Bij ons sta je niet stil Ben jij de zekerheid die Ilili® zoekt? adjunct-directeur m/v PZC Emergis commercieel ondernemend W6 INGJÜ)BANK Verpleegkundige/Begeleider niveau 5 M/V Voor 38 uur per week zaterdag 28 juni 2003 meer weten Werken bij Emergis! 'Met de formule van JUMBO: 'de zeven zekerheden', staat de consument meer dan ooit centraal. In elke JUMBO Supermarkt vindt onze klant een compleet assortiment met veel aandacht voor verse producten van uitstekende kwaliteit. De medewerkers van JUMBO vervullen elke dag met veel gevoel voor service hun taak. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau'. Voor ons filiaal in Middelburg zoeken wij kandidaten voor de volgende vacature: m/v Heb je interesse, schrijf dan een brief naar: JUMBO Supermarkten B.V. tax de heer H. Daems Sir. W. Curchilllaan 49 4333 BB MIDDELBURG tel. 0118-612844 Via e-mail: hiii^imhrclirrmarkten.nl Als rechterhand van de chef-slager ben je mede verant woordelijk voor een goed afdelingsresultaat, waarbijje werkt volgens de geldende H.A.C.C.P-normen. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met minimaal een M.B.O-opleiding aangevuld met enige relevante werkervaring binnen een slagerij. Je beschikt over het S.V.O.-vakdiploma of bent hiermee bezig. Vind jij het leuk om klantgericht en actief bezig te zijn in een afwisselende functie, informeer dan voor een leuke baan! WAT HEEFT JUMBO JOU TE BIEDEN: - Een zelfstandige baan binnen een gezond bedrijf met een collegiale werksfeer - Diverse opleidings- en doorgroeimogelijkheden - Coed salaris in overeenstemming met de functie en CAO - Vakgerichte cursusmogelijkheden De functie Functie-eisen Wij bieden: Ondernemers in het MKB steken al hun tijd en energie in een optimale bedrijfsvoering. Zij kun nen dat ook doen, omdat jij als Relatiemanager MKB van ING Bank Middelburg al hun bankzaken perfect regelt. Zakelijk, maar ook privé. Je komt met gedegen adviezen die perfect passen bij de situatie en wensen van je MKB-relaties. Je zorgt daarom dat je alles van je klanten weet. En je bent voortdurend alert op ontwikkelingen die om actie vragen. Je levert een substantiële bij drage aan het commerciële beleid van het kantoor RELATIEMANAGER MKB en het benaderen en onderhouden van renderende relaties, en participeert in MKB-netwerken. Heb je een HBO-opleiding en een aantal jaren ervaring? Ben je ondernemend, klantgericht en geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatie naar H. van Mourik, Recruiter ING/VK, locatiecode DP 02.07.59, Postbus 2338, 3000 CH Rotterdam. E-mail: Hans.van.Mourik@mail.ing.nl. Voor meer informatie bel je met de heer R. Zweedijk, Adjunct Rayondirecteur Middelburg, telefoonnummer (0118) 672852. onderdeel van ING Jfe) PERSONEEL Voor 32 tot 36 uur per week/vac.nr. 2003.77 Sector langdurige zorg en wonen Deze sector richt zich op de behande ling en begeleiding van cliënten met een langdurige en complexe problematiek. Er wordt gewerkt vanuit de rehabilitatievisie. De afdeling woonhuizen/sociowoningen is een onderdeel van de subregio de Bevelanden en bestaat uit een aantal kleinschalige woningen op het terrein van de kliniek en twee woningen in het centrum van Goes. Totaal wonen er 38 cliënten. De uitdaging Het vanuit de rehabilitatievisie leveren van een bijdrage aan het totale zorgplan en het klimaat van de afdeling, zowel groeps gericht als individueel. Vanuit de rehabilitatiemethodiek worden zoveel mogelijk levensdomeinen betrokken, waaronderwonen, dagbesteding, gezondheid en zingeving in de begeleiding. Mede verantwoordelijkheid nemen voor de continuïteit van de zorg, participeren in innovatieve projecten en ondersteuning bieden bij het implementeren van het zorginhoudelijke beleid op de afdeling. Waarborgen van de continuïteit en kwaliteitsontwikkeling en functioneel leidinggeven aan de ver pleegkundigen/begeleiders niveau 4 en leerlingen/stagiaires. De inbreng Voldoende ervaring met coördineerden taken en met Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan 1000 collega's de 6000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. ■■■I kwaliteitsontwikkeling. Voldoende professionaliteit, de nodige organi satorische kwaliteiten en zelfstandigheid. Stimulerend, in staat te delegeren, flexibel en genoeg doorzettingsvermogen. Gevoel voor humor en integriteit is van groot belang. Verder beschikt u over een diploma van een relevante HBO opleiding. Ons aanbod Salarisschaal 45 1.527 - 2.597) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functie. Een scholingstraject rehabilitatiegericht handelen wordt aangeboden. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer R. Kool, teamleider (0113 267650 of 06 22809657) of mail: r.kool@emergis.nl. Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u vóór 8 juli a.s. richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mail is: personeel@emergis.nl. Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWC 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Thermecon Isolatie Nederland. BV is een middelgrote, toon aangevende en gespecialiseerde onderneming die zich richt op de verkoop en applicatie van energiebesparende systemen ten behoeve van de gebouwde omgeving. Met name moet hier worden gedacht aan de isolatie van wanden, daken, vloeren en buitengevels van woningen en andere gebouwen. Wij zoeken, wegens de op termijn naderende pensioendatum van de huidige directeur een: Als adjunct-directeur benader je bestaande en nieuwe relaties in een specifieke doelgroep. Hierbij zal steeds doelgericht te werk moeten worden gegaan, Je ressorteert direct onder de huidige directeur en je bepaalt zelf, samen met hem en het managementteam, de te varen strategie en het beleid, Het verzorgen en analyseren van management informatie en het hieruit signaleren van knelpunten en verbeteracties, Het aansturen van en communiceren met de afdeling applicatie. Mede door haar pioniersfunctie en ongevenaarde ervaring van meer dan 40 jaar en het voortdurend streven naar een hoog kwaliteitsniveau, heeft het bedrijf een uitstekende naam. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HBO niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring, Bekend met de bouwsector, Ondernemende instelling en eigen initiatief, Resultaatgericht en doortastend, Representatief, Uitstekende communicatieve- en onderhandelingsvaardigheden op uiteenlopende niveau's, Leidinggevende capaciteiten, Leeftijd maximaal 40 jaar, Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, tevens kennis van Duits en Engels, Ervaring met o.a. Word en Excel, Woonachtig in Zuidwest-Nederland of bereid zich aldaar op termijn te vestigen, Financieel inzicht, met name op calculatorisch gebied. Een uitdagende functie in een markt met veel mogelijkheden. Een kleine, platte organisatie met een open structuur. Salariëring afhankelijk van ervaring/opleiding, secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van het bedrijf, zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Doorgroeimogelijkheid tot directeur. Heeft u belangstelling voor deze interessante en uitdagende functie, schrijf dan een brief met CV en recente pasfoto aan de directie van: Thermecon Isolatie Nederland BV ter attentie van: De heer W. J. Renger Postbus 24 4300 AA ZIERIKZEE Nadere telefonische informatie over deze functie: De heer W. J. Renger: 0111 414151 of na 20.00 uur 0111 672835. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34