PZC Ultieme test Spyker in 24 uur van Le Mans 21 Ander podium OZ Wielerweekend Goesenaar verwerkt teleurstellend districtkampioenschap in Axel uitslagen agenda wb woensdag 11 juni 2003 Veel Zeuwse zwemmers naar het NK jeugd Winst Van de Ven niet naar Portugal Wapenaar spant arbitragezaak aan Ajax verhuurt Seedorf aan NAC Dick de Boer trainer Cambuur ADO lijft Van der Leegte in Coureur Tom Coronel moet het nieuwe model thuisbrengen Geloofwaardigheid Van Grunsven en Ruitenbeek in halve finale VLISSINGEN - De afvaardi ging naar het NK zwemmen voor jeugd in Drachten op 13,14 en 15 juni kent een nog nooit eerder vertoonde grote Zeeuwse selectie. Liefst 44 keer komt er een Zeeuw aan de start. De Schelde uit Terneuzen is hof leverancier. Kevin Hondsmerk komt uit op de 10 0 meter school slag, 100 meter vlinderslag en alle onderdelen van de vrije slag en wisselslag. Niek Kampman heeft limieten behaald voor de 100 meter vrije slag en 200 me ter wisselslag. Daniël Kunne start op de 100 meter rugslag, 100 meter vrije slag en 200 me ter wisselslag. Robbert van de Linden zal het in Drachten pro beren op de 100 meter rugslag en 100 meter vrije slag. Shanyra van Bambost staat ook veelvuldig op het startblok: op de 100 meter schoolslag, de 100 meter vlinderslag, alle num mers van de vrije slag en de 200 meter wisselslag. Josje van Houwelingen kreeg een startbe wijs voorde 100 meter vrije slag. De ploeg grossiert in het aantal deelnemers en kan zelfs samen met Lisanne de Jong en Sascha van Vorstenbos een estafette team bij de meisjes junioren op de been brengen. Zij nemen deel aan de 4x100 meter wisselslag én 4x100 meter vrije slag. 'Tweede' Zeeuwse ploeg is De Stormvogel met vijf zwemmers. Nieuw in de ploeg is Robbert JanZwijnenberg, die op de 100 meter vrije slag de limiet zwom. Robert Stroo verkreeg op het ZK in Sas van Gent nog nipt een startbewijs voor de 200 meter wisselslag. Rick Visser komt aan de start op de 100 vlinder slag, op de 100 meter vrije slag en de 200 meter wisselslag. Ni- kita Kruis start op de 100 meter vrije slag. Yaïr Klazen komt uit op de 100 meter vlinder, 100 en 200 meter vrije slag en de 200 wisselslag. Niek de Ridder van ZC Koe wacht komt op negen onderde- lenaan de start, enkel de school slag zwemt hij niet. Jurjen Pater van Scheldestroom zwemt de 100 meter schoolslag. Naomi Smits heeft zich gekwalificeerd voor de 100 en 200 meter vrije slag. Monique Lindenberg van DeBevelanders uit Kapelle doet mee aan de 10 0 meter vrij e slag. door Sven Remijnsen VLISSINGEN - De officiële uit slag van het zestiende OZ Wie lerweekend is gecorrigeerd. Dat was nodig omdat de uitslag van de derde en laatste etappe, die afgelopen zondag werd verre den, fouten bleek te bevatten. Aanvankelijk werd gesteld dat winnaar Peter Schep een voor sprong had van twee seconden op Marco Bos en acht seconden op een groep achtervolgers, on der wie winnaar Rick Flens. In de herziene uitslag zijn Bos en nog vier achtervolgers op twee seconden geplaatst. De achter stand van de rest van de groep is bepaald op vier seconden. Dat betekent dat ook de invulling van het podium gewijzigd is. Achter Rick Flens is Maarten Lenferink als tweede geklas seerd op tien seconden. Germ van der Burg volgt als derde op twaalf seconden. Peter Schep zakte naar de vierde plaats. De definitieve uitslagen van het OZ Wielerweekend zien er als volgt uit. Derde etappe, Breskens-Breskens: 1. Peter Schep 187,7 km in 4.31.16, 2. Marco Bos op 0.02, 3. Marvin van der Pluijm, 4. Jarko van der Stelt, 5. Fulco van Gulik, 6. Juliën Smink, 7. Paul van Schalen 0.04, 8. Germ van der Burg, 9. Rick Flens, 10. Roy Cur- vers. Algemeen klassement: 1. Rick Flens 7.24.41, 2. Maarten Lenferink op 0.10, 3. Germ van der Burg 0.12, 4. Peter Schep 0.13, 5. Paul van Scha len 0.22, 6. Fulco van Gulik 0.28, 7. Wilco Zuijderwijk 0.30, 8. John Sul kers 1.02, 9. Juliën Smink 1.04, 10. Roy Curvers 1.07. Ploegenklassement: 1. Van Vliet-E- BH 22.15.05, 2. AXA op 0.49, 3. Bert Story-Piels 1.05. Rob Koole haalt zijn gram doorWim de Vos AXEL - Rob Koole was gister avond in Axel uit op revanche. Eén dag eerder, bij het districts kampioenschap in Oudenbosch, voelde de Goesenaar zich de sterkste van het peloton en was hij van mening dat hij had moe ten winnen. De realiteit was echter heel anders: de overwin ning ging toen naar zijn ploeg genoot Wally Buurstede. Voor Koole restte niet meer dan de vijfde plaats. In Axel haalde Koole zijn gram. „Zo, die is binnen", waren zo wat de eerste woorden na zijn overwinning in Axel. „En nu op naar de tweede overwinning van dit seizoen. Dat moet er in zitten omdat ik dit jaar erg sterk rij." Na de huldiging in Axel baalde Rob Koole nog steeds van het districtskampioen schap. „Ik was er zo kortbij, maar de laatste bocht deed me de das om. Gelukkig dat de overwinning nog naar een ploeggenoot ging. Voor de ploeg is het natuurlijk wel goed. Dan weer de één en dan weer de an der. Het maakt op zich natuur lijk niet uit wie er wint, maar ik was maandag zo sterk dat ik niet kon verliezen. Ik had bij voorbeeld veel betere benen dan vandaag in Axel." Voor Koole was het zijn vierde overwinning als eliterenner. Eerder was hij de beste in Hei kant, Zuiddorpe en Wemeldin- ge. Maar nog nooit won hij twee koersen in één jaar. Vandaar dat hij gisteren ook riep dat hij aast op een tweede zege. „Ik ben er Het peloton slaat de bocht om in Axel. klaar voor." De wedstrijd in Ax el viel al snel in de beslissende plooi. Na de nodige speldenprikken in de eerste kilometers van Martin de Jaeger en Danny Schaut kwamen er vijf renners aan de leiding. Het trio Mark Blok, Martin de Jaeger en de Belgi sche oud-beroepsrenner Hans Ardeel reed als eerste weg, Rob Koole en Vincent Villerius von den daarna aansluiting. De voorsprong van dit vijftal liep snel op naar meer dan een halve minuut. Franfois Franse, Rico Kruijt en Carlo Steel en Ri chard Slabbekoorn vielen nog wel aan, maar reden het gat niet meer dicht. In de finale probeer de eerst Martin de Jaeger de spurt te ontlopenmaar de West- dorpenaar werd snel in de kraag gevat. Daarna moest toch een sprint de beslissing brengen. Koole: „Ik had vooral veel angst voor Hans Ardeel. Hij was de foto Peter Nicolai enige van de koplopers die ik niet kende, had ook al de lei- dersprijs gewonnen en toonde zich ook tijdens de premie spurts." Toch won Koole over tuigend. Hij ging van kop af en liet niemand meer langszij ko men. Hij finishte met een fietslengte voorsprong. VLISSINGEN - Motorcrosser Rinus van de Ven reist deze week niet af naar Portugal. De tweede EK-wedstrijd die ko mend weekeinde in het Zuid-Europese land zou worden ver reden, is vanwege de slechte gesteldheid van de baan afgelast. De vijftienjarige Vlissinger staat na de eerste EK-wedstrijd (in mei in het Italiaanse Bosisio gereden) op de derde plaats. De consequentie van de afgelasting is dat Van de Ven alleen de derde en laatste wedstrijd in augustus nog maar tot zijn be schikking heeft om de Franse leiders Pourcel en Vongsana te passeren. Die wedstrijd wordt gereden op het circuit van Se- vlievo, waar afgelopen weekeinde de Grand Prix voor de 'gro te jongens' werd gehouden. Op datzelfde moment reed Van de Ven de negende voorwedstrijd voor het nationaal kampioen schap. In Den Dungen reed hij in de eerste manche van start tot finish aan de leiding, waarna de wedstrijd werd afgelast vanwege hevige regenval. Van de Vens punten van de manche overwinning tellen wél mee in het klassement, dat hij met een straatlengte voorsprong leidt. UTRECHT - Harald Wapenaar spant een arbitragezaak aan tegen Ajax. De doelman van FC Utrecht dacht in mei een ak koord te hebben met de Amsterdamse clubOp het laatste mo ment liet Ajax echter weten niet met de sluitpost in zee te wil len gaan. Ajax benaderde Wapenaar tijdens de zoektocht naar een nieuwe doelman. De partijen spraken een paar keer met elkaar. Wapenaar kreeg een voorstel voorgelegd. Toen hij wilde laten weten of hij op het aanbod inging, kreeg hij te ho ren dat de overstap niet doorging. Wapenaar moet vertrekken bij FC Utrecht en zoekt nu een nieuwe werkgever. Ajax heeft inmiddels Sander Boschker (FC Twente) vastgelegd. ANP AMSTERDAM - Ajax verhuurt Stefano Seedorf aan NAC. De twee clubs hebben overeenstemming bereikt over een huur contract voor komend seizoen. Seedorf doorliep de jeugdop leiding bij Ajax. Coach Ronald Koeman liet hem vorig jaar maart tegen Vitesse debuteren in de A-selectie. Tot nu toe speelde Seedorf vijf competitiewedstrijden en werd twee keer ingezet in de Amstel Cup. ANP LEEUWARDEN - Dick de Boer (54) uit Volendam is de nieu we hoofdtrainer van Cambuur. Hij krijgt ook de eindverant woordelijkheid over de jeugdopleiding bij Cambuur. Aan vankelijk was De Boer aangetrokken als assistent-trainer van Rob McDonald. Die werd echter na de 10-0-nederlaag te gen Go Ahead Eagles op non-actief gesteld. Het bestuur pol ste vervolgens Dick de Boer, die de laatste vier jaar hoofd jeugdopleiding was bij FC Utrecht, om hoofdtrainer te wor den. Dit weekeinde werden de laatste details ingevuld. De Boer tekent een contract voor één seizoen. GPD DEN HAAG - Tommie van der Leegte tekent een contract voor één jaar bij ADO Den Haag. De 26-jarige middenvelder is afkomstig van RKC Waalwijk. Eerder speelde Van der Leegte bij PSV en FC Twente. ADO Den Haag, als kampioen van de eerste divisie net gepromoveerd, trok eerder al de spe lers Doms de Vries (Stormvogels/Telstar), Rik Platvoet (He racles Almelo), Kurt van de Paar (FC Twente) en Robert van Boxel (gehuurd van PSV) aan. ANP door André Hoogeboom ZEEWOLDE - Le Mans is de ul tieme test voor mens, maar vooral voor machine. Een auto die 24 uur op vol vermogen overleeft, kan zich trots melden op de internationale markt. Het Nederlandse merk Spyker gaat het weer proberen. Voor de tweede keer. Nu is de missie: uit rijden. Tom Coronel is een van de piloten. Hij wordt bijgestaan door gentleman-coureur Hans Hugenholz en de Duitser Nor- man Simon. Le Mans is een beetje van Ne derland dit jaar. Jan Lammers rijdt rond met twee auto's en wordt zowaar tot de kansheb bers gerekend. Het team Spyker rijdt helemaal in het oranje, de steunkleur van sponsor Orange, waarmee het nationale gevoel nog meer geprikkeld wordt. Geen kanshebber voor de zege, dat niet. „Uitrijden is al win nen", zegt eigenaar Victor Mul ler. Winnen gaat Spyker pas in 2005. •.Dat is geen droom'", zegt cou reur Coronel gedecideerd, •.want dromen doet Victor niet. Het is een doel en ik geloof dat hij zal slagen." Daarom wil Tom Coronel deel uit maken van dit project. Om geschiedenis te schrijven als de eerste Neder landse coureur die met een Ne derlandse auto de 24 Uur van Le Mans heeft gewonnen. Zo ver is het nog lang niet. Er zijn nog talloze handicaps te overwinnen. Eén daarvan is overleven als merk. Er staan nu zeventig auto's (prijs 320.000 ouro) in bestelling, de fabriek floreert en staat aan het begin van misschien een wereldwijde doorbraak. Le Mans speelt daarin een belangrijke rol. Nu nog het kleinste jongetje in de klas, krijgt de Spyker tal van handicaps mee. Een restrictor waardoor de motor minder acht krijgt) bijvoorbeeld en ex- ha gewicht. Die beperkingen gaan er pas af als de fabriek in staat is voldoende straatversies af te zetten. •Dat doen ze", zegt Muller be gripvol, „om er geen speeltuin jan allerlei experimentele au- os van te maken. Je moet vol gde straatwagens per jaar vorkopen om van die handicaps komen. Dat gaat ons luk- en in 2005, zodat we dan puur j® concurrerend de krachten unnen meten met de Ferrari's, "orsches, Bentley's." Tom Coronel (rechts) rijdt de 24 uur van Le Mans in een Spyker. Victor Muller (links) is de eigenaar van het raceteam van Spyker. Voor Tom Coronel is het de vier de keer dat hij aan de immense krachtproef voor mens en ma chine deelneemt. Vorig j aar reed hij uit, met Jan Lammers. Dit jaar zou dat met de Spyker moe ten gebeuren. „Het is mijn taak om die auto thuis te brengen", zegt de inmiddels 31-jarige cou reur uit Huizen. De relatie tussen Spyker-eige- naar Muller en Coronel is er een die al vele jaren oud is. Muller haalde zijn racelicentie bij Co- ronels broer en is aandeelhou der van de kartbaan in Huizen. „Toen Victor met Spyker begon, zei hij al tegen me: 'We gaan Le Mans doen'. Dat was in 2000, maar er kwam steeds iets tus sen. Die auto wordt gemaakt door gepassioneerde mensen met liefde voor het vak, mensen die niet op de klok kijken, maar er alles voor over hebben. Ieder een voelt zich verantwoordelijk en in zekere zin is dat ook zo. In 2000 is Spyker echt begon nen. In Zeewolde werd de fa briek neergezet. Muller: „Twee jaar geleden stonden op deze grond nog koeien te grazen. De mensen versleten ons voor gek. Niemand geloofde dat wij in staat zouden zijn in zo'n korte tijd aan Le Mans deel te kunnen nemen. Vergis je niet: een auto 24 uur te laten rijden is één ding, maar zo lang laten racen is een ander. Ik hoor wel eens fluiste ren: mijn wagen rijdt ook 24 uur, maar zo eenvoudig is het niet. Een 300 pk straatauto gebruikt dertig procent van zijn vermo gen. Als hij honderd procent zou gebruiken houdt-ie het nog geen uur vol. Alles gaat stuk, hij trekt zichzelf helemaal uit el kaar. Laat staan als je een auto met veel meer pk's een etmaal voluit laat gaan. Dat is ontstel lend moeilijk. Er kan zoveel stuk. Een klein mankement als een kapotte zuigerveer of een koppakking, kan er al voor zor gen dat het einde-oefening is. Dus als wij met deze auto, die nog maar net voorbij het proto typestadium is, Le Mans uitrij den, dan zullen we ons winnaar voelen." Met Le Mans hoopt Muller voor al geloofwaardigheid te beha len. Geloofwaardigheid voor zijn geesteskind, waarvan hij hoopt dat het eens de trots van de Nederlandse auto-industrie zal worden. De Lamborghini van de Lage Landen, een pol dermodel van de Aston Martin. Sjiek, maar sportief, zeer exclu sief en buitengewoon excen triek. „Een synthese tussen schoonheid en pure kracht", zegt Muller. Een Spyker die de titanenrace in Frankrijk uit rijdt, heeft vooral geloofwaar digheid gewonnen. Een betere affiche kan de directeur zich niet wensen. „Het is de kortste weg naar internationaal aan zien." De verantwoordelijkheid voor de auto ligt tijdens de race in handen van Tom Coronel. Win nen moet hij uit zijn hoofd zet ten, zo weet de voormalig Marl boro Masters winnaar, en Japans GT en Formule 3 en 3000 kampioen. Het is een nieuwe er varing voor de piloot die ge wend is voor de zege te gaan. „Denk nu niet dat ik als een toe rist ga rondrijden, alleen maar om die auto thuis te brengen. Dat kan ik niet eens en de auto kan dat ook niet. Het is zoeken naar een balans tussen pure snelheid en uithoudingsvermo gen. Deze auto kan een rondje rij den in 418Maar om het lan ger vol te houden denk ik dat de race-snelheid zo rond de 4.30 moet zitten en dan is het luiste ren en aanvoelen wat de auto verder doet. Je komt tijdens die race echt in gesprek met de auto. Het is een levend ding. Gedu rende de race houd ik in de gaten hoe hij zich voelt, als er iets be gint te piepen of te kraken is dat een protest en betekent het dat ik een tandje lager moet." De voormalig advocaat en ge- Goes. Goose Trophy. Categorie A: 1. Basti- aan Steuenenberg 41 stablefordpunten; 2. René Verhoef 39; 3. Jan van der Wal 38. Ca tegorie B: 1. Eric Steunenberg 38:2. Mariana de Visser 38; 3. Annelies Peerdeman 36. Ca tegorie C: 1.TruusHarinck41. Jeu de boules Middelburg, Club Jeu de Boules, tête-a-tê- te-toernooi met 32 deelnemers. Hoofd groep A: 1. Nico Claessen, 2 Marco Wou ters, beiden Middelburg Hoofdgroep B: 1. Rinus Gakeer (Middelburg). Troostgroep B: 1. Frans Hoornick, 2. Riet Brasz, beiden Mid delburg. Karten Strijen. Grand Prix karten: 5. Randy Heeren- tals (Kamperland). Schietingen foto Roland de Bruin/GPD slaagd zakenman Victor Muller weet dat hij met argusogen be keken wordt door de gevestigde orde in het topsegment van de autobranche. Ferrari's, Por sches en Bentley's kunnen het zich nu eenmaal niet veroorlo ven geklopt te worden door een Nederlandse Spyker. Het klein ste jongetje van de klas is van plan de topmerken het vuur na aan de schenen te leggen. Zelfs al betekent dat een immense in spanning. „Natuurlijk worden we nu gediscrimineerd, maar daarin ligt onze uitdaging. Het is net alsof wij worden gedwon gen om een marathon te lopen met tien kilo extra op de rug. Gewicht is de grootste vijand van snelheid. Maar ja, in feite is het onze eigen schuld. Hadden we maar meer straatversies moeten verkopen." Zaterdagmiddag om 16.00 uur start de grootste straatrace ter wereld. Een etmaal later is het afgelopen. Tenminste, dat ho pen Spyker en Coronel. GPD Ovezande. Koningschietingen. Willem Teil: R. Verbart; Zeelandia: H. Koens; Spes Nos tra: D. Rooze. Algemeen koning: P. Verbart. Kwadendamme. Victoria: H. Schipper, 's- Heerenhoek. Concordia: Piet de Putter; Vrije Schutters: Piet Oosthoek. Algemeen ko ning: P. Oosthoek. Keizer der keizers: M.C. Verdonk. Ellewoutsdijk. Zorgvlied: E. Nütz- man. Wolphaartsdijk. Doel naar Hoger. Wip 1: eerste hoofdvogel J. Vermeule, Edele Hand boog; tweede hoofdvogel loting; eerste zij vogel M. Joosse, Edele Handboog; tweede zijvogel M. Verdonk, Jacoba van Beieren; derde zijvogel P. Maat, Doel naar Hoger; vierde zijvogel W. Remijnse, Edele Hand boog; eerste kal Patr. Oosthoek, Vrije Schut ters; tweede kal P. Maat, Doel maar Hoger; derde kal M. Goeree, Zorgvlied; vierde kal A. Rijk, ADLM. Meeste kleine vogels, twaalf, Job. de Jonge, ADLM. Wip 2: eerste hoofd vogel T. Lamper, Sint Andries; tweede hoofdvogel loting; eerste zijvogel M. Goe ree, Zorgvlied; tweede zijvogel W. Voet, Gil- ze Rijen; derde zijvogel M.C. Verdonk, Con cordia; vierde zijvogel P. W. Oosthoek, Vrije KLOETINGE - Martijn van Grunsven en Daan Ruitenbeek hebben in het dubbel 5 van het Trendz De Bongerd Open ten nistoernooi in Kloetinge een verrassende zege behaald. Het duo Van Grunsven/Ruitenbeek was in een spannende driesetter de routiniers Sjaco Nieuwen- huyze en Chris Versteeg de baas. De eerste set werd nog gewon nen door Nieuwenhuyze/Ver- steeg met 6-2, maar daarna namen Van Grunsven en Rui- tenbeel het initiatief: 6-3 7-5. Het duo staat nu in de halve fi nale. Hierin speelt het tegen het duo Martijn Hendriksen/Remco Paauwe. In het enkelspel zorgde Remco Prins voor een mooi resultaat tegen Peter Noordijke. Noordij- ke won nog wel de eerste set met 7-5, maar ging in de tweede set onderuit met 6-2. In de tiebreak van de derde set besliste Remco Prins de partij met 10-8. Sjaak Lokerse toonde zijn goede vorm tegen Dennis van Belle die met tweemaal 6-1 werd uitgescha keld. Schutters; eerste kal K. Hamelink, Soranus; tweede kal H. Hoogstrate, ADLM; derde kal R. Vermeule, Victoria; vierde kal A. Rijk, ADLM. Meeste kleine vogels, tien, P.J. Oost hoek, Vrije Schutters. 's-Heerenhoek. Verenigde Senioren. Wip 1: eerste hoofdvogel A. Dekker, Doel naar Ho ger; tweede hoofdvogel C. Jeremiasse, Zorgvlied; eerste zijvogel A. de Jonge, Sora nus; tweede zijvogel A. Rijk, ADLM; derde zijvogel P. Vette, Concordia; vierde zijvogel C. EVersdijk, Sint Sebastiaan; eerste kal D. Brand, Zorgvlied; tweede kal A. Rijk, ADLM; derdeikal A. Dekker, Doel naar Hoger; vierde kal H. Hoogstrate, Sint Sebastiaan. Meeste kleine vogels F. Oosthoek, Concordia. Vlie gende vogel A. van de Dries, Vrije Schutters. Supercup: Vrije Schutters - Sint Andries 2-2, ADLM - Willem Teil 2 2-2, Ons Genoegen - Victoria II2-2, Zeelandia 1 - Ons Genoegen 2- 2. Lucky Day 3119. 1-4-8-11-19-20-22-32-42- 46-48-52-54-60-62-64-66-75-77-79 (onder voorbehoud). Queen's. Mannen, 680.000 euro. Eerste ronde: Rosset (Zwi) - Van Lottum (Ned) 7-67-5. Tweede ronde: Agassi (VSt/2) - Luczak (Aus) 7-6 6-4, Roddick (VSt/3) - De Voest (ZAf) 6-3 6-2, Henman (GBr/7) - San- guinetti (Ita) 3-6 6-37-6. Kloetinge. Trendz De Bongerd Open. VD 8 17+: Boersma/Blankenburgh-Sergueeva/ Van Driel 5-7 6-2 6-4 ME 617+: Remco Prins- Peter Noordijke 5-7 6-2 7-6, Sjaak Lokerse- Dennisvan Belle 6-1 6-1. ME 717+: Paul Hof man-Ad Kooman 6-1 6-3, Piet Verwijs-Ri- chard Schouten 6-0 6-0, Steven de la Cousi- ne-Leon Zondervan 6-1 6-4. ME 7 35+: Johan Helmich-Ad Kooman 6-1 6-3. ME 817 Ronnie Jacobs-Jan Lamain 6-2 6-1. MD 5: Van Grunsven/Ruitenbeek-Nieuwenhuyze- /Versteeg 2-6 6-3 7-5. MD 717+: Van Stel/Da- gevos-Karelse/Van IJserloo 6-4 6-2, Boone- /Gies-Poelman/Raas 6-2 6-4. Wielrennen Dauphiné Libéré. Tweede etappe, Bollene- Vienne: 1. Hushovd (Noo) 195 kilometer in 4.23.42, 2. Oesov (WRu), 3. Cooke (Aus), 4. Boonen (Bel), 5. Stojanov (Bul|38. Tankink, 41. Boogerd, 77. Boven, 95. Wielinga, 114. Engels 14.46. Algemeen klassement: 1. Mayo (Spa) 9.11.41, 2. Millar (GBr) 0.05, 3. McGee (Aus) 0.10, 4. Armstrong (VSt) 0.11, 13. Wielinga 0.26,44. Boogerd 0.52, 63, Bo ven 1.02, 102. Tankink 4.46, 111. Engels 16.16. Axel. 39e Ronde van Axel: 1. Rob Koole (Goes), 2. Vincent Villerius (Middelburg), 3. Hans Ardeel (B), 4.Marc Blok (Heinkenszand 5. Martin de Jaeger (Westdorpe), 6. Davy Dubbeldam (Sluiskil), 7. René Smits (Lage Zwaluwe), 8. Richard Slabbekoorn (Kapelle 9. Johnny van der Klooster (Lewedorp), 10. Ralph Schaalje (Axel). woensdag. Biljarten Driebandentoernooi Baarends. Eerste ronde. Locatie: Café Baarends, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Koppeltoernooi driebanden Kwaden damme. Tweede ronde. Locatie: 's Lands Welvaren, Kwadendamme. Aanvang: 19.30 uur. Driebandentoernooi Walk Inn. Finale. Locatie: Bar Walk Inn, 's-Heerenhoek. Aanvang: 19.30 uur. H Wielrennen Zomeravondwielercompetitie. Locatie: Scottweg, Goes. 18.30 uur: jeugd (30 mi nuten). 19.15 uur: elite's, beloften, ama teurs, A, cyclosportieven en junioren (50 minuten 3 ronden). 19.15 uur: vetera- nen, recreanten, amateurs B, nieuwelin gen en vrouwen (50 minuten+1 ronde).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 21