PZC De Rooy wint dressuur voor Rabo Top Zierikzee niet bij de prijsuitreiking Nieuw erkerkers winnen opnieuw toernooi om de Ons Eiland Bokaal Mevo'80 trakteert op basketbaltoernooi Promovendus Van de Sande mist eindstrijd uitslagen <24 dinsdag 10 juni 2003 Marlies Jongerius op schema voor marathon Berlijn Carlos de Jonge trainer bij GPC Snookertitel voor Middelburgs duo De nul Geen excuus Van der Wekken is ongenaakbaar SKNWK wordt een veelvraat door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Na de winterse indoorsoccertitel en het kampi oenschap in de vierde klasse B eiste SKNWK zaterdagmiddag opnieuw een prijs op. De forma tie van trainer Cees Willemse won de finale van het toernooi om de Ons Eiland Bokaal, het officieuze veldvoetbalkampi- oenschap van Schouwen-Dui- veland. Na een 0-0-eindstand ZIERIKZEE - Doordat SKN WK de finale speelde om de Ons Eiland Bokaal mocht de 32-ja- rige John van de Sande niet als scheidsrechter aantreden in de eindstrijd. Jammer voor hem, want het zou een bekroning zijn geweest op een mooi seizoen. Toch was er geen teleurstelling. „Dit is schitterend. Je ziet hier scheidsrechters die je toch niet al te vaak ziet. Je kunt verhalen uitwisselen", vertelde hij. „Het is wel een lange dag, maar ik ben een kilometervreter. Bovendien heb je met acht scheidsrechters vandaag toch voldoende rust." John van de Sande promoveer de onlangs als scheidsrechter van groep vijf naar groep vier. „Dit is mijn vierde officiële sei zoen. Dit seizoen floot ik stan daardteams in de vijfde klasse en reserve eerste en tweede klas se op zondag. Op zaterdag fluit ik voor Wim van der Meijden (verantwoordelijke voor scheidsrechteraanstellingen bij de jeugd) jeugdteams." Van de Sande acteert in het ko mende seizoen een trapje hoger. „Ik ga nu derde en vierde klasse fluiten. Maar voornamelijk der de klasse. Op 16 juni moet ik naar Breda voor een evaluatie gesprek. Ik kom misschien in een speciale begeleidingsgroep die als doel heeft je als scheids rechter zo hoog mogelijk te la ten fluiten." WAINES - Marlies Jongerius heeft het Pinksterweeikende, samen met een aantal clubgeno ten van AV'56, goed besteed door in het Belgische Waines een loop over 10.5 km te winnen. Op het geaccidenteerde terrein van de Ardennen noteerde zij samen met haar trainer Jan de Wilde een tijd van 39 minuten en 36 seconden. Jongerius is zich aan het voorbereiden op haar eerste marathon die zij loopt in september te Berlijn. Rachid Guigui pakte de winst bij de veteranen in 36 minuten rond. Dezelfde tijd noteerde Ar jan Beije (Delta Sport) die daar mee nog net een plaatsje op het podium veroverde. Alwin Ver meulen miste dat podium net met een tijd van 36 minuten en 52 seconden. Ex-AV'56-er Joost de Klerk, uitkomend voor de studenten atletiek vereniging Phanos, no teerde een tijd van 39.22 en Lau rens van de Have 42.51. Wouter van Caspel (Dynamica) was de sterkste j unior in deze Belgische wedstrijd met een tijd van 38.49 en Bianca van Vuuren voltooide wedstrijd in 48.20. VLISSINGEN - Carlos de Jonge is komend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van zaterdag-der deklasser GPC Vlissingen. De oefenmeester uit Wol- phaartsdijk was afgelopen sei zoen actief als hoofdtrainer bij Kruiningen, eveneens derde klasser. De Jonge volgt bij GPC Vlissingen Hans van de Rafel aar op, die vlak voor de nacom- petitie werd ontslagen. GOES - Het Zeeuws kampioen schap snooker voor koppels is zaterdag gewonnen door Mark Appel en Frans Diepstraten, de verliezend finalisten van 2002. De Middelburgers versloegen in Yip's Plaza in de finale André Joosse uit Score en Ronny Schijf uit Hansweert. Het ZK, waar slechts zes koppels aan meede den, werd eigenlijk al in de pou le beslist. Daarin versloeg Ap pel/Diepstraten het duo Frans Wijnen (Yerseke) en Danny Cheuk-A-Lam ('s-Heerenhoek bleek één gemiste strafschop van tegenstander Duiveland voldoende voor de Nieuwer- kerkse titelprolongatie. Het evenement kende in SKN WK de verdiende winnaar. In de poule met Zierikzee, ZSC'62, Bruse Boys, Duiveland en DFS rekende SKNWK af met vier van de vijf tegenstanders. Slechts Bruse Boys was een niet te nemen horde, want dat duel eindigde zoals het begon. Na de 0-0 won SKNWK driemaal op rij, tegen DFS, Zierikzee en ZSC'62, met 1-0. Tegen Duive land, de latere tegenstander in de finale, won SKNWK in het laatste pouleduel met 2-0. En dat terwijl een salonremise voor de teams al voldoende was voor plaatsing bij de laatste vier. Ook Duiveland presteerde dus goed. Drie overwinningen, één gelijkspel en één nederlaag brachten de ploeg in de kruisfi nales. In poule Bwaarin minde re ploegen uitkwamen, verras ten WIK'5 7 en Mevo. Beide vierdeklassers kenden een te leurstellend seizoen maar plaatsten zich wel ten koste van Ouwerkerk, Brouwershaven, Renesse en Dreischor voor de kruisfinales. Duiveland had in de kruisfina les behoorlijke moeite met WIK'57. Ronald Zwager zorgde voor de 1-0, maar Leon Hen- drikse, volgend jaar Mevo-spe- ler, verzorgde daarna de 1-1. Dennie le Comte schoot Duive land vlak voor tijd, met een schot in de kruising, naar de fi nale. SKNWK daarentegen had geen enkele moeite met Mevo en plaatste zich door een 3-0-zege voor de eindstrijd. Mevo won de troostfinale tegen WIK'57 na strafschoppen en eiste de derde plaats op. In de finale werd duidelijk dat SKNWK de ploeg was die na een loodzware dag het meeste over had. De openingsminuut was het meest spectaculair. Na 23 tellen moest SKNWK-doelman Léon Quik redding brengen op een inzet van Ronald Zwager en vijftien tellen later redde René Zwart, die zich als doelman weer beschikbaar stelt voor SKNWK-speler Christiaan van Vossen is in een duel om de bal verwikkeld met Duivelander Marnix van der Hulle in de finale van de Ons Eiland Bokaal. foto Dirk-Jan Gjeltema Duiveland, op een inzet van Jan-Jaap Padmos. Daarna was het SKNWK dat het betere veldspel had. Via Christiaan van Vossen en Robbert van der Zande waren de Nieuwerker- kers, bij wie coach Cees Willem- se wegens blessuregevallen bij zijn spelers nog noodgedwon gen op zijn gymschoenen en zonder scheenbeschermers in viel, nog het dichtst bij de win nende treffer. Na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Hans Smits bleek dat evenals vorig jaar strafschoppen de finale moes ten beslissen. Vorig jaar, in de fi nale tegen Zierikzee, was Leon Quik de gevierde man bij SKN WK toen hij twee strafschoppen stopte. Dit jaar viel die erebeurt hem niet ten deel. Het was jeugdspeler Leendert-Jan IJze- lenberg die de vierde Ooster- landse strafschop over het doel mikte, waarna Mark den Haan de winnende treffer voor SKN WK binnenschoot. „Achteraf moet je je afvragen of ik Leen de strafschop had moeten laten ne men. Maar hij zat lekker in zijn vel. Maar ach, de dag was al ge slaafd. Iedereen bij ons was op en top gemotiveerd", aldus Dui- veland-coach René le Comte. Voor doelman Quik was het een bijzondere dag. De keeper werd in de 140 minuten speeltijd niet gepasseerd. Quik: „Dit is een leuk toetje. Ik heb weer de nul gehouden. En strafschoppen is een loterij, er moet een winnaar komen. Gezien de wedstrijd is het verdiend. Dit is een leuke af sluiter van het seizoen." door Lucien Roelandt AXEL - Chantal de Rooy heeft in de tweede wedstrijd voor de Rabo Top Dressuurcompetitie verrassend de klasse Z2 op haar naam geschreven. Daarmee kreeg Thamar Zweistra, die de klasse Z1 overtuigend won, er een geduchte concurrent bij. De wedstrijdserie is bovendien van een spannende afsluiting in Vlissingen verzekerd. Thamar Zweistra heeft met twee overwinningen en nog één wedstrijd te gaan weliswaar de beste papieren. De overwinning in Axel betekende echter voor de jeugdintemational ook de promotie naar de klasse Z2. Zo wacht haar in de finale een rechtstreekse confrontatie met haar twee belangrij kste concur renten Chantal de Rooy en An toinette Wiskerke. Zweistra was in de klasse Z1 een maat te groot voor de rest. De jeugdintemational reed met Rubiquil-dochter Hexagons Roumanda naar een totaal van 63.33 procent. Ze bleef Joyce Meerdink met Red Diamond ruim drie procent voor. De ama zone uit Dreischor is daardoor overigens nog niet uitgescha keld voor het eremetaal. In Re- nesse eindigde Meerdink im mers ook als tweede. Nu ze van Thamar Zweistra is verlost moet de Schouwse ama zone in staat zijn om in de finale belangrijke punten te pakken. In de klasse Z2 kregen de toe schouwers van Chantal de Rooy en Antoinette Wiskerke al een voorproefje. Ondanks wat tact- foutjes leek Wiskerke met Ortel- lo met een score van 62.50 pro cent de winst in de knip te hebben. Chantal de Rooy liet met Nairobi echter de teller op gelijke hoogte stilstaan. Dank zij het beslissende onderdeel, de zuiverheid van de gangen, kwam de amazone uit Yerseke als winnaar uit de strijd. „Ik kan het nog niet geloven", riep de totaal verraste Chantal de Rooy na afloop uit. „Het de eerste wedstrijd van Nairobi na de spierblessure die hij had op gelopen. Maar hij pakte verras send goed uit." Over haar kansen op de eindze ge was de 22-jarige realistisch. „Omdat ik de eerste wedstrijd heb gemist, kan ik het slechtste resultaat niet laten vallen. Dus moet ik de finale winnen om ze ker te zijn van de eindzege.Dat Chantal de Rooy wel degelijk tot de kanshebbers behoort, maak te ze duidelijk door ook de kür op muziek te winnen. De basketballers van Mevo'80 (witte shirts) gaven de uiteindelijke winnaar Volharding goed partij. foto Dirk-Jan Gjeltema door Evelyn Pokorni BURGH-HAAMSTEDE - Een verjaars- partij in de vorm van een partijtje basket bal. Mevo'80 vierde zaterdag het 25-jari- ge verjaardag met een basketbaltoernooi in sportcentrum Westerschouwen in Burgh-Haamstede. Volharding 1 uit Goes won het toernooi waaraan in totaal zes ploegen uit onder andere Steenbergen en Tholen deelna men. De jarige zelf eindigde op de derde plaats en volgens wedstrijdsecretaris Ele na Lievense uit Zierikzee was dat 'onver wacht'. „Het liep ontzettend goed", oor deelde Lievense die daar tevens een verklaring voor kon geven,Mevo speelde in het nieuwe tenue: een donkerblauwe broek en een grijs shirt. En wij zeiden al dat het misschien daaraan lag dat het zo goed ging vandaag!" Mevo verloor de wedstrijd tegen de latere toemooiwin- naar met 21-26. De opzet van dit vriend schappelijke toernooi, waaraan ook een team meedeed dat nog niet eerder gebas ketbald had, is zeker voor herhaling vat baar vond Lievense na afloop. „Dit gaan we vaker doen in de toekomst", conclu deerde het Mevo-bestuurslid enthousiast. Trainer Willemse was eenzelfde mening toegedaan. Je zorgt hier weer voor een goe de uitstraling van SKNWK. Als enig team waren wij compleet. Alleen waren in de finale mijn wissels op. Onze kracht was dat we bleven voetballen. Ik hoop dat die lijn volgend jaar in de derde klasse doorgetrokken wordt. De potentie is aanwezig bij SKNWK maar dat is geen garantie voor succes. Duiveland had dit seizoen ook potentie ge noeg," besloot de winnende coach. door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Het jaarlijkse evenement om de Ons Eiland Cup wordt door de diverse ploe gen anders geïnterpreteerd. Zo vinden de winnaars het evene ment uiteraard heel belangrijk. De verliezers echter hechten er, bijna vanzelfsprekend, niet zo veel waarde aan. Het jaarlijkse winstpunt is dat voetballend Schouwen-Duive- land elkaar ontmoet en het soci ale aspect enorm belangrijk is. Er worden ervaringen uit de af gelopen competitie uitgewis seld en er wordt al vooruitge keken naar de komende voet baleditie. Kwam het andere ja ren voor dat spelers al bij hun nieuwe ploeg speelden, dit jaar was dat niet het geval. Zo speelde Elmar Verhage ge woon nog in het WIK-shirt en trad Zierikzee aan zonder de aangetrokken versterkingen. Natuurlijk traden, gezien de speeldatum bijna traditiege trouw, weinig ploegen compleet aan. Vooral de komst van Ou werkerk had nogal wat voeten in de aarde gehad. Dig Vleugel, voorzitter van de in samenwer king met voetbalvereniging Me vo organiserende regiocommis sie Schouwen-Duiveland, belde de afgelopen week stad en land af voor Ouwerkerkse spelers. Uiteindelijk completeerden twee spelers van het G-voetbal- team van Mevo, Jan Pankow en Henk Hillebrand, het Ouwer kerkse elftal. Het was dan ook Hillebrand die na afloop van het toernooi de prijs bij wethouder Van Felius mocht ophalen. Overigens blameerden Zierik zee en Brouwershaven zich bij de prijsuitreiking. „Wij zaten in de kantine een biertje te doen en hadden niks in de gaten", excu seerde Brouw-trainer Arie Jan- se zich later. Zierikzee had geen excuus en hoongelach viel hen ten deel. Geen enkele Zierikzee- enaar kwam opdagen. Was het omdat Mevo het toernooi orga niseerde? Of was het de bescha mende behaalde elfde plaats waardoor de Zierikzeese ploeg het liet afweten en snel vertrok? Motorcross Wemeldinge. Tweede wedstrijd open Zeeuws kampioenschap. 250/500cc. Ie manche: 1. Erik van der Wekken, 2. Casper Ovaa, 3. Freddy Blaas, 4. Marinus Hoek, 5. Freddie Roelofs. 2e manche: 1Van der Wek ken, 2. Ovaa, 3. Blaas, 4. Hoek, 5. Roelofs. Dagklassement: 1. Van der Wekken, 2. Ovaa, 3. Blaas, 4. Hoek, 5. Roelofs. 125cc fi nale: 1. Nicky Huiszoon, 2. Rinusvande Ven, 3. Twan van Liere, 4. Dave de Jonge, 5. Ri chard Leeuwesteijn, 6. Roel van de Bergen, 7. Henk Buys, 8. Johnny Gijssel, 9. Erwin Parmentier, 10. Rene Moerland. Veteranen le manche: 1. Joris van Strien, 2. Pieter Moelker, 3. Jos Machiels, 4. Wim Poelman, 5. Johan Schelleman; 2e manche: 1. Van Strien, 2. Machiels, 3. Schelleman, 4. Poel man, 5. Dik Guy. Dagklassement: 1. Van Strien, 2. Machiels, 3. Schelleman, 4. Poel man, 5. Pieter Moelker. 85cc le manche: 1. Ricky Nljs, 2. Gilbert de Visser, 3. Stefan Ha- ge, 4. Boy Stockman, 5. Rinie v.d. Linden; 2e manche: 1De Visser, 2. Hage, 3. v.d. Linden, 4. Stockman, 5. Nick Molders. Dagklasse ment: 1De Visser, 2. Hage, 3. Van Linden, 4. Stockman, 5. Molders. 65cc 1e manche: 1. Jeffrey van Kempen, 2. Boy de Looff, 3. Mai- kel Bazen, 4. Luuk Dybala, 5. Ricky Joosse; 2e manche: 1Van Kempen, 2. Dybala, 3. Ba zen, 4. Joosse, 5. De Looff. Dagklassement: 1. Van Kempen, 2. Dybala, 3. Bazen, 4. De Looff, 5. Joosse. Vlissingen. Clubcross MSV de Uitlaat. 250/500cc. 1e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Freddie Blaas, 3. Freddy Roelofs. 2e man che: 1Casper Ovaa, 2. Freddy Blaas, 3. Fred dy Roelofs. 125cc. 1e manche: 1Nicky Huis- zoon, 2. Henk Buys, 3. Adriaan de Visser. 2e manche: 1. Henk Buys, 2. Richard Leeuwe steijn, 3. Adriaan de Visser. Clubklasse. 1e manche: 1. Willem den Engelsman (250cc), 2. Leon van der Lee (125cc), 3. Jos Colijn (500cc), 4. Gijs Wattel (125cc), 5. Kees Ane- maat 125cc); 2e manche: 1Willem den En gelsman, 2. Jos Colijn, 3. Patrick Polderman (125cc), 4. Leon van der Lee, 5. Frank Rottier (250cc). Veteranen. 1e manche: 1Koen Ver- burgh (B), 2. Ad Geldof, 3. Maikel van de Goor. 2e manche: 1Koen Verburgh, 2. Mai kel van de Goor, 3. Peter Boone. 85cc. 1e manche: 1Gilbert de Visser, 2. Johnny van Eekelen, 3. Danielle van Kempen. 2e man che: 1. Gilbert de Visser, 2. Steven Ovaa, 3. Johnny van Eekelen. 65cc. 1e manche: 1. Luuk Dybala, 2. Ricky Joosse, 3. Maikel Ba zen. 2e manche: 1. Luuk Dybala, 2. Ricky Joosse, 3. Maikel Bazen. Zierikzee. Ons Eiland Bokaal. Poule A. Zie- rikzee-ZSC'62 1-1 (Thomas Vos 1-0, John van der Have 1-1). Bruse Boys-SKNWK 0-0. Duiveland-DFS 2-0 (Leo Burgers 1 -0, Marnix van der Hulle 2-0). SKNWK-DFS 1-0 (Martijn Boot 1-0 (eigen doelpunt)). ZSC'62-Duive- land 0-2 (Gerard Verhoek 0-1 (eigen doel punt), Bart-Jan van Damme 0-2). Zierikzee- Bruse Boys 0-2 (Tonnie van den Berge 0-1, Tonnie van den Berge 0-2). Bruse Boys-Dui- veland 0-2 (Jaco de Bruine 0-1, Marcel de Bruine 0-2). SKNWK-Zierikzee 1-0 (Robbert van der Zande 1-0). DFS-ZSC'62 0-2 (Martin Kiesenberg 0-1, Jaco Heijboer 0-2). Duive- land-Zierikzee 0-0. Bruse Boys-DFS 1-0 (Ge rard Vogel 1-0). ZSC62-SKNWK 0-1 (Christi aan van Vossen 0-1ZSC'62-Bruse Boys 2-0 (Martin Kiesenberg 1-0, Martin Kiesenberg 2-0). DFS-Zierikzee 1-0 (Jeroen Grefkens 1-0 SKNWK-Duiveland 2-0 (Jacky de Bruine 1 - 0, Gert-JanTierie 2-0). Eindstand: SKNWK 5 4 1 0 13 5-0 Duiveland 5 3 1 1 10 6-2 ZSC'62 5 2 1 2 7 5-4 Bruse Boys 5 2 1 2 7 3-4 DFS 5 1 0 4 3 1-6 Zierikzee 5 0 2 3 2 1-5 Poule B. Dreischor-WIK'57 0-0, Mevo-Re- nesse 1-0 (Matthijs Heeres 1-0). Brou- wershaven-Ouwerkerk 1-0 (Frank Kris- telijn 1-0). Renesse-Ouwerkerk 1-0 (Robert-Jan Canters 1-0). WIK'57-Brou- wershaven 0-1 (Jan Constandse 0-1). Dreischor-Mevo 0-0, Mevo-Brouwersha- ven 1-0 (Rob Moerman 1-0). Renesse- Dreischor 1-0 (Sven Verseput 1-0). Ou- werkerk-WIK'57 0-5 (Steef van der Wek ken 3x, Erik de Vlieger, Leon Hendrikse). - Die vragen waren hoorbaar bi de ploegen die wel tot het eind toe bleven. Op zich was het evenement re delijk sportief verlopen. Eer paar kleine incidenten konde de pret niet drukken. Grote pechvogel van de dag werd WIK-doelman Krijn Hendriks De pas van een blessure herstel I de doelman brak in het duelmpl Renesse zijn sleutelbeen eJ kreeg op het eind als troostprji; van de regiocommissie een blot met je aangeboden. Toch waren er nog een aantal bijzonderheden. Zo speelds voormalig Sparta-coach Dot Roks mee met Mevo en stuurde hij zijn teamgenoten richtingdt kruisfinale en de latere derde plaats. „Als Mevo een toernooi heeft, bel ik altijd zelf op metds vraag of ze spelers genoeg heb ben", verklapte Roks over wiens voetbaltoekomst binnenkort meer duidelijkheid komt. Wal nog meer opviel? Natuurlijk de fietsrit Bruinisse - Zierikzee van Jacob van den Berge, Jacob Muller en Cees Willemse. had er niks over gehoord en hoopte dat de Jacobs het over zouden laten gaan", aldus Wil lemse. En verder? Brouw-trainer Arie Janse die vlagde en Dick van Splunder en Kees Kraaijen- brink de coaching liet doen Prompt won Brouw de eerste! twee pouleduels. Kees Kommer: wiens naam werd veranderd in Kees Kommaar, omdat je hen kunt bellen als je als club, zoals ZSC'62, in de trainersproble men zit. DFS-trainer Edwin Kriens die met rugnummer veertien onder andere mee speelde tegen ZSC; de wedstrijd Zierikzee - Duiveland waarin door een blessure van Zierik- zee-vlagger Ron Romeijn twee Oosterlandse vlaggers (Rinus van der Have en Piet Plaisier) acteerden en de voetbalvereni ging Mevo waarmee trainer Jan Heikamp zijn laatste wedstrij den beleefde. „Een derde plaats voor dit team is heel leuk. De jongens hebben gedaan wat konden. We hebben vandaag meer punten gehaald dan in de competitie. Ik heb bij Mevo 32 goede jaren gehad. Op 2 augus tus start ik bij Duiveland." Brouwershaven-Dreischor 0-1 (Frank van der Helm 0-1). Mevo-Ouwerkerk1-1 (Jeroen Pen 1-0). WIK'57-Renesse 1-0 (Ferrie Berrevoets 1-0). WIK'57-Mevo10 (Theo Wittenberg 1-0), Ouwerkerk- Dreischor 1-2 (Erik-Jan van Dongen 1-0, Fred van der Helm 1-1, Sander Uijl 1-21. Renesse-Brouwershaven 1-1 (Piete: Kristalijn 0-1, Dennis Huttinga 1-1). Eindstand: WIK'57 5 3 1 1 10 7-1 Mevo 5 3 1 0 10 3-1 Dreischor 5 2 2 1 8 3! Renesse 5 2 1 2 7 3-3 Brouwersh. 5 2 1 2 7 3-3 Ouwerkerk 5 0 0 5 0 1-10 Kruisfinales. Mevo-SKNWK 0-3 (Jan Jaap Padmos 0-1, Jacky de Bruine 0-2, Gert-Jan Tierie 0-3). Duiveland-WIK'51 2-1 (Ronald Zwager 1-0, Leon Hendrikse 1-1, Dennie le Comte 2-1). Wedstrijd om de elfde plaats: Ouwer- kerk-Zierikzee 2-2, Zierikzee wint nastraf- schoppen (goals: Michiel Tamerus en Thomas Vos (Zierikzee), Erik-Jan van Dongen 2x (Ouwerkerk)). Wedstrijd om de negende plaats: Brouwershaven-DFS 0-1 (Mariko Rouw 0-1). Wedstrijd om df zevende plaats: Renesse-Bruse Boys 10 (Sven Verseput 1-0). Wedstrijd om d« vijfde plaats: ZSC'62-Dreischor 2-1 (goals: Jacco Heijboer en Martin Kiezen berg (ZSC'62), Sander Uijl (Dreischor)l Wedstrijd om de derde plaats: Mevo WIK'57 0-0, WIK'57 wint na strafschop pen. Finale: SKNWK-Duiveland M SKNWK wint na strafschoppen. Eindstand Ons Eiland Bokaal 2003: 1. SKNWK 7. Renesse 2. Duiveland 8. Bruse B. 3. WIK'57 9. DFS 4. Mevo 10. Brouw. 5. ZSC'62 11. Zierikzee 6. Dreischor 12. Ouwerk. WEMELDINGE - Motorcross» Erik van der Wekken was hen en meester bij de tweede wed strijd van het Open Zeeuwst kampioenschap in Wemeldinge De rijder uit Zierikzee was bij de 250/500cc voor alles en ie dereen veel te snel. Bij de 250/500cc was niemand in staat om het Van der Wekken moeilijk te maken. Van start toi finish reed hij in beide manches aan de leiding met Casper Ovaa als goede tweede. In de eerste J manche leverde Freddie Blaas een fantastische prestatie doe van de tiende plaats op te ruk ken naar de derde plaats. Mari nus Hoek leverde in beide man ches tegen het einde felle strijd met Freddy Roelofs. Hoek wis twee keer nipt zijn vierde plaat veiligte stellen. Van der Wekker was toen al lang en breed gefi nisht. In de 125cc moesten door (if grote toeloop zelfs series wor den gereden. Grote winnaar werd Nicky Huiszoon. De Vlis- singer schreef met overmacht® finale op zijn naam. Rinus var. de Ven werd op zijn 85cc-machi- ne tweede. Joris van Strien was superieur bij de veteranen. Jet f rey van Kempen gaat met grot stappen af op de titel in de 65c( Gilbert de Visser deelde winst met Ricky Nijs in de 85®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38