Gezocht: motiverende inspirator Je werkt hier voor mensen die weten wat ze willen, dat is duidelijk PZC Senior P&O-er (m/v) W4 0 Zeelandia 0 Zeelandia Ervaren Productmanager (m/v) Locatiemanager (m/v) Reserve-verzorgenden zaterdag 28 juni 2003 Je wilt méér... dan val je bij ons in de smaak SIMNIA Je bent doener én denker... benut bij onsje talent «A, «>w 1 ingrediënten voor brood en banket Zeelandia is een bedrijf in beweging. Wereldwijd. De Koninklijke Zeelandia Groep is producent en leverancier van hoogwaar dige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Er werken 1150 medewerkers waarvan 480 in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. Binnen de afdeling Marketing met 12 medewerkers zijn wij op zoek naar een: Je bent verantwoordelijk voor de internationale strategie van de banket productgroepen. Je optimaliseert de positionering van het banketassorti ment door consumententrends in voeding te vertalen naar producten voor de bakkerij. Binnen deze context heb je een initiërende en coördinerende rol op het gebied van productontwikkeling. Nieuwe ideeën zijn een belangrijke graadmeter voor succes. Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HEAO-CE of Nima B. Daarnaast heb je enkele jaren ervaring als productmanager in de foodbranche. Je bent te typeren als een onderne mende, resultaatgerichte en creatieve persoonlijkheid met uitstekende communicatieve en contactuele eigenschappen. Tenslotte beheers je de Engelse en Duitse taal. Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie in een gezond bedrijf met een prettig arbeidsklimaat. Je ontvangt een marktconform salaris aangevuld met'uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Als je jezelf volledig herkent in dit profiel richt dan je brief met c.v. binnen 14 dagen aan onderstaand adres, ter attentie van Barbara van Wingen, directeur P&O, of per email aan sollicitatie@zeelandia.nl. Wil je meer informatie dan kun je Marquerithe Verheul, directeur marketing ook bellen: 0111-419540. Algemene informatie vind je op onze website www.zeelandia.nl. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.com Voor verpleeghuis 't Gasthuis zoeken wij een inspirerende in een fulltime dienstverband die ons kan leiden in de ontwikkeling naar een tweedelijns zorgcentrum voor de regio Walcheren. In deze boeiende en zelfstandige functie bent u integraal verantwoordelijk voor de realisering van een optimale zorgverlening binnen de locatie. U geeft, leiding aan de leden van het managementteam. U stelt, binnen vastgestelde kaders, beleidsplannen op voor de locatie en stemt deze af met Ondernemingsraad en Cliëntenraad. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. U beschikt over een zorgachtergrond en u heeft een HBO/academisch werk- en denkniveau. U heeft bovendien ervaring als manager en bent bekend met beleids- en bedrijfsprocessen in de gezondheidszorg. U heeft een open stijl van leidinggeven en communiceren. Besluitvaardigheid, visie, omgevingsbewustzijn, overtuigingskracht en organisatie- sensitiviteit vinden wij noodzakelijke kwaliteiten. Wij bieden een veelzijdige functie binnen een dynamische organisatie waar verandering strategie is. Daarnaast een passend salaris conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met het directiesecretariaat, tel.nr. 01 18- 630638 of 554340. De selectiegesprekken zijn gepland in week 31 en week 38. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 15 juli a.s. sturen aan mevrouw Lia den Hartog, P&O consulent, Noordpoortplein 2, 4331 RN Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. Verpleeghuis 't Gasthuis ie Middelburg biedt woongelegen heid aan cliënten die door somatische of psycho-geriatrische aan verzorging en ondersteuning die aansluit bij de eigen levens stijl. Daarnaast biedt 't Gasthuis de mogelijkheid voor dagbehan deling aan psycho-geriatrische cliënten en extro-murole zorg. 3 wordt gewerkt door ruim 230 medewerkers. Coachend leiding geven, eigen kwaliteiten en kleinschaligheid zijn hierbij kern begrippen. 't Gasthuis is een n organisatie mei een u pakket. We I In toegroeien naar de functie von tweede lijns zorgcentrum voor de regio Walcheren. 't Gasthuis vormt samen met zeven andere zorginstellingen de Stichting Voor Regionale Zorgverlening iSVRZ], Deze stichting is een moderne, efficiënte, innovatieve organisatie. Onze kerntaak is het verlenen ven 24-uurszorg, die beantwoordt aan de behoefte van onze cliënten. SVRZ ziel het ols haar verantwoordelijkheid deer waar mogelijk aan ie sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Deze opvatting is ook horkenboor in hoot 'T G ASTHÜI5 WAAR DE MENS IEMAND IS www.pzc.nl/adverteren Zorgcentrum SIMNIA in Domburg opende juli 2002 haar deuren, in totaal wonen er negentig mensen met zowel een verzorgingshuis als verpleeghaiszargindicatie. Verhuizen uit de vertrouwde omgeving is dus niet meer nood zakelijk. tedere bewoner heeft een eigen appartement. Voor de vierentwintig dementerende ouderen zijn groepswoningen gerealiseerd waar zes bewoners, ieder met een eigen slaapkamer, samenleven. Onder het dak van SIMNIA is ook dagbehandeling, dagverzorging en een kinderop vangverblijf aanwezig. Zorgcentrum SIMNIA beheert tevens een groepswoning in Westkapelle, waar vijl demente rende ouderen wonen. SIMNIA is de naam von een bijzondere schelp, gevonden op de scheiding van zee en lond. Het symboliseert een huis dol bescherming biedt. Iedere schelp is uniek, zoals ook de bewoners, mede werkers en vrijwilligers von SIMNIA uniek zijn. Privacy, zelfstandigheid, keuzevrijheid en eigen verantwoorde lijkheid zijn von grote betekenis. SIMNIA maakt samen met acht andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Bij SVRZ hebben zowel bewoners ols medewerkers individuele wensen en behoeften. Daar houden wij graag rekening mee. Met ons meerkeuzesysteem voor arbeids voorwaarden kon je ols medewerker zelf kiezen. In overleg kon bgvoorbeeld extra vakantie of kinderopvang worden re arbeidsvoorwaarden in, bijvoorbeeld een stuk von het brutoloon. Je bepaalt zelf hoe je het wili. Volgens ons logisch, want dot mensen hetzelfde werk doen, wit nog niet zeggen dal ze op dezelfde manier beloond willen worden. WAAR DE MENS IEMAND IS Zorgcentrum SIMNIA zoekt twee enthousiaste op afroep en voor min. 100 uur tot max. 500 uur per jaar Wij zoeken enthousiaste collega's om ons team te versterken. Als reserve-verzorgende ondersteun en begeleid je de verzorgende taken met name in de groepswoningen maar ook in het verzorgings huis en in Pare Zonnehove in Oostkapelle. Je staat steeds klaar voor de bewoners en hun familie in uiteenlopende situaties. Heb je een heldere visie op zorg die je graag uitwerkt in de ouderen zorg? Kan je zelfstandig werken, motiveren en begeleiden? Heb je ervaring in de ouderenzorg? Ben je in bezit van een diploma verzorgende (IG) of een diploma daaraan gelijkgesteld? Solliciteer dan nu. We hebben een leuke werkkring, waar collegialiteit en persoonlijk initiatief belangrijk zijn. Het salaris van verzorgende bedraagt maximaal 2106,- bruto per maand, conform FWG 35 op fulltime basis. Spreekt werken bij SIMNIA je aan? Stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie je sollicitatiebrief met CV naar de afdeling PO&O van Zorgcentrum SIMNIA, Simniapad, 4357 HJ Domburg. Voor inlichtingen over de functie kan je tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling PO&O (tel. 0118-587800). Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. Éilllli? imm ingrediënten voor brood en banket Zeelandia is een bedrijf in beweging. Wereldwijd. De koninklijke Zeelandia Groep is leverancier en producent van hoogwaar dige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Er werken 1150 medewerkers waarvan 480 in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. Binnen de afdeling P&O zijn wij op zoek naar een: Samen met 6 andere collega's maak je deel uit van de afdeling P&O. Je bent verantwoordelijk voor het coachen en ondersteunen van de lijn bij de implementatie van het P&O-beleid binnen de sector productie en logistiek met ca. 200 medewerkers. Je levert een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van het Zeelandia P&O-beleid door als voortrekker te werken aan een aantal beleidsthema's en veranderingsprocessen. Je waait niet met alle winden mee en je weet een goede balans te vinden tussen flexibiliteit en standvastigheid. Je hebt een HRM-opleiding op HBO-niveau, aangevuld met trainingen op het vakgebied. Je hebt 5-10 jaar ervaring in een allround P&O-functie in een productiebedrijf. Je bent een overtuigend adviseur, bent integer, resultaatgericht en pro-actief. Je brengt P&O naar de werkvloer en fungeert daarnaast ook als klankbord voor het management. Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie in een gezond bedrijf met een prettig arbeidsklimaat. Je ontvangt een marktconform salaris aangevuld met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Als je jezelf volledig herkent in dit profiel richt dan je brief met c.v. binnen 14 dagen aan onderstaand adres, ter attentie van Barbara van Wingen, directeur P&O, of sollicitatie@zeelandia.nl. Wil je meer informatie dan kun je haar ook bellen: 0111-419392. Algemene informatie vind je op onze website www.zeelandia.nl. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32