Act «ree BEDRIJFSLEIDER Autisme DUVEKOT Jazeker. De Hypotheker. Buys Ballot College Goes vraagt: Vacature m/v ERVAREN TIMMERLIEDEN Lesassistenten m/v leven in een wereld die je niet begrijpt Chauffeurs Internationaal I B.V. zaterdag 14 juni 2003 Buys Ballot College FINANCIËLE COACH (m/v) HYPOTHEEKADVISEUR (m/v) Begeleiders Assistent begeleiders Huishoudelijk medewePker X Golfcentrum Reymerswael bv CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP WALCHEREN Wij zijn op zoek naar: met standplaats Gent Vlissingen. U heeft de rijbewijzen B+C+E en bent bij voorkeur in bezit van het ADR- diploma. U bent de hele week van huis en in de weekenden thuis. Voor reacties belt u met de heer Diepeveen of de heer Oude Egbrink, tel.+31-(0)541 589000. Heisterkamp Groep Kraanmachinist Monteur Allround medewerker Delta Yacht T.a.v. J. D. de Koster Postbus 7, 4486 CZ Colijnsplaat VROUWENPOLDER M blik op de toekomstkijk op onderwijs en... oog voor elkaar Hel Buys Ballot College is een christelijke school De bijbel geeft daarom richting aan de omgang met elkaar. Dagelijks bezoeken 1200 leerlingen uit de regio Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland het Buys Ballot College. Naast het opleiden voor het diploma begeleidt de school de leerlingen bij de voor be reiding op de maatschappij en bij hun persoonlijke ontwikkeling. Het Buys Ballot College stelt zich ten doel zo dicht mogelijk bij de leerling te slaan. Typerend hiervoor is de intensieve begeleiding. In verband met de benoeming van beide lesassistenten tot docent zoeken wij collega's die de docenten willen en kunnen assisteren en graag met jongelui omgaan. Wij denken daarbij aan: - waarneming van lessen in het geval van duidelijke, eenvoudig uitvoerbare taken; - toezicht houden bij het maken van het huiswerk; - assistentie en ondersteuning bij lessen: de voorbereiding, de uitvoering en het nawerk ervan; - ondersteuning bij binnen- en buitenschoolse activiteiten. Wij willen deze structurele functies steeds verder uitbouwen en invullen. Daarbij ruimen wij nadrukkelijk ook plaats in voor de inbreng, initiatieven en ideeën van de nieuwe collega's. Zij zullen graag dienstverlenend bezig zijn en invulling geven aan hun eigen werk. Wij verwachten van hen dat zij actief meewerken aan de vormgeving van het christelijk onderwijs. De taakomvang en de werktijden worden in overleg vastgesteld. De werktijdfactor bedraagt minimaal 0,50 en de aanwezigheid op school is in ieder geval vereist dagelijks van 8.45 tot 14.15 uur. Het salaris is afhankelijk van ervaring, bevoegdheid en diploma's. Diploma's van de leraren opleiding, de Pabo, het CIOS, SPW (mbo) en MWD (mbo) strekken tot aanbeveling. Indiensttreding is per i september 2003. Schrijf, fax of mail uw schriftelijke sollicitatie voorzien van referenties uiterlijk zaterdag 21 juni 2003 naar het Buys Ballot College, t.a.v. ir. S.J. bij de Vaate, lid Centrale Directie, postbus 219, 4460 AE Goes, fax (0113) 250360. Nadere informatie kunt u bij hem inwinnen telefoon: 0113-213010 (school), 0113-562026 (privé) of per e-mail: bijdevaate@buysballot.nl. Christelijke Scholengemeenschap voor: VMBO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM Bergweg 4 Postbus 219 4460 AE Goes Telefoon: 0113-213010 Fax; 0113-250360 info@buysballot.nl www.buysballot.nl Voor onze vestiging in»Terneuzen zoeken wij een fulltime- Als financiële coach stel je voor je klanten altijd de beste financiële oplossingen samen. Met behulp van een brede productenportefeuille en uitgaande van de financiële situ, atie en wensen van de klant In samenwerking met fe hypotheekadviseur(s) onderhoud je contacten met bestaande klanten en bouw je de klantenportefeuille ver. der uitje hebt een HBO werk- en denkniveau, aangevuld met een vakgerichte opleiding. Tevens heb je minimaal twee jaar commerciële ervaring binnen de financiële dienstverlening. Tevens zijn wij voor time: De Hypotheker is in ruim vijftien jaar uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadviesorganisatie in Nederland. De ongeveer 125 zelfstandige vesti gingen geven onafhankelijk advies over de ver krijgbare hypotheekvormen en verzorgen offerte en afsluiting. De Hypotheker ontwikkelt zich bovendien steeds meer tot een totaalspecialist op het gebied van financiële dienstverlening. Naast hypotheekadvies bieden wij onze klanten De Financiële Coach. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organisatie, voor ondersteu ning op diverse terreinen, zoals auto matisering en het afsluiten van arran gementen met geldverstrekkers. De Hypotheker deze vestiging op zoek naar een full. Als hypotheekadviseur werk je grotendeels zelfstandig binnen een klein team van collega-specialisten. Je advi seert en begeleidt klanten en onderhoudt contacten banken, makelaars en verzekeringsmaatschappijen. Voor de juiste kandidaat zijn er volop doorgroeimogelijkhe den, bijvoorbeeld tot bedrijfsleider of zelfs tot zelfstan dig ondernemer. Je opleiding ligt op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO. In het geven van financiële adviezen heb je ruime ervaring. Wij bieden je een afwisselende functie in een prettige werksfeer met enthousiaste collega's. Naast een uitge breide interne opleiding krijg je een salaris dat past bij je kennis en ervaring en een uitstekend pakket aan arbeids voorwaarden. Trekt de uitdaging van een zelfstandige, veelzijdige func tie jou aan? Stuur dan, liefst vandaag nog, je reactie met uitgebreid curriculum vitae aan De Hypothekers Associatie B.V., ter attentie van mevrouw G.EM.van den Boogaart, Postbus 535, 3000 AM Rotterdam. Een psychologisch onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met G.F.M. van den Boogaart, 06-532 83 351. Je vindt De Hypotheker ook op internet www.hypotheker.nl. STICHTING Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden een hoogwaardige begeleiding en verzor ging die is afgestemd op de unieke mogelijk heden en wensen van onze cliënten in een klimaat waar groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op het begeleiden bij wonen, werken, lerenspe len en recreëren. Wij doen dit op verschil lende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. Je sollicitatie kun je onder vermelding van het vacaturenummer t/m woensdag 25 jun 2003. sturen naar: Stichting het GORS, afdeling P O, t.a.v. Ronny Anthonisse, Personeelsfunctionaris, Postbus 2160,4460 MD Goes. ;„V Uiteraard staan ai ónze vacatures open voor zowel vrouwen als mannen. Het salaris en overige arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO Gehandicapten zorg aangevuld met een aarttal aantrekke lijke personele voorzieningen. Voor informatie over deze vacatures kun ie. tijdens kantooruren, contact opnemen met één van de onderstaande teamleiders: Lianne Timmerman, Simone Keus en GeertJan de Bruijne, tel. 0113-242680. Voor diverse woonvormen in de regio Bevelanden zijr, wij op zoek naar Vacaturenummer 03.30 Als begeleider coördineer je de zorgvraag van cliënten d.m.v. het opstellen en evalueren van het persoonlijk plan. Daarnaast bied je ondersteuning vanuit dit plan. Je beschikt over een afgeronde relevante mbo-opleiding en hebt ervaring in het begeleiden van mensen met een verstandelijke handicap. Als begeleider werk je op onregelmatige tijden (m.n. avonden en weekenden). Vacaturenummer 03.31 Als assistent begeleider werk je volgens de gestelde doelen vanuit het persoonlijk plan van de cliënt. Je biedt ondersteuning en begeleiding bij de uitvoering van de dagelijkse zorg van de cliënten. Je beschikt over mbo werk- en denkniveau en hebt ervaring in het begeleiden van mensen met een verstandelijke handicap. Als assistent begeleider werk je op onregelmatige tijden (m.n. avonden en weekenden). Vacaturenummer 03.32 Als huishoudelijk medewerker draag je zorg voor de uitvoering van de schoonmaakwerkzaamheden en algemene huishoudelijke werkzaamheden binnen de woonvorm(en). Je werkt vraaggericht en op afspraak met de cliënten. Je beschikt over een flexibele werkhouding, ervaring met de werkzaamheden en je hebt affiniteit met de doelgroep. Golfcentrum Reymerswael BV in Rilland Bath biedt onderdak aan een dynamische, gezellige en snelgroeiende vereniging. De baan werd recent uitgebreid naar 15 holes. Voltooiing naar 18 holes komt binnenkort in uitvoering. Dit stelt ons voor de uitdaging om service en voorzieningen voor de leden en gebruikers te optimaliseren Aan de hand van een ambitieus ontwikkelingsplan zetten wij stappen naar de gewenste professionalisering van onze organisatie. Daarom is er behoefte aan een energieke, actieve en ondernemende In deze functie heeft u de operationele verantwoordelijkheid voor de dagelijkse gang van zaken fri het golfcentrum, en het beheer over gebouwen en installaties, waarborgt goede dienstverleningen, door enthousiast sturing te geven aan ons team van personeel en yrijwijfgërs. Via contacten met golfprofessionals, horeca, greenkeepers ën commissies coördineert u alle activiteiten en evenementen. U informeert op efficiënte wijze de leden en gebruikers. Ulegt hierover rechtstreeks verantwoording af aan de directie. Wij zoeken een praktische doener met een klantgerichte houding: J met minimaal MBQ+ niveau, met affiniteit en mogelijk ervaring in sport, recreatie of toerisme J met bewezen leidinggevende en organisatorische kwaliteiten J met interesse en liefst ervaring in zaken ais techniek, ARBO, kwaliteit en milieu J dié in staat is om zowel mondeling ais schriftelijk vlot te kunnen communiceren. VMj bieden een pioniersfunctie in een plezierige omgeving en in een enthousiast team. Bet betreft een full-time job van 36 uur, waarin een flexibele instelling noodzakelijk is,: met de bereidheid om regelmatig ook in de weekenden in functie te zijn. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van de functie en afhankelijk van kennis en ervaring. Uw sollicitatiebrief met c.v., graag binnen 14 dagen richten aan: Selectieteam Golfcentrum Reymerswael, per adres: Schapendreef 34, 4631BL Hoogerheide Voor informatie kunt u bellen naar Theo Neutelings tel nr: 0032 472 31 00 33 met vestigingen in Middelburg en Vlissingen LWOO VMBO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM Blik op de toekomst De CSW is een Christelijke Scholengemeenschap met de Bijbel als inspiratiebron. Vanuit het Evangelie proberen we de leerlingen een richting te wijzen in het leven: het perspectief van de nieuwe schepping. Het beeld van een natuur en cultuur die getekend wordt door gerechtigheid, vrede, naastenliefde en heelheid van de schepping. Kijk op onderwijs Onze school wil leerlingen kennis, inzicht en vaardigheden aanleren om met de kansen en bedreigingen die onze samenleving kenmerken, op zinvolle en verantwoorde wijze om te gaan. Oog voor elkaar Wij proberen een gemeenschap te vormen waarbinnen personeel en leerlingen elkaar als naaste erkennen, elkaar tot hun recht laten komen en zich geaccepteerd weten. De centrale directie van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren roept voor de cursus 2003/04 sollicitanten (m/v) op voor de functie leraar in het volgende vakgebied: ELECTROTECHNIEK De werkzaamheden betreffen 17 lessen electrotechniek VMBO (2e graad) en 8 lessen PSOTechniek VMBO (2e graad) Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Heeres, sectordirecteur VMBO, overdag te bereiken onder telefoonnummer (0118) 612882. De functie is gewaardeerd met maximumschaal 10 (L8). REMEDIAL TEACHERS Wij zouden graag in contact komen met remedial teachers, die op freelance basis enkele uren per week voor dyslectische leerlingen uit de leerjaren 1 en 2 van alle afdelingen individuele remedial teaching kunnen verzorgen. Belangstellenden kunnen inlichtingen vragen bij de heer W. Wattel, tel. (0118) 652110 (school) of (0118) 613125 (thuis). Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkomstig de identiteit van de school willen functioneren. Nadere informatie over de school is te vinden op www.cswalcheren.nl Het is goed wonen en werken op Walcheren! Sollicitaties dienen uiterlijk maandag 23 juni 2003 in het bezit te zijn van de Centrale Directie. Deze kunnen worden gericht aan de heer J. ter Welle, lid Centrale Directie, Postbus 541, 4330 AM MIDDELBURG. De sollicitatiegesprekken worden gepland in week 26127. Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: gÏTO 479 Nederlandse Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0,25 p/min. www.autisme-nva.nl Vereniging voor Autisme Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Delta Yacht vindt u achterin de ruime jachthaven van Co- lijnspiaat, gelegen aan de Oosterschelde. Hier kunt u te recht voor: o onderhoud, reparatie en revisie van diesel- en ben zinemotoren o schadereparaties in hout, staal en polyester o timmerwerkzaamheden o schilderwerken o leveren en inbouwen van alle eiecfronica o inbouwen van boegschroe ven (official Vetus dealer): o osmosebehandeling o winterberging o hijswerkzaamheden o onderwaterschipbehande lingen Daarnaast vindt u er een wa tersportwinkel. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: Als kraanmachinist ben je verantwoordelijk voor al het hijswerk van de jachten. Zowel winterstal ling, terreinindeling en hijswerk tbv onderhouds werkzaamheden behoren tot het takenpakket. Als monteur voer je zelfstandig reparatiewerk zaamheden uit aan de complete technische in stallatie van zeil- en motorjachten. Storingen, in- en uitbouwen van motoren behoren tevens tot de werkzaamheden Tevens zoeken wij een alleskunner: trimmen van masten, polyesterreparaties, elektronica in bouwen, houtwerkzaamheden, schilderwerk e.d. Indien je geïnteresseerd bent in een van de bo venstaande uitdagende functies of een combi natie hiervan binnen een jonge en plezierige werkkring verzoeken wij je sollicitatie voorzien van een cv binnen 14 dagen te richten aan: BOUW IUV0B AANNEMERSBEDRIJF Aannemersbedrijf Duvekot b. v. is een modern en efficiënt NVOB-bedrijf met een kleine 25 enthousiaste werknemers. Naast werkzaam te zijn in woning- en utiliteitsbouw, verbouw en restaurante is er een eigen onderhoudsdienst die als eerste in Zeeland werkt onder het Politie Keurmerk Veilig Wonen (PKVW). Daar naast hebben wij een moderne timmerfabriek waar wij volgens de laatste milièueisen timmerwerk leveren aan de regionale markt. Ten behoeve van een verdere verbetering van onze organisatie zijn wij op zoek naar: Als ervaren timmerman bent u in staat zelfstandig te werken. Alleen of binnen een groep. U heeft uw vakdiploma's en bent bereid om aanvullende vakgerichte cursussen te volgen. U bent flexibel inzetbaar op vele onderdelen binnen onze bedrijfsactiviteiten. Wij bidder) u een uitdagende baan met afwisselend werk binnen een uiterst modem bedrijf. Goede secundaire afbeidsvoorwaarden en een goed salaris volgens dé BOUW/CAO. Meer dan 8 wk/pj. vakantie en opbouw van pensioen. Wij verlangen van ons personeel om gemotiveerd te werken volgens procedures van ons kwaliteitssysteem "De Erkende Hoofdaannemer", hierdoor zijn wij in stee om als een team klaar te staan voor al onze relaties. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met Jacco Duvekot op de volgende telefoonnummers: 0118-591586 06-53919086 (ook 's avonds bereik baar), Uw gegevens zullen vertrouwelijk worden behandeld. Uw, bij voorkeur, schriftelijke sollicitatie kunt u voor 1 juli 2003 sturen naar: Aannemersbedrijf Duvekot b.v, T.a.v. ir. J. A. Duvekot, Dorpsdijk 7, 4354 AA Vrouwenpolder. Email: info@duvekotbouw.nl Internet: www.duvekotbouw.nl Erkend Leerbedrijf ,Gmp Bouwradus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18