PZC Vereecken verbijt de pijn Sluiskil grijpt de i allerlaatste kans V erschuivingen Zeeuws voetbal Boidin is vreemde eend in trimtour Volop jeugdtennis in Sas van Gent West-Zeeuws-Vlamingen doen goede zaken op spelersmarkt 1! Team HGL 3 biljartkampioen HVV BI tweedfe in de Supercup uitslagen agenda maandag 2 juni 2003 Geen evenwicht Warmte Zaterdagvoetbal Zondagvoetbal Overwinning Nieuwe voorzitter helpt Oostburg door Peter van Kouteren VLISSINGEN - Walter van Duyse is nog maar enkele weken voorzitter van Oostburg, maar drukt nu al zijn stempel op de club. De West-Zeeuws-Vlaamse vierdeklasser begaf zich na drukkelijk op de spelersmarkt en versterkte zich spectaculair. Oostburg wil met de versterkin gen het vertrek van twee vaste waarden opvangen. Mamadou Gueye vertrok naar Terneuzen en Aboubakar Kouremar speelt volgend seizoen voor Vlissin- gen. Dominique Verlinde en Dennis de Kraker komen van Terneu zen, waar Van Duyse als assis tent van Dimitri Mbuyu met de hoofdtrainer ontslagen werd. Daarnaast strikte Oostburg de Belg Geert Troch, die van Mal- degem (derde nationaal) komt. Bovendien is Oostburg nog in onderhandeling met een speler van Adegem. Van Duyse: „Ik ben niet naar Oostburg geko men om er een grijze club van te maken." Van Duyse noemt vooral Geert Troch een topper. „Hij is welis waar een dertiger, maar nog al tijd heel goed. Ik ken hem uit de tijd dat ik bij Nieuwkerken trai ner was. Hij is twee keer top schutter van Oost-Vlaanderen geweest en schoot de ballen blind binnen. Door problemen is hij het afgelopen seizoen wat SAS VAN GENT - Eric Klasen en Marcel Schelfaut hebben de titel bandstoten op handicap basis van Groot Sas van Gent veroverd. Het onder de naam HGL 3 uit komende team werkte op de slotdag een achterstand van drie punten weg op hun clubge noten Carlo en Jens van Dam van HGL 1HGL 3 had toen wel drie partijen minder gespeeld. Door de laatste wedstrijden te winnen stelde HGL 3 de titel op de valreep veilig. uit beeld geweest. Wij kenden de situatie. Mario de Vreeze (de trainer) heeft daar goed op inge speeld. Hij heeft nog met Troch bij Maldegem gespeeld." Het lijntje met Dominique Ver linde en Dennis de Kraker was volgens Van Duyse eveneens snel gelegd. „Ik had een vrij goed contact met de spelers en kende de tere plekken. Het gaat er vooral om dat die jongens weer plezier in het voetballen krijgen." Koewacht heeft zich in de vier de klasse opvallend versterkt. De nieuwkomer heeft volgend seizoen de beschikking over routiniers die elders op een ho ger niveau hebben gespeeld, maar hun carrière bij de club die ze al eerder dienden willen voortzetten. Harald Verschuren en Danny Vlassenrood komen van HVV'24. Jacky Lambert keert terug naar de club waar hij in de jeugd aan de lopende band doelpunten maakte. Lorenzo d'Hont, die onder meer in de jeugd van Beveren en bij Sint Niklaas voetbalde, speelt volgend seizoen ook in zijn woonplaats. Mario Harte (ex- Hoek) gaat opnieuw keepen en Menno Fruitier komt van Ka- pelle terug. Jacky Lambert ver heugt zich erop. „Als je zo'n ploeg hebt, moet je proberen goed mee te draaien." Ook Sluiskil kwam aardig uit de transferperiode. De nieuwe trainer Eric van Britsom krijgt negen nieuwelingen in zijn se lectie. „We hebben voorkomend seizoen niet echt hoge aspira ties", zegt voorzitter Fabian du Puy. „We willen bovenin mee spelen en aan het eind van vol gend seizoen kijken waar we versterking nodig hebben. Eric van Britsom heeft van ons mee gekregen binnen twee jaar naar de derde klasse te promoveren." Du Puy, die in België woont, schroomt er niet voor om de se lectie nog verder uit te breiden. „Als ik in de voorbereiding zie dat het nog ergens aan schort, dan kijk ik nog eens aan deze kant van de grens. Dat kan tot 31 december." Haaks op dat beleid staat de vi sie van Steen-trainer Ardian Lekaj. Steen, dat als een echte dorpsclub een knap debuut kende in de derde klasse, zag drie spelers vertrekken (Erik- Jan Naudts naar Terneuzen, Gi- no Vink naar Clinge en Alex de Klerk naar Hoek 2) en kan geen enkele nieuweling verwelko men. „Er hebben wel een paar spelers belangstelling getoond. Drie heel goede voetballers, die op een hoger niveau hebben ge speeld. Maar ik zag er geen toe gevoegde waarde in", zegt Le kaj. „Voor mezelf zou het op korte termijn misschien beter geweest zijn, maar voor de club op langere termijn niet. Dat gaat toch weer ten koste van spelers van het dorp. door Wim de Vos WISSENKERKE - Woensdag nog moest hij in het ziekenhuis behandeld worden, don derdag reed hij alweer naar een derde plaats in een Belgische koers en zaterdag schreef hij op overtuigende wijze de Ronde van Noord-Beveland op zijn naam. Op Eric Ver eecken lijkt vooralsnog geen sleet te zitten. Het karaktermens uit Hulst, dat al verschil lende malen afscheid nam maar telkens te rugkwam, voelt zich weer als een jong veu len in de lente. De schrik sloeg Eric Vereecken woensdag even om het hart. Tijdens zijn werkzaamhe den kreeg de Zeeuws-Vlaming een stalen balk op zijn hand. De verwondingen bleken zo ernstig te zijn dat ze in het ziekenhuis be handeld moesten worden. „Ik heb inder daad wel even betwijfeld of ik de Ronde van Noord-Beveland zou kunnen rijden, maar donderdag zat ik alweer op de fiets. Ieder ander zou zijn fiets enkele dagen laten staan, maar ik heb er te veel karakter voor om dat te doen", vertelde Vereecken in Wis- senkerke. Wel had hij pijnstillers ingeno men om toch maar zo min mogelijk last te hebben van zijn hand en pols, die geheel in het verband zaten. „Soms heb ik de pijn zit ten verbijten, maar over het algemeen ging het goed." De grootste problemen kende Vereecken in de 'Hel van Noord-Beveland', een kassei- strook in de buurt van Geersdijk. Juist daar werd de beslissende fase van de wedstrijd ingeluid. Na zo'n zeventig kilometer kwam er een kopgroep van acht man tot stand en die zou het vervolg van de koers volledig gaan beheersen. Op het oog was het niet direct de groep waarvan verwacht mocht worden dat die zou gaan strijden om de hoofdprijs. „Het was geen supersterke kopgroep. aldus Vereecken. Evenals een week eerder in de EPZ-klassieker was er geen evenwicht in de kopgroep, waardoor het zware werk op de schouders van slechts een paar renners te rechtkwam. Met name Tjitte van de Buys, de winnaar van de EPZ-klassieker, en Eric Vereecken verrichtten het beulswerk in de groep, waarvan ook Fonny Kint uit Driewe gen en Roedi Westrate uit 's-Heer Arends- kerke deel uitmaakten. Favorieten als Matti de Baat, vorig jaar nog winnaar op Noord-Beveland, Johnny van der Klooster en ook Dennis Mesu waren niet oplettend genoeg toen de beslissende vlucht tot stand kwam. „We hadden in het begin van de koers al eens een ontsnapping gepro beerd, wellicht dat dat te veel kracht heeft gekost", meende Mesu, terwijl Van der Klooster afstapte nadat hij lek had gereden. Hij kon overigens wel snel terugkeren, maar ondervond te weinig steun. „Toen hoefde het voor mij niet meer en ben ik afgestapt." De voorsprong van de acht koplopers bleef telkens schommelen rond de veertig secon den. Alleen met nog één lokale ronde van zes kilometer voor de wielen liep die plotseling terug tot minder dan een halve minuut. Toen dat vooraan doordrong, probeerden Tjitte van de Buys en Matthieu Hendriks uit Krimpen aan de IJssel de spurt te ontlopen. Daardoor liep het verschil weer snel terug op. Vereecken wenste echter geen goedkeu ring te geven aan die aanvalsactie. Hij zorg de weer voor de aansluiting en in een lange spurt was hij met enkele lengten verschil te sterk voor de rest. Tjitte van de Buys werd vijfde, Roedi Westrate zevende en Fonny Kint achtste. door Rinus Verberkmoes PHILIPPINE - Sluiskil mag zich weer vierdeklasser noe men. Na eerder met 2-0 van het al gepromoveerde Koewacht gewonnen te hebben, versloeg de formatie van de coaches Rolf Mobach en Henk Neels gisteren Philippine met 0-3. „Zo promo veren is mooier dan in eigen huis de titel pakken voor een handje vol mensen", vond de winnende doelman Tonny van der Veen. Sluiskil kwam in de nacompeti- tie terecht via het winnen van de eersteperiodetitel. Acht punten voorsprong had Sluiskil bij de winterstop. Daarna kwam de klad erin. Oorzaak: „Alles te ge makkelijk opnemen", aldus Van der Veen, die komend jaar bij Terneuzen onder de lat staat. De Sluiskilse sluitpost kreeg in de eerste helft weinig tot niets te doen. Philippine vocht in die pe riode meer tegen zichzelf dan tegen Sluiskil. Dat kwam omdat de tegenstander al na twee mi nuten tot scoren kwam. Arno Verlinde trof doel op aangeven van Ibrahim Helena: 0-1. Deze vroege treffer kwam de kwaliteit van de wedstrijd niet ten goede. Sluiskil controleerde en de thuisploeg kon geen vuist maken. Philippine-coach Ritchie Bosma had Michel van Craenenbroeck opgeroepen. De speler uit het derde team was weliswaar de beste aanvaller van de thuisploeg, maar kwam vaak niet veel verder dan met veel theater om vrije trappen smeken bij de arbiter. Dat was Huub Lambregts uit Steenber gen, een uiterst brave man die waarschijnlijk zijn kaarten ver geten had. Op bepaalde momen ten zou het geel geregend kun nen hebben. Dieptepunt was de aanslag van Stefan Erskamp van Philippine op Ibrahim He lena, die tot ieders verrassing onbestraft bleef. Sluiskil begon aan de tweede helft in de wetenschap dat de spelers het hoofd koel moesten houden in het warme Philippi ne, waar de thermometer 29 graden aanwees. Daarin slaag den ze voortreffelijk. i Spits Arno Verlinde, die na;4 RIA Westdorpe vertrekt, vielijj zijn afscheidsduel niet alleen door te scoren, maar ook do®' het doel te verdedigen. Met n een kwartier te gaan nam hij plaats van de eveneens af zwa: ende Tonny van der Veen in. Vt linde pareerde onder meer ex1 kopbal van Marc Floors en t) 1 niet lang daarna hoe Rolf M bach middenvelder Omar Mal, gic de vrije ruimte instuuri waarna het voor Malagic koud kunstje was om de 0-2! scoren. Nauwelijks zestig tellen lat bepaalde Fabian du Puy éindstand op 0-3. Daarmee het doek voor Philippine en vj de promotie naar de vierde kP® se voor Sluiskil een feit. h ie Philippine - Sluiskil 0-3 (0-1). 2., no Verlinde 0-1,85. Omar Malagic 2, 86. Fabian du Puy 0-3. chefe rechter: Huub Lambregts (SteenLjj gen). Aantal toeschouwers: 150. Philippine: Daniël Schieman, A® de Poorter, Maikel Clippelaar Stefan Erskamp), Edwin EggebeL Jean-Paul van Hoeve, Björn o Hamer, Marc Floors, Jim de Jon?0 Stijn Guilliet, Ostar Dieleman £lc Wesley Visser), Michel van Craeme 1 broeck. ee ire Sluiskil: Tonny van der Veen (»lc Umut Yigit), Abi van Lare, Danntjee Vries, Paul Kuhlmann, Eric de Vrg jj Chris de Bruin (46. Fabian du Pt Omar Malagic, Roy Scheele f Pascal Wedage), Ibrahim HelP. 1 Arno Verlinde, Rolf Mobach. Jn ■ui >OI HENDRIK-IDO-AMBACHP De B-junioren van HVV'24 h^n ben zaterdag in Hendrik-If v Ambacht de tweede plaats rn' .et haald in de strijd om de Sup: cup. ,an ot Eerder won de ploeg uit Huls^n. de standaardbeker, de distrir11 beker en het kampioenschap^ de hoofdklasse. HW'24 verlig in de finale van de Supercup r^j 3-2 van Geldrop AEK. DoorJ. kampioenschap in de hoo' klasse spelen de B-junioren^ gend seizoen in de landeli^ derde divisie. VLISSINGEN - De opval lendste verschuivingen in het amateurvoetbal op een rijtje: HOOFDKLASSE Hoek. Nieuw: Pauclair Jouda (Denderhouten, Bel), Dennis Wondergem (RBC), Ferdi Kabal (Terneuzen), Steven de Croock (Maldegem, Bel), Anthony Anni- caert (Maldegem, Bel), Pascal Smessaert (Maldegem, Bel), Ra- mazan Yuruk (Sint Gilles-Waas, Bel), Thijs Binnerts (RBC). Ver trokken: Rieno van Oost (Sparta Ursel, Bel), Björn Langeveld (ge stopt), Frank de Wispelaere (Eendracht Aalter, Bel). Kloetinge. Nieuw: Jean-Philip Becht (NAC), Ferry Alfons (Oostkapelle), Pim Bruins (SSV'65), Jordy Bakker (Terneu zen), Istvan Bakx (RCS). Ver trokken: Niels Lodewijk (Zierik- zee), Erik de Groene (Luctor'88), Pieter de Munnik (gestopt), Jaap Pijnenburg (gestopt), Joel Ma- nusama (ASWH). EERSTE KLASSE Oostkapelle. Nieuw :JaccoNelen (SSV'65), Alwin van Ham (RCS), Serkan Cimen (Dauwendaele), Harold Vermeulen (RCS), Michel Jonckman (SSV'65). Vertrokken: Jorrit Schuurman (Dauwendae le), Ferry Alfons (Kloetinge), Mo- hamed el Bekkaoui (Vlissingen), Francis Langemaire (Dau wendaele). Rillandia. Nieuw: Guus Hey- mans (RBC 2), Rick Heymans (NAC), Renato Helgers (Goes), Erwin van de Vreede (Dau wendaele). Vertrokken: nie mand. SSV'65. Nieuw: Wilfred Poleij (Yerseke), Arjen Oostdijk (Hoek Antoine Kunst (Apollo'69). Vertrokken: Pim Bruins (Kloe tinge), Armando Langebeke HeinkenszandErmo Cappon (Heinkenszand), Paul Eversdijk (VCK), Jacco Nelen (Oostkapelle Wim Westenberg (gestopt), Maurice van den Hemel (lager), Michel Jonckman (Oostkapelle). TWEEDE KLASSE Terneuzense Boys. Nieuw: Luc van Waes (IJzendijke), Marco Bolleman (AZVV), Arco Herre- bout (Hoek), Johanan van de Ameele (Hoofdplaat), Jan-Ge- rard Hartman (Duitsland). Ver trokken: Mario de Fouw (Bres- kens), Ayhan Atmaca (HVV'24), Mark van Kouteren (Breskens), Edo Lucieer BiervlietJohnny de Ritter (Spui). AZVV. Nieuw: Kim Gommers (Terneuzen), Jochen Marcus (Ax el), Jelmer de Pooter (Axel). Ver trokken: Marco Bolleman (Ter neuzense Boys), Rory Curran (verhuisd). Zaamslag. Nieuw: Maarten de Groene (Philippine), Dennis van Leeuwen (Terneuzen). Vertrok ken: Peter Hamelink (Hoek). EERSTE KLASSE Terneuzen. Nieuw: Danny ter Steege (Eeklo, Bel), Erik-Jan Naudts (Steen), Tonny van der Veen (Sluiskil), Mamadouda Gueye (Oostburg). Vertrokken: Jacky Lambert (Koewacht), Geert Bosschaart (Zeelandia Middelburg), Geert de Poorter (Zelzate, Bel), Philip Piedfort (Dessel Sport, Bel), Johan van Rumst (KV Oostende, Bel), Jordy Bakker (Kloetinge), Dominique Verlinde (Oostburg), Dennis de Kraker (Oostburg), Kim Gom mers (AZVV). DERDE KLASSE HW'24. Nieuw: Ayhan Atmaca (Terneuzense Boys), Jorden Tak- kadini (NAC). Vertrokken: Ha rald Verschuren (Koewacht), Danny Vlassenrood (Koewacht). Breskens. Nieuw: Mario de Fouw (Terneuzense Boys), Mark van Kouteren (Terneuzense Boys), Björn den Hamer (Philippine), Niels Pielaet TerneuzenVer trokken: Mario Corthals (gestopt Menno Heijens (gestopt), Serge de Ruijsscher (lager elftal), Ro bin Buitendijk (lag er elftal), Mei vin Heerenveen (Aardenburg), Elmar Lauret (gestopt). Steen. Nieuw: geen. Vertrokken: Erik-Jan Naudts (Terneuzen), Gino Vink (Clinge), Alex de Klerk (Hoek). VIERDE KLASSE Oostburg. Nieuw: Dominique Verlinde (Terneuzen), Dennis de Kraker (Terneuzen), Geert Troch (Maldegem, Bel), Jacco Seen (Schoondijke)Vertrokken: Ma- madouba Gueye (Terneuzen), Aboubakar Koureman (Vlissin gen), Jurgen d'Hoore (Malde gem, Bel), Patrick Boute (Mid delburg, Bel), Ger v/d Voorde (verh), Stefan Roche (verhuisd), Johan Duininck (gestopt). Sluiskil. Nieuw: Hensley Victo- rina (Biervliet), Charles Inleg- body (Biervliet), Bart Begijn (Terneuzen), Hassan Kesibas TerneuzenAndres de Witte (Terneuzen), Mohammed Sapil (Terneuzen), Selcuk Kilic (Ter neuzen), Pepijn de Smet (RIA W. Leon Snijder (Zaamslag). Ver trokken: Arno Verlinde (RIA Westdorpe), Ronald Lijbaart (ge stopt), Rolf Mobach (gestopt), Abi van Laere (gestopt), Erwin de Bruin (gestopt), Jasper van Houcke (Biervliet), Pascal van Troost (Axel), Tonny van der Veen (Terneuzen). Koewacht. Nieuw: Harald Ver schuren (HVV'24), Danny Vlas senrood (HVV'24), Jacky Lam bert (Terneuzen), Menno Fruitier (Kapelle), Lorenzo d'Hont (Straatje Stekene, Bel), Mario Harte (begint weer). Vertrokken: Peter van Gremberghe (gestopt). Biljarten Eric Vereecken viert zijn overwinning op Noord-Beveland. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Met de voorma lige Belgische profwielrenner Dirk Onghena en de ex-amateur Peter Mol als blikvangers vormt de equipe met een hoog Zeeuws gehalte volgende week een uit zondering in de Tour de Lasalle. Onder leiding van Patrick van Straten uit Terneuzen staat een gesponsorde formatie vandaag in Den Helder aan de start van deze meerdaagse klassieker. De Boidin-ploeg hoopt op een suc cesvol debuut. Peter Mol, de man in vorm, is volgens Van Straten zelfs kanshebber voor de eindzege. Van Straten legde eind vorige week met Mol, Kees de Wijze uit Kapelle en Dirk Onghena een laatste test af in het Belgische Ertvelde. Dennis Zuiderwijk uit Wateringen en de Vlissinger Kees Meijer completeren de wielerploeg. „We hebben samen een aantal wedstrijden gere den", zegt Van Straten. „Voor namelijk in de amateur A-cate gorie. We moeten de tactiek nog bespreken, maar Peter Mol rijdt het best van ons allemaal. Hij is ook sterk in de tijdrit. Mocht hij in de proloog (4,7 kilometer) de gele trui pakken, dan zullen we de rest van de week alles in het werk stellen om die trui te ver dedigen." De Terneuzenaar, die als bad mintonner in de hoofdmacht van BC Terneuzen speelt, is de enige van de Boidin-ploeg die de Tour de Lasalle kent. Van Stra ten, die bij de marine in Den Helder werkt, reed de wedstrijd vijf keer. „Het leeft in de Noord- kop enorm", spreekt hij uit er varing. „Alle ploegen kijken er naar uit, maar als eenmaal de Tour gereden is, valt het hele maal stil." De klassieker begint vanoch tend met een korte tijdrit, waar na 's middags een etappe van bijna zeventig kilometer wordt gereden. De Tour de Lasalle wordt vrijdag afgesloten met een criterium in de straten van Den Helder. „Er is altijd een be hoorlijk sterk deelnemersveld", verzekert Patrick van Straten. „Er mogen renners meedoen met de amateur A-status. Als er veel wind zit, kan het een ver schrikkelijk lastige koers zijn. Maar als er geen wind zit, draait het vaak op massasprints uit. We hopen op wind, omdat dat de koers aantrekkelijk maakt en het peloton dan uit elkaar valt." De Tour de Lasalle is aan de 49e editie toe en was in alle voor gaande jaren alleen toeganke lijk voor ploegen uit de Kop van Noord-Holland. „Dit jaar mo gen er voor het eerst ploegen van buiten de regio meedoen", ver telt Van Straten. „Ik heb het be stuur benaderd, omdat we graag met een ploeg Zeeuwen wilden meedoen. Ze waren me teen enthousiast. Wij zijn de enige ploeg van buiten de streek." Met Peter Mol formeerde Van Straten een team, waarna alle randvoorwaarden werden inge vuld. Zo beschikt de formatie over twee masseurs, een ploeg leider en motorassistentie en werd een vaste verblijfplaats besproken. Patrick van Straten: „We hebben een huisje gehuurd waar we met zijn allen slapen. Mijn ouders zitten in de buurt op een camping. We willen graag met elkaar eten. Ik heb mijn moeder al gepolst om eten voor ons klaar te maken." Het woord is vervolgens aan de renners. „Als ik naar mijn uit slagen tot nu toe kijk, dan heb ik het idee dat ik er zelf wat minder goed voor sta dan voorgaande Sas van Gent. Kampioenschap bandstoten van Groot Sas van Gent voor teams. Eind stand: 1. HGL 3 (Eric Klasen/Marcel Schelf aut) 14 punten, 2. HGL 1 (Carlo van Dam/J- ens van Dam) 13 (93,7%), 3. KOT 2 (Albert Gouw/Ben de Waal) 13 (92,9%), 4. GL2 (Rob bie Ballegeer/Hans van Oosten) 10 (88,6%), 5. OBK 1 (Jurgen Stracke/Arno Vermast) 10 (83,7%). De Sprink - De Boskreek 4-2: Flohil/Huis Flikweert/Nelisse 6-3 6-4, de Blaey/Snc Marteyn/Terluin 6-3 6-0, At Snoeck-Van Pamelen/Riemens 1-6 4-f Blaey/Flohil-Marteyn/Nelisse 6-4 Atoon/de Blaey-Riemens/Terluin 4-6 6-3, Huisson/Snoeck-Flikweert/van Pi len 6-2 4-62-6. Stand: De Schelde 2-11, Kapelle 2 MLTC 2 2-9, Yerseke 2-6, De Sprink 2-< Boskreek 2-3, MLTC 12-3, Hulster Amp"" foto Willem Mieras jaren. Ik ben pas na afloop van het badmintonseizoen gaan trainen, maar heb wel meer ki lometers dan anders gemaakt. Vorig jaar eindigde ik op de 21e plaats. Ik ben geen tijdrijder", zegt hij. „Ik hoop wel op een etappe-overwinning. Daar ben ik vorig jaar toch een paar keer dicht bij geweest." „Ik ben absoluut niet bang voor een massasprint, maar we gok ken voor het eindklassement toch op Peter Mol. Hij is sterk in de tijdrit, rijdt verschrikkelijk hard en is de troef van onze ploeg. Dennis Zuiderwijk en Dirk Onghena kunnen heel goed gaten dicht rijden. Kees Meijer ken ik eigenlijk nog niet zo, maar ik geloof dat hij ook een echte hardrijder is. Kees de Wij ze is een goede sprinter. We heb ben denk ik een vrij sterke ploeg." Noord-Scharwoude. NK bankdrukken voor junioren. Deelnemers Bodyline Terneuzen -67,5 kg: 1. Rutger Maas 112,5 kilogram. -75 kg: 1. Danny van Boven 120. -82,5 kg: 1. Jaïr Jandroep 175 kilogram (Nederlands junio renrecord). Mixedcompetitie, hoofdklasse. MLTC 2 - Hulster Ambacht 4-2: De Jong/van der Meyden-Bral/Huis 6-0 6-1, Van A- ken/Hollemans-De Bakker/de Klerk 7-6 4-6 6-7, De Jong/Hollemans-De Bakker/Bral 6-4 6-7 7-6, Van Aken/van der Meyden - Bral/de Klerk 6-0 6-3, Jobse/van Aken-De Klerk/Huis 6-1 6-2, Jobse/Hollemans-De Bakker/Huis 0-61-6. Kapelle - MLTC 1 4-2: Ganseman/Smits - Kodde/van Eenennaam 4-6 6-4 6-2, Evers- dijk/Smits-Kodde/de Ridder 3-6 4-6, Smits/Eversdijk-Kodde/Kodde 6-3 7-5, Burgel/Eversdijk-Kodde/Engels 6-7 6-7, Ganseman/Smits-Van Eenennaam/de Rid der 5-7 7-5 6-1, Burgel/Smits-Van Eenen- naam/Engels 7-6 6-2. Yerseke - De Schelde 1-5: Verschuure/Ver- schuure-Bergs/Flipse 5-7 6-2 6-1, Ruis- saard/de Witte-Mooibroek/Hendrikse 3-6 6-4 4-6, Westerweel/Ruissaard - Mooi- broekA/endrik 3-6 4-6, Verschuure/de Wit- te-Flipse/Hendrikse 3-6 3-6, Wester- weel/Verschuure-Kats/Vendrik 2-6 6-3 4-6, VerschuureAferschuure-Bergs/Kats 4-6 4-6. Wissenkerke. Ronde van Noord-Beveland: 1. Eric eecken (Hulst), 2. Edwin Raats (Helmore Matthieu Hendriks (Krimpen aan de IJs 4. Roy Steuten (Hunsel), 5. Tjitte van dei (Middelburg), 6. Peter Verhouden (Ein: ven), 7. Roedi Westrate ('s-Heer Arens) 8. Fonny Kint (Driewegen), 9 BerrieT len (Echt), 10. Wim Oosse (Middelburg Carlo Steel (Axel), 16. Walter Schmidlf 19. Dennis Mesu (Middelburg), 23, Meijers ('s-Heer Arendskerke), 29. Evert hardt (Kruiningen), 30. Remi Potappel Maartensdijk), 31 Kees Hoogerland (Yi ke), 32. Gertjan van Dijke (Wemeldinge _maandag_ Wielrenn Ronde van Hulst. Categorieën: amat A en B, veteranen, recreanten. Aanv 19.00 uur. Afstand: 80 kilometer. Sta finish: Markt, Hulst. Inschrijven: caf Kroon, Kleine Bagijnestraat, Hulst. Peter Mol (links) en Patrick van Straten, Zeeuwse troeven in de Tour de Lasalle. foto Wi I lem Mieras door Willy van Leeuwen SAS VAN GENT - Esther Arens van tennisvereniging Biervliet begint als een van de favorieten aan het ATO Zuid Chemie jeugdtennis- toernooi, dat volgende week in Sas van Gent wordt ge houden. Arens komt uit in het enkelspel bij de meisjes tot en met vijftien jaar. Ze is als eerste geplaatst in een sterk bezet schema en speelt haar eerste wedstrijd tegen Jeske Boeding. Judith Rikken, als tweede geplaatst, begint met een partij tegen Milja de Smet. Het toernooi, dat wordt ge speeld op de banen van TC Drive, start op maandag 9 ju ni en bestaat dit jaar uit zo wel dubbel- als enkelpartij en. Op de eerste dag wordt gespeeld van 9.30 uur tot 20.30 uur, op de andere da gen worden de partijen afge- di Bi V( OI tu "zi vv Z« zi at Si Pi -zi _sc Te di W to kc br D< ke 1.1 nu werkt tussen 16.30 uur ei. 20.30 uur. Wedstrijdleide Sylvia Pattyn heeft een be hoorlijk aantal inschrijvin gen binnen gekregen en ver wacht veel aantrekkelijk wedstrijden. De finales woij- den afgewerkt op zondag l| juni. Het plaatsingsschema ziet er al -i volgt uit: ME 11 jaar: 1. Natascha vai Strien, 2. Elvera de Haas. ME 1|0 jaar: 1. Jeske Boeding, 2. Nienki de Haas. ME 15 jaar: 1. Esthe Arens, 2. Judith Rikken. MD jaar: poule. MD 13 jaar: 1. Niei ke de Haas/Nathalie van Striei 2. Eva Sarneel/Lieke Boedinj MD 15 jaar: poule. JE 9 jaar: John de Waele, 2 Sam van di Broecke. JE 11 jaar: 1. Ro' Tazelaar, 2. Ruud Martens. JE jaar: 1. Kenny de Rooij, 2. B; Hubregsen. JE 15 jaar: 1. Rube' Haverbeke, 2Kevin de RooijJ1 9 jaar: poule. JD 11 jaar: poulf JD 13 jaar: 1. Bas Hubregsen/R: chard Arens, 2. Pieter Bas Dijk man/Niels Dutree. JD 15 jaai poule.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38