om vrijheid m Word vriend j van een vluchteling 1 [lil Til WWW. pzc.nl/abonneren www.pzc.nl/service Annelot raakte als 15-jarige in coma PZC Regiomanager m/V jit "'Sill IIB www.vluchteling.org -sa» 1 STICHTING VLUCHTELING Giro 860 zaterdag 14 juni 2003 Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop AMNESTY International 020 626 44 36 www.amnesty.nl giro 454000 in fulltime dienstverband (36 uur per week) l\J Hersenstichting Nederland wio 4 wl5 wl5 wl2 wl5 wl5 w15 w15 w12 w15 w15 w15 w15 w15 *12 w31 w12 E L T M A N Woonhuis en garage te Sas van Gent Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op woensdag 25 juni 2003 om 14.00 uur in Sportcafé Jeffrey's, Noordweststraat 3/5 te Sas van Gent, krachtens artikel 514 en volgende Boek 2 Wet boek van Burgerlijke Rechtsvervolging in het openbaar te verkopen: Kavel I de eigendom van het woonhuis met aanbe- horen, erf en tuin, staande en gelegen aan de Joostenstraat 3 te 4551 TE Sas van Gent, kadastraal bekend gemeente Sas van Gent sectie C nummer 4684, groot 1 are 52 centiare: Kavel II de eigendom van de garage, staande aan de Annoijstraat te Sas van Gent, kadastraal be kend gemeente Sas van Gent, sectie C nu- mer 4693, groot 21 centiare; en Kavel III de hiervoor genoemde kavel I en II geza menlijk. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gunning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl E L T M A N Bedrijfsgebouw te Kapellebrug Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op donderdag 26 juni 2003 om 14.00 uur in Café De Roskam, Gentsevaart 7 te Kapellebrug, krachtens artikel 514 en volgende Boek 2 Wetboek van Burger lijke Rechtsvordering in het openbaar te verkopen: de eigendom van het bedrijfsgebouw met aanbehoren parkeerplaas en erf, staande en gelegen aan de Gentsevaart 2 te 4565 EV Kapellebrug, uitmakende: a. het kadastrale perceel gemeente Hulst sectie S nummer 330, groot 7 are 20 centiare b. het kadastrale perceel gemeente Hulst sectie S nummer 329, groot 1 are 97 centiare Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico Van koper vanaf de gunning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltmannl Internet: www.notarisbeltman.nl E L T M A N Woonhuis te Hulst Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op donderdag 26 juni 2003 om 16.00 uur in Café De Kroon, Kleine Bagijnestraat 38 te Hulst, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, in het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met aanbe horen, schuur, erf en tuin, staande en gele gen aan de Absdaalseweg 86 te 4561 RE Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst, sectie M nummer 839, groot tweeëntwintig are veertig centiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gun ning. V eilingvoorwaarden Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. Door de voorzieningenrechter is verlof verleend om het huurbeding in te roepen. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een on derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl E L T M A N Woonhuis te Ossenisse Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op vrijdag 27 juni 2003 om 14.00 uur in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, in het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met aanbe horen, erf en tuin, staande en gelegen aan Zeedorp 1 te 4589 KX Ossenisse, kada straal bekend gemeente Hontenisse sectie W nummer 372, groot 6 are 60 centiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden vol daan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gunning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt afgeweken. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een on derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl Support our fight for human rights Servicecentrum Arbeidsmarkt Gezondheidsregio West-Brabant Servicecentrum Arbeidsmarkt Gezondheidsregio West-Brabant (SAG-wb) is een service verlenende organisatie die ondersteuning biedt aan de West-Brabantse zorginstellingen en haar (potentiële) medewerk(st)ers met als doel een evenwichtige regionale arbeidsmarkt. SAG-wb ontwikkelt het servicecentrum in samenwerking met de zorginstellingen in West-Brabant. De belangrijkste activiteiten van SAG-wb zijn: arbeidsmarktonderzoek, reïntegratie/transfer, imago en voorlichten, afstemming zorg en onderwijs en afsluiten van kostenbesparende mantelcontracten. In verband met vervroegde uittreding van de huidige functionaris ontstaat de vacature van Functie-informatie: De regiomanager brengt jaarlijks landelijke en regionale arbeidsmarkt ontwikkelingen in kaart en zet deze om in strategische opties, die leiden tot een heldere visie en duidelijke koersbepaling. Binnen (landelijke, regionale en financiële) beleidskaders is de regiomanager vervolgens verantwoordelijk voor het jaarlijks op te stellen activiteitenplan. Dit plan komt mede tot stand na behoeftepeiling bij de 54 zorginstellingen in de regio en wordt vastgesteld door het bestuur, dat bestaat uit werkgevers en werknemersvertegenwoordigers. De regiomanager is verantwoordelijk voor het behalen van de resultaten die in het jaarplan zijn afgesproken alsmede voor het verkrijgen van de daartoe benodigde financiële middelen. In dit kader wordt leiding gegeven aan 10 medewerkers. De manager laat het servicecentrum fungeren als knooppunt in de regio. Dit servicecentrum faciliteert en geeft (mede) vorm aan de regionale samenwerking van zorginstellingen op het gebied van arbeidsmarktbeleid en opleidingen. Ten behoeve daarvan worden contacten gelegd en onderhouden met o.a. landelijke fondsen (subsidieverwerving en -verantwoording), zorginstellingen, regionale overlegorganen en leveranciers. Functie-eisen: U beschikt over relevante kennis op universitair niveau (bijv. Personeelswetenschappen, Bestuurskunde of Gezondheidswetenschappen) alsmede over ervaring, bij voorkeur opgedaan binnen de gezondheidszorg. Als netwerker pur sang beschikt u over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Uw werkstijl laat zich omschrijven als: ondernemend, pragmatisch, overtuigend, resultaatgericht, dienstverlenend, innemend en enthousiast. U vindt het een uitdaging om met een grote mate van zelfstandigheid te werken binnen een dynamische en professionele werkomgeving. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuizen, waarbij aanstelling voor onbepaalde tijd plaatsvindt. Salaris is afhankelijk van ervaring en geschiedt op basis van indeling in FWG functiegroep 70 (minimaal 3.318,- en maximaal 5.178,- bruto per maand). Informatie: Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u voor 28 juni a.s. te richten aan mr. F.J.M. Staal, voorzitter SAG-wb, Vughtstraat 30, 4701 NT Roosendaal. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A. van den Brink, bestuurslid SAG-wb en hoofd PO&O ziekenhuis Lievensberg (tel. 0164-278876). Wilt u meer weten over SAG-wb, bezoek dan onze website: www.sag-wb.nl en/of www.brabantzorg.net De te voeren sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 9 juli a.s. 'Annelot was vreselijk beschadigd: een schedel breuk, bloeduitstortingen in de hersenen, er kwa men ontstekingen bij. We vreesden het ergste.' Twee maanden in coma Dit is het verhaal van Annelot. In december 1997 raakte de toen 15-jarige Annelot in coma na een aanrijding. Haar vader vertelt over de enorme gevolgen. 'Direct na het ongeluk zocht ik informatie. Ik las over een speciale comatherapie in revalidatiecen trum Leijpark te Tilburg en wist Annelot daar te krij gen. Een kleine twee maanden na het ongeluk kwam ze uit coma. Ze moest helemaal opnieuw beginnen, alsof ze opnieuw werd geboren. Vanuit haar eigen kracht heeft ze dit proces doorstaan letterlijk met vallen en opstaan. We praten als gezin over de tijd voor en na het ongeluk. Het heef ons veranderd en als gezin hechter gemaakt.' Terug in de maatschappij Annelot volgt nu de opleiding Sociaal Pedagogisch Werk, ze loopt stage in een verpleeghuis voor geestelijk en lichamelijk gehandicapten. Ze heef een vriend, werkt als bijbaantje in een broodjes zaak, en pas heeft ze haar rijbewijs gehaald. In een auto met automaat, want meerdere handelin gen tegelijkertijd zijn moeilijk voor haar. 'We blijven ons zorgen maken, haar extra in de gaten houden. Ze is veranderd: ze is zo lief, ze gelooft iedereen zo makkelijk. En verder is haar korte termijn geheu gen achteruit gegaan en heeft ze concentratiepro blemen. Maar van de groep van zeven patiënten waartoe zij behoorde zijn er twee gestorven. Zij is de enige die terug is in de maatschappij. We heb ben enorm geluk gehad.' Steun de Hersenstichting Nederland Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om de gevolgen van hersenletsel te behandelen. Verder is goede voorlichting van belang. Word daarom donateur van de Hersen stichting of doe een gift. Iedere bijdrage, grootoi klein, is welkom. Ons CBF-keurmerk garandeert een verantwoorde besteding van uw bijdrage. Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070 - 360.48.16 www.hersenstichting.nl KAT. 1 BINNEN- EN BUITENLANDS NIEUWS KAT. 2 REGIONAAL NIEUWS KAT. 3 EXAMEN KAT. 4 REPORTAGE KAT. 5 WONEN KAT. 6 REIZEN KAT. 7 KLEINTJES Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: Allround medewerker Delta Yocht 2 18 Jeugdverpleegkundige GGD Assistente Huisarts J. F. M. Bergen 4 W7 Kraonmachinist Delta Yacht Ass. accountant JWG-Administraties 5 W15 Leidinggevenden Lamb Weston Meijer Ass. activiteitenbegeleiders Het Gors 5 W12 Lesassistenten Buys Ballot College Goes Ass. begeleiders Het Gors 5 W12 Medew. potienten service bur. Ziekenhuis Walcheren Ass. begeleiders Het Gors 2 18 Medew. werkv. en uitv. Groen Gemeente Sluis Bedrijfsleider Golfcentrum Reymerswael 2 18 Med. secr. poli. cardiologie Ziekenhuis Walcheren Beleidsmedew. A Onderwijs Gemeente Sluis 5 W12 Med. secr. poli. reumatologie Ziekenhuis Walcheren Beleidsmedew. A Soc. Z. WVG Gemeente Sluis 5 W12 Monteur Delta Yacht Beleidsmedew. Bouw Handh. Gemeente Goes 5 W10 Onderwijsassistenten ROC Zeeland (Cios) Beleidsmedew. Klinische zorg ZorgSaam 7 W31 Operators Lomb Weston Meijer Begeleiders Het Gors 2 18 Praktijkassistente Orthodontiepr. Kuyl/Gavel Bezorgers PZC 5 W10 Regiomanager SAGRWB Chauffeur Van Houte Openeer 1 6 Remedial Teachers CSW Chauffeur Verhulst Transport 1 6 Senior bezorgers PZC Chauffeurs Internationaal Heisterkamp Groep 2 18 Tandartsassistente Tandarts de Booij Docenten ROC Zeeland (Cios) 4 W7 Teamleider St. Ouderenzorg Kapelle Docent Bedrijfsk. Informatica Hogeschool Zeeland 3 30 Teamleider techniek Ziekenhuis Walcheren Docent Economie Het Goese Lyceum 7 W32 Timmerlieden Aannemersbedrijf Duvekot Docent Electrotechniek CSW 2 18 Verpleegkundige poli. Ziekenhuis Walcheren Docent Nederlands Het Goese Lyceum 7 W32 Verpleegkundige De Vurssche Doktersass. poli. cardiologie Ziekenhuis Walcheren 5 W15 Verzorgende-ig Ziekenhuis Walcheren Financiële coach De Hypotheker 2 18 Verzorgende De Vurssche Goederenstroomassistent Sligro 4 W7 Voedingsassistenten Ziekenhuis Walcheren Hoofd semi- en ex.murale zorg De Vurssche 5 Voorlichter/webmaster Gemeente Sluis Huishoudelijke medewerker Het Gors 2 18 Werkvoorbereider Bijkerk BV Hypotheekadviseur De Hypotheker 2 18 Woonbegeleider SPD-Zeelond Instructeurs ROC Zeeland (Cios) W7 ka nr. pag.nr. 18 W7 6

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 84