen (m/v) CHAUFFEUR BINNENLAND Clearwater group RlSI Hoofd Gedragsdeskundige Staf m/v Afdelingshoofd Casemanagement m/v In deze regio zoeken wij ZEEUWSE VLEESHANDEL commercieel samenwerkingsverband van zelfstandige regionale leveranciers van professionele bouwmaterialen, keukens, tegels Met in vestigingen is zij de grootste leverancier van bouwend Neder- voor 5 dagen per week Zeeuws-Vlaanderen c De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met een vloot van 5 moderne chemicaliëntankers. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote verschei denheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Door de geavanceerdheid van onze schepen en de vrachten die wij ver voeren bieden wij, zowel vanuit tech nisch als vanuit nautisch oogpunt, een uitermate interessante optie als officier of matroos aan boord van onze schepen. Postbus 229, 3350 AE Papendrecht 3 078 - 6410440, fi 078 - 6413891 E-mail; Leonie@clearwatergroup.nl Elektronisch solliciteren...? Ca naar www.clearwatergroup.nl Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. m£Ë Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functies van: De geschikte kandidaat heeft een maritieme opleiding op HBO niveau. Daarnaast dient hij/zij in het bezit te zijn van een chemicaliëncertificaat met ervaring aan boord van een chemicaliëntanker. 1ste stuurlieden die deze mogelijkheid willen aangrijpen om te promoveren tot kapitein nodigen wij van harte uit om te solliciteren. De geschikte kandidaat heeft een maritieme/technische opleiding op HBO niveau. Beschikt hij/zij bovendien over een chemicaliëncertificaat met ervaring aan boord van een chemicaliëntanker, dan is dat een duidelijke pré. De geschikte kandidaat is in het bezit van een geldig vaarbevoegdheidsbewijs. De geschikte kandidaat is in het bezit van een geldig vaarbevoegdheidsbewijs en een scheepskoksdiploma. Ben je op zoek naar een uitdaging met voldoende ruimte voor een regelmatig privé leven, dan is dit een job die jouw op het lijf is geschreven. Onze CAO biedt officieren een regeling van 7 weken op en 7 weken af, en voor matrozen en koks 8 weken op en 4 weken at. Bovendien mag je rekenen op een prima beloning die past bij de zwaarte van de functie. Wil je meer weten..., neem dan contact op met Leonie Waardeloo. De schepen van de Clearwater Group varen allen onder Nederlandse vlag met uitsluitend Nederlandse officieren. Verder beschikken wij over een van de meest vooruitstrevende CAO's in de branche, alle reden om eens verder te informeren naar je mogelijkheden bij de Clearwater Group. Bureau Jeugdzorg Zeeland (BJZ) is een provinciaalwerkende organisatie met vijf kernactiviteiten: Preventie, Indicatie stelling,Casemanagement Jeugdbescherming en Vrijwillige Jeugdhulpverlening, Jeugdreclassering en het Advies- en Meldpunt Kindermishandeling. BJZ is voortgekomen uit de herstructurering van de Jeugdzorg in Zeeland en per 1 augustus 2003 operationeel. BJZ stelt zich tot doel om in samenspraak met de jeug digen, ouders, opvoeders en andere direct betrokkenen, een actieve en professionele bijdrage te leveren aan het voorkomen, verbeteren en herstellen van problematische opvoedingssituaties en werkt daarbij nauw samen met de aanbieders van jeugdzorg, zowel provinciaal als landelijk. Binnen de Gedragsdeskundige Staf is door de vorming van BJZ een vacature ontstaan voor de functie van: 36 uur per week (100%) - vacaturenummer 03.11 Standplaats Middelburg DE FUNCTIE Als hoofd geeft u leiding aan de Gedragsdeskundige Staf 3 fte, 4 medewerkers) en rap porteert u aan de Raad van Bestuur. U adviseert en ondersteunt hulpverleners, teambegelei ders en afdelingshoofden op het gebied van gedragsaspecten binnen de casuïstiek. Daarnaast coördineert u de werkzaamheden van de gedragsdeskundigen en schept u mogelijkheden voor beleidsontwikkeling. U draagt zorg voor de ontwikkeling van het hulpverleningsaanbod van de organisatie en draagt bij aan de deskundigheids-bevordering van de medewerkers. Tevens verricht u werkzaamheden ten behoeve van de diagnostiek en neemt u deel aan in- en externe overlegvormen. HET PROFIEL U beschikt over een afgeronde WO-opleiding richting klinische of ontwikkelingspsycholo gie danwel orthopedagogiek en een managementopleiding of leidinggevende ervaring. Een diagnostiekbevoegdheid en registratie als gezondheidszorgpsycholoog strekken tot aanbeve ling. U heeft kennis van de sociale kaart, behandelingsvormen, methodieken en wet- en regel geving. Daarnaast beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid en analytisch vermogen om signalen te kunnen omzetten in beleidsvoorstellen. Vanzelf sprekend beschikt u over tact en bent u oplettend, geduldig en nauwkeurig. Binnen de afdeling Casemanagement Jeugdbescherming en Vrijwillige Jeugdhulp verlening is door de vorming van BJZ een vacature ontstaan voor de functie van: 36 uur per week (100%) - vacaturenummer 03.12 Standplaats Middelburg DE FUNCTIE Als afdelingshoofd bent u verantwoordelijk voor de algehele werkorganisatie van de afdeling Casemanagement 65 fte, 90 medewerkers). Voor het overgrote deel bestaat de afdeling uit uitvoerend maatschappelijk werkenden (jeugdbeschermers en jeugdhulpverle- ners). Daarnaast heeft de afdeling de beschikking over een eigen secretariaat en wordt u in de aansturing van de afdeling ondersteund door vier teamleiders. Tevens bent u verantwoordelijk voor de ontwikkeling en toepassing van het hulpverleningsbeleid en de toepassing van het sociaal en financieel beleid binnen de afdeling. U maakt deel uit van het managementteam van BJZ en participeert actief in regionale en landelijke netwerken. HET PROFIEL U beschikt over HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een voortgezette opleiding en/of managementopleiding. Daarnaast heeft u ervaring in het leidinggeven aan professionals en heeft u voldoende vaardigheden om een (personeels)budgette kunnen voeren. Bij voorkeur beschikt u over kennis van jeugdbescherming en jeugdhulpverlening. U heeft op management niveau ervaring opgedaan met beleidsontwikkeling en organisatieverandering, en bent een strategisch denker en planner. Vanzelfsprekend beschikt u over goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheden en tact. ALGEMENE INFORMATIE EN SOLLICITATIE BJZ biedt u een arbeidsovereenkomst voor de duur van 1 jaar met de intentie tot het aanslui tend aangaan van een vast dienstverband. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Jeugdhulpverlening, aangevuld met een aantal aantrekkelijke personele regelingen. Beide functies zijn ingedeeld in salarisschaal 12. Uw inschaling is afhan kelijk van uw opleiding en ervaring. U neemt deel aan het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen over deze functies zijn te verkrijgen bij de sectorhoofden, telefonisch te bereiken van maandag t/m donderdag via (0118) 67 76 80. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, uiterlijk 9 iuli 2003 te richten aan Stichting Bureau Jeugdzorg Zeeland, t.a.v. Marcel Besuijen, Personeelsfunctionaris, Postbus 62,4330 AB Middelburg Een psychologisch onderzoek/assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800 - 023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. JlJÉNMfe- jür mm mits De Zeeuwse Vleeshandel B.V. is een groothandel in vlees en vleesproducten, gevestigd in Middelburg. In een modern bedrijf verwerken wij varkens- en rundvlees voor supermarkten en slagerijen. Met ingang van 1 augustus 2003 hebben wij in verband met uitbreiding van de werkzaamheden een vacature voor de functie van: m/v In deze functie ben je verantwoordelijk voor het tijdig en correct afleveren van de pro ducten bij onze afnemers. Om ons team te versterken zoeken wij een collega met het BCE rijbewijs en het chauffeursdiploma. Zelfstandigheid en accuratesse is in deze functie essentieel. Aanvangstijden vanaf 04.00 uur tot 06.30 uur, afhankelijk van de te rijden route. Wij bieden je een uitdagende en afwisselende functie in klein teamverband, een 36-urige werkweek als basis en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de vleesgroothandel. Heb je interesse? Neem dan snel contact op met: Zeeuwse Vleeshandel B.V. Annemarie Bijl Elektraweg 15, 4338 PK Middelburg Tel. 0118 637336 of 0181 395451 E-mail zvhvlees@planet.nl BouwCenter is een toonaangevend, BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de on derstaande vacature: Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor het af handelen en doorverbinden van de binnenkomende en uitgaande tele foongesprekken voor het hele be drijf. U verzorgt het typewerk voor di verse afdelingen, het merendeel voor de verkoopmedewerkers. Daar naast verricht u (licht) administratief werk voor de boekhoudkundige af deling. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U hebt minimaal een HAVO' /MBO werk- en denkniveau. U bezit ruime, aantoonbare ervaring m.b.t. boven genoemde functie. U bent vriendelijk, correct en flexibel. U hebt ervaring en kennis t.a.v. automatiserings systemen, m.n. Word en Excel. Leeftijdsindicatie 20-25 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een innoverende werk omgeving. Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met uw capaciteiten. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: t BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113 - 246600 Shop/Showroom/Groothandel Vlissingen, Industrieweg 11 Tel. 0118 - 410444 Shop Stichting ZorgSaam bestaat uit Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Ambulancedienst, PAAZ, Verloskundig Centrum, Thuiszorg, OKZ en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheids zorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 2200 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Vanwege uitbreiding van de formatie zoeken we voor de Dienst Klinische Zorg enkele enthousiaste voor diverse verpleegafdelingen voor diverse afdelingen Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeertbehandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). UW TAKEN: Als verzorgende verricht u op aanwijzing van de zorgceërdinatnr verzengende werkzaamheden. Bnvendien werkt u leerling-verpleegkundigen en leerling-verzergenden in. Als verpleegkundige verricht u np aanwijzing van de zorgcoördinator verpleegkundige en verznrgendë werkzaamheden. UW INBRENG: Als verznrgende heeft u een diplnma verznrgende-IG niveau 3 of een gelijkwaardig buitenlands diploma. Werkervaring strekt tot aanbeveling. Als verpleegkundige beschikt u over een diploma verpleegkundige kwalifi catieniveau 4 of een gelijkwaardig buitenlands diploma. Daarnaast heeft u een inschrijvingsbewijs BIG-register. Werkervaring strekt tot aanbeveling. WIJ BIEDEN U: Voor alle functies geldt een dienstverband voor onbepaalde tijd. - De werkzaamheden van de verzorgende worden volgens rooster verricht in alle diensten. De arbeidsduur bedraagt minimaal 24 uur gemiddeld per week, gemeten op halfjaar basis (een hoger arbeidspercentage is ook bespreek baar). De functie is voorlopig ingedeeld in FWG functiegroep 35, minimaal 1462,- en maximaal 2121,- bruto per maand op fulltime basis. Jeugdigen worden gesalarieerd volgens de jeugdschaal. - De werkzaamheden verpleegkundige op diverse afdelingen worden in wis selende diensten verricht en kennen een arbeidspercentage van minimaal 24 uur gemiddeld per week. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 45, minimaal 1542,- en maximaal 2507,- bruto per maand op fulltime basis. Voor beide functies geldt dat de CAO-Ziekenhuizen van toepassing is. INLICHTINGEN EN SELECTIEPROCEDURE: Inlichtingen over de functie verzorgende worden verstrekt door mevrouw J. Hogendoorn, hoofd afdeling 4 en Ai, telefoon 0115-688560 of 0117-459333 of mevrouw M. Fierloos hoofd afdeling A2/B2, telefoon 0115-688779. Inlichtingen over de functie verpleegkundige voor diverse afdelingen worden verstrekt door mevrouw B. Test, personeelsfunctionaris, telefoon 0115-688080. De selectieprocedure bestaat uit een gesprek met de selectie commissie. SOLLICITATIES: Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient uiterlijk op 11 juli 2003 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aart de afdeling Personeelszaken van Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. mevrouw B. Fest, personeels functionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen, of via e-mail: B.Fest@zzv.nl Meer informatie over ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen vindt u op de website www.zorgsaam. org. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 35