Goes Sint Willibrordcollege CSW Middelburg CSW Vlissingen -iPZC 27 Marcel Tollenaar (23), Terneuzen <--> Nijmegen, Bestuurskunde (6e jaar) zaterdag 14 juni 2003 Vmbo, theoretische leerweg i| n/|argolBaaijens,'s-Heerenhoek;Joël Balleur,'s- Heerenhoek; Ruben Barzilay, Heinkenszand; Ri an van Beek, Wemeldinge; Esther van den Ber- en Goes; Jelle de Blok, Middelburg; Carola Bou'wense, Kortgene; Michiel Brokamp, Kapelle; jos Buitendijk, Kloetinge; Jos van Damme, Ril land-Bath; Dennis van den Dries, 's-Heeren- noek; Dominique van Eek, Dreischor; Nicky En- qels, Heinkenszand; Marijke de Feijter, Heinkens zand; Rick van der Gaag, Goes; Elmar Gabriëlse, Goes; Sandra de Haas, 's-Gravenpolder; Daan Heijers, Kortgene; Sven van der Heul, Oudelan de; Arkó Hoondert, Wolphaartsdijk; Kevin Hoon- dert, Heinkenszand; Geert Huurman, Goes; Fer nanda de Jager, Kattendijke; Sharon Janssen Andeweg, Barendrecht; Sjoerd de Jonge, Lewe dorp; Carlo Joosse, Lewedorp; Barbara Keimpe- ma, Goes; Tristan Knights, Goes; Joris Kolff, Goes; Leon Kramer, Lewedorp; Ewout Meerhof, Kapelle; Jelle Moens, Aagtekerke; Nicole Moi- son, 's-Heerenhoek; Sep Otten, Schore; Joeri Pompernolle, Goes; Lindy Priester, Nieuwdorp; Kevin Raas, 's-Heerenhoek; Teun Rentmeester, Nieuwdorp; Martin Rijk, Yerseke; Conny ten Rouwelaar, Nieuwerkerk; Ruud Ruissen, Lewe dorp; Daan Ruitenbeek, Dreischor; Wesley Schipper, Lewedorp; Marianne Schuurhuis, Goes; Lisette Siereveld, Arnemuiden; Erwin Sonneveld, Dreischor; Sander van der Tol, Kort gene; ClaudiaTolhoek, Goes; RobbieTotté, Hein kenszand; Jasper de Troije, Kapelle; Aiko de Vaal, Goes; Patricia Verdonk, Kattendijke; Cara van Vliet, Burgh-Haamstede; Robin Walhout, Le wedorp; Nicky Walop, Putte; Joyce Weemaes, Lewedorp; Johnny Werri, 's-Heerenhoek; Mark van 't Westende, 's-Heer Arendskerke; Carla Wondergem, Ovezande. Vwo Michel van den Berge, 's-Heer Arendskerke; Bram Braat, Kwadendamme; Marieke Brokamp, Kapelle; Robbert de Cooker, Lewedorp; Ruben deCuyper, Goes; Eline Dekker, 's-Gravenpolder; Marlieke Edam, Goes; Ketie Faeseler, 's-Graven polder; Chantal Goetheer, Ovezande; Vincent Groeneveld, Goes; Deborah Hermans, Goes; Li- zette den Hollander, Kapelle; Floris't Hooft, Kort gene; Rik Hopmans, Goes; Charlotte Janse, Ka pelle; Frank Janse, Heinkenszand; Sandra Kan- ters, Goes; Dagmar Lennertz, 's-Gravenpolder; Christa Maartense, Goes; Ilse Nagelkerke, 's- Heerenhoek; Alique van Nes, 's-Gravenpolder; Margriet van de Plasse, Kwadendamme; Made- lein Rijk, 's-Heer Arendskerke; Leoni van de Schraaf, Goes; Eefje van Steenbergen, Kwaden damme; Daniëlle Suurlant, Rilland-Bath; Martijn Tissink, Kapelle; Wendy Uitterhoeve, Goes; Joost Vanhommerig, Goes; Marianne van de Velde, 's-Heer Hendrikskinderen; Femke Ver- schoore, Goes; Esther Visee, Kapelle; Steven Vroonland, Heinkenszand; Linda van 't Westen- de, 's-Heerenhoek; Peter van 't Westende, 's- Heerenhoek; Vincent van Willegen, Kapelle; Es ther Zuijdweg, Goes. Havo Angela de Bat, Krabbendijke; Werner van Belzen, Arnemuiden; Jelle Boddaert, Goes; Priscilla Boonman, 's-Heerenhoek; Rosan Boonman, 's- Heerenhoek; Kevin Braam,'s-Gravenpolder; Ma rieke Buijs, Kapelle; Mariska Burema, Brouwer shaven; Saskia Capello, 's-Heerenhoek; Justin Clarijs, Goes; Robbert Coenmans, Hoedekens- kerke; Leonie Commandeur, Goes; Maikel Coo- mans, Nieuwerkerk; Maaike Coppoolse, Hein kenszand; Charlotte Gilijamse, Haamstede; Mi chiel Govers, Rilland-Bath; Eva van der Haar, Goes; Marielle Hamelink, Biezelinge; Linda Heijnsdijk, Oudelande; Matthijs Hoogeboom, Kattendijke; Bas Jansen, Kapelle; Dieneke de Jonge,'s-Heerenhoek; Michael Jonker, Kruinin- gen; Ilse Kloet, Goes; Marianne Kooman, Kortge ne; Mariëlle Kooman, 's-Heer Arendskerke; Mar- tine Kooman, Renesse; Raymond Kooman, 's-Heer Arendskerke; Poul Kruijt, Kapelle; Danië- levan Lamoen, Middelburg; Gilbert Lelyveld van Cingelshouck, Heinkenszand; Erwin de Looff, H. Hendrikskinderen; Sander van der Moere, Goes; Anouk Moison, 's-Heerenhoek; Emiel Nijsse, Hoedekenskerke; Marijke Nijsse, Hoedekensker- ke;Merijn Nuijten, 's-Gravenpolder;Frannah Nu- meijer, Middelburg; Marloes van Outheusden, Lewedorp; Pieter Paree, 's-Heerenhoek; Jeremy Polman, Arnemuiden; Marco Puik, Rilland-Bath; Rianka Rentmeester, 's-Gravenpolder; Lotte Rijk, Kwadendamme;Nathalie Seedorf, Hansweert; PieterSimons, Arnemuiden; Justin Smith, Goes; Vera Sonke, 's-Heer Abtskerke; Inge Steenber gen, Kloetinge; Eline Tempelaars, Heinkens zand; Juliëtte Tiessens, Heinkenszand; Adinda Timmerman, Wemeldinge; Eline van der Tol, Kortgene; Kristel Totté, Heinkenszand; Mayane de Vaal, Goes;Talitha Valkier, Oudelande; Wilko van de Velde, Oudelande; Timo Verbeek, Ovezande; Mirjam Vermue, Lewedorp; André Versluijs, 's-Heer Arendskerke; Pim de Visser, Goes; Ferry Wijnstra, Nieuwdorp; Sheila de Wit, Yerseke; Monique Zoeteweij, 's-Heerenhoek. Vwo, profiel cultuur en maatschappij Jeanine Alsma, Koudekerke; Angélique Faas, Middelburg; Roos Geschiere, Serooskerke; San- draGideonse, Middelburg; Esther Heijn, Middel burg; Heidi Huisman, Middelburg; Marieke Ja- kobsen, Serooskerke; Tim Mosmans, Veere; Gu- drun Reijnierse, Koudekerke; Geerte van Rije, Middelburg; Bettina Slager, Arnemuiden; Anne- marievan Strien, Middelburg; Willemien van der Wal, Vlissingen. Vwo, profiel economie en maatschappij Jenine Allaart, Middelburg; Sanne Askes, Mid delburg; Stephan Bamborough, Nieuw- en Sint Joosland; Pepijn Boeije, Middelburg; Gertjan Bruurs, Veere; Daniël van den Buuse, Middel burg; Sandra Caljouw, Middelburg; Sebastiaan Dekker, Westkapelle; Lennart van Dijk, Biggeker ke; Maarten Donk, Middelburg; Jacco Gideonse, Middelburg; Veerle 't Gilde, Middelburg; Jenni fer Groesser, Vlissingen; Leopold Haex, Middel burg; Mikkie Houkamp, Middelburg; Jet Kenter, Vlissingen; Ruth de Kraker, Oost-Souburg; Mar- '°us Kriekaard, Vlissingen; Anneke Louwerse, Serooskerke; Mathijs Louws, Aagtekerke; Vera Maliepaard, Middelburg; Jos Nellen, Middel burg; Thomas Oomens, Middelburg; Daniël Planting, Oost-Souburg; Johannes Reijnhoudt, Westkapelle; Donna Rhemrev, Zoutelande; Ma- non Richard, Zoutelande; Anne van de Sande, Oost-Souburg; Judith Simpelaar, Biggekerke; Marinus Stroo, Serooskerke; Martijn Ubels, Se rooskerke; Martijn Wattel, Middelburg; Siemen van Wetten, Koudekerke; Janneke de Winter, Vlissingen; Bram Woltering, Oost-Souburg; Eve- ien Zielschot, Middelburg; Adriaan Zonnevylle, Middelburg. Vwo, profiel natuur en gezondheid Anne Wil Boterman, Middelburg; Jiska van Bnnk, Middelburg; Joanne Duine, Vlissingen; Lieneke Fibbe, Middelburg; Willem Fibbe, Mid delburg; Alexander Gentenaar van der Landen, Middelburg; Marjolein Hartsema, Vlissingen; "ijs van Leeuwen, Middelburg; Klaartje Nijs- sen, Middelburg; Annemarie Oostdijk, Middel burg; Elmy Osté, Koudekerke; Judy Pleijte, Nieuw- en Sint Joosland; Leonie Prins, Vlissin gen; Jan Willem Slingenberg, Veere; Wouter Bpoor, Oost-Souburg; Arjen Stam, Middelburg; Marieke Vonk, Middelburg; Mariëlle Walraven, Middelburg. Vwo, profiel natuur en techniek Arnes Alibasic, Oost-Souburg; Joost-Wim Boe- kesteijn, Zoutelande; Hidde Boomsma, Bigge kerke; Joren van Dijk, Biggekerke; Robert Groe- eenberg, Middelburg; Arjan Joossen, Arnemui- uen; Rozemarijn Landsman, Middelburg; Tho- jhas Marinissen, Middelburg; Jelle Jan Pieterse, Middelburg; Jim Portegies, Middelburg; Michel foto Mechteld Jansen Nijmegen bruist veel meer Marcel Tollenaar: „Van Terneuzen naar Nij megen is het met het openbaar vervoer vier uur reizen, omgekeerd 3,5 uur. Sinds de Wester- scheldetunnel doe ik er maar een kwartier korter over." Ondanks de afstand onderneemt de 23-ja- rige Terneuzenaar de trip wekelijks. Om geld te verdienen, zijn studie te bekostigen. „Ik heb een bijbaantje bij de post in Terneuzen. Dat betekent iedere zaterdagochtend rond zeven uur beginnen. De laatste weken heb ik een paar keer vrijgeno- men, puur om het reizen te vermijden. Want dat ben ik echt beu. Daarom hoop ik een baantje in Nijmegen te vinden." Marcel acht de kans redelijk klein dat hij na zijn studie in Zeeland gaat wonen. „Dat heeft twee re denen. De eerste is dat ik absoluut nog geen idee heb wat ik later ga doen. Ik laat op het gebied van werk alle opties open. Maar los daarvan, Nijme gen is veel levendiger dan Terneuzen. Het bruist hier veel meer. Qua evenementen is er trouwens best wel wat te doen in Zeeuws-Vlaanderen, maar hier zijn er gewoon altijd mensen op straat. Ik krijg ook eerder een warm gevoel bij Nijmegen dan bij Terneuzen. Ik heb daar een prima jeugd gehad, heb er natuurlijk mijn familie wonen, maar toch denk ik dat ik mijn leven niet in Zee land voortzet." Toch heeft de provincie zijn charmes. De zee spreekt Marcel aan en ook de rust ziet hij als een pluspunt. „Maar niet voor nu. Ik zoek op dit mo ment nog geen rust. Misschien later, ik sluit een terugkeer op latere leeftijd dus zeker niet uit", zegt hijWat hem ook opvalt zijn de huizenprijzen in Zeeland. „Het is in Zeeland goedkoop wonen, maar dat is voor mij toch niet van doorslaggeven de betekenis. Ik ga er vanuit dat ik op termijn een aardig salaris zal verdienen, waarmee ik qua wo nen in het midden van het land aardig uit de voe ten kan. Het grote minpunt van Zeeland is ge woon de geografische ligging. Mijn zus woont op Zuid-Beveland. Dat lijkt dichterbij de 'rest van Nederland' dan Zeeuws-Vlaanderen, maar zij moet meestal ook nog een paar uur in de auto zit ten om ergens te komen." Qua job zou Marcel best in Zeeland aan de slag kunnen. Op het gebied van organisatieadvies, of bij gemeenten, provincie of waterschap. „Er zijn best mogelijkheden, maar het lijkt mij in Zeeland niet echt boeiend. Toegegeven, het is echt een ge voelsmatige kwestie. Als ik moet kiezen uit een baan in de Randstad en Zeeuws-Vlaanderen, kies ik voor het eerste. De Randstad trekt mij eigenlijk ook niet, maar daar zijn wel veel mogelijkheden. In Zeeland is de kans op 'vastroesten' naar mijn idee heel groot." Raymond de Frel Sperling, Middelburg; Stefan Verhage, Oost- Souburg. Vwo, profiel natuur en techniek/natuur en ge zondheid Camiel Doorenweerd, Middelburg; Jochem Lastdrager, Middelburg. Havo, profiel cultuur en maatschappij Django Aerssens, Oost-Souburg; Leonie Beijer, Middelburg; llona van Belzen, Middelburg; Desy Buijs, Middelburg; Rien Dekker, Oostkapelle; Sietske Fick, Vlissingen; Ilse Gideonse, Vrou wenpolder; Anneli Groeneveld, Middelburg; Cynthia Hoek, Middelburg; Nicole Ingelse, Zou telande; Liselot Jobse, Oostkapelle; Lianne de Jong, Middelburg; Ilse Kamermans, Koudeker ke; Lydia Kousemaker, Breskens; Anne-Marije de Kuyper, Middelburg; Marianne Molenaar, Zoutelande; Anneli van Nieuwenhuijzen, Oost kapelle; Ivo Pape, Middelburg; Willemijn Peene, Middelburg; Simone Schroevers, Arnemuiden; Matthijs Slaakweg, Middelburg; Kim de Smit, Serooskerke; Elise Stroo, Oost-Souburg; Omay- ra Telehala, Oost-Souburg. Havo, profiel economie en maatschappij Stefanie de Bree, Middelburg; Eduard Brouwer, Middelburg; Daniëlle Bruggeman, Middelburg; Eric de Bruijne, Middelburg; Esther Coomans, Aagtekerke; Pim van Dalen, Oost-Souburg; Si mon Davidse, Grijpskerke; Laura Dor, Oost-Sou burg; Andrea Geldof, Middelburg; Karin Jobse, Middelburg; Arnold Joosse, Middelburg; Atish Kalpoe, Middelburg; Maurice Kieboom, Oost- Souburg; Marijn Kluijfhout, Koudekerke; Viktor Kozlov, Vlissingen; Timme Kwast, Vlissingen; Michael de Leng, Middelburg; Jeffrey Lim burg, Middelburg; Bertien Maas, Koudekerke; Lourens van de Merbel, Middelburg; Amanda van der Meule, Oostkapelle; Remke Moerman, Middelburg; llja Mostert, Middelburg; Amanda Oonk, Middelburg; Patrick van de Putte, Se rooskerke; Stephan Schouten, Vlissingen; Thijs Slagboom, Middelburg; RutgerSlangen, Vlissin gen; Eline Suurmond, Oost-Souburg; Joop Vaane, Middelburg; Ramona Verdonk, Middel burg. Havo, profiel natuur en gezondheid Gerjanne Beijer, Middelburg; Vera Blanke, Mid delburg; Joëlle Breurken, Middelburg; Jeroen van Brink, Middelburg; Samantha Denayère, Vlissingen; Jelle van Dijk, Middelburg; Johannes Geelhoed, Middelburg; Ellen Hazenoot, Middel burg; Eva Huijsman, Grijpskerke; Marije Kloos terboer, Vlissingen; Hanneke Lous, Westkapelle; Jasper Mallekoote, Oost-Souburg; Christel Moens, Aagtekerke; Mirte Nieuwenhuize, Mid delburg; Joni Roelse, Westkapelle; Luuk Roelse, Westkapelle; Bennie Schuit, Middelburg; Anne- -Marijn Smilde, Vlissingen; Beau Vader, Middel burg; Eefje de Viet, Middelburg; Anne-Marieke Wieman, Middelburg; Patricia Wisse, Oost-Sou burg. Havo, profiel natuur en techniek Piet Aarnoutse, Gapinge; Marnick Blom, Aagte kerke; Robin Bommeljé, Middelburg; Reinier Korstanje, Oostkapelle; Piet de Nooijer, Aagte kerke; Bas de Regt, Koudekerke; Piet de Ridder, Arnemuiden; Lennart van der Torren, Vlissin gen; Evita Visscher, Middelburg; Josephiene Westdorp, Oostkapelle; Marco Willemsen, Mid delburg. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en ge zondheid Roman van Keulen, Koudekerke; Rick Reekers, Middelburg; Kevin Sleijpen, Oost-Souburg; An- dyTroy, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, economie Jeremy van Aalst, Oost-Souburg; Niels Adriaan- se, Zoutelande; Fiona Baan, Middelburg; Merijn van den Berg, Middelburg; Jankees Blaasse, Oost-Souburg; Gregory Bohncke, Middelburg; Jarno Borgs, Middelburg; Emma Brand, Oostka pelle; Mariska de Bree, Middelburg; Chris de Bruijne, Oost-Souburg; Cees Caljouw, Middel burg; Dyrena Casetta, Middelburg; Moniek Cor- bijn, Gapinge; Dominique Davidse, Middelburg; Naomi Deira, Middelburg; Freek Dekker, Middel burg; Tessa Duim, Middelburg; Kirsten Eijkelen- boom, Grijpskerke; Remy van Eijsden, Middel burg; Stephanie van Elk, Middelburg; Dennis Evertse, Nw. en St. Joosland; Rolf de Feijter, Mid delburg; Gijs Flipse, Westkapelle; Charles Flos, Middelburg; Arianne Francke, Grijpskerke; Chantal Gaakeer, Nieuwdorp; Diana Hajee, Arne muiden; Marie-José Hennekam, Middelburg; Roland de Jong, Middelburg; Ruben de Jong, Middelburg; Kevin Joosse, Nieuw-en Sint Joos land; Jakob Kaljouw, Middelburg; Darshana Kanhaisingh, Middelburg; Mariska Karreman, Koudekerke; Evgeny Kazantsev, Arnemuiden; Anneloes Klaasse, Arnemuiden; Joyce van Kla veren, Arnemuiden; Thijs Kodde, Oostkapelle; Michael van Koetsveld, Middelburg; Remco de Kroo, Koudekerke; Maryse Labruyère, Middel burg; Veronique Louwerse, Biggekerke; Denise Louwerse, Serooskerke; Jasper Louws, Aagte kerke; Stefan Marinissen, Domburg; Daniël Ma- ris, Grijpskerke; Anne Minderhoud, Middelburg; Angelien Nijholt, Arnemuiden; Remco de Nooij er, Arnemuiden; Esmeralda van Ouwerkerk, Middelburg; Marije de Pagter, Westkapelle; Anouk Pieters, Middelburg; Angelique Plaza- -Wentink, Middelburg; Vincent Pouwelse, Mid delburg; Bas Rijkeboer, Middelburg; Robin Rip- hagen, Middelburg; Isabelle Robert, Arnemui den; Yvonne de Ruiter, Oostkapelle; Dominique Sturm, Veere; Lieke Suijk, Oostkapelle; Stacey Thenu, Middelburg; Lydia Visscher, Meliskerke; Jurgen van der Vlugt, Domburg; Henrik Vogel, Middelburg; Gijs Wassenaar, Oost- Souburg; El- vera Wattel, Middelburg; Kathelijne van der Werf, Middelburg; Sandra Wijs, Grijpskerke; Ni cole Wisse, Westkapelle. Vmbo, theoretische leerweg, landbouw Robbie Mesu, Middelburg; Wendy de Visser, Oostkapelle. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Collin Bohncke, Middelburg; Karim Elmirou, Middelburg; Jacky Gideonse, Serooskerke; Da- vey van Giesen, Middelburg; Niels Hazenoot, Middelburg; Sjors van der Heijden, Koudekerke; Sophie van Leiden, Middelburg; Thomas de Looff, Kamperland; Johan Louwerse, Middel burg; Piet-Jan van Maldegem, Biggekerke; Tobi as Manuhutu, Middel burg; Martin de Nooijer, Ar nemuiden; Ruben de Nooijer, Arnemuiden; Frits Paap, Serooskerke; Herman Riemens, Arnemui den; Maurice Robbe, Middelburg; Willem Jan Roelse, Zoutelande; Koen Visser, Middelburg; Frank de Winter, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Marloes Brand, Oostkapelle; Eva de Bruin, Vee re; Elske Elenbaas, Middelburg; Vincent Enge len, Middelburg; Marcel Gilde, Middelburg; Quincy Heijboer, Middelburg; Maaike Heijn, Middelburg; Petra Hendrix, Middelburg; Bart Houkamp, Middelburg; Miguel Jasperse, Vlis singen; Chantal Kik, Middelburg; Roksana Kordowska, Arnemuiden; Monique van Leer dam, Middelburg; Lisanne Meulmeester, Mid delburg; Elisabeth Minderhoud, Westkapelle; Leanne Noordhoek, Middelburg; Andrea Roelse, Grijpskerke; Sam Slagboom, Middelburg; Wou ter Versluijs, Middelburg; Veerle Voetman, Mid delburg; Kimberly Wagenaar, Middelburg; Iris van Wetten, Koudekerke; Mariëtte Witte, Middel burg. Vmbo, gemengde leerweg, economie Miranda Gideonse, Middelburg. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Rianne Bouterse, Middelburg; Thirsa Meliefste, Middelburg; Sanne Paauwe, Gapinge; Esther Wattel, Oostkapelle. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, admini stratie Jessica Alewijnse, Oost-Souburg; Jorn Askes, Middelburg; Marcella van Belzen, Arnemuiden; Wiebren Coppoolse, Middelburg; Frederika van IJsseldijk, Burgh Haamstede; Esther Jongepier, Middelburg; Corné Kabboord, Middelburg; Jim my de Ridder, Vlissingen;Tim Rots, Middelburg; Nazia Sheikrojan, Middelburg; Pieter Snoeijen- bos, Middelburg; Elize Stroo, Vlissingen; Meikei Tang, Middelburg; Zico Tomasoa, Middelburg; llona de Wolf, Grijpskerke; Linda van Zweden, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop Deliana de Boer, Oost-Souburg; Davy de Booij, Middelburg; Mark Epker, Middelburg; Annick Mabelis, Oost-Souburg; Juanita Matitaputty, Vlissingen; Manuel Meier, Gapinge; Amanda Notebaart, Middelburg; Jolien Oorthuijs, Mid delburg; Jorine Viergever, Oost-Souburg; Wil liam Wondergem, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouw techniek Thei van Horck, Middelburg; Jonathan Linden- berg, Middelburg; Michiel Poppe, Domburg; Jos Remijn, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, elektro techniek Martin Beije, Burgh Haamstede; Jurgen den En gelsman, Middelburg; Emiel Flipse, Vlissingen; Jessica Heeren, Middelburg; Marijn Pompen, Middelburg. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaal techniek Jan Brouwer, Vlissingen; Janot Joosse, Nieuw en Sint Joosland. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Corina Geerse, Serooskerke; Irene Haegens, Vlissingen; Xander Lenting, Oost-Souburg; Git- ha Meedendorp, Arnemuiden; Loes Meerburg, Middelburg; Cynthia Schuren, Oost-Souburg; Melissa Ströh, Vlissingen; Carola de Visser, Aag tekerke; Nathalie Vogel, Middel burg; Sandy Wat tel, Serooskerke; Jacqueline Wisse, Meliskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, admini stratie Sarina Alexander, Middelburg; Mohamed Ama- star, Vlissingen; Wendy Klaasse, Arnemuiden; Edgar Vingerhoed, Oost-Souburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, handel en verkoop Richard Boogaard, Vlissingen; Madeion Bouw meester, Grijpskerke; Tamara de Bree, Vlissin gen; Randy de Bruijne, Oost-Souburg;Tim Hage- doorn, Vlissingen; Esther Korstanje, Zoutelande; Mariam El Najjar, Middelburg; Jordy Stokker- man, Middelburg; Liza Toerse, Ritthem. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouw techniek Michael Deelen, Vlissingen; Jeroen Geertse, Middelburg; Guido Houtepen, Middelburg; Erik Jongepier, Middelburg; Patrick Kamp, Middel burg; Erwin Kerkhove, Zoutelande; Hans van Keulen, Vlissingen; Sonny Manusama, Vlissin gen; Wouter Net, Middelburg; Daniël Paardekoo- per, Oostkapelle; Han Peene, Westkapelle; Men- no de Ridder, Arnemuiden; Daan Schouwenaar, Middelburg; Pascal Schweertman, Koudekerke; Gilbert Tolhoek, Vlissingen; Guus Toornstra, Middelburg; Pieter Vlasblom, Oost-Souburg. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, elektro techniek Mike Begeer, Middelburg; Wesley Buunk, Oost- Souburg; Leslie Geerse, Vrouwenpolder; Tom Gorissen, Oost-Souburg; Andries Joosse, Vlis singen; Jordy Klopmeijer, Oost-Souburg; Mar cel Koeman, Vlissingen; Ruben Marcusse, Vlis singen; Remco Meijer, Nieuw- en Sint Joosland; Hugo Simons, Middelburg; Michael van Stave ren, Veere; Ralph van Veen, Vlissingen; Robin van 't Westende, Vlissingen. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, metaal techniek Matthias Bassie, Oostkapelle; Gert-Jan van Bel zen, Arnemuiden; Robert Brouwer, Middelburg; Daniel Coppoolse, Arnemuiden; Quinten Corré, Middelburg; Marcel Franke, Vlissingen; Enrico Hamerslag, Vlissingen; Patrick Koppejan, Oost- Souburg; Henri Poortvliet, Oost-Souburg; Danny Roelofs, Meliskerke; Geronimo van Sorge, Vlis singen; Wim Wisse, Meliskerke. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Rianne van der Bovenkamp, Middelburg; Natha lie Breemerkamp, Middelburg; Maarten Brugge man, Middelburg; Annet Buteijn, Vlissingen; Amy Davidse, Middelburg; Dylan van Eenen- naam, Oost-Souburg; Irma Elenbaas, Arnemui den; Stephanie de Fretes, Middelburg; Karlien Gabriqlse, Westkapelle; Grace Gyamfi, Vlissin gen; Aarti Hanoeman, Oost-Souburg; Chantal van der? Heuvel, Middelburg; Betty Howard, Vlis singen; Marjolein van Ingen, Oostkapelle; Wen dy Jansen van Galen, Middelburg; Maaike Job se, Middelburg; Pa va na Joosse, Middelburg; An gela van de Ketterij, Arnemuiden; Saskia van Kleunen, Middelburg; Maaike Kooijman, Vlissin gen; Martina Latumeten, Oost-Souburg; Debbie Lobbezoo, Vlissingen; Anne-Marie Lorier, Mid delburg; Bianca Meerman, Arnemuiden; Daniël le Moens, Middelburg; Shelina de Nooijer, Arne muiden; Syreeta Pattiasina, Middelburg; Abi- gaël Reiche, Oost-Souburg; Claudia Ridderbos, Serooskerke; Nikita Rijk, Middelburg; Priscilla Salawané, Vlissingen; Nanita Schutjes, Middel burg; Marije de Smit, Oost-Souburg; Alderik Stapper, Middelburg; Anniek Steutel, Seroos kerke; Marije Willeboordse, Nieuw-en Sint Joos land; Nikki Zwier, Vlissingen. Mavo Victor Baars, Middelburg; Eva Dekker, Middel burg; Amy Dellebeke, Middelburg; llja Ebert, Middelburg; Roy van Eijsden, Oost-Souburg; Menno Kabboord, Middelburg; Mauron Kawash, Grijpskerke; Margreet Krijger, Middelburg; Den nis Vader, Middelburg; Robert Wattel, Seroos kerke; Erwin Wouters, Oost-Souburg. Mavo/vbo Erik Damen, Koudekerke. Vmbo, theoretische leerweg, economie Jeffrey Beenhouwer, Vlissingen; Sharon Bos man, Vlissingen; Mariem Boufrahi, Vlissingen; Milou de Bruijne, Vlissingen; Stefan Daane, Vlis singen; Ramon van de Grift, Vlissingen; Ronald van den Hoven, Oost-Souburg; Edita Janavièi- ütë, Vlissingen; Dennis van Kruiselbergen, Vlis singen; Jonathan Kwast, Oost-Souburg; Kim Lammers, Vlissingen; Sione van Leeuwen, Vlis singen; Jolanda Luitwieler, Vlissingen; Priscilla Marinissen, Oost-Souburg; Nathalie Meerman, Vlissingen; Bas Mol, Vlissingen; Joyce Muller, Vlissingen; Marijke Nelis, Oost-Souburg; Randy Nuijts, Vlissingen; José Riemens, Vlissingen; Ju dith Schillemans, Vlissingen; Marisca Schouten, Vlissingen; Roxanne Thümann, Koudekerke; Mathieu van Tol, Vlissingen; Mitchel de Waardt, Oost-Souburg; Dimitri Wannee, Oost-Souburg; Joyce Westerbeke, Vlissingen. Vmbo, theoretische leerweg, landbouw Bennie Louwerse, Oost-Souburg. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Christiaan Cloet, Vlissingen; Ferry Sabandar, Oost-Souburg; Michel Schroevers, Oost-Sou burg; Coen Spoor, Oost-Souburg; Marik Water man, Oost-Souburg; Daniëlle Wolf, Vlissingen. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Sindy Aerssens, Oost-Souburg; Marloes Cevaal, Vlissingen; Berbel Franse, Vlissingen; Anique Nanuru, Vlissingen; Christiaan Neeteson, Vlis singen; Amber Schaap, Oost-Souburg; Aylin Tanfer, Vlissingen. Vmbo, gemengde leerweg, economie Mark Edelijn, Vlissingen; Kristine Meeusen, Vlis singen; Naomi deTroije, Vlissingen. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Dennis Verhage, Oost-Souburg. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Mervin Niemantsverdriet, Vlissingen; Kimberly Wattimena, Oost-Souburg; Miriam Weststrate, Oost-Souburg. Mavo Nora Lerouech, Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 27