feestelijke openingsdagen met talloze openingsacties! Donderdag 19 juni Vrijdag 20 juni Zaterdag 21 juni MURRE-MOENS kIeIr dIeIsIe i logus Dennis veel succes! ADR ibl li iei KIES NU MEE PZC AFWERKSYSTEMEN www.pzc.nl/reizen www.pzc.nl/banen H4A Giro 800 800 16 Dennis van der Wielen BANKETBAKKER/ PATISSIER GEVRAAGD BLIEK MEESTERBAKKERS VEE Help de mensen in Irak! woensdag 18 juni 2003 Murre-Moens en Anker Desein openen de deuren van hun nieuwe vestiging aan de A58 bij Vlissingen Kom eens een dagje inspiratie opdoen voor uw interieur tijdens de drie feestelijke openingsdagen In hun prachtige showrooms presenteren ze een groot assortiment op het gebied van uw interieur èn exterieur: Plafonds Wanden Kasten Vloeren Keukens Sanitair [►Tegels P Profcenter Speciaal tijdens de openingsdagen: Talloze openingsacties - Een attentie voor iedere bezoeker Diverse activiteiten voor de kinderen - Een hapje en een drankje Diverse demonstraties. Locatie: A58, afrit 40 Ritthem, naast het BP-tankstation, Tel.: (0118) 690000, www.logus.nl,info@logus.nl Openingstijden: showroom 9.00 - 21.00 uur zaterdag 9.00-16.00 uur profcenter7.30 - 21.00 uur zaterdag 8.30-16.00 uur Een onderneming Dennis van der Wielen heeft er zin in: "Hardstikke spannend... 200.000 toeschouwers!' CAD-tekenaar wil wereldkampioen worden! Het ROC Zeeland wenst Dennis veel succes! Ramen - Deuren - Serres Geef gehoor aan de roep van de kluut MEESTERBAKKERS die niet alleen 's nachts wil werken. GARAGES, BERGINGEN, SCHUTTINGEN EN PAARDENSTALLEN Zeeuwse Architectuurprijs 2003 56 inzendingen Uitreiking op 28 juni in de Grote Kerk te Veere Via www.hetzeeuwsegezicht.nl GEMEENTEHUIS GESLOTEN [Trendy comfort Nu grote seizoenopruiming van merkschoenen Dubieuze asfaltbedrijven actief in Zeeland SHO Den Haag Gehandicapt of chronisch ziek? Vestiging voorkeursrecht imabo EN DYNAMISCHE GROEP IN BOUWMATERIALEN Dennis van der Wielen (20) uit Nieuwerkerk wil de beste CAD-tekenaar van de wereld worden. De jonge vakman van ROC Zeeland in Vlissingen is al Nederlands kampioen. Van 18 tot 22 juni bindt hij in het Zwitserse Sankt Gallen de strijd aan met de complete wereldtop. De 37ste editie van de Worid5kil!s Competition start met ruim 700 kandidaten uit 36 landen. Stuk voor stuk nationale toppers. Vier dagen lang wordt in 45 vakken gestreden om goud, zilver of brons en het Diploma Excellent Vakmanschap, het bewijs dat op hoog niveau een topprestatie is geleverd Woensdag 25 juni worden deze trofeeën uitgereikt, tijdens de sluitingsceremonie. De Zwitserse organisatie verwacht ruim 200.000 bezoekers! Kijk op www.roczeeland.nl om op de hoogte te blijven van de kampioenschappen -ZEELAND ROC Zeeland, sectoren techniek en nautisch Oude Veerhavenweg 3 4382 NS Vlissingen Tel (0118) 55 88 00 mto@roczeeland.nl Kosteloos Uit een exploot van t.k.-deurwaarder B. J. Meijering, uitge bracht 12 juni 2003, blijkt dat t.v.v. Fatiha Allaoui, wonende te Vlissingen, aan Abdeilatif EL AMRAOUI, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echt scheiding, van 11 juni 2003 met aanzegging dat uiterlijk 24 september 2003 een verweerschrift kan worden ingediend door een procureur bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde A. El Amraoui kan een afschrift van dit exploot met bijlage ver krijgen op onderstaand adres. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland, Dam 2, 4331 GJ Middelburg Aluminium, kunststof hout Kwaliteit aan een scherpe prijs Deskundig advies service - 10 jaar garantie Fortbaan 72 C, Wommelgem (Antwerpen) Belgie tel: 0032-33208080, gsm:06-29106001fax:0032-33208099 e-mail:dir@adrconstruct.be - www.adrconstruct.be Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 Vogelbescherming NEDERLAND Steeds meer mensen kiezen voor onze bakkersproducten. Wij zijn dan ook op zoek naar 'meester' bakkers. Ben jij gespecialiseerd in banket wil je in een moderne bakkerij ambachtelijk banket maken niet alleen's nachts werken? Bij ons kan dat Kom jij ons Banket-team versterken, bel ons voor een afspraak of stuur een email naar info@bliekmeesterbakkers.nl Arnesteinweg 35 - Middelburg - 0118-641155 Kies voor mooie prefab betonele Ook dubbelwandige bouw. Met degelijke rabatdelen. Vlijmscherpe prijzen. BOHA BETON-& HOUTBOUW BV De Huufkes 42, (Industrieterrein Eeneind II) 5674 TM Nuenen, fax (040) 283 92 73 gemeente Het gemeentehuis van gemeente Veere te Domburg is don derdag 19 juni gesloten i.v.m. sportdag voor het gemeente- personeel. De avondopenstelling is in plaats van donderdagavond op woensdag 18 juni tot i 9.00 uur. Domburg, 18 juni 2003 Splinternieuwe modellen in de populaire Greenway-collectie. Speciaal voor de vrouw die er graag trendy uitziet én comfortabel loopt. föiMiaiani Openingstijden: di t/m vr 8.30-12.00 u en van 13.00-18.00 u, vrijdag koopavond tot 21.00 u, za tot 16. §®]§@9 infrabouw H4A Infrabouw maakt onderdeel uit van de H4A-groep. De H4A-groep is een sterke combinatie van Zeeuwse dienst verleners op het gebied van infra- structuurbouw. Wij bieden u gezamen lijk een compleet pakket van A-kwali teit dienstverlening aan. De H4A-groep, een partner van formaat! U heeft de berichten via de media wellicht al vernomen. Onder andere de Cobouw meldt dat er in Zeeland dubieuze asfalteer- ders zijn opgedoken. De prijs is laag, maar de kwaliteit ook. Het asfalt ligt zo dun dat het asfalt niet berekend is op vracht wagens en zelfs auto's rijden er na een paar weken al door heen. Klanten worden gelokt met lage prijzen en onder druk gezet om een opdracht te verstrekken. Goedkoop is aantrekkelijk, maar het is zeker niet altijd de juiste weg. Asfalteren is een vak dat door vakmensen uitgevoerd dient te worden met kwalitatief hoogstaand asfalt. Aan de dikte en de kwaliteit van het asfalt en de verwerking zijn strenge eisen verbonden. U wilt tenslotte asfalt dat jarenlang meegaat. Kies daarom bij het asfalteren altijd voor een bedrijf waar u op kunt vertrouwen. Bent u op zoek naar een betrouwbaar bedrijf voor het asfalte ren van uw terrein? Neem dan contact op met H4A Infrabouw. We adviseren u graag, brengen een duidelijke offerte uit, met een scherpe prijs en staan altijd garant voor ons werk. Kies de veilige weg. Kies H4A Infrabouw! H4A Infrabouw BV, Wervenweg 10 4551 MC Sas van Gent, Tel: 0115-471864 MENSEN IN NOOD, NEDERLANDSE De hulporganisaties zijn in actie Help nu en geef www.giro800800.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! Met ANGO kom je tot je recht! Voorstel tot aanwijzing van gronden waarop de artikelen 10 tot en mei 24,26 en 27 Wet voorkeursrecht gemeenten van toepassing zijn Burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle maken op grond van artikel 4, lid 1 van de Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) bekend dat zij, op grond van het bepaalde in artikel 8a Wvg op 13 juni 2003 heb ben besloten aan de raad van de gemeente Kapelle voor te stellen op grond van de artikelen 2a en 8 Wvg gronden aan te wijzen waarop de artikelen 10 tot en met 24,26 en 27 Wvg van toepassing zijn. De betreffende gronden zijn gelegen in het gebied, dal wordt begrensd tussen enerzijds de percelen ten oosten van de Zuidhoeksebaan en ten westen van Paardeweg en ten zuiden van de spoorlijn Vlissingen - Bergen op Zoom en anderzijds de percelen ten zuiden van de Gildenstraat en tussen Paardeweg en Donkerewegje. Deze gronden zijn nader aangegeven öpde bij het voorstel behorende kadastrale tekeningen met daarbij behorende lijst van eigenaren en zakelijk gerechtigden, één en ander naar de stand van de openbare regis ters van het Kadaster per 11 en 12 juni 2003. Om te voldoen aan artikel 4 Wvg ligt met ingang van datum het voor stel met bijbehorende stukken, daaronder mede begrepen de perceels gewijze registratie, voor een ieder kosteloos ter inzage op het gemeente huis van de gemeente Kapelle, adres Kerkplein 1,4421 AA Kapelle Openingstijden van het gemeentehuis: maandag en woensdag tussen 9.00 uur en 16.00 uur, dinsdag en vrijdag tussen 9.00 uur en 13.00 uur en donderdag tussen 9.00 uur en 20.00 uur. Op verzoek kunnen de betreffende stukken eventueel buiten kantooru ren worden ingezien. De eigenaren en zakelijk gerechtigden met betrekking tot deze gronden ontvangen één dezer dagen een afzonderlijke kennisgeving. Het voorstel van burgemeester en wethouders treedt in werking éét dag na de datum van publicatie in de Staatscourant (gepubliceerd inde Staatscourant van 17 juni 2003). Dat houdt in dat eigenaren van de inhei voorstel begrepen gronden, wanneer zij willen verkopen, deze eerst aan de gemeente te koop moeten aanbieden. Bezwaar en beroep Op grond van artikel 9a Wvg wordt het voorstel van burgemeester en wethouders aan de gemeenteraad aangemerkt aLs een besluit, zodat tegen dit voorstel van burgemeester en wethouders tot aanwijzing van genoemde gronden tot gebied waarop de Wvg van toepassing is, inge volge de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bezwaar en beroep open staat. Ingevolge de Awb kunnen belanghebbenden gedurende een termijn van zes weken, ingaande de dag na die waarop het besluit op de voor geschreven wijze in de Staatscourant is bekendgemaakt, een bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Kapelle, Postbus 79,4420 AC Kapelle. Indien bezwaar is gemaakt en indien onverwijlde spoed, gelet op df betrokken belangen, dat vereist, kan op grond van artikel 8:81 Awb tevens een verzoek om voorlopige voorziening worden gevraag President van de Rechtbank te Middelburg. Zienswijzen Binnen acht weken dient de gemeenteraad de aanwijzing van g te bestendigere In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad ie nemen besluit tot aanwijzing van gronden, worden belanghebbenden, gelet op artikel 4:8 van de Awb, in de gelegenheid gesteld om geduren de een termijn van vier weken, ingaande de dag na die waarop W besluit op de voorgeschreven wijze in de Staatscourant is bekendge maakt, hun zienswijzen over het raadsvoorstel schriftelijk dan wel mon deling naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de raad van de gemeente Kapelle, Postbus 79,4420 AC Kapelle. Indien belanghebbenden hun zienswijze aan de raad mondeling to- baar wensen te maken kunnen zij hiervoor telefonisch een afspraak maken met de heer drs. S.M.P. van Terheijden, telefoonnummer ®-' 333110. Kapelle, d.d. 17 juni 2003. Burgemeester en wethouders van Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16