www.pzc.nl/regiolink Service Engineer Gratis zonnebril op sterkte PZC www.pzc.nl/email Oogverblindend! werken op niveau zonder hoogtevrees Het Huis Coen Honig zaterdag 21 juni 2003 Java Ontwikkelaar ibundings|nl| SPREEKUUR LANDINRICHTING SCHOUWEN-OOST ENTHOUSIASTE PROJECTLEIDER "Ikuil zeggenschap over mijn leven" Met ANGO kom je tot je recht! Wat u drinkt test u zelf. Doe nu de alcoholdrinktest op Nationaal Instituut voor Gezondheidsbevordering en Ziektepreventie NIGZ ïli Si (ook multifocaal) Bij aankoop van een complete bril met multi-ar of varilux-comfort glazen. n i g Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Functie Ibuildings zoekt een Java ontwikkelaar voor de uitbreiding van haar R&D afdeling. Deze functie is voornamelijk gericht op het ontwikkelen van Oracle Java Enterprise software. Wij vragen Een zeer klantgerichte instelling. Minimaal HBO werk- en denkniveau. Ervaring met Java of vergelijkbare ervaring met OO-gebaseerde ontwikkeltools. Bij voorkeur ervaring met Oracle technologie en/of J2EE. Bekendheid met open source software ontwikkelingstools. In staat om projectmatig en zelfstandig te werken. Wij bieden Een enorm uitdagende omgeving met gepassioneerde collega's die zich altijd op het randje van de softwaretechnologie begeven. Ibuildings biedt veel vrijheid gecombineerd met harde maar resultaatgerichte deadlines. Daarnaast bieden we een marktconform salaris. Meer informatie Een uitgebreide omschrijving van deze vacature is op onze website te vinden: http://www.ibuildings.nl/jobs Solliciteren Interesse? Dan kunt u (bij voorkeur via e-mail) een sollicitatie met curriculum vitae sturen naar: Mevr. A. Gündei, e-mail: anouk@ibuildings.nl. Ibuildings.nl BV, Gildeweg 39A, 4383 NJ Vllssingen Tel. 0118-415054 Fax 0118-413314 info@ibuildings.nl www.ibuildings.nl information technology De Landinrichtingscommissie Schouwen-Oost deelt hierbij mee dat er voor betrokkenen uit het landinrichtingsgebied een spreekuur is ingesteld. U heeft de mogelijkheid om een afspraak te maken met de betrokken ambtenaar die uw vragen kan beantwoorden. Het spreekuur is gepland op dinsdag l juli 2003 vanaf 15.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 te Zierikzee. Indien u gebruik wilt maken van het spreekuur, dient u zich uiterlijk 30 juni 2003 telefonisch aan te melden bij het secretariaat van de Landinrichtingscommissie Schouwen-Oost, mevrouw Van Oosten, telefoon 0113 - 23 73 94- Met het instellen van het spreekuur hoopt de Landinrichtingscommissie zo goed mogelijk tegemoet te komen aan uw vragen en opmerkingen. Namens de Landinrichtingscommissie Schouwen-Oost, ir. E.J. van der Meer, secretaris dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer sturm architekten roosendaal sturm architekten roosendaal vanuit ons middelgrote bureau in het hart van west-brabant maken wij van gevarieerde opdrachten herkenbare architectuur in scholenbouw, woningbouw, kantoren en bedrijfsgebouwen, zorgwoningen, wijkcentra en restauratie, voornamelijk in zuid-nederland en daarbuiten voor de interne en externe coördinatie bij het voorbereiden en uitwerken van onze plannen en voor het voeren van directie tijdens de uitvoering van projecten zoeken wij een van de kandidaat vragen wij: - een voltooide hbo-opleiding - aantoonbare kennis en ervaring bouwprocessen - goede communicatieve vaardigheden - gevoel voor team-work aan de kandidaat bieden wij: - een collegiale, enthousiaste werkomgeving in een prettig kantoorpand - een adequate salariëring volgens de CAO voor architectenbureaus - voldoende ontplooiingskansen bent u tussen de 30 en 40 jaar en ziet u hierin een uitdaging schrijf dan binnen 14 dagen naar: sturm architekten t.a.v. dhr. V.J. Wendel bergrand 232 4707 at roosendaal De Algemene Nederlandse Gehan dicapten Organisatie (ANGO) is de grootste algemene belangenorga nisatie van, vpor en door mensen met een handicap of chronische ziekte. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woning aanpassingen, vervoer of lotgeno tencontact... Kom op voor je rech ten! Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl WAT U DRINKT "HOEVEEL DRINKT U", VRAGEN ZE HIER... MOET JE NU GLAZEN BIER OF METERS BIER INVULLEN...? ...TJA, WAT SCOORT BETER?... drinktest.nl Vestas - Nederland Windtechnologie B.V. in Rheden is de verkoop- en serviceorganisatie voor de Benelux van het Deense Vestas Wind Systems A/S, dat met een wereldwijd marktaandeel van 25% de grootste windturbinefabrikant ter wereld is. De vooruitzichten van onze jonge en snelgroeiende Nederlandse organisatie, met inmiddels 67 mensen, zijn uitstekend. Om de sterk toegenomen service inspanningen in Zeeland te kunnen blijven leveren, zoeken wij een kandidaat voor de functie van: 8 -7 }/S:. De functie Samen met een vaste collega werk je aan het bouwen, het onderhoud en verhelpen van storingen van windturbines. Bij de bouw van een wind turbine richten de werkzaam heden zich op het assemble ren van de turbineonderdelen, het monteren van kabels en het opstarten van de wind turbine. Bij het onderhoud werk je volgens geplande inspectieschema's. Alle inspanningen zijn gericht op een hoge continuïteit van de turbines en het behoud van een goede relatie met de klanten. Jouw profiel Je bent een enthousiaste en gedreven technicus met een praktische instelling. Je bent flexibel en in staat zowel samen te werken als eigen verantwoordelijkheid te dragen. Je bent stressbestendig en werkt secuur. Je hebt een elektrotechnische of werktuigbouwkundige opleiding op MBO-niveau (bijv. MTS of AOT) en een goede kennis van de Engelse taal. Elektrotechnische erva ring is een must. Vestas biedt Na een gedegen inwerk- periode in zowel Nederland als Denemarken, start je in deze zelfstandige functie. Dagelijks werk je aan rende mentsverbetering van een prachtig kwaliteitsproduct en heb je zichtbaar resultaat. De organisatie biedt uitstekende facilitaire mogelijkheden om je werk goed te doen, waar onder perfect gereedschap, een ruime voorraad materia len in een up to date onder houden bus en representatieve werkkleding. Er is ruimte om initiatieven te nemen, je te specialiseren en na bewezen kwaliteiten door te groeien naar de functie van site-manager. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals opleidingsmogelijkheden. Interesse? Ben jij die enthousiaste en gedreven technicus die toe is aan een nieuwe uitdaging? Schrijf dan een brief met cv naar: Vestas - Nederland Windtechnologie B.V. Postbus 63; 6990 AB Rheden T.a.v. de heerj. Witteveen, service manager of stuur een e-mail naar: jw@vestas.nl. Voor meer informatie kun je bellen Tel.: 026 4971500 Zie ook: www.vestas.dk O P T i C 1 E N S ZIERIKZEE - APPELMARKT 22 - TEL. (om) 41 42 11 E L T M A N Woonhuis en garage te Sas van Gent Mr. B.Jxf- Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op woensdag 25 juni 2003 om 14.00 uur in Sportcafé Jeffrey's, Noordweststraat 3/5 te Sas van Gent, krachtens artikel 514 en volgende Boek 2 Wet boek van Burgerlijke Rechtsvervolging in het openbaar te verkopen: Kavel I de eigendom van het woonhuis met aanbe- horen, erf en tuin, staande en gelegen aan de Joostenstraat 3 te 4551 TE Sas van Gent, kadastraal bekend gemeente Sas van Gent sectie C nummer 4684, groot 1 are 52 centiare: Kavel U de eigendom van de garage, staande aan de Annoijstraat te Sas van Gent, kadastraal be kend gemeente Sas van Gent, sectie C nu- mer 4693, groot 21 centiare; en Kavel III de hiervoor genoemde kavel I en II geza menlijk. Wijze van veiling; Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning elkaar in één zitting gehouden. worden na Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gunning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl E L T M A N Bedrijfsgebouw te Kapellebrug Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op donderdag 26 juni 2003 om 14.00 uur in Café De Roskam, Gentsevaart 7 te Kapellebrug, krachtens artikel 514 en volgende Boek 2 Wetboek van Burger lijke Rechtsvordering in het openbaar te verkopen: de eigendom van het bedrijfsgebouw met aanbehoren parkeerplaas en erf, staande en gelegen aan de Gentsevaart 2 te 4565 EV Kapellebrug, uitmakende: a. het kadastrale perceel gemeente Hulst sectie S nummer 330, groot 7 are 20 centiare b. het kadastrale perceel gemeente Hulst sectie S nummer 329, groot 1 are 97 centiare Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gunning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl E L T M A N Woonhuis te Hulst Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op donderdag 26 juni 2003 om 16.00 uurin Café De Kroon, Kleine Bagijnestraat 38 te Hulst, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek.in het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met aanbe horen, schuur, erf en tuin, staande en gele gen aan de Absdaalseweg 86 te 4561 RE Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst, sectie M nummer 839, groot tweeëntwintig are veertig centiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning elkaar in één zitting gehouden. worden na Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gun ning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt at geweken. Door de voorzieningenrechter is verlo verleend om het huurbeding in te roepen. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een on derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-31675^ E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26