t 24 Calvijn College Middelburg Calvijn College Tholen Calvijn College Goes Calvijn College Krabbendijke VSO De Kring Goes SS ie lei Ze Sti Ie Niek de Jonge (22), Zierikzee Utrecht, Fysische geografie (4e jaar) zaterdag 14 juni 2003 Vmbo, gemengde leerweg, economie Rachel Cijsouw, Biggekerke; Carolien Riemens, Meliskerke; Anne de Visser, Oostkapelle; Mirna Wondergem, Oostkapelle. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Corné Maljaars, Oostkapelle; Bram Minderhoud, Westkapelle; David-Jan Verweij, Middelburg; Johan Wouters, Oostkapelle. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Eline van Dalen, Arnemuiden; Emma de Kam, Oostkapelle; Willeke de Looff, Middelburg; Elize de Visser, Aagtekerke. Vmbo, theoretische leerweg, economie Erna Corbijn, Middelburg; Arjen Goudappel, Middelburg; Alice van Kralingen, Middelburg; Adriënne Nieuwenhuyzen, Middelburg; Jorina de Nooijer, Middelburg; Wilbert Poppe, Arne muiden; Jaap van Putten, Middelburg; Pieter Tramper, Arnemuiden; Johanna de Visser, Aag tekerke; Neline de Visser, Meliskerke; Ernst-Pie- ter de Waal, Middelburg. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Gert Beekman, Arnemuiden; Jessica van Belzen, Arnemuiden; Niels Geschiere, Middelburg; Harm Huisman, Aagtekerke; Leonard Janse, Nieuw en St. Joosland; Martijn Janse, Ritthem; Harro Melse, Aagtekerke; Martin Struik, Middel burg; Arnold Westerbeke, Oost-Souburg. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Sanneke van Belzen, Nieuw- en St. Joosland; Thea van Belzen, Arnemuiden; Sarah Bimmel, Oostkapelle; Cristian Dekker, Meliskerke; Alinda Dekker, Koudekerke; Geralda van Driel, Arne muiden; Stephanie van Helleman, Middelburg; Eline Janse, Arnemuiden; Eline Janse, Arnemui den; Jeanet van der Maas, Middelburg; Lisette Moens, Arnemuiden; Dorissa Poppe, Oostkapel le; Ruth Sanderse, Vlissingen; Marianne Spies, Middelburg. Vmbo, gemengde leerweg, economie Maaike Duine, Oud Vossemeer; Marcella de Graaf,Tholen; Judith Gunter, St. Annaland; Mar tijn Heijboer, Tholen; Mariëlle Joosse, Bergen op Zoom; Peter Quist, Tholen, Vmbo, gemengde leerweg, techniek Nico Baay, Tholen; Jan no de Boer, St.-Annaland; Govert van Dieren, Poortvliet; Laurens Everaërs, Tholen; Martien Goedegebuure, St. Annaland; Gert-Jan van Gorsel, Oud-Vossemeer; Patrick van Haatten, Stavenisse; Pieter Kats, St.-Anna land; Danker Roozemond, Stavenisse; Janno Scherpenisse, Tholen; Martin Schot, Tholen. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Dineke van Dijke, Stavenisse; Paula Dorst, Stave nisse; Caroline van Driel, St.-Annaland; Hanneke Goedegebuure, St.-Annaland; Eefke Kole, Oud- Vossemeer; Marijke Kosten, St. Philipsland; Jonella Kot, Tholen; Petra Kot, Tholen; Jeanet van der Maas, Tholen; Maria Meeuwissen, St. Maartensdijk; Marianne Melse, Tholen; Anne- marie Polderman, Stavenisse; Anke Ponsteen, Stavenisse; Corina Pul,Tholen; llona Quist, Tho len; Gerlinda de Rijke, Stavenisse; Gerda van Vliet, St.-Annaland; Teunike Vos, Stavenisse. Vmbo, theoretische leerweg, economie Antonelli Abis, Tholen; Marco de Groen, Tholen; Martijn Kole, Dinteloord; Gertrude Snoei, Poort vliet. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Sharon van Egeraat, Tholen; Bram Griep, Tho len; Jeroen Hengstmengel, St. Maartensdijk; Ar jan Heijboer, St.-Annaland; Wilco Keur, St.- Maartensdijk; Elise van Koeveringe, St.-Maar tensdijk; Cornelis de Korte, Tholen; Marius Otte, Tholen; Carlijne Roozemond, Stavenisse; Kees Schot, Tholen. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Marjan van Dijke, St.-Annaland; Dinetta van Houdt, St.-Annaland. Vmbo, theoretische leerweg, economie Marien Geense, Kapelle; Joost Jacobse, 's-Gra- venpolder; Joeri Maas, Wolphaartsdijk; Marien- ke Schipper, Goes; Henrieke Vermaas, Heinkens- zand; Rinske van der Wielen, Nieuwerkerk; Chris tian Baaijens, Kapelle; Adrianne Dek, Yerseke; Youri van Dijken, Nieuwerkerk; Peter van Dom- mele, Bruinisse; Jolinda Everse, Kloetinge; Ge orge van Heukelom, Nieuwerkerk; Christine de Jonge, Kerkwerve; Johan Kempe, Goes; Hilbert de Leeuw, Kloetinge; Joost van Oostenbrugge, Bruinisse; Stephan van de Schraaf, Goes; Nelle- ke Sijrier, Nieuwerkerk; Judith Wagenaar, Kapel le; Dirk-Jan Westmaas, Goes. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Sjoerd Bin, Goes; Annelien van den Bosse, Lewe- dorp; Annemarie Duijnkerke, Borssele; Henriëtte Geluk, 's-Gravenpolder; Sanne den Hartog, 's- Gravenpolder; Carolien Jacobusse, 's-Graven- polder; Marijke Nieuwenhuijse, Hoedekensker- ke; Jacquelien Sinke, Goes; Rianda Flikweert, Oosterland; Jantine Houtekamer, Bruinisse; Kla- rieke Otte, Oosterland. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Olivier Koster, Borssele; Arnold Schrier, 's-Gra- venpolder; Jan-Willem Uil,Zierikzee; Marinus de Witte,'s-Gravenpolder; Arjen Adriaanse, 's-Gra- venpolder; Jan-Willem van den Bos, 's-Graven polder; Niels van 't Hof, Brouwershaven; Mauri ce van der Reest, Goes; Ard-Jan Ruissen, Goes; Jacco Schrijver, 's-Gravenpolder. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Evelien Dekker, Kapelle; Marion Hubregtse, 's- Gravenpolder; Joan Jacobusse, 's-Gravenpol der; Marlies Kraamer, Goes; Renske van der Poel, Borssele; Marjon Polak, Kapelle; Marina Slabbekoorn, Goes; Willemijn Slabbekoorn, 's- Gravenpolder; Sarienke Vos, 's-Gravenpolder. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Jacco Beeke, Hoedekenskerke; Jaap-Jan de Bruine, Zierikzee; Pieter-Jan de Bruine, Ooster land; Peter van Eyzeren, Borssele; Marien de Jonge, 's-Gravenpolder; Leon Lambregtse, 's- Gravenpolder; Peter de Muynck, Borssele; Mar co Nieuwenhuize, 's-Gravenpolder. Havo, profiel cultuur en maatschappij Tirza Beeke, Middelburg; Johanneke de Braai, Kapelle; Margreeth van Dalfsen, Baarland; Jan- neke Eggebeen, 's-Gravenpolder; Margreet Flip- se, 's-Gravenpolder; Marijke de Goffau, Waarde; Jorien van Groningen, Kapelle; Izak Heijboer, Nieuw- en St. Joosland; Evelien Huige, Nieuwer kerk; Andrea Koole, Krabbendijke; Jacomien de Korne, 's-Gravenpolder; Carina Koster, Borssele; Linda Kruijt, 's-Gravenpolder; Marlijn Lokerse, Kruiningen; Arieke Maljaars, Aagtekerke; Chris tine Maljaars, Aagtekerke; Ellen Marijs, Hoede kenskerke; Ella Marteijn, Arnemuiden; Gertrude Melis, Borssele; Evelien Melse, Meliskerke; Eline Meulmeester, Goes; Jacoline Minderhoud, Aag tekerke; Annelies Moeliker, Goes; Arjan Moer dijk, Goes; Lieke Moerdijk, Goes; Lucie van Moolenbroek, Middelburg; Margreet Opbroek, Kapelle; Carolien Otte, Kruiningen; Hanneke Ot te, Oosterland; Mirjam Overdulve, Zaamslag; Linda de Ruyter, Kerkwerve; Laurine de Schip per, Kapelle; Johan Slabbekoorn, Goes; Marleen Slootweg, Waarde; Lunet Sturm, 's-Gravenpol der; Mirjam Tange, Oost-Souburg; Ard-Jan Trouwborst, Kapelle; Francina Verhage, Oost- Souburg; Willemien de Visser, Oostkapelle; Ditta Westerbeke, Meliskerke; Niels Westmaas, Goes; Marlies Zandee, Krabbendijke. Havo, profiel economie en maatschappij foto Mechteld Jansen Alleen als de zon schijnt Terug naar Zeeland? „Tja, dat is een moeilijke vraag. Ik kom heel graag terug naar Zierik zee, maar of ik er zou willen wonen? Nee, ik denk het niet. Het is een beetje dubbel gevoel. In de winter ben ik graag in een grote stad als Utrecht. Daar heb je op allerlei vlakken veel meer moge lijkheden. Het ligt centraal, je kan er beter uit gaan en het winkelaanbod is heel groot. Maar 's zomers ben ik liever niet in in zo'n 'betonnen stad'. Geef mij dan maar Zeeland", vertelt Niek. De Zierikzeeënaar reist ieder weekend terug naar zijn ouderlijk huis. Om vrienden op te zoeken en te genieten van de streek. „Ja, ik ben toch wel trots op Zeeland* Zon, zee en strand in de zomer en in de winter rust. Dat zijn pluspunten. Boven dien kom je in de kroeg dikwijls bekenden tegen, al is dat soms ook een nadeel. Ik heb niet altijd zin om iedereen te groeten. In Zierikzee ontkom je daar niet aan, het is continu 'heuj' en 'hé'. In Utrecht is dat natuurlijk niet zo." Het ideaalbeeld van Niek is 's winters werken in 'de grote stad', 's zomers in Zeeland. „Ik weet na tuurlijk dat dit niet echt haalbaar is, maar het zou wel heel mooi zijn. Een vakantiehuisje zou ik bij voorbeeld wel zien zitten. Ja, in zekere zin zou je kunnen zeggen dat ik mij als een toerist gedraag: alleen in Zeeland zijn als de zon schijnt. En dat bevalt me prima. Of ik voorgoed terugkeer, ligt met name aan het vinden van werk. Met mijn stu die zou ik bijvoorbeeld bij de Dienst Landelijk Gebied terecht kunnen, maar in en om Utrecht is het aanbod veel groter. Als ik iets in Zeeland kan krijgen, wil ik best wel in deze provincie wo nen. Vind ik een job in Utrecht, dan blijf ik daar. Maar ook dan zal ik nog regelmatig terugkomen. Niek weet dat zijn geboortestreek vergrijst. Men sen die van him pensioen genieten in een rustige omgeving vindt hij geen probleem. „Maar verlies ook de jongeren niet uit het oog. „In een plaats als Renesse moet je de jongeren zeker niet mijden. Van Renesse moet je veel meer een badplaats ma ken." De Zierikzeeënaar hinkt dus op twee gedachten. Geen idee wat de toekomst hem zal brengen, maar als het Zeeland wordt, is hij in elk geval van één probleem verlost. „In Zierikzee rijdt de bus twee keer per uur. Ik weet precies wanneer hij vertrekt. In Utrecht gaat-ie zes keer per uur. Ik sta altijd te wachten, omdat ik nooit weet hoe laat ie gaat!" Raymond de Frel DerkAlssema, Kapelle; Martin Biersteker, Yerse ke; Bas Blankenstijn, Kortgene; Joost Bout, Yers eke; Wilma de Bruine, Oosterland; Linda van Burg, Waterlandkerkje; Johan Cornet, Scherpe nisse; Pieter Corstanje, 's-Heer Hendrikskinde ren; Evelien van Dalen, Arnemuiden; Cora van Dam, Schoondijke; Rianne Deij, Goes;Tony Din- gemanse, Krabbendijke; Annelies Eerland, Tho len; Elselien Elenbaas, 's-Gravenpolder; Hanne ke Elenbaas, Lewedorp; Carina de Feijter, Lewe- dorp; Cor Fraanje, Yerseke; Willem van Haatten, Sint Maartensdijk; Martine van Houte, Scherpe nisse; Petra van Iwaarden, Krabbendijke; Lean- der Janse, Arnemuiden; Eliena de Jong, Kapelle; Frank Klaassen, Terneuzen; Jan Pieter Kole, Ar nemuiden; Lodewijk Koppejan, Vlissingen; Jo nathan Koster, Kapelle; Miranda Matthijsse, Krabbendijke; Jorg Moens, Goes; Lizet Nieuwen huijse, Hoedekenskerke; Jacko Nieuwenhuize, Yerseke; Arco de Rooij, Oud Vossemeer; Anne- Peter Ruit, Oostkapelle; Twan Snell, Arnemui den; Miranda Snoep, Yerseke; Janwillem Tanis, Vlissingen; Marcel Uijl, Sint Maartensdijk; Jan van der Veen, Middelburg; Eelco Vroegop, Sint Maartensdijk; Anika van der Welle, Goes; Ingrid Wisse, Biggekerke; Martineke de Wit, Nieuwer kerk; Jan-Mark de Witte, 's-Gravenpolder. Havo, profiel natuur en gezondheid Joan Boone, Yerseke; Anneleen de Bree, Melis kerke; Andrea de Bruine, Nieuwerkerk; Astrid Fa se, Sint Annaland; Willemien Fraanje, Yerseke; Marleen den Hooglander, Goes; Monica Hout man, Krabbendijke; Jacomine de Kok, Goes; Ro bin Koster, Kapelle; John Kruysse, Krabbendijke; Tamara Meerman, Arnemuiden; Elise van der Meulen, Goes; Nannie Polderman, Rilland; Ma rieke Prosman, Scherpenisse; Corine Roozem ond, Stavenisse; Leonie van Zweden, Krabben dijke. Havo, profiel natuur en techniek Daniel Boone, 's-Heer Hendrikskinderen; Jan Willem Bustraan, 's-Gravenpolder; Wouter Din- gemanse, Meliskerke; Arend-Jan Fluit, Wol phaartsdijk; Ronald Francke, Middelburg; Daniel Geluk, Goes; Lennard van Gilst, Goes; Arjan de Graaf, Sint Maartensdijk; Leendert van der Hart, Kruiningen; Jan-Kees Klippel, Scherpenisse; Pieter Kriekaart, Kloetinge; Wilko Louws, Aagte kerke; Martijn Maas, Kapelle; Gerhard Mudde, 's- Gravenpolder; Bram Nieuwenhuijse, Borssele; Marijn Nieuwenhuijse, Rilland; Giljan van Noor den, Krabbendijke; Reyer Schouwenaar, Krab bendijke; Corné Sinke, Krabbendijke; Jelle Ver hage, Oostkapelle; Joop van Weele, Krabbendij ke. Havo, profiel natuur en techniek/natuur en Ge zondheid Jan Oostdijk, Kruiningen; Annelies Sinke, Krab bendijke; Gert-Jan Wisse, Kapelle. VWO, profiel cultuur en maatschappij Marieke de Bel, Middelburg; Marlinda van Eijze- ren, Middelburg; Henriette van Ek, Zaamslag; Emmy de Jager, Nieuwdorp; Elizabeth Kooman, Middelburg; Eline Murre, 's-Gravenpolder; Mark de Ruiter, Stavenisse; Corine van Tol, 's- Gravenpolder; Corina Verhulst, Aagtekerke; Wil- mien van de Woestijne, Aagtekerke. Vwo, profiel economie en maatschappij Ankevander Aa, Sint Maartensdijk; Jaap van Dij ke, Tholen; Marianne Dingemanse, 's-Graven polder; Anne Duijnkerke, Nieuwdorp; Mariska van Eenennaam, Sint Annaland; Willeke Egas, Middelburg; Jannemieke Geluk, Tholen; Adri- aan Klap, Krabbendijke; Michiel Knook, Kapelle; Huub de Leeuw, Yerseke; Joan Lindhout, Sint Annaland; Lucas Luiten, Sint Laurens; Nico Nieu wenhuize, 's-Gravenpolder; Frans Ponse, Sint Maartensdijk; André Poortvliet, Goes; Coen Priem, Tholen; Carin Riemens, Oud Vossemeer; Geert Schipaanboord, Rilland; Linda Uijl, Sint Maartensdijk; Frans de Vos, Arnemuiden. Vwo, profiel natuur en gezondheid Corina Brons, Poortvliet; Gerda Joosse, Middel burg; Marianne Krijger, Borssele; Janny Moer dijk, Nieuwdorp Zld; Willeke Prosman, Scherpe nisse; Martijn Weststrate, Kapelle. Vwo, profiel natuur en techniek Rik Bulthuis, Kapelle; Willem van Dixhoorn, Ka pelle; Johan den Haan, Nieuwdorp Zld; Rutger Keurhorst, Kapelle; Joanne van Koeveringe, Borssele; Jaap Terlouw, Middelburg; Pieter de Visser, Meliskerke; Michel Weststrate, Krabben dijke. Vwo, profiel natuur en techniek/natuur en ge zondheid Sjacco van Iwaarden, Kapelle; Arjan Jansen, Kruiningen, Rien Sinke, Krabbendijke. Vmbo, gemengde leerweg, economie Marjon Blok, Krabbendijke; Tanja Heijstek, Yers eke; Marinda Hoekman, Yerseke; Jonathan de Jonge, Terneuzen; Christine de Jonge, Terneu zen; Gerbert van Koeveringe, Oostdijk; Ellen Kruijsse, Krabbendijke; Marinus Lokerse, Krui ningen; Emmy van Pagee, Oostdijk; Ella de Rooij, Yerseke; Annet Weststrate, Rilland; Johan Wis se, Terneuzen. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Juliën de Goffau, Yerseke; Jaco Hoogerland, Oostdijk; René de Koster, Kruiningen; André Rot tier, Yerseke; Antoine Sinke, Yerseke; Jacco Stout, Waarde; John van Wijhe, Krabbendijke. Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn Jessica Jansen, Kruiningen; Patricia Nelis, Yers eke; Hendrien Schouwenaar, Krabbendijke; An drea Weststrate, Krabbendijke; Corina van Zwe den, Krabbendijke. Vmbo, theoretische leerweg, economie Miranda Bunt, Krabbendijke; Anne van Damme, Yerseke; Marinda van Genderen, Zaamslag; Charlotte Hamer, Krabbendijke; Johnny de Leeuw, Yerseke; Sandra Lindenberg, Yerseke; René Wagenaar, Krabbendijke. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Martijn Danker, Kruiningen; Robert-Jan Delzen- ne, Yerseke; José de Dreu, Krabbendijke; Sander van Hekken, Yerseke; Leendert de Mik, Krabben dijke; Guido Paauwe, Krabbendijke; Gerwin Pie per, Oostdijk; Jan Willem van Veldhuisen, Waar de; Niels Wolfert, Krabbendijke. Vmbo, theoretische leerweg, zorg en welzijn Conja Adriaanse, Krabbendijke; Manella van den Bosch, Yerseke; Ivonne van Bruksvoort, Yerseke; Daniëlle de Dreu, Waarde; Jolanda Janszen, Ril land; Lianne Koole, Krabbendijke; Marjoke Meeuwsen, Krabbendijke; Joan Meeuwsen, Oostdijk; Marieke Molhoek, Waarde; Katinka Nijssen, Yerseke; Marijke de Pater, Krabbendij ke; Jenny van de Vreede, Kruiningen; Franciska Zwemer, Kruiningen. Vmbo, beroepsgerichte leerweg, economie Beppie van den Dorpel, Yerseke; John deGoff» 's-Gravenpolder; Ellen de Graaf, Tholen;Wilm" Harthoorn, Krabbendijke; Jan Hoek, SintPhili» land; Marianne de Hond, Tholen; Robert Koo man, Goes; Marieke van Manen, Krabben»! Floor Marijs, 's Gravenpolder; Joanke Matthiis se, Meliskerke; Kees Meeuwsen, Kruininaen- Leendert de Nooijer, Arnemuiden; Bart Ou» Oosterland; Jeanet Rijstenbil, Scherpenisse' Heidie van de Velde, Krabbendijke; Martina Ver sluis, Kruiningen; Marlies Weststrate, Krabben' dijke. Vmbo, beroepsgerichte leerweg, bouwtechniek Willem Aarnoudse, Oud-Vossemeer; Niek de Bat, Yerseke; Bart van den Berge, Kruiningen- Martin Bliek, Krabbendijke; Arno Bruijnzeel Sint-Annaland; Pieter Dekker, Oostkapelle;Ber- tusDon, Yerseke; Ad Dorst, Nieuwerkerk;Sander Elenbaas, Scherpenisse; Ad Goedbloed, Veere Dinant van Haaften, Sint-Maartensdijk; Ju|jaij Houtman, Krabbendijke; Coen Jobse, Middel burg; Joost de Kok, Kapelle; Wilbert de Kok,'s- Gravenpolder; Daniël Koster, Zierikzee; Adriaan Moens, Middelburg; Mart-Jan Moens, Nieuw-en St. Joosland; Bart van de Ree, Tholen; Man Salm, Yerseke; Walter Servaas, Oosterland Niels Verhage, Oost-Souburg; Robert van dt Vreede, Aagtekerke; Albert Walhout, Borssele Jody Waterman, Waarde. Vmbo, beroepsgerichte leerweg, electrotech- niek Corné van Dijke, Sint-Annaland; Mare Duijzer Sint Annaland; Maurits van Es, Kapelle; Dirianl van Gorsel, Oud-Vossemeer; Henk Hoogvliet Yerseke; Arnoud-Jan de Landmeter, Borssele. Vmbo, beroepsgerichte leerweg, metaaltech niek Jan Aarnoudse, Oud-Vossemeer; Daniël Aar- noutse, 's-Gravenpolder; Jacco de Bat, Oostdijk; William Bijnagte, Scherpenisse; Pieter de Boer Oud-Vossemeer; Jacko Dekker, Terneuzen;Sja- co Eerland, Stavenisse; Leon Hoekman, Yerseke; Marinus Janse, Domburg; Pieter Kaljouw.Goes Arie Kersbergen, Oud-Vossemeer; Peter de Kor te, Meliskerke; Bart Krijger, Yerseke; Frank Krij ger, Yerseke; Peter Matthijsse, Krabbendijke;Re né Melse, Meliskerke; Gijsbert Oosdijk, Kapelle; Adriaan Overtveld, Aagtekerke; Pieter van Schee, Stavenisse; Jan-Pieter Simonse, M- kerke; Hans Steketee, Yerseke; Barry Steketee, Yerseke; Richard Tange, Yerseke; Han Verwijs, Nieuwerkerk; Arjan van Wijck, Hoek; Bennie dé Witte, Yerseke; Marco Zandee, Krabbendijke; Vmbo, beroepsgerichte leerweg, zorg en wel zijn Eline van Belzen, Arnemuiden; Marianne Boo- gert, Krabbendijke; Neline Bouman, Meliskerke; Mirjam Corbijn, Middelburg; Lianne Corbijn, Aagtekerke; Michèlle Dooge, Oosterland; Dinet te Doorn, 's-Gravenpolder; Esther Duine, Hoede kenskerke; Carola Filius, Goes; Elma van Gilst, Rilland; Nieske de Goffau, Rilland; Kees van der Heiden, 's-Gravenpolder; Gertina Huissen,Yers eke; Nelleke Janszen, Rilland; Dineke Jobse, Aagtekerke; Lydia Joziasse, Arnemuiden;Corina de Korne, 's-Heer Abtskerke; Peter van 't Leven, Krabbendijke; Jacoriene Manni, Krabbendijke; Johanneke Marijs, Hoedekenskerke; Suranga Neels, Krabbendijke; Dimine Nelis, 's-Graven polder; Elise Nieuwenhuijse, Borssele; Santine de Nood, Kruiningen; Evert Oosterling, Arne muiden; Janina Otte, Oosterland; Joline Ovaa, Aagtekerke; José Ringelberg, Zierikzee; Cora Sinke, Kapelle; Nelleke Sinke, Kapelle; Rianne van der Steege, Sirjansland; Irma Steketee,Yers eke; Janine van Trierum, Oosterland; Martha Walhout, Oostkapelle; Janine Weststrate, Gravenpolder. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, econo mie Mark Abrahamse, Middelburg; Marieke Boen der, Krabbendijke; Florianne van den Dorpel, Stavenisse; Johan van de Graaf, 's-Gravenpol der; Ina Heijboer, Sint-Annaland; Leonie van Houte, Yerseke; Corneline van Keulen, Middel burg; Elisabeth van 't Leven, Krabbendijke; Joke Lokerse, Krabbendijke; Jossé Nieuwenhuijse, Kruiningen; Jacco Nieuwenhuijse, Yerseke,'Jan- Piet Nieuwenhuijse, Borssele; Ria Oostdijk,Krui ningen; Janneke Polderman, Krabbendijke; John Taal, 's-Gravenpolder; Juriaan Walhout,'s- Gravenpolder; Helma Zuidweg, Krabbendijke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, bouw techniek Jacco Baaij, Yerseke; Jacco van Beek, Kruinin gen; Peter Boone, Yerseke; Pieter-Willem Capel- le, Oosterland; Kees van Dijke, Sint-Annaland; Harm Dorst, Nieuwerkerk; Jasper van Driel, Sint- Annaland; Gijsbert Fieret, Oostburg; Martin Gijs- sen, Krabbendijke; Roland van Heil, Oost-Sou burg; Dirk de Jager, Yerseke; Martin de Jonge, Zierikzee; Leendert Kraamer, Goes; Arnold Kriek- aard, Krabbendijke; Sjaak Lindhout, Tholen; Her man Maljaars, Aagtekerke; Arjan van Pelt, Krui ningen; Sibe Visser, Arnemuiden; Leo Wouters, Oostkapelle. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, electro techniek Wilmer van Belzen, Middelburg; Gercovanden Ende, Borssele; Herman Hamoen, Wilhelmina dorp; Kees Hoogstrate, Yerseke; Johnny van Koeveringe, Krabbendijke; Martijn van Koeve ringe, Krabbendijke; Christiaan van der Yerseke; Lein Tange, Ritthem. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, metaal techniek Korné Beeke, Hoedekenskerke; Jackie Bierste ker, Yerseke; Geert Eggebeen, 's-Heer Hendriks kinderen; Niek de Feijter, Lewedorp; Jos den Her der, Goes; Hans van Kolthoorn, Sint Philipsland; Kees Moerdijk, Yerseke; Ruud Nieuwenhuijse, Schore; Christian Riemens, Krabbendijke;Johan Sinke, Krabbendijke; Laurens Sinke, Yerseke; Paul Westerbeke, Meliskerke. Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Jacomina van Belzen, Arnemuiden; Jeaninevan Belzen, Arnemuiden; Marieke Bogert, Nieuwer kerk; Petra van Burg, Yerseke; Annemieke Dek, 's-Gravenpolder; Mariëtte Dekker, Biggekerke; Arnold Dingemanse, Oost-Souburg; Nadia van der Eijk, Sluiskil; Anniek Faasse, Westkapelle; cobine Geuze, Nieuwerkerk; Marieke van de Graaf, 's-Gravenpolder; Jacqueline van Gurp, Nieuwdorp; Janine van Iwaarden, Waarde; De borah Joosse, Arnemuiden; Bianca van de Kette rij, Arnemuiden; Lianneke de Koning, Middel burg; Gerdien Koppejan, Meliskerke; Hanna Kraker, Nieuw- en St. Joosland; Marina Lokerse Kruiningen; Robert-Jan Machielse, Domburg, Linda van Manen, Kruiningen; Christine Murre, 's-Gravenpolder; Adriënne Ponse, Sint Maar tensdijk; Hilda de Rijke, Aagtekerke; Elke Rijsten bil, Scherpenisse; Marlies Schouls, Arnemui den; ChristieneStroo, Meliskerke; Jantine vande Velde, Kruiningen; Mirjam Verbruggen, Tholen, Cora Verhelst, Philippine; Willemien de Vissen Koudekerke; Anko de Visser, 's-Gravenpolder, Lenneke Westerbeke, Borssele; Marjolijn Wind, Middelburg. Vbo, verkoop Laura Bek, Heinkenszand; Mike Goeseye, Vrou wenpolder; Jeroen de Graaff, Dordrecht; Mi chael Hermus, Kapelle; Maikel Kok, Goes; Jus" van Luyk, Arnemuiden; Marijn van de P|asse' Yerseke; Wai Kin Tam, Heinkenszand. VSO, praktijkstroom verzorging Barbara Capello, Goes; Virginie Casterman, Wi senkerke; Judith van Iwaarden, Wolphaartsoip Regina Jongenelen, Putte; Jessica Kouwen ve, Tholen; Jerrica Ortelee, Middelburg; A Roemeratoe, Oost-Souburg; Michaella Schui maker. Goes. VSO, praktijkstroom Adriano van de Hoeven, Vlissingen; Ma9n"s Koning, Arnemuiden; Corné Louws, Midu burg; Rudi Nuyten, Goes; Milan Raas, Kapelle- Mavo Daniël jimph Ternei jjseba ybo-V' Mieke ïtrnei SenU Sigmo burg. Vmbo, verkoc (win jenbn Saym< fernei Ocraft, tabo lessa Ternei Ie Br Sluisk k,T- Keshi. Van G nica I lerne len. Vmbo Staph denae Sart, Soma C rinka vrienc Jenni lerne «na neuze jazjan tel; zen; I schae /e,Za Subei Schra Stolw saTir neuze ma, I frede Mavo Danie Vmbi Anne ier, j Sens Soeij belle zen; Gent; Axel; sa Cl West Clairi Term ke Di Maai ter, S Mari hove Goot lern (aan Jan Zaar Hilbt Anoi vaar man «an Krak sa Li él; E Terr Axel Ope Mila lerr Axe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 24