Fortis is nog geen grote jongen PZC Smerdiek verliest finale 'Europacup' Erik van der Wekken heerst in de 250cc+ Beslissing bond houdt BCV in eigen klasse Souburgers verliezen laatste thuiswedstrijd onder Leonard Debbaut: 10-11 Olympisch badmintonteam in Goes uitslagen agenda maandag 19 mei 2003 door Roeland van Vliet OOST-SOUBURG - Korfbal trainer Leonard Debbaut had zaterdag liever met winst af scheid genomen van het thuis publiek. Niet zozeer vanwege de twee winstpunten, maar om nu eens aan te tonen dat Fortis ook van de topclubs kan winnen. Om te laten zien dat Fortis zelf ook één van de grote jongens in de overgangsklasse is. Maar die wens ging niet in vervulling, kampioen TOP Sassenheim won op het Souburgse kunst grasveld met 11-10. Na afloop zat Debbaut met een dubbel gevoel. „Ik baal enorm van dit verlies. We hebben hier een kans laten liggen om te laten De Schelde door winst op Drive kampioen van de hoofdklasse IJZENDIJKE - Het mannen- team van de Schelde uit Vlissin- gen is dankzij een 5-1-overwin ning op Drive kampioen geworden van de hoofdklasse in de districtstenniscompetitie. Smash uit Sint Jansteen eindig de als tweede door met 5-1 te winnen van Sluiskil. Kruinin- gen en Kapelle degradeerden uit de hoogste klasse. De mannen van de Schelde wil den tegen naaste concurrent Drive niets aan het toeval over laten en gingen voor de volle overwinning. Jurjen Mooi- broek, die dit seizoen al veel punten voor zijn team verza melde, speelde ook tegen Paul Cortvriendt weer superieur. Met tweemaal 6-2 werd de Drive speler teruggewezen. Al na het eerste dubbelspel, dat Mooibroek/Van Housselt met tweemaal 6-1 won van Cort- vriendt/Hamelink, was het ver wachte kampioenschap voor de Vlissingers al een feit. De twee de dubbelpartij werd daardoor een formaliteit. Hans Molier wint voor de vijfde keer de Krabbe Trofee BERGEN OP ZOOM - Voor de vijfde keer sinds 1997 won Hans Molier uit Roosendaal het prestigi euze biljarttoernooi om de Krabbe Trofee dat de af gelopen twee weken voor de twintigste keer werd gehouden in Café Belle- vue in Bergen op Zoom. Het zat er in en het kwam er ook uitOpnieuw pakte Hans Molier uit Roosen daal de Krabbe Trofee. Voor de vijfde keer inmid dels. Eigenlijk de zesde keer, want al in 1988 won hij het toernooi voor de eerste keer. Toen was de toernooivorm echter nog anders dan nu Hij werd met deze overwinning on bereikbaar voor de vroe gere veelvraten. Rini Pou- lus uit Putte en Marcel Hopmans uit Steenbergen wonnen vier keer. maar deden niet meer mee Ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan van het toernooi maakten de oud-winnaars hun op wachting in een eigen toernooi onder het motto 'Op herhaling'. Marcel Hopmans toonde zich nog altijd een bekwaam bil jarteren won deze reünie. De enige Zeeuwse deelne mer, René Koetsier uit Oud Vossemeer, kwam evenals vorig jaar niet verder dan de zevende plaats. Toch geen onver dienstelijke prestatie in dit gezelschap, temeer omdat Koetsier alleen nog in het driebanden actief is. Dit toernooi vroeg daarnaast ook in het libre en het bandstoten een hoog niveau en dat ont brak een beetje bij hem. Dat was voor Molier ook geen probleem. De alles- kunner van BV Ortgiess kwam in het libre tot een moyenne van 8.80 Bij het bandstoten tot 4.30 en driebanden 1.147. Met dat laatste werd hij alleen door John Roovers over troffen met 1.333. Thuis- speler René Franken boekte de hoogste series in het libre en bandstoten, 80 en 21. Roovers zette de hoogste serie in het drie banden op negen. zien dat we ook de beste ploegen in de overgangsklasse kunnen verslaan Maar het is ook niet zo dat het allemaal 'net niet' is bij Fortis. We hebben in de afgelo pen twee jaar laten zien dat we enorm zijn gegroeid. Het is ooit uitgezocht dat zo'n zeventig procent van de ploegen die naai de overgangsklasse promoveren na één jaar weer degraderen Kun je nagaanwij draaien in de eerste twee jaren al gelijk in de top mee." In het zaalseizoen 2001-2002 werd Fortis heel verrassend tweede. Tijdens het veldseizoen van dat jaar eindigde de ploeg van Debbaut als vijfde De ploeg moest nog tegen degradatie vechten, omdat het in de eerste zeven duels veel punten liet lig gen. Uiteindelijk, aan het eind van een sterke t weede veldhelft, stelde Fortis het lijfsbehoud veilig bij Marfügels in het Friese Grouw. „Dat was absoluut één van de hoogtepunten uit deze twee jaar", zei Debbaut zater dag. Dit seizoen behaalde Fortis in de zaal wederom een tweede plaats. En op het veld zit dat er ook nog in. Fortis staat momen teel, met alleen nog de ontmoe ting met nummer laatst GKV op het programma, samen met Vriendenschaar op zeven pun ten achter TOP. Debbaut: „Als ik twee jaar geleden had gezegd dat we één keer vijfde en mis schien drie keer tweede zouden worden, hadden ze me voor gek verklaard Maar je ziet het, het is toch mogelijk. Deze ploeg is sterk gegroeid." Toch stelde de oefenmeester za terdag zichzelf de vraag: had er niet wat meer ingezeten? Hij gaf er vervolgens ook zelf antwoord op: „Als je buiten beschouwing laat dat we twee jaar geleden nog in de eerste klasse speelden, moet je misschien zeggen dat het 'net niet' was. We willen zo graag met Fortis een stap om hoog doen, maar dan zul je van de topploegen moeten winnen. In de zaal versloegen we de late re kampioen D VO, maar dat was helaas een uitzondering. De uit wedstrijd tegen DVO verloren we namelijk. En ook de beide Leonard Debbaut kijkt in zijn laatste wedstrijd als Fortis-coach nog één keer bedenkelijk naar de pres taties van zijn ploeg. foto Ruben Oreel wedstrijden tegen TOP op het veld hebben we niet kunnen winnen. Als we bijvoorbeeld in de zaal onze ballen wat eerder hadden laten zien, hadden we het misschien gered. In de eerste zes duels verloren we namelijk drie keer, daarna wonnen acht keer op rij. Als je dan vanaf het begin al wat meer met een air gaat korfballen, kun je heel hoog eindigen." Twee strafworpen Fortis deed het thuis beter dan uit in Sassenheim. Daar kregen de Walchenaren op 28 septem ber klop met 14-8. Zaterdag had Fortis zeker kansen om te win nen, maar het miste - overigens net als TOP - te veel kansen. Het ging aanvankelijk gelijk op, Fortis leidde na een kwartier met 2-1. Daarna nam TOP lang zaamaan, zonder dat het over heerste, afstand van de thuis ploeg: 3-6. Fortis schoot wel Voetbalsters tweede op eigen internationaal toernooi door Ferdinand Koppejan SINT MAARTENSDIJK - Het voetbalcomplex van Smerdiek vormde zaterdag het toneel voor het Cieba Internationaal Da- mestoernooi. Twaalf gerenom meerde teams uit binnen- en buitenland streden er om een op de Europacup lijkende beker. De thuisploeg presteerde boven verwachting goed en bereikte de finale. Daarin verloor het nipt met 1-0 van ODC. Hoe komen topteams uit België, Duitsland. Engeland en Neder land in Sint Maartensdijk of all places terecht? Geconfronteerd met die vraag verscheen een glimlach op de gezichten van coach Wim Scherpenisse, spon sor Richard Stoltenhoff en orga nisator Cor Weeland. Het was een kwestie van netwerken met andere ploegen, veel e-mails versturen en advertenties plaat sen op internationale voetbal websites. Oorlog Die strategie was succesvol. Als het de leiders van de Verenig de Staten en Groot-Brittannië niet had behaagd oorlog te voeren in Irak, zou zelfs het nationale vrouwenelftal van Is raël in Sint Maartensdijk zijn aangetreden. Maar vanwege de huidige onveilige situatie in het Midden Oosten zagen de Israëli's zich genoodzaakt af te zeggen „Maar de contac ten zijn er", benadrukte Cor Weeland zaterdagmiddag in de bestuurskamer. „Wellicht zijn ze volgend jaar wel van de par tij." Het succes van de wervingscam pagne van Smerdiek reikte ook tot in het Engelse Peterborough, een stad in de omgeving van Cambridge. Jan van de Weerd- hof is keeper-coach van Peter borough United en op het mes sageboard op de Uefa-website vond hij de advertentie van Smerdiek. De uit Nederland af komstige Van de Weerdhof schreef zijn team meteen in voor het toernooi. Afgelopen vrijdag vertrok Peterborough met veer tien speelsters en vijf trainers uit Engeland. Rond half drie 's nachts kwamen ze aan in Sint Maartensdijk. Vermoeidheid speelde het elftal nauwelijks parten. De Engelse vrouwen bereikten de halve fi nale, waarin ze stuitten op de thuisploeg. Peterborough was de betere ploeg en leidde een groot gedeelte van de twintig minuten durende wedstrijd met 1-0. Bij Smerdiek onderscheid de met name Anne Hage zich op het veld met tomeloze inzet en prestatiedrang. Ze bleef sleuren en doorgaan en was ook de per soon die de aanval inzette waar uit Ramona van Tiggelen de ge lijkmaker voor de Zeeuwse ploeg maakte. Dat betekende een strafschop- penserie. Bij de vijfde penalty nam de Engelse keeper plaats achter de bal. Oog in oog met haar Smerdiek-collega kreeg ze de bal niet in het net. Daarna wachtte Tina Dujakovic de zware taak de laatste en moge lijk beslissende bal voor Smer diek in het doel te jagen. Bloed nerveus, zo zei ze zelf, verscheen ze bij de elfmeterstip „Ik deed mijn ogen maar dicht en schoot", vertelde ze later. Dat was een succesvolle aanpak, want hiermee schoot ze haar team naar de finale Daarin was het dit jaar naar de hoofdklasse gepromoveerde ODC met 1-0 te sterk voor de formatie van Wim Scherpenisse Opvallend bij Smerdiek was de aanwezigheid van de nog maar dertienjarige Angelique Hage. Zij is een aanstormend talent in het vrouwenvoetbal en komt uit in het Nederlands elftal onder de vijftien jaar. Ze deed eerder dit seizoen al drie maanden mee met eerste van Smerdiek, maar de bondscoaches Johan van Hintum en Hestrine de Reus vonden die stap nog te groot voor haar. Buitenland Wel mag ze aanwezig zijn bij toernooien en vriendschappe lijke wedstrijden Bij Smerdiek speelt ze dan weer links en dan weer rechts op het middenveld. Bij Oranje is ze mid-mid Voor Hage was het toernooi zaterdag een hoogtepunt, omdat ze op die manier internationale ervaring op kon doen Haar grote droom is om in het buitenland te spe len. Het liefst in de Verenigde Staten of Italië. Volgens haar coach heeft ze de potentie dat ook te bereiken. „Ze is een speelster die niet snel tevreden is over haar eigen op treden en die dus altijd beter wil presteren dan ze doet." Zelf zegt ze dat haar instelling nog moet verbeteren, want soms sluipt gemakzucht in haar spel en vindt ze de aanval belangrijker dan de verdediging De twee Zeeuwse deelnemers aan het toernooi, Smerdiek en Oostkapelle, presteerden uit stekend. Smerdiek was verlie- in de strijd om de derde en vier- pen trokken de Walcherse zend finalist en eindigde dus als de plaats opnemen tegen Peter- vrouwen aan het langste eind en tweede. Oostkapelle moest het borough United. Na strafschop- eindigden als derde. GOES - Yao Jie staat klaar om de shuttle te retour neren tijdens een badmintondemonstratie in Sportpunt Zeeland In Goes. Zaterdag tijdens een Grand Prix-toernooi voor de jeugd gaf het olym pisch badmintonteam een demonstratie voor de wb 18 minstens zo vaak als TOP op de korf, maar scoorde maar niet. Met name de schoten van Wan der en Chaïm Koole en Joun van de Broeke misten vaak de korf. Bovendien miste Chaïm Koole voor rust twee strafwor pen. Na rust kwam de thuisploeg in eens helemaal terug. Ruth Hoogwerf, Elze Blanken burgh. Rob Sanderse en Chaïm Koole scoorden ieder één keer en brachten de stand op 7-7. Maar na de 7-8 raakte Fortis de grip op de wedstrijd weer kwijt. Hoofdreden daarvan was de ro de kaart voor Elze Blanken- burgh. Zij werd, terwijl ze in balbezit was, van achteren ge duwde door haar tegenstand ster en verwachtte dat de scheidsrechter daarvoor wel een strafworp zou geven. Maar een fluitsignaal bleef uit. Blan- kenburgh was daardoor zo ge frustreerd - volgens haar speel den de korfbalsters van TÓP al de hele wedstrijd erg fysiek - dat ze haar tegenstandsters sloeg. Arbiter Tom van Alphen stuur de Blankenburgh daarna met rood van het veld. En ook TOP- speelster Marion Broekhuizen mocht vertrekken, terwijl zij nauwelijks gereageerd had op de actie van Blankenburgh. Re- nata Bebelaar verving Blanken burgh in het resterende kwar tier. In die vijftien minuten haakte Fortis nog wel aan, maar de TOP-spelers waren zo ge tergd door de rode kaart voor hun teamgenote (die min of meer op appèl van Fortis was gegeven) dat ze er alles aan de den om Fortis niet te laten win nen. Na de 9-9 sloegen de Zuid-Hol landers het beslissende gaatje: 9-11. Chaïm Koole schoot daar na nog wel een vrije bal raak, maar dat was niet genoeg. Weer redde Fortis het net niet. Scores Fortis: Chaïm Koole, Rob Sanderse, Ruth Hoogwerf 2, Jouri van de Broeke, Elze Blankenburgh, Wander Koole, Marieke de Rijke 1. Rode kaart: Elze Blankenburgh (Fortis), Marion Broekhuizen (TOP). door lep Triou WEMELDINGE - De spanning was er al snel af in de klasse 250cc+ tijdens de derde motor crosswedstrijd van de Mc de Sproeier in Wemeldinge. Erik van der Wekken heerste zater dag weer en reed beide manches van start tot finish aan de lei ding. Bij de 125cc ging het er spannender aan toe en wonnen Johnny Gijssel en Nicky Huis- zoon beiden een manche. Erik van der Wekken was weer de absolute topper in de klasse 250cc+. De Zierikzeeënaar be sliste beide manches al in de eer ste meters. Vanaf de eerste bocht pakte hij de leiding in zijn klasse en finishte beide keren met grote voorsprong. Om de tweede plaats was er wel span ning. Hier verraste Freddie Roe- lofs, die dat gevecht nipt verloor van Marco Overweel. Bij de 125cc ontstond er al in de eerste manche een duel om de ereplaatsen. Johnny Gijssel pakte de kop en hield die on danks aanvallen van Joeri van Liere nog net vast. AchterU ontstonden er felle duels tussS Nicky Huiszoon en Davedek ge, die elkaar geen milW ruimte gaven In de zesde haakten ze in elkaar, waaide beiden vielen. De Jonge heist*, de zich het snelst en rukten™ op naar de vierde plaats. Ie tweede manche ging de strJ om de eerste plaatsen ween C sen Huiszoon en De Jonge i J onge pakte kopstart maarini derde ronde nam Huiszoon» leiding over en stond die r meer af Joeri van Liere kwam j de eerste ronde ten val en ie\$ de een knappe prestatie L van de laatste stek op te ruk&q naar de vierde plaats act:ff broer Twan. Bij de 85cc was Gilbertde%rt niet te kloppen. Hij won inbed manches. Ook de allerkleinst in de 65cc, zorgden voordek dige spanning Ricky Joog won de eerste manche voor Si de Looff en Maikel Bazen In: tweede manche maakte Jooa een paar foutjes. Luuk Dvby pakte daardoor de zege voórB» zen en De Looff. door Jeremy Deug VLISSINGEN - Het Vlissingse vrouwen-basketbalteam, dat uitkomt in de promotiedivisie, heeft zaterdag in IJmuiden ver loren met 74-63 van Akrides. Degradatie leek hierdoor een feit, maar doordat de basket- balbond extra plaatsen heeft gecreëerd in de promotiedivisie, blijft Vlissingen in die klasse. Akrides-BC Vlissingen 74-63: De start van de wedstrijd was voor Akrides, maar daarna ging het kwart gelijk op en eindig de bij 19-19. In het tweede kwart nam Vlissingen het heft in handen en liep uit naar een 25-40-voorsprong. Doordat Akrides in de laatste minuten echter zes van de acht toe gekende vrije worpen benut te, behield het de aansluiting: Ht 31-45. Na de pauze zette J thuisploeg een verdediging ij rr over het hele veld Hienh kreeg Vlissingen weinig ruim] om de aanval op te zetten, ma anderzijds kon Vlissingen dm een snelle omschakeling mds kelijk scoren. Vlissingen gu het laatste kwart in met voorsprong van drie punten de achtste minuut stond Aki des op een 65-63 toen de Vlissingse Yolaci [a Joosse haar vijfde fout kra )ej toegewezen. Daarmee dween de enige echte centerv Vlissingen en kon Akrides ini slotminuten uiteindelijk m 74-63 zegevieren. Topscorers Vlissingen: NanonDo land en Yolanda Joosse 20, Astd Franke 10, Marjolijn vandenBa 6Cindy Kole 3. Immie Pattikawa Linda de Mey2. Bandstootcompetitie teams WB. Klasse D1A: ALM-ReHaWe 37-40; VEGABV-Avon- tuur 48-30; Delta-De Sportvisser 39-31; De Herberg-Dampoort 37-43. Klasse D1B: VE- GABV 2-ReHaWe 2 39-33; Delta 2-TOG 39-34; OBK-De Sportvisser 2 36-38; De T oe- komst-Avontuur 2 45-34. Klasse D1C: Avon tuur 3-VEGABV 3 43-34; ONDA-Delta 3 34-45; VEGABV 3-De Sportvisser 3 35-39; ReHaWe 3-HIO 43-34; Delta 3-De Sportvis ser 3 29-38 Klasse D1D: D.O.S ov -De Her berg 2 44-31; VEGABV 4-ALM 2 43-33; 't Raedthuys-Scheldezicht 39-31 Bowling Bowling Vereniging Middelburg. Maandag league: Pelgrim - Hertel service 0-4, Pro shop - van Akkeren 3-1. Kwik kwek kwak - Fi ne line tattoo 4-0, Kapsalon Duck - Computer service 2-2, Spruyt - Glazenwasserij Zuid 1- 3. E-property - Imtech 0-4. Stand na 90 games: Glazenwasserij Zuid 80.5, Pets place 80, Imtech 76 5, Spruyt 74, Proshop 67, Computer service 65.5, Hertel service 64. van Akkeren 60, Pelgrim 59.5, Kwik kwek kwak 54, Euro cars 45.5, E-property 45, Kap salon Duck 43, Fine line tattoo 23. Dinsdag league: van derZwan - Suzuki 3-1, Rechter hand - Boogaard 3-1, Pulse audio - The unknown 4-0, Toyota de Jonge - Hoveniers- bedr. Souburg 2-2, Lammers - Risa bevest. 4-0 Stand na 93 games Toyota de Jonge 83.5. van derZwan 82, Pulse audio 81, Suzu ki 67, Rechterhand 61, Hoveniersbedr. Sou burg 59 5, Lammers 56, Boogaard 53, Risa bevest 39.5. The unknown 37.5 Woensdag league: Johns - Schrobbelerke 3-1. Bigge- kerke - Herwegh 1-3, Theo maakt't - Vergo sport 0-4, Timmermans - Full house 1 -3, van Kampen schoenen - Morena 1-3. Auto Lou- werse - de Voogd 3-1Taekwondo - M&O be- dr. 3-1. Stand na 93 games: Schrobbelerke 90. Herwegh 85. Morena 82, van Kampen schoenen 78 5, Poseidon 74 5, de Voogd 69. Taekwondo 66, Full house 66, Theo maakt 't 58.5, Zandee en de Kuyper 58, Johns 51, M &0 bedr. 50, Vergosport 48, Biggekerke 47.5, Timmermans 36 5, Auto Louwerse 29 5 Donderdagleague: Wondergem - Fon- sies 0-4, Kruitmolen - EPZ3-1Auto Ram - de Rekening 4 0, Eastman - EPZ 2 1 -3. Stand na 93 games: Wondergem 88.5, Fonsies 76, Kruitmolen 68.5, EPZ 2 62, Auto Ram 57, de Rekening 52, EPZ 47.5, Eastman 44.5. Mierlo. Internationaal toernooi. Klasse tot 21kg: 1 Wesley Rijnhout (sportschool Geel hoed) Klasse boven 42kg 1 Sjors Ridders- ma .'sportschool Geelhoed) Klasse tot 28kg meisjes. 1. Lotte Hoornick (sportschool Geelhoed); 3 Lisa van Belzen (sportschool Geelhoed) Klasse tot 50kg: 3 Barend Schot (sportschool Geelhoed) Klasse tot 70kg: 1 Chantal Gaakeer (sportschool Geelhoed) 5( Wemeldinge. Clubcross 1e manche 250cc 1. Erik van der Wekken, 2 Marco Over weel, 3 Freddie Roelofs, 4. Maurits Wou ters, 5. Jan Cornelisse. 2e manche- 1. Erik van der Wekken, 2 Marco Overweel, 3 Mau rits Wouters, 4. Gert Huisman. 5. Freddie Roelofs. 125cc 1e manche: 1. Johnny Gijs sel, 2 Joeri van Liere. 3. Dave de Jonge. 4 Nicky Huiszoon, 5. Daniel Stout. 2e manche; 1. Nicky Huiszoon, 2. Dave de Jonge. 3. Twan van Liere, 4. Joeri van Liere, 4 Martijn Weststrate. 85cc 1e manche: 1 Gilbert de Visser, 2. Johnny van Eekelen, 3. Danielle van Kempen, 4. Jeffrey van Kempen, 5. Ste ven Ovaa. 2e manche: 1 Gilbert de Visser, 2. Johnny van Eekelen, 3 Steven Ovaa, 4, Da nielle van Kempen, 5 Kevin Spruyt. 65cc 1e manche: 1. Ricky Joosse, 2. Boy de Looff, 3. Maikel Bazen, 4. Luuk Dybala, 5. Gino Nagte gaal; 2e manche: 1. Luuk Dybala, 2. Maikel Bazen, 3. Boy de Looff, 4. Gino Nagtegaal, 5. Ricky Joosse. Kort-Marlon Wisse 2-6 7-6 6-7, Mi /Schoneman-Wisse/van Buren2-66-2i- Geleijnse/Kort-Pijpelink/Clausing 7-6H Zierikzee-Kruiningen 5-1 (Johan k-Edwin de Keijzer 6-2 7-6, Rene Ford -Peter Jan Manten 6-1 6-4, Rene Pr» roen Manten 6-1 6-0, Ike Joziasse-Md Visser 4-6 6-4 6-2, Praet/van Urk-Ma /Visser 7-5 1-66-1, Fondse/vanScM-l 00 Keijzer/Manten 2-6 3-6). De Schelde-öi 5-1 (Jurjen Mooibroek-Paul Convra 6-2 6-2, Rogier van Housselt-Sasclwii 6-1 5-7 6-1, Michel Kokelaar-KimVrtf aert 1-6 2-6, Ruben Hendrikse-To^ySsi 6-1 6-3, Mooibroek/van Houssefl-ü vriendt/Hamelink 6-1 6-1, Kokelarü -Saey/Seen 7-6 7-6) Overige Sluiskil-Smash 1-5. Eerste klasse 2: Game'78-Yerseke 24* mo-de Boskreek 5-1, SJEF-Dombi/oi- DOS-Zierikzee 2 3-3, Eerste klasseri burg-de Schelde 2 4-2, Vogelvluds-J' Beieren 4-2, ASOC-Bruten 1-5, DOSi- Bongerd 3-3. Hoofdklasse 35+ Tiol»-* 1-5 (Rudi de Smet-Piet de Jong Ml 6-3, Rob Gruben-Bert van Sabben6-2» 4-6, Boud Bakels-Rene Broerse'-S. Harry de Jonge-Rob Verhage2-664* De Smet/Gruben-De Jong/Verhagen) 4-6, Bakels/de Jonge-BroersevanSea 2-6 3-6), 't Halve Maantje-Amn» i (Sjaak Lokerse-Maarten van der Sa*» 6-1 6-3, Rensde Klerk-Herman Ff :o. 6-3, Harry van Gellecum-Eugene J 6-3 6-4, Piet Bek-Alf Ijsebaert 6-! 5' Gellecum/de Klerk-Filippo/Ijsebae" 6-2 7-6. Bek/Lokerse-Ijsebaertvr Staal 6-2 6-1), de Schelde-Tenns«> (Bob Kats-Cees Ringelberg 6-46-4» van Bakegem-Toon van Vliet 6-26-7: gene Fagg-Jan Jansen 6-0 6-1 drikse-Joost Sprinkhuizen 3-6 5- /Compeer-Jansen/Ringelberg 6-3 6-21 Bakegem/Fagg-Van Vliet/Sprinkhusn 6-3) Overige uitslag. Sluis-SJEF3-3 Eindstanden Mannen Hoofdklasse Schelde 7-32 (kampioen), Smash Drive 7-27, Westerschouwen 7-22 7-22, Zierikzee 7-17, Kruiningen 7-L gradeert), Kapelle 7-9 (degradeert' w klasse 2: SJEF 7-40, Yerseke 7-25 7-24. Domburg 7-23. Game'78 7-- Boskreek7-17, Zierikzee27-1-de?'» DOS 7-7 (degradeert) Eerste klasse.^ gelvlucht 7-34 (kampioen). Van w 7-28, Bruten 7-23. de Bongerd 7-- Schelde 2 7-20, ASOC 7-18, Soubv? DOS 2 7-6 (degradeert) Hoofdklawï- Halve Maantje 7-30 (kampioen' 7-27. de Schelde 7-26, SJEF 7-2- 7-22, Sluis 7-19, Animo 7-11'degr3fl Tennisse 7-9 (degradeert) Zomeravondvoetbal Vlissingen de Dwaes - Garderen/Dekker M.vvrW fc Dorst 1 -2. fc Dorst - de Dwaes 0-7 .w* ren/Dekker - VAW7-1. w Palazzo-w** 0-3, fc Dorst - VAW 0 0 Stand Gr* /Dekker 4-10, de Dwaes 5-9. fc W?' VAW 5-4, w Palazzo 5-3 B-klasse terton/PKCZ 2-4, BW - SVR I^SWjj"! 1 EPZ - BW 0-1, Uiterton/PKCZ SVR - EPZ 0-1. Stand: SVR -- ton/PKCZ4-7, BW4-6, EPZ4 5 L".J Sint Maartensdijk. Cieba Internat"*14, mestoernooi Om plaats 1 t'm borough United-Smerdiek 1-1 4. wns), ODC-Oostkapelle 0-0 W- ODC-Smerdiek 1-0. Peterboroug h d-Oostkapelle 0-1 Eindstand: - Smerdiek, 3. Oostkapelle, 4. Petew_ United, 5. SV Sambleben. 6. 4 Sport, 7 Sleeuwijk. 8. VK Vatow MW'27, 10 SC Gastel, 11. wCh Papendrecht n< me enl Ri« LI aanwezige badmintonners. De speelster van landskampioen en bekerwinnaar BC Amersfoort speelde samen met Chris Bruil, Lotte Jonathans en Eric Pang. foto Mechteld Jansen Districtscompetitie. Mannen. Hoofdklasse. Westerschouwen-Kapelle 5-1 (Chris Scho neman-Jan Pijpelink 6-1 6-0, Michel de Vlieger-Sander van Buren 6-0 6-0, Patrick Meuldijk-Mark Clausing 6-1 6-0, Robert _maandag_ Biljart'1' Koppeltoernooi driebanden damme 1e ronde. Locatie. y Lands Welvaren, Kwadendamm. vang: 19.30 uur,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18