PZC Geslaa Praktijkschool Het Bolwerk Middelburg OPDC Griffioen Middelburg Praktijkschool De Noordzelke Zierikzee Schelde College Sint Maartensdijk Schelde College Bergen op Zoom Groen College Goes RSG 't Rijks Bergen op Zoom Roncalli SG Bergen op Zoom ROC Zeeland Vlissingen ROC Westerschelde Terneuzen 29 Eline de Jonge (19), 's-Gravenpolder Ede, Communicatie (2e jaar) zaterdag 14 juni 2003 slzen, askia /Vest- Phaël burg; ariot, 3ylan ddel- e; Ar- tSe- Milko kaya, burn; 9am, Beheren van het schoolmagazijn AlindaBenschop, Grijpskerke; Jeroen Geervliet, Vestkapelle; Erwin de Kam, Vrouwenpolder; Ke- ',jnWeyers, Vlissingen; Martijn van Sorge, Mid delburg' Onderhoud plantsoen jetoen Geervliet, Westkapelle; Lisa Jacobs, Vlis singen; Jeffrey Janse, vlissingen; Erwin de Kam, Vrouwenpolder; Samir Khidir, Lelystad; Randy Mehlbaum, Veere; Ferdinand Rijsdijk, Middel burg; Martijn van Sorge, Middelburg; Kevin Weyers, Vlissingen. Schoonmaken in de groothuishouding Oilek Ogütluogli, Middelburg; Elizabeth Pen- „jngs, Vlissingen; Jessica Sonnevylle, Vlissin gen; Martijn van Sorge; Middelburg. Herken in de keuken Meridian van Erkel, Oost-Souburg; Laurentia Sreven, Goes; Samir Khidir, Lelystad; Miriam <oppejan; Koudekerke; Saviël Labenski, Oost- Souburg; Dilek Ogütluogli, Middelburg; Sue El- lenRusland, Goes. I/CA, diploma basisveiligheid Soy Bleyenberg, Vlissingen; Michael Hoebeke, Vlissingen; Erwin de Kam, Vrouwenpolder; Pas cal Narloch, Vlissingen; Jean-Paul Openneer, Middelburg. Schoolverlaters met een baan Judith Baas, Nieuw- en St. Joosland (André's Bloemenhal); Halima Bohadi, Vlissingen (Scapi- io Middelburg); Ricky Rommens, Vlissingen (Autoclean Zeeland); George Schanck, Vlissin gen (Stationsrestauratie Vlissingen); AzimShari- fy,Meliskerke (Pizzeria Zoutelande); Dominique Vos, Vlissingen (Seafarm B.V.); Gene Waan, Oost-Souburg (Care Autoschade). Mavo C/D ;os Adriaansens, Vlissingen; Merlin van Beb- Middelburg; Ralf Betlem, Middelburg; An- neliek Deleij, Borsele; Suzanne Duvekot, Nieuw enSt. Joosland; Tamara Eijke, Middelburg; Rolf Ernens, Vlissingen; Nynke Ettema, Middelburg; Andrea Kamuma, Middelburg; Sebastian Keij- mel, Vlissingen; Jeffrey Kouwenhoven, Vlissin gen; Joeri Leijs, Vlissingen; Joost de Muijnck, Middelburg; Riëlle Muller, Oost-Souburg; Rian- neNiesing, Middelburg; Ramon Rijntjes, Koude- kerke; Pattama Rots, Middelburg; Thomas Scheuerman, Vlissingen; Wouter Strijdonk, Mid delburg, Wouter Tiggelman, Middelburg; Ard Vrolijk, Middelburg; Maurice Westerweele, Ga- pinge; Gerard van der Weyde, Goes; Lotte Linck, Middelburg. Tom van Campenhout, Zierikzee; Marieke Hoos, Sommelsdijk; Nanda de Man, Zierikzee; Stefan Oosterling, Renesse; Miranda Pankow, Brou wershaven; Wendy van der Werf, Noordgouwe. Vmbo Arjan Contant, Tholen; Dennis van Dijke, St An- naland; Cees Koopman, St. Maartensdijk; Chris tian Poot, Scherpenisse; Ronald van de Repe, St. Annaland; Frans Rijnberg, St. Annaland; Dennis Vaders, St. Annaland; Nick Visser St. Maartens dijk; André Wessels, St. Annaland; Wilco Aarts OudVossemeer; Jurgen Goedegebuure, St. An naland; Patrick Heijboer, Oud Vossemeer; Johan ketting, St. Annaland; Jan Kodde, St. Annaland; Pieter Poot, Poortvliet; Marvin Smits, St. Maar tensdijk; Jorn Elenbaas, Scherpenisse; Peter Goedegebuure, Poortvliet; John van Houdt, St. Maartensdijk; Maurice Koetsier, Oud Vosse meer; Romeo Kross, St. Maartensdijk; Robert van der Laan, St. Maartensdijk; GertJan Snip, St. Maartensdijk; Mark Verbogt, St. Maartensdijk; Robin Vroegop, St. Maartensdijk; Marleine Bal, Tholen; Keetie Bijl, St. Maartensdijk; Jacqueline Bolier, Oud Vossemeer; Bianca Bos, St. Maar tensdijk; Yvonne Brands, Lepelstraat; Fahreta Demirovic, St. Annaland; Mandy Deurloo, Tho len; Winette van Gorsel, Poortvliet; Jeannella de Graaf, Scherpenisse; Samantha Hamer, St. Maartensdijk; Carola Heijboer, St. Annaland; Daphne van Hoorn, Oud Vossemeer; Jodie Ho- sier, St. Maartensdijk; Sanne van Hout, Oud Vos semeer; Ilse Huijbrechts, St. Maartensdijk; Shil- paJagga, St. Maartensdijk; Mirella Joppe, Sta- venisse; Roxanne de Kaper, St. Maartensdijk; LeonieKorstanje, Oud Vossemeer; Naomi Kross, St. Maartensdijk; Emmely Kwaak, St. Maartens dijk; Mirna van der Laan, Tholen; Marlies Luyk, Tholen; Joyce van de Ree, St. Maartensdijk; Mi randa Scherpenisse, St. Maartensdijk; Jolanda van Tilburg, Oud Vossemeer; Roxana Vaders, Oud Vossemeer; Angelique Vroegop, Oud Vos semeer; Mariska Westdorp, St. Annaland; Sarah van Westen, Oud Vossemeer; Marianne Wilsing, Tholen. Vmbo Nordin Benjilali,Tholen; Mohammed Eljilali, Tholen; Leroy Pieters, St. Maartensdijk; Romy bchuurbiers, Tholen; Jolanda Lezer, St. Maar tensdijk; Linda Lindhout, St. Annaland; Mmbo, gemengde leerweg, Landbouw en na tuurlijke omgeving Jtemco de Bruijn, Goes; Suzanne Cornelisse, erseke; Marthe Gies, Goes; Pim van Hasselt, eer Abtskerke; Ard Hensen Goes; Eric an t Hof, Borssele Herman Jansen Middel- urg; Wendy de Jonge, Burgh Haamstede; vellen Klamer, Oost-Souburg; Kimberly oens, Wolphaartsdijk; Deirdre van der Nat einkenszand; Ingeborg van Schaik Goes; en van Steenoven 's-Heer Abtskerke, Ma- burg6 ^0S' ^ort9ene'' Lex Woudstra Oost-Sou- "*0. kaderberoepsgerichte leerweg, Land ouw en natuurlijke omgeving anielle Baert, Kloosterzande; Sven Brugge- an, Axel; Indra Dietrich, Hoek; Cornelis van den r|es, Driewegen; Marlies Eestermans, Oude foto Mechteld Jansen Het dorpse spreekt me aan Eline de Jonge; „Ik kom elke donderdagavond terug naar 's-Gravenpolder. Ook weer zoiets, hè." Na haar studie wil zij het liefst terugkeren naar haar roots. De rust, de ruimte en vooral het strand maken Zeeland voor haar tot een heerlijk gebied. „Ik heb heel erg getwijfeld of ik in Ede of Vlissin gen zou gaan studeren. Vlissingen is dichtbij huis, maar de opleiding in Ede sprak mij meer aan. Dus ging ik weg uit het 'veilige wereldje'. Op kamers. Daar heb ik absoluut geen spijt van. Ik ben in de afgelopen jaren een stuk zelfstandiger geworden. Toch wil ik na mijn studie graag terug naar Zee land. Om een heleboel redenen. Je hebt er bij voorbeeld geen files. Ook is er veel minder crimi naliteit. In Ede fiets ik 's avonds echt niet graag over straat." Toch is de kans zeker aanwezig dat Eline Zee land straks de rug toekeert. Oorzaak: te weinig werkgelegenheid. „In en rond Ede is het banen- aanbod veel groter. Ik heb onlangs geteld hoe veel communicatiebureaus Zeeland heeft. Maar twintig! Dus als ik geen werk kan krijgen, ben ik weg. Weet je wat het ook is? Als het econo misch wat minder gaat, wordt dikwijls als eers te bezuinigd op communicatie. Veel mensen zien niet in dat dit juist heel belangrijk is", vindt ze. Na haar studie richt Eline haar vizier dus in eer ste instantie op Zeeland - „als ik moet kiezen uit vacatures in Rotterdam, Amsterdam en Goes, ga ik in eerste instantie voor GoesLukt dat nietdan Rotterdam: is toch iets dichter bij Zeeland" - maar ze acht de kans klein dat ze haar hele carri ère in de provincie zal vertoeven. „Dan moet ik geluk hebben. Ik ga volgend jaar stage lopen in een ziekenhuis in Ede. Daar wil ik ervaring op doen, om daarna terug naar Zeeland te komen. Het 'dorpse' spreekt mij aan, je kent iedereen. Maar het grootste pluspunt vind ik toch het strand. Is misschien een gekke reden, maar het is echt zo. Ik ben een strandmens. Dan zit je in Zee land perfect." Waar veel studenten de aspecten rust en ruimte als negatief zien, draait Eline dus overduidelijk de boel om. „Ik merk op school heel erg dat veel jongeren negatief praten over Zeeland. Maar ze kunnen het niet onderbouwen, ze weten helemaal niet waarover ze het hebben." Raymond de Frel lande; Frank Feijtel, Goes; Johannes Fortuin, Os- senisse; Wouter van Goudswaard, Middelburg; Martine Jonker,Burgh Haamstede;; Pieter Kap- tein, Zaamslag; Evi Kint, Koewacht; Gaby Knoth, Yerseke; Dirk de Korne, 's-Gravenpolder; Emiel Looise, Oost, Kapelle;; Conchita de Maillie, Oostburg;; Pieter Marcusse, Wissenkerke; Petra Musters, Hoek; Johan van Oosten, Wemeldinge; Ruben Roelse, Koudekerke Anne-Marije Snaterse, Wissenkerke; Barbara Trommelen, Kloosterzande; David van de Velde, Noordgouwe; Romy Vliet Vlieland, Middelburg; Rene Zuijdwegt, Yerseke; Wendy Antheunisse, Arnemuiden; Amanda Boelman Goes; Evelien van Breda Westkapelle; Sigourney Dekker, Zie rikzee; Marijke Dingemanse, Goes; Chantal Flip- se Wolphaartsdijk; Annemijn Harten, Veere; Emmie ten Hoorn, Arnemuiden; Brenda de Jae ger, Oostburg; Augustijn Karelse, Heinkenszand; Rowana Klaassen, Wolphaartsdijk; Elizabeth de Kok, Kerkwerve; Claudia van Liere, Wemeldinge; Nicole Lutz, Brouwershaven; Robin Navest, Ax el; Malou Remijnse, Oudelande; Lyan Remijnse, Kapelle; Adriaan Smalheer, Brouwershaven; Melanie Verkroost, Waarde; Josephus van Vugt, Koewacht; Michelle Westerbeek, Sirjansland; Eveline Westveer, Wolphaartsdijk; Esther Ziek- man, Kloetinge Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, land bouw en natuurlijke omgeving Lianne Blom Burgh Haamstede; Eleonora Bon- neke, Bergen op Zoom; Jozias Boone, Waarde; Kirsten Heiligers, Zierikzee; Samantha van den Heuvel, Hansweert; Jan Hoogstrate, Hulst; Ed win Kole, Rilland; Zenna van der Kolk, Kuitaart; Henrike Leendertse, Kapelle; Carlo Maliepaard, Hansweert; Marinus Molenaar, Goes; Astrid de Mul, Zaamslag; Adriaan van Oosten, Yerseke; Francina Overbeeke, Kapelle; Charlene Post, Zie rikzee; Elias de Rijke Stavenisse; Saartje Terra, Ovezande; Katharina Verburg Waarde; Jacob Verhage, Kapelle; Manon de Vos, Zaamslag; Wil- hemina Witsel, Waarde; Andr Zandee, Kapelle; Abraham Bal, Oosterland; Marlies Borgo, Krui- ningen; Stefan van Brakel, Vlissingen; Flippe van Elsacker, Ritthem; Ferlin Jeurissen, Rilland; Nao mi Karman, Kloetinge; Louis de Looff, Grijpsker ke; Kimberly Meerman, Arnemuiden; Job Prie- mis, Renesse; Ferdinand Sinnecker; 's-Graven polder; Hendrik Sloesarwij, 's-Heer Hendrikskin deren, Ayinda Sponselee, Koewacht; Erwin Wielemaker, Koudekerke; Izak van Wingen, Baarland; Mario van Wolde, Hansweert; Marcel Dekker, Aagtekerke; Anne Doolaard, Kloetinge; Willemijn Franse, Driewegen; Thijs Gideonse, Middelburg; Danny den Haan, Zierikzee; Jacomi- na Heijnsdijk, Goes; Markus van Helleman, 's-Gravenpolder; Bart Kostense, Ovezande; Hendricus Neeskens, Schore; Leon Onderdijk, Wemeldinge; Paul de Putter, Kortgene Jacques Quist, Zierikzee; Leontina Roth, Heinkenszand; Bart Verburg Kapelle; Jan Versprille, Krabben- dijke; Wilco van Ast, Brouwershaven; Stephanie Becks Vlissingen; William Ketting, Noordgouwe; Niek Menheere, Kwadendamme; Natasja Nie- meijer, Hansweert; Dennis van der Pijl, Goes; Kees Rijkhals, Goes; Melanie Boone Borsele. Vwo Roseline den Braber, St. Philipsland; Sven Buijs, St. Philipsland; Jasper Deurloo, Tholen; Inge Duine, Oud-Vossemeer; Jan Geluk, Tholen; Mi chael Glowacz, Rilland; Natalie Nuijens, St. Phi lipsland; Robert Snepvangers, Krabbendijke; Antje Straten, Tholen; Jan van Tienen, Tholen; Joey de Vogel, Rilland. Havo Jacobien Aarnoudse, Tholen; Koen Bakker, Tho len; Annelies van Broekhoven, Tholen; Jordy Deurloo, Tholen; Peter Eerland, Stavenisse; Ja- nita Elenbaas, Scherpenisse; Janneke Haver- mans, Oud-Vossemeer; Niels Havermans, Oud Vossemeer; Emmy van der Reest, St. Philips land; Leonie Reinerman, Oud-Vossemeer; Yordi Slooff, Tholen; Jolanda Smit, Oud-Vossemeer; Gerney Smout, Tholen; Bart Stoutjesdijk, St. Maartensdijk; Martine van Vossen, St. Annaland; Richard Wielaard, Scherpenisse. Mavo: Mérice Anthonisse, Tholen; Annemarie van Dijke, Tholen; Bart Fase, St. Annaland; Mar- cia Goedegebuure, Scherpenisse; Jacqueline Hage, St. Maartensdijk; Janita Hage, St. Maar tensdijk; Julian Kleppe, Tholen; Gert-Jan Leij- dekkers, Tholen; Hjalmar van der Mark, Poort vliet; Debby Rijnberg, Tholen; Klarina Schot, Poortvliet; Evi van Tilborg, Tholen. Mavo Iris Saponaro, Oud-Vossemeer. Vmbo, theoretische leerweg Ron Zwijnenburg, Oud-Vossemeer. Atheneum Bram Boluijt, Tholen; Joëla Poot, Scherpenisse. Havo Erwin van Hulsel, Sint Maartensdijk; Pierre Kaat, Scherpenisse; Lindsay Oudeman, Rilland; Mar jolein Schrijver, Tholen; Petra van Vossen, Sint Annaland; Lauran de Winter, Oud-Vosse- meer. Mavo Tjitske Anderiesse-Schaap, Vlissingen; Jasper Borgs, Vlissingen; Wendy Branswijk, Goes; Ma- nuela Faasse,'s-Gravenpolder; Karina Kamysje- wa, Vlissingen; Pieter de Keuning, Veere; Lies- beth Laenen, Vlissingen; Mike Li, Middelburg; Vincent van Oosten, Renesse; Dylan Out, Vlissin gen; Renata van der Palm, Noordwelle; Regilio Pinas, Vlissingen; Richard Spoelstra, Heinkens zand; Leon Sterring, Yerseke; Artak Tigrani, Zie rikzee; Jantien Veerhoek, Nisse; Arjo van de Vel de, Kerkwerve; Annemarie Viergever, Vlissin gen; Sanne van der Vliet, Vrouwenpolder; Jason Waasdorp, Zierikzee; Odaliz Wasker, Vlissingen; Ghani Zghoudi, Middelburg. Havo Aletha Adriaans,Zierikzee; Martin Bloks, Middel burg; Katja Botman, Middelburg; Hans ten Broe- ke, Vlissingen; Joram de Bruyne, Middelburg; Marjolein Caljouw, Vlissingen; Monica Daniëlse, Wilhelminadorp; Jasper Florie, Vlissingen; Ben nie Franken, Vlissingen; les Goedbloed, Middel burg; Nicolien Jacobse, Grijpskerke; Wendy de Jong, Oost-Souburg; Ezra de Jonge, Vlissingen; Jasmijn de Kam, Vlissingen; Michael-John Koe man, Goes; Martijn de Kok, Wolphaartsdijk; Tim- -Lai van Loon, Vlissingen; Jark Lous, Oostkapel- le; Janita Melse-Lalkens, Middelburg; Mariam Montazery Oliai, Zierikzee; Ralph Namrit, Oost- -Souburg; Berend Ringeling, Heinkenszand; Sjoerd Rolff, Middelburg; Dominique Stoop, Ka pelle; GeorginaTerlaak, Vlissingen; Jochem Ver burg, Middelburg; Steven Zwaan, Vlissingen. Vwo Harmen Edink, Hulst; Li Fang Gé, Kloetinge; Yvonne de Glopper-Delst, Scharendijke; Maar ten van der Haar, Kruiningen; Frederike Haers, Oostkapelle; Christiaan van den Ham, Middel burg; Mirelle Harte, Meliskerke; Manuel Jasper- se, Middelburg; Jorinke Karelse, Koudekerke; Steven Meerburg, Middelburg; Marianne van der Meer, Nieuwerkerk; Mark Schuuring, Vlissin gen; Lana Veldhuis, Vlissingen; Joy Vlasblom, Heinkenszand. Mavo Marleen Pladdet-van Liere, Biervliet; Marga van den Broecke-van de Vijver, Breskens; Ineke Di- eleman-Bakker, Hoek; Kim van Wezel, Hoofd plaat; Winnifred Davelaar, Hulst; Roger de Rijke, Hulst; Anton van den Broeke, Oostburg; Joke Stoel de Kok, Oostburg; Patricia Ultee-van Que- kelberghe, Oostburg; Dennis Kay, Philippine; Inie van der Bent-Bosters, Terneuzen; Niek Fas- saert, Terneuzen; Marilyn Kaijser, Terneuzen; And ré Michielsen, Terneuzen; Armanda van Put ten, Terneuzen; Ans de Block-de Regt, Terneu zen; Alex Scheerhoorn, Terneuzen; Selda de Smidt, Terneuzen; Agnes de Jonge-Fehér West- dorpe; Annelies Verhaegen, Westdorpe; Hannie Wieland, Zaamslag; Angelique van Velzen, Bres kens; Brigith de Waele, Breskens; Kim van Wezel, Hoofdplaat; Niels Nieuwdorp, Hulst; Wesley Vendevielle, Oostburg; Gert-Jan Ramondt, Sas van Gent; Gökhan Ersahin, Terneuzen; Niek Fas- saert, Terneuzen; Emina Fekovic,Terneuzen. Havo Arjen Westland, Hoek; Tim Cornelis, Hulst; Wim Reijns, Hulst; Rennie Rijnberg, Hulst; Pei Zhang, Hulst; Johnny Voogdt, IJzendijke; Linda Koster, Philippine; Hamed Fahimi, Sint Jansteen;Hesam Fahimi, Sint Jansteen; Danielle Blijleven, Ter neuzen; Inie van der Bent-Bosters, Terneuzen; Sandra van Eijk-Huijsman,Terneuzen; Coen Prinsen, Vogelwaarde; Petra Kik, Zaamslag. Vwo Roos Thieleman-Verhaeghe, Kieldrecht (B); Ri- anne Bastiaansen, Groede; Marco Edink, Hulst; Rennie Rijnberg, Hulst; Bastiaan Remkes, Krab bendijke; Martijn Kruit, Terneuzen. Enkele scholen waren niet in staat tijdig de resultaten van hun eindexamens beschik baar te stellen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 29