Garage Verbrugge bv O www.pzc.nl/adve rte re n werkje in de prijzen! Sr. Autisme mam www.pzc.nl/weei Het adres in Zeeuws-Vlaanderen voor de aanschaf van nieuwe en jong gebruikte BMW'è! Goed in bijzondere vakanties leven in een wereld die je niet begrijpt «v r .év -év Wat wij u alvast willen melden: Ze zijn begonnen! De showroomverbouwing van Garage Verbrugge is sinds 14 april jit een feit. Zowel de afdeling voor de nieuwe BMW's als de afdeling van de gebruikte auto's, zullen een rigoreuze gedaanteverwisseling ondergaan. Er wordt in een hoog tempo gewerkt om het project eind juni af te hebben. Precies op tijd voor de introductie van de nieuwe 5-serie, die begin juli plaats zal vinden. Ook is er besloten het huidige assortiment uit te breiden. De Mini zal centraler komen te staan en zal ook een aparte Mini-Corner krijgen. We zullen ook een totaal ander merk gaan verkopen: LAND ROVER. De verschillende modellen zullen ook hun eigen plek in de showroom krijgen. Er staan ons dus nogal wat veranderingen te wachten. Het is nu nog even improviseren met de werkplekken en goochelen met auto's, maar we zijn ervan overtuigd dat het uiteindelijke resultaat alle kleine ongemakken zeker waard zal zijn. Wegens onze verbouwing: 1000 korting op de volgende modellen: BMW 318 tds Compact Cosmoszwart 2000 Nu: €15950,- BMW 316ti Compact Topaasblauw 2001 Nu: 22950,- BMW 320td Compact Saffierzwart 2002 Nu: 29950,- BMW 316i Sedan Cordobarood 1995 Nu: 7950,- BMW 318i Sedan Donkerblauw 1997 Nu: €11950,- BMW 318tds Sedan Montrealblauw 1997 Nu: €11950,- BMW 320d Touring Cosmoszwart 2000 Nu: 29950,- BMW 318i Cabrio Cosmoszwart 1998 Nu: 22950,- BMW Z3 1,8i Roadster Topaasblauw 1999 Nu: 23950,- BMW 520i Sedan Arktiszilver 1998 Nu: €18950,- BMW 523i Sedan Antraciet 2001 Nu: 34950,- BMW 528i Sedan Cosmoszwart 1998 Nu: 26950,- Openingstijden: maandag tot vrijdag: 09.00 tot 18.00 uur Zaterdag: 10.00 tot 16.00 uur KOM LANGS EN ERVAAR HET ZELF OF BEZOEK ONZE VIRTUELE SHOWROOM www.qaraqeverbruqqe.nl Garage Verbrugge bv. Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen 0115-681258 Ruim 6600 zieken en gehandicap ten beleven dit jaar de vakantie van hun levenDankzii de Zonnebloem en dankzij de hulp van 6900 vrij willigers. Door de extra voorzien ingen en aanpassingen die nodig zijn, kosten deze vakanties veel geld. U kunt de Zonnebloem helpen om haar vakanties voor zieken en gehandicapten toch betaalbaar de Zonnebloem (CBF" W Het bestuur van de Stichting voor Basisonderwijs op Algemene Grondslag te Mid delburg zoekt voor de Algemene Basisschool met ingang van 1 september 2003 vanwege uitbreiding en reorganisatie: a. twee enthousiaste leerkrachten voor de bovenbouw (groep 5 en 7) werktijdfactor 1.000; b. een enthousiaste leerkracht voor groep 3 (wegens ouderschapsverlof) periode zomervakantie tot half januari 2004 met kans op verlenging, Wij vragen medewerkers die: affiniteit en ervaring hebben met de betreffende leeftijdsgroep; voorstanders zijn van adaptief onderwijs; samenwerken met collega's belangrijk vinden; enthousiast en creatief zijn; samen met ouders verantwoordelijk willen zijn voor de ontwikkeling van kinderen. Wij bieden: een groeiende school (momenteel 325 leerlingen verdeeld over 13 groepen). In verband met het optimaliseren van ons huidige gebouw zal er korte tijd op twee locaties gewerkt worden. Onze hoofdlocatie is gevestigd in een mooi gebouw aan de rand van het monumentale centrum van Middelburg; een goede sfeer binnen een professionele cultuur; groepen met een beperkte grootte; interne ondersteuning en begeleiding; een school die volop in ontwikkeling is. Voor inlichtingen over deze vacatures kunt u contact opnemen met: Ad Vis, directeur, telefoon 0118-613508 (school) of 0118-634439 (pnvé), Karin Ploegaert, adjunct directeur, telefoon 0118-613508 (school) of 0118-650205 (privé) Uitgebreide sollicitatiebrieven voorzien van C.V. kunnen gericht worden aan: Directie van de Algemene Basisschool, Zuidsingel 17, 4331 RR Middelburg De sollicitatietermijn sluit op woensdag 28 mei. De gesprekken zullen plaats vinden in week 23. Afscheidsreceptie wethouder Piet Bruinooge Wethouder P.M. Bruinooge neemt op donderdag 22 mei afscheid van de gemeente Middelburg. De openbare afscheidsreceptie is van half vier tot half zes in de burgerzaal van het Middelburgse stadhuis (ingang Marktzijde). U bent van harte welkom om afscheid te nemen van het echtpaar Bruinooge. Piet Bruinooge gaat aan de slag als burgemeester van Renkum. Zie voor andere gemeentelijke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam, Maximaal Text 830 ot www.middelburg.nl Zaterdagmarkt op Damplein De zaterdagmarkt van 24 mei is op het Damplein. Op de Markt vindt die dag namelijk het evenement "Te Land, ter zee en in de lucht" plaats. De opbouw van het decor en de attributen voor het programma start op donderdag 22 mei. Daarom staan sommige kramen van de donderdagmarkt op de Markt op een andere plek dan gebruikelijk. Zie voor andere Faam, Maximaal gemeentelijke informatie van Middelburg I Text 830 of www.middelburg.nl pagina 3 in de Bij Tènce! uitzendbureau kun je deze zomer gigantisch in de prijzen vallen. Bij je inschrijving krijg je direct al een leuke zomerse verrassing. Na je werkperiode ding je bovendien mee naar één van de prachtige prijzen. Kom naar Tènce! en neem je lot in eigen hand. Een digitale camera, een mountainbike, een home cinema set of een reischeque. Ze kunnen voor jou zijn. Je wint sowieso een schitterend Tènce! badlaken. Kijk op www.tence.nl ot kom naar het dichtstbijzijnde Tènce! filiaal. Receptioniste: Voor een multimedia bedrijf zoeken wij een ervaren receptioniste die in korte tijd het roer van de receptiebalie wil overnemen. Reacties naar de vestiging Middelburg. Serveersters: Ben jij die duizendpoot die het leuk vind om afwisselend en zelfstandig werk te doen en al werkende iedere dag nieuwe mensen te leren ken nen? Op diverse plaatsen in het "zonnige" zeeland zoeken wij medewerkers voor in de bediening! Reacties naar de vestigingen Middelburg en Goes Schoonmakers: We hebben deze zomer ver schillende schoonmaakpro jecten in heel Zeeland! Varia bele uren, en diverse objec ten zoals; vakantiebunga lows, kantoren, scholen etc., dus je komt overal. Reacties naar de vestigingen Middel burg, Vlissingen en Goes. Horecamedewerkers: Horeca tijgers gezocht voor allerlei soorten horeca werk. Van keukenhulp tot mede werker bediening/bar, afwas- hulp etc. Reacties naar de vestigingen Middelburg en Goes. Laden en lossen van auto's: Hiervoor heb je minimaal 2 jaar je rijbewijs nodig en je bent bereidt om in avond, nacht en weekenddiensten te werken. Reacties naar de vestiging Vlissingen. Ploegwerk: Je bent minimaal 18 jaar en bereid om avond, nacht en weekenddiensten te werken Het gaat om het aan/afpik ken, laden/lossen van goede ren. Reacties naar de vesti ging Vlissingen. Sorteermedewerkers: Voor een grote wasserette in Goes zoeken wij nog dames en heren die deze zomer "grote wasjes/kleine wasjes" willen doen. Reacties naar de vestiging Goes. Productiemedewerkers: Deze zomer hebben wij weer volop werk in een productie bedrijf in de omgeving van Goes waar o.a. bloemkool, uien en augurken worden verwerkt. Er zijn voor zowel dames als heren diverse mo gelijkheden, waaronder sor- teerwerkzaamheden, terrein- werkzaamheden,en nog veel meer. Reacties naar de vesti ging Goes. Interieurverzorgsters: Ben je in het bezit van eigen vervoer en wil je deze zomer wat meer verantwoordelijk schoonmaakwerk doen? Voor een gerenomeerd verhuur bedrijf van exclusie ve vakantiewoningen zoeken wij dames met schoonmaak- ervaring die in een vast team willen gaan werken. Reacties naar de vestiging Goes. Industriële schoonmakers: Voor diverse fabrieken in de regio zoeken wij schoonma kers die industrieël schoon maakwerk willen doen, wel moet je bereidt zijn om s'avonds, s'nachts en/of in de weekenden te werken. Reac ties naar de vestiging Goes. Hoveniers: Werk je graag in de buiten lucht en kom je graag op verschillende plaatsen in de regio? Voor onderhoud van plantsoenen e.d. zoeken wij mensen met "groene" vin gers. Reacties naar de vesti ging Goes. Folderaars: Deel je graag je eigen tijd in dan hebben wij wat je zoekt Je krijgt je eigen wijk toege wezen en daar kun je wan neer het jou uitkomt folders verspreiden, dus s'avonds een gezonde en betaalde wandeling aangeboden! Re acties naar de vestiging Mid delburg, Vlissingen en Goes. Bijrijders: Voor een horecagroothandel in Zuid-beveland zoeken wij "potige" heren die samen met een vaste chauffeur de zeeuwse horecagelegenhe den willen helpen bevoora- den. Reacties naar de vesti ging Goes. Medewerker supermarkt: Ben je woonachtig in de buurt van Noord-beveland en nog op zoek naar een leuke va- kantiebaan? In een locale su permarkt zijn ze op zoek naar een vlotte scholier die op za terdag en in de vakanties hun team wil komen versterken. Reacties naar de vestiging Goes. Heftruckers: Wij zijn op zoek naar goede en gecertificeerde heftruck chauffeurs, die all-round in zetbaar zijn op diverse bedrij ven, bij voorkeur ook in het bezit van rijbewijs en eigen vervoer. Reacties naar de vestiging Goes. Operators: Wil jij je steentje bijdragen aan zeelands trots....dan kun je voor ons aan de slag in de mosselen. Er zijn diverse mo gelijkheden; van operator tot lijnchef tot sorteerwerkzaam- heden en inpakwerkzaamhe- den. Reacties naar de vesti ging Goes. Tence! Uitzendbureau Tence! Uitzendbureau Tence! Uitzendbureau Lange Geere 12 4331 LX Middelburg tel. 0118-629658 fax. 0118-616993 middelburg@tence.nl www.tence.nl Westwal 7 4461 CM Goes tel. 0113-230976 fax. 0113-213993 goes@tence.nl www.tence.nl Oude Markt 12 4381 ES Vlissingen tel. 0118-415059 fax. 0118-419479 vlissingen@tence.nl www.tence.nl u itzendbureau Tènce' uitzendbureau heeft meer dan 40 vestigingen in Nederland en België. Tènce! is onderdeel van Vebego International, een internationaal opererende diens organisatie met vestigingen in onder meer Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, Portugal en Zwitserland. a A VEBECO COMPANY Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: gifO 479 Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0,25 p/min. www.autisme-nva.nl A Giant Take-Away gevestigd in bii Sofas werken m zijn een jong bijzonder gedreven - tSBS&gsggZ%BO~~ Goes x'l" wi| Belangstelling: Stuur aan je sollicitatiebrief met c v. pasfoto naar M Knobel. Human Resource Manager. Postbus 26 3360 AA Sliedrecht Of mailen naar: m. knobel@seatsandsofas. nl www.seatsandsofas.nl ÜUÏ3J3 Rubriek voor gelukwens ter gelegenheid van geboorti verloving, huwelijk, jubileum, examen, l Ook voor mededelingen over huisdieren. Alleen voor particulieren. De teksten en eventueel beeldmateriaal diene twee dagen vóór plaatsing (zaterdag vóór :nsdag) uiterli|k 16.00 uur in het bezit t> zijn van de advertentie-afdeling te Vlissinge Tarief: prijs per millimeter over I kolom: €0.5 Een regel met een grote letter is verplicht. Foto of tekening: maximaal 40 mm hoog, over I of 2 kolom. Abraham was je 13 mei. Vanavond kantelen wij aan jouw zij p.s. GEEN CHINESE GARRRRNALEN VOOR DE KINDERRREN 't Is niet te geloven maar echt waar, HENK WORDT 40 JAAR Gefeliciteerd. JOKE! JOKE! JOKE! JOKE! Ik kan je niet vergeten. Kom eens praten of bel me: Jouw tovenaar Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Woonhuis te Hulst Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemen: om op dinsdag 27 mei 2003 om 14.00 uur in café De Kroon, Kleine Bagijnestraat 38 te 4561 CP Huls krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek r het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met aanbe- horen, schuur en tuin, staande en gelegen aan de Nicolaas Beetstraat 10 te 4561 ND Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst sectie F nummer 2400, groot één are ne genenvijftig centiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning fê worden voldaan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gun ning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voet- waarden voor Executieveilingen 1993. voorzot® daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. De voorwaarden liggen vanaf heden ter m zage ten kantore van genoemde notaris Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren er. een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een or. derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden w deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij Notariskantoor Mr B J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3. 4561 EA Hulst. Postbus 5, 4560 AA Hulst Tel: 0114-312821^ - Faxnummer: 0114-31673" Internet: www.notarisbeltman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 60