j ïslaa
Pieter Zeeman
Zierikzee
Reynaertcollege
Hulst
Nehalennia
Middelburg
Wieke Verjaal (21) Middelburg <--> Zwolle
Christelijke Academie voor Lichamelijke Opvoeding (3e jaar)
zaterdag 14 juni 2003
Vbo afdeling consumptieve techniek:Priscilla
van Ast, Brouwershaven.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, econo-
mieDave Geuze, Zierikzee.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, techniek
Jean-Paul Blommaert Zierikzee; Patrick de
Bruijn, Zierikzee; Corné van Driei, Nieuwerkerk;
Wijnand Huizinga, Bruinisse; Richard van Klei,
Renesse; Jeroen Kristalijn, Zierikzee; Mark van
Nieuwenhuijze, Zierikzee; Ivica Petrovic, Burgh-
Haamstede; Pascal Post, Kerkwerve; Joran Rog
geband, Dreischor; Mitchel Schenker, Zierikzee.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, zorg en
welzijn
Carina den Boer, Kerkwerve; Carlijn Bovée, Ou-
werkerk; Monique de Bruine, Oosterland; Jiska
Duinhouwer, Oosterland; Miranda Gommers,
Zierikzee; Sanne de Hamer, Ouwerkerk; Anita
van Klei, Renesse; Paulien van Poppel, Zierikzee;
Daisy van Rijswijk, Oosterland; Natalie Stouten,
Oosterland; Tessa Verhulst, Renesse; Sabine de
Vlieger, Zierikzee; Sabrina Willemse, Bruinisse.
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, econo
mie
Patrick van Bolhuis, Nieuwerkerk; Jamilla
Bouharrat, Dreischor; Claudia Elvers, Zierikzee;
Arnold van der Maas, Oosterland; Ronald van
der Maas, Oosterland; Michael Nugteren, Burgh-
-Haamstede; Merijn Roon, Zierikzee; Tamara
van der Schelde, Oosterland; Kevin Veerhoek,
Renesse.
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, techniek
Frank Berrevoets, Zierikzee; Peter van der Graaf,
Brouwershaven; Rick Koek, Burgh-Haamstede;
Wesley Krakeel, Zierikzee; Pieter van der Laan,
Oosterland; Jordy Lopatka, Oosterland; Peter
Louwerse, Scharendijke; John Plaisier, Eikerzee;
Mike Steehouwer, Renesse; Robbert Uijl,
Dreischor; Remco Veenboer, Nieuwerkerk; Rob
bert Wandel, Nieuwerkerk.
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, zorg
welzijn
Rebecca Boot Zierikzee; Olivia van Dam, Burgh-
Haamstede; Alicia van Dongen, Noordwelle;
Marjolein Gebraad, Bruinisse; Kees Hart, Burgh-
Haamstede; Gaby Heiligers, Zierikzee; Natasja
van der Hoeven, Nieuwerkerk; Karlijn de Jonge,
Zierikzee;Karolina Klein, Zierikzee; Kimberley
Lameijn, Dreischor; Esther Leune, Nieuwerkerk;
Stephanie van der Lubbe, Bruinisse; Tanja van
der Maas, Zierikzee;Kasper Vaillant, Zierikzee;
Cherrise Vente, Zierikzee; Chantal Wesdorp, Zie
rikzee.
Vmbo gemengde leerweg, economie
Marieke de Bruyn, Zierikzee; Yvonne Jobse, Zie
rikzee; Krista Krijger, Renesse;Johan Versaevel,
Noordgouwe.
Vmbo gemengde leerweg, techniek
Nathalie Flohil, Zierikzee; Angeline Kooijman,
Kerkwerve; Lodi van Rijswijk, Oosterland.
Vmbo gemengde leerweg, zorg welzijn
Wendy van der Blom, Bruinisse; Fenny Duinhou-
wer, Zierikzee; Colinda van der Have, Ooster
land; Roosmarijn Meerdink, Zierikzee;Serina Sa-
man, Zierikzee; Marieke Verwest, Zierikzee; Da-
niëlle van der Werf, Nieuwerkerk.
Vmbo theoretische leerweg, economie
Jan Bart Adriaanse, Zierikzee; Johnny van As
sen, Zierikzee; Jango Boer, Bruinisse;Abe Deur-
loo, Zierikzee; Dharshini Korteland, Bruinisse;
Floortje Koster, Zierikzee;Kelly van der Moere,
Zierikzee; Sarah Moret, Brouwershaven; Kim
berley van Mourik, Burgh-Haamstede; Casey Ok-
ker, Ouwerkerk;EgorTarasov, Zierikzee; Sylvana
Timmer, Zierikzee; Don van Vliet, Renesse,Harm
de Waaij, Zierikzee; Dennis van der Weele, Wes-
tenschouwen.
Vmbo theoretische leerweg, techniek
Tristan Schoonen, Zierikzee; Martijn Struijk, Zie
rikzee; lain Stubbs, Zierikzee;Marijn van Wijn
gaarden, Zierikzee; Sjoerd ten Wolde, Nieuwer
kerk.
Vmbo theoretische leerweg, zorg welzijn
Femke Akkersdijk, Zierikzee; Yvon Cobussen,
Scharendijke; Anne van Driel, Zierikzee;Corinne
Jim, Zierikzee.
Vwo
Rosan d' Anjou, Zierikzee; Rutger van den As
sem, Renesse; Maarten Bil, Zierikzee; Linda de
Boer, Zierikzee; Nathan Bonnevits, Zierikzee; Ed
ward Boot, Kerkwerve; Marlies de Feiter, Burgh-
-Haamstede; Barry Groenendijk, Burgh-Haam-
stedq; Rogier Groeneweg, Brouwershaven; San
ne de Groot, Noordgouwe; Charlotte de Jonge,
Zierikzee; Adeleid Jorissen, Burgh-Haamstede;
Vicky Maaskant, Bruinisse; Steffanie Merema,
Zierikzee; Sharon Moerman, Zierikzee; Freija
Oudshoorn, Kerkwerve; Albertine Plugge,
Noordgouwe; Gerard Renes, Nieuwerkerk; Patri
cia Roggeveen, Ouwerkerk; Fay Schutte, Burgh-
-Haamstede; Marlies Seinen, Zierikzee; Michiel
Stadhouders, Burgh-Haamstede, Marcel Stei-
ne, Burgh-Haamstede; Hans Stols, Zierikzee,
Remco Vaes, Zierikzee; Ferdinand Vleugel, Nieu
werkerk.
Havo
Mireille Beneker, Noordwelle; Casper Bierens,
Zierikzee; Dèbra de Boer, Zierikzee; Martijn Boot,
Burgh-Haamstede; Leonie Dalebout, Zierikzee;
Nils van Eijk, Dreischor; Joris Elenbaas, Zierik
zee; Douwe van den Ende, Zierikzee; Remco Flo
hil, Zierikzee; Andrea van Gastel, Dreischor;
Roos de Groot, Noordgouwe; Martijn van Gruns-
ven, Zierikzee; Stefan Haaij, Bruinisse; Arthur
den Haan, Ellemeet; Niels de Hulster, Sirjans-
land; Saskia Hundersmarck, Dreischor; Xuan
Huynh, Zierikzee; Moniek van IJsseldijk, Kerk
werve; Catelijne Koopen, Zierikzee; Merlijn
Lems, Zierikzee; Corina van der Linden, Zierik
zee; Erik van Loenhout, Zierikzee; Edgar Louwer
se, Scharendijke; Nicol de Maaijer, Zierikzee; Jo-
rinde Praet, Serooskerke;Zeljka Simic, Zierikzee;
Ellen Slagter, Zierikzee; Anneke Stins, Nieuwer
kerk; Katja Tarasova, Zierikzee; Sven Tillema,
Zierikzee; Laurens Varel, Ouwerkerk; Monique
Veenboer, Nieuwerkerk; Marieke Vijverberg, Ou-
werkerk; Carmelita de Vos, Kerkwerve; Thomas
Voshol, Zierikzee; Erik de Vrieze, Scharendijke;
Majka Wandel, Scharendijke; Lily van 't Wes-
tende, Noordgouwe; Marcel Zwager, Ooster
land.
Vwo, gymnasium
Sytze Apers, Sint Jansteen; Manon de Caluwé,
Koewacht; Martin van Duyse, Vogelwaarde; Ste-
fanie Fassaert, Hulst; Aukje Tjitske Hovinga,
Zaamslag; Kelly Mast, Koewacht; Didi de Pooter,
Zuiddorpe; Brechje De Ruyck, Hulst; Koen
Scheerders, Hulst; Bart Smits, Hulst; Myra Stals,
Hulst; Marieke Tanis, Hulst; Sofie Vervaet, Wals
oorden; Bas Voorbrood, Hulst; Yannick Weese-
poel, SintJansteen.
Vwo, atheneum
Claudine de Bakker, Koewacht; Willem-Jan
Bertram, Hulst; Linda Blommaert, Hulst; Linda
Braem, Hulst; Veerle Brems, Hulst; Bart Broek
man, Koewacht; Marijke de Cock, Hulst; Björn
van Damme, Axel; Carolien van Damme, Hulst;
Anika Goethals, Sas van Gent; Sjoerd Goossen,
Hulst; Marijke de Gronckel, Koewacht; Bianca
van der Ha, Hulst; Sandra Heirman, Hulst; Ruby
Jaberg, Graauw; Joost de Jong, Hulst; Saskia de
Kerf, Hulst; Tessa Lansu, Clinge; Ans van Looij,
Sint Jansteen; Judith Looijen, Sint Jansteen;
Roel Mechelinck, Hulst; Martijn Morcus, Sint
Jansteen; Dominique van Mullem, Clinge; Wou
ter de Munter, Hulst; Marlieke van Ommen,
Hulst; Esther Pieters, Hulst; Daniëlle Platjouw,
Lamswaarde; Vanessa Reijers, Axel; Daisy de
Ridder, Zuiddorpe; Erik Rijk, Hulst; Debbie Rob-
brecht, Nieuw Namen; Marjolein Seghers, Hulst;
Ellen Totté, Sint Jansteen; Stefanie Vermeiren,
Hulst; Jeske Vermeulen, Sint Jansteen; Jean-
foto Mechteld Jansen
Later wil ik wel een tuin
Op de vraag of Zeeland in haar toekomstplan
nen voorkomt, antwoordt Wieke; „Nou, mis
schien wel hoor. Mijn vrienden wonen allemaal in
Zeeland, dus daarom zou ik best terug willen.
Maar dan wel in een stad als Middelburg of Goes.
En zeker niet in Vlissingen, want daar vind ik
echt geen moer aan!
Voorwaarde voor Wieke is dat er in haar toekom
stige woonplaats 'iets te doen moet zijn'. Een
treinstation is een must, een bioscoop een prettige
bijkomstigheid. „Vooral in de zomer is Zeeland
heerlijk. Lekker zeilen en het strand is natuurlijk
fantastisch. Middelburg is bovendien een heel ge
zellig stadje. Alleen, in de winter is er voor jonge
ren weinig te doen. Er zouden daarom meer uit
gaansmogelijkheden moeten komen", vindt Wie
ke.
Wieke ziet een terugkeer naar haar roots dus best
wel zitten. Dat veel Zeeuwse leeftijdsgenoten
vanuit hun studiestad afgeven op de provincie,
kan zij gedeeltelijk begrijpen. „Ik kom natuurlijk
uit een stad. Als je in een dorp woont, is het heel
anders. Maar het hoeft van mij allemaal niet zo
groot. Ik zou nooit in een megastad als Utrecht
willen wonen. Daar zit je dus echt op elkaar ge
propt zeg! Zo'n grote stad is leuk vanwege de
winkels, maar qua wonen is het niets. Ik wil later
toch wel een mooie tuin, waar ik in de zomer
maanden lekker kan genieten."
Ook op het gebied van werk ziet Wieke kansen in
Zeeland. Ze ambieert een baan in het speciaal on
derwijs. „Het is zeker dat bijvoorbeeld in de
Randstad veel meer kans op werk is, maar daar
wil ik dus echt niet wonen. Mijn vriend komt uit
Steenwijk en studeert ook in Zwolle. Volgens mij
maakt het hem niet zo heel veel uit waar we te
rechtkomen. Mij ook niet echt, maar als hij mee-
wil, kom ik graag terug naar Zeeland. Misschien
niet gelijk na het afronden van mijn studie, hope
lijk volgend jaar, maar ik zie mijzelf uiteindelijk
wel in Zeeland terechtkomen."
De lange reistijd (Middelburg-Zwolle is met de
trein dik 3,5 uur) gaat Wieke wel steeds meer te
genstaan. Waar ze in haar eerste studiejaar elk
weekeinde terug naar Middelburg kwam, slaat ze
nu regelmatig een weekend over.
„In mijn eerste jaar zat ik nog bij de scouting in
Middelburg. Ik heb daar heel veel vrienden opge
daan, waarvoor ik graag terugkom. Maar vanwe
ge de reistijd stop ik binnenkort met scouting.
Tja, dat blijft toch het nadeel hè. Zeeland ligt
overal ver vandaan."
Raymond de Frel
Paul de Waele, Hulst; Sabine van Waes, Koe
wacht.
Havo
Joep Aarssen, Hulst; Nahani Apers, Sint Jan
steen; Rob van Bellen, Hulst; Evert van den Berg,
Hulst; Ruud van den Bergen, Hulst; Lody van Ber-
kel, Koewacht; Thierry de Beule, Kappelebrug;
Linda Blommaart, Graauw; Giel-Jan Bogaert,
Walsoorden; Wouter Bonte, Zuiddorpe; Marian
Boogaert, Sint Jansteen; Niels Breijaert, Sint
Jansteen; Sander Bruggeman, Sas van Gent;
Jimmy de Bruyn, Sint Jansteen; Jaimy van Bun
der, Clinge; Dennis Buys, Heikant; Mario Buys,
Zuiddorpe; Martijn de Cocq, Kloosterzande; Eli-
ne Colsen, Hulst; Ronnie van Craenenbroeck,
Clinge; Martine Daelman, Westdorpe; Liesbeth
van Damme, Nieuw Namen; Dennis Durinck, Sas
van Gent; Martijn Edink, Hulst; Michelle Eijsac-
kers, Lamswaarde; Sonia Ferket, Heikant; Renée
Fokkema, Terhole; Hanneke Francken, Heikant;
Sandeep Hamelink, Hulst; Claudia van Haren,
Hulst; Ruben van der Hoeven, Hulst; Sandra
Hoogstrate, Hulst; Joeri van Hooije, Zuiddorpe;
An van Itegem, Koewacht; Martijn ivens, Hulst;
Ankie Joos, Kloosterzande; Marthe Klap, Hei
kant; Peter Klok, Hulst; Sander Lauwers, Hulst;
Laurien Lijbaart, Koewacht; Pieter de Loos, Clin
ge; Renée de Maat, Walsoorden; Carolien van
den Manacker, Hulst; Femke Menu, Kloosterzan
de; Liza Meuldijk, Koewacht; Stefan Meyfroyt,
Hulst; Arjan de Moor, Hulst; Angelo Plasschaert,
Axel; Eileen Platjouw, Lamswaarde; Hans
Ringoot, Heikant; Kristel van derSijpt, Koewacht;
Leon Spenkelink, Hulst; Wouter Swagemakers,
Koewacht; Ellen Valckx, Hulst; Philippe Verhelst,
Koewacht; Robin Vermeire, Koewacht; Jeroen
Verschuren, Kloosterzande; Sebastiaan de Vlie-
gere. Sint Jansteen; Renate de Waal, Axel; Linda
der Weduwe, Hulst; Martijn van der Wielen,
Hulst.
Vmbo, gemengde leerweg
Jordy Baert, Kloosterzande; Hans van den Bran-
de, Sint Jansteen; Pieter van Campen, Graauw;
Fenna de Deijn, Lamswaarde; Rosalia de Koster,
Hulst; Sarah Pollet, Hulst,"Jeroen Saman, Sint
Jansteen; Judith Vereecken, Kloosterzande; Es
ther de Vetter, Heikant; Yannick Wentzler, Sint
Jansteen; Anniek de Witte, Hulst.
Vmbo, theoretische leerweg
Liesbeth Adam, Heikant; Pim de Bakker, Kloos
terzande; Freke Bakkers, Sint Jansteen; Eefje
Bauwens, Sint Jansteen; Sara van Belle, Kloos
terzande; Jenna de Beule, Sint Jansteen; Daniël
le Boogaert, Heikant; Laura de Booij, Zuiddorpe;
Sjoerd Boussen, Sint Jansteen; Ankie van den
Brande, NieuwNamen;Jordy van Bremen, Axel;
Björn de Brouwer, Axel; llona de Bruyn, SintJan
steen; Tom de Caluwe, Graauw; Gino van Dam
me, Clinge; Nina van Dorsselaer, Hulst; Joost
van Haastrecht, Axel; Lindsey van Haperen, Hei
kant; Eric Heirman, Hulst; Kevin Hellenbrand,
Zuiddorpe; Geert van Houte, Heikant; Jeroen van
Houte, Sint Jansteen; Sandra Juric, Hulst; Davy
De Kesel, Clinge; Nico Kroes, SintJansteen; Kim-
berly van Laere, Koewacht; Debby Lambert, Koe
wacht; Joy Ledegang, Sint Jansteen; Tom Lege-
maat, Sint Jansteen; Nikita Lensen, Axel; Mar-
loes Lijbaart, Koewacht; Mariene Malschaert,
Hulst; Arno van den Manacker, Hulst; Femke
Mannaert, Hulst; Bas Mulder, Lamswaarde; San
ne Neve, Hulst; Mathieu Paping, Hulst; Eline Pau
wels, Graauw; Wesley Piessens, Hulst; Alexan
der Praet, Nieuw Namen; Marjolein Van Raem-
donck, Hulst;Tom Reijns, Hulst; Jo van Remorte-
le, Sint Jansteen; llja Rijk, Ossenisse; Mandy
Roels, Kloosterzande; Kenny Rombaut, Zuiddor
pe; Jan-Kees de Roo, Axel; Evelien de Roos,
Hulst; Arben Schakel, Hulst; Evelien Schelfhout,
Hulst; Pim de Schepper, Koewacht; Renate Sjerp,
Hulst; Stephanie de Smet, Hulst; Melinda Spon-
selee, Kloosterzande; Ine Stallaart, Kappelebrug;
Ashley Mc Taggart, Sint Jansteen; Bart van Tuil;
Koewacht; Joost Verhoeven, Kloosterzande;
Joost de Vries, Vogelwaarde; Björn de Waal,
Hulst; Adinda Wautier, Koewacht; Marieke Wee-
maes, Hengstdijk; Steffen de Weers, Klooster
zande; Dinja Witte, Heikant.
Vmbo, beroepsgerichte leerweg
Steven Bareman, Hulst; Larissa van de Bilt, Hulst;
Tessa De Bin, Hulst; Willeke de Blaeij, Axel; Ste-
vie Blokker, Axel; Evelien Boeijkens, Hulst; Pieter
Boënne, Graauw; Melanie Bommelijn, Axel; Dai
sy de Bot, Hulst; Tom van Boven, Clinge; Valerie
Brusselman, Hulst; Esther Buijs, Zuiddorpe; Lin
da Burm, Sint Jansteen; Claudia Cremers, Lams
waarde; Celesta Dhuijvetter,Zuiddorpe; Joris Di-
eleman, Axel; Yannick Doorns, Axel; Josien Dru-
mont, Clinge; Ruud Freijzer, Hulst; Wouter Gel
derland, Hulst; Laurent Harvent, Koewacht; Je
roen Heijens, Graauw; Rowena van Hermon, Ax
el; Jasper Heuvelsland, Heikant; Richard d'
Hondt, Hulst; Majorie d' Hooghe, Sint Jansteen;
Ricardo van Hoorn, Axel; Dita Jonker, Sint Jan
steen; Paul Jonker, Sint Jansteen; Frederique
van den Kieboom, Kloosterzande; Jessica van
der Klooster, Sint Jansteen; Dannie de Langen,
Vogelwaarde; Tiny van der Made, Koewacht;
Anita Mannaert, Clinge; Angelo Pfaff, Axel; Da
vid Proost, Hulst; Manon Raes, Koewacht; Tom
Rijk, Hengstdijk; Jeroen Roels, Sas van Gent; Lu-
cinda Roose, Sas van Gent; Bart Rozijn, Koe
wacht; Helma Schakel, Hulst; Deborah Schuer-
man, Koewacht; Petra de Silva, Vogelwaarde; Ri
co de Smet, Hulst; Kimberly de Smit, Axel; Paul
Thijs, Heikant; Marco Tieleman, Kloosterzande;
Melissa van Troost, Heikant; Carolien van de Vel
de, Heikant; Jaimy de Visser, Hulst; Ricardo de
Waal, SintJansteen; Paul Warrens, Hulst; Marjo
lein Weemaes, Sint Jansteen; Rolina Wiemes,
Vogelwaarde.
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg
Kim Aarssen, Hulst; Kevin Asselman, Sint Jan
steen; Egbert de Bakker, Koewacht; Femke de
Beyn, Koewacht; Rene Blaak, Koewacht; Tina
Bleyenberg, Nieuw Namen; Kevin Blommaert,
Hengstdijk; Tamara Blommaert, Hulst; Anneke
de Booij, Lamswaarde; Maricella Bouchaut, Os
senisse; Chiel van Boven, Clinge; Kelly Bracke,
Clinge; Floor de Bruijn, Vogelwaarde; Anja de
Bruyne, Kloosterzande; Job Campfens, Hulst;
Femke David, Koewacht; Wendy Dobbelaer, Sint
Jansteen; Debby Elegeert, Koewacht; Claudia
van Essen, Hulst; Daphne van Geertruy, Clinge;
Eline van Gent, Koewacht; Colin van Goethem,
Hulst; Jeroen van Goethem, Kloosterzande; Jaya
Hamelink, Hulst; Joyce Hamelink, Hulst; Jacco
van Haperen, Heikant; Denise d' Hooghe, Axel;
Tom Hoogstrate, Hulst; Leonie de Keijzer, Sint
Jansteen; Annemieke Kers, Axel; Isabel de Ko
ning, Lamswaarde; Patrick Kooijman, Hulst; We
sley Koolmees, Clinge; Timothy van Laere, Sint
Jansteen; Seppe Lambert, Vogelwaarde; Anniek
Lansu, Clinge; Tanja Maaijen, Kloosterzande;
Ruben de Maat, Walsoorden; Amy Martens, Koe
wacht; Daisy Mattheijssen, Sint Jansteen; Tim
Mechelinck, Hulst; Timo van der Meer, Nieuw
Namen; Jesse Meeusen, Terneuzen; Robbert
Menu, Ossenisse; Robin Van Mullem, Nieuw Na
men; lllonka Oosting, Hulst; Didier Pierssens,
Sint Jansteen; Nadia Pilaet, Clinge; Ulrike van
Poorten, Vogelwaarde; Bas Prinsen, Vogelwaar
de; Gert-Jan Provoost, Kloosterzande; Natasja
Van Puyvelde, Clinge;Carola Rodrigo, Hulst; Ma-
riska Rugtier, Hulst; Jolien de Schepper, Kloos
terzande; Jorden Takiddine, Hulst; Daniëlla Ver-
helst, Clinge; Jeroen Vernimmen, SintJansteen;
Vroni Vernimmen, Vogelwaarde; Sylvano Witte,
Hulst; Véronique Wullems, Hulst.
Havo, profiel cultuur en maatschappij
Mariëlle Batelaan, Vrouwenpolder; Machteld de
Bruyne, Middelburg; Leonieke Kalkman, Middel
burg; Brita de Kam, Westkapelle; Muriël Lawer-
man, Middelburg; Lilian Leuvelink, Middelburg;
Lize van de Linde, Middelburg; Jasper Manschot,
Middelburg; Daniël Meijer, Middelburg; Jesse
van der Mei, Middelburg; Marsha de Nooijer, Ar-
nemuiden; Carmen Souisa, Middelburg; Mar-
loes van der Weele, Middelburg; Marleen van
derWelle, Middelburg.
Havo, profiel economie en maatschappij
Leoniek Dekker, Arnemuiden; Joep Dekker, Mid
delburg; Stephanie Francke, Westkapelle;
Alexandra Huurman, Middelburg; Tanja van de
Ketterij, Arnemuiden; Jerely Kleeman, Oost-
Souburg; Lars Koole, Middelburg; lonne van
Laar, Middelburg; Cyriel van Laar, Middelburg;
Tony Landegent, Burgh-Haamstede; Mathijs
Lenselink, Middelburg; Eddy de Looff, Middel
burg; Edward Meesen, Arnemuiden; Corinne
Poppe, Middelburg; Jakolien Schreijenberg,
Biggekerke; Gerben Stange, Middelburg; Rebec
ca Stinenbosch, Koudekerke; Ferdi Tilroe, Mid
delburg; Tom Verheijen, Middelburg; Angela de
Visser, Arnemuiden; Robbert Vreeke, Dombur
Rianne van der Welle, Vrouwenpolder.
Havo, profiel natuur en gezondheid
Liza Bekenkamp, Arnemuiden; Sya van Beken
Arnemuiden; Stephan Bos, Kamperland;Sask-
Davidse, Middelburg; Jojanneke Dekkers, We»
kapelle; Irene Eegdeman, Middelburg; Rap^i
Fliers, Middelburg; Koen Gabriëlse, Dombura'
Tessa Goorsenberg, Koudekerke; Niels Hario!
Middelburg; Rik Hartman, Middelburg; Dylan
den Hartog, Middelburg; Paul Hekhuis, Middel
burg; Hester van den Hummel, Koudekerke1 Ar
jan Jovanovic, Middelburg; Carolien LukaarfSe-
rooskerke; Adriaan de Pagter, Middelburg;Mm0
van Sighem, Westkapelle; Kristina Takrovskavs
Middelburg; Barbara Timmermans, Middelhui
Joey Willems, Arnemuiden; René Wondergem
Middelburg.
Havo, profiel natuur en techniek
Raphaël Fliers, Middelburg; Arjan Jovanovic
Middelburg; Abdullah Mirzada, Vlissingen; j(
van Wassenaar, Middelburg; Elmar Zoontiénr
Koudekerke.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector
techniek
Sebastian Beekman, Middelburg; Nathan den
Besten, Middelburg; Walter Brakman, Middel
burg; Emile Broekema, Middelburg; Martijn de
Bruijne, Middelburg; Peter de Bruijne, Vlissin
gen; Jesse van Dam, Oostkapelle; Rouchdi El
Kharbouchi, Oost-Souburg; Anakim Foe, Mid
delburg; Eddy Groen, Terneuzen; Edwin Hoo-
gendoorn, Vlissingen; Annelies van den Hum
mel, Koudekerke; Dimitri Jakobsen, Middelburg;
Satish Kalpoe, Middelburg; Luken Kenter, Vlis
singen; Ricardo Kievit, Middelburg; Joël Klap-
Vlissingen; Daniël Koenen, Middelburg; Manuel
Kramer, Middelburg; Scotty Latumeten, Middel
burg; Mark van der Lee, Arnemuiden; DaniëlLo-
riaux, Oost-Souburg; Pascal van Maanen, Mid
delburg; Jeffrie Matthijs, Middelburg; Davie
McNelly, Middelburg; Madelène de Nood,Oost-
Souburg; Harry van Outheusden, Middelburg;
Lennart Padmos, Haamstede; Ruud Riemens!
Westkapelle; Wouter de Roo, Kloetinge; Mike
dos Santos Galhetas, Vlissingen; Tim Schrier,
Koudekerke; Rafaël Verbrugge, Vlissingen;
Frans Westerink, Middelburg; Veysi Yurdem!
Middelburg.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector
Economie
Chanine van den Berg, Middelburg; Finn Brunis,
Vlissingen; Jessica Dunnes, Middelburg; Valid
Habib, Vlissingen; Sophie Hamilton, Middel
burg; Chalana Janisse, Oost-Souburg; Chan
Ping Mok, Oost-Souburg; Mariska Ocké, Bres-
kens; Stefano Orrü, Koudekerke.
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector
zorg welzijn
Brigitte Bleijenberg, Vlissingen; Mariëlla Broer,
Middelburg; Billie Comelissen, Veere; Roxana
Hermes, Vlissingen; Sanne van Hoeijdonck,
Oost-Souburg; Fauzia Ibrahim, Oost-Souburg;
Melinda Kloosterman, Veere; Tiny de Kubber,
Middelburg; Chloë van Leeuwen, Middelburg;
Shivani Monfils, Oost-Souburg; Monique Mors,
Middelburg; Anouk Provoost, Middelburg;Zineb
Salem, Middelburg;Jasmijn Schieman, Oost-
Souburg;Véronique Visser, Vlissingen; Marieke
de Vos, Nieuwdorp; Ivonne Wattel, Middelburg;
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector
techniek
Frank van den Bergen, Middelburg; Bojan Dek
ker, Veere; Brenda Dirven, Middelburg; Jeffrey
van Hemert, Vlissingen; Patrick van der Henst,
Oost-Souburg; Ferdy Hogeweg, Oostkapelle.Pe-
ter Jakobsen, Westkapelle; Tom Pouwer, Vrou
wenpolder; Amir Tawfik, Middelburg; Stefan
Verboom, Nieuw-en Sint Joosland; Adriaan de
Visser, Westkapelle; Koen van Zetten, Oostka
pelle.
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector
economie
Annemiek Janse, Domburg.
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector
zorg welzijn
Michel Bosters, Middelburg; Monica Christiaan-
se, Middelburg; Dana Colijn, Middelburg;Marjo
lein Dielemans, Middelburg; Chaveley van Heu-
sen. Middelburg; Selena Kavelaars, Middelburg;
Lilian Kloek, Middelburg; Nikie de Kort, Middel
burg; Jill Mes, Middelburg; Wendy de Meul-
meester, Middelburg; Ramona Pleijte, Nieuw-en
Sint Joosland; Kirsten Raamsdonk, Biggekerke;
Cristel Vermeulen, Westkapelle; Esther van de
Wege, Middelburg.
Vmbo gemengde leerweg, sector techniek
Dennie Minderhoud, Domburg; Sil Moelker,
Middelburg; Daniël Reij, Middelburg.
Vmbo gemengde leerweg, sector zorg welzijn
Debbie Hariot, Middelburg.
Vmbo theoretische leerweg
Pim Bastiaanse, Westkapelle; Chantal van Beek
huizen, Westkapelle; Sandra van de Bor, Middel
burg; Jeroen Bosgra, Middelburg; Stefan Bos-
gra, Middelburg; Eveline Bostelaar, Westkapel
le; Mirijam Braunroth, Middelburg; Johan Dour-
leijn, Westkapelle; Meggie Drapers, Middelburg;
Sandra Filius, Ritthem; Marco Fleurbaaij, Koude
kerke; Peter Frohn, Middelburg; Ellen Gabriëlse,
Westkapelle; Gwen Gutteling, Westkapelle;Kim
Houmes, Middelburg; Robbie Jobse, Koudeker
ke; Myra de Jonge, Middelburg; Richard Koops,
Domburg; Daniëlle Krikken, Middelburg; Claire
Matulessy, Domburg; Soemini Michielsen, Vlis
singen; Sanne Minnes, Middelburg; Yannick de
Regt, Middelburg; Dennis Riel, Middelburg; An-
jali Ruissen, Middelburg; Femke Schmeits, Mid
delburg; Maryam Sharify, Meliskerke; Kibi Sim
pelaar, Nieuw- en Sint Joosland; Marcel Stroo,
Middelburg; Lida Swaneveld, Middelburg;Pary-
sa Taryakchi, Middelburg; Ilse Verhage, Westka
pelle; Lana Verhoeven, Middelburg; Mandy Ver-
mue, Arnemuiden; Gaby van Vessem, Domburg;
Susan de Visser, Middelburg; Loes Wilbrink,
Koudekerke; Jessica Zagers, Middelburg; Yunus
Zaidi, Middelburg.
Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij
Gemma Franke, Middelburg; Linda Karssen,
Middelburg; Johanneke Kranendonk, Koudeker
ke; Tessel Peperkamp,Vlissingen; Merel Rolf,
Middelburg.
Atheneum, profiel cultuur en maatschappij
Eva van Aalst, Middelburg; Esmeralda Akdag,
Middelburg; Kirsten Huiszoon, Westkapelle; An-
nemarie Ketting, Koudekerke; Camilia Manu-
huwa, Oost-Souburg; Kelta Meeusen, Middel
burg; Elisabeth de Nes, Middelburg; Marlous
Prins, Koudekerke; Hannah Soepenberg, Mid
delburg; Marit Tuinhof, Middelburg.
Gymnasium, profiel economie en maatschappi]
Eva Schouwenaar, Middelburg.
Atheneum, profiel economie en maatschappij
Emile Cardon, Koudekerke; Stephan Contant,
Middelburg; Evert Duvivier, Koudekerke; Niels
Gehrmann, Middelburg; Annika Hamelink, Mid
delburg; Krijn Henken, Middelburg; Marianne
Klerk, Middelburg; Alex Nagelhout, Oost-Sou
burg; Sander Slegtenhorst, Middelburg; Benny
de Weerd, Oost-Souburg.
Gymnasium, profiel natuur en gezondheid
Frederieke van de Akker, Oost-Souburg; Robbert
Duvivier, Koudekerke; Arjen Faasse, Arnemui
den; Joost de Graaf, Middelburg; Selena van
Hoek, Middelburg; Meike Lamers, Arnemuiden,
Dirk Schuit, Middelburg.
Atheneum, profiel natuur en gezondheid
Naomi Arends, Middelburg; Miranda van Bef
zen, Arnemuiden; Jaap Bosch, Gapinge; Rat
Eversen, Middelburg Ruben Goethals, Middel
burg; Liang Hiah, Oostkapelle; Marcel de Hoop,
Westkapelle; Rineke Janse, Middelburg; Mirela
Kahrimanovic, Middelburg; Roos Mes, Middel
burg; Thijs Nagtegaal, Biggekerke; Rogier Prin
ce, Middelburg; Lennaert Renwarin, Middel
burg; Yoeri de Rijke, Oost-Souburg; Sjoerd Stap,
Middelburg; Marije Theune, Middelburg; bntla
Vos, Koudekerke.
Gymnasium, profiel natuur en techniek
Joost de Graaf, Middelburg; Selena van
Middelburg; Anne Laros, Koudekerke; Elisabetr
Meulenbroek, Middelburg.
Atheneum, profiel natuur en techniek
Jaap Bosch, Gapinge; Ralf Eversen, Middelburg
Rob Glansdorp, Vlissingen; Liang Hiah, Oostka^
pelle; Thijs Nagtegaal, Biggekerke; Lennae
Renwarin, Middelburg.
Hoek,