Nieuwe insteek voor Popkanaal Groote Slock nodigt brandweer uit SCHELDE Sponsors bedankt TERNEUZEN Weinig animo voor dorpsraad Oostburg Axelse Antoniusschool begint jubileumjaar 18 Veel muziek en kinder activiteiten op Havenfeesten Contract met Lievens rekbaar weekenddiensten vrijdag 20 juni 2003 IJzendijke Verplicht Werkzaamheden Themadienst kinderkerk Handelsbeurs in Stekene Kindermiddag Open tuin Vuurwerk Huisartsen: Tandartsen: Apotheken: Dierenartsen: Thuiszorg: Pastorale dienst: Arbitrage buitenbad is zinloos door Frank van Cooten HULST - Het heeft in Hulst geen enkele zin een arbitrage commissie in het leven te roepen om te onderzoeken of eigenaar F. Lievens van themapark Reynaertland zich aan het contract met de gemeente houdt. In de overeenkomst staat im mers geen enkele verplichting van Lievens, dus kan hij simpel weg nooit contractbreuk ple gen. Dat vindt Progressief Hulst. „Het contract stelt hele maal niets voor. Het rammelt aan alle kanten. Lievens heeft geen enkele inspanningsver plichting", zegt fractievoorzit ter A. Hegger. Hegger reageert hiermee op de actie van de gemeente Sluis. Sluis stelt een arbitragecom missie in die onderzoekt of ex ploitant en eigenaar Lievens van het zwembad in IJzendijke contractbreuk pleegt. Deze commissie wordt ingesteld naar aanleiding van het interpreta tieverschil tussen de toenmalige gemeente Oostburg en Lievens over het contract uit 1990 over het openhouden van het zwem bad. Lievens meent dat hij volgens het contract handelt door het zwembad te sluiten nu hij geen jaarlijkse vergoeding meer krijgt. De gemeente stelt dat Lievens volgens het con tract echter nog steeds ver plicht is het zwembad open te houden. Lievens nam een paar jaar gele den het gemeentelijk zwembad De Driehoek in Hulst over voor het symbolische bedrag van een gulden. De accommodatie heeft hij omgetoverd in themapark Reynaertland. Hij sloot met de gemeente een contract af. In deze overeen komst staat onder meer dat de gemeente jaarlijks een exploita tiesubsidie geeft van 204.000 euro. In het contract staat ech ter niets over de inspanningen die Lievens voor dat geld moet doen. Ook zit Hulst voor de eeu wigheid vast aan het contract omdat geen termijnen worden genoemd. Daarnaast staan in de overeen komst geen minimale openings tijden van het buitenbad. In het contract staat alleen dat het buitenbad geëxploiteerd moet worden op een deugdelijke en publieksgerichte wijze met vol doende openingstijden. Wethouder F. van Driessche, die dit dossier heeft overgenomen van zijn voorganger B. Picavet, gaf eerder toe dat deze bepaling rekbaar is. „Wij hebben bij de behandeling van het contract in de gemeen teraad al geroepen dat het aan alle kanten rammelt. Maar ja, niemand wilde naar ons luiste ren", zegt Hegger. Gezinnen in Hulst moeten nu op mooie dagen noodgedwongen uitwijken naar de buitenbaden in Kloosterzande en Koewacht. Het buitenbad van Reynaert land is dicht vanwege techni sche werkzaamheden, zegt Lie vens. Het buitenbad is van 1 juli tot en met 13 juli beperkt ge opend en van 14 juli tot en met 13 augustus iedere middag. door Raymond de Frel TERNEUZEN - De Zeeuws- Vlaamse stichting Popkanaal is nog altijd geen feit en zal dat hoogstwaarschijnlijk ook nooit worden. Vorige week ging coör dinator Geert van den Eynde in gesprek met een aantal potenti ële bestuursleden, maar een po sitief resultaat bleef uit. Het Popkanaal-plan leeft nog steeds, maar het idee voor een stichting lijkt een doodgeboren kindje. Van den Eynde, in dienst van de gemeente Terneuzen, wil met Popkanaal de kansen voor Ter- neuzense muzikanten vergro ten. In iedere kern een oefen ruimte en meer mogelijkheden om bands te laten optreden; het zijn idealen die al zo'n drie jaar leven, maar nog steeds niet van de grond zijn gekomen. De voor malige gemeente Terneuzen verstrekte vorig jaar een subsi die van 27.000 euro, op voor waarde dat dit geld door een stichtingsbestuur beheerd zou worden. Van den Eynde mag daarin vanwege zijn functie bij de gemeente geen zitting ne men. En dus ging hij op zoek naar vrijwillige bestuursleden. In een eerder stadium haakten twee potentiële bestuursleden - Guido Goethals en Mark Stam - om uiteenlopende redenen af, maar vorige week ging Van den Eynde opnieuw met hen in ge sprek. „Zij hebben echter alle bei aangegeven geen tijd meer te hebben. Toen dacht ik toch wel even: 'shit, nu moeten we weer helemaal terug naar af", aldus Van den Eynde. Ook de Terneuzense muzikan ten Herman Brock jr. en Lies- beth Sprangers toonden inte resse. „Bij dat gesprek waren ook Annelies Soet en Mark Ver schelden van het gemeentelijk HEIKANT - De werkgroep Kin derkerk Heikant houdt morgen een viering in de kerk. Met verhaaltjes, muziek en knutsel werkjes kunnen kinderen ken nismaken met het leven in ande re landen. De kinderen mogen ook verkleed als inwoner van een vreemd land naar de kerk komen. Aanvang 18.30 uur. door Raymond de Frel OOSTBURG - In Oostburg is nog weinig animo voor het op richten van een dorpsraad. De bijeenkomst die LPF'er F. Ba- bijn woensdagavond had be legd om over zo'n raad te praten, trok slechts vier belangstellen den. „Dat is toch een tegenvaller. De publiciteit was vooraf heel goed, dus daaraan heeft het echt niet gelegen. Iedereen roept ook dat het een loffelijk streven is, maar meedoen is natuurlijk een tweede", aldusBabijn. Hij kreeg een paar halve toezeggingen, maar het excuus 'weinig tijd' kan hij inmiddels dromen. De Oostburger wist vorig jaar met de Lijst Pim Fortuyn Sluis geen zetel te halen in de ge meenteraad, maar volgt de poli tiek op de voet. Iedere gemeen teraadsvergadering is hij van de partij en meer dan eens vuurt hij zijn ideeën af op de raadsleden Met het oprichten van een dorpsraad wil hij de communi- catie tussen de burgers en ge meente bevorderen. Nadat een eerste oproep nauwelijks tot re acties leidde, organiseerde hij een bijeenkomst in Pro Rege Daar toonden A. de Bruijn, H Makel en A. de Ruysscher seri euze interesse. CDA-raadslidS Quaak deed dat ook, maar ge zien zijn positie zal hij geen zit- ting nemen in de dorpsraad „Zij hadden door de lage op^ komst het idee dat er weinig tot geen animo is, dus proberen ze nu achter de schermen toch wat mensen warm te maken. Ik laat mij niet ontmoedigen, maat zo'n slechte opkomst op neu traal terrein is natuurlijk een trieste zaak"aldus Babijn. „We gaan nu eerst op kleine schaal verder. Denk aan een bijeen komst bij mij thuis." De brandweer houdt een oefening in café De Groote Slock in Terneuzen. door René Hoonhorst TERNEUZEN - Net als elke andere Neder landse gemeente maakte Terneuzen na de vuurwerkramp in Enschede en de café brand in Volendam werk van het afgeven en controleren van gebruiksvergunningen van openbare zaken en ruimten. De tachtig tot negentig horecazaken in het nieuwe Ter neuzen zijn allemaal onderworpen aan een inspectie door de brandweer en in de meeste etablissementen is al weer gecontroleerd of de benodigde veranderingen zijn doorge voerd. In de uitgaansstraat van Terneuzen, de Nieuwstraat, was Café De Groote Slock geen probleemgeval. Een deur die tegen de vluchtrichting indraaide en niet was voor zien van paniekbeslag was het grootste manco. Maar uitbater W. Leunis wilde toch wel eens weten of de nieuwe veiligheids maatregelen werkten en of de oude regels waaraan hij klakkeloos voldoet enige zin hebben. Dus nodigde hij de brandweer uit een ontruimingsoefening in zijn zaak te houden. Mocht er ooit echt een uitslaande brand in het café uitbreken, dan kunnen de klanten van De Groote Slock het pand waarschijnlijk zonder veel problemen ver laten, bleek gisteren tijdens die oefening. Deuren en andere vluchtuitgangen bleken goed bereikbaar en makkelijk te openen. Voor klanten of bewoners die aan de achter kant van het pand via het balkon willen vluchten, moet de brandweer ouderwetse ladders bij de hand houden. De nieuwe hoogwerker van het Terneuzense korps blijkt vanuit de Dijkstraat net anderhalve meter te kort te komen om mensen op veilige wijze van de verdiepingen te halen. „Dat wisten we nog niet, waarmee direct het nut van zo'n oefening is aangetoond", meldde officier van dienst W. van der Peijl. Het brandweerkorps van Terneuzen is niet alleen druk bezig met het controleren van cafés, restaurants en andere horeca-etablis- sementen. Die waren vanwege het grotere brandgevaar het eerst aan de beurt, maar tegelijkertijd wordt gewerkt aan het opstel len en afgeven van gebruiksvergunningen voor een keur van andere openbare gebou wen. Scholen, bibliotheken en het zieken huis moeten bijvoorbeeld aan strenge voor schriften voldoen. Ook in die gebouwen moeten een aantal deuren en nooduitgan gen voorzien zijn van paniekbeslag, dat wil zeggen dat deuren met een behoorlijke duw van binnen naar buiten open moeten gaan en niet mogen zijn geblokkeerd. Op scholen zullen in de toekomst regelmatig ontruimingsoefeningen worden gehouden, verwacht brandweercommandant J. Mete ring. In nauw overleg met de brandweer heeft ziekenhuis De Honte de laatste jaren voor zo'n 2,5 miljoen euro geïnvesteerd in brandveiligheid. Dat geld zit niet alleen in bluswerend materiaal voor een nieuwe vleugel van het gebouw, maar ook in talrij ke bluswatervoorzieningen, creatie van veilige vluchtwegen, personeelsopleidin- gen en brandblusinstallaties. Meijering verwacht dat alle gebouwen die een ge bruiksvergunning nodig hebben, over drie jaar zijn geïnspecteerd en gecontroleerd. foto Peter Nicolai door Eugène Verstraeten AXEL - De St. Antoniusschool in Axel viert komend schooljaar het honderdjarig bestaan. Het feestjaar wordt vandaag ge opend met een viering voor be langstellenden en genodigden, om 10.30 uur in de Gregorius- kerk in Axel. Na de viering geven de oudste oud-leerling en de jongste leer ling het startschot voor het feestjaar met het oplaten van de ballonnen voor een ballonnen wedstrijd. Aansluitend is er een receptie om 11.30 uur in het Gregoriuscentrum (de voorma lige St. Antoniusschool aan de Walstraat). Daar kan ook voor het eerst geproefd worden van het Antoniusbrood en de Anto- niuswijn. In en achter het Gregoriuscen trum wordt zaterdag 27 septem ber een fancy fair gehouden. In de week van 8 tot 15 november komt er een speciale tentoon stelling in het Axelse museum. Als aandenken aan het eeuw feest wordt een munt geslagen en worden archiefmateriaal en oude foto's op cd-rom gezet. Voor het samenstellen van de cd-rom doet de jubileumcom missie een beroep op mensen die foto- en archiefmateriaal tijde lijk ter beschikking willen stel len van de school. Verder vinden gedurende het feestjaar tal van activiteiten plaats, zoals een tentoonstelling voor en door leerlingen, een 'ou de lesweek' en een speciale edi tie van de schoolkrant. Hel feestjaar wordt in juni 2004 af gesloten met een theatervoor stelling voor de leerlingen. instituut Toonbeeld aanwezig. Zij stelden een samenwerking met Toonbeeld voor. Laten we het zo zeggen: Popkanaal onder de paraplu van Toonbeeld, maar wij doen wel ons eigen ding", vertelt Van den Eyhde. Toonbeeld en Popkanaal hopen het nieuwe plan binnenkort aan wethouder J. Luijcks voor te leggen. „Zoals ze het in West- Zeeuws-Vlaanderen doen met het Muziekcollectief, dat is een mooi voorbeeld. Er is een oefen ruimte, die wordt beheerd door een bestuur dat bestaat uit bandleden. Maakt één van de bands er een rotzooi van, dan vliegt die eruit. Ze houden het dus zelf in de hand. Van hogere hand regels opleggen werkt niet, dat is te betuttelend." Het stichting-idee wordt dus na drie jaar in de ijskast gezet. „Ik heb zoveel mensen benaderd. Veelal muzikanten, maar die .willen alleen maar muziek ma ken. 'Vergaderen' klinkt ook zo saai. Daarom denk ik nu aan een soort forum, waarin muzikan ten hun verlangens kunnen ui ten. Want bij Popkanaal moeten de muzikanten beslissen." Van den Eynde heeft zichzelf nu een deadline gesteld. „Als er aan het eind van dit jaar nog niets is gestart, doe ik het niet meer. Dan kom je natuurlijk niet ge loofwaardig meer over", zucht hij. STEKENE (B) - In de sporthal van het Belgische grensdorp Stekene wordt vandaag, mor gen en zondag een grote han delsbeurs gehouden. Ruim zes tig standhouders presenteren zich. Naast veel aandacht voor bouwactiviteiten in en rond het huis en de inrichting van de tuin is er een autoshow. De beurs wordt opgeluisterd door een goochelaar en een clown. Voor de kinderen staat er een spring kasteel. Zondag speelt er een brassband en tegen de avond stijgen vanaf het sporthalter rein luchtballonnen op. Zater dagavond na sluitingstijd is radio Donna's hitclubparty aanwezig. Vandaag opent de beurs om 16 uur, morgen om 10 uur en zondag om 11 uur.De sluitingstijd is telkens 20 uur. door Harold de Puysseleijr TERNEUZEN - Een seminar over calamiteitenbestrijding op het water luidt dit jaar de 22e editie van de Terneuzense Ha venfeesten in. Commissaris van de koningin W. van Gelder is voorzitter van deze studiebij eenkomst voor genodigden, die duurt van 13.00 uur tot 15.30 Tijdens de openingsceremonie van de Havenfeesten, op vrijdag 27 juni van 16.00 uur tot 18.00 uur in de feesttent op het Veer- plein, maakt Van Gelder in zijn toespraak de belangrijkste coïiclusies van het seminar be kend. Traditioneel vindt tijdens de opening ook de bekendmaking van de Havenman of -vrouw van het jaar plaats en spreekt voor zitter L. Muller van de stichting Havenfeesten het gezelschap in de feesttent toe. Muller doet dat dit jaar voor het laatst, want na vijf jaar legt hij de voorzittershamer neer. De functie valt voor Muller niet meer te combineren met zijn werk als directeur van ber gingsbedrijf Multraship in Ter neuzen. Volgens vice-voorzitter P. Eijsackers is het stichtingsco mité nog naarstig op zoek naar een opvolger. Alle evenementen tijdens de Havenfeesten, met uitzonde ring van de rondvaarten, zijn gratis toegankelijk. Naast vaste programmaonderdelen, zoals de roeiwedstrijden, de kano demonstraties, de Havenmarkt (waarvoor al meer dan honderd marktkramers hebben inge schreven), de helikoptervluch- ten en de talloze artiestenoptre dens, verwacht de organisatie veel van de kindermiddag die zaterdag 28 juni plaatsvindt op het buitenpodium aan het Veer- plein. De jeugd tot twaalf jaar wordt dan van 14.00 uur tot 19.00 uur vermaakt met de Gro te Apekopshow. Muziekliefhebbers komen drie dagen lang uitgebreid aan hun trekken met optredens van on der andere het showorkest La- guna (vrijdag 27 juni vanaf 21.00 uur in de tent aan het Veerplein), Corrie Konings (za terdag 28 juni vanaf 21.45 uur in de tent op de Rondweg), Jody Bernal (zaterdag 28 juni vanaf 22.45 uur op het buitenpodium aan het Veerplein), en Eddy Wally Friends met de Vlaamse volkszangeres Sabrina als spe ciale gast (zondag 29 juni vanaf 14.00 uur in de tent op de Rond weg). De muzikale afsluiting van de Havenfeesten is zondag 29 juni CADZAND - Koos en Karina Molema houden morgen en zondag open tuin aan de Prins Willem Alexanderstraat 11 ii Cadzand. De tuin telt zo'n 175 verschillende rozensoorten. zoekers zijn welkom van II tot 17.00 uur. door Guus Meeuwis Vagant, op het buitenpodium aan het Veerplein, aansluitend aan het optreden van de Back-2-1 sic Band, dat om 14.00 uur gint. Strop voor de Havencomité is dat de provincie uiteindelijk toch onvermurwbaar is geble ken in de afgifte van de vergun ning voor het afsteken van het jaarlijkse vuurwerk. De provin cie weigerde de vergunning om dat de aanvraag onvolledigwas „Heel jammer", zegt Eijsackers, „want er kwamen toch echt al tijd veel mensen op af." zaterdag 21 en zondag 22 juni 2002 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur. Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000 (altijd eerst bel len). West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken. Huis artsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115 643000 (altijd eerst bellen). West-Zeeuws-Vlaanderen: R. Apers, Sassenstraat 16, Aardenburg, tel. (0117)491380. Spreekuur zat. en zon.12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: G. P. E. M. de Mey en T. V. R. Dusarduyn, Tivoliweg 49, Hulst, tel. (0114) 314075. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uut. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: J. J. L. M. Kop, Axel, tel. (0115) 561488. Spreekuur, zat. 11-12 uur. Bastionstraat 2, Axel. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (01171348424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuur zat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113)224022. Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850. HOOFDSPONSORS: Aannemingsbedrijf W.J. DE BRUIJN b.v. DOW BENELUX b.v. HEINEKEN NED. n.v. DE RUYTER ADVIESBURO SEIJDLITZ LOOF SEGHERS VROOME BN/DESTEM SUBSPONSORS: ABN/AMRO Adriaansen v d Weel Advocatenkantoor van Alten van Hoeve Antex Uitzendburo Kapsalon La Belle Frisee Bliek Mode Lifestyle center Bodyline Aannemingsbedrijf de Bokx b.v. Aannemingsbedrijf Gebr de Bruyne b.v. Burlett Nobus Advocatenkantoor Cambier Advocatenkantoor Garage Cappendijk Volvo Terneuzen b.v. Hotel Winston Churchill City Hotel Terneuzen Henno Cijsouw Optiek Stichting Clavis Confido Fermont en de Vries Galerie Contrast Controlec Engineering b.v. Baderie Dam Installatiebedrijf Van Damme c.s. gerechtsdeurwaarders Deloitte Touche Registeraccountants Delphi Grieks restaurant Dethon Groen Van Dixhoorn Mannenmode Echo Audio Electron (Terneuzen) b.v. L'Escaut Golden Tulip Eyke Hogendoorn b.v. Toine Fassaert Fortis Bank (Nederland) n.v. Gamma Geldof Zeeuwsch-Vlaanderen b.v. GTI Mechanical Terneuzen Dries Hamelink b.v. Autoschadebedrijf van Haperen b.v. Hema Notariskantoor Hendrikse De Hoop Terneuzen b.v. Hotlegs Hougkoeling Terneuzen Hydro Agri Sluiskil b.v. H4A Infrabouw b.v. IMC Holland b.v. ING BANK E. Jacobs Tuin- en grafverzorging JD Facilities Jurry Terneuzen b.v. Garage Kerckhaert Terneuzen b.v. A. de Keijzer Autobedrijf Kindt en Biesbroeck Makelaardij Knape Caravans van Kouteren v.o.f. Maison Legrand Herenkleding Kapsalon Le Marché Marine Service b.v. Kees Mechielsen b.v. Montis Mooring Boat Service Multraship Towage Salvage Neckermann b.v. Accountantsmaatschap Oostelijk Bolwerk "Otheense Kreek" Tandartsenpraktijk Ovet Overslagbedrijf b.v. A.C. van der Peijl Techniek Axel van der Peijl Makelaardij Philips Lighting bv Aannemingsbedrijf Gebr van der Poel b.v. Proverko Bouwgroep Garage van Putten Zn b.v. Puype Partners Communicatieadviesburo Rabo Bank Terneuzen - Axel Rademakers "Adv voor beter slapen" E. Rethans Administratiekantoor Rijkse - Klein Hesselink - Sol Advocaten kantoor Rolt Coiffeur voor Haar en Hem Rothuizen van Doorn 't Hooft Galerie Rue Neuve Boekhandel van de Sande Aannemingsbedrijf Gebr. Simons b.v Smolders De Kind Makelaar-Taxateur og Van der Sneppen b.v. Sprangers Bouwbedrijf b.v. Ondernemersvereniging Steenen Beer Ster Kaasshop Stevens Tapijt Stijl Jacques v.o.f. SZV Schroot Metal Recycling Terneuzen Portservice Terneuzense Glashandel Trident b.v. Varocom b.v. BMW Garage Verbrugge b.v. Verschelling van Waterschoot Assurantiën Verstraeten Verbrugge Groep Mr F K Wieland Advocatenkantoor WKS Young Style B.E.C. City Terneuzen SUBSIDIENTEN: GEMEENTE TERNEUZEN PROVINCIE ZEELAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46