Zeeuws-Vlaanderen PZC van derzn PEIJL^Techniek Saam ■71/ PZC W7 praktijkbegeleider (m/v) V/ISSENKERKE, KORTGENE DEBITEURENBEWAKING noörd-beveland SPD-ZEELAND WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN Beleidsmedewerker Juridische Zaken/openbare orde, veiligheid en rampenbestrijding (m/v) Sea Way Wtb-er als Hoofd Technisch Bedrijfsbureau Engineer E/l Procestechnoloog Hoofd financiële administratie (m/v) Praktisch Pedagogische Gezinsbegeleid(st)er/consulent opvoedkundige ondersteuning zaterdag 7 juni 2003 IIISIÉ y Zeeuws -Vlaanderen PEIII/ Techniek www.techniek.nl PEIJLGroep voor 36 uur per week Mercuri Urval De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2200 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Bij de afdeling Personeelszaken en Opleidingen ontstaat, ZorgSaambreed, een vacature voor de functie van: Voor 34 uur per week, waarvan 16 uur t,b.v. de divisie Thuiszorg en 18 uur tb.v. de divisie Ziekenhuis. Uw werk zaamheden gaat u verrichten vanuit de standplaats Terneuzen. UW TAKEN: U bent ats praktijkbegeleider verantwoordelijk voor een effectieve en efficiënte uitvoering van de praktijkopleiding van leerlingen die een opleiding volgen. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor een effectieve begeleiding en beoordeling van leerlingen en stagiaires van diverse schoten en opleidingen, vanuit zowel de beroepsopleidende- als de beroeps begeleidende/duale leerweg. U levert een bijdrage aan de continuïteit en de kwaliteit van het leerproces van de teerling/stagiaire en u regelt en orga niseert de praktijkcomponent van de opleiding. U ontvangt voor uw werkzaamheden functionele ondersteuning. UW INBRENG: tl bent in het bezit van een HBO diploma, bijvoorbeeld HBO-V, met minimaal 2 jaar praktijkervaring. Verder bent u bereid tot het volgen van een opleiding die gericht is op het verder bekwamen als praktijkbegeleider. U heeft voldoende inhoudelijke kennis van het verplegend en/of verzorgend beroep. U beschikt over goede sociale vaardigheden en organisatorische kwaliteiten en goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. U heeft affiniteit met en belangstelling voor leerlingen en stagiaires en u heeft affiniteit met en belangstelling voor opleidingsactiviteiten van alle diensten/afdelingen binnen de Stichting ZorgSaam. WIJ BIEDEN: Een functie voor onbepaalde tijd. Uw salaris bedraagt minimaal 2121 en maximaal 2848 bruto per maand bij een fulltime dienstverband 36 uur). De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 50. Er wordt uitgegaan van de CAO Ziekenhuizen. INLICHTINGEN: Voor meer informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer J. Mank, hoofd opleidingen divisie Ziekenhuis, tel. 0115 - 688 454. SOLLICITATIES: Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV dient uiterli/k 20 juni 2003 in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan ZorgSaam Zeeuws- Vlaanderen, afdeling Personeelszaken en Opleidingen, t.a.v. mevrouw M. Buijck, personeelsfunctionaris divisie Thuiszorg, Postbus 73, 4530 AB Terneuzen. Meer informatie over ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen vindt u op www.zorgsaam.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. KRANT ZEELAND is onderdeel van de Van der Peijl Groep, een technische groot handelsketen met in totaal 18 vestigingen in Zuidwest Nederland en België. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 350 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteits artikelen aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek, gereedschappan (werkplaats-equipment) en automaterialen/truckdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen en reinigingstechniek. If- H I LH 1 Voor de centrale administratie te Goes zijn wij op zoek naar een: M/V fulltime - opleiding HAVO/MEAO; - enkele jaren relevante werkervaring; - leeftijd tot 40 jaar; Wij bieden: - afwisselend werk binnen jong team; - goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de Technische Groothandel. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: Van der Peijl Groep, T.a.v. de heer C.J. van Anrooy Postbus 22, 4460 AA Goes e-mail: jva@techniek.nl acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld f gemeente De gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 7200 inwoners, gelegen in het centrum van Zeeland. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee sectoren: Grondgebiedzaken en Samenlevingszaken en een stafafdeling. De organisatie zal sterk procesgeoriënteerde gaan opereren vanuit de visie "de klant centraal". Momenteel zijn we bezig met de ontwikkeling van een centraal loket, de zogenaamde "gemeentewinkel". Binnen de staf zijn een aantal organisatiebrede ondersteunende taken ondergebracht zoals P&O, ICT, Bestuurszaken, Communicatie/voorlichting, Juridische zaken, openbare orde, veiligheid en rampenbestrijding. Wij zoeken een: Wat wordt uw taak? U bent verantwoordelijk voor het zorgdragen van beleidsvoorbereiding,- advisering en -uitvoering op juridisch en bestuurlijk en op het gebied van openbare orde, veiligheid en rampenbestrijding. Meer specifiek gelden de volgende functiebestanddelen: - Onderzoekt/vertaalt ontwikkelingen, beoordeelt de effectiviteit van bestaand beleid, doet voorstellen met betrekking tot het ontwikkelen of wijzigen van bestaand beleid op het juridisch terrein. - Draagt zorg voor de implementatie van nieuwe bestuurlijke wetgeving. - Draagt oplossingen aan bij problemen bij het realiseren van gemeentelijk beleid, ontwikkelt alternatieven, concipieert nota's en voorstellen en verzorgt complexe vergunningaanvragen. - Verricht werkzaamheden op het terrein van juridische kwaliteitszorg. - Verricht beleidsvoorbereidende en uitvoerende taken op het gebied van openbare orde, veiligheid en rampenbestrijding. - Fungeert als ambtenaar openbare orde en veiligheid en rampenbestrijding. - Is verantwoordelijk voor de actualisatie van het rampenplan en organiseert rampenoefeningen. - Vertegenwoordigt de gemeente en de bestuursorganen extern in opdracht van de gemeentesecretaris. - Overige werkzaamheden passend binnen de doelstelling van de staf. Wat verwachten wij van u? - Wij vragen een op de functie toegesneden opleiding op HBO werk- en denkniveau en ervaring op het gebied van bestuurlijke en juridische aangelegenheden; - Goede communicatieve-, redactionele en adviesvaardigheden; - Gevoel voor bestuurlijke politieke processen; - U beschikt over een enthousiaste en klantgerichte instelling zowel naar bestuur als naar bevolking; - U bent in het bezit van rijbewijs B en dient bereid te zijn de eigen auto tegen vergoeding in te zetten voor het werk; - Een psychologisch onderzoek maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Wat bieden wij u? Werken in een boeiende functie en in een collegiale werksfeer, waarvoor wij afhankelijk van opleiding en erva ring een bruto maandsalaris kunnen bieden van maximaal 3.102,.(Salarisschaal 9) De functie dient nog de finitief te worden gewaardeerd volgens het gemeentelijk functiewaarderingssysteem. Daarnaast hebben wij een modem pakket secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een reiskostenvergoeding woon-werkverkeer, p.c. privé- project, fietsenplan, kinderopvang en een bedrijfsfitnessprojekt. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij de gemeentesecretaris, drs. D. Sinke, telefoon 0113-377311 of bij de beleidsmedewerker P&O, de heer C.H. Poortvliet, telefoon 0113-377312. Sollicitaties: Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, Postbus 3,4490 AA Wissenkerke. Per e-mail: info@noord-beveland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WKSHKBÊÊKKÊKÊKKÊBÊM Chemicof Processing BV Sea Way Chemical Processing BV, gevestigd in Vlissingen-Oost, is een jong succesvol bedrijf met momenteel ca. 30 medewerkers. De belangrijkste doelstelling van Sea Way is om met bebuip van chemische technologie afvalstromen te verwerken. Zo kunnen uit bijvoorbeeld kunststofhoudende afvalstoffen 'zuivere' grondstoffen worden teruggewonnen voor hergebruik in de industrie. Recent is met succes een proeffabriek in gebruik genomen, om verschillende processen op grotere schaal te testen. Het komende jaar wordt de volgende grote stap gezet: het opstarten van een volcontinu productiefabriek om uit oude materialen weer zuivere grondstoffen (PE en PP) voor de kunststofindustrie te maken. Daarnaast heeft Sea Way een al langer operationele fabriek voor de productie van alkaansulfonaat, de basisgrondstof voor o.a. vloeibare zeep. Door de nieuwe ontwikkelingen zal de organisatie sterk worden uitgebreid. Volgend jaar zullen enkele tientallen operators voor de nieuwe fabriek nodig zijn. Er wordt echter nu al een team samengesteld dat de opbouw van de fabriek en de nieuwe ontwikkelingen verder vorm gaat geven. Wij komen namens Sea Way graag in contact met ondernemende, enthousiaste kandidaten m/v voor de volgende functies De functie U gaat leiding geven aan een team van 4 medewerkers, die op het gebied van wtb, elektro, instrumentatie en automatise ring de drie fabrieken onder hun hoede hebben. Behalve hoofd van de afdeling bent u zelf het professionele aanspreekpunt op wtb- gebied. Uiteraard richt u zich primair op het in bedrijf stellen van de nieuwe fabriek en het verbeteren van de nieuwe proeffabriek. U gaat dus 'bouwen'. Daarnaast draagt u zorg voor planmatig en pre ventief onderhoud. Vooralsnog schakelt u voor de uitvoering meest al externe partijen in. Uw profiel U heeft een wtb-opleiding op HTS/TU-niveau. Daarnaast heeft u een gedegen ervaring als vakspecialist in een chemische productieomgeving. Bij voorkeur heeft u gewerkt in een bedrijf met meerdere productie-units in een volcontinu proces. Zeker zo belangrijk ais uw opleiding en ervaring is uw bouwende instelling. U bent een pionier, die er uitdaging in ziet te helpen om volledig nieuwe productieprocessen op te starten. Het spreekt voor zich dat u in deze belangrijke functie weet op te treden als vol waardig sparringpartner van de directie. De functie In het team wordt u de vakspecialist op E/l-gebied. In nauwe samenwerking met uw collega's van het technisch bedrijfs bureau, de procestechnologen en de productie zorgt u voor een uitgekiend ontwerp van de processchema's en specificaties van toe te passen meet- en regelinstrumenten. U begeleidt de uitvoering van de betreffende werkzaamheden door externe bedrijven en zorgt ervoor dat alle geïnstalleerde zaken goed zijn gedocumenteerd. U werkt een structureel onderhouds- en inspectiesysteem uit en draagt zorg voor de implementatie en evaluatie ervan. Uw profiel U heeft minimaal een HBO-opleiding E, met applicaties op het gebied van meet- en regeltechniek. Bij voorkeur heeft u een paar jaar ervaring in een chemische procesindustrie. Maar belang rijker nog is uw pragmatische instelling. U komt niet om te verfij nen en te onderhouden. Natuurlijk wordt dat ook belangrijk, maar u vindt uw uitdaging vooral in het neerzetten van iets nieuws. U combineert nauwkeurigheid met bereidheid om te leren en de mentale weerbaarheid om in nieuwe processen onvoorziene pro blemen te tackelen. De functie U gaat een team vormen met de huidige procestech noloog en rapporteert rechtstreeks aan de directie. Uw focus komt met name te liggen op de nieuwe volcontinu recyclingsfabriek. U verdiept zich in alle aspecten van het chemische proces van het verwerken van gebruikte materialen tot weer zuivere PP- en PE- grondstoffen. U wordt expert op het gebied van de terugwinning van polymeren. In nauwe samenwerking met het technisch bedrijfs bureau en bedrijfsleiding gaat u zorgen voor een optimaal productie proces en een voortdurende verbetering daarvan. Uw profiel U heeft een procestechnologische opleiding op HBO- of universitair niveau. U heeft bij voorkeur enkele jaren ervaring in een procesindustrie van kunststoffen. Kennis van productieprocessen van PP en/of PE is een zeer nadrukkelijke pre. U heeft het vermo gen zich te verdiepen in nieuwe, unieke productieprocessen. De kleine organisatie vraagt bereidheid zelfstandig te werken en onder andere zelf experimenten uit te voeren, op labschaal of in de fabriek. Het belang van de functie doet een beroep op uw sterke communicatieve vaardigheden. Sea Way biedt De uitdaging in elk van de functies is duidelijk: u staat aan de basis van de ontwikkeling van een nieuwe industrie. Sea Way gaat het oplossen van milieuvraagstukken combineren met het con currerend produceren van grondstoffen. Reeds afgesloten contracten met aansprekende partijen in de markt vormen een solide basis. U wordt een belangrijke speler in het team van ondernemende professio nals, die de nieuwe activiteiten tot een succes gaan maken. Het spreekt voor zich dat de ontwikkelingen in het bedrijf ook voor u volop uitdagingen bieden. Bent u een van deze ondernemende professionals? Stuur dan uw brief met c.v. naar Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126,4818 CP Breda. Vermeld ref.nr, 237.30775-P voor de functie van Wtb-er Hoofd Bedrijfsbureau, ref.nr. 237.30779-P voor de functie van Engineer E/l en ref.nr. 237.30776-P voor de functie van Procestechnoloog. E-mail: sol-bre.nl@mercuriurval.com. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ir. C.J. van Kempen, consultant Mercuri Urval op tel. 076 - 513 67 01 Zie ook www.sea-way.nl en www.mercuriurval.com Martens B. V. is een bedrijf dat zich bezighoudt met in dustriële reiniging en transporten, scheepsreiniging en inzameling afvalstoffen d.m.v. vacuüm/combiwagens en schepen en het be- en verwerken van afvalstoffen afkomstig uit de maritieme en industriële sector. Wij zijn op zoek naar een De functie Deze functie bestaat uit het uitvoeren van alle in de financiële administra tie voorkomende werkzaamheden, controlewerkzaamheden, verzorgen van aangiftes, opstellen van kwartaal/jaarstukken, het vormgeven van de administratieve organisatie en overige werkzaamheden. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: HEAO-BE of vergelijkbare opleiding Enkele jaren werkervaring in vergelijkbare functie of de accountancy Sterk organisatorisch vermogen Stressbestendig en flexibel Goede contactuele eigenschappen Efficiënt en punctueel Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr. M. v. Nispen. Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 Nieuwdorp (havennummer 8614) Postbus 5 4455 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-351775 Mensen met een functiebeperking hebben dezelfde rechten als ieder ander. Vanuit die opvatting biedt SPD-Zeeland advies en ondersteuning. We luisteren goed naar hun vraag en trekken samen op om antwoorden te vinden. Wij streven daarin naar kwaliteit. Wij werken snel en zorgvuldig, zijn laagdrempelig en betrouwbaar. De so ciale omgeving wordt mee gestimuleerd. De talenten van mensen met een handicap willen wij koppelen aan onze eigen talenten. Wij zoeken een: Het betreft een aanstelling gedurende het zwangerschapsverlof van één van onze medewerksters voor 20 uur per week. Kern en doel van de functie Het gedurende een afgebakende periode begeleiden van ouders met kinderen met een ontwikkelingsachterstand, bijvoorbeeld een verstandelijke handicap, dan wel een vermoede achterstand, met als doel de pedagogische competentie van de ouders te vergroten en daarmee de problemen te verminderen of op te lossen. Taken en verantwoordelijkheden op hoofdlijnen Het bieden van informatie, advies en begeleiding; Het deelnemen aan interne en externe besprekingen; Het realiseren van video-opnames en het nabespreken met ouders. Zelfstandigheid De werkzaamheden worden zelfstandig uitgevoerd binnen het kader van de gegeven richtlijnen en gemaakte afspraken waarbij gebruik gemaakt wordt van bestaande methodieken. Terugkoppeling naar de praktijkbegeleider (orthopedagoog of psycholoog) vindt achteraf plaats. Functie-eisen Kennis HBO-niveau, mogelijk SPH met een aanvulling PPG (Praktisch Pedagogische Gezinsbegeleiding). Kennis van de doelgroep en voor de doelgroep te hanteren methodieken voor de ondersteuning en begeleiding. i Kennis van de sociale kaart. Gezien het ambulante karakter van de functie is het rijbewijs B noodzakelijk, alsmede het bezit van een auto. Wij bieden Een salaris overeenkomstig de functie. Minimaal 2.015,- en maximaal 2.734,- bij een 36-urige werkweek; Inhoudelijke werkbegeleiding; Werken in teamverband; Mogelijkheden voor verdere deskundigheidsbevordering; Arbeidsvoorwaarden conform CAO-Gehandicaptenzorg. Sollicitaties richten aan Informatie over de functie is te verkrijgen bij de heer Krijn Hamelink, regiomanager, telefoon 0114-383550. U kunt ook onze website bezoeken: www.spd-zeeland.nl Uw sollicitatiebrief kunt u voor 19 juni sturen aan: de heer Krijn Hamelink, Postbus 184, 4560 AD Hulst. Wilt u op de enveloppe 'sollicitatie' vermelden?. raw» ma i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 35