PZC Tweevoudig winnaar ontbreekt in duatlon Marokkanen lopen winst mis TOT 50% KORTING pot Jong Oranje bereikt nieuw dieptepunt Go Ahead pakt laatste kans op promotie Phillip Cocu op tijd fit voor interland tegen Wit-Rusland :20 2e pinksterdag geopend van 11.00 tot 18.00 uur Duizenden euro's korting, uitsluitend bij Pot in Axel uitslagen agenda zaterdag 7 juni 2003 Beachvoetbal bij Zaamslag Somaliër en Belg complementeren deelnemersveld Pinksterwedstrijd Bakker/De Haan favoriet bij voetvolleyen Jori Leolux deSede Hülsta Rolf Benz Machalke HF-Style Auping Label Zeer veel monstermodellen van toonaangevende meubelmerken. Fabrieksnieuwe, puntgave zitmeubelen, kasten en slaapkamers. AXEL Graauw slaat hard toe Emmen huurt Wolters van AZ Wimbledon onder curatele Spierontsteking bij De Sjiem Jeffry's Lions onverslaanbaar door Jochem Lippmann MINSK - Aan de lijdensweg van Jong Oranje onder bonds coach Wim Koevermans komt maar geen einde. De jeugdin- ternationals beleefden gister avond op bezoek bij Wit-Rus- land opnieuw een afgang: 1-2. Na die nederlaag kan het belof- teteam zich definitief niet meer plaatsen voor het Europees kampioenschap waarop uit eindelijk vier tickets voor de Olympische Spelen volgend jaar zomer in Athene zijn te verdienen. Jong Oranje haalde uit de vijf gespeelde EK-kwalificatie- wedstrijden slechts twee pun ten. Ook de oefenwedstrijden tegen Zuid-Korea en Duits land gingen kansloos verloren. De sfeer binnen de ploeg wordt slechter en slechter. In de aan loop van het duel tegen Wit- Rusland klaagden enkele spe lers over de bondscoach en het gedrag van enkele ploeggeno ten. Jong Oranje eindigde het ver loren duel met negen spelers. Jongen van Roda JC kreeg al in de vijftigste minuut de tweede gele kaart van de wedstrijd. Dingsdag moest in blessuretijd met een rode kaart kaart ver trekken omdat hij naar een te genstander sloeg. Verdediger Leiwakabessy opende in de 55e minuut ongewild de score. Hij passeerde zijn eigen doelman Zwarthoed. Biagenski verdubbelde de voorsprong in de 86e minuut, waarna invaller Kolk in de 87e minuut de eindstand bepaalde: 2-1 .ANP DEVENTER - Go Ahead Eagles heeft gisteravond in groep A van de nacompetitie misschien wel de laatste kans op promo tie naar de eredivisie gegre pen door voor eigen publiek Helmond Sport te verslaan: 5-0. De Deventer club was er goed van doordrongen dat na de fikse nederlaag tegen FC Den Bosch (4-1) alleen een dikke overwin ning nog soelaas kon bieden. Dat was aan het spel af te zien. Go Ahead domineerde voor rust op alle fronten, zette de Braban ders vroeg vast en creëerde een reeks mogelijkheden. Uit twee daarvan scoorde Hu- bert Dijk. Beide treffers vielen op identieke wijze. Yilderim kwam door op rechts, zette maatgevoelig voor en Dijk werkte doeltreffend af. Hel mond Sport kon er weinig te genoverstellen. Dat veranderde in de tweede helft niet. De eerste kans voor de bezoekers kwam pas in de 75e minuut. Opnieuw Dijk en invaller Niels Wellen- berg hadden de voorsprong toen al verdubbeld. Yilderim bepaal de vlak voor tijd de eindstand op 5-0. FC Zwolle zette een belangrijke stap in de richting van lijfsbe houd door FC Den Bosch met 2-0 te verslaan. De ploeg van Peter Boeve nam daardoor de leiding met een punt voor sprong op Go Ahead en Den Bosch. Richard Roelofsen was, niet voor het eerst, de grote man. De 33-jarige Zwolse spits, die na afloop van het seizoen naar Heracles vertrekt, maakte beide doelpunten. ANP Oranje wil zich revancheren door Henri van der Steen MINSK - Phillip Cocu is be schikbaar voor de EK-interland van vanavond in Minsk tegen Wit-Rusland. De reserve-aan voerder trapte zich gisteravond zonder problemen los voor een wedstrijd, waarin Oranje geen punten mag verspelen. Fernando Ricksen haakte intus sen af. De Limburger liep maan dag op de training een blessure op aan de hamstrings en bleek gisteren nog niet hersteld. Dick Advocaat weigerde een elftal bekend te maken, maar veron dersteld wordt, dat Van der Vaart - door het beschikbaar zijn van Cocu - op de bank be gint en dat Reiziger rechtsback wordt. Het enige vraagteken betreft de linksbuitenplaats. Zenden lijkt de voorkeur te krijgen boven Overmars. Op rechts speelt naar verwachting Seedorf. Oranje zal in de eerste plaats re vanche willen nemen voor de blamerende, met waardeloos voetbal en een hoop mazzel bij elkaar gespeelde zege in Molda vië, van begin april. En voor de onvergetelijke nederlaag tegen Wit-Rusland van 1995, in het zelfde stadion waar gisteravond werd getraind en vanavond wordt gevoetbald. Wit-Rusland is geen tegenstan der van naam; het land behoort niet tot de topvijf tig van de we reldranglijst. Voor het EK van volgend jaar is het land intussen al uitgeschakeld, maar tegen het wereldberoemde Neder lands elftal zullen de Wit-Rus- sen graag alles uit de kast halen. In dat geval kan Oranje de borst door Sjaak Sinke OOST-SOUBURG - Nico Weer- kamp is maandag de grote afwe zige bij de derde etitie van de dorpsduatlon in Oost-Souburg. De atleet kampt al enige tijd met een hardnekkige blessure. Weerkamp won tweemaal in Oost-Souburg. De aandacht gaat nu uit naar Armand van der Smissen (Til burg), Sandor Mol (Bleiswijk) en de Belg Loic Helin. Verder kunnen de Zuid-Afrikaan Alis- ZAAMSLAG - Voetbalvereni ging Zaamslag tekent vandaag voor het derde achtereenvol gende jaar voor de organisatie van een beachvoetbaltoernooi, dat op de parkeerplaats bij de voetbalvelden wordt gehouden. Aan het evenement, dat om 10.00 uur begint, nemen tien ploegen deel. Vijftallen spelen in wedstrijden van twaalf mi nuten op de met zand opgehoog de ondergrond tegen elkaar. In poule A nemen Hoek, Vogel waarde, RIA Westdorpe, Clinge en AZVV het tegen elkaar op. Axel, Hontenisse, Terneuzense Boys, Zaamslag en Terneuzen zijn in poule B ingedeeld. De halve finales beginnen om 15.00 uur. De finale is omstreeks 15.30 uur. HULST - Voor de Pinksterwed strijden van atletiekvereniging RKHAV hebben zich nog twee gerenommeerde atleten inge schreven. De Somaliër Yassin Mahamoud heeft zich aangemeld voor de 800 meter. Daarop zal hij het maandag, omdat zijn pr op 1.48 staat, Sebastiaan Schletterer uit Middelburg moeilijk probe ren te maken. Op de 3000 meter komt ook de Belg Pieter Desmet (20) uit. Hij werd vierde op het EK veldlo pen in Kroatië in 2002. Tevens is hij meervoudig Belgisch jeugd kampioen op de steeple. ter McCaw en de junior Clark Mulder zich mengen in de strijd om de podiumplaatsen Nederlands kampioen Huub Maas (Etten-Leur) werd ook nog door de organisatie bena derd, maar na twee zware Po- werman-duatlons vond hij het raadzaam om een rustperiode in te bouwen. Jordy Meerman (Middelburg) is de enige Zeeuw die om 15.30 uur in de bonds wedstrijd mag starten. De organisatie wijkt af van de formule, die gebaseerd is op 10 km lopen, 30 km fietsen en 5 km lopen. In Souburg wordt er af wisselend vijfmaal een ronde van 1.8 kilometer gelopen en vier keer een blok van drie ron den gefietst. Hoewel de afstan den kort zijn, vinden de duatle- ten dit een zware opgave. Er moet immers steeds van het lo pen op het fietsen worden over geschakeld. De dorpsduatlon in Souburg telt mee voor het landelijke Timex-duatloncircuit en voor het Van Tongeren Zeelandcir cuit. Om 14.00 uur gaan de vrouwen en de veteranen van start. De eerste serie van de dorpsduatlon gaat om 12.30 uur van start met de recreanten en de jeugd. VOGELWAARDE - Het zeven de beachvoetvolleytoernooi in Vogelwaarde kan zondag reke nen op een sterk deelnemers veld. Veel voetballers van Zeeuws-Vlaamse amateurclubs zijn weer van de partij. Zij moe ten het opnemen tegen ploegen uit Amersfoort, Kemzeke (B) en Breda. Het Zaamslagse duo Jordy Bak- ker/David de Haan is de onbe twiste favoriet voor de eindze ge. Zij wonnen vorig jaar het toernooi en waren daarvoor een aantal keren finalist. Het parkeerterrein bij de voet balvereniging Vogelwaarde is weer omgetoverd in een zandbak. Het beachvoetvolley toernooi begint op Eerste Pink sterdag om 12.00 uur met de poulewedstrijden. Daarna gaan de sterkste twee ploegen door naar de kwartfinales, waarna er een knockout-systeem volgt. De finale wordt omstreeks 18.00 uur verwacht. nog natmaken. Eerder werd het dit seizoen in Eindhoven 3-0, een klare score. Wit-Rusland presenteerde zich echter aller minst als een stel minkukels. De herinnering aan de kwalificatie voor het EK van 1996 is ook nog te versin Minsk ging Oranj e on deruit (1-0), welke blamage Hiddink het EK leek te kosten. Tot het wereldnieuws door kwam: Luxemburg had van Tsjechië gewonnen! Thuis in Rotterdam voorkwam vervol gens eerst Winter ten koste van een rode kaart een voorsprong voor Wit-Rusland, waarna in de slotfase een waaibal van Trust- full en een ultieme duikpunter van Youri Mulder voor de 1-0 zorgden. Opluchting. Nederland is vanavond uiter aard favoriet, maar heeft in de kwalificatieserie tot nog toe wisselvallig gespeeld: redelijk tegen Wit-Rusland, een half uur prima uit bij Oostenrijk (0-3), goed maar niet goed genoeg te gen Tsjechië (1-1), schandalig slecht tegen Moldavië (met ge luk 1-2). Er werden negen goals gemaakt; Van Nistelrooij maak te er twee, de zeven andere goals waren van zeven anderen: See dorf, Kluivert, Davids, Van Bommel, Makaay, Hasselbaink en Cocu. Dat zegt iets over de balans in het elftal. Of beter: het gebrek er aan... Vermoedelijke opstelling: Van der Sar; Reiziger, Stam, De Boer, Van Bronckhorst; SeedorfVan Bommel, Cocu, Zenden; Kluivert, Van Nistel rooij. GPD Clarence Seedorf wacht geduldig tot de Wit-Russische politieman zijn foto heeft gevonden in drie dikke knipselboeken om te onderteke nen. foto Ed Oudenaarden/ANP doorSjaak Sinke MIDDELBURG - Zoals verwacht werd de derde editie van de ZLM-Don stadsloop volledig gedomineerd door de Marokkanen van het Pearl Benevia-team. Maar in de eindstand voor teams ging de de eerste plaats aan hun neus voorbij, omdat Suzan ne Geschiere, die door dit team was inge huurd om aan de voorwaarde van minstens een vrouw per team te voldoen, niet snel ge noeg was. Hierdoor ging de zege naar het team van Koolesport. Burgemeester Koos Schouwenaar schoot klokslag acht uur onder 'zijn' stadhuis een indrukwekkend veld van ruim driehonderd atleten op pad voor drie ronden van 25 kilo meter door de binnenstad van Middelburg. Meteen na zijn officiële taak sloot Schouwe naar aan het lange lint aan om zelf ook de wedstrijd af te maken. Na de eerste doorkomst was het al duidelijk dat de zege naar een Marokkaan zou gaan. De pas achttienjarige Said Ayada voerde het veld aan op de voet gevolgd door Said Kanfaoui en Jawad Bouazaoui. Op enkel meters volgde de Franse triatlonkampioen Pierre Dorez die op uitnodidiging van Floris Jan Koole paar Middelburg was gekomen. Robert Planting (Dynamica) liep toen nog in de voorste stelling maar zou later ver terug vallen. De overige Zeeuwen als Niels Koole, Theo Rabout, Kim Reynierse en Patrik van Queckelberghe liepen zo ongeveer op de twintigste plaats. Na de tweede ronde gaapte er al een gat van zeker 150 meter tussen de koplopers Ayada en Kanfaoui en de eerste achtervolger Baoazaoui. Rabout was opgerukt naar de vijfde stek met Koole, Woord en Beljaars in zijn spoor. Na zeveneneenhalve kilometer maakten Ayada en Kanfaoui niet eens meer een eindsprint van. Hand in hand kwamen ze over meet op de Markt waar Ayada als eerste werd geklasseerd. Rabout Bleef de beste Zeeuw met een verdienstelijke vijfde plaats voor Niels koole en veteraan Ruud Woord. Kim Reynierse, nog altijd lopend in een schitterende stijl, ging op de achtste plaats overall en tweede veteraan over de fi nish. John Overweel was de sterkste bij de mannen H50 en Rob Mol won de race bij de mannen H60. Karin Bastian (Merzaan) liep een sterke wedstrijd. Christel Verbeek (Arratoon tandartspraktijk) finishte binnen de mi nuut na winnares Bastian. Chantal Maat maakte met haar derde plaats het erepodi um vol. Advertentie MEGA-MEUBEL 1 O-DAAGSE Nu kopen, over 12 maanden betalen zonder rente. Pot. Nieuwendijk 89. Axel. Zeeuws-Vlaanderen. Telefoon (01 15) 56 20 10. Elke zondag geopend van 1 3.00 tot 18.00 uur. SieMatic keukenstudio 1u verdieping. Bezoek ons ook op internet: www.pot-axel.nl GRAAUW - De WTC Graauw heeft hard toegeslagen in de achtste wedstrijd van de Zeeuws-Vlaamse sterrittencompe. titie. De wielerploeg uit Graauw scoorde ruim 94 punten it deze tocht waarvoor overigens een tegenvallende belangstel, ling bestond. Door de wind die op kwam zetten, waren erin totaal slechts 137 rijders, die een stempel af kwamen halen het clublokaal van de WTC Graauw. Door deze hoge scon heeft de ploeg uit Graauw de leiding weer overgenomen van RTC Delta. De Terneuzenaren eindigden op de tweede plaats achter Graauw met daarna TC Has uit Sluiskil en tc Axel ren pectievelijk op de derde en vierde plaats. In het algemeen klassement heeft WTC Graauw nu 644,44 punten en dat zijn er ruim negentien meer dan TC Delta dat 625 punten heeften daarmee tweede is. Op de derde plaats staat TC Has met 595,48 punten. De Wielertoerist uit Eede is vierde met 550 45 punten en Axel vijfde met 536,47. ALKMAAR - AZ-verdediger Jannes Wolters keert met in. gang van 1 juli terug naar zijn oude club BVO Emmen. De 23- jarige Wolters gaat twee jaar op huurbasis bij de club uit de eerste divisie voetballen. Wolters komt uit de jeugdopleiding van Emmen en gold als talent. Hij verdiende zelfs een selectie in Jong Oranje. In 2000 maakte de voetballer de overstap naai Alkmaar, maar hij slaagde er niet in een vaste plaats in de ba sis te bemachtigen. AZ verhuurde hem daarom. ANP LONDEN - De Engelse voetbalclub Wimbledon is gisteren onder financiële curatele gesteld. De eerstedivisionist is in acute geldnood gekomen doordat de fans zich massaal van de club hebben afgekeerd. Dat is gebeurd uit protest tegen de plannen om Wimbledon te verhuizen naar een 80 kilometer verderop gelegen stadion. Sinds dat voornemen bekend werd, boycotten duizenden supporters de wedstrijden van Wimble don. Bij thuiswedstrijden zaten soms nog minder dan 2 mensen op de tribune. Door de teruglopende recettes is de bo dem van de portemonnee van Wimbledon in zicht gekomen. De curator liet de fans weinig hoop. Een verhuizing van Sel- hurst Park in Zuid-Londen naar Milton Keynes in het noor den van de stad is zeer vermoedelijk de enige mogelijkheid om het voortbestaan van de club veilig te stellen. RTR WEERSELO - Het springpaard De Sjiem van Olympisch kampioen Jeroen Dubbeldam zal niet meedoen aan het con cours hippique over twee weken in Aken, waar de vierdelan denwedstrijd om de prestigieuze Super League wordt sprongen. De schimmelruin heeft een spierontsteking in de rug en moet minstens vier weken rust nemen. Bondscoach Bert Romp heeft Albert Zoer aangewezen als vervanger. Zoer zal in Aken springen met Lowina. De Neder landse equipe moet goed presteren om degradatie te voorko men. Tot nog toe zijn de resultaten in de Super League onder maats. ANP PHILIPPINE - Jeffry's Lions sloot de dartscompetitie van de Z VDB met louter overwinningen afJet won zijn laatste wed strijd tegen De Gravin met 2-11. La Bamba was de enige for matie die nog wat tegenstand kon bieden. Het eindigde op eerbiedwaardige afstand als tweede. Middelburg ZLM-Don Stadsloop 7.5 km. Mannen H20:1. Sais Ayada (Pearl Benevia) 23.39, 2. Said Kanfaoui (Pearl Benevia) 23.39, 3. Jawad Bouazaoui (Pearl Benevia) 24.16, 4. Pierre Dorez (Koolesport) 25.01, 5. Theo Rabout (ROC nautic) 25.05, 6. Niels Koole (DoelKooleWant) 25.08, 7. Patrik van Quekelberghe (Arratoon) 25.46, 8. Franky Beljaars (APP) 26.15,9. Sander Oosterom ('t Haasje) 26.21, 10. Ron Vermaat (Os- sendrecht) 26.25. H40:1Ruud Woord (Thor) 25.25, 2. Kim Reynierse (Koolesport) 25.37, 3. Dirk Govaerts (Don Risico Beheer) 25.44, 4. Mauricia Gonzalez (Koole Sport) 26.11, 5. Wim Vos (SVRZ) 26.49. H50: 1. John Over weel (APP) 28.18, 2. Lein Lievense (Zee meermin) 30.02, 3. Wim Roose (AV'56) 30.26. H60: 1. Rob Mol (Veteranen Neder land) 31.37. Vrouwen: 1. Karin Bastian (Merzaan) 29.19, 2. Christel Verbeek (Arratoon) 30.04,3. Edith Gerards (Koolesport) 30.16,4. Chantal Maat (DoelKooleWant) 30.54, 5. Rudi Ravia (Kos ter) 31.05,6. Sjaan Maartense (AV'56) 31.48. Teamcompetitie: 1. Koolesport 6400 2. Pearl Benevia 6494, 3. Arratoon tandarts praktijk 6836, 4. APP onderhoud 7051, 5. Don Risico beheer 7068, 6. Zeemeermin 7252. Bridge Lamswaarde. Vijfde zitting parencompeti tie. A-lijn: 1. Gerarda Goossen/Ria Kint 61,92%, 2. Luc Allaerts/George de Vijlder 61,47, 3. Lau Blommaert/Eduard de Cock 59,69. B-lijn: 1. Maria van Waterschoot/Piet van Waterschoot 59,52%, 2. Fred Kerck- haert/Celina de Kort 58,04,3. Patrick Droes- beke/Hugo de la Ruelle 54,17. C-lijn: 1. Hec tor Burm/Aline du Puy 64,73%, 2. Henny Hiel/Jet Staal 57,59,3. Freek Witte/Jetty Wit te en Adrie Andriessen/Jo Lossie, beiden 50,89. Parijs. Roland Garros. Halve finales: Verkerk (Ned) - Coria (Argffll- 6 6-4 7-6, Ferrero (Spa/13) - Costa (Spa/9)6-3 7-6 6-4. Gemengddubbel, finale: Raymond/Bryan (VSt/2) - Lichovtsjeva/Bhupathi (Rus/lnd/31 6-3 6-4. Meisjes, halve finales: Doetsjevina (Rus) - Krajicek(Ned)6-4 6-2. Dubbel, halve finales: Krajicek/Bohmova (Ned/Tsj) - Bhambri/Mirza (Ind) 6-06-2. Nacompetitie. Groep A. FC Zwolle - FC Den Bosch 2-0 (1-0). 36 chard Roelofsen 1-0, 53. Richard Roelofsen 2-0. Scheidsrechter: Van Egmond. Aantal toeschouwers: 4450. Gele kaart: Uneken Den Bosch). Go Ahead Eagles - Helmond Sport 5-0 (2-0). 7. Dijk 1-0,38. Dijk 2-0, 67. Dijk 3-0,73. Wel- lenberg 4-0, 89. Yilderim 5-0. Scheidsrech ter: Haverkort. Aantal toeschouwers: 3M Gele kaart: Hulshoff (Go Ahead), Dassen. Hobbelen, Heesakkers (Helmond Sp). Groep B. Excelsior - Heracles Almelo 1-2 (0-1). 27 Platvoet 0-1, 70. Tibari 0-2, 77. EIHamdaoci 1-2. Scheidsrechter: Temmink. Aantal toe schouwers: 2153. Rode kaart: 85. Pinas IB- celsior) 2x geel, 89. Danny Buijs (ExcelsiorI 2x geel. Gele kaart: Jansen (Heracles). FC Volendam - Emmen 2-0 (1-0). 7. Maurice Buys 1-0, 78. Faria2-0. Scheidsrechter: Wt gereef. Aantal toeschouwers: 4000. Rote kaart: 88. Faria (Volendam). Darts Laatste competitieronde ZVDB: Rattlesna- kes-Jeffry's Lions 2 6-7, La Bamba 2-Tref- punt 3-10, 't Hoeckhuys-De Vlaanderen 9-4, La Bamba 1-Jeffry's Lions 3 3-10, De Gravin-Jeffry's Lions 1 2-11. Eindstand: 1. Jeffry's Lions 1 222-38, 2. La Bamba 1 175-85, 't Hoeckhuys 149-111, Trefpunt 149-111, Jeffry's Lions 3 147-113, De Gra vin 136-124, De Vlaanderen 99-161, Jef fry's Lions 2 99—161Jeffry's Lions 4 98-162, Rattlesnakes 84-176, La Bamba 2 72-188. Volleybal Belgrado. EK-kwalificatietoernooi, vrou wen, tweede fase. Eerste wedstrijd: Servië-Montenegro- Ne derland 3-1 (18-25 25-20 25-17 25-21), Grie kenland - Frankrijk 3-2. Stand: 1. Nederland 4-7 10-3), 2. Servië-Montenegro 4-7 (9-6), 3. Frankrijk 4-5 (7-9), 4. Griekenland 4-5(3-111- Amsterdam. World League, mannen. Groep C, vijfde wedstrijd: Nederland-Bul garije 1-3 (25-22 23-25 21-25 20-25). Hockey Brussel. Europa Cup I, mannen. Groep B: Bloemendaal (Ned) - CA Montrou- ge (Fra) 3-1 (1-1). Doelpunten Bloemendaal: Froger, De Nooijer en Klaver. Royal Leopold (Bell-Real Club (Spa) 4-2(1-1). Groep A: Gladbacher THC (Dui) - Cork Har lequins (Ier) 3-1 (1-1), Grunwald (Pol) - Rea ding (Eng) 2-1 (0-1). Den Bosch. Europa Cup I, vrouwen. Groep A: Den Bosch (Ned) - Pegasus (Ier) 8-1 (3-0). Doelpunten Den Bosch: Donners (2), Boomgaardt (2), Van Hees, Goderie, Van Bendegom, Booij. Klipper Hamburg (Dui) - HC Gintra Siauliau (Lit) 3-2(1-0). Groep B: Olton Warwickshire (Eng) - Mos kou (Rus) 4-1 (0-0), Kolos Borispol (Oek) - Glasgow Western (Sch) 2-2 (1-1). Schaken Istanbul. EK mannen. Zevende ronde: McShane (Eng) - Van Wely (Ned) 0-1, Lastin (Rus) - Nijboer(Ned) 1-0,Ti- viakov (Ned) - Romanisjin (Oek) 1/2-1/2, So- kolov (Ned) - Zaja (Krol 1-0, Reinderman - Pelletier (Zwi) 1/2-1/2, Markowski (Pol) - De Vreugt (Ned) 1-0, Azmaiparasjvili (Geo) - Aleksandrov (WRu) 1/2-1/2, Malachov (Rus)-Dautov (Rus) 1 -0, Sakajev (Rus) - Najer (Rus) 1-0. Stand: 1. Sakajev, Aleksandrov, Malachov 51/2,4. o.a. Van Wely 5,46. Soko- lov, Tiviakov 4, 92. Nijboer, Reinderman 3 1/2,164. De Vreugt 2 1/2. Lucky Day. 2-3-5-7-15-18-23-25-28-39-40-41 -46-49-55- 66-67-69-73-74. (onder voorbehoud) Waterpolo Kranj (Slv). EK waterpolo mannen, eerste ronde. Groep A: Nederland - Slowakije 12-11 n.v. (2-23-1 1-33-3/1-1/1-1/UM. Doelpuntenmakers Nederland: Url enSil* 3, Havenga 2, De Bruijn, Kramer, BooijenDe Jong 1. Wielrennen Bicicleta Vasca. Derde etappe, Aizarnazabal - Santuario Vir gen de Oro: 1Pecharroman (Spa) 187,6kilfr meter in 4.47.24,2. Perdiguero (Spa) 0.08,3 Casagrande (Ita), 4. Beloki (Spa), 5. Kintanc (Spa), 6. Zubeldia (Spa). Algemeen klasse ment: 1. Pecharroman 12.43.08, 2. Casa grande 0.44,3. Beloki, 4. Perdiguero 1.05,5 Zubeldia 1.07,6. Piepoli (Ita). Wielrennen Ronde van Duitsland. Vierde etappe, Ansbach-Bad Wurzbach: Quaranta (Ita) 222 kilometer in 4.52.54,2 Van Dijk (Ned), 3. Kirsipuu (Est), 4, Pol» (Dui), 5. Zabel (Dui), 6. Strazzer (Ita). Alge meen klassement: 1. Rast (Zwi) 19.06.44,2 Löwik (Ned) 0.11, 3. Zabel 1.45,4. Glomset (Oos) 1.56,5. Wesemann (Dui) 1.58,6. NoS Vega (Spa). _maandag_ Pinksterwedstrijden. Locatie: P'e Vonckbaan Hulst. Aanvang: 9.00 uur. ■II Wielrennen Koers WAOD Eede. Afstand: 75 km. SU" 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 78