senior bezorgers "De Vurssche, een prettige werkgever met oog voor talenten." m/v SSlEESESSi JWG-Administraties Gevraagd: fulltime of parttime TANDARTSASSISTENTE jeugdverpleegkundige voor de product groep Individueel Onderzoek en Advisering zaterdag 14 juni 2003 medisch secretaresse polikliniek reumatologie "Mijn verpleegkundige kennis komt hier écht tot zijn recht." medisch secretaresse polikliniek cardiologie doktersassistent polikliniek cardiologie verpleegkundige poliklinieken voedingsassistenten verzorgende-ig teamleider techniek medewerker patiënten service bureau Ziekenhuis Walcheren KRANT VOOR ZEELAND U krijgt: Gezond bezig zijn én geld verdienen? Interesse? "Mevrouw Janssen is blij dat ik er ben. Kom jij als ik er niet ben?" (aankomend) assistent accountant m/v Vanaf 7 september 2003. Sollicitatiebrieven richten aan: i M. F. de Booij, Oude Haven 51, 4301 JK Zierikzee Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! www.ggdzeeland.nl Ziekenhuis Walcheren ligt op een Bij Zorgcentrum DeVurssche, de grootste werkgever van Axel, kun je je verpleegkundige opleiding (niv. 4) echt in de volle breedte benutten. Met name in de avond- en nachturen zorgen de verpleegkundigen van DeVurssche namelijk voor de gegarandeerde 24-uurs verpleegkundige zorg. Daar word je ook goed voor beloond. Informeer eens naar de mogelijkheden of kom kijken, je bent van harte welkom. Telefoon 0115 56888. steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwik kelen; de gezamenlijke transmurale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. In deze functie verricht je alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden voor de reumatologen. De functie is ingeschaald volgens FWG 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature voor 20 uur per week, voor onbepaalde tijd. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw J.P.A. Asscheman, unithoofd poliklinieken, tel. (0118) 42 52 70. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 26 juni a.s. In deze functie verricht je alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden voor de cardiologen. De functie is ingeschaald volgens FWG 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature voor 36 uur per week, voor de duur van 1 jaar, met mogelijke omzetting tot onbepaalde tijd. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw J.RA. Asscheman, unithoofd poliklinieken, tel. (0118) 42 52 70. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 25 juni a.s. Voor de polikliniek Cardiologie zijn wij op zoek naar een doktersassistent die adequate zorg kan verlenen en coördineren voor onze patiënten en die bovendien in staat is de daaruit voortvloeiende administratie af te handelen. Het betreft een vacature van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. De functie is ingedeeld in FWG schaal 35 en kent een maximumsalaris van 2.121,- bruto per maand, op fulltime basis. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw J.RA. Asscheman, unit hoofd Poliklinieken, tel. (0118) 42 52 70. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 26 juni a.s. Voor de poliklinieken (o.a. Plastische Chirurgie en Urologie) zijn wij op zoek naar een verpleegkundige. Naast het verlenen van verpleegkundige zorg zul je poliklinische patiënten ontvangen, informeren, begeleiden en voorlichten. Tevens assisteer je de specialist bij onderzoek en/of behandeling. Het betreft een vacature voor bepaalde tijd, voor de duur van een jaar. Het aantal uren bedraagt gemiddeld 20 uur per week. Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingedeeld in FWG schaal 40 en kent een maximumsalaris van 2.282,- bruto per maand, op fulltime basis. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer G.L.C. van Loon of met mevrouw J.RA. Asscheman, unithoofden poliklinieken, tel. (0118) 42 52 81 of (0118) 42 52 70. Als voedingsassistent ben je verantwoordelijk voor de verstrekking van de juiste voeding en drank aan patiënten en zo nodig aan hun relaties. De functie is ingeschaald volgens FWG 20 en kent een maximumsalaris van 1.859,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Het betreft hier 2 vaca tures voor gemiddeld 10 a 12 uur per week oproep voor het cluster 1 Oost voor bepaalde tijd, van juli tot en met augustus 2003. Werktijden in overleg. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer L. de Groote, clusterhoofd 2 Noord/2 Oost, tel. (0118) 42 51 83. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdag 1 juli a.s. Voor afdeling 4 Noord zoeken wij een enthousiaste verzorgende, die in staat is zelfstandig het ver pleegkundig proces te plannen en uit te voeren in laagcomplexe verpleegsituatie ten behoeve van de door de verpleegkundige aan hen toevertrouwde patiënten. De functie is ingeschaald volgens FWG 35 en kent een maximumsalaris van 2.121,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Het betreft een functie voor onbepaalde tijd; voor 20 uur per week (0,5556 fte), 5 halve dagen per week, van maandag t/m vrijdag. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw K. Franssens, team leider, tel. (0118) 42 55 40. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op dinsdag 8 juli a.s. Voor het in stand houden van installaties, gebouwen en terreinen van Ziekenhuis Walcheren zijn wij voor de Dienst Instrumentatie Automatisering enTechniek (DIAT) op zoek naar een teamleiderTechniek. U bent verantwoordelijk voor het gebouwbeheersysteem en draagt zorg voor de noodzakelijke onder- houds- en reparatiewerkzaamheden. U bent mede verantwoordelijk voor de uitvoering van gezamenlijke technische projecten en u coördineert de activiteiten van de medewerkers uit uw team. Wij zoeken iemand met een technische opleiding die functioneert op hbo-niveau (hts w (e), dan wel mts met aan vullende opleidingen). De functie is ingeschaald volgens FWG 55 en kent een maximumsalaris van 3.197,- bruto. Het betreft een dienstverband voor 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heer J. Wijnberg, hoofd DIAT, tel. (0118) 42 53 12. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 28. In deze functie geeft u aanvullende informatie over Ziekenhuis Walcheren en over gezondheid, ziekte en zorgvoorzieningen op Walcheren aan (ex-)patiënten, bezoekers en hulpverleners. U vangt bezoekers van het Patiënten Service Bureau op en verwijst hen zo nodig door naar specifieke disciplines; hier toe behoort ook de eerste opvang van eventuele klachten. De functie is ingeschaald in FWG 35 en kent een maximumsalaris van 2.121,- bruto per maand. Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd, voor 14 uur per week. Bij ziekte en vakantie van collega's wordt verwacht dat u uw collega's kunt vervangen. Flexibiliteit in deze is dus een vereiste. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw E.M. Lampert, communicatieadviseur/hoofd patiëntenvoorlichting, tel. (0118) 42 54 49, of met één van de medewerkers Patiënten Service Bureau, tel. (0118) 42 58 50 (op werkdagen van 10.00 tot 15.30 uur). Stuur uw sollicitatiebrief voor de functies medisch secretaresse en doktersassistent vóór 20 juni a.s. en voor de overige functies vóór 28 juni a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@walcheren.ziekenhuis.nl. MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING WÈÊÊSÊÊÊfk PZC «Milt* Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Word dan dagbladbezorger bij de PZC. In slechts een uurtje per dag kunt u extra euro's bijverdienen. Zo houdt u overdag voldoende tijd over om andere leuke dingen te doen. Een baan als bezorger biedt daarnaast vrijheid en verantwoordelijkheid. Bovendien geniet u van de frisse buitenlucht en de rust aan het begin van de dag. Bel gratis de afdeling Binnen dienst 0800- 023 51 11 (tijdens kantooruren) voor vrije wijken. Zorgcentrum DeVurssche in Axel biedt verzorgingshuiszorg, verpleeghuiszorg en extramurale zorg. Daarnaast is er een dagverp.leging voor psychogeriatrische patiënten en een project dagverzorging. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienst verlening. Wij gaan daarbij uit van hun vragen en wensen. De afdeling verzorgingshuiszorg ondersteunt 75 ouderen.de verpleeghuisafdeling biedt plaats aan 60 mensen. DeVurssche maakt samen met zeven andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende mens. Heb je een opleiding tot verzorgende niv. 3 en vind je het prettig om mensen te ondersteunen met wie je ook echt een band hebt? De respectvolle en professione le werkwijze van De Vurssche zal je dan zeker aanspre ken. Informeer eens naar de mogelijkheden - er zijn bij voorbeeld verschillende dienstverbanden mogelijk - of kom kijken hoe het er bij ons aan toegaat. Je bent van harte welkom! Telefoon 01 15 568888. Sollicitaties naar Zorgcentrum DeVurssche, P&O, Rooseveltlaan I 4571 HT Axel. Je kunt ook mailen naar De VüRSSCHE devurssche@svrz.nl ofhamer@dv.svrz.nl WAAR DE MENS IEMAND IS een jong team fiscaal adviseurs is op zoek naar een voor een full-time dienstverband ...groeien naar het zelfstandig beheren van relaties zowel interne als externe opleidingsmogelijkheden. Heb je een MBO Administratief of HEAO Accountancy opleiding gevolgd, stuur dan je sollicitatiebrief en CV naar JWG-Administraties, Fr. den Hollanderlaan 21, 4461 HL te Goes. Voor inlichtingen kun je bellen met Wim Faasse of Jaco Bruijn 0113-216495 De GGD Zeeland is meer dan de schooldokter en een prik De GGD Zeeland zoekt met ingang van 1 september 2003 een 0,8 fte (m/v) Wat houdt de functie in? Van u wordt verwacht dat u zelfstandig preventief gezond heidsonderzoek (PGO) verricht bij 13-jarigen op het regulier voortgezet onderwijs. Dit is een individueel onderzoek, gericht op alle facetten van gezondheid. U signaleert pro bleemsituaties aan de jeugdarts en/of het Sociaal Medische Teams van de scholen. De gegevens uit het PGO registreert u ten behoeve van epidemiologisch onderzoek. Het signaleren van trends in gezondheidsgedrag van jongeren behoort ook tot uw functie. U neemt deel aan het opzetten en uitvoeren van preventieprojecten op het voortgezet onderwijs. Wat verwachten wij van u? Wij zoeken een energieke collega die betrokken is bij jonge ren en beschikt over de juiste communicatieve vaardigheden om zowel met deze jonge ren als hun ouders/verzorgers een prettig contact te onderhouden. U bent een team werker die ook in staat is om zelfstandig te werken. U bent flexibel en sterk in planmatig werken. U beschikt over een diploma HBO-V of verpleegkundige A MGZ. Daarnaast wordt de opleiding Sociaal Verpleegkundige in GGD' en gevraagd of de bereidheid deze te vol gen. Ervaring in de jeugdgezondheidszorg is een pre. Gebruik van de computer is voor u geen probleem. Om de werkzaamheden te kunnen uitvoeren is het bezit van rijbewijs B en een auto noodzakelijk. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden een boeiende baan voor 28,8 uur (0,8 fte) per week voor onbepaalde tijd met als standplaats Vlissingen. Het salaris is in overeen stemming met de functie en vastgesteld in schaal 8 min. 1.886,- en max. 2.747,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, (aanloopschaal 7 bij niet bezitten ver eiste diploma's). De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid voor kinderopvang, pc-privé en fiets-privéregeling en koop/verkoop van uren. Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 25 juni 2003 aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mw. M. Wetsteijn, productcoördinator voortgezet onderwijs, telefoon 0113 - 24 94 06. De sollicitatiege sprekken zullen plaatsvinden in week 28. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De GGD Zeeland is de Gemeenschap pelijke Gezondheidsdienst voor bur gers van en organisaties in de pro vincie Zeeland. We zijn een onder deel van de gemeenten. We houden ons bezig met het bevorderen en beschermen van de gezondheid van de Zeeuwse bevol king, Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking. Dit doen wij samen met partners als de gemeen ten, de provincie, het rijk en hulp verleners, zoals politie, brandweer en ziekenhuizen. De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zeeland kent een prettige woon-, werk- en recreatieve omgeving tus sen grote steden als Rotterdam en Antwerpen; veel ruimte en geen files. dienst Gemeenschappelijke Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 45