r Home cinema uit slechts twee luidsprekers www.pzc.nl/adverteren Vanaf 10 mei staat uw droomauto bij Van Oeveren-Vervaet in Goes. PZC Ze staan met de rug tegen de muur 'ord 3 weken gastgezin! Mercedes CLK-Klasse Cabrio. Vein Oeveren - VGrVQGt B.V. Langereksestraat 11, 4538 AZ Temeuzen, telefoon 0115 62 04 00, fax 0115 - 61 40 14 Uw steun maakt het verschil donderdag 8 mei 2003 KAMER VAN KOOPHANDEL ZEELAND Officiële bekendmaking Op grond van het bepaalde in lid 1 van artikel 46 van de Wet op de Kamers van Koophandel en Fabrieken 1997 (stbl. 1997, 783) maakt de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Zeeland bekend dat een exemplaar van de rekening van inkomsten en uitgaven van de Kamer over het afgelopen kalenderjaar vanaf vrijdag 09 mei 2003 voor een ieder ter inzage liggen op haar kantoren te Mid delburg (Buitenruststraat 225) en te Temeuzen (Schuttershofweg 1 De rekening van inkomsten en uitgaven wordt behandeld in de vergadering van het Algemeen Bestuur op 15 mei 2003. - *4V Bel 0118-627974 www.europakinderhulp.nl Mercedes CLK-Klasse Cabrio Standaard uitgerust met o.a.: ABS,ESP, BAS, ASR Vier airbags Alarm Volledig elektrische kap met afstandsbediening Gofdelaanreikarmen voor Lederen bekleding Automatische airconditioning Multifunctioneel stuurwiel met boardcomputer Tempomat met Speedtronic Lichtmetalen velgen Mobiliteitsgarantie Droomt u van een open auto die op elegante wijze comfort biedt aan vier per sonen? De nieuwe Mercedes-Benz CLK- van een stoffen kap die ook door de de keuze uit een aantal krachtige motoren Kom kennismaken met deze droomauto of kijk op www.vanoeveren-vervaet .nl Klasse Cabrio is die auto. Als u tenminste afstandsbediening automatisch geopend en doen de rest. Maar dat was u al gewend van gevoelig bent voor het vloeiende lijnenspel van het design,. En de luxe kunt waarderen gesloten kan worden. Het mooie interieur, Mercedes-Benz. De CLK-Klasse Cabrio de hoogwaardige uitrusting en techniek en staat vanaf 10 mei bij Van Oeveren-Vervaet Brandstofverbruik: variërend van 8,8-12,3 liter per 100 km, 11,4-8,1 km per liter; C02-uitstoot: 211-295 g/km. Mercedes-Benz Leasen kunt u al vanaf 825,- per maand op basis van netto financiële leasing. Looptijd 48 maanden, aanbetaling 15.500,- slottermijn 20.000,- Albert Plesmanweg 2, 4462 GC Goes, telefoon 0113 - 21 27 30, fax 0113 - 22 10 86 F.-mail info@vanoeveren-vervaet.nl s22: Brooke Hospital for Animals voor de behandeling na de Brooke-behandcling In de Derde Wereld werken talloze paarden en ezels onder erbarmelijke omstan vaak totdat ze er letterlijk dood bij neervallen. De eigenaren van de dieren behoren tot de armsten van de wereldbevolking; zij zijn voor hun levensonderhoud volledig afhankelijk van hun werkpaard of -ezel. Geldgebrek en onwetendheid liggen ten grondslag ain schrijnend dierenleed. Ondervoeding, oververhitting en uitdroging zijn de meest voor komende aandoeningen. Brooke Hospital for Animals (opgericht in 1934, door mrs. Dorothy Brooke) zet zich in voor verbetering van de leefomstandigheden van werkpaarden en -ezels in Egypte, Jordanië, Pakistan en India, door middel van: gratis diergeneeskundige hulp aan zieke en gewonde werkpaarden en -ezels voorlichting aan de straatarme eigenaren over een goede dierverzorging voorkoming van ziektes door middel preventieve behandelingen plaatsing van watertroggen en aanleg van schaduwplekken voor mens en dier euthanasie voor dieren die niet meer te redden zijn, na een week liefdevolle zorg In 13 hospitaalcentra en met 41 rijdende klinieken worden door Brooke Hospital op jaarbasis 500.000 dieren gratis behandeld en eigenaren voorgelicht. De Brookc-dicrenartsen kunnen hun belangrijke werk doen dankzij donaties. Stichting Brooke Hospital for Animals, Van Baerlestraat 13-C, 1071 AM Amsterdam Tel.: 020-6709229 Fax: 020-6792800, E-mail: info@brooke.nl Website: www.brooke.nl Giro: 55.68.671 Bank: 49.24.41.294 flêl Steun Brooke, en word donateur voor 15,88 euro per jaar. Zij rekenen op ons; wij rekenen op u! ja, ik word donateur en ik ontvang tweemaal per jaar de nieuwsbrief ja, ik word donateur maar stuur mij geen nieuwsbrief Voor uw betaling ontvangt u z.s.m. een acceptgiro Naam en voorletters: Mevr. J Dhr. Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Stuur deze bon in een envelop naar: Brooke Hospital for Animals, Antwoordnummer 47548, 1070 WD Amsterdam. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel (graag zelfs). 2003U Verkoopprijs: 1.595,- exd. wettelijk verplichte verwijderingsbijdrage *Uit het zicht te plaatsen Acoustimass® basmodule niet afgebeeld Met het revolutionaire Bose 3-2-1 systeem geniet u van home cinema zonder poespas. In plaats van vijf grote luidsprekers zijn er slechts twee compacte. Voor de krachtige, volle lage tonen zorgt de Acoustimass® basmodule (niet afgebeeld), die eenvoudig uit het zicht te plaatsen is. Recent onderzoek van Bose op het gebied van signaalverwerking en psycho-akoestiek (de wetenschap die zich bezighoudt met de manier waarop wij geluid waarnemen) heeft geleid tot de ontwikkeling van geluid vanaf plaatsen waar geen luidsprekers staan. Daarom ziet u bij het 3-2-1 systeem slechts twee luidsprekers, terwijl u geniet van surround-geluid dat doorgaans alleen te bereiken is met veel ingewikkelder home entertainment systemen met vijf luidsprekers. Het Bose 3-2-1 systeem bestaat uit een eenvoudig en elegant mediacentrum met ingebouwde DVD/CD-speler, een geavanceerde AM/FM-tuner met RDS en een infrarood-afstandsbediening. Er zijn geen achterluidsprekers of centerluidspreker, dus er lopen geen kabels door de hele kamer. Het Bose 3-2-1 systeem heeft slechts drie kabels en één netsnoer De installatie is dus snel en simpel. Overtuig uzelf! Vraag om een demonstratie. Bezoek uw geautoriseerde Bose dealer. eenvoudige manier U ziel slechts twee luidsprekers, maar u hoon het surroundgeluid vrijwel overal in de kamer. - Oregonian, juli 2001 Een enthousiaste pers "Conclusie: Deze high-tech doorbraak werkt weliswaar onzichtbaar, maar is des te beter hoorbaar. Het geniale ADAPTiQ'-audiocalibratiesysteem stemt binnen 15 minuten uw Lifestyle® 35 perfect af op de eigen akoestiek van uw woonkamer - een enorme stap voorwaarts naar optimaal surround geluid' Zo hoort toptechniek vandaag de dag te functioneren - ongecompliceerd, efficiënt, handig en tegelijk ingetogen. Met het Lifestyle® 35 systeem laat Bose zien hoe het hoort. Bravo en bis!" Prijs/Kwaliteit-verhouding; ZEER GOED - Image Home Entertainment, Sept./Oct. S/2002 'Het 3-2-1 Home Entertainment-systeem is een eenvoudig vierdelig systeem dat de meeste audio- effecten van een bioscoop in uw huiskamer brengt, tegen een minimale investering en op een vrij DIRKSLAND: Electro World van der Heijden, Schelpepad 26. MIDDELHARNIS: Mikro Electro, Spui 2. OUDE TONGE: Electro World van Loon, Voorstraat 16 ZIERIKZEE: Delta Discs, Mol 15 Electro World van der Heijden, Havenpark 5. Mikro Electro, Varremarkt 2. Voor een volledig overzicht van geautoriseerde Bose dealers kunt u contact opnemen met Bose, Telefoon: (0299) 390111, fax: (0299) 390109, e-mail: consumenteninfo@bose.com Patentrechten zijn aangevraagd en/of verleend in de V.S. en andere landen. Quotes: Oregonian, juli 2001Image Home entertainment, Oct. 2002 All rights reserved, reprinted by permission. Better sound through research

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46