PZC F zaterdag 21 juni 2003 Zonneboilers en zonnepanelen voorthuis Subsidies om vrolijk van te worden Uw informatiepakket ligt klaar Energie Service Delta Ooms Installaties DELTA DELTA Comfort B.V Ad' Ito Zef Ree tvw E-n Po: Vb De zon schijnt in Zeeland vaker dan in de rest van Nederland. Veel Zeeuwen maken daar sinds vorig jaar handig gebruik van met zonneboilers en zonnepanelen. Wegens groot succes maakt DELTA Comfort B.V. het ook dit jaar mogelijk ze voordelig aan te schaffen. Heeft u vorig jaar niet geprofiteerd of wilt u uw huidige systeem uitbrei den, dan is dit waarschijnlijk uw laatste kans om tegen aantrekkelijke prijzen de zon in huis te halen. Is uw CV-ketel aan vervanging toe? Dan is het nü een goed moment om voor een zonneboiler te kiezen. Laat de zon het water verwarmen en bespaar op uw stookkosten. Wilt u nóg beter van de zon profiteren? Schaf dan zonnepane len aan. Die zetten zonlicht om in duurzaam opgewekte elektriciteit. Zelf opgewekte elektriciteit vindt u niet terug op uw energierekening. Daarbij stimuleert DELTA Comfort B.V. de opwekking van duurzame energie en geeft u hier een vergoeding voor. U kunt hier meer over lezen in het informatiepakket. De Rijksoverheid geeft subsidie op de aanschaf van zonne boilers en zonnepanelen, de zogenaamde energiepremie regeling. Daar bovenop krijgt u nog eens extra subsidie van DELTA Comfort B.V. Maar let wel op, want voor beide subsi dies geldt: op=op! Reageer dus snel. Haal de energie die de zon gratis levert nu in huis en vraag het informatiepakket aan. Het ligt voor u klaar bij de instal lateurs die hieronder vermeld staan. tel. 0800-55 11 550 Postbus 69.A460 AB Goes www.energieservicedelta.nl tel. 0111 - A8 12 27 Oudestraat 1A, A311 AW Bruinisse www.ooms-tieleman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20