Tweevoudig winnaar ontbreekt in duatlon Veel aanmeldingen toernooi De Bongerd Marokkanen lopen winst mis Jong Oranje bereikt nieuw dieptepunt Go Ahead pakt laatste kans op promotie Phillip Cocu op tijd fit voor interland tegen L uitslagen wb 20 zaterdag 7 juni 2003 Somaliër en Belg naar Hulst Wimbledon onder curatele Emmen huurt Wolters van AZ Spierontsteking bij De Sjiem Hoondert ligt op koers Invitatie wedstrijd Turnschool ES2 s T d k door Jochem Lippmann MINSK - Aan de lijdensweg van Jong Oranje onder bonds coach Wim Koevermans komt maar geen einde. De jeugdin- ternationals beleefden gister avond op bezoek bij Wit-Rus- land opnieuw een afgang: 1-2. Na die nederlaag kan het belof- teteam zich definitief niet meer plaatsen voor het Europees kampioenschap waarop uit eindelijk vier tickets voor de Olympische Spelen volgend jaar zomer in Athene zijn te verdienen. Jong Oranje haalde uit de vijf gespeelde EK-kwalificatie- wedstrijden slechts twee pun ten. Ook de oefenwedstrijden tegen Zuid-Korea en Duits land gingen kansloos verloren. De sfeer binnen de ploeg wordt slechter en slechter. In de aan loop van het duel tegen Wit- Rusland klaagden enkele spe lers over de bondscoach en het gedrag van enkele ploeggeno ten. Jong Oranje eindigde het ver loren duel met negen spelers. Jongen van Roda JC kreeg al in de vijftigste minuut de tweede gele kaart van de wedstrijd. Dingsdag moest in blessuretijd met een rode kaart kaart ver trekken omdat hij naar een te genstander sloeg. Verdediger Leiwakabessy opende in de 55e minuut ongewild de score. Hij passeerde zijn eigen doelman Zwarthoed. Biagenski verdubbelde de voorsprong in de 86e minuut, waarna invaller Kolk in de 87e minuut de eindstand bepaalde: 2-1. ANP DEVENTER - Go Ahead Eagles heeft gisteravond in groep A van de nacompetitie misschien wel de laatste kans op promo tie naar de eredivisie gegre pen door voor eigen publiek Helmond Sport te verslaan: 5-0. De Deventer club was er goed van doordrongen dat na de fikse nederlaag tegen FC Den Bosch (4-1) alleen een dikke overwin ning nog soelaas kon bieden. Dat was aan het spel af te zien. Go Ahead domineerde voor rust op alle fronten, zette de Braban ders vroeg vast en creëerde een reeks mogelijkheden. Uit twee daarvan scoorde Hu- bert Dijk. Beide treffers vielen op identieke wijze. Yilderim kwam door op rechts, zette maatgevoelig voor en Dijk werkte doeltreffend af. Hel mond Sport kon er weinig te genover stellen. Dat veranderde in de tweede helft niet. De eerste kans voor de bezoekers kwam pas in de 75e minuut. Opnieuw Dijk en invaller Niels Wellen- berg hadden de voorsprong toen al verdubbeld. Yilderim bepaal de vlak voor tij d de eindstand op 5-0. FC Zwolle zette een belangrijke stap in de richting van lijfsbe houd door FC Den Bosch met 2-0 te verslaan. De ploeg van Peter Boeve nam daardoor de leiding met een punt voor sprong op Go Ahead en Den Bosch. Richard Roelofsen was, niet voor het eerst, de grote man. De 33-jarige Zwolse spits, die na afloop van het seizoen naar Heracles vertrekt, maakte beide doelpunten. ANP Oranje wil zich revancheren door Henri van der Steen MINSK - Phillip Cocu is be schikbaar voor de EK-interland van vanavond in Minsk tegen Wit-Rusland. De reserve-aan voerder trapte zich gisteravond zonder problemen los voor een wedstrijd, waarin Oranje geen punten mag verspelen. Fernando Ricksen haakte intus sen af. De Limburger liep maan dag op de training een blessure op aan de hamstrings en bleek gisteren nog niet hersteld. Dick Advocaat weigerde een elftal bekend te maken, maar veron dersteld wordt, dat Van der Vaart - door het beschikbaar zijn van Cocu - op de bank be gint en dat Reiziger rechtsback wordt. Het enige vraagteken betreft de linksbuitenplaats. Zenden lijkt de voorkeur te krijgen boven Overmars. Op rechts speelt naar verwachting Seedorf. Oranje zal in de eerste plaats re vanche willen nemen voor de blamerende, met waardeloos voetbal en een hoop mazzel bij elkaar gespeelde zege in Molda vië, van begin april. En voor de onvergetelijke nederlaag tegen Wit-Rusland van 1995, in het zelfde stadion waar gisteravond werd getraind en vanavond wordt gevoetbald. Wit-Rusland is geen tegenstan der van naam; het land behoort niet tot de topvijftig van de we reldranglijst. Voor het EK van volgend jaar is het land intussen al uitgeschakeld, maar tegen het wereldberoemde Neder lands elftal zullen de Wit-Rus- sen graag alles uit de kast halen. In dat geval kan Oranje de borst door Sjaak Sinke OOST-SOUBURG - Nico Weer- kamp is maandag de grote afwe zige bij de derde etitie van de dorpsduatlon in Oost-Souburg. De atleet kampt al enige tijd met een hardnekkige blessure. Weerkamp won tweemaal in Oost-Souburg. De aandacht gaat nu uit naar Armand van der Smissen (Til burg), Sandor Mol (Bleiswijk) en de Belg Loic Helin. Verder kunnen de Zuid-Afrikaan Alis- ter McCaw en de junior Clark Mulder zich mengen in de strijd om de podiumplaatsen Nederlands kampioen Huub Maas (Etten-Leur) werd ook nog door de organisatie bena derd, maar na twee zware Po- werman-duatlons vond hij het raadzaam om een rustperiode in te bouwen. Jordy Meerman doorWilly van Leeuwen KLOETINGE - Vanaf Tweede Pinksterdag wordt op de banen van LTC de Bongerd het Open Trendz/De Bongerd tennistoer nooi gehouden. De animo voor dit toernooi is weer veel groter dan vorig jaar. Er hebben zich 148 deelnemers gemeld bij de wedstrijdleiding. Niet alleen met het toernooi gaat het prima, ook met LTC de Bongerd zelf gaat het voor de wind. De Kloetingse tennisver eniging werd in 1969 opgericht en had 120 leden en de beschik king over twee tennisbanen. In- HULST - Voor de Pinksterwed strijden van atletiekvereniging RKHAV hebben zich nog twee gerenommeerde atleten inge schreven. De Somaliër Yassin Mahamoud heeft zich aangemeld voor de 800 meter. Daarop heeft hij een pr van 1.48. Op de 3000 meter komt ook de Belg Pieter Desmet (20) uit. Hij werd vierde op het EK veldlopen in Kroatië in 2002. nog natmaken. Eerder werd het dit seizoen in Eindhoven 3-0, een klare score. Wit-Rusland presenteerde zich echter aller minst als een stel minkukels. De herinnering aan de kwalificatie voor het EK van 1996 is ook nog te vers: in Minsk ging Oranje on deruit (1-0), welke blamage Hiddink het EK leek te kosten. Tot het wereldnieuws door kwam: Luxemburg had van Tsjechië gewonnen! Thuis in Rotterdam voorkwam vervol gens eerst Winter ten koste van een rode kaart een voorsprong voor Wit-Rusland, waarna in de slotfase een waaibal van Trust- full en een ultieme duikpunter van Youri Mulder voor de 1-0 zorgden. Opluchting. Nederland is vanavond uiter aard favoriet, maar heeft in de kwalificatieserie tot. nog toe wisselvallig gespeeld: redelijk tegen Wit-Rusland, een half uur prima uit bij Oostenrijk (0-3), goed maar niet goed genoeg te gen Tsjechië (1-1), schandalig slecht tegen Moldavië (met ge luk 1-2). Er werden negen goals gemaakt; Van Nistelrooij maak te er twee, de zeven andere goals waren van zeven anderen: See dorf, Kluivert, Davids, Van Bommel, Makaay, Hasselbaink en Cocu. Dat zegt iets over de balans in het elftal. Of beter: het gebrek er aan... Vermoedelijke opstelling: Van der Sar; Reiziger, Stam, De Boer, Van Bronckhorst; Seedorf, Van Bommel, Cocu, Zenden; Kluivert, Van Nistel rooij. GPD (Middelburg) is de enige Zeeuw die om 15.30 uur in de bonds wedstrijd mag starten. De organisatie wijkt af van de formule, die gebaseerd is op 10 km lopen, 30 km fietsen en 5 km lopen. In Souburg wordt er af wisselend vijfmaal een ronde van 1.8 kilometer gelopen en vier keer een blok van drie ron den gefietst. Hoewel de afstan den kort zijn, vinden de duatle- ten dit een zware opgave. Er moet immers steeds van het lo pen op het fietsen worden over geschakeld. De dorpsduatlon in Souburg telt mee voor het landelijke Timex-duatloncircuit en voor het Van Tongeren Zeelandcir cuit. Om 14.00 uur gaan de vrouwen en de veteranen van start. De eerste serie van de dorpsduatlon gaat om 12.30 uur van start met de recreanten en de jeugd. middels is het ledental gegroeid naar 400 leden en daarom heeft de gemeente Goes toestemming gegeven voor de aanleg van een vijfde baan. Rikkert van de Wel is de grote favoriet voor de eindzege in het enkel 5. Hij moet de concurren tie aangaan met Erwin de Key- zer, Sander van Buren en Roy van Hartingsveldt. Bij de vrou wen staat Tamara Uitterhoeve als eerste geplaatst. Die heeft in Marjan van den Ende haar grootste concurrente. Indeling. VE 617+: 1 Tamara Uitter hoeve 2 Marjan van den Ende, VE 7 17+: 1 Annelies Heijens 2 Ciska Gorsse, VE 8 17+: 1 Monique van Driel 2 Helen Ulijn, VD 6 17+1 Ris- seeuw/Hoogesteger 2 Versteeg/de Marco, VD 7 35+: 1 Remijn/Kole 2 Van Keulen/Duijnhouwer, VD 8 17 1 Pijnen/Walraven 2 Sergueeva- Van Driel, ME 5: 1 Rikkert van de Wel 2 Envin de Keijzer3 Sander van Buren 4 Roy van Hartingsveldt, ME 6' 17+: 1 Rens de Klerk 2 Sjaak Lo- kerse, ME 6 35+: 1 Rens de Klerk 2 Bart Dorssers, ME 717+: 1 Paul Hof man 2 William Korstanje 3 Plans Westdorp 4 Piet Verwijs, ME 7 35+: 1 Koos van Gastel 2 Hans Westdorp, ME 8 17+1 Nic Niculae 2 Richard Schouten, MD 5:1 Katsman/Meijer 2 Hendriksen/Paauwe, MD 7 17+: 1 Remijn/van Keulen 2 Boone/Gies 3 Van Stel/Dagevos 4 Harinck/Ha- rinck, GD 5: 1 Davidse/Eversdijk 2 Van den Ende/Katsman. door Sjaak Sinke MIDDELBURG - Zoals verwacht werd de derde editie van de ZLM-Don stadsloop volledig gedomineerd door de Marokkanen van het Pearl Benevia- team. Maar in de eindstand voor teams ging de de eerste plaats aan hun neus voorbij, omdat Suzanne Geschiere, die door dit team was ingehuurd om aan de voorwaarde van minstens een vrouw per team te voldoen, niet snel genoeg was. Hierdoor ging de zege naar het team van Koolesport. Burgemeester Koos Schouwenaar schoot klokslag acht uur onder 'zijn' stadhuis een indrukwekkend veld van ruim driehonderd atleten op pad voor drie ronden van 2.5 kilometer door de binnenstad van Middelburg. Meteen na zijn officiële taak sloot Schouwenaar aan het lange lint aan om zelf ook de wedstrijd af te maken. Na de eerste doorkomst was het al duide lijk dat de zege naar een Marokkaan zou gaan. De pas achttienjarige Said Ayada voerde het veld aan op de voet gevolgd door Said Kanfaoui en Jawad Boua- zaoui. Op enkel meters volgde de Franse triatlonkampioen Pierre Dorez die op uitnodidiging van Floris Jan Koole naar Middelburg was gekomen. Robert Plan ting (Dynamica) liep toen nog in de voor ste stelling maar zou later ver terugval len. De overige Zeeuwen als Niels Koole, Theo Rabout, Kim Reynierse en Patrik van Queckelberghe liepen zo ongeveer op de twintigste plaats. Na de tweede ronde gaapte er al een gat van zeker 150 meter tussen de koplopers Ayada en Kanfaoui en de eerste achter volger Baoazaoui. Rabout was opgerukt naar de vijfde stek met Koole, Woord en Beljaars in zijn spoor. Na zeveneneen- halve kilometer maakten Ayada en Kan faoui niet eens meer een eindsprint van. Hand in hand kwamen ze over meet op de Markt waar Ayada als eerste werd ge klasseerd. Rabout Bleef de beste Zeeuw met een verdienstelijke vijfde plaats voor Niels koole en veteraan Ruud Woord. Kim Reynierse, nog altijd lopend in een schitterende stijl, ging op de acht ste plaats overall en tweede veteraan over de finish. John Overweel was de sterkste bij de mannen H50 en Rob Mol won de race bij de mannen H60. Karin Bastian (Merzaan) liep een sterke wedstrijd. Christel Verbeek (Arratoon tandartspraktijk) finishte binnen de mi nuut na winnares Bastian. Chantal Maat maakte met haar derde plaats het erepo dium vol. LONDEN - De Engelse voetbalclub Wimbledon is gisteret onder financiële curatele gesteld. De eerstedivisionist isj acute geldnood gekomen doordat de fans zich massaal van dl club hebben afgekeerd. Dat is gebeurd uit protest tegen A plannen om Wimbledon te verhuizen naar een 80 kilomete- verderop gelegen stadion. Sinds dat voornemen bekend werd boycotten duizenden supporters de wedstrijden van Wimbl?. don. Bij thuiswedstrijden zaten soms nog minder dan 2001 mensen op de tribune. Door de teruglopende recettes is debit dem van de portemonnee van Wimbledon in zicht gekomen De curator liet de fans weinig hoop. Een verhuizing van Set hurst Park in Zuid-Londen naar Milton Keynes in het noot- den van de stad is zeer vermoedeli j k de enige mogelijkheid on het voortbestaan van de club veilig te stellen. RTR ALKMAAR - AZ-verdediger Jannes Wolters keert met ij. gang van 1 juli terug naar zijn oude club BVO Emmen. De23. jarige Wolters gaat twee jaar op huurbasis bij de club uitdf eerste divisie voetballen. Wolters komt uit de jeugdopleiding van Emmen. Hij verdiende zelfs een selectie in Jong Oranje,! 2000 maakte de voetballer de overstap naar de Alkmaar® eredivisieclub, maar hij slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een vaste plaats in de basis te bemachtigen. AZ daarom akkoord met de verhuur. ANP WEERSELO - Het springpaard De Sjiem van Olympisch kampioen Jeroen Dubbeldam zal niet meedoen aan het con cours hippique over twee weken in Aken, waar de vierdelan- denwedstrijd om de prestigieuze Super League wordt sprongen. De schimmelruin heeft een spierontsteking in de rug en moet minstens vier weken rust nemen. Bondscoach Bert Romp heeft Albert Zoer aangewezen als vervanger. Zoa zal in Aken springen met Lowina. De Nederlandse equipe moet goed presteren om degradatie te voorkomen. Tot nogtos zijn de resultaten in de Super League ondermaats. ANP 's-HEERENHOEK - Eddy Hoondert uit Wolphaartsdijk,ti- tel verdediger in het driebandentoernooi Walk Inn, ligt ookdii jaar weer op koers. Was zijn optreden in de voorronden ai sterk, in de kwartfinale was dat indrukwekkend. Met 20-5 ic 22 beurten werd Daan Weststrate uit 's Heerenhoek achteloos terzijde geschoven. Ook het optreden van André Kareis mocht er zijn. Hij zette Kimmo Pankow aan de kant. Bij eet tussenstand van 14-13 werd in de negentiende beurt depart) in een keer afgesloten via een serie van 6:20-13. Dennis Fran se uit Kwadendamme en Albert de Jonge uit 's Heerenhoek maakten er een spannende partij van die Franse nipt in zij» voordeel besliste: 20-19 na 37 beurten. Jos Capello had geen kind aan Kees Rokven: 20-5 in 33 beurten. VLISSINGEN - De stichting Turnschool Zeeland houdt maandag een invitatietoernooi voor vrouwen. Op het pro gramma staat een individuele meerkamp voor turnsters die uitkomen op NWS- en Top LOS-niveau. Er zijn drie strijdronden. Tijdens de pauze geeft Nederlands kampioen! ritmische gymnastiek Anna Pobokova een demonstratie toernooi wordt in het Scheldekwartier in Vlissingen gehou den. De aanvang is 9.00 uur. Clarence Seedorf wacht geduldig tot de Wit-Russische politieman zijn foto heeft gevonden in drie dikke knipselboeken om te onderteke nen. foto Ed Oudenaarden/ANP Middelburg ZLM-Don Stadsloop 7.5 km. Mannen H20:1. Sais Ayada (Pearl Benevia) 23.39, 2. Said Kanfaoui (Pearl Benevia) 23.39, 3. Jawad Bouazaoui (Pearl Benevia) 24.16,4. Pierre Dorez (Koolesport) 25.01, 5. Theo Rabout (ROC nautic) 25.05, 6. Niels Koole (DoelKooleWant) 25.08, 7. Patrik van Quekelberghe (Arratoon) 25.46, 8. Franky Beljaars (APP) 26.15,9. Sander Oosterom ('t Haasje) 26.21, 10. Ron Vermaat (Os- sendrecht) 26.25. H40:1Ruud Woord (Thor) 25.25, 2. Kim Reynierse (Koolesport) 25.37, 3. Dirk Govaerts (Don Risico Beheer) 25.44, 4. Mauricia Gonzalez (Koole Sport) 26.11, 5. Wim Vos (SVRZ) 26.49. H50: 1. John Over weel (APP) 28.18, 2. Lein Lievense (Zee meermin) 30.02, 3. Wim Roose (AV'56) 30.26. H60: 1. Rob Mol (Veteranen Neder land) 31.37,2. Rein Swint (Veteranen neder- land) 32.145, 3. Simon Maljaars (RAV Zee land) 33.48. Vrouwen: 1. Karin Bastian (Merzaan) 29.19, 2. Christel Verbeek (Arratoon) 30.04,3. Edith Gerards (Koolesport) 30.16,4. Chantal Maat (DoelKooleWant) 30.54, 5. Rudi Ravia (Kos ter) 31.05,6. Sjaan Maartense (AV'56) 31.48. Teamcompetitie: 1. Koolesport 6400 2. Pearl Benevia 6494, 3. Arratoon tandarts praktijk 6836, 4. APP onderhoud 7051, 5. Don Risico beheer 7068, 6. Zeemeermin 7252. doe BU dei de ho« gra eilf afd teu hui leg ge r bel De sta aai vai uit vai we alt: toe ligl wo om het koi bai za; aai wi; Be dei me lat sei de Victoria; tweede kal M. Joosse, Edele Hand boog; derde kal R. Vermeule, Victoria;vier de kal F. Rentmeester, Willem Teil. Wip 2: eerste hoofdvogel Patr. de Jonge, Zeelandia; tweede hoofdvogel H. Franse, Willem Teil; derde hoofdvogel M. de Jonge, Soranus II; eerste zijvogel P. W. Oosthoek, Vrije Schutters; tweede zijvogel F. Rent meester, Willem Teil; derde en vierde zijvo gel J. Platschorre, Zorgvlied; vijfde zijvogel E. Geelhoed, Willem Teil; eerste kal P.Vette, Concordia; tweede kal M. den Belg, Robin Hood; derde kal H. Schipepr, Victoria;vierde kal M. den Belg, Robin Hood; vijfde kal M, Goeree, Zorgvlied. Wip 3: eerste hoofdvogel R. Klippel, Zorg vlied; tweede hoofdvogel Sj. Raas, Vic eerste zijvogel H. Franse, Willem Teil; de zijvogel I. Helmstrijd, Edele Handboog; derde zijvogel J. Platschorre, Zor vierde zijvogel Sj. Raas, Victoria; eerste kai M. de Jonge, Soranus II; tweede enderdekal R. Klippel, Doel naar Hoger; vierde kal lo ting. Blokschieting. Wip 1M. de Jonge, Soranus II; wip 2: P. Verbart; wip 3: H. Franse,beider Willem Teil. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-3-5-7-15-18-23-25-28 39-40-41-46-49-55- 66-67-69-73-74. (onder voorbehoud) Brussel. Europa Cup I, mannen. Groep B: Bloemendaal (Ned) - CA Montrou- ge (Fra) 3-1 (1-1). Doelpunten Bloemendaal: Froger, De Nooijer en Klaver. Royal Leopold (Bel) -Real Club (Spa) 4-2 (1-1). Groep A: GladbacherTHC (Dui) - Cork Har lequins (Ier) 3-1 (1-1), Grunwald (Pol) - Rea ding (Eng) 2-1 (0-1). Den Bosch. Europa Cup I, vrouwen. Groep A: Den Bosch (Ned) - Pegasus (Ier) 8-1 (3-0). Doelpunten Den Bosch: Donners (2), Boomgaardt (2), Van Hees, Goderie, Van Bendegom, Booij. Klipper Hamburg (Dui) - HC Gintra Siauliau (Lit) 3-2 (1-0). Jeu de boules Goes. 50+ toernooi, 1. Janny Elve en Paul Hermsen 35 punten; 2. Daniël Soaresen Sal vador Prior 32, 3. Annie Lalleman en Ed Janssens32. Parijs. Roland Garros. Halve finales: Verkerk (Ned) - Corla (Arg/7 6 6-4 7-6, Ferrero (Spa/13) - Costa (Spa/9)6-3 7-6 6-4. Gemengddubbel, finale: Raymond/Biys' (VSt/2) - Lichovtsjeva/Bhupathi (Rus/lnd: 6-3 6-4. Meisjes, halve finales: Doetsjevina (Rus) Krajicek (Ned) 6-4 6-2. Dubbel, halve finales: Krajicek/Bohmov: (Ned/Tsj) - Bhambri/Mirza (Indl 6-06-2. Voetbal ii da Kt ho do Mi wi zu ka w; de Di af tri SI dc zi; OF ht Zi gf in d; gi h< w Schaken Istanbul. EK mannen. Zevende ronde: McShane (Eng) - Van Wely (Ned) 0-1, Lastin(Rus)-Nijboer(Ned) 1 -0, Ti- viakov (Ned) - Romanisjin (Oek) 1/2-1/2, So- kolov (Ned) - Zaja (Kro) 1-0, Reinderman - Pelletier (Zwi) 1/2-1/2, Markowski (Pol) - De Vreugt (Ned) 1-0, Azmaiparasjvili (Geo) - Aleksandrov (WRu) 1/2-1/2, Malachov (Rus)-Dautov (Rus)1-0, Sa"kajev (Rus) - Najer (Rus) 1-0. Stand: 1. Sakajev, Aleksandrov, Malachov 51/2,4. o.a. Van Wely 5,46. Soko- lov, Tiviakov 4, 92. Nijboer, Reinderman 3 1/2,164. De Vreugt 2 1/2. De latere winnaar Said Ayada (links) loopt gezamenlijk op met de latere nummer twee Said Kanfaoui. foto Lex de Meester Schietingen Edele Handboog Oudelande. Wip 1: eerste hoofdvogel W. de Vrieze, Westdorpe; twee de hoofdvogel; R. Dossche, Terneuzen; eer ste zijvogel B. de Jonge, Spes Nostra; twee de zijvogel Sj. Raas, Victoria; derde zijvogel B. de Jonge, Spes Nostra; vierde zijvogel M. Wisse, Terneuzen; eerste kal J. Braam, Ede le Handboog; tweede kal J. van Steenber gen, derde kal D. Boonman, vierde kal J. Rentmeester, allen Willem Teil. Wip 2: eerste hoofdvogel Chr. Vermandei, Zuiddorpe; tweede hoofdvogel J. Rent meester, Willem Teil; eerste zijvogel Chr. Vermandei, Zuiddorpe; tweede zijvogel Pa tr. de Jonge, Zeelandia; derde zijvogel M, den Belg, Robin Hoodl vierde zijvogel G. Valcke, Sint Sebastiaan; eerste kal Sj. Raas, Victoria;tweede kal M. de Jonge, Soranus II; derde kal P. W. Oosthoek, Vrije Schutters; vierde kal H. Koens, Zeelandia. Klompenschieting Ovezande. Wip 1: eerste hoofdvogel M. Goeree, Zorgvlied; tweede hoofdvogel M. de Jonge, Soranus II; eerste zijvogel M. Joosse, Edele Handboog; twee de zijvogel M. den Belg, Robin Hood; derde zijvogel C. Jeremiasse, Zorgvlied; vierde zij vogel P. Repkes, eerste kal Sj. Raas, beiden Nacompetitie. GroepA. FC Zwolle - FC Den Bosch 2-0 (1-0). 36' chard Roelofsen 1-0, 53. Richard Roelof 2-0. Scheidsrechter: Van Egmond. AanU toeschouwers: 4450. Geie kaart: Unek (Den BoschI. Go Ahead Eagles - Helmond Sport 5-0 (24j 7. Dijk 1-0, 38. Dijk 2-0, 67. Dijk 3-0,73. W lenberg 4-0, 89. Yilderim 5-0. Scheidstm ter: Haverkort. Aantal toeschouwers: 3U, Gele kaart: Hulshoff (Go Ahead), Dasst Hobbelen, Heesakkers (Helmond Sp). Groep B Excelsior - Heracles Almelo 1-2 10-11 Platvoet 0-1, 70. TibariO-2, 77. EIHamtht 1-2. Scheidsrechter: Temmink. Aantal®, schouwers: 2153. Rode kaart: 85. Pinaslv celsior) 2x geel, 89. Danny Buijs Excelst 2x geel. Gele kaart: Jansen Heracles). FC Volendam - Emmen 2-0 (1-0). 7 Af* Buys 1-0, 78. Faria2-0. ScheidsrechterM gereef. Aantal toeschouwers: 4000. n® kaart: 88. Faria (Volendam). Belgrado. EK-kwalificatietoernooi, r- wen, tweede fase. Eerste wedstrijd: Servië-Montenegro-* derland 3 1 (18-25 25-20 25-17 25-21),0" kenland - Frankrijk 3-2. Stand: 1. Nedew 4-7 (10-3), 2. Servië-Montenegro 4-7 (Mb Frankrijk 4-5 (7-9), 4. Griekenland 4-5(3' Amsterdam. World League, mannen. Groep C, vijfde wedstrijd: Nederland-»- garije 1-3 (25-22 23-25 21-25 20-25). Ronde van Duitsland. Vierde etappe, Ansbach-Bad Wurzba® Quaranta (Ita) 222 kilometer in 4.52.0''.- Van Dijk (Ned), 3. Kirsipuu (Est), 4. P* (Dui), 5. Zabel (Dui), 6. Strazzer (lta).«: meen klassement: 1. Rast (Zwi) 19.06.44- Löwik (Ned) 0.11, 3. Zabel 1.45,4. Glon» (Oos) 1.56,5. Wesemann (Dui) 1.58,6. Noe Vega (Spa). Hengelo. Nacht van Hengelo. 1. McEwen (Aus) 90 km in 2.12.47,2. Re' rink (Ned), 3. De Groot (Ned)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 66