Sombere toekomst TOP BCV doet heel goede zaken PZC p Engelse kanopoloërs winnen simpel Eigen doelpunt Nieuwland beslist duel met DFS Eric Elenbaas wint met Zeeland Sport van oude club Axel Bi¥T. Huiszoon en Ruttinger zijn maat te groot Arnemuidse korfballers na verlies tegen Snel in degradatienood uitslagen agenda wb 18 maandag 12 mei 2003 VLISSINGEN - Nicky Huis- zoon (125cc) en Arno Ruttinger (250cc+) waren zaterdag meer dan een maatje te groot voor hun tegenstanders tijdens de motorcrosswedstrijden van de MSV De Uitlaat in Vlissingen. Bij de 65cc won Luuk Dybala na felle duels met Ricky Joosse. De 85cc ging naar Gilbert de Visser. Joris van Strien won de strijd bij de veteranen met overmacht. Veel rijders en een goede publie ke belangstelling zorgden za terdag voor leuke wedstrijden op hot goede circuit aan de En- gelandweg in Vlissingen-Oost Arno Ruttinger stond eindelijk weer eens aan de start van een Zeeuwse wedstrijd. Doordat de Goesenaar tegenwoordig uit komt bij de Euronationalen laat hij dit seizoen wel eens een Zeeuwse wedstrijd schieten. De Goesenaar nam vanaf de start de leiding met zijn zware vier takt en reed iedereen op grote achterstand. In de eerste man che finishten alleen de nummers twee en drie, Freddie Blaas en Freddie Roelofs in dezelfde ron de als Ruttinger. In de tweede manche herhaalde Ruttinger zijn prestatie. Weer reed hij vanaf de start aan de lei ding en finishte met grote voor sprong. Ook bij de 125cc stak één maner boven uit. Nicky Huiszoon, die op het allerlaatste moment nog inschreef, was al zijn tegenstan ders te snel af. In de eerste man che was het de oude rot Henk Buys die na een bliksemstart twee ronden de leiding had, maar al snel moest hij die afge ven aan Huiszoon die tenslotte met voorsprong finishte. In de tweede manche leek het er even op dat Huiszoon meer te genstand zou krijgen van Dave de Jonge en Joeri van Liere, die nu een betere start hadden. Maar ook zij bleken niet in staat om de Vlissinger van de over winning af te houden en finish ten als tweede en derde op grote afstand van Huiszoon. Nieuw komer in de 125cc was Richard Leeuwesteijn, die jaren in de zwaardere klassen reed. Hij is terguggekeerd naar de 125cc. Met een vierde en vijfde plaats kon hij terugzien op een ge slaagde wedstrijd. door Ferdinand Koppejan ARNEMUIDEN - De toekomst voor korfbalvereniging TOP in de eerste klasse G ziet er somber uit. De Arnemuidenaren verlo ren zaterdag op eigen veld met 18-13 van Snel, tot zaterdag ro de-lantaarndrager in de compe titie. Het ontlopen van recht streekse degradatie wordt nu, op zijn zachtst gezegd, bijzon der lastig voor de formatie van trainer Gijs Hollestelle. TOP begon sterk aan de wed strijd en nam via Ad Bezemer en Leon Kloet al snel een 2-0-voor- sprong. De ploeg kon het goede begin echter niet omzetten in een goede voortzetting. Snel kwam sterk terug en nam een voorsprong die de hele wed strijd n iet meer in gevaar kwam De ploeg uit Dordrecht was ver reweg het grootste gedeelte van de wedstrijd in balbezit. Dat kwam mede doordat de Arne muidenaren regelmatig op slor dige wijze balverlies leden. Het spel in het vak van Leon Kloet, Ad Bezemer, Jantine en Rita Meulmeester liep wel goed, zeker in aanvallend opzicht. Zij namen samen elf van de dertien doelpunten die TOP scoorde voor hun rekening. Het andere vak (met Ramon van de Gruiter, Hannuël Kramer. Ria de Ridder en Mirjam Kloet) faalde op alle fronten. Dat gaf ook Ramon van de Gruiter rui terlijk toe. In zijn vak is hij de man die geacht wordt de meeste punten te scoren. Zaterdag kwam hij niet verder dan een doelpunt. Weinig beweging ,,Ik zat niet lekker in de wed strijd", stelde een teleurgestelde Van de Gruiter na de wedstrijd vast. Hij noemde een waslijst aan zaken op die zaterdag mis gingen bij TOP. ,,Er zat weinig beweging in ons spel en we be nutten de ruimte van het veld te weinig. Snel pakte gemakkelijk de ballen van ons af. Onze scho ten kwamen van te grote af stand. Daarbij zag je ook vaak dat het misging in de communi- door Aector Dooms BIERVLIET - Eric Elenbaas vierde gisteren op het voetbal complex van Biervliet als enige Axelaar een feestje. De doelman van Zeeland Sport wist zich na de 2-1-winst in de beslissings wedstrijd tegen Axel met zijn ploeg verzekerd van het behoud in de vierde klasse. „Het is zon de voor Axel, maar ik ben blij voor Zeeland Sport", was de eerste reactie van de voormalig inwoner van Axel. Eric Elenbaas is een verhaal apart. De 36-jarige doelman greep dit jaar als keeper van het vierde elftal bij Zeeland Sport zijn kans. Toen de eerste doel man Ralf Eversdijk weer fit was bleef Elenbaas het vertrouwen behouden van interim-trainer Karl Vergouwen Gedurende acht jaar speelde Elenbaas anoniem in het derde elftal van Axel. Tot drie jaar ge leden bleef hij van zijn woon plaats Vlissingen heen en weer rijden naar Zeeuws-Vlaande- ren. Hij besloot uiteindelijk voor Zeeland Sport te kiezen: keepen in het vierde elftal, puur voor het plezier. Maar gisteren was er in Biervliet onverwachts het weerzien met oude Axelse teamgenoten. Elenbaas keepte een degelijke wedstrijd „Ik heb geen moeilijk werk gehad. Al leen enkele voorzetten moeten plukken", stelde hij nuchter vast. Initiatief De wedstrijd begon op de goed- bespeelbare grasmat in Bier vliet twintig minuten te laat, omdat een van de assistent- scheidsrechters niet aanwezig was. Henk Siersema uit Hoek werd bereid gevonden om zijn plaats in te nemen. Vanaf het be gin nam Zeeland Sport, dat met drie spitsen speelde, het initia tief. Al in de beginfase hadden de Vlissmgers op voorsprong moeten staanmaar de inzet van uitblinker Davy van Geersdaele ging voorlangs. De handige aanvaller bleek een plaag voor de trage Axelse verdediging. Het wachten was op een doel punt. Daarvoor had Zeeland Sport de hulp nodig van Erik Rijckaert (volgend jaar trainer van Axel), die een voorzet van Van Geersdaele zomaar in eigen doel schoot: 1-0. Axel proboerde daarna met de catie tussen teamleden onder ling. En dat terwijl er vandaag heel veel op het spel stond. We moesten winnen om de kansen in eigen hand te houden Van de Gruiter heeft besloten na dit seizoen een punt achter zijn korfbalcarrière te zetten. Hij debuteerde op zijn zestiende in het eerste van TOP en speelde een goede vijftien seizoenen bij de Arnemuidse korfbalvereni ging. Het vorige seizoen was het hoogtepunt in de loopbaan van de dertigjarige Van de Gruiter. TOP promoveerde toen zowel in de zaal als op het veld naar de eerste klasse. „Nu zie je dat we eigenlijk te slim zijn voor de tweede klasse, maar niet goed genoeg voor het niveau in de eerste klasse." Coach Gijs Hollestelle onder kende de woorden van Van de Gruiter. „Dit was gewoon een slechte wedstrijd. De start was aardig, maar verder liepen we achter de feiten aan. Het succes van vorig jaar achterhaalt ons nu. Bij Snel zag je een mentali teit van erop of eronder. Dat heb ik bij ons niet gezien. Snel was beter bij de les, rustiger in de aanval en sterker in het verdedi gen. Ze hebben verdiend ge wonnen." De trainer, die tot dit seizoen in zijn loopbaan nog nooit degra deerde, zakte in de zaal al naar een klasse lager. Nu dreigt dat ook op het veld te gebeuren. ..Daar baal ik vreselijk van! Ik zie de oorzaak in de hoge gemid delde leeftijd van de groep. De ploeg is niet meer kneedbaar en valt steeds terug op oude auto matismen. We hebben nieuwe, jonge mensen nodig, maar die zijn er weinig. Je blijft toch naar kwaliteit kijken en de ouderen van nu zijn gewoon beter dan de jeugd die we hebben." Toch moet die vernieuwing plaatsvinden. Blaas de Ridder, Leon Kloet (rechts) vangt de bal in de wedstrijd tegen Snel. moed der wanhoop iets te force ren en kwam zowaar tot de gelijkmaker door Randy Zand- stra, die gestuntel in de Vlis- singse verdediging afstrafte. 1-1. Zeeland Sport bleef onder aanvoering van Robert Ayal en Van Geersdaele de betere ploeg. De Vlissingers combineerden vlotter, creëerden een aantal kansen, maar vonden telkens De Deckere op hun weg. De doelman werd één keer geklopt door Joris Beilo, maar Mike van de Bergen haalde bal van de doellijn Moeilijke positie Na een klein halfuur kreeg de meest aanvallende ploeg waar het recht op had. Een vrije trap werd door Martijn Fincke ver lengd, waarna Van Geersdaele in één keer uithaalde: 2-1. In de tweede helft probeerde het fy siek sterkere Axel nog wel druk te zetten op de verdediging van Zeeland Sport. Zo schoot Joep van den Broeke eerst tegen het lichaam van doelman Elenbaas en daarna uit een moeilijke po sitie over. Zeeland Sport had moeite om de bal in de ploeg houden, maar bleef overeind. „Het was de spanning. In de rust zaten ze er al als dode vogeltjes bij, maar wat wil je: deze groep is gemid deld twintig jaar", beschermde Vergouwen zijn ploeg. Zeeland Sport kreeg in de slot fase de beste kansen, maar de attente De Deckere kwam in één-tegen-éénsituaties tegen invaller Richard de Wit, Ayal en Van Geersdaele telkens als win naar uit de strijd. Uiteindelijk was de Axelse doelman toch de verliezer, nadat scheidsrechter P. Tirions na acht minuten bles suretijd voor het eindsignaal blies. Zeeland Sport-Axel 2-1 (2-1). 21. Eric Rijckaert 1-0 (eigen doelpunt), 27. Randy Zandstra 1-1, 34. Davy van Geersdaele 2-1. Scheidsrechter P. Tirions (Roosendaal). Rode kaart Nathalie Dierick (verzorgster Axel) na commentaar op de leiding. Gele kaart Dennis Bootsgezel (Zeeland Sport), Carlo de Deckere, Joep van den Broeke, Fonny Verstraeten, Job Zwegers (allen Axel). Aantal toe schouwers: 350. Zeeland Sport: Eric Elenbaas; Roel Schreur (68. Wouter Vermeule), Dennis Bootgezel, Martin Wilken, Roland Cosijn; Joris Beilo, Robert Ayal, David Schrier, Davy van Geersdaele, Martijn Fincke (55. Ri chard de Wit) en Friso Heijstek. Een spelmoment tijdens het kanopolotoernooi bij De Piet in Arnemuiden. foto Willem Mieras die volgend seizoen het stokje van Hollestelle overneemt, moet dat gaan doen Hij weet dat dit niet makkelijk gaat wor den. „In het tweede lopen een aantal mensen rond die de po tentie hebben de sprong naar het eerste te makenDat gaat al leen wel tijd kosten en kan ten koste gaan van het niveau." Ook in de A- en B-jeugd loopt talent rond. „Maar voor we dat hebben ingepast kan er zo vi j f j aar voor bij zijn." Scores TOP: Leon Kloet 7. Ad Beze mer 2, Jantine Meulmeester 2, Han nuël Kramer 1, Ramon van de Grui ter 1. foto Lex de Meester van onze sportredactie ARNEMUIDEN - De twee Londense kano- poloteams van Meridian waren zaterdag beter dan de Nederlandse deelnemers tij dens een toernooi bij De Piet in Arnemui den. De Engelsen bepaalden een groot deel van het toernooi en kwamen bijna zonder puntverlies in de finale tegenover elkaar te staan. Meridian A won daarin met 8-0 van het B-team. Onder een stralende zon werden zestien wedstrijden afgewerkt. De watersporters uit Zeeland, die het toernooi samen met Natsec uit Vlaardingen organiseerden, wer den uiteindelijk zesde van de zeven deelne mende teams. Zeewitoe uit Bergen op Zoom was de beste Nederlandse ploeg en werd derde. Natsec B en A werden vierde en vijf de. Het Utrechtse UKC werd laatste. door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal- sters van BC Vlissingen hebben elk puntje nodig om degradatie te voorkomen en deden afgelo pen zaterdag een stap in de goe de richting. De promotiedivi sionist won ruim van Black Eagles (68-94). Helemaal veilig zijn ze nog niet, omdat Rotterdam, één van de andere degradatiekandidaten, ook won Het tweede team sloot gisteren het seizoen af met een ruime overwinning op Tender- feet. Het bleef spannend tot 23- 24, maar door het allround spel liepen de Vlissingers flink uit: 54-70. Black Eagles-BC Vlissingen 68-94: Vlissingen kwam goed uit de startblokken en nam ge lijk een kleine voorsprong van 0-6. Black Eagles kwam terug tot 4-6, maar dankzij een fraaie driepunter nam Vlissingen di rect weer afstand, waarna het de wedstrijd volledig contro leerde. Vlissingen liep uit naar een ruststand van 32-52Na rust vervolgde Vlissingen de wed strijd met een reeks van tien punten achter elkaar, waardoor de wedstrijd met een 32-62 be slist leek. Na deze flitsende start van Vlissingen kwam de thuis ploeg nog terug tot op 23 pun ten. Doordat de ploeg van coach Frank Böseler weer aanzette, liep het verder uit naar een mooie en verdiende zege van 68-94. Scores BC Vlissingen: Yolanda Joos se 35. Nanon Doeland 27, Immie Pattikawa 7, Lmda de Meij 7, Cindy Kole 5, Marjolijn van den Bosse 5, Astrid Franke 4 en Jessica Verhage 4. Tenderfeet-BC Vlissingen 2 54-70: Het tweede team van BC Vlissingen sloot in Heeswijk- Dinther de competitie af met een 54-70 overwinning op Ten- derfeet. Aanvallend liep het ge smeerd bij het jonge team van coach Tom Joziasse. Het schoot met afstandschoten de zone van de tegenstander kapot. Tender- feet heerste echter onder het bord en bleef bij tot 23-24. Daarna leverden enkele onder scheppingen van de Vlissingers een 30-39-voorsprong op bij rust. Na de pauze maakte BC Vlissingen het karwei snel af. Bij 36-56 was de strijd beslist en ondanks de grote foutenlast kwam de zege daarna niet meer in gevaar. Scores BC Vlissingen: Charlotte Wierikx22,ElisaKuipex-s 14,Roma- na de Ridder 14, Ilse Bos 11, Linda de Paauw 5 en Dorien de Witte 4 door Ko de Ridder BURGH-HAAMSTEDE - De voetballers van Nieuwland zijn de nacompetitie om promotie naar de derde klasse begonnen met een nederlaag tegen DFS uit Burgh-Haamstede. DFS was voetballend beter en won de matige wedtrijd met 1-0. Dat het geen hoogstaande wed strijd was, daar waren beide trainers het over eens. DFS- trainer Edwin Kriens had de speelwijze van DFS veranderd. Kriens: „Mede gelet op de twee eerdere ontmoetingen met Nieuwland (allebei 1-1) heb ik gekozen voor een speelwijze die ons van achteruit wat langer in balbezit houdt. Meer rust bren gen in de opbouw en scorings drift beperken. Kortom: zuini ger spelen. Ik zag tijdens de oefenwedstrijd tegen Colijn- plaatse Boys dat de ploeg dit kon." Zijn collega Hans Hack van Nieuwland had zijn team op dracht gegeven DFS te bestrij den vanuit een gesloten defensie met counterend voetbal. Hack: Ik was hier graag met een punt weggegaan, wat helaas niet is gelukt. Toch heb ik mijn team complimenten gegeven voor de inzet en de wijze waarop ze wer kelijk alles in het werk hebben gesteld het DFS moeilijk te ma ken." Nieuwland ging direct vanaf het begin stormachtig richting het DFS-doel. De spitsen Eddy de Vries en Carsten Feleus zorg den voor de nodige acties bin nen het strafschopgebied. Goed optreden van vooral DFS-doel- man Leander Rouw stond ver der succes echter in de weg. De vele corners die Nieuwland kreeg, zorgden wel voor gevaar, maar er was niemand die uit zo'n corner eens goed uithaalde. De beste kans viel in de twintig ste minuut door een klein mis verstand tussen Leander Rouw en zijn verdediging. De Nieuw- land-voorwaartsen konden hier niet van profiteren. DFS kreeg langzaamaan meer grip op de Bowling Vereniging Middelburg, Dinsdag- league: Pulse audio-Toyota de Jonge 1-3, Lammers-The unknown 3-1, Rechterhand- Van derZwan 1-3, Suzuki-Risa bevest. 3-1, Hoveniersbedr. Souburg-Boogaard 4-0 Stand na 90 games: 1 Toyota de Jonge 81.5, 2. Van derZwan 79,3. Pulse audio 77,4. Su zuki 66,5. Rechterhand 58, 6. Hoveniersbe dr. Souburg 57.5,7. Boogaard 52, Lammers 52, 9. Risa bevest. 39.5, 10. The Unknown 37.5. Woensdagleague: Theo maakt 't-Her- wegh 1-3, Biggekerke-M&O bedr. 2-2, Johns-Taekwondo 0-4, Van Kampen schoe- nen-Zandee en de Kuyper 4-0, Poseidon- Morena 4-0, Auto Louwerse-Full house 1-3, Schrobbelerke-Vergosport 4-0, Timmer mans-de Voogd 1-3 Stand na 90 games: 1. Schrobbelerke 89.2. Herwegh 82,3. Morena 79,4. Van Kampen schoenen 77.5,6. Posei don 71.5, 7. De Voogd 68, 8. Full house 63, Taekwondo 63, 10. Theo maakt 't 58.5, 11. Zandee en de Kuyper 58,12. M&O bedr. 49, 13. Johns48.14. Biggekerke46.5,15. Vergo- sport 44, 16. Timmermans 35.5, 17. Auto Louwerse 26.5. Donderdagleague: Kruitmo- len-Eastman 4-0, De Rekening-Fonsies 0-4, Wondergem-EPZ 2 3-1, Auto Ram-EPZ 0-4. Stand na 90 games: 1. Wondergem 88.5,2. Fonsies 72,3. Kruitmolen 65.5,4 EPZ 2 59,5. Auto Ram 53,6. De Rekening 52,7. EPZ46.5, 8. Eastman 43.5. Schiedam. KNDB-bekercompetitie. Eerste ronde. Angarde Informatica 2-PWG 's-Gra- venpolder: 2-8. Gedetailleerd: 1. A. van Til- borg-D. Kasse 1 -12. W. Maas-B. Provoost 1 - 13. A. Smulders-J. van de Weteringh 0-3; 4. L. Langerak-J, Louwerse 0-3 Angarde Infor- matica-Goes/Zierikzee Combinatie: 8-2. Gedetailleerd: 1. M Kloosterziel-J de Wild 3-0; 2. A. Brouwers-C. Rijk 3-0,3. T. Hage-C. Boot 1-1; 4. E. Haagh-M Walraven 1-1 MX Vlissingen. 250/500cc. Ie manche: 1 Arno Ruttinger, 2. Freddie Blaas, 3 Fred- dieRoelofs, 4. Ronald Melse, 5. Matthijs Lampio. 2e manche: 1, Arno Ruttinger, 2, Freddie Blaas, 3. Freddie Roelofs, 4 Andre Jakobsen, 5. Ronald Melse 125cc. 1e man che: 1. Nicky Huiszoon. 2 Dave de Jonge, 3. Henk Buys, 4. Richard Leeuwensteijn, 5. Jur- gen den Engelsman 2e manche: 1. Nicky Huiszoon, 2. Dave de Jonge, 3. Joeri van Lie re, 4. Henk Buys, 5. Richard Leeuwensteijn. Clubklasse. 1e manche. 1. Leon van de Lee (125cc), 2. Willem den Engelsman (250cc), 3 Jos Colijn (250cc), 4. Frank Rottier (250cc), 5 Bart Kuzee (125cc). 2e manche: 1. Willem den Engelsman, 2. Leon van de Lee, 3. Jos Colijn, 4. Bart Kuzee, 5. Frank Rottier 85cc 1e manche: 1 Gilbert de Visser, 2 Jeffrrey van Kempen, 3. Steven Ovaa, 4. Johnny van Eekelen, 5. Dannielle van Kempen 2e man che: 1Gilbert de Visser, 2. Jeffrey van Kem pen, 3. Johnny van Eekelen, 4 Danielle van Kempen, 5. Steven Ovaa. 65cc. 1e manche: 1. Luuk Dybala, 2 Dicky Joosse, 3. Maikel Bazen, 4. Boy de Looff, 5. Rocco van Zween- den 2e manche: 1. Luuk Dybala, 2. Ricky Joosse, 3 Maikel Bazen, 4. Gino Nagtegaal, 5 Boy De Loof. Miniklasse. Ie manche 1 Hans Timmer, 2. Lars de Nood. 3 Guido Boone 2e manche: 1 Hans Timmer, 2. Lars de Nood, 3. Guido Boone, 5. Pim van Strien. Veteranen. 1e manche: 1. Joris van Strien, 2 Ad Geldof, 3. Peter Boone, 4. Rene Oelen, 5, Hans Witte. 2e manche- 1. Joris van Strien, 2. Ad Gelfof, 3. Peter Boone, 4, Hans Witte, 5. René Oelen. Districtscompetitie Mannen. Hoofdklasse. Westerschouwen-Smash 2-4 Wim Detting- meijer-Ronald van Remorlel 4-6 2-6, Robert Kort-Alexander Bauwens 0-6 2-6, Michiel de Vlieger-Patrick Vervaet 6-3 6-3, Patrick Meuldijk-Richard Bral 2-6 1-6, Detting- meijer/De Vlieger-Van RemortelA/ervaet 6-4 7-6, Geleijnse/Meuldijk-Bauwens/Bral 3-6 3-6 Drive-Zierikzee 4-2: Sascha Saey- -Johan van Urk 3-6 4-6, Kim Langeraert-Eric van Schaik 6-0 6-0, Paul Cortvriendt-Rene Fondse 2-6 6-3 1-0 opgave Fondse. Tony Seen-Robert Praet 7-5 6-3, Cort- vriendt/Saey-Fondse/van Schaik wo, Langeraert/Seen-Van Urk/Praet 5-7 2-6. wedstrijd. Het kreeg een aan» mogelijkheden via vnjetnpa' op plaatsen waar Anco vajï Linde en Mariko Rouwnonr- wel raad mee weten Maats, terdag lukte dat met. Het doelpunt viel na eenm», voorzet vanaf links van tw van der Linde in de 25e mini» Even fraai werd de voorn» v gewerkt, maar tot ieders voj zing door een speler in blauw-wit outfit. Nieuwlam aanvoerder Bart-Jan Kroes3». seerde zijn eigen doelman.Ar. geslagen pakte Nieuwland j draad weer op en tot aan dent kwam er geen wijziging meert de stand. Het tweede part begon meto». gewijzigde ploegen De wee- strijd won aan spanning, mes dan aan charme. Het duelweü vinniger. Anco van der Lin« leek na een uur op de tweedt treffer a f te gaanEen in vakter men nuttige overtreding ver sperde de verdere doorgang. Nieuwland ging over op het sp*. len van één tegen één. De plee; bleef het proberen, maardeb^ te kansen waren voor DFS Remco Rotte schoot nog op óf lat. DFS kreeg daarna nog eer paar mogelijkheden, maar óf absolute uitblinker van dez; middag, Nieuwland-doelma: Ronald Fritz, was een metten-, men hindernis. Er is nog niet- beslist in de nacompetitie maa: DFS heeft een goede uitgangs positie. Nieuwland speelt dins dagavond thuis tegen Cadzanc voor haar laatste kans, DFS moet zaterdag op bezoek bij Ca- dzand om misschien aan k. eind van de tunnel het licht ïs zien naar de derde klasse DFS-Nieuwland 1-0(1-0).25 Br. -Jan Kroes 1-0 (e.d.). Scheulsm ter: L.P.van Belzen (Arnemuiiaii, Gele kaart: Leander Rouic (DFSj: Mike van Kleef, Bart-Jan Kroesa Marien Kroes (Nieuwland). Aanrt toeschouwers: 110 Nieuwland: Ronald Fritz. Stee; a Rijke, Bram van Eenennaam, Ja Meulpolder (58. Peter van Raaiy.b chard Jacobs; Bart-Jan Kroes, Mikt van Kleef, Kevin Joosse, CarstenFi- leus; Marien Kroes, Eddy de Vrio (66. Robin Thiel). Kapelle-Sluiskil 0-6: Eelco Eversdijk-fó" lef Pieters 0-6 4-6, Marlon Wisse-Co? Dobbeleir 7-6 2-6 4-6, Sander van Burr -Jos Zegers 6-7 4-6, Jan Pijpelink-S|jte de Braai 6-4 5-7 2-6, Eversdijk/van Bure- Pieters/Dobbeleir 4-6 3-6, PijpelinkjVfe De Braal/Zegers 4-6 4-6 De Schelde-Kw ningen 6-0: Jurjen Mooibroek-Peter .r Mante 6-0 6-1, Rogier van Housselt-Err de Keijzer 6-4 6-3, Ruben Hendnka-V chiel Visser 6-4 5-7 6-4, Hans vanSl«» -Jeroen Mante 6-3 7-5, MooibroekV* Housselt-ManteMsser 6-2 6-3, KatsKw laar-Mante/de Keijzer 6-4 6-0 Stand: I Schelde 6-27,2. Drive 6-26,3, Smash MS, 4. Sluiskil 6-21,5. Westerschouwen6-)M Zierikzee6-12,7. Kruiningen6-8,8.Kaptf< 6-8. Eerste klasse 2. Animo-Yerseke3-l Zierikzee-SJEF 0-61SJEF kampioen'. Ze rikzee-de Bcskreek 3-3, de f Game'78 4-2, DOS-Domburg 2-4, DOS-*» mo 1 -5. Stand: 1SJEF 6-35lkampc^ 1 Domburg 6-22, 3. Yerseke 6-21,4. 6-19,5. De Boskreek 6-16,6. Game786-'! 7 Zierikzee26-11,8. DOS6-4. Etrstekto 3: Souburg-Vogelvlucht 1-5, De Bong« ASOC 4-2, de Schelde 2-Jac. Van Bei«' 0-6. Stand: 1 Vogelvlucht 5-26,2. Jac V:-- Beieren 6-26, 3. De Bongerd 6-18,4 dt Schelde 2 6-18, 5. ASOC 6-17,6. Soek; 6-14, 7. Bruten 4-10, 8. DOS2 5-3.H«fc klasse 35+- Tiola-SJEF 5-1: RudiedeSt* -Daniel Veroone 6-3 2-6 7-6. RobGn.br- -Geert Rootsaert 3-6 5-7, Boui Peter van Velthoven 6-3 4-0 opgave VV Velthoven, Harry de Jonge-Cor Baas 7- 6-2, De Smet/Gruben-Veroone,Baas t~ 6-4, Bakels/de Jonge-Van Velthoven1* Rijcke 7-5 6-1 Tennisse-'t Halve MamW 0-6: Joost Sprinkhuizen-Sjaak lokerset-: 2-6, Jan Jansen-Rens de Klerk 0-6 Kees Ringelberg-Harry van Gellecum s-j 4-6 1-6, Jansen'Ringelberg-De Kledw Gellecum 4-6 6-7, rest wo. MLTC-Slubf-i Piet de Jong-Philip Haldermans 4-6 U Rene Broerse-Herve van de Kerckhovel-i 6-0, Bert van Sabben-Ayron Bentley 64 6-3, Rob Verhage-Johan Jacob 1-63-6,w JongA/erhage-Haldermans/Jacob 2-6 7-6 6-4, Broerse/van Sabben-Bentley/van d? Kerckhove 6-2 7-5. de Sehelde-AnimoW (Eugene Fagg-Maarten van der Staal 6- 6-4, Bas van Belzen-Herman Fihppoej 6-2, Ed Compeer-Jos Heyman 7-56-2. 3« Kats-Alf Ijsebaert 6-4 6-0, Kats/van Bate gem-Heyman/Filippo 4-6 7-5 6-0. r» gg/Hendrikse-Van der StaaI/Ijsebaert 4-6 6-4. Stand: 1. 't Halve Maantje6-24 MLTC6-22,3. SJEF6-21,4 Tiola6-2U« Schelde 6-21,6. Sluis 6-16,7. Animo 6-" 8.Tennisse 6-8. Van de Gooraasl op de RES-titel AXEL - Motorcrosser Maitó van de Goor is tijdens de RES" cross in Axel eerste gewordw voor Alain van der Moet ur Hulst. De Vlissinger won de «f ste manche nog vrij eenvoudig In de tweede reeks kreeg hij e*® tik in zijn rug, waaroor hij deze- ge moest laten aan Van de' Vloet. Met deze zege komt de RES-titfc ook weer in zicht. „Dat is enige waarop ik me dit jaar cc-- centreer", zei Van de Goor. maandag. Koppeltoernooi driebanden f damme. Eerste ronde. Locatie t 's Lands Welvaren in Kwadenoam Aanvang 19.30 uur. MID' lietgi weds vierd' kfpo t«i2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18