Voortbestaan clubs bedreigd PZC Escalatie ruzie handelskamer Jarige basisschool Heikant viert feest Cactusgekken openen kassen Voorleesjuf Ria verrast met een lintje -J Rudi Fuchs: kunst is er om dingen beter te laten zien .16 Vooral muziekverenigingen in gevarenzone door subsidiebeleid Hulst Fietstocht met asperges Sluis denkt mee over leefbaarheid Zwembad Aardenburg blijft dicht 'V'. r- r Zoektocht Zwinsteden Motordag Stichting Tragel Plantenmarkt basisschool Tervliet Terhole Knuffels en geld voor vrede weekenddiensten agenda vrijdag 16 mei 2003 door Rob Paardekam GOES - De cactus. Wat is daar nou zo bijzonder aan? „Dat is moeilijk uit te leggen", aldus Herman Weezepoel. „Het is een soort ziekte. Als je het te pakken hebt, ben je voor altijd aange stoken." Weezepoel is al jaren lid van de succulenta afdeling Zeeland, zeg maar de Zeeuwse cactusver- eniging. De club viert dit week end haar 35-jarig jubileum. „We hebben een leuke vereniging met zo'n veertig leden", vertelt Weezepoel. „Eens per maand komen we in Heinkenszand bij een voor bijvoorbeeld een lezing of het bekijken van dia's. We doen ook zaaiwedstrijden en plantenkeuringen." De Goesenaar raakte zo'n twin tig jaar geleden besmet met het cactus-virus. „Zomaar ineens. Ik had er één geplant en het heeft me nooit meer losgelaten." Wat de cactus nou zo bijzonder maakt, is volgens Weezepoel voor elke liefhebber anders. „Persoonlijk spreekt de grote verscheidenheid mij erg aan." Die differentiatie komt tot ui ting in zijn kassen en tuin, waar de Goesenaar vele tientallen cactussen en vetplanten heeft staan. „Ik heb dit huis er speci aal voor gekocht", legt hij uit. „Ik moest gewoon een grote tuin hebben." Om het 35-jarige bestaan te vie ren, stellen zeven leden van de succulenta afdeling Zeeland hun tuinen en kassen morgen en zondag open. Weezepoels cac tussen zijn te bewonderen aan de Scheldestraat 97 in Goes. Liefhebbers kunnen verder te recht in de Braamstraat 34 in Oost-Souburg, de Noordweg 444 in Middelburg, de Diepe- neestraat 4 in Borssele, de Kerk- hoekstraat 18 en 45 in 's-Gra- venpolder en de Scheldestraat 95 in Goes. door Frank van Cooteri HULST - Het nieuwe subsidie beleid van de gemeente Hulst kan met name de kleinere mu ziekverenigingen de nek kosten. Zij voldoen immers niet aan cri teria die worden gesteld om voor subsidie in aanmerking te komen. Voorzitter C. de Vries van de Ko ninklijke Nederlandse Federa tie van Muziekverenigingen Zeeland, zat gisteravond tij dens de derde informatie-bij eenkomst over het subsidiebe leidsplan met een groot aantal vragen. „Een van de criteria is dat gezel schappen eens in de vijf jaar moeten deelnemen aan een con cours. Mijn vereniging doet dat ZAAMSLAG - Het Stroopielek- kerscomité uit Zaamslag houdt morgen een fietstocht met als thema aspergefietstocht. De start is op Reuzenhoek. Hier krijgen de fietsers een voorge recht geserveerd. Bij de eerst volgende halte staat het hoofd gerecht klaar. Dit bestaat uit een aspergebuffet. Verder op de route wordt uitleg gegeven over de teelt en verwerking van as perges. Aan het eind van de tocht volgt nog een nagerecht en op het eindpunt in Reuzenhoek wacht de koffie. Er kan vanaf Reuzenhoek ge start worden tussen 10.30 en 11.30 uur. SLUIS - De uitgevoerde enquê te in het kader van het project Dorpsblik onder de bevolking van Sluis heeft een reeks aanbe velingen opgeleverd. Gisteren werden in gemeenschapscen trum 't Zoute Vestje de resulta ten van een jaar onderzoek door de stuurgroep aan de bevolking gepresenteerd. Met name de verkeersveiligheid staat hoog op het verlanglijstje van de bevolking van Sluis. Het verkeersvrij maken van het cen trum werd in dat kader geop perd. Maar met name vertegen woordigers van de middenstand zien dat niet zitten. Gevreesd wordt dat na afsluiting een cen trum zal ontstaan zonder sfeer. Wethouder L. Kamphuis stelde dat afsluiten momenteel niet ter discussie staat. Ook parkeeroverlast en de over last van hondenpoep waren een hot item. De wethouder beloof de nog voor aanvang van het toeristenseizoen hondenpoep zakjes te doen uitdelen. Hij voegde de daad bij het woord en gaf het eerste exemplaar aan voorzitter J. Bogaard van de stuurgroep. De jeugd van Sluis bood een pe titie aan voor de aanleg van een skatebaan, vergezeld van vijf honderd handtekening aan de wethouder. Opvallend was dat onder de bevolking grote be reidheid bestaat om mee te hel pen bij het organiseren van acti viteiten. AARDENBURG - Het gemeen telijk zwembad aan de Heren- dreef in Aardenburg gaat mor gen, de aanvankelijk geplande datum, niet open. Reden: er is nog geen personeel met de juiste diploma's gevonden. Wel zijn er zwembadassistenten beschikbaar, maar zij zijn niet bevoegd om als zelfstandige toezichthouders op te treden. Pogingen om bevoegd personeel aan te trekken middels adver tenties in de regionale dag- en weekbladen, een uitzendbureau en arbeidsbureaus in Malde- gem, Eeklo en Gent leverden geen geschikte kandidaten op. De gemeente Sluis stelt alles in het werk om korte termijn tot een oplossing te komen. niet dus komt die niet in aan merking voor subsidie. Daar naast wordt ook een volwaardi ge muzikale bezetting genoemd. Ikzelf ben niet in staat daar een oordeel over te geven, dus ik be twijfel of iemand in dit mooie stadskantoor dat wel kan doen. Ook ken ik vijf verenigingen die niet worden begeleid door een gediplomeerd dirigent, omdat zij daar het geld niet voor heb ben. Datzelfde geldt voor de majorettengroepen. Daarnaast wordt een overzicht gevraagd van de te bepalen contributie. Is dat dan ook van invloed op het subsidiebedrag?" De Vries brak ook een lans voor die verenigingen die nogal wat Belgische leden hebben. In de concept-versie van het nieuwe subsidiebeleid staat dat de ver eniging voor deze leden geen subsidie krijgen. „Er zijn ver enigingen die moeten leven van de Belgen. Als daar geen subsi die voor komt, betekent dat het einde van die vereniging in dat dorp." Ook een vertegenwoor diger van de Clingse Hengelaars vreest voor problemen, omdat deze club vijftig Belgische jeugdleden heeft. Wat De Vries ook steekt, is dat de gemeente Hulst met de huidi ge subsidieregeling ruim onder de landelijke normsubsidie voor muziekverenigingen zit. „Schouwen zit op 98 procent en gemeenten in Limburg zelfs op honderdveertig procent van de normsubsidie. Hulst zit onder de vijftig procent. Hulst is dus verkeerd bezig. In Zeeland wor den toch alle schapen op dezelf de manier geschoren. Het beste exportartikel van de gemeente Hulst wordt tekort gedaan." Beleidsambtenaar S. de Vriend maakte De Vries duidelijk dat de maximale subsidies nog niet zijn vastgesteld. Dat moet de ge meenteraad doen. De Vriend: „U kunt dus nog niet zien hoe veel subsidie u gaat krijgen. Dat is aan de gemeenteraad om te bepalen. De raad stelt de bud getten en speerpunten vast. Wat de contributies betreft moeten die op een redelijk niveau lig gen. Het is niet redelijk als de contributie slechts een euro is en wij het tekort moeten subsidië ren." De Vries kondigde gisteravond alvast aan dat de gezamenlijke muziekgezelschappen de raads leden de komende tijd gaan be stoken met goede inhoudelijke argumenten. „We hoeven na tuurlijk niet direct op honderd procent van de normsubsidie te zitten maar dat kan geleidelijk 'Jx i'Ky J wethouder F. van Driessche van Hulst feliciteert juf Ria Courtin van de Sint Josephschool uit Graauw met haar voorleeslintje. door Edy de Witte GRAAUW - Vanwege haar jarenlange inzet voor het bevorderen van het lees plezier van jonge kinderen, is juffrouw Ria Courtin van de basisschool Sint Jo seph uit Graauw gisteren onderscheiden met het voorleeslintje. De versierselen haar op de speelplaats opgespeld door wethouder F. van Dries sche van Hulst. Ze kreeg van hem ook de bijbehorende oorkonde. Juffrouw Court in was voor deze onderscheiding voorge dragen door Henk de Klerk van de bi bliobus. Iedere donderdagmiddag komt hij met zijn boekenbus naar de Graauwse school. Henk was onder de indruk van de aanpak van juffrouw Courtin. De Klerk: „De meeste kinderen komen in groepjes naar ons toe. De leerkrachten blijven dan zelf in de klas met de andere leerlingen. Ria is één van de weinige leerkrachten die nog met de kinderen meekomt. Zij vindt het belangrijk dat de boeken die gekozen worden passen bij de leeftijd en vooral het leesniveau van de leerlingen. Ze weet de kinderen echt leesplezier bij te brengen. Je kunt dat goed merken als deze groep op donderdagmiddag de bus binnenkomt. De kinderen komen maar al te graag. Een verdienste van de juf." Courtin weet als geen ander dat lezen van essentieel belang is voor de taalontwik keling Een goede leesvaardigheid is no dig bij bijna alle schoolvakken. Als leer- door Raymond de Frel TERNEUZEN - Waarom kijk je naar kunst zoals je doet? Dat was één van de vragen die kunsthistoricus Rudi Fuchs zichzelf en het publiek gister avond stelde tijdens een lezing over beeldende kunst in het Tcr- neuzense jazzcafé Porgy Bess. De lezing was door de literaire stichting Prometheus om twee redenen georganiseerd: ener zijds om het tienjarig bestaan van de stichting te vieren, an derzijds om gehoor te geven aan de vraag van de trouwe bezoe kers van de lezingen. Zij wilden kunst, dus kregen ze dat in de persoon van Fuchs. Aanvankelijk stond de lezing voor 17 april op het programma, maar toen ketste de afspraak met de voormalig directeur van het Stedelijk Museum in Am sterdam af vanwege een af scheidsfeestje. Datzelfde feestje werd later door burgemeester Cohen van Amsterdam afgelast, vanwege de commotie rond het niet betalen van BTW voor de invoer van vijf doeken van Ka- rel Appel. Maar daar kwam Fuchs gister avond niet voor. Praten en den ken over kunst, dat was het pa rool. Klassiek werk vergelijken met moderne schilderijen. „Elk schilderij heeft een eigen op dracht. De aantrekkingskracht en hartstocht van bepaalde din gen in oudere werken is niet ver schillend van recentere doe ken", legde hij uit. Daarmee gaf hij indirect zijn aparte manier van exposeren aan: presentaties waarin kunstenaars zijn samen gebracht die in eerste instantie niets met elkaar te maken heb ben. Even later: „Schilderijen zijn ervoor om u dingen beter te laten zien. Daarvoor zijn kun stenaars; om het als eerste op te merken." En: „Kunst op zich is niets, het gaat erom hoe de bele ving eromheen is. Dat is de ma nier waarop ik ermee ben omge gaan." Onvoorspelbaar Met een aantal voordrachten gaf Fuchs een indruk van de tal loze atelierbezoeken, die hij in zijn jaren bij het Van Abbemu- seum (1975-1987), Haags Ge meentemuseum (1987-1993) en Stedelijk Museum (1993-2003) aflegde. „Kijk je in een boek met een overzicht van Rembrandts werk, dan lijkt het of hij voor uitgedacht heeft gewerkt. Maar kom je in een atelier, dan zie je dat een kunstenaar vantevoren niet precies weet wat hij gaat maken. Kunst is onvoorspel baar. De gedachtengang van een kun stenaar om tot iets te komen, bijvoorbeeld met heel simpel, voor de hand liggend materiaal, dat boeit mij SLUIS - De diensten voor toerisme in Damme en Knokke-Heist, Sluis Pro motie en de midden standsvereniging Sluis starten in juni een Zwin- stedenzoektocht. De fietsroute is een ver volg op de zomerzoek- tocht van het Davids- fonds. Van begin juni tot en met 30 september kan de Zwinstedenzoektocht worden gereden. De tocht kent twee varianten. De eerste fietstocht gaat van Damme via Oostkerke, Ramskapelle en Heist naar Knokke. Van Knok- ke gaat het terug naar Damme, via Sint Anna ter Muiden, Lapscheure en Moerkerke. Het tweede parcours leidt de deelnemers van Sluis naar Knokke. Daarbij worden Sint Anna ter Muiden, Retranchement en Aardenburg aange daan. Deelnemers krijgen een brochure met daarop de routebeschrijvingen en vijftien vragen, die alleen kunnen worden opgelost door de vermelde dorpen en steden aan te doenAan de zoektocht is een prij zenpakket verbonden van in totaal 2500 euro Rou tebeschrijvingen zijn ver krijgbaar bij de toeristi sche diensten in Heist, Knokke, Damme en Sluis door Jeffrey Kutterink MIDDELBURG - De crisis in het algemeen bestuur van de Kamer van Koophandel Zee land is compleet. De lijmpoging die is ondernomen door een commissie onder leiding van oud-kantonrechter H. Bruin is mislukt. De commissie heeft haar op dracht gisteren tijdens de ver gadering van het algemeen bestuur van de Kamer terugge geven. Daarmee is de ruzie bin nen het algemeen bestuur om geslagen in een felle uitslaande brand. De ruzie gaat tussen de drie groepen waaruit het alge meen bestuur bestaat: de werk nemers (FNV, CNV, de Unie), MKB Zeeland en de Brabants- Zeeuwse Werkgeversvereni ging. Direct na het aantreden van het bestuur, in januari 2002, werd duidelijk dat het tussen de geledingen niet botert. Want al in de eerste vergadering ont stond onenigheid over de proce dure voor het kiezen van een nieuwe voorzitter. Het vuur leek te zijn geblust, maar laaide weer op bij het invullen van een vaca ture in het dagelijks bestuur. De door de vakbonden voorgestel de kandidaat werd tot twee keer toe weggestemd. De FNV schortte daarna haar werk zaamheden voor de Kamer op. De PZC meldde vorige maand dat een commissie onder leiding van Bruin probeert de dreigen de crisis te bezweren. Dat is, bleek gistermiddag, mislukt. Voorzitter L. van Gelder van de Kamer van Koophandel zei dat het dagelijks bestuur zich op de ontstane situatie wil beraden. De FNV-geleding was gisteren niet aanwezig. Regiobestuurder J. Breen is boos. „De commissie had volgens ons de opdracht de verandering van het reglement te onderzoeken en welke de rol voorzitter Van Gelder daarin heeft gespeeld. In pla.ats van een onderzoeks- bleek het een on derhandelingscommissie. Nie mand neemt ons serieus. We leg gen de situatie daarom voor aan het ministerie van Economische Zaken. Als er geen helderheid komt, is het klaar, uit." CLINGE - Op het terrein van De Sterre in Clinge wordt morgen van 14.00 tot 16.30 de jaarlijkse motordag gehouden. Ongeveer twintig motoren zet ten zich belangeloos in om de cliënten van Stichting Tragel in Clinge op het terrein van De Sterre een leuke middag te be zorgen. De deelnemers kunnen achterop de motor of in het zij span met de motorrijders een ritje maken over de wegen van het terrein. In de koffiezaal treedt de Bulldozer-Band' op. door Edy de Witte HEIKANT - Ter gelegenheid van het twintigjarig bestaan houdt basisschool Heidepoort in Heikant morgenmiddag een groot schoolfeest. Tevens wordt met een officieel tintje door wet houder P.Weemaes van Hulst de buitenschoolse opvang ge opend. Aan Heidepoort is hiervoor een ruim honderd vierkante meter groot lokaal gebouwd. Kinde ren kunnen hier op schooldagen terecht vanaf 7.15 uur 's mor gens. In de namiddag loopt het toe zicht tot 17.30 uur. Inmiddels zijn twee leidsters benoemd. De BSO valt onder de stichting Pardoes. Deze heeft onder haar vleugels soortgelijke opvang in de basisscholen in Graauw, Nieuw-Namen, Clinge en de Ark in Hulst. Het lokaal wordt onder schooltijd verder ge bruikt voor werkzaamheden in het kader van Weer Samen Naar School en tussen de middag als overblijfruimte. TERHOLE - Op het schoolplein van basisschool Tervliet in Ter hole wordt morgen van 10 tot 14 uur een plantenmarkt gehou den. De opbrengst van de verkoop is bestemd voor een nieuwe ge luidsinstallatie voor de school. De afgelopen weken zijn leer lingen op pad geweest om in het dorp en aan vrienden en familie allerlei plantjes te verkopen. De plantjes kunnen zaterdag wor den afgehaald op het school plein en er zijn nog diverse andere planten te koop. Ook worden er wafels verkocht. In de school is een doorlopende di gitale computervoorstelling te zien van alle activiteiten die de school tot nu toe heeft onderno men. Bij slecht weer wordt de verkoop verplaatst naar de gymzaal. Het schoolfeest begint om 133# uur. De kinderen laten eerst bai lonnen op De gehele middar kan er deelgenomen wordena® verschillende raad en doesoe!- letjes. Het rad van avontuur draait ge regeld. Er is voor de allerklein sten een zweefmolentje en een schminkhoek. In de school is er een doorlopende vertoning v® oude schoolfilms en video's.Bi- opbod worden twee kunstwer ken verkocht. Clown Franceso- di Creatore zorgt voor extra ver maak. De muziekvereniging Heikant verzorgt een optreden Wie het even rustig aan wil does kan een rondrit maken metéf huifkar. Er wordt tevens gedacht aanhet versterken van de inwendige mens. De opbrengst van het schoolfeest is bestemd voorde aanschaf van het 'Ontdekkas- teel'. Hiermee kunnen de kinde ren van de basisschool zich ori ënteren op techniek. OOSTBURG - De wereldwinkel op het Raadhuisplein in Oost- burg en basisschool De Ark a® de Tabaksstraat in Hulst zijt morgen van 12.00 tot 17.00urn de Zeeuwse-Vlaamse inzamel punten voor de landelijke actie 'Vrede werkt aanstekelijk'. Ouders en kinderen kunnen een knuffel of geld naar de inzamel punten brengen. De actie is on derdeel van de maand van de vrijheid. De opbrengst is bestemdomde bouw van twee vredesparkenir Sarajevo en Tuzla te verwezen lijken. De landelijke organisatie is de stichting Motherhood. De knuffels zijn ook bestemd voce de kinderen van Irak. Elders in Zeeland worden ve- zamelpunten ingericht op de Markt in Middelburg en Gok Daar worden voor de ge.' heid speciale knuffelmarktec gehouden. In Vlissingen wordt op de hoé van de Walstraat en de Lange Zelke een verzamelpunt richt. foto Camile Schelstrate kracht van groep 3/4 staat zij al zo'n achttien jaar aan de basis van het leeson derwijs op haar school. Directeur Diana van Damme sprak eveneens haar bewon dering uit voor de 'leesjuf Voor de juf zelf was het een grote verras sing toen ze door alle kinderen van de school uit de bus naar de speelplaats ge roepen werd. Zij had steevast de veron derstelling dat alle feestelijke commotie bedoeld was om Henk van de bus eens in het zonnetje te zetten. vrijdag 16 mei CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine. Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster- zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel, 0115 643000 (altijd eerst bel len). West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken. Huis artsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115 643000 (altijd eerst bellen). Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen: C. Hans, Nieuwstraat 55, Oostburg, tel. (0117)453580. Spreekuur zat. en zon.12-12.30 uur. Oost-Zeeuws-Vlaanderen: E. G Tan, Markt 5, Axel, Tel. (0115) 561686. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel (0114) 314255, zat- 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: J. J. L. M. Kop.Ató tel. (0115) 561488. Spreekuur, zat 11-12 uur. Bastionstraat 2, Axel IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, s (0117) 301388 bgg. (0117) 348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12uurinde& renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek Ottenhorst', Van Diemenstraat (0115) 619628. Spreekuurzat, van12$ 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'fe Steenberghe', Van Steenbergenlaan: Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zate zon. uitsluitend behandeling van spo» patiënten na telefonische afspraak, lei 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg e Sluis: 'Dierenartsencentrum West', GAM-tt Bruijckere en E.G. van Bruinessen Kz- senberg. Afspraken via telefoonnr.CT 454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sinus' Oostburg, tel. (0*17)452103. Sas van Gent: E. O M. David, Westdam 54, tel (0115 453800, spreekuurzat. 11.00-1200 u.' St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat92,Kapr lebrug, tel. (0114) 312701. Spreek 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderer alarmnummer (0115) 442161, Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaanda ren, voor spoedgevallen dag en natf bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderf' Telefoonnummer (0117 456500, fe naalzone: Telefoonnummer (OU' 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen T& foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaai» ren, dag en nacht bereikbaar via s (0113) 224022 Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon 12-o 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-130C en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer w 53997850 I STREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone. De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten; 14.00 uur: Bingo; 16.00 uur zitgymnas- tiek; Trefpunt, 9.30 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten; BRESKENS Hotel Wapen van Breskens, 18,30 uur: Avondwandel vierdaagse; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur; Koersbal, Café de Landbouw, 20.00 uur: Kaarten; GRAAUW - Dorpshuis, 13.45 uur: KBO koersbal, HEIKANT Zaal Maton, 20.00 uur: Free Country Dancers gevorderden; 20.30 uur: Free Country Dancers beginners; 't Heike, 13 00 uur: Biljarten en pieren; HENGSTDIJK- Kerk, 20.00 uur: Zangkoor Terra Sancta uit Lamswaarde, onder lei ding van Ad vd Wegen; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur. Biljar ten, kaarten en volksdansen 19 30 uur. Gezelschapsdansen; HULST De Lieve, 9.00 uur Fysiogym, 9.30 uur: Bloemschikken; 13.00 uur- Bil jarten Kanaalzone; 13.30 uur Br<& KOEWACHT - De Vlaschaard. 10K- Volksdansen; 13.00 uur. 8iljatien. OOSTBURG - Tienercentfum 15 00-18 00 uur: Time Soos voor tieners vê*-r Oefenavond country line dance, PHILIPPINE De Schotse Hoek, Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye,J9jjO^ Grutmoole volksdansen, W-W Dansclub Lencor; 19.00 uun M school leerlingen showband bas SLUIS - 't Zoute Vestje, 19.00 uur:Ru' avond; w uur SLUISKIL Het Meulengat. iw« SWOS gym en volksdansen, kaarte nasta, biljarten heren; ,,y ST.JANSTEEN Café de Kroon, uur; Kaarten, c** TERNEUZEN - De Veste. 13.30uu"T voor mindervaliden Ons Verzetje. ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaantje, 9.00 uur. bo» ZAAMSLAG Dorpshuis, '4-w Kaarten en biljarten;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 48