PZC FAMILIEBERICHTEN zaterdag 14 juni 2003 16 Frans Verwei Frans Verwei Frans Verwei S. M. OVERTOOM Voor een goed begeleid afscheid Enige en algemene kennisgeving Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 3910 Met groot verdriet delen wij u mee dat door de Heere, op Zijn tijd en wijze, maar voor ons onver wacht, uit ons midden is weggenomen ons innig ge liefd zoontje en broertje HENDRIK GERARD MALJAARS Ruden in de leeftijd van 10 weken Sterke de Heere ons in dit verlies. Meliskerke: Wim en Marian Maljaars-van Koeveringe Carmen Wilm 4365 BH Meliskerke, 12 juni 2003 lan Vaderstraat 37 Ruden wordt in besloten kring begraven. Condoleren alleen schriftelijk Geen bezoek aan huis. Uit de mond der jonge kinderen en der zuigelingen hebt Gij U lof toebereid. Matth. 21 16 Verslagen zijn we omdat de Heere wegnam ons lief kleinkind en neefje RUDEN We hopen dat de Heere Wim, Marian, Carmen en Wilm kracht geeft om dit grote verlies te dragen. Opa en oma Maljaars Janny en |an van Kooten Jan en Regien Maljaars Els en Theo van Stuijvenberg Nelleke Maljaars en Ferry Zeelenberg Willy en Piet Wouters Joke en André Wouters Piet Maljaars en Hanneke Willemse Carina en René Wisse Sonja en Allard Kingma neven en nichten Meliskerke, 12 juni 2003 Met diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van ons innig geliefd kleinzoontje en neefje HENDRIK GERARD MALJAARS Ruden in de leeftijd van 10 weken. Sterke de Heere Wim, Marian, Carmen en Wilm in dit verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Psalm 39: 10 De diepbedroefde familie: Goes: H. G. van Koeveringe G. C. van Koeveringe-de Bat Scherpenzeel: Rien en Liesbeth van Koeveringen Goes: Cornelis (in liefdevolle herinnering) 's-Gravenpolder: Lian en André de Kraker Goes: René en Sandra van Koeveringe Goes: Henri en Mirjam van Koeveringe Goes: Gerard van Koeveringe Sliedrecht: Dineke en Gerard Bijkerk Goes: Esther van Koeveringe en Sam de Korte Goes: Theodoor van Koeveringe Goes: Hanneke van Koeveringe neefjes en nichtjes Goes, 12 juni 2003 fe handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht rust nu maar uit. Met verslagenheid, maar ook vol van fijne herinne ringen en dankbaar voor haar grote inzet voor ons gezin en het bedrijf tot enkele dagen terug, delen wij u mede dat is overleden, mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder MARIA WILLEMINA DE VISSER-LUITWIELER in de leeftijd van 49 jaar. Biggekerke: de Visser Marco Peter Vivian Mariska 4373 SE Biggekerke, 13 juni 2003 Meliskerkseweg 2. Mijn vrouw en onze moeder is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag a.s. van 19.00 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 17 juni om 13.00 uur in de Ge reformeerde Kerk te Meliskerke, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biggekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis te Biggekerke. Zij die geen rouwdienst hebben ontvangen, dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoondochter, schoonzus en tante R1A DE VISSER-LUITWIELER Zoutelande: P. de Visser V. de Visser-Wisse Kattendijke: Joep en Annelies de Visser-Quaak Middelburg: Coby en Wim van der Weegen-de Visser Koudekerke: Sam en Suzan Kluijfhout-de Visser neven en nichten 13 juni 2003 Na vele jaren van hulp en vriendschap is RIA DE VISSER overleden. Wat een groot verlies voor haar man en kinderen. R. Pelgrom, Koudekerke Toch nog onverwacht is overleden RIA DE VISSER We wensen de familie veel sterkte toe. Meliskerke: Familie P. Minderhoud Geschokt vernamen wij het bericht dat is overleden RIA DE VISSER Moeder van onze oud-leerlingen Mariska, Vivian, Peter, Marco Ria was nog steeds actief betrokken binnen onze school. We wensen haar man en kinderen alle sterkte toe bij dit grote verlies. Namens alle kinderen, ouders en teamleden van CBS de Schute Biggekerke, 13 juni 2003 Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Ie wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Intens bedroefd om zijn te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn le ven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede, dat na een korte ziekte rustig is ingeslapen mijn dierbare vader, mijn trotse opa, onze lieve broer en oom en mijn dierbare vriend WILLEM EDUARD MONIHARAPON "Eddy" 07-01-1951 t 13-06-2003 Julia en Cees Joey Lies Milly en Pierre Lena Rita neven en nichten Correspondentieadres: Van Dishoeckstraat 120 4381 VAVlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 15 juni en maandag 16 juni van 17.00 tot 18.00 uur, en dinsdag 17 juni van 13.00 tot 14.00 uur in uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Tevens kunt u aldaar afscheid nemen op woensdag 18 juni van 13.30 tot 14.15 uur, waarna de uitvaart plechtigheid zal plaatsvinden om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zal de uitvaart plaatsvinden op de be graafplaats aldaar, waarna er gelegenheid is tot con doleren in de condoleanceruimte van voornoemde begraafplaats. Lieve (O)PA Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, en wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wij hebben het leven maar te leen, ooit wordt het ons teruggenomen. Maar in onze gedachten zal hij altijd bij ons blijven. Selamat jalan Juul en Cees Joey Ome EDDY "Herinner mij zoals ik was maar niet in mijn moeilijke dagen. Herinner mij zoals ik was in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Rust zacht, guitarhero Dayen en Barry Marlon en Jetty Sander en Mascha Angela Frans en Miranda Kevin Hans en Charlotte Quincy Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze oud-jeugdvoorzitter NICO VISSER Wij wensen Henny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en Jeugdcommissie V.V. "Kloetinge" Zalig de doden, die in de Here sternen, van nu aan. Ja, zegt de Geest, zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen na. Openbaring 14 13 Op 12 juni is mijn lieve man en onze vader, van wie wij veel hielden, HELMUT G. TER MATE op 70-jarige leeftijd plotseling overleden. Edie ter Mate-Schmidt Friso Marit en Eric Jan en Bella ter Mate Mirjam, Eline Ingrid en Carl Betram Ingo, Caren 4333 EN Middelburg, 12 juni 2003 Titus Brandsmakwartier 31 Helmut is opgebaard in het Rouwcentrum Middel burg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar er ge legenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 17 juni van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst zal om 14.00 uur gehouden wor den in de aula van de algemene begraafplaats, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van de begraafplaats. Tot onze grote verbijstering is tijdens het uitoefenen van zijn functie in het OZ Wielerweekend onze ver keersregelaar BRAM FONTEIJNE van het comité "Bressaens" overleden. Wij wensen de familie en het comité veel sterkte om het verlies te verwerken. Namens het bestuur van het OZ Wielerweekend Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg. Je wilde bij ons zijn. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa 24 december 1931 f12 juni 2003 Kortgene: Marie Verwei-Wisse Alphen a/d Rijn: Diana Utrecht: André en Mirian Julia Tijn Bernhardstraat 12, 4484 AN Kortgene Frans is thuis, alwaar u dagelijks in de gelegen heid bent om afscheid van hem te nemen. De samenkomst zal worden gehouden maandag 16 juni om 11.45 uur in dorpshuis "De Pompweie", Bernhardstraat 2A te Kortgene. Voorafgaand is er vanaf 11.15 uur eveneens gele genheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om plm. 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren en elkaar te ontmoeten in "De Pompweie". Bedroefd delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte is overleden onze broer, zwager en oom Johannes en Saar t Leen t en Rie Lee en Jan t Hanna en Ko Sien t Piet en Marie Rinus en Gré Marie en Tom Kees en Jannie Adrie t en Jopie Truus en Piet t Annie en Johan Jannie en Piet Levien en Anneke Neven en nichten Kortgene, 12 juni 2003 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve zwager en oom Familie A. van den Boogaart A. van den Boogaart-Wisse kinderen en kleinkinderen Het was een veelbewogen jaar. Vooruit nu, verder, samen naar het zekere ongewisse. Maar wat zullen wij onze moeder en oma daarbij missen. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte toch nog on verwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma GEERTRUIDA KNOL weduwe van Abraham Hamelink in de leeftijd van 72 jaar. Zaamslag: Ko en Elly Veronique en Mario Chantal en Arjan Zaamslag: Mia en Stanny Fabian Remco Zaamslag, 12 juni 2003 Correspondentieadres: Familie De Brouwer-Hamelink, Puntstraat 18, 4543 CW Zaamslag De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 16 juni om 14.00 uur in de Hervormde Kerk op het Plein te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na aflzoop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zaterdag 14 juni is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Bedroefd hebben wij afscheid genomen van onze zuster, schoonzuster en tante GEERTRUIDA KNOL weduwe van Abraham Hamelink Heerlen: Klaas en Irma Hoek: Simon en Trijn t Hoek: Jan en Corrie Hoek: Wim en Saar Neven en nichten Zaamslag, 12 juni 2003 Verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom LEIN DE KRAKER in de leeftijd van 74 jaar. Familie de Kraker Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Randhof voor hun goede zorgen. Goes, 12 juni 2003 Correspondentieadres: Fahrenheitstraat 7 4416 DD Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 17 juni om 12.50 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar vanaf 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de condoleanceruimte van het cre matorium. Daar in dat kleine café aan de haven Daar zie je de mensen gelijk en tevree Daar in dat kleine café aan de haven Daar telt je geld of wie je bent niet meer mee Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader LODEVICUS DE QUELERIJ sinds 15 december 1998 weduwnaar van Lena Hubertina Quite 3 april 1929 9 juni 2003 Vlissingen: Ria de Blok-de Quelerij Paul de Blok Bianca de Blok Rick But Roan Ramon de Blok Joyce de Blok Naaldwijk: Louis de Quelerij Francine de Quelerij-Koole Celeste de Quelerij Jeroen van der Weide Wouter de Quelerij Tessa van der Knijf Vlissingen: Anke Kort-de Quelerij Henk Kort Lodewijk Kort Bergschenhoek: Marcel de Quelerij Wijnanda de Quelerij-Boere Sander de Quelerij Vincent de Quelerij Correspondentieadres: Familie De Blok-de Quelerij Van Hogendorpweg 86, 4384 HB Vlissingen Op vrijdag 13 juni is hij overeenkomstig zijn wens in besloten kring gecremeerd. Na ruim 4 maanden alleen werd alles anders om je heen. Voor ons stond jij nog klaar, maar opeens was het noodlot daar. De ziekte had jou geheel in zijn macht. Dat het zo vlug zou gaan hadden we niet verwacht. Rust nu maar uit. Ruim 4 maanden na het overlijden van zijn vrouw en vlak voor zijn 77e verjaardag is in zorgcentrum "Bachten Dieke" van ons heengegaan, onze buur man en kameraad CORNELIS DONZE Kees sinds 28 januari 2003 weduwnaar van Sien Janse in de leeftijd van 76 jaar. Terneuzen: Cor en Willy Bareman-de Feijter Terneuzen: Ronny en Carla Walhout-van Acker Terneuzen, 12 juni 2003 Correspondentieadres: Betje Wolffstraat 5, 4532 CS Terneuzen Kees is opgebaard in Monuta rouwcentrum Terneu zen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, waar gelegen heid is tot afscheid nemen op maandag 16 juni van 19.00 tot 19.30 uur. Wij nodigen u uit voor de plechtigheid op dinsdag 17 juni om 14.00 uur in rouwcentrum Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Kees zijn laatste wens was een roos van Cor en Willy, Ronny en Carla en Erwin als teken van hun vriendschap. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor ons onverwacht is onze lieve oudste zus en tante overleden TRUUS VAN DE LINDE-STEUTEL Ieder van ons bewaard aan haar dierbare herinne ringen. Wij wensen Bert en Inez en hun gezinnen veel sterkte bij het verwerken van het verlies van hun zorgzame moeder en oma. Alphen aan den Rijn: Rien en Corrie Goes: Simon en Ella Serooskerke: Corrie en Hans Zaamslag: Piet Neven en nichten 11 juni 2003 Hij had de ruimte en de polder lief. Het land van vruchtbaarheid en verte. Na een arbeidzaam leven en laatste moeilijke jaren is in alle rust overleden mijn zorgzame man, onze vader en opa WILLEM HENDRIK VEERHOEK Borssele Goes 25 oktober 1923 12 juni 2003 Goes: Jannie Veerhoek-Heerenthals Hoedekenskerke: Hans en Ellen Veerhoek Bonnie José Slobber if» Witte de Withstraat 5 4461 XT Goes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar maandag 16 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 17 juni om 13.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Gelde- loozepad 30 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. In het bijzonder gaat onze dank uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes Unit 1 voor de liefdei'olle verzorging. Enige kennisgeving Na een kortstondig verblijf in verpleeghuis De Vliedberg is overleden, mevrouw ROSA BERNARDINA BUYCK-STEIN weduwe van Jacob Izaak Buyck Vlissingen, Koudekerke, 8 augustus 1922 10 juni 2003 Slijkstraat 9 4381 JG Vlissingen Volgens haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgehad. Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij in de stralende zon. Dankbaar, dat hij nog zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog geheel onver wachts van ons is heengegaan LEO SCHRIJVERS Adjudant Koninklijke Luchtmacht B.D. Detectivebureau "Security" Amateur-Astroloog 28-04-1922 11-06-2003 Melissant: Tom Schrijvers Manuela Ëngelbracht Correspondentieadres: Badhuisstraat 207 4382 AM Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 15junj van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Mo nuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandas 16 juni om 09.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. "Old soldiers never die, they just fade away..." "mijn Rots, mijn Deel, mijn eeuwig Goed Psalm 73; Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 91 jaar is overleden, mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma TANNETJE JUMELET echtgenote van Adriaan Steven Flikweert 2 augustus 1911 Bruinisse t 13 juni 2003 Bruinisse: A. S. Flikweert Nieuwerkerk: Lena en Nico van der Wekken- Flikweert Nel en Piet Flikweert-Flikweert Ali Flikweert-Jongejan Langbroek: Stoffel en Emke Flikweert-Torensma Yerseke: Adrie en Ineke Flikweert-Geljon en haar klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van "In 't Opper" voor de liefdevolle verzorging. Bruinisse, Dr. de Kockstraat 13, k. 202 Correspondentieadres Familie van der Wekken-Flikweert Weststraat 23 4306 CM Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren zaterdag 14 juni van 16.00 tot 17.00 uur in gebouw "Salem", Molen straat 16 te Nieuwerkerk. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. dinsdag 17 juni in de kerk van de Ger. Gemeente, Molenstraat te Nieuwerkerk, aanvang 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condo leren in "Salem". - Liever geen bezoek aan huis THEO Het doek is dicht We zullen je missen. Je vrienden van de Z.O.M.A. Piet F. Kristel Liesbeth Corre Marjolein Mark Gerda Mieke Jak Piet B. Tonnie Leo Martine Dina Jacky Susette Rien Ronald Martin Huub Ko Sya Frans Freddy, Elly Lucien, Emmy Annemarie Christiane Fabienne Anita Raoul.Yvette Piet L. Ronny, Charlotte Ria José 14-6-2002 14-6-2003 In liefdevolle herinnering CHRIS HOOGERHEIDE We missen je zorgzaamheid. Sjaan, Cor-Jan Carla, Jacqueline, Annelies Bob en kleinkinderen 15 juni 1999 15 juni 2003 In liefdevolle herinnering (O)MA COKKY KRAMER-HUISZOON Peter, Astrid, Caroline en Dennis Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum. Van Dishoeckstraat 620 Wij regelen de uitvaart naar ieders persoonlijke wens Thuisopbaring met gebruik van koeling mogelijk Gratis advies en informatie over alle mogelijkheden en verzekeringen Monuta Uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37, Telefoon 0113 - 21 63 63 Voor melding overlijden dag en nacht bereikbaar Tel. 0800 - 023 05 50, Meer informatie? www.mo"*11 Stiltecentrum voor Noord Beveland Dr. Maasstraat 4a/Colijnsplaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16