Teamleider m/v Act Zorgcentrum "Cederhof". een woonbegeleider (m/v) De Stichting Ouderenzorg Kapelle SPD-ZEELAND C-Cw W SM (jEmM. Wij hebben vele specialiteiten, En jij Invalkrachten (0 tot 36 uur per week) roept sollicitanten op voor de functie van: voor het bij haar in exploitatie zijnde in de regio Oosterschelde voor 18 tot 26 uur per week Assistent activiteitenbegeleiders (dagcentra) Assistent begeleiders (woonvormen) Functie-eisen: Wat moet je doen: J Beleidsmedewerker A Onderwijs (03/16) De gemeente telt 23 scholen voor primair onderwijs (11 openbare en 12 bijzondere) en 1 (bijzondere) scholengemeenschap voor voort gezet onderwijs. Het openbaar primair onderwijs wordt bestuurd volgens de integrale bestuursvorm. Er zijn twee beleidsmedewerkers die samen verantwoordelijk zijn voor de beleidsadvisering over en de beleidsuitvoering van het totale onderwijsterrein. Je bereidt voor, formuleert en geeft vorm aan geïn tegreerd (e) beleid(s) (uitvoering) op het terrein van openbaar onderwijs, onderwijshuisvesting, onderwijsachterstanden, leerlingen vervoer, leerplicht en volwassen- onderwijs. Je adviseert over complexe beleidsaangelegenheden, de juridische vertaling van gemeentelijk onderwijsbeleid in verordeningen, regelingen, de bestuurlijke ontvlechting openbaar onderwijs en het G0A. Je trekt of neemt deel aan multidisciplinaire in- en externe werk- of project groepen. Je hebt een hbo-opleiding gevolgd en minstens vijfjaar ervaring in een soortgelijke beleidsfunctie. Je hebt affiniteit met en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met het hoofd van de sector Burgers, de heer L.K.J. Polfliet, telefoonnummer (0117) 45 72 89 of het afdelings hoofd Welzijn, Cultuur, Onderwijs en Sport, de heer W.C. Naessens, telefoonnummer (0117) 49 55 01. Beleidsmedewerker A Sociale zaken en WVG (03/17) Je bereidt voor, geeft vorm aan, formuleert en coördineert geïnte greerd^) beleid(s)(uitvoering) op het terrein van gemeentelijke sociale wetgeving. Zoals bijvoor beeld de Algemene bijstandswet (waaronder Suwi) en aanverwante regelingen, het gemeentelijk minimabeleid, de bijzondere bijstand, het kwijtscheldings- beleid, de Wet voorzieningen gehandicapten en de GR Collectief Vervoer. Je adviseert over complexe beleidsaangelegenheden. Je trekt of neemt deel aan multidisciplinaire in- en externe werk- of project groepen. Je begeleidt projecten op het terrein van uitstroom en activering: het initiëren van cliëntenparticipatie op het terrein van de sociale zekerheid. Je hebt een hb(d)o-opleiding gevolgd en hebt ervaring met de genoemde werkzaamheden. Je bent bekend met administratieve procedures en hebt affiniteit met geautomatiseerde systemen. Je hebt gevoel voor samenwerken in teamverband. Daarnaast heb je goede contactuele en redactionele vaardigheden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met het afdelingshoofd Sociale Zaken en WVG, de heer R.M.C. Hubregtse, telefoonnummer (0117) 45 71 78. Voorlichter/webmaster (03/19) Je formuleert (mede) beleid op het gebied van interne en externe communicatie en voorlichting. Je adviseert college, bestuur en management over complexe communicatievraagstukken. Daarnaast redigeer je toespraken, inleidingen en dergelijke. Je geeft publieksvoorlichting en zorgt voor gemeentebrede promotie en pr. Je bent het aanspreekpunt voor de media en stelt persberichten op. Je neemt deel in de eind redactie van de gemeentelijke informatiemedia en het interne personeelsblad. Je participeert namens de gemeente in externe overlegstructuren en levert een adequate bijdrage daarin. Je bent functioneel beheerder van en actualiseert de gemeentelijke website en het intranet. Je hebt een relevante opleiding op hbo-niveau gevolgd. Je hebt enige jaren ervaring in een soort gelijke functie. Je hebt uitstekende communicatieve en redactionele vaardigheden. Daarnaast ben je flexibel, resultaatgericht en stress bestendig. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met het het afdelings hoofd Burgerparticipatie, Commu nicatie en Dienstverlening, de heer A.M.F. Dierikx, telefoonnummer (0117) 45 71 25. Medewerker werkvoorbereiding en uitvoering Groen (03/20) Je bereidt de jaarlijkse onderhouds- bestekken voor op basis van vooraf vastgestelde kwaliteitsnormen. In principe wordt gewerkt volgens R.A.W.-systematiek, tenzij de om vang van het werk dit niet toelaat. Je ontwerpt groenplannen voor uit breidingsplannen en adviseert over de aanvraag van kapvergunningen. Je maakt een groenstructuurplan en je stelt groenbeheerplannen op en houdt deze actueel. Ook verzorg je de inkoop van materieel en materialen, op basis van vooraf gestelde criteria. Je verzorgt de aanbesteding en gunning van groenprojecten in overleg met het sectormanagement. Je werkt plannen uit in concrete voorstellen en vertaalt deze naar digitale tekeningen, calculaties en nota's. Je maakt en actualiseert de exploitatie-opzetten. Je levert gegevens en analyses over norm stelling, uren besteding en tarieven voor bijvoorbeeld gemeentebegroting, jaarrekening en managementrapportages. Je gebruikt in je werk de benodigde vakgerichte, geautomatiseerde systemen, die je beheert en verder ontwikkelt. Je hebt een relevante mbo(+)- opleiding gevolgd en hebt kennis van en affiniteit met geauto matiseerde systemen en de R.A.W.-systematiek. Je bent in staat projectmatig, integraal en in teamverband te werken. Je bent creatief, integer en je sterk bewust van je omgeving. Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Bedrijfs bureau, de heer J.E. van de Kop, telefoonnummer (0117) 45 63 61. Interesse? Zorgcentrum "Cederhof" is een modern zorgcentrum, waar verzorging en verpleging wordt geboden aan 95 daarvoor geïndiceerde bewoners. Voortschrijdende inzichten zullen op termijn een ontwikkeling met zich meebren gen waarbij "Cederhof" zich tevens zal richten op extramurale zorgverlening. De nieuw aan te stellen teamleider zal bereid moeten zijn op termijn de functie van 'teamleider extramurale zorg' uit te voeren. Het betreft een aanstelling voor 32 uur per week, te werken in dagdiensten. Het functiedoel kan momenteel als volgt worden omschreven; Het leveren van zorgdiensten aan ouderen van een verzorgingsafdeling. Het adequaat begeleiden, verzorgen en verplegen van de verzorgingsbehoevende bewoners op de hem/haar toegewezen afdeling. Het verrichten van bereikbare diensten. Het goed doen functioneren van het afdelingsteam (incl. leerlingen en stagiaires). Een uitgebreide functieomschrijving wordt u op verzoek toegezonden. Dit geldt eveneens voor de zorgvisie. De functie-eisen: verpleegkundige, kwalificatie niveau 4 - 5, bijvoorkeur aangevuld met een managementopleiding, organisatorisch vermogen en leidinggevende kwaliteiten, sociale vaardigheden in het leggen en onderhouden van goede relaties, sociale vaardigheden voor een effectieve omgang met externe instanties/deskundigen en het respecteren van de indentiteit van bewoners en medewerkenden. De arbeidsvoorwaarden van de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen zijn van toepassing. Voor informatie aangaande deze vacature kunt u zich wenden tot dhr. E. de Jong, directeur, tel. 0113-342710. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van uw curriculum vitae, kunt u tot 21 juni zenden naar; Stichting Ouderenzorg Kapelle Postbus 29 4420 AA Kapelle Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Mensen met een functiebeperking hebben dezelfde rechten als ieder ander. Vanuit die opvatting biedt SPD-Zeeland advies en ondersteuning. We luisteren goed naar hun vraag en trekken samen op om antwoorden te vinden. Wij streven daarin naar kwaliteit. Wij werken snel en zorgvuldig, zijn laagdrem pelig en betrouwbaar. De sociale omgeving wordt mee gestimuleerd. De talen ten van mensen met een handicap willen wij koppelen aan onze eigen talenten. Wij zijn op zoek naar: Functie-informatie: SPD-Zeeland werkt vanuit de wensen en mogelijkheden van haar cliënten, waarbij versterking van hun positie voorop staat. Een woonbegeleider werkt voor volwassen mensen met een verstandelijke handicap die zelfstandig wonen. Deze mensen vragen begeleiding bij: budgettering organisatie van hun huishouding opbouwen van sociaal netwerk vrijetijdsbesteding contacten met familie Functie-eisen minimum leeftijd 25 jaar minimaal een afgeronde MBO-opleiding richting hulpverlening woonachtig in de regio waar de werkzaamheden plaatsvinden enthousiasme en ervaring in het werken voor deze mensen in het bezit van auto en rijbewijs B Gevraagde competenties duidelijk communiceren goed kunnen luisteren grote mate van zelfstandigheid affiniteit met de doelgroep doelmatig kunnen handelen geduldig en klantvriendelijk Arbeidsvoorwaarden: Hetfealaris bedraagt minimaal 1640,- en maximaal 2284,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Informatie over de functie is te verkrijgen bij Ad Vermue, Regiomanager, telefoon 0118-615051U kunt ook onze website bezoeken www.spd-zeeland.nl Uw sollicitatiebrief kunt u voor 25 juni 2003 sturen aan heer Ad Vermue, Postbus 174, 4330 AD Middelburg. Graag op de envelop "sollicitatie" vermelden. STICHT N G Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden een hoogwaardige begeleiding en verzor ging die is afgestemd op de unieke moge lijkheden en wensen van onze cliënten in een klimaat waar groei en integratie moge lijk is. Het werk van de stichting richt zich op het begeleiden bij wonen, werken, leren, spe len en recreëren. Wij doen dit op verschil lende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. Je sollicitatie kun ie onder vermelding van het vacaturenummer t/m woensdag 25 juni, sturen naar: Stichting het GORS, afdeling P O, t.a.v. Ronny Anthonisse, Personeelsfunctionaris, Postbus 2160, 4460 MD Goes. Uiteraard staan al onze vacatures open voor zowel vrouwen als mannen. Het salaris en overige arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO Gehandicap tenzorg aangevuld met een aantal aan trekkelijke personele voorzieningen. Zowel voor dagcentra als de woonvormen in de regio's Walchteren, Bevelanden en Schouwen-Duiveland zijn w" op zoek naar Vacaturenummer 03-28 Vacaturenummer 03-29 Voor het ondersteunen van cliënten (van jong tot oud) met een ervarings-/ontwikkelingsgerichte zorgvraag. Je beschikt minimaal over een MBO werk- en denkniveau en een duidelijke wens om op een gelijkwaardige manie: samen te werken, met mensen met een verstandelijke beperking, aan hun ervarings-/ontwikkelingsgerichte zorgvraag. Je bent 4 tot 5 dagen per week beschikbaar (ook tijdens een deel van de schoolvacaties), om bij ziekte en/of ver lof van de vaste assistent begeleiders (03-28) of de vaste assistent begeleiders (03-29) te komen werken. Een eventuele voorkeur voor regio('s) mag worden aan gegeven. De teamleiders dagbesteding en wonen geven je graag meer informatie over deze functie. Zij zijn telefonisch be reikbaar via telefoonnummer 0113-242680. Kirsten is ziek. Leukemie. Daar is niets leuks aan. Of het moet de steeds grotere kans op genezing zijn. Tien jaar geleden was de overlevingskans met haar vorm van leukemie 30%, nu is die al 50%.En Kirsten gaat het halen! In de wereld van kinderen hoort geen kanker. Help ons daarom mee in onze strijd en maak uw bijdrage over op Giro 26000. Kirsten.9jaar Nederlandse KAN KERBESTRIJDING www.kankerbestrijding.nl Mogen wij je voorstellen: Sluis, gelegen in West Zeeuws- Vlaanderen. Een gemeente waar je elke dag iets nieuws ontdekt. En waar je altijd vindt watje zoekt. Drukte en bedrijvigheid bij de haven van Breskens, bijvoorbeeld. Maar ook rust en ruimte in het achterland. Sluis biedt het beste van twee werelden. Knusse familiestranden én stille natuurgebieden. Drukke koopcentra én een weids polderlandschap. Moderne woonwijken én historische kernen. Met elk hun eigen aardigheden. Ook interessant om te weten, is datje hier in de meest Zuidwestelijke punt van Nederland bent. Met Brugge en Gent, maar ook Frankrijk op een steenworp afstand, kun je hier volop van het leven proeven. Niet alleen het gebied bevindt zich in een dynamische ont wikkelingsfase (vele ruimtelijke plannen zijn in ontwikkeling of al in uitvoering), maar ook de gemeentelijke organisatie is volop in beweging. Je kunt hier dan ook alle kanten op. Tenminste, als je iemand bent met een breed blikveld. In een landelijke gemeente moetje namelijk van vele markten thuis zijn. Heb jij méér in huis dan jouw cv doet vermoeden? Wij horen het graag. Sector Burgers, afdeling Welzijn, Cultuur, Onderwijs en Sport, schaal 10/10a Sector Burgers, afdeling Sociale Zaken en WVG, schaal 10/10a Sector Burgers, afdeling Burgerparticipatie, Communicatie en Dienstverlening, schaal 8/9 Sector Gemeentewerken, afdeling Bedrijfsbureau, schaal 7/8 We zijn heel benieuwd naar jouw specialiteiten. Schrijf deze in de vorm van een brief met CV aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Sluis, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Vermeld op je brief het achter de functies genoemde vacature nummer. Voor alle functies geldt dat de definitieve waardering in het najaar van 2003 zal plaatsvinden. Wil je meer informatie over de functie, neem dan contact op met de in de tekst genoemde personen. Wil je meer informatie over de omgeving of over de gemeentelijke organisatie kijk dan op www.gemeentesluis.nl. Sluis. Gemeente met veel gezichten Gemeente Sluis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42