dtnfjm Je kart wel een 3-delig maatpak dragen DE WITTE AGRO ACCEPTANT (fulltime) maar mkunje het ook verkopen? Stafmedewerker (m/v) administratief medewerker (m/v) PZC Filiaalmanagers (m/v) Assistent filiaalmanagers im/vi TEKENAAR/CONSTRUCTEUR ÖJ0 to ACCOUNTMANAGER DS^OO) PR-functionaris Ziekenhuis Lievensberg DE SPRONG zaterdag 7 juni 2003 Wé Ons succes Uw carrière en Lidl Nederland GmbH .CONSTRUCTIE B.V. GROEPSLEERKRACHT (M/V) Voor de regio Zuid-West Nederland e.o. zoeken wij een (ca. 21-35 jaar) V.C.N. Verzekerings Combinatie Nederland B.V. is een backoffice organisatie voor onafhankelijke intermediairs en is als assuradeuren- bedrijf gevolmachtigde van een 12-tal verzekeringsmaatschappijen, met drie vestigingen: Oirschot, Middelburg en Nuenen. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een pro-actieve en ambitieuze Functie: - acceptatie van particuliere en zakelijke verzekeringen; - het op enthousiaste wijze onderhouden van contacten met tussenpersonen en maatschappijen; - medeverantwoordelijkheid voor de dagelijkse gang van zaken; - verzorgen van de polisopmaak. Profiel: - MBO/HBO niveau met assurantie B diploma; - klantgerichte en commerciële instelling; - verantwoordelijkheidsgevoel; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - enkele jaren relevante werkervaring. V.C.N. Verzekerings Combinatie Nederland B.V. biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, optimale doorgroei mogelijkheden met volop ruimte voor eigen initiatief. Bent u geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie met CV binnen 10 dagen naar V.C.N. Verzekerings Combinatie Nederland B.V., t.a.v. de directie, Postbus 320, 4330 AH Middelburg. Bel voor nadere inlichtingen Danielle Toelen, telefoonnummer 040-2635900. Lidl Nederland is een onderdeel van een grote Europese supermarktketen. Met ruim 5.000 vestigingen in België, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Griekenland, Ierland, Italië, Nederland, Oostenrijk, Polen, Portugal en Spanje behoort Lidl tot de grootste retailers in Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl ook actief op de Nederlandse markt. Vanuit 175 win kels, distributiecentra in Heerenveen en Etten-Leur en het hoofdkantoor in Huizen wordt door ruim 3.700 medewerkers hard gewerkt aan de verdere explosieve groei van de onderneming en haar marktpositie. Lidl onderscheidt zich door een uitstekende prijs/pres tatie- en kwaliteitsverhouding van al haar producten. Voor onze vestigingen in de provincie Zeeland zijn wij op zoek naar: De filiaalmanager en de assistent filiaalmanager: Hebben de verzorging van de win.kel hoog in het vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 12 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voorkomende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen- en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pré Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Uw sollicitatie: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeld in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de regio waar uw voorkeur naar uitgaat. Afd. Personeelszaken Postbus 180 4870 AD Etten-Leur E-mail: vacature@lidl.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I De Feijfer Constructie B.V. is een internationaal georiënteerde onderneming, die gespecialiseerd is in het vervaardigen van palletiseermachines en toebehoren. Onze machines vinden hun weg in verschillende markten in met name de Benelux, Frankrijk en Spanje. De productie vindt plaats in onze werkplaats te Breskens met een team van 15 mensen. Wegens het vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij een enthousiaste Functie inhoud: construeren, ontwerpen en tekenen van palletiseermachines; maken van complete werktekeningen en offertetekeningen; verzorgen van bijbehorende stuklijsten; kwaliteitscontrole. Functie-eisen: HB0/MB0-niveau werktuigbouw; ervaring met AutoCad; ervaring met machinebouw; flexibele instelling en zelfstandig kunnen werken; kennis van vreemde talen is een pre. Wij bieden een uitdagende functie binnen een jong, collegiaal en gemotiveerd team in een organisatie waar de mogelijkheid aanwezig is jezelf te ontplooien. Tevens bieden wij u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 2 weken te schrijven naar: De Feijter Constructie B.V. Deltahoek 4, 4511 PA Breskens t.a.v. dhr. J. D. J. de Bat tel: 0117-383265 Acquistie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samenwerkingsschool voor Voortgezet Speciaal Onderwijs C Postbus 1099 4530 GB Terneuzen Leeuwenlaan 19 4532 AC Terneuzen Telefoon (0115) 61 72 87 Telefax (0115)62 09 41 <L> Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Q Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs in de provincie Zeeland vraagt vanwege groei van het aantal leerlingen voor School voor praktijkonderwijs te Terneuzen een (bij voorkeur werktijdfactor 1,0) met belangstelling voor verzorgende vakken of technische vakken Praktijkschool De Sprong biedt leerlingen scholing op maat zodanig dat zij na afloop van hun schoolloopbaan doorstromen naar een arbeidsplaats. De school is sinds mei 2003 gehuisvest in een nieuw, modem en goed geoutilleerd gebouw. Wij bieden: - een afwisselend rooster met theorie- en praktijkvakken - ondersteuning door ervaren collega's - de mogelijkheid om zich in een groeiende school in een veranderende omgeving te ontplooien - een praktijkgerichte onderwijssituatie die de leerlingen laat toewerken naar een plaats op de arbeidsmarkt - deelname aan na- en bijscholing Wij vragen een collega die: - op een flexibele en creatieve manier met moeilijk lerende kinderen kan omgaan - leerlingen wil opleiden voor de certificaten "schoonmaken in de groothuishou ding" en "werken in de textiel" of leerlingen wil begeleiden op het gebied van houtbewerking, schilderen of metaalbewerking - beschikt over relativerings- en incasseringsvermogen - het als een uitdaging ziet een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de school - bij voorkeur ervaring heeft in het (voortgezet) speciaal onderwijs - in het bezit is van of bereid is tot vakstudie speciaal onderwijs of praktijkonderwijs Indiensttreding: Per 1 september 2003 of zo spoedig mogelijk daarna. Informatie: Voor meer informatie en een taakomschrijving over de aangeboden betrekking kunt u terecht bij de directie de heer A. Sinke of leden van het Managementteam van De Sprong, mevrouw W. Hoekstra en de heer R. v. d. Hoff (tel. school 0115- 617287). Sollicitaties kunt u richten aan voornoemd Bestuur, p/a Postbus 1099, 4530 GB Terneuzen. Brieven dienen uiterlijk 13 juni 2003 in ons bezit te zijn. De gesprekken met kandidaten vinden plaats op woensdag 18 juni. Ben je een dynamische persoonlijkheid met aantoonbare verkoopervaring en begrijp je het woord "relatiebeheer"? Dan wacht je een mooie toekomst bij PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. PWG is een groeiend bedrijf waar hoogwaardige veiligheidskleding zoals brandweerkleding, reflectiekleding en doorwerkkleding ontwikkeld en gemaakt wordt. Y De baan: het verstevigen van de relaties met bestaande klanten het verwerven van nieuwe relaties het op een creatieve manier zoeken naar nieuwe kansen |p Onze wensen: minimaal MBO-niveau bekendheid in de branche is een pré geen 9 tot 5 mentaliteit aantoonbare commerciële kwaliteiten doel- en resultaatgericht geldig rijbewijs B Je profiel: - collegiale instelling, teamworker - een stressbestendige en stabiele persoonlijkheid met een natuurlijk overwicht - wonend in het rayon Wij bieden: een afwisselende job binnen een dynamische organisatie met prima arbeidsvoorwaarden. Mensen met ambitie groeien mee met PWG. |e sollicitatiebrief voorzien van CV stuur je binnen 14 dagen aan onderstaand adres: PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 103 4460 AC Goes E-mail: info@pwg.nl www.pwg.nl PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. Op het hoofdkantoor in Terneuzen fungeert de afdeling directiesecretariaat als spil tussen de deelnemingen en de Raad van Bestuur. De afdeling is het aanspreekpunt voor de deelnemingen met vraagstukken van (bedrijfs-) economische en juridische aard. Voorts is de afdeling verantwoordelijk voor het onderhouden, stimuleren en coördineren van de contacten tussen de deelnemingen en de holding. Ter versterking en ondersteuning van het huidige team zijn we op zoek naar een Het betreft hier een functie op full-time basis. Wij vragen u: 1academisch werk- en denkniveau en vanuit opleiding en/of ervaring belangstelling voor (bedrijfs-)economiscbe vraagstukken 2. enkeie jaren werkervaring 3. goede communicatieve vaardigheden en uitstekend in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken 4. kritische, zakelijke en resultaatgerichte werkinstelling 5. zich thuis voelend in een commercieel gerichte werkomgeving 6. brede belangstelling voor alle onderdelen van het ondernemingsbeleid 7. dienstverlenend en adviserend. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Bent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan De Hoop Terneuzen bv, t.a.v. de heer H. Suy, Hoofd Personeelszaken, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Hoop Terneuzen b.v. is toeleverancier van bouwmate rialen in de ruimste zin van hel woord en producent van betonwaren en betonmortel. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld: weg- en waterbouw, woning- en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Onder de Holding De Hoop Terneuzen b.v. opereren tevens diverse deelondernemingenin Nederland, België, Frankrijken! Engeland. De Hoop Terneuzen bv Postbus 19,4530 AA Terneuzen telefoon (0115) 68 0911 fax (0115)61 72 77 e-mail: hsuy@dehoop.nl Gewasbeschermingsmiddelen, tuinbouw- fruitteeltartikelen De Witte Agro te 's-Gravenpolder is een groothandel in en toeleverancier van gewasbeschermings middelen en tuinbouwartikelen. Wij zijn op zoek naar een kandidaat voor de functie van U wordt in ons bedrijf verantwoordelijk voor de administratie en de facturering. Ook secretariële werkzaamheden behoren tot uw takenpakket. Tevens treedt u op als receptionist. U hebt affiniteit met akkerbouw en fruitteelt en interesse in het handelsbedrijf. U beschikt ovei goede contactuele en commerciële vaardigheden en hebt een flexibele en klantgerichte instelling. U beschikt over een voltooide PDB/MBA of HEAO opleiding (bedrijfseconomie). Daarnaast hebt u ervaring met automatische gegevensverwerking (bijvoorbeeld Exact) en bent u vaardig in het gebruik van de MS office applicaties (Word/Excel). Wij bieden een prima werkomgeving in een klein en enthousiast team. Het salaris en aanvullende arbeidsvoorwaarden worden afgestemd op uw ervaring en opleidingsniveau. Indien u meer informatie wenst over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer M. A. de Witte of de heer C. M. Bakker, tel. 0113-311245. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kuntu binnen 2 weken richten aan De Witte Agro, t.a.v. de heer M. A. de Witte, Spoorstraat 1. 4431 NK 's-Gravenpolder. Mailen mag ook: bakker@dewitteagro.com. Ziekenhuis Lievcnsberg beschouwt interne en externe communicatie als een belangrijk instrument ter ondersteuning van het ziekenhuisbeleid. Wij zoeken een enthousiaste en ervaren PR-functionaris die samen met de huidige functionaris verder inhoud gaat geven aan onze interne en externe communicatie. Wij bieden een afwisselende, uitdagende en zelfstandige parttime functie voor een m/v PP (28 uur per week, werktijden in overleg vast te stellen) Functie-informatie De PR-functionaris is mede verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling en uitvoering van het interne en externe communicatiebeleid. Daarbij komen de volgende aspecten aan de orde: - vertaling van het beleid naar communicatieplannen; - afstemming en coördinatie van de beschikbare of te ontwikkelen communicatiemiddelen en -activiteiten; - redactie van instellingsorganen zoals Nieuwsbrief Lievensberg en het Trefpunt; - het schrijven en redigeren van teksten ten behoeve van diverse interne en externe publicaties zoals artikelen, persberichten, (jaar)verslagen e.d.; - coördinatie van de productie van het algemene jaarverslag van het ziekenhuis; - ontwikkeling, beheer en onderhoud van de Intranetstructuur en website. Functie-eisen U beschikt over relevante kennis op HBO-miveau bijvoorbeeld HBO-Journalistiek of Communicatie) alsmede ruime ervaring, bij voorkeur opgedaan binnen de gezondheidszorg. Uiteraard beschikt u over uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. U hebt kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking, waaronder ervaring met Windows, Word, Powerpoint, Frontpage en Adobe Elements 2.0. Uw werkstijl laat zich omschrijven als: pragmatisch, overtuigend, doelgericht, dienstverlenend, innemend en enthousiast. U vindt het een uitdaging om met een grote mate van zelfstandigheid te werken binnen een dynamische en professionele organisatie. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuizen. Salaris is afhankelijk van ervaring en geschiedt op basis van indeling in FWG functiegroep 50 (minimaal 1750,- maximaal 2848,-bruto per maand bij een fulltime aanstelling). Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met drs. J.M.L. Ensing, directeur beheer (0164-278875). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 21 juni a.s. zenden naar dhr. A. van den Brink, hoofd personeel en organisatie, Ziekenhuis Lievensberg, Boerhaaveplein 1,4624 VT te Bergen op Zoom. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabont, Tholen en St. Philips' land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.100 medewerkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 poft' ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revolidotie. Wilt u meer olgemen; informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: http://lievensberg.iietat'U

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34