Uitzend- -ftteetife PZC Meldpuntmedewerker m/v Maatschappelijk werker Sociaal raadsman/vrouw t BEZORGERS M/V V TIMMERBEDRIJF LUTEIJN G roede Timmerman ïèncef Assistente iReumafonds HOOFD MAGAZIJN Vakanties met het Reumafonds MAGAZIJN MEDEWERKER zaterdag 21 juni 2003 I I Produktiemedewerker Schoonmakers Administratief medewerker met commerciële inslag Haven medewerk(st)ers Schoonmaakfstters Allround administratief medewerker Docenten m/v Secretaresse/administratief medewerker m/v ir randstad uitzendbureau Administratief medewerker Constructiebankwerker Werken in de zorg Nieuw commercieel talent gezocht! I Wilt u adverteren in deze rubriek? m In deze regio zoeken wij itie dit lal Zo str bei lar Wij zijn op zoek naar een ervaren Voor informatie: tel.:06-53 15 66 65 Schriftelijke reacties met uw c.v. kunt u sturen naar: M. Luteijn Brouwerijstraat 10 4503 BR Groede e-mail: luteijnm@zeelandnet.nl Gevraagd in huisartsenpraktijk Werken in zorg en welzijn? Kijk op www.zz.nl THUISHULP A VERZORGENDE C SCHOOLMAATSCHAPPELIJK WERKER SOCIAAL RAADSMAN-VROUW VERZORGENDE VERZORGENDE Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 ViaZorg werkt voor zorg en welzijn Ons snelgroeiende bedrijf te Nieuwe-Tonge, gespecialiseerd in de productie, verwerking en afzet van oliehoudende zaden en plantaardige oliën vraagt: Voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Bovengenoemde functie vereist dat u zowel in teamverband, als zelfstandig kunt werken, verantwoordelijkheidsgevoel heeft en nauwkeurig bent. Verder bent u flexibel, toont eigen initatief, heeft u oog voor hygiëne en bent u bekend te werken met HACCP en ISO normen. Ook dient u in het bezit te zijn van een heftruckcertificaat. Kennis van de engel se taal is een pre. Ervaring in de voedingsmiddelenbranche strekt tot aanbeveling. Voorkomende werkzaamheden: Laden en lossen van goederen met de daarbij behorende administratie en bemonstering Coördinatie met de logistiek afdeling Orders gereed maken voor verzending hetgeen o.a. inhoudt het zonodig ompakken Mengen van diverse soorten oliën Het beheren en op orde houden van het magazijn Voorraad controle Eenvoudige magazijn administratie Alle verder voorkomende werkzaamheden Tevens zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Ter assistentie van het Hoofd Magazijn bij bovengenoemde werkzaamheden. Voor nadere informatie m.b.t. beide functies belt u met de heer J. C. de Bonte, te!. 0187-65 70 60 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de Directie, Postbus 45, 3244 ZG Nieuwe-Tonge De Stichting Maatschappelijk Werk Oosterschelderegio is werkzaam op Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duiveland, Tholen enSt. Philipsland. De Stichting heeft 80 mede werkers in dienst. Naast het Algemeen Maatschappelijk Werk, het Welzijnswerk en het werk van Sociaal Raadslieden als kerntaken, worden werkzaamheden verricht in het kader van: Sociaal Medisch Teams binnen het voortgezet onderwijs Consultatieteams binnen het basisonderwijs; Detachering ten behoeve van derden; Bedrijfsmaatschappelijk Werk. De afdeling Welzijn voert haar werk uit in de gemeente Goes. Meer informatie treft u aan op onze website: www.smwo.nl Jijlf t'-A S§H KÊ Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op-prijs maatschappelijk werk zoekt medewerkers met een hart voor mensen (18 uur per week) in de gemeente Schouwen-Duiveland afdeling Maatschappelijk Werk, standplaats Zierikzee Functie-informatie: In het kader van de Integrale Schuldhulpverlening opent het Maatschappelijk Werk in samenwerking met de gemeente Schouwen-Duiveland in Zierikzee een Meldpunt Schuldhulpverlening. Dit Meldpunt vormt de toegangspoort tot hulpverlening voor cliënten met schulden in de gemeente Schouwen- Duiveland. Door de instelling van het Meldpunt wordt vormgegeven aan een optimale afstemming en samenwerking met andere betrokken instanties, om zo een adequate hulpverlening te kunnen bieden. Wij zoeken voor de uitvoering van de taken van het Meldpunt een medewerker die gestructureerd kan werken en onderhandelen en die bovendien kennis heeft van wet- en regelgeving op het gebied van schulden. Wij bieden u een boeiende en uitdagende werkkring, gekenmerkt door veelzijdigheid en afwisseling. De Meldpuntmedewerker werkt onder leiding van en legt rechtstreeks verantwoording af aan het teamhoofd. Taken: het verzorgen van aanmeldingen en het uitvoeren van intakes het opstellen van een voorlopig hulpverleningsplan deelname aan het platform schuldhulpverlening casemanagement tijdens de hulpverlening uitvoeren van registratiewerkzaamheden Profiel: U beschikt over een relevante HBO-opleiding en bij voorkeur over relevante werkervaring. U herkent zichzelf in de volgende kwaliteiten: affiniteit met methodische schuldhulpverlening een flexibele en resultaatgerichte instelling een hoge mate van zelfstandigheid een teamplayer die collegialiteit vanzelfsprekend vindt uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden vaardigheid in het werken met een computer U bent in het bezit van een rijbewijs en heeft de beschikking over een auto. Ons aanbod: een arbeidsovereenkomst voor een jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd de functie wordt gewaardeerd conform de CAO Welzijn op de volgnummers 18-33: I.947 2.765 op fulltime basis bij de functie passende secundaire arbeidsvoorwaarden deelname aan het pensioenfonds PGGM een collegiaal team in opbouw; intervisie en werkbegeleiding Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan SMWO, t.a.v. de sollicitatiecommissie Meldpuntmedewerker, Postbus 310,4460 AS Goes. De gesprekken worden gehouden in week 29 2003. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw A.Jansen, teamhoofd Noord-Zeeland, telefoon 01 I 1-4571 57, of bij mevrouw drs. C. E. Mobach, manager Maatschappelijk Werk, telefoon 01 I 3-272150. De sluitingsdatum is 2 juli 2003. CHAPPHUK W(R De sector Maatschappe lijk Werk van Zorg- stroom bestaat uit het Algemeen Maatschap pelijk Werk, Bureau So ciaal Raadslieden, Meld punt Schuldhulpverle ning, entreefunctie Bu reau Jeugdzorg Zeeland en School- en Bedrijfs maatschappelijk Werk. Er wordt gewerkt vanuit twee kantoren, te weten Middelburg en Vlissingen. Acquisitie naaf aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De volledige advertentie tekst vindt u op www.zz.nl. Zorg met respect, waar u ook woont Voor de sector Maatschappelijk Werk zijn wij opzoek naar twee nieuwe collega's: Voor het team schoolmaatschappelijk werk voor de functie van Minimaal 20 uur per week. In verband met mogelijke uitbreiding op korte termijn dient u de bereidheid te hebben ook meer uren (tot maximaal 36 uren) te werken. Vacaturenummer: 3.039 U wordt in eerste instantie gedetacheerd bij basisscholen en een middelbare school op Walcheren. Daar geeft u hulpverlening aan jongeren binnen de afgesproken kaders. Wij vragen van u een afgeronde opleiding HBO-maatschappelijk werk en ervaring in het werkveld. Bij voorkeur heeft u ervaring in met het werken met kinderen en jongeren. Een gevolgde opleiding op het gebied van ontwikkelings psychologie of pathologie is een pré. Voor de afdeling Bureau Sociaal Raadslieden een Voor 20 uren per week voor de duur van een jaar Vacaturenummer: 3.040 Een sociaal raadsman/vrouw vormt de schakel tussen cliënt en (maatschappelijke) instanties en richt zich op vragen, tekorten en problemen van cliënten op sociaal juridisch gebied. Voor deze functie vragen wij een afgeronde HBO opleiding SJD. De arbeidsvoorwaarden zijn op basis van de CAO Welzijn. Voor meer informatie verwijzen wij u naar www.zz.nl Heeft u interesse, stuur dan uw sollicitatiebrief met cv vóór 2 juli a.s. aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 7 en 8 juli a.s. uitzendbureau Wij hebben regelmatig werk in de produktie. Je bent in het bezit van VCA of wilt dit op korte termijn halen (Tence biedt hier alle mogelijkheden toe!). Tevens heb je een MBO werk- en denkniveau met technische affiniteit. Je hebt geen bezwaar tegen het werken in ploegendiensten. We hebben kort- en langlopende vacatures met en zonder doorgroeimogelijkheden. 0118-629658, Lange Geere 12 Middelburg. Voor diverse projecten hebben wij regelmatig plaats voor schoonmaakpersoneel. Het betreft hier voornamelijk dagjes- werk. De werkzaamheden zijn over het algemeen het schoonmaken van huisjes. 0118-629658, Lange Geere 12 Middelburg. Het gaat hier om administratieve werkzaamheden op zowel inkoop, verkoop als financieel gebied. Bij voorkeur iemand met enige boekhoudkundige ervaring, maar dan wel met een commerciële inslag. Verder hoort ook telefonisch kontakt met zowel afnemers als leveranciers tot de werkzaamheden. Goe de uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift in Neder lands, Duits, Frans en Engels vereist. Overige talen zijn een pre. De vacature is voor langere tijd en voor 28 uur per week. 0118-629658, Lange Geere 12 Middelburg. Voor diverse relaties op Vlissingen Oost zijn wij op zoek naar gemotiveerde mensen. Wij zoeken mensen met of zonder VCA, mensen die voor langere of kortere tijd beschikbaar zijn. Ook voor mensen die parttime willen werken hebben moge lijkheden. Voor meer informatie: Sofia Baxk of Stefan Pruim- boom 0118-415059. Voor de komende zomermaanden zijn wij nog op zoek naar enkele personen die op zoek zijn naar parttime schoonmaak werk. Het betreft werk op vrijdag. Het betreft werk in dag dienst. Voor meer informatie: Kaoutar Fekrane 0118-415059. Voor een recreatiebedrijf zijn wij op zoek naar een allround ad ministratief medewerker die zelfstandig de gehele administra tie kan voeren en een jaarafsluiting kan doen. Je werkt in een team van 15 mensen en je geeft leiding aan een aantal mensen uit dit team. Ben je in het bezit van een HEAO BE of MBA diplo ma en heb je 3 jaar werkervaring? Dan is dit misschien de haan voor jou. Het gaat om een 38-urige wekweek en overwerk kan wel eens voorkomen. Uitzicht op vast dienstverband! Interes se? Neem dan contact op met Martine de Jong, Beenhouwers singel 3,4331 MD Middelburg, 0118-680065. Voor diverse onderwijsinstellingen in Middelburg, Vlissingen, Goes, Terneuzen en omgeving zijn wij op zoek naar docenten. Wij hebben contacten met onderwijsinstellingen in de BVE sec tor, het voortgezet onderwijs en hoger beroepsonderwijs. Bent u in het bezit van een bevoegdheid of heeft u een HBO diplo ma? Wij horen het graag van u. Voor concrete vacatures kunt u contact opnemen met RandstadOnderwijs, Beenhouwerssingel 3, 4331 MD Middelburg, 0118-680065, of mail uw cv naar nl.randstad.com. Een bedrijf in Vlissingen-Oost is op zoek naar een helpende hand. Per direct voor langere tijd zoeken wij iemand voor 20 uur per week. De uren zijn flexibel in te delen. De werkzaam heden zijn o.a. rapportages maken voor de overheid, agenda beheer, postbehandeling, telefoon en correspondentie. Kennis van Word, Excel en werkervaring is een must Heb je eigen ver voer en spreekt deze functie jouw aan? Wij horen het graag. In teresse? Neem dan contact op met Allisia van Belzen, Been houwerssingel 3,4331 MD Middelburg, 0118-680070. Of mail je cv naar: allisia.van.belzen@nl.randstad.com. Altijd al op een onderwijsinstelling willen werken? Dan is dit je kans. Van 25 augustus tot en met 23 december zijn wij op zoek naar een administratief medewerker. Het betreft een baan van 20 uur per week van maandag tot en met vrijdag. Beheersing van Excel en Word is een must. Verder moetje over goede con tactuele eigenschappen beschikken en flexibel zijn. Komt dit overeen met jouw profiel? Laat het ons weten. Neem contact op met Martine de Jong, Beenhouwerssingel 3,4331 MD Mid- delburg, 0118-680065. Voor één van onze klanten zijn wij per direct op zoek naar een constructiebankwerker. De werkzaamheden bestaan uit het ver vaardigen van diverse machines ten behoeve van de industrie. Heb jij een LB0/MB0 opleiding richting mechanische techniek? Beschik jij over de volgende kennis en vaardigheden: kennis van ervaring met TIG lassen, ervaring met onderhoudswerk zaamheden, tekening lezen? Ben je daarnaast gemotiveerd en bereid om te leren? Dan is dit de baan voor jou! Neem contact op met RandstadTechniek, Beenhouwerssingel 3, 4331 MD Middelburg, 0118-680060. Voor diverse instellingen in Zeeland zijn wij op zoek naar zorgme- dewerkers. Momenteel zijn er vacatures voor verpleegkundigen, (ziekenverzorgenden en groepsleiders. Het gaat om opdrachten voor 32-36 uur per week in een algemeen ziekenhuis, een ver pleeghuis en verzorgingstehuizen. Ook zijn er incidentele op drachten in o.a. de thuiszorg, kinderopvang, gehandicaptenzorg en een psychiatrisch ziekenhuis. Voor meer informatie: Annemiek Geus, v. d. Spiegelstraat 2,4461 a Goes, tel.: 0113-27 48 68. Voor een toonaangevende, internationale zakelijke dienstverle ner zijn wij op zoek naar commerciële talenten. Naast dit com merciële talent is het erg belangrijk een goed adviseur, people- manager en coach te zijn. We zijn voor deze functie op zoek naar mensen met hbo of academisch werk- en denkniveau. Daar naast is commerciële werkervaring van groot belang. Spreekt deze fulltime baan je aan neem dan snel contact op met Annahell Broere, v. d. Spiegelstraat 2,4461 LL Goes, tel.: 0113-274820. Neem dan contact op met de afdeling personeelsadvertenties 0113-315540 /eaa@pzc.nl ;S-« -S J-S ri KRANT VOOR ZEELAND Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding 'Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800 - 023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op wvwv.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken. De minimumleeftijd is 15 jaar. voor 3 a 4 dagen per week m.i.v. 6 augustus. Reacties graag voor 3 juli naar: J. F. M. Bergen, huisarts Kanaalstraat 89, 4388 BL Oost-Souburg Op www.zz.nl vindt u vacatures in de zorg- en welzijnssector in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn onder andere op zoek naar: Meerdere contractvormen Zorgstroom, afdeling thuiszorg Meerdere contractvormen Zorgstroom, afdeling thuiszorg Voor 20 uur per week Zorgstroom, algemeen maatschappelijk werk Voor 20 uur per week Zorgstroom, algemeen maatschappelijk werk Voor 22 of 27,5 uur per week Zorgcentrum de Zoute Viever, Oost-Souburg Voor 22 uur per week Verzorgingshuis Ter Reede, Vlissingen Sterk in beweging Het Reumafonds organiseert al 45 jaar onbezorgde vakanties voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Bestel de vakantiej en/of de brochure Groo. Stokkert via onze afdeling reizen. T 020 589 64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 -16.00 uur HANDELSMAATSCHAPPIJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32