154 deelnemers Zeeland wordt een menprovincie 21 fielrenster van Farm Frites-Hartol debuteert in Ster van Walcheren Erelijst Drie keer prijs voor De Waele Toertocht bij tunnel *4 Zeelandcup skeeleren van start uitslagen Goede vorm Karlijn Agten agenda woensdag 18 juni 2003 Topvorm Eerste landelijke wedstrijd Zeeuwsche Menvereniging in Vrouwenpolder Tom Boonen breekt sleutelbeen Vijfde plaats Gertjan Bruggink Oostburgs futsal lijkt gered Veel Zeeuwen naar NK-zwemmen Speedofinales in Oostburg Een waterbed koop je bij Rademakers SiaapkennEr Rademakers J Honger Melchers nog niet gestild Hnnr Barry van der Hooft MOERGESTEL - Dat ze bezig is aan een sterk seizoen liet ze af- «elopen weekeinde nog maar eens zien. Mirjam Melchers schreef de vierde etappe in de Emakumeen Bira op haar naam en legde tegelijkertijd beslag op de eindzege in deze vierdaagse Spaanse etappekoers. De benen van de winnares werden giste ren even onder handen genomen door haar masseur, want mor gen wacht alweer een nieuw karwei: de Ster van Walcheren. VLISSINGEN - Op het Abdijp lein in Middelburg zullen mor genavond 154 rensters aan het publiek worden voorgesteld die vanstart gaan voor de zesde edi tie van de Ster van Walcheren. De Zeeuwse inbreng blijft be perkt tot Baukje Doedee uit Driewegen, die individueel meerijdt, en Karin de Krijger uit Breskens. Zij rijdt voor het En gelse Team Letchworth. De eerste etappe start morgen avond om 19.00 uur op het Ab dijplein in Middelburg en ein digt 104 kilometer later in Vlissingen. Vanuit Middelburg rijden de wielrensters eerst naar Vlissingen om daarna via Kou- dekerke, Grijpskerke, Aagte- kerke, Domburg, Westkapelle, Zoutelande, Meliskerke, Bigge- kerke en opnieuw Koudekerke weer in Vlissingen terug te ke ren. De finish is op de Boulevard Bankert getrokken. Op vrijdag krijgen de deelneem sters een etappe van 107,8 kilo meter voor de kiezen. De start is opnieuw om 19.00 uur in Mid delburg en de finish ligt in West kapelle. Onderweg passeren de rensters Veere, Vrouwenpolder, Grijpskerke, Oostkapelle, Aag- tekerke, Domburg, Meliskerke, Biggekerke, Zoutelande, Dis hoek en Koudekerke. Na de tijdrit over 13 kilometer, die zaterdagochtend in en rond Wissenkerke wordt verreden, volgt 's middags de derde en laatste etappe. De start is om 14.30 uur in de Voorstraat in Wissenkerke en na ruim twaalf kilometer rijden de vrouwen via de Oosterscheldekering naar Schouwen-Duiveland. Via Zie- rikzee wordt over de Zeeland- brug richting Goes gereden. Via Colijnsplaat, Kortgene en Kam perland keert het deelnemers veld bij Vrouwenpolder terug op Walcheren. Na het passeren van Oostkapelle gaat het via West kapelle en Aagtekerke richting Domburg, waar de verschillen de truien worden verdeeld. VLISSINGEN - Leontien Zijlaard-Van Moorsel was vorig jaar de eerste Nederlandse winnares van de Ster van Walche ren. De winst in de driedaagse vrouwenkoers ging in de jaren daarvoor steeds naar een buitenlandse renster. Als Zijlaard- Van Moorsel de Ster van Walcheren dit j aar opnieuw zou win nen, treedt ze in de voetsporen van de Duitse Hanka Kupfer- nagel, die de zege in 1999 en 2000 opeiste. 2002 2001 2000 1999 1998 Leontien Zijlaard-Van Moorsel Lada Kozlikova (Tsj) Hanka Kupfernagel (Dui) Hanka Kupfernagel (Dui) Valentina Polkhanova (Rus) Het bezoek aan de masseur was noodzakelijk, al herstelde Mir jam Melchers de afgelopen da gen toch iets sneller dan nor maal. „Maar dat heb je altijd na een overwinning", zegt de 27- jarige wielrenster van Farm Frites-Hartol. „Ik doe het nu een paar dagen wat rustiger aan, zodat ik fit aan de Ster van Walcheren kan beginnen." De nummer drie van het klasse ment om de wereldbeker heeft de afgelopen jaren een impo sante erelijst opgebouwd, maar één zege komt nog niet voor op haar palmares. De Ster van Walcheren reed Mirjam Mel chers namelijk nog nooit en daardoor staat morgenavond op het Middelburgse Abdijplein een debutante aan de start, die deel uitmaakt van misschien wel de beste vrouwenploeg ter wereld. Farm Frites-Hartol komt met twee teams naar Zee land en heeft in de persoon van Leontien Zijlaard-Van Moorsel de winnares van vorig jaar in de gelederen. Zijlaard-Van Moorsel doet het dit jaar iets rustiger aan met het oog op de WK baan in Stuttgart en haar poging het werelduur record te verbreken in Mexico- Stad. De rol van Melchers is daardoor echter niet veranderd. „Vorig jaar was het eigenlijk hetzelfde verhaal, toen deed Le ontien ook andere dingen. Ik heb toen een goed seizoen ge had, maar ik had te weinig ge luk." Melchers doelt daarmee op de valpartij tijdens het WK in Zolder, waardoor ze een me daille kon vergeten, en op het missen van de wereldbeker. „Ik reed gewoon goed, maar het zat allemaal net niet mee. Mijn ni veau haalde ik telkens wel, maar ik kende iedere keer te genslag." Dit seizoen zat het tot nu toe wel mee voor Melchers. Ze won voor de tweede keer op rij de Ronde van Oud-Vossemeer, schreef de wereldbekerwedstrijd in het Spaanse Castilla y Leon op haar naam en na de Ronde van Oud- Gastel zegevierde ze ook in de Ronde van Drenthe. Na het suc- Mirjam Melchers ging afgelopen weekeinde als winnares over de streep in de Spaanse etappekoers Emakumeen Bira. ces in de Emakumeen Bira is haar honger nog niet gestild. „Ik verkeer in topvorm en tot nu toe verloopt alles voorspoedig", erkent Melchers, die aan haar tweede seizoen bij Farm Frites bezig is. „Maar er is nog wel plek op mijn erelijst, daar mag best nog iets bij. De ene koers win je echter makkelijker dan de an dere. De Ster van Walcheren geldt vooral als voorbereiding op het NK, dat we over ander halve week in Rotterdam rijden. Daarom is heel blijven het be langrijkste, al moet je daar ook weer niet te vaak aan denken, want daar ga je alleen maar ver krampt van rijden." Melchers, die in het nabije ver leden één jaar voor het Italiaan se Acca Due O reed, heeft zich foto Txema Fernandez/EFE nog niet verdiept in de tegen standers tijdens de Ster van Walcheren. „Ik vind het altijd wel interessant om te weten wie er rijden", zegt ze. „Maar omdat ik net terug ben uit Spanje zit ik nog vooral met 'ola' (Spaans voor hallo) in m'n hoofd. We gaan gewoon van onze eigen kracht uit en zien dan wel hoe ver we komen." SAS VAN GENT - Het ATO Zaidchemie jeugdtennistoer- nooi in Sas van Gent is vooral voor de jeugdige Bressiaander John de Waele een grandioos succes geworden. De Waele kwam maar liefst driemaal als loernooiwinnaar uit de bus. Hij won de enkelfinale bij de ne genjarigen van zijn plaatsge noot Sam van den Broeeke met tweemaal 6-2 en samen met Sam werd hij poulewinnaar in het dubbel tot en met negen jaar. Alsof dit nog niet genoeg was, sleepte hij ook samen met Ro win Tazelaar de toernooizege in liet dubbel elf j aar binnen. Bij de meisjes tot en met elf jaar werd Stephanie van Balen ver rassend winnares door de als eerste geplaatste Natascha van Strien in de finale te verslaan met 6-4 6-0. Bij de dertienjari gen ging de eerste prijs naar Nienke de Haas die in de finale tegen favoriete Jeske Boeding zegevierde met 7-5 6-0. Esther Arens maakte haar favorieten- rolwaar bij de meisjes tot en met vijftien jaar, waarin ze Milja de Smet aftroefde met 6-1 6-4. Marlon de Maagt had al verrast met de zege op favoriet Rowin Hazelaar, maar hij maakte het succes compleet door in de f ina- le Ruud Martens te kloppen: 7-6 6-2. De broers Kenny en Kevin deRooy toonden ook hun kwali teiten. Kenny won bij de der- tienjarigen van Ruben de Haas, terwijl Kevin favoriet Ruben Haverbeke verraste met twee maal 6-4 bij de vijftienjarigen. AARDENBURG - Trimclub Aardenburg organiseert zater dag de Westerscheldetunnel- '°cht. Dit is een toertocht met een lengte van 85 kilometer die enkele malen de toerit naar de zuidzijde van de Westerschelde- unnel kruist. erder voert de tocht door een groot gedeelte van het westelij- edeel van Zeeuws-Vlaanderen en door het havengebied van erneuzen. De organiserende mclub hoopt op deelname vanuit heel Zeeuws-Vlaande- ren en °ok uit België. Daarom is r voor gekozen om vanuit twee ^rschillende startplaatsen de t te beginnen, namelijk nardenburg en Hoek. door Roeland van Vliet VROUWENPOLDER - De Zeeuwsche Menvereniging houdt zaterdag en zondag voor het eerst een wedstrijd die mee telt voor het Nederlands kampi oenschap. Vanuit het hele land komen menners - van enkelspan pony tot vierspan paard - naar Vrouwenpolder om daarvoor punten te verzamelen. Tot nu toe organiseerde de Zeeuwsche Menvereniging al leen maar kleine clubwedstrij den. De club telde dan ook nog niet echt mee in Nederland, Zeeland was geen menprovin cie. Maar dat is veranderd. De Zeeuwsche Menvereniging heeft nu 96 leden (vijf jaar gele den waren dat er twaalf) en dus werd het tij d voor een landelij ke wedstrijd. Deze is uitgesmeerd over twee dagen. Zaterdag worden op Ma nege De Eendracht in Vrouwen polder de dressuurproeven en de vaardigheidsproeven afge werkt, zondag is de marathon. De eerste menners gaan op beide dagen om 9.00 uur van start. Tijdens de vaardigheidsproef moeten de mencombinaties twintig kegeldoorgangen op volgorde nemen. Hierbij komt het aan op de snelle wendingen en grote gehoorzaamheid. De doorgangen zijn immers maar veertig centimeter breder dan de paard en wagen. Eén stuur- foutje en een balletje valt van de kegel. Degene die foutloos is en de snelste tijd neerzet, is de win naar. Bij de marathon is de tijd ook heel belangrijk, maar het is geen race tegen de klok. De mencom binaties leggen een wegtraject (circa tien kilometer) af dat on derverdeeld is in stap- en draf trajecten. Hier staan steeds vas te begin- en eindtijden voor. De menners moeten dan zelf uitre kenen hoe hard ze moeten rij den. Daarna worden de paarden gekeurd. Pas als ze fit genoeg bevonden zijn, mogen ze nog een traject met nog zes hinder nissen afleggen. De marathon is over het alge meen het spectaculairste onder deel, weet Ciska Ytsma van de Zeeuwsche Menvereniging. „Wij verwachten dan ook dat er tussen de 1000 en 1500 mensen naar Vrouwenpolder komen. Vergelijkbare wedstrijden el ders in het land halen dat met gemak." Zaterdag en zondag komen niet de menners uit de hoogste klasse in actie. IJsbrand Chardon, de veelvoudig wereldkampioen vierspan die wel in januari op Indoor Zeeland actief was, komt bijvoorbeeld niet. En ook Christiaan Provoost uit Dom burg, die eveneens in klasse 4 zit, rijdt niet mee. Ytsma: „Als je een wedstrijd houdt voor de topklasse mag er niets misgaan. Nu is dit voor ons de eerste keer dat we een landelijke wedstrij den organiseren, en dan is dat moeilijk te garanderen. Van daar dat wij niet hoger gaan dan klasse 3." Kees de Goffau is dit jaar opnieuw één van de grote kanshebbers in de Zeelandcup. foto Willem Mieras doorSjaak Sinke KRABBENDIJKE - De eerste skeelerwedstrijd, die meetelt voor de Zeelandcup 2003, wordt van avond in Krabbendijke gehouden. De vierde editie van deze competie bestaat uit acht wedstrijden. Er staan zo'n vijftig skeeleraars om kwart over acht aan de start in de Dorpsstraat van Krabbendijke voor een wedstrijd over dertig mi nuten en drie ronden. De kans is groot dat de wedstrijd gedomi neerd wordt door de rijders van het WAE-team, die al diverse suc cessen boekten in de Brabantse wedstrijden. De grote favoriet is Kees de Gof fau. De afgelopen jaren ontbrak hij nog nooit op het erepodium van het eindklassement. In 2000 ver speelde hij zijn leidende positie aan Andries Minderhoud (Grijps kerke) die nu herstellende is van een knieoperatie. In 2001 werd De Goffau derde achter Minderhoud en Schouwenaar en vorig j aar ging de tweede plaats aan zijn neus voorbij door het sterke rijden van Rinus Wisse. De Goffeau is nooit te beroerd om in de aanval te gaan daarbij ge steund door Leo Janse (Yerseke), Jaap van Tatenhove (Axel) en Jaap Nieuwenhuize ('s-Heer Arends- kerke)Het weerwerk moet komen van Marco van der Meulen (Groe- de) en de plaatselijke B-rijders Niels en Rinus Wisse. Andere ka pers op de kust zijn Paul Naessens (Vogelwaarde), Cees Sijsouw (Groede), Jan de Visser (Kloetinge en de broertjes Krijger (Yerseke). Voor de Zeelandcup worden de volgende wedstrijden gereden: 18 juni Krabbendijke, 25 juni tijdrit Oostburg, 19 juli criterium Oost burg, 6 augustus Oostkapelle, 8 augustus Westkapelle, 16 augus tus Goes, 6 september Axel en 19 september de finale in Renesse. WEVELGEM - De Belgische wielrenner Tom Boonen heeft gisteren tijdens een trainingsritje zijn sleutelbeen gebroken. De coureur van de QuickStep-ploeg is vermoedelijk tussen vier en zes weken uitgeschakeld. ANP AKEN - Gertjan Bruggink is op de openingsdag van het CSIO van Aken vijfde geworden in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs. De jonge Nederlandse springruiter stuurde zijn toppaard Joël het zware parcours foutloos rond in 72,73 se conden. De hoofdprijs van 9300 euro was voor de Duitser Marcus Ehning op de merrie Anka. Hij finishte na 6915meer dan een seconde eerder dan zijn landgenoot Ludger Beer- baum en de Amerikaanse Lauren Hough, die respectievelijk 5600 en 4200 euro verdienden. Bruggink kreeg 1400 euro. ANP OOSTBURG - Het ZAVIO, het West Zeeuws Vlaamse futsal, lijkt gered. Na het aantreden van twee nieuwe bestuursleden kan er verder gegaan worden met de voorbereidingen op het 25e seizoen. Tijdens de algemene ledenvergadering in sport centrum De Eenhoorn in Oostburg kwamen met Michel de Ruijsscher en Johan de Feijter twee nieuwe bestuursleden naar voren. Een nieuwe penningmeester is er nog niet. De Ruijsscher volgt Jannis van de Voorde op als voorzitter. VLISSINGEN - Tijdens de nationale sprintkampioenschap pen zwemmen, die dit weekeinde in Amsterdam worden ge houden, komen 21 Zeeuwen aan de start. De meeste limieten zijn gezwommen op de 50 meter vrije slag. Nikita Kruis van De Stormvogel gaat aan de leiding bij de meisjes junioren, gevolgd door Shanyra van Bambost (De Schelde) en Naomi Smits van Scheldestroom. Bij de meisjes jeugd is het de Vlissingse Christel van de Guchte die in actie komt. Van de Guchte start later ook op de 50 meter rugslag. Bij de vrouwen is Ryan Verplanke (Scheldestroom) deelnemer op de 50 meter vrije slag. Ze moet strijd leveren met Sabine van Waes van ZC Koewacht. Verplanke komt ook uit op de 50 me ter schoolslag, 100 meter wisselslag en haar favoriete 50 me ter vlinderslag. Op de school- en wisselslag wordt ze geflan keerd door clubgenote Ellen van de Velde. Naomi Smits komt naast de vrije slag ook uit op de 50 meter vlinderslag. Op het onderdeel schoolslag komen twee deelnemers van De Schelde in actie: Sascha van Vorstenbos en Lisanne de Jong. Zij leve ren bij de junioren strijd met Lieselotte Koek van de Bruinvis. Bij de jongens komen slechts vier Zeeuwen in actie: Stefan de Die (De Schelde), Kevin Hondsmerk, Vlissinger Rick Visser en Scheldestroom-zwemmer Jurjen Pater. OOSTBURG - In het Oostburgse zwembad De Eenhoorn wor den dit weekeinde de Zeeuwse Speedofinales georganiseerd. Tijdens deze zwemwedstrijd voor minioren van 12 jaar en jonger verschijnen de beste achttien Zeeuwse zwemmers per leeftijdscategorie en per onderdeel aan de start verschijnen. Er wordt in elek categorie gestart op vijf afstanden, te weten 100m schoolslag, 100m rugslag, 100m vrije slag, 5 Om vlinder slag (minioren 3 en 4, 5) 100m vlinderslag (minioren 6), 100m wisselslag (minioren 3 en 4) en de 200m wisselslag. De aan vang op zaterdag en zondag is 14.00 uur. Corina Leijs uit Kapelle (klasse 2) doet in elk geval wel mee. Ver der zijn ook Gerard de Lange uit Heinkenszand (klasse 3) en Piet Geertse uit Grijpskerke (klasse 1) in Vrouwenpolder actief. ennis Rosmalen. Ordina Open. Mannen, 380.000 euro. Eerste ronde: Burgsmüller (Dui) - Ver kerk (Ned/4) 3-6 6-47-6, Mutis (Fra) - Krajicek (Ned) 6-4 7-6, Van Lottum (Ned) - Acasuso (Arg/8) 6-3 6-2. Grosjean (Fra/5) - Petschner (Dui) 6-2 5-7 6-3. Novak (Tsj/1- Melzer (Oos) 6-1 6-3,Vacek(Tsj)-Dupuis(Fra)7-66-3,Cer- nak (Tsj) - Kiefer (Dui) 6-3 opgave Kiefer. Hulst. Rabo Reynaerttoernooi. VE 3-4: Kar lijn Agten-Stephanie Pauwels 6-2 6-^, VE 6: Martine Daelman-Thea de Jonge 6-3 6-3, VD 5: Fraanje/Fraanje-De Schepper/de Schepper 3-6 7-6 6-3, VD 6: Van Hoek/de Ritter-Koole/Rademakers 6-4 6-0, VD 7: Ross/van de Voorde-Brandt/Brandt 6-4 6-3, Borghouts/ Meerman-Bastiaansen/Hu- bregsen 6-2 6-0, Agten/van der Schelling- -Van Gassen/Sponselee 6-3 6-1, Cam- pferis/Van Zwol-Cuyle/Knegtel 6-3 6-4, ME 6: Nick Strijdonk-Marc de Bruin 6-4 6-2, Henk van de Voorde-Jan Donze 6-2 6-1ME 7: Antoine Thoen-Ad Campfens 6-1 6-1, Bas Mulder-Marco Ducheine 2-6 7-5 6-2, HULST - Karlijn Agten toonde ook in het enkel 3-4 van het Ra bo Reynaerttennistoernooi in Hulst haar goede vorm. Stepha nie Pauwels moest het onderspit delven met 2-6 4-6. In de eerste set kon Pauwels nog bijbenen tot 2-4, maar toen drukte Agten door naar setpunt. Ook in de tweede set was het verschil erg klein. Beide speel sters sloegen veel harde strakke ballen vanaf de baseline, maar vooral de backhand van Agten leverde veel punten opDoor de ze zege is Karlijn Agten al direct de favoriete voor de eindzege. Martine Daelman drong in het enkel 6 door tot de laatste vier. Ze versloeg Thea de Jonge met tweemaal 6-3 en staat nu in de halve finale tegenover Sophie de Schepper. Nick Strijdonk en Henk van de Voorde bereikten de kwartfinale in het enkel 6 bij de mannen. De als tweede ge plaatste Van de Voorde won ge makkelijk met 6-2 6-1 van Don- ze, terwijl Strijdonk De Bruin uitschakelde met 6-4 6-2. In het dubbel 5 wonnen Stephan Buysse en Maikel van Jole in drie sets van Arjan Michielsen en Eddo Lokken: 5-7 6-3 7-5. Het duo speelt in de halve finale tegen Van den Berg en Bogaart. ME 40: Mare Quaak-Jos Strooband 5-7 6-3 6-0, MD 5: Buysse/van Jole-Lokken/Michiel- sen 5-7 6-3 7-5, MD 6: De Saegher/Seg- hers-d'Hooghe/Mulder 6-1 6-4, Cley- man/Smet-De Bruin/Schelfaut 6-3 6-3, De Bakker/Thys-Huis/Huisman 6-4 6-4, Diehl- /van de Voorde-Beuzenberg/Broeders 6-3 6-2, MD 7: Boddaert/de Maagt-Plas- schaert/Rouw 7-5 6-0, Baert/Mulder-Van Beest/Moens 2-6 6-3 6-4, Visser/Zegers- Pypelink/Statujew 6-3 3-6 6-4, MD 8-9: Meerman/Picavet-Dekker/Scholtens 6-2 6-1MD 40: Jorissen/Kleppe-Aarssen/Dors- selaer 7-6 6-4, GD 3-4: Verhaegen/Huis- Kint/Bauwens 6-3 7-5, GD 6: Rademakers- /Sponselee-Langedijk/Thoen 7-5 7-5, Ross/van de Voorde-Van der Starre/van Beest 6-4 2-6 6-3, Traas/van Dorsselaer -Broeckaert/Huis 6-2 6-0, GD 7: Scheerder- s/Michielsen-Kramer/Kramer 4-6 6-4 6-2, Schouten/Mulder-Eshuis/Aarssen 7-6 7-6, De Putter/Kampman-Campfens/de Roeck 6-7 6-1 6-4, Vossen/Vossen-Steyaert/War- rens 6-4 6-2, Leenknecht/Asselman- Van Zwol/Campfens 6-2 6-3. Breskens. Albert Sportshop K5 Vechtkui- kentoernooi. ME 10 jaar: Veronique Vermu- e-Eline Evers 4-1 4-0, Judith van der Mey- den-Eline Everse 4-0 4-0, Judith van der Meyden-Anne van Strien 4-0 4-1Elvera de Haas-Carmen Poks4-04-0, Elvera de Haas- -Natascha van Strien 4-2 4-2, ME 12 jaar: Sowi Klap-Stephanie van Balen 6-2 6-0, Stephanie van Balen-Talitha Steyaert 6-2 6-1, Lisselot Kayser-Valerie Jeandor 6-1 6-0, MD 12 jaar: Lexmond/Rikken-Jong- man/van Noord 6-4 6-4, Van de Bossche/T- azelaar-Groosman/Sijrier 6-0 6-4, JE 10 jaar: Rowin Tazelaar-Robby van den Bos sche 4-0 4-0, Christian Vroon-Remy Ghij- sels wo. Jan van den Broecke-Dexter Foks 4-0 4-0, Jan Vroon-Edgar Buyten 4-2 4-0, JE 12 jaar: Devon Houg-Tom Buysse w.o, Devon Houg-Jordy Porrey 6-1 6-2, Maar ten Rikken-Michael de Rooij 6-1 6-0, Ri chard Arens-Sem van der Gucht 6-0 6-2, Bas Hubregsen-Jan Willem de Rooij 6-0 6-0, JE 16 jaar: Ruben Haverbeke-Bryan de Waele 6-2 6-2. Wielrennen Ronde van Zwitserland Eerste etappe Egerkingen - Le Locle: 1. Vinokoerov (Kaz) 162,8 km in 4.13.43,2. Ivanov (Rus), 3. Perdi- guero (Spa) 0.02,4. Frigo (Ita), 5. Commesso (Ita). Algemeen klassement: 1. Vinokoerov 4.22.29,2. McGee0.03,3. Pereiro (Spa) 0.10, 4. Cancellara (Zwi) 0.12,5. Ivanov 0.16. 83e Ronde van Catalonië. Tweede etappe Mora de Ebro - El Morrell: 1De Groot (Ned) 183,6km in4.21.25(42,1 km/uur),2. Vicioso (Spa) 0.01,3. Hincapie (VSt), 4. Kessler (Dui), 5. Bossoni (Ita). Algemeen klassement: 1. Vicioso 4.46.52, 2. Hincapie 0.05, 3. Floren- cio (Spa) 0.06,4. Gil (Spa), 5. Andrle (Tsj). woensdag. ■I Atletiek Avondbaancircuit. Aanvang: 18.30 uur. Onderdelen voor het Zeeuws kampioen schap: mannen, jongens A/B: 800m, ko gel en hoog, vrouwen, meisjes A/B: hoogspringen en verspringen. Locatie: sportpark Het Schenge te Goes. Advertentie Voor het Beste Bed Heeft een slaapoplossing voor iedereen Slaapkenner Rademakers: Axelsestr.at 192 Terneuzen Telefoon 0115-613130 www.slaapkenner.nl is lekkerder voor je rug. Een Cascade waterbed....

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43