j ïslaa Pieter Zeeman Zierikzee Reynaertcollege Hulst Nehalennia Middelburg Wieke Verjaal (21) Middelburg <--> Zwolle Christelijke Academie voor Lichamelijke Opvoeding (3e jaar) zaterdag 14 juni 2003 Vbo afdeling consumptieve techniek:Priscilla van Ast, Brouwershaven. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, econo- mieDave Geuze, Zierikzee. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, techniek Jean-Paul Blommaert Zierikzee; Patrick de Bruijn, Zierikzee; Corné van Driei, Nieuwerkerk; Wijnand Huizinga, Bruinisse; Richard van Klei, Renesse; Jeroen Kristalijn, Zierikzee; Mark van Nieuwenhuijze, Zierikzee; Ivica Petrovic, Burgh- Haamstede; Pascal Post, Kerkwerve; Joran Rog geband, Dreischor; Mitchel Schenker, Zierikzee. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Carina den Boer, Kerkwerve; Carlijn Bovée, Ou- werkerk; Monique de Bruine, Oosterland; Jiska Duinhouwer, Oosterland; Miranda Gommers, Zierikzee; Sanne de Hamer, Ouwerkerk; Anita van Klei, Renesse; Paulien van Poppel, Zierikzee; Daisy van Rijswijk, Oosterland; Natalie Stouten, Oosterland; Tessa Verhulst, Renesse; Sabine de Vlieger, Zierikzee; Sabrina Willemse, Bruinisse. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, econo mie Patrick van Bolhuis, Nieuwerkerk; Jamilla Bouharrat, Dreischor; Claudia Elvers, Zierikzee; Arnold van der Maas, Oosterland; Ronald van der Maas, Oosterland; Michael Nugteren, Burgh- -Haamstede; Merijn Roon, Zierikzee; Tamara van der Schelde, Oosterland; Kevin Veerhoek, Renesse. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, techniek Frank Berrevoets, Zierikzee; Peter van der Graaf, Brouwershaven; Rick Koek, Burgh-Haamstede; Wesley Krakeel, Zierikzee; Pieter van der Laan, Oosterland; Jordy Lopatka, Oosterland; Peter Louwerse, Scharendijke; John Plaisier, Eikerzee; Mike Steehouwer, Renesse; Robbert Uijl, Dreischor; Remco Veenboer, Nieuwerkerk; Rob bert Wandel, Nieuwerkerk. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, zorg welzijn Rebecca Boot Zierikzee; Olivia van Dam, Burgh- Haamstede; Alicia van Dongen, Noordwelle; Marjolein Gebraad, Bruinisse; Kees Hart, Burgh- Haamstede; Gaby Heiligers, Zierikzee; Natasja van der Hoeven, Nieuwerkerk; Karlijn de Jonge, Zierikzee;Karolina Klein, Zierikzee; Kimberley Lameijn, Dreischor; Esther Leune, Nieuwerkerk; Stephanie van der Lubbe, Bruinisse; Tanja van der Maas, Zierikzee;Kasper Vaillant, Zierikzee; Cherrise Vente, Zierikzee; Chantal Wesdorp, Zie rikzee. Vmbo gemengde leerweg, economie Marieke de Bruyn, Zierikzee; Yvonne Jobse, Zie rikzee; Krista Krijger, Renesse;Johan Versaevel, Noordgouwe. Vmbo gemengde leerweg, techniek Nathalie Flohil, Zierikzee; Angeline Kooijman, Kerkwerve; Lodi van Rijswijk, Oosterland. Vmbo gemengde leerweg, zorg welzijn Wendy van der Blom, Bruinisse; Fenny Duinhou- wer, Zierikzee; Colinda van der Have, Ooster land; Roosmarijn Meerdink, Zierikzee;Serina Sa- man, Zierikzee; Marieke Verwest, Zierikzee; Da- niëlle van der Werf, Nieuwerkerk. Vmbo theoretische leerweg, economie Jan Bart Adriaanse, Zierikzee; Johnny van As sen, Zierikzee; Jango Boer, Bruinisse;Abe Deur- loo, Zierikzee; Dharshini Korteland, Bruinisse; Floortje Koster, Zierikzee;Kelly van der Moere, Zierikzee; Sarah Moret, Brouwershaven; Kim berley van Mourik, Burgh-Haamstede; Casey Ok- ker, Ouwerkerk;EgorTarasov, Zierikzee; Sylvana Timmer, Zierikzee; Don van Vliet, Renesse,Harm de Waaij, Zierikzee; Dennis van der Weele, Wes- tenschouwen. Vmbo theoretische leerweg, techniek Tristan Schoonen, Zierikzee; Martijn Struijk, Zie rikzee; lain Stubbs, Zierikzee;Marijn van Wijn gaarden, Zierikzee; Sjoerd ten Wolde, Nieuwer kerk. Vmbo theoretische leerweg, zorg welzijn Femke Akkersdijk, Zierikzee; Yvon Cobussen, Scharendijke; Anne van Driel, Zierikzee;Corinne Jim, Zierikzee. Vwo Rosan d' Anjou, Zierikzee; Rutger van den As sem, Renesse; Maarten Bil, Zierikzee; Linda de Boer, Zierikzee; Nathan Bonnevits, Zierikzee; Ed ward Boot, Kerkwerve; Marlies de Feiter, Burgh- -Haamstede; Barry Groenendijk, Burgh-Haam- stedq; Rogier Groeneweg, Brouwershaven; San ne de Groot, Noordgouwe; Charlotte de Jonge, Zierikzee; Adeleid Jorissen, Burgh-Haamstede; Vicky Maaskant, Bruinisse; Steffanie Merema, Zierikzee; Sharon Moerman, Zierikzee; Freija Oudshoorn, Kerkwerve; Albertine Plugge, Noordgouwe; Gerard Renes, Nieuwerkerk; Patri cia Roggeveen, Ouwerkerk; Fay Schutte, Burgh- -Haamstede; Marlies Seinen, Zierikzee; Michiel Stadhouders, Burgh-Haamstede, Marcel Stei- ne, Burgh-Haamstede; Hans Stols, Zierikzee, Remco Vaes, Zierikzee; Ferdinand Vleugel, Nieu werkerk. Havo Mireille Beneker, Noordwelle; Casper Bierens, Zierikzee; Dèbra de Boer, Zierikzee; Martijn Boot, Burgh-Haamstede; Leonie Dalebout, Zierikzee; Nils van Eijk, Dreischor; Joris Elenbaas, Zierik zee; Douwe van den Ende, Zierikzee; Remco Flo hil, Zierikzee; Andrea van Gastel, Dreischor; Roos de Groot, Noordgouwe; Martijn van Gruns- ven, Zierikzee; Stefan Haaij, Bruinisse; Arthur den Haan, Ellemeet; Niels de Hulster, Sirjans- land; Saskia Hundersmarck, Dreischor; Xuan Huynh, Zierikzee; Moniek van IJsseldijk, Kerk werve; Catelijne Koopen, Zierikzee; Merlijn Lems, Zierikzee; Corina van der Linden, Zierik zee; Erik van Loenhout, Zierikzee; Edgar Louwer se, Scharendijke; Nicol de Maaijer, Zierikzee; Jo- rinde Praet, Serooskerke;Zeljka Simic, Zierikzee; Ellen Slagter, Zierikzee; Anneke Stins, Nieuwer kerk; Katja Tarasova, Zierikzee; Sven Tillema, Zierikzee; Laurens Varel, Ouwerkerk; Monique Veenboer, Nieuwerkerk; Marieke Vijverberg, Ou- werkerk; Carmelita de Vos, Kerkwerve; Thomas Voshol, Zierikzee; Erik de Vrieze, Scharendijke; Majka Wandel, Scharendijke; Lily van 't Wes- tende, Noordgouwe; Marcel Zwager, Ooster land. Vwo, gymnasium Sytze Apers, Sint Jansteen; Manon de Caluwé, Koewacht; Martin van Duyse, Vogelwaarde; Ste- fanie Fassaert, Hulst; Aukje Tjitske Hovinga, Zaamslag; Kelly Mast, Koewacht; Didi de Pooter, Zuiddorpe; Brechje De Ruyck, Hulst; Koen Scheerders, Hulst; Bart Smits, Hulst; Myra Stals, Hulst; Marieke Tanis, Hulst; Sofie Vervaet, Wals oorden; Bas Voorbrood, Hulst; Yannick Weese- poel, SintJansteen. Vwo, atheneum Claudine de Bakker, Koewacht; Willem-Jan Bertram, Hulst; Linda Blommaert, Hulst; Linda Braem, Hulst; Veerle Brems, Hulst; Bart Broek man, Koewacht; Marijke de Cock, Hulst; Björn van Damme, Axel; Carolien van Damme, Hulst; Anika Goethals, Sas van Gent; Sjoerd Goossen, Hulst; Marijke de Gronckel, Koewacht; Bianca van der Ha, Hulst; Sandra Heirman, Hulst; Ruby Jaberg, Graauw; Joost de Jong, Hulst; Saskia de Kerf, Hulst; Tessa Lansu, Clinge; Ans van Looij, Sint Jansteen; Judith Looijen, Sint Jansteen; Roel Mechelinck, Hulst; Martijn Morcus, Sint Jansteen; Dominique van Mullem, Clinge; Wou ter de Munter, Hulst; Marlieke van Ommen, Hulst; Esther Pieters, Hulst; Daniëlle Platjouw, Lamswaarde; Vanessa Reijers, Axel; Daisy de Ridder, Zuiddorpe; Erik Rijk, Hulst; Debbie Rob- brecht, Nieuw Namen; Marjolein Seghers, Hulst; Ellen Totté, Sint Jansteen; Stefanie Vermeiren, Hulst; Jeske Vermeulen, Sint Jansteen; Jean- foto Mechteld Jansen Later wil ik wel een tuin Op de vraag of Zeeland in haar toekomstplan nen voorkomt, antwoordt Wieke; „Nou, mis schien wel hoor. Mijn vrienden wonen allemaal in Zeeland, dus daarom zou ik best terug willen. Maar dan wel in een stad als Middelburg of Goes. En zeker niet in Vlissingen, want daar vind ik echt geen moer aan! Voorwaarde voor Wieke is dat er in haar toekom stige woonplaats 'iets te doen moet zijn'. Een treinstation is een must, een bioscoop een prettige bijkomstigheid. „Vooral in de zomer is Zeeland heerlijk. Lekker zeilen en het strand is natuurlijk fantastisch. Middelburg is bovendien een heel ge zellig stadje. Alleen, in de winter is er voor jonge ren weinig te doen. Er zouden daarom meer uit gaansmogelijkheden moeten komen", vindt Wie ke. Wieke ziet een terugkeer naar haar roots dus best wel zitten. Dat veel Zeeuwse leeftijdsgenoten vanuit hun studiestad afgeven op de provincie, kan zij gedeeltelijk begrijpen. „Ik kom natuurlijk uit een stad. Als je in een dorp woont, is het heel anders. Maar het hoeft van mij allemaal niet zo groot. Ik zou nooit in een megastad als Utrecht willen wonen. Daar zit je dus echt op elkaar ge propt zeg! Zo'n grote stad is leuk vanwege de winkels, maar qua wonen is het niets. Ik wil later toch wel een mooie tuin, waar ik in de zomer maanden lekker kan genieten." Ook op het gebied van werk ziet Wieke kansen in Zeeland. Ze ambieert een baan in het speciaal on derwijs. „Het is zeker dat bijvoorbeeld in de Randstad veel meer kans op werk is, maar daar wil ik dus echt niet wonen. Mijn vriend komt uit Steenwijk en studeert ook in Zwolle. Volgens mij maakt het hem niet zo heel veel uit waar we te rechtkomen. Mij ook niet echt, maar als hij mee- wil, kom ik graag terug naar Zeeland. Misschien niet gelijk na het afronden van mijn studie, hope lijk volgend jaar, maar ik zie mijzelf uiteindelijk wel in Zeeland terechtkomen." De lange reistijd (Middelburg-Zwolle is met de trein dik 3,5 uur) gaat Wieke wel steeds meer te genstaan. Waar ze in haar eerste studiejaar elk weekeinde terug naar Middelburg kwam, slaat ze nu regelmatig een weekend over. „In mijn eerste jaar zat ik nog bij de scouting in Middelburg. Ik heb daar heel veel vrienden opge daan, waarvoor ik graag terugkom. Maar vanwe ge de reistijd stop ik binnenkort met scouting. Tja, dat blijft toch het nadeel hè. Zeeland ligt overal ver vandaan." Raymond de Frel Paul de Waele, Hulst; Sabine van Waes, Koe wacht. Havo Joep Aarssen, Hulst; Nahani Apers, Sint Jan steen; Rob van Bellen, Hulst; Evert van den Berg, Hulst; Ruud van den Bergen, Hulst; Lody van Ber- kel, Koewacht; Thierry de Beule, Kappelebrug; Linda Blommaart, Graauw; Giel-Jan Bogaert, Walsoorden; Wouter Bonte, Zuiddorpe; Marian Boogaert, Sint Jansteen; Niels Breijaert, Sint Jansteen; Sander Bruggeman, Sas van Gent; Jimmy de Bruyn, Sint Jansteen; Jaimy van Bun der, Clinge; Dennis Buys, Heikant; Mario Buys, Zuiddorpe; Martijn de Cocq, Kloosterzande; Eli- ne Colsen, Hulst; Ronnie van Craenenbroeck, Clinge; Martine Daelman, Westdorpe; Liesbeth van Damme, Nieuw Namen; Dennis Durinck, Sas van Gent; Martijn Edink, Hulst; Michelle Eijsac- kers, Lamswaarde; Sonia Ferket, Heikant; Renée Fokkema, Terhole; Hanneke Francken, Heikant; Sandeep Hamelink, Hulst; Claudia van Haren, Hulst; Ruben van der Hoeven, Hulst; Sandra Hoogstrate, Hulst; Joeri van Hooije, Zuiddorpe; An van Itegem, Koewacht; Martijn ivens, Hulst; Ankie Joos, Kloosterzande; Marthe Klap, Hei kant; Peter Klok, Hulst; Sander Lauwers, Hulst; Laurien Lijbaart, Koewacht; Pieter de Loos, Clin ge; Renée de Maat, Walsoorden; Carolien van den Manacker, Hulst; Femke Menu, Kloosterzan de; Liza Meuldijk, Koewacht; Stefan Meyfroyt, Hulst; Arjan de Moor, Hulst; Angelo Plasschaert, Axel; Eileen Platjouw, Lamswaarde; Hans Ringoot, Heikant; Kristel van derSijpt, Koewacht; Leon Spenkelink, Hulst; Wouter Swagemakers, Koewacht; Ellen Valckx, Hulst; Philippe Verhelst, Koewacht; Robin Vermeire, Koewacht; Jeroen Verschuren, Kloosterzande; Sebastiaan de Vlie- gere. Sint Jansteen; Renate de Waal, Axel; Linda der Weduwe, Hulst; Martijn van der Wielen, Hulst. Vmbo, gemengde leerweg Jordy Baert, Kloosterzande; Hans van den Bran- de, Sint Jansteen; Pieter van Campen, Graauw; Fenna de Deijn, Lamswaarde; Rosalia de Koster, Hulst; Sarah Pollet, Hulst,"Jeroen Saman, Sint Jansteen; Judith Vereecken, Kloosterzande; Es ther de Vetter, Heikant; Yannick Wentzler, Sint Jansteen; Anniek de Witte, Hulst. Vmbo, theoretische leerweg Liesbeth Adam, Heikant; Pim de Bakker, Kloos terzande; Freke Bakkers, Sint Jansteen; Eefje Bauwens, Sint Jansteen; Sara van Belle, Kloos terzande; Jenna de Beule, Sint Jansteen; Daniël le Boogaert, Heikant; Laura de Booij, Zuiddorpe; Sjoerd Boussen, Sint Jansteen; Ankie van den Brande, NieuwNamen;Jordy van Bremen, Axel; Björn de Brouwer, Axel; llona de Bruyn, SintJan steen; Tom de Caluwe, Graauw; Gino van Dam me, Clinge; Nina van Dorsselaer, Hulst; Joost van Haastrecht, Axel; Lindsey van Haperen, Hei kant; Eric Heirman, Hulst; Kevin Hellenbrand, Zuiddorpe; Geert van Houte, Heikant; Jeroen van Houte, Sint Jansteen; Sandra Juric, Hulst; Davy De Kesel, Clinge; Nico Kroes, SintJansteen; Kim- berly van Laere, Koewacht; Debby Lambert, Koe wacht; Joy Ledegang, Sint Jansteen; Tom Lege- maat, Sint Jansteen; Nikita Lensen, Axel; Mar- loes Lijbaart, Koewacht; Mariene Malschaert, Hulst; Arno van den Manacker, Hulst; Femke Mannaert, Hulst; Bas Mulder, Lamswaarde; San ne Neve, Hulst; Mathieu Paping, Hulst; Eline Pau wels, Graauw; Wesley Piessens, Hulst; Alexan der Praet, Nieuw Namen; Marjolein Van Raem- donck, Hulst;Tom Reijns, Hulst; Jo van Remorte- le, Sint Jansteen; llja Rijk, Ossenisse; Mandy Roels, Kloosterzande; Kenny Rombaut, Zuiddor pe; Jan-Kees de Roo, Axel; Evelien de Roos, Hulst; Arben Schakel, Hulst; Evelien Schelfhout, Hulst; Pim de Schepper, Koewacht; Renate Sjerp, Hulst; Stephanie de Smet, Hulst; Melinda Spon- selee, Kloosterzande; Ine Stallaart, Kappelebrug; Ashley Mc Taggart, Sint Jansteen; Bart van Tuil; Koewacht; Joost Verhoeven, Kloosterzande; Joost de Vries, Vogelwaarde; Björn de Waal, Hulst; Adinda Wautier, Koewacht; Marieke Wee- maes, Hengstdijk; Steffen de Weers, Klooster zande; Dinja Witte, Heikant. Vmbo, beroepsgerichte leerweg Steven Bareman, Hulst; Larissa van de Bilt, Hulst; Tessa De Bin, Hulst; Willeke de Blaeij, Axel; Ste- vie Blokker, Axel; Evelien Boeijkens, Hulst; Pieter Boënne, Graauw; Melanie Bommelijn, Axel; Dai sy de Bot, Hulst; Tom van Boven, Clinge; Valerie Brusselman, Hulst; Esther Buijs, Zuiddorpe; Lin da Burm, Sint Jansteen; Claudia Cremers, Lams waarde; Celesta Dhuijvetter,Zuiddorpe; Joris Di- eleman, Axel; Yannick Doorns, Axel; Josien Dru- mont, Clinge; Ruud Freijzer, Hulst; Wouter Gel derland, Hulst; Laurent Harvent, Koewacht; Je roen Heijens, Graauw; Rowena van Hermon, Ax el; Jasper Heuvelsland, Heikant; Richard d' Hondt, Hulst; Majorie d' Hooghe, Sint Jansteen; Ricardo van Hoorn, Axel; Dita Jonker, Sint Jan steen; Paul Jonker, Sint Jansteen; Frederique van den Kieboom, Kloosterzande; Jessica van der Klooster, Sint Jansteen; Dannie de Langen, Vogelwaarde; Tiny van der Made, Koewacht; Anita Mannaert, Clinge; Angelo Pfaff, Axel; Da vid Proost, Hulst; Manon Raes, Koewacht; Tom Rijk, Hengstdijk; Jeroen Roels, Sas van Gent; Lu- cinda Roose, Sas van Gent; Bart Rozijn, Koe wacht; Helma Schakel, Hulst; Deborah Schuer- man, Koewacht; Petra de Silva, Vogelwaarde; Ri co de Smet, Hulst; Kimberly de Smit, Axel; Paul Thijs, Heikant; Marco Tieleman, Kloosterzande; Melissa van Troost, Heikant; Carolien van de Vel de, Heikant; Jaimy de Visser, Hulst; Ricardo de Waal, SintJansteen; Paul Warrens, Hulst; Marjo lein Weemaes, Sint Jansteen; Rolina Wiemes, Vogelwaarde. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg Kim Aarssen, Hulst; Kevin Asselman, Sint Jan steen; Egbert de Bakker, Koewacht; Femke de Beyn, Koewacht; Rene Blaak, Koewacht; Tina Bleyenberg, Nieuw Namen; Kevin Blommaert, Hengstdijk; Tamara Blommaert, Hulst; Anneke de Booij, Lamswaarde; Maricella Bouchaut, Os senisse; Chiel van Boven, Clinge; Kelly Bracke, Clinge; Floor de Bruijn, Vogelwaarde; Anja de Bruyne, Kloosterzande; Job Campfens, Hulst; Femke David, Koewacht; Wendy Dobbelaer, Sint Jansteen; Debby Elegeert, Koewacht; Claudia van Essen, Hulst; Daphne van Geertruy, Clinge; Eline van Gent, Koewacht; Colin van Goethem, Hulst; Jeroen van Goethem, Kloosterzande; Jaya Hamelink, Hulst; Joyce Hamelink, Hulst; Jacco van Haperen, Heikant; Denise d' Hooghe, Axel; Tom Hoogstrate, Hulst; Leonie de Keijzer, Sint Jansteen; Annemieke Kers, Axel; Isabel de Ko ning, Lamswaarde; Patrick Kooijman, Hulst; We sley Koolmees, Clinge; Timothy van Laere, Sint Jansteen; Seppe Lambert, Vogelwaarde; Anniek Lansu, Clinge; Tanja Maaijen, Kloosterzande; Ruben de Maat, Walsoorden; Amy Martens, Koe wacht; Daisy Mattheijssen, Sint Jansteen; Tim Mechelinck, Hulst; Timo van der Meer, Nieuw Namen; Jesse Meeusen, Terneuzen; Robbert Menu, Ossenisse; Robin Van Mullem, Nieuw Na men; lllonka Oosting, Hulst; Didier Pierssens, Sint Jansteen; Nadia Pilaet, Clinge; Ulrike van Poorten, Vogelwaarde; Bas Prinsen, Vogelwaar de; Gert-Jan Provoost, Kloosterzande; Natasja Van Puyvelde, Clinge;Carola Rodrigo, Hulst; Ma- riska Rugtier, Hulst; Jolien de Schepper, Kloos terzande; Jorden Takiddine, Hulst; Daniëlla Ver- helst, Clinge; Jeroen Vernimmen, SintJansteen; Vroni Vernimmen, Vogelwaarde; Sylvano Witte, Hulst; Véronique Wullems, Hulst. Havo, profiel cultuur en maatschappij Mariëlle Batelaan, Vrouwenpolder; Machteld de Bruyne, Middelburg; Leonieke Kalkman, Middel burg; Brita de Kam, Westkapelle; Muriël Lawer- man, Middelburg; Lilian Leuvelink, Middelburg; Lize van de Linde, Middelburg; Jasper Manschot, Middelburg; Daniël Meijer, Middelburg; Jesse van der Mei, Middelburg; Marsha de Nooijer, Ar- nemuiden; Carmen Souisa, Middelburg; Mar- loes van der Weele, Middelburg; Marleen van derWelle, Middelburg. Havo, profiel economie en maatschappij Leoniek Dekker, Arnemuiden; Joep Dekker, Mid delburg; Stephanie Francke, Westkapelle; Alexandra Huurman, Middelburg; Tanja van de Ketterij, Arnemuiden; Jerely Kleeman, Oost- Souburg; Lars Koole, Middelburg; lonne van Laar, Middelburg; Cyriel van Laar, Middelburg; Tony Landegent, Burgh-Haamstede; Mathijs Lenselink, Middelburg; Eddy de Looff, Middel burg; Edward Meesen, Arnemuiden; Corinne Poppe, Middelburg; Jakolien Schreijenberg, Biggekerke; Gerben Stange, Middelburg; Rebec ca Stinenbosch, Koudekerke; Ferdi Tilroe, Mid delburg; Tom Verheijen, Middelburg; Angela de Visser, Arnemuiden; Robbert Vreeke, Dombur Rianne van der Welle, Vrouwenpolder. Havo, profiel natuur en gezondheid Liza Bekenkamp, Arnemuiden; Sya van Beken Arnemuiden; Stephan Bos, Kamperland;Sask- Davidse, Middelburg; Jojanneke Dekkers, We» kapelle; Irene Eegdeman, Middelburg; Rap^i Fliers, Middelburg; Koen Gabriëlse, Dombura' Tessa Goorsenberg, Koudekerke; Niels Hario! Middelburg; Rik Hartman, Middelburg; Dylan den Hartog, Middelburg; Paul Hekhuis, Middel burg; Hester van den Hummel, Koudekerke1 Ar jan Jovanovic, Middelburg; Carolien LukaarfSe- rooskerke; Adriaan de Pagter, Middelburg;Mm0 van Sighem, Westkapelle; Kristina Takrovskavs Middelburg; Barbara Timmermans, Middelhui Joey Willems, Arnemuiden; René Wondergem Middelburg. Havo, profiel natuur en techniek Raphaël Fliers, Middelburg; Arjan Jovanovic Middelburg; Abdullah Mirzada, Vlissingen; j( van Wassenaar, Middelburg; Elmar Zoontiénr Koudekerke. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector techniek Sebastian Beekman, Middelburg; Nathan den Besten, Middelburg; Walter Brakman, Middel burg; Emile Broekema, Middelburg; Martijn de Bruijne, Middelburg; Peter de Bruijne, Vlissin gen; Jesse van Dam, Oostkapelle; Rouchdi El Kharbouchi, Oost-Souburg; Anakim Foe, Mid delburg; Eddy Groen, Terneuzen; Edwin Hoo- gendoorn, Vlissingen; Annelies van den Hum mel, Koudekerke; Dimitri Jakobsen, Middelburg; Satish Kalpoe, Middelburg; Luken Kenter, Vlis singen; Ricardo Kievit, Middelburg; Joël Klap- Vlissingen; Daniël Koenen, Middelburg; Manuel Kramer, Middelburg; Scotty Latumeten, Middel burg; Mark van der Lee, Arnemuiden; DaniëlLo- riaux, Oost-Souburg; Pascal van Maanen, Mid delburg; Jeffrie Matthijs, Middelburg; Davie McNelly, Middelburg; Madelène de Nood,Oost- Souburg; Harry van Outheusden, Middelburg; Lennart Padmos, Haamstede; Ruud Riemens! Westkapelle; Wouter de Roo, Kloetinge; Mike dos Santos Galhetas, Vlissingen; Tim Schrier, Koudekerke; Rafaël Verbrugge, Vlissingen; Frans Westerink, Middelburg; Veysi Yurdem! Middelburg. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector Economie Chanine van den Berg, Middelburg; Finn Brunis, Vlissingen; Jessica Dunnes, Middelburg; Valid Habib, Vlissingen; Sophie Hamilton, Middel burg; Chalana Janisse, Oost-Souburg; Chan Ping Mok, Oost-Souburg; Mariska Ocké, Bres- kens; Stefano Orrü, Koudekerke. Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector zorg welzijn Brigitte Bleijenberg, Vlissingen; Mariëlla Broer, Middelburg; Billie Comelissen, Veere; Roxana Hermes, Vlissingen; Sanne van Hoeijdonck, Oost-Souburg; Fauzia Ibrahim, Oost-Souburg; Melinda Kloosterman, Veere; Tiny de Kubber, Middelburg; Chloë van Leeuwen, Middelburg; Shivani Monfils, Oost-Souburg; Monique Mors, Middelburg; Anouk Provoost, Middelburg;Zineb Salem, Middelburg;Jasmijn Schieman, Oost- Souburg;Véronique Visser, Vlissingen; Marieke de Vos, Nieuwdorp; Ivonne Wattel, Middelburg; Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector techniek Frank van den Bergen, Middelburg; Bojan Dek ker, Veere; Brenda Dirven, Middelburg; Jeffrey van Hemert, Vlissingen; Patrick van der Henst, Oost-Souburg; Ferdy Hogeweg, Oostkapelle.Pe- ter Jakobsen, Westkapelle; Tom Pouwer, Vrou wenpolder; Amir Tawfik, Middelburg; Stefan Verboom, Nieuw-en Sint Joosland; Adriaan de Visser, Westkapelle; Koen van Zetten, Oostka pelle. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector economie Annemiek Janse, Domburg. Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector zorg welzijn Michel Bosters, Middelburg; Monica Christiaan- se, Middelburg; Dana Colijn, Middelburg;Marjo lein Dielemans, Middelburg; Chaveley van Heu- sen. Middelburg; Selena Kavelaars, Middelburg; Lilian Kloek, Middelburg; Nikie de Kort, Middel burg; Jill Mes, Middelburg; Wendy de Meul- meester, Middelburg; Ramona Pleijte, Nieuw-en Sint Joosland; Kirsten Raamsdonk, Biggekerke; Cristel Vermeulen, Westkapelle; Esther van de Wege, Middelburg. Vmbo gemengde leerweg, sector techniek Dennie Minderhoud, Domburg; Sil Moelker, Middelburg; Daniël Reij, Middelburg. Vmbo gemengde leerweg, sector zorg welzijn Debbie Hariot, Middelburg. Vmbo theoretische leerweg Pim Bastiaanse, Westkapelle; Chantal van Beek huizen, Westkapelle; Sandra van de Bor, Middel burg; Jeroen Bosgra, Middelburg; Stefan Bos- gra, Middelburg; Eveline Bostelaar, Westkapel le; Mirijam Braunroth, Middelburg; Johan Dour- leijn, Westkapelle; Meggie Drapers, Middelburg; Sandra Filius, Ritthem; Marco Fleurbaaij, Koude kerke; Peter Frohn, Middelburg; Ellen Gabriëlse, Westkapelle; Gwen Gutteling, Westkapelle;Kim Houmes, Middelburg; Robbie Jobse, Koudeker ke; Myra de Jonge, Middelburg; Richard Koops, Domburg; Daniëlle Krikken, Middelburg; Claire Matulessy, Domburg; Soemini Michielsen, Vlis singen; Sanne Minnes, Middelburg; Yannick de Regt, Middelburg; Dennis Riel, Middelburg; An- jali Ruissen, Middelburg; Femke Schmeits, Mid delburg; Maryam Sharify, Meliskerke; Kibi Sim pelaar, Nieuw- en Sint Joosland; Marcel Stroo, Middelburg; Lida Swaneveld, Middelburg;Pary- sa Taryakchi, Middelburg; Ilse Verhage, Westka pelle; Lana Verhoeven, Middelburg; Mandy Ver- mue, Arnemuiden; Gaby van Vessem, Domburg; Susan de Visser, Middelburg; Loes Wilbrink, Koudekerke; Jessica Zagers, Middelburg; Yunus Zaidi, Middelburg. Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Gemma Franke, Middelburg; Linda Karssen, Middelburg; Johanneke Kranendonk, Koudeker ke; Tessel Peperkamp,Vlissingen; Merel Rolf, Middelburg. Atheneum, profiel cultuur en maatschappij Eva van Aalst, Middelburg; Esmeralda Akdag, Middelburg; Kirsten Huiszoon, Westkapelle; An- nemarie Ketting, Koudekerke; Camilia Manu- huwa, Oost-Souburg; Kelta Meeusen, Middel burg; Elisabeth de Nes, Middelburg; Marlous Prins, Koudekerke; Hannah Soepenberg, Mid delburg; Marit Tuinhof, Middelburg. Gymnasium, profiel economie en maatschappi] Eva Schouwenaar, Middelburg. Atheneum, profiel economie en maatschappij Emile Cardon, Koudekerke; Stephan Contant, Middelburg; Evert Duvivier, Koudekerke; Niels Gehrmann, Middelburg; Annika Hamelink, Mid delburg; Krijn Henken, Middelburg; Marianne Klerk, Middelburg; Alex Nagelhout, Oost-Sou burg; Sander Slegtenhorst, Middelburg; Benny de Weerd, Oost-Souburg. Gymnasium, profiel natuur en gezondheid Frederieke van de Akker, Oost-Souburg; Robbert Duvivier, Koudekerke; Arjen Faasse, Arnemui den; Joost de Graaf, Middelburg; Selena van Hoek, Middelburg; Meike Lamers, Arnemuiden, Dirk Schuit, Middelburg. Atheneum, profiel natuur en gezondheid Naomi Arends, Middelburg; Miranda van Bef zen, Arnemuiden; Jaap Bosch, Gapinge; Rat Eversen, Middelburg Ruben Goethals, Middel burg; Liang Hiah, Oostkapelle; Marcel de Hoop, Westkapelle; Rineke Janse, Middelburg; Mirela Kahrimanovic, Middelburg; Roos Mes, Middel burg; Thijs Nagtegaal, Biggekerke; Rogier Prin ce, Middelburg; Lennaert Renwarin, Middel burg; Yoeri de Rijke, Oost-Souburg; Sjoerd Stap, Middelburg; Marije Theune, Middelburg; bntla Vos, Koudekerke. Gymnasium, profiel natuur en techniek Joost de Graaf, Middelburg; Selena van Middelburg; Anne Laros, Koudekerke; Elisabetr Meulenbroek, Middelburg. Atheneum, profiel natuur en techniek Jaap Bosch, Gapinge; Ralf Eversen, Middelburg Rob Glansdorp, Vlissingen; Liang Hiah, Oostka^ pelle; Thijs Nagtegaal, Biggekerke; Lennae Renwarin, Middelburg. Hoek,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28