Ben jij de zekerheid die jptiBQzoekt? Een conciërge Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale Praktijkschool Het Bolwerk J W G- Administraties (aankomend) assistent accountant m/v De Leukste banen in je buurt. Dactylo kent ze. kW CAISSIÈRES Voor 24 uur per week VERKOOPMEDE WERK(5 T)ERS VERSLIJN Voor 24 uur per week 'Met de formule van JUMBO: 'de zeven zekerheden', staat de consument meer dan ooit centraal. In elke JUMBO Supermarkt vindt onze klant een compleet assortiment met veel aandacht voor verse producten van uitstekende kwaliteit. De medewerkers van JUMBO vervullen elke dag met veel gevoel voor service hun taak. Daarom trekken onze winkels steeds meer bewuste consumenten aan die op zoek zijn naar een supermarkt met de laagste prijzen, een compleet assortiment en een hoog serviceniveau'. te Middelburg Chauffeurs m/v Productiemedewerkers m/v pfactylo administratief commercieel medewerk(st)er (f.t./p.t.) Wegens het succes van ons filiaal in Middelburg zoeken wij kandidaten voor de volgende vacatures: m/v Heb je interesse, schrijf don een brief naar: JUMBO Supermarkten B.V. ta.v. de heer H. Daems Sir. W. Curchilllaan 49 4333 BB MIDDELBURC tel. 0118-612844 Via e-mail: hrm@jumbosuperrnarkten.nl U Als caissière ben jij het visitekaartje van JUMBO. Klantvriendelijkheid zie jij als een uitdaging. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de accurate afhandeling van betalingen. Als verkoopmedewerk(st)er ben jij verantwoordelijk voor een goed verkoopadvies aan onze consumenten. Je takenpakket bestaat uit het verkopen, presenteren en adviseren van vers producten. Vind jij het leuk om klantgericht en actief bezig te zijn in een afwisselende functie, informeer dan voor een leuke baan! WAT HEEFT JUMBO JOU TE BIEDEN: - Een zelfstandige baan binnen een gezond bedrijf met een collegiale werksfeer - Diverse opleidings- en doorgroeimogelijkheden - Goed salaris in overeenstemming met de functie en CAO - Vakgerichte cursusmogelijkheden zaterdag 7 juni 2003 een jong team fiscaal adviseurs is op zoek naar een voor een full-time dienstverband ...groeien naar het zelfstandig beheren van relaties zowel interne als externe opleidingsmogelijkheden. Heb je een MBO Administratief of HEAO Accountancy opleiding gevolgd, stuur dan je sollicitatiebrief en CV naar JWG-Administraties, Fr. den Hollanderlaan 21, 4461 HL te Goes. Voor inlichtingen kun je bellen met Wim Faasse of Jaco Bruijn 0113-216495 Het Bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs in Zeeland vraagt voor Deze vacature ontstond door verdrietige omstandigheden. Werktijdsfactor: 0.5395 (19 uur) Werktijden: in overleg, bij voorkeur's morgens Vanaf 19 juni 2003, voor bepaalde tijd tot 19 juni 2004 Daarna, bij goed functioneren, kan een vaste benoeming overwogen worden. Salaris: schaal 3. Wij zoeken een collega die: - goed met onze doelgroep kan omgaan - goed in het team past beschikt over een brede technische bekwaamheid in staat is planmatig te werken - voldoende kennis heeft van iet - beschikt over enthousiasme, inzet, begrip, inzicht, geduld, flexibiliteit, relativeringsvermogen en een flinke persoonlijke uitstraling. Wij bieden: - een persoonlijke begeleiding een sterk betrokken team en een prima werksfeer een kleinschalige werkomgeving - vanaf juli een prachtig nieuw gebouw - een collega conciërge. Informatie: directeur L. P van Duivendijk 0110-627697 (school)/616031 (thuis), collega conciërge T. Kaats 0110-627697 (school)/0113-622791 (thuis). Richt uw brief tot uiterlijk 14 juni aan: Bestuur Stichting Samenwerkingsscholen voor SO en VSO in Zeeland, Verwerijstraat 51,4331 TB Middelburg. Selectie brieven op 16 juni, geselecteerde kandidaten wordt gevraagd een dagdeel mee te lopen op 17juni. Gesprekken op 10 juni. Wij zoeken vanaf begin juli tot eind augustus (en mogelijk langer) een chauffeur voor het ophalen en wegbrengen van flexkrachten. Omdat er mogelijk in 2-ploegen gewerkt wordt, is het belangrijk dat je flexibel bent. Je bent inzetbaar voor 15 tot 35 uur per week. Voor een groente verwerkend bedrijf op Baarland zoeken wij vanaf begin juli tot eind augustus (en mogelijk langer) nog een aantal productiewerkers. Er wordt mogelijk in 2-ploegen gewerkt. Ook dient er rekening gehouden te worden met overwerk. Vervoer wordt verzorgd door Dactylo. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo in: Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019 Middelburg, Gravenstraat 12, 0118-624000 www.dactylo.nl UITZEN DBURO Area Retail is actief als consultant voor de retail. Onze opdrachtgevers zijn divers: zowel regionale bedrijven als internationale grootwinkelbedrijven en particuliere beleggers mogen wij tot onze clientèle rekenen. ^■■hETAI^BEDRIiFSHllSVESTlNG In verband met toename van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Wij vragen: - opleiding op administratief/-secretarieel gebied, danwel aantoonbare werkervaring in soortgelijke funktie. - goede kennis van duitse taal in woord en geschrift is een "must" - goede kennis van franse taal in woord en geschrift is een pre - kennis van diverse pc-programma's: word, excel, outlook, internet - liefst ervaring met verwerking van gegevens in een database. Wij zoeken: - iemand die na een inwerkperiode in staat is zelfstandig te werken. - iemand die er niet tegenop ziet alleen te werken - iemand die communicatief vaardig m.n. aan de telefoon (duits/frans) - iemand die initiatief durft te nemen Herken jij jezelf hierin? Stuur dan je sollicitatie per brief of e-mail voorzien van je c.v. (liefst met pasfoto) aan: Area Retail bv, t.a.v. de heer N. Fierloos, Vogelzangsweg 6,4461 NG Goes. E-mail: info@arcaretail.nl Tel.: 0113-216352. Website: www.arcaretail.nl n

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39