Joosse heeft de motivatie terug PZC HVV'24 woedend over beslissingsduel 1 Fusie 't Zand en MZ krijgt vorm Sluiter zet herstel in Basketbalster hoopvol over seizoensslot Net geen titel FM Sranang Constancia in A-selectie AA Gent UNA in finale van districtsbeker G14 is tegen uitbreiding van WK Springkampioen Turi omgekomen uitslagen agenda ïïS'Wiings wb woensdag 7 mei 2003 door Pieter van Klinken VLISSINGEN - Ze zal het nooit toegeven, maar Yolanda Joosse behoort samen met Nanon Doe- land en Immie Pattikawa tot de belangrijkste basketbalsters van BC Vlissingen. Gek, want toch weet ze dat ze goed is. „Ik zou het niveau in de eredivisie best aankunnen."' Yolanda Joosse (25) is twee we ken geleden verhuisd van haar geboorteplaats Middelburg naar Vlissingen. Haar nieuwe woning ziet er netjes uit Toch is het op plaatsen van het licht blauw geschilderde huis nog wat rommelig. Eén ding hangt echter al mooi schoon boven de bank: een gigantische, twee me ter brede, poster van Michael Jordan. „Mijn idool", zegt ze on- gevraagd. „Volgens mij zelfs van elke basketballer." Michael Jordan was altijd de topscorer van zijn team. Joosse is dat ook al een paar jaar. Ver der houden de vergelijkingen op. Jordan was guard, de Vlis- singse is center. Jordan bereikte de absolute top, Joosse had die ambitie niet. „Pas naarmate ik langer basketbalde, bleek dat ik best goed was. Maar nu heb die niet meer." Selectie Ze haalde inderdaad de Neder landse selectie. Dat ze daar niet meer voor uitkwam, was een be wuste keuze. „Ik vond school belangrijker. Die wedstrijden met het Nederlands team kost ten heel veel tijd en ik kon dat niet meer combineren. Nu werk ik en kost alleen BC Vlissingen al een hoop tijd." En tijd is kostbaar voor de com municatiemedewerkster van Delta. Ze moet soms inventief zijn om alles gedaan te krijgen wat ze wil doen in een week. „Ik heb wel eens kleren gekocht in de pauze van mijn werk. Ik moet natuurlijk ook gewoon de bood VLISSINGEN - De futsallers van FM Sranang hebben net naast het kampioenschap in de hoofdklasse gegrepen. De Goese ploeg won het laatste competi tieduel weliswaar met 3-2 van Zwarthoed, maar ook koploper Malabata kwam tot winst. Het verschil tussen de twee ploegen bedroeg slechts één punt. Sranang had vorige week nog de beste papieren, maar zakte na het 6-6-gelijkspel te gen FC Van Haren naar de twee de plaats. De doelpunten tegen Zwarthoed kwamen op naam van Clarence Pahlad, Alex van den Hoven en Rosanno Acton. Door de tweede plaats in de competitie mag Sranang nu via de nacompetitie proberen sa men met kampioen Malabata te promoveren naar de eerste divi sie. Tegenstander in een dubbele ontmoeting is Alwako of Kie- kerjan. schappen doen, strijken, trai nen en mijn sociale leven onder houden. Voor een uitwedstrijd ben ik vrijwel altijd een hele dag kwijt. Soms zijn we op een dag wel acht uur met elkaar op pad." Dat is niet zo erg. In de bus ze zit altijd naast haar hartsvriendin, Nanon Doeland. Volgens Doe- land is de tijd steeds zo weer om. Samen maakten ze misschien wel het grappigste moment mee tijdens de competitie. „We speelden in het begin van dit jaar een uitwedstrijd in Boxtel tegen JRC. In de pauze zagen we ineens een schaduw onder de deur door komen. Ik deed de deur open en plotseling zagen we twee speelsters van JRC wegrennen. Ze zaten onze team bespreking af te luisteren Joosse vindt het nog steeds een leuke anekdote. Ze heeft er ook wel een verklaring voor. „Veel ploegen zijn bang om tegen ons te spelen. Wij hebben heel veel verrassende elementen in ons spel. Staan we achter, dan ko men we vaak ook weer goed te rug. En we hebben heel techni sche en snelle speelsters." Toch lukt het BC Vlissingen maar niet om eens in de midden moot van de promotiedivisie mee te draaien. Het team bun gelt al jaren onderin. Het bleef vaak in de eerste divisie van het basketbal door een wijziging die de bond in het competitie schema doorvoerde. „Waar het aan ligt dat we nooit eens bo venin meedraaien, ik weet het niet", twijfelt Yolanda Joosse. „Het is misschien de ervaring, maar dat mag geen excuus meer zijn. We spelen al een paar jaar met vrijwel hetzelfde team. En onze spelers zijn ook goed ge noeg. Het komt er gewoon steeds niet uit. We spelen niet goed genoeg. Kijk, als we hier hadden gezeten en alles hadden gewonnen, had ik het ook nor maal gevonden." Het komt misschien ook wel door de seizoensstart, dat het team zo laag staat. BC Vlissin gen pakte in de eerste zes wed strijden geen enkel punt Zo verloor de ploeg de tweede wed strijd van Orca's, een ploeg waar vijf maanden later dik van werd gewonnen Het was ook de pe riode dat de 1.80 meter lange center moeite had om de moti vatie op te brengen. „Ik was toen pas begonnen op mijn werk. Daar moest ik aan wen nen. Ik had het hartstikke druk en we verloren ook steeds. Mis schien was het een optelsom van al die dingen. Normaal probeer ik er altijd voor te gaan. Ziek ben ik vrijwel nooit, maar die enkele keer dat ik ziek ben ga ik vaak op vrijdag toch werken, zodat ik in het weekend kan basketballen. Dat heb ik nog van mijn ouders. Niet naai school? Dan ook niet basketbal len, zeiden ze altijd." Winnen Maar met die motivatie zit het alweer een tijd goed. Nog twee wedstrijden, dan zit het seizoen er weer op voor de vrouwen van BC Vlissingen. Van die twee duels moet de ploeg er nog één winnenDan is lij f sbehoud in de promotiedivisie verzekerd. De Vlissingers spelen zaterdag te gen Black Eagles en volgende week tegen Akrides. Joosse: „Van Black Eagles moeten we gewoon winnen. Daar ga ik zelfs vanuit. Bij Akrides wordt het moeilijker om te winnen." Altijd maar is er die druk om te presteren bij BC Vlissingen. Het gaat elk jaar om lijfsbehoud. Is het voor het zelfvertrouwen niet eens leuk om een keer te degra deren en vervolgens kampioen te worden in de eerste divisie? „Nee", zegt Joosse stellig. „Het niveauverschil is zo groot. Dat is ook niet goed. En met onze kwa liteiten moeten we gewoon mee kunnen in de top zes. Dit jaar is het weer niet gelukt. Misschien volgend seizoen wel", klinkt het optimistisch. door Mare Molenaars BREDA - Jos de Dijcker, secre taris van voetbalvereniging HW'24, vraagt even geduld. „Een minuutje, dan kan ik je exact vertellen hoe groot het on recht is." Terwijl de routeplan ner zijn werk doet, begint De Dijcker zijn donderpreek. „We zijn diep teleurgesteld in de KNVB. Zowel over de datum als over de plaats van het beslis singsduel met SC Gastel." HVV'24 en SC Gastel moeten onderling uitmaken wie behou den blijft voor de tweede klasse E van het zondagvoetbal. De winnaar van het extra duel ver zekert zich van klassebehoud, de verliezer wacht een zenuw slopende nacompetitie. SC Gas tel stelde voor om het duel ko mende zondag te spelen op het terrein van Rood Wit W. in Sint Willebrord, maar daar wilden ze in Hulst niets van weten. Sint Willebrord ligt tenslotte op minder dan tien kilometer van Oud-Gastel, zodat SC Gastel zo ongeveer een thuiswedstrijd zou spelen. Bij HW'24 stelden ze daarom voor om het duel in Goes af te werken, zestig kilo meter van Hulst en zestig van Oud-Gastel. Of desnoods bij Grenswachters in Putte. Maar dat vonden ze in Brabant weer geen goed idee. Gistermiddag trad wedstrijd leider Adrie Vissers van de KNVB als scherprechter op: het duel wordt op zondag 11 mei vanaf 14.30 uur gespeeld op het terrein van NSV in Nispen. Dat is iets dichter bij Hulst, maar niet verder van Oud-Gastel. „Om precies te zijn ligt dat veld 15,6 kilometer van Oud-Gastel en 68 kilometer van Hulst Dat komt op mij zeer onrechtvaar dig over. Protest aantekenen heeft geen zin. Het besluit van de KNVB ligt vast. Als je de be slissing in handen legt van zo'n groot en log lichaam, ben je vo gelvrij", moppert de HVV-se- cretaris. De afstand is dus een probleem voor de voetballers uit Hulst, de datum nog veel meer. Want HW'24 heeft alles in het werk gesteld om de wed strijd naar 18 mei te verplaat sen. „Omdat wij aanstaande zaterdag met ons eerste team zouden meedoen aan een toer nooi in IJzendijke. Dat is een memorial ter nagedachtenis aan de broer van onze trainer. Vandaar dat we daar niet graag ontbreken. De beslissing die de KNVB ons oplegt, is voor ons dan ook niet acceptabel. Maar ja, we kunnen er niets tegen doen. De KNVB zegt dat ze een tiental clubs heeft afgebeld en dat ze alleen in Nispen terecht kunnen. Niet erg geloofwaardig allemaal." Bij SC Gastel zijn ze volgens woordvoerder Wim van Aalst dik tevreden met de datum en de locatie. „We zijn al lang blij dat we zondag kunnen spelen en het is nog in de buurt ook. Het enige dat nu nog tegen kan vallen, is het resultaat." door Sven Remijnsen MIDDELBURG - De Middel burgse tafeltennisverenigingen MZ en 't Zand streven naar een volledige fusie per 1 juli 2004. Als accommodatie geniet de Zandkuil de voorkeur. De stuurgroep die besprekingen voert over een mogelijk samen gaan van Middelburg-Zuid en 't Zand is het eens geworden over het te volgen tij dsplan. Gewerkt wordt aan een rapport, dat in november 2003 wordt gepresen teerd tijdens de ledenvergade ringen van beide clubs. Als een meerderheid van de leden het rapport steunt, wordt vanaf 1 januari 2004 begonnen met in tensieve samenwerking op deel gebieden, zoals het samenvoe gen van trainingsgroepen en teams. Op 1 juli 2004 moet de fu sie definitief zijn. Middelburg-Zuid (95 leden) en 't Zand (130 leden) zijn sinds eind vorig jaar met elkaar in ge sprek. Er is een stuurgroep ge vormd met vier leden van MZ en vier van 't Zand Daarnaast zijn drie werkgroepen in het leven geroepen, die zich buigen over algemeen beleid, financieel en juridisch beleid en technisch beleid. „Het overleg vindt plaats in een constructieve sfeer", zegt Leo Zuidweg, voorzitter van 't Zand. „We hebben de knelpun ten in beeld gebracht en duide lijk benoemd. Op bestuursni veau hebben we in principe overeenstemming bereikt over de keuze voor de Zandkuil als nieuwe accommodatie, omdat die veel nieuwer is dan de Slag- vaert en er destijds veel geld in is geïnvesteerd." MZ-voorzitter Jan Corver is het met zijn collega eens. „Twee za len aanhouden is niet te doen. De Zandkuil is er op het gebied van onderhoud beter aan toe dan onze Slagvaert." Corver durft te stellen dat de meeste MZ-leden overtuigd zijn geraakt van de noodzaak tot een fusie. „Ik was zelf eerst ook tegen stander, maar ik denk nu dat we niet anders kunnen. Beide ver enigingen hebben weinig aan was van leden. We vissen in de zelfde vijver." „We moeten het draagvlak ver breden", stelt ook Zuidweg. „Insiders binnen onze club we ten hoe kwetsbaar we zijn als een paar cruciale mensen weg vallen. Met het oog op de toe komst moeten we dit tot een succes brengen." Raemon Sluiter maakt zich op voor een krachtige return. foto Carlo Baroncini/EPA van onze sportredactie ROME - Raemon Sluiter heeft gisteren in de eerste ronde van de Masters Series in Rome de Amerikaanse tennisser Jan-Mi- chael Gambill verslagen. De Rotterdam mer was met 6-4 4-6 6-2 de sterkste. Voor de net 25-jarige Sluiter lijkt het her stel op gang te zijn gekomen na een zwak ke periode. Na de verloren finale van het indoortoernooi in Rotterdam strandde hij in Kopenhagen, Delray Beach, Miami, Es- toril en Monte Carlo vijf keer op rij in de eerste ronde. Vorige week in München versloeg hij de Italiaan Renzo Furlan, waarna hij werd afgeserveerd door de Zwitser Roger Federer, dit seizoen meer dan eens zijn kwelgeest. In de volgende ronde ontmoet hij de winnaar van de par tij tussen de Chileen Nicolas Massu en de Italiaan Filippo Volandri. ANP Yolanda Joosse, center van BC Vlissingen: „Van Black Eagles moeten we gewoon winnen. Daar ga ik zelfs vanuit." foto Lex de Meester GENT - Jonathan Constancia wordt met ingang vankomg seizoen toegevoegd aan de A-selectie van de Belgischeeer^ klasser AA Gent. Trainer Jan Olde Riekerink, afkomstig- de Ajax-school, haalt de pas zeventienjarige Constancial men met nog twee andere talenten van achttien jaar bij deeé ste groep. Constancia vertrok in 1998 op elfjarige leeftijd vanTerne^ Cl naar AA Gent. Van de toenmalige trainer Jan Boskap kreeg hij een vierjarige overeenkomst voorgelegd. De Terne, zenaar ontwikkelde zich, na een periode van gewenning,sj en goed, zowel op sportief gebied als op school. Vorig kreeg Constancia een tweejarig semi-profcontract aangejy. den. Hij verhuisde vervroegd van de selectie onder 16naarèi onder 18. Na een paar maanden maakte hij al zijn opwachtÉj in de tweede ploeg. Sinds enkele weken traint Constancy met de eerste selectie en zit hij regelmatig op de bankbij-, hoofdmacht. Tijdens de vriendschappelijke wedstrijdteg Standard Wetteren (derde nationaal) kreeg hij onlangs^ helft de gelegenheid om zijn kwaliteiten te tonen. Binnen^ hoopt hij voor het eerst speelminuten in competitieverband'. krijgen in het keurkorps van de Buffalo's. Als blijk van vertrouwen in de voetbalontwikkelingen het Temeuzense talent werd zijn lopende contract opa® broken en vervangen voor een sterk verbeterde overeenkom voor een periode van drie jaar. TRICHT - UNA heeft zich gisteravond geplaatst voor deiim le van het districtsbekertoernooi. De zondag-hoofdklass? uit Veldhoven won met 0-2 van zaterdag-tweedeklas Tricht. Voor UNA, afgelopen seizoen nog tegenstander van Terne- zen, scoorden Ronny Dirks en Ruud Spooren. In de eindstrijd die op zaterdag 24 mei op het sportpark van Seolto in Zeven bergen wordt gespeeld, treft UNA de winnaar van het dut tussen Hoek en ASWH. Die halve finale wordt komendez* terdag vanaf 14.30 uur gespeeld in Zeeuws-Vlaanderen. BRUSSEL - De veertien Europese topvoetbalclubs, verenig: j in de G14, zijn unaniem tegen uitbreiding van de eindrorl- van het WK voetbal. Er ligt een voorstel om het aantal finab ten op te voeren van 32 naar 36. De G14, waarin voor Nede land PSV en Ajax zitting hebben, is tegen het voorstel ome; de topvoetballers nu al worden overbelast. Meer wedstrijce tijdens de eindfase betekent automatisch meer wedstnjdei In Europa worden maatregelenen voorzien om het aam- wedstrijden voor de topvoetballers te verminderen. ANP NAGYKORS - Voormalig Europees kampioen bij de spnm- ruiters Jozsef Turi is overleden als gevolg van een ongelukme zijn motorfiets. De Hongaar werd 47 jaar. In de buurt vanz: boerderij in Nagykors kwam Turi met zijn motorfiets te va len. Hij droeg geen helm en kwam met zijn hoofd te boom terecht. Hij belandde met zwaar hoofdletsel in hetzie- kenhuis. Omdat er geen hoop meer was op genezing, werdc; levenbehoudende installatie uitgeschakeld op wens vanzr: familie. Joszef Turi behoorde tussen 1986 en 1995 totdeeqiu- pe van Groot-Brittannië. Met de Britse ploeg won hij in 198! het CHIO in Aken en in hetzelfde jaar in Rotterdam deEurt, pese titel. Zeven jaar geleden keerde hij naar zijn ge land terug. Zijn grootste sportieve succes voor Hongarije wi de zesde plaats op het WK in Rome. SID Zwartsluis. WK mannen. Vierde ronde: Heusdens (Ned) - Boezinski (Lit) 2-0, Samb (Sen) - Sijbrands (Ned) 1-1, Clerc (Ned) - Gantwarg (WRu) 1-1, Thijssen (Ned) - Valneris (Let) 1-1, Ba (Sen) - Jansen (Ned) 1-1, Koyfman (Isr) - Andall (Gre) 2-0, Ndjofang (Kam)- Schwarzman (Rus) 2-0, Er- denebileg (Mon) - Georgiev (Rus) 0-2, Tsjizjov (Rus) - Milsjin (Rus) 1-1, Veytsman (VSt) - Getmanski (Rus) 1-1. Stand: 1. Geor giev, Heusdens 6 punten, 3. Tsjizjov, Gant warg, Koyfman, Clerc, Jansen, Sijbrands 5. 9. Schwarzman, Thijssen, Getmanski. Samb, Ba, Ndjofang 4,15. Milsjin, Valneris 3,17. Veytsman 2.18. Andall 0. Zeeuwse Darts Federatie. Eredivisie: Ar rows 2-The Phantoms 2-11, The Despera- dos-Grando/Triple Players 5-8, DC Red Lions 1-Arrows 1 8-5, Trefpunt 2-Trefpunt 1 12-1, DT Pechiney/EPA 1-Kantaria 11-2. Stand. 1. DC Red Lions 1 168-66; 2. Hart van M'burg 1 164-70; 3. Grando/Triple Players 147-87; 4. DT Pechiney/EPA 1 140-94; 5. Tref punt 2 130-104, 6. Arrows 1 128-119; 7. The Phantoms 117-117; 8. The Desperados 91- 143, 9. Trefpunt 1 76-158; 10. Kantaria 75- 172; 11. Arrows 2 64-170. Eerste divisie: Flightstones-Tramzicht 7-6, The Oldies-Yip Plaza 1 1-12, Yip Plaza 4-Yip Plaza 2 11-2, De Basken 1-Scumbags 7-6, Game On-Walk Inn 2 8-5. Stand aan kop: 1 Yip Plaza 1 234-26; 2. Yip Plaza 4 202-58, 3. Game On 151 -109; 4. De Basken 1 140-120; 5. Yip Plaza 2 136-124. Tweede divisie: High Five 1-La Pampa 8-5, Beer United-The Cabby's 1 1-12, The Cab by's 2-EMM 5-8, PC De Zwaan-Midcity 1 13- 0, Bravour-Yip Plaza 3 7-6, The Bouncers-DC Red Lions 2 7 6 Stand aan kop: 1. PC De Zwaan 190-70; 2. DC Red Lions 2 184-76; 3. The Bouncers 172-88; 4. Bravour 159-101; 5. Midcity 1 156-104 Derde divisie Hart van M'burg 3-Van Toen van Nu 9-4. De Mutsen-High Five 2 2-11, DTP/EPA 2-DC Zierikzee 210-3, DC Zierikzee 1 -Veerhuis 11 -12. The Wicked-The Duke 11 - 2, Darts On Fire-Hart van M'burg 4 4-9. Stand aan kop: 1. Veerhuis 1 225-48, 2. DC Zierikzee 1 195-78; 3. The Wicked 173-100; 4. DTP/EPA 2 169-104; 5. Midcity 2 144-129. Vierde divisie: EPA/Gompy 3-De Pitbullers 112, DTLes Amies 1-DVC Wissenkerke 6-7, Veerhuis 2-The Oldtimers 11-2, No Mercy- Jong Arrows 10-3. Once Again-Butterfly 8-5, Yip Plaza 5-DT Les Amies 2 6-7, De Basken 2- Sjiek/EPA 4 9-4 Stand aan kop: 1 No Mercy 224-49,2 Veerhuis 2 183-77; 3 Once Again 169-104; 4 DT Les Amies 1 168-105; 5. DVC Wissenkerke 167-106. donk, Concordia; derde en vierde zijroxj loting; eerste kal A. Rijk, ADLM; tweedeb- Koens, Spes Nostra; derde kal R. Klippe Doel naar Hoger; vierde kal loting. M~s kleine vogels, zeven, M.C. Verdonk,CorecF dia. Supercup: Willem 3 - Zorgvlied 2-2, OnsSt noegen - Spes Nostra 2-2, WillemTell2-S" Andries4-0, Willem Tell 1 - Victoria222 ES Lucky Day: 9-14-15-16-18-20-28-35-3K- 45-59-61-66-68-71-72-75-77-80. voorbehoud) Rome. Masters Series, mannen, 2,5 mij* euro. Eerste ronde: Sluiter (Ned)-Gst- (VSt) 6-4 4-6 6-2, Ferrero (Spa/2) ft poussis(Aus)7-66-4, Moya(Spa/3l-Vice£ (Spa) 6-2 6-4, Federer (Zwi/4) - Mathieufa 6-3 7-5, Nieminen (Fin) - Srichaphaniïhil 6-1 6-2, Robredo (Spa) - Grosjean (Fra/1S I 7 6-4 6-3, Gaudio (Arg) - Kuerten (Bra/M: 2-66-4, Davidenko (Rus) - Kucera (Slw)2-6t 17-5, Chela (Arg) - Olivier Rochus(Bel)5ü 1Zabaleta (Arg) - Sanchez (Spa)6-46-2,Ca leri (Arg) - Koubek (Oos) 6-2 6-2, Corrfii (Spa) - Portas (Spa) 3-66-2 6-2, MirnyilVA- - Lapentti (Ecu) 4-6 7-6 6-3, Galimberti(lu Vahaly (VSt) 7-5 4-6 6-3, Kafelnikov(Rus)-i Aynaoui (Mar/16) 6-1 1-66-4. Berlijn. Vrouwen, 1,2 miljoen euro Een» ronde: Schiavone (Ita) - Boogert (Ned)3-6' 5 6-3. Tweede ronde: Henin-Harder» (Bel/3) - Bedanova (Tsj) 6-46-1, HantuchM (Slw/7)-Schett (Oos) 6-34-6 6-3, SemalSp - Rubin (VSt/6) 7-5 6-3. Schietingen Zondagvoetbal. Vijfde klasse B Kwadendamme-Lewedorpse Boys r (2-1Henry Beulens 1 -0.2-0, SimonSc ts, 1,2-2, Henry Beulens 3-2, Simon Smits3-: Robur-Vivoo 5-5 (1-3): Dennis Weijers Martijn van den Berg 1-1,1-2 (strafschop H 1-3 (strafschop), Vincent Peene 2-3, Ano Latusia 3-3, Sjef Boogers 3-4, Michel Je-"; sen 3-5, Benny Scholten4-5, Andy Latusa 5. Ouwerkerk-Dreischor 5-4: Patrick Be- voets 0-1, Serge Totté 1-1, Patrick Be- voets 1-2, Serge Totté 2-2. Patrick Be- voets 2-3, Julién Totte 3-3, Patnck Be- voets 3-4, Oby Kikstra (strafschopl44 win van der Maas 5-4 Hansweertse Boys-Volharding 5-0 Bruno Vicente 1-0, Tom Koelen 2-0, Rfl Back 3-0 (strafschop), Ernest van Busse Rinze Back 5-0. WVV'67-Luctor'88 1-1 (1-0): Stefan van: Velde 1-0, Maurice Huijskens 1-' Vosmeer-NVS 0-0. Ovezande. Spes Nostra. Wip 1: eerste hoofdvogel F. Rentmeester, tweede hoofd vogel J. van Steenbergen, beiden Willem Teil; eerste en tweede zijvogel D. Roozen, Spes Nostra; derde zijvogel H. Franse, Wil lem Teil; vierde zijvogel F. Rentmeester, Vrije Schutters; eerste kal T. Lamper, Sint Andries; tweede kal F. Rentmeester, derde kal D. Boonman, beiden Willem Teil; vierde kal loting. Wip 2: eerste hoofdvogel J. Boonman, Wil lem Teil; tweede hoofdvogel loting, eerste zijvogel J. Kramer, Spes Nostra, tweede zij vogel M. Verdonk, Jacoba van Beieren; der de zijvogel F Rentmeester, vierde zijvogel J. Boonman, beiden Willem Teil; eerste kal P. Nagelkerke, Concordia; tweede kal P Re- mijnse. Edele Handboog; derde kal D. Ver donk. Jacoba van Beieren; vierde kal E. Maat, Zorgvlied. Meeste kleine vogels L. Rentmeester, vijf, Willem Teil. Wolphaartsdijk. Doel naar Hoger. Wip 1 eerste hoofdvogel M. Joosse, Ons Genoe gen. tweede hoofvogel B. Glerum, Diana, eerste zijvogel R. Klippel, Doel naar Hoger; tweede zijvogel M Joosse. Edele Hand boog, derde zijvogel J Plaischorre, Zorg vlied, vierde zijvogel B. Glerum, Diana; eer ste kal M C Verdonk. Concordia; tweede kal J Repkes, Victoria; derde kal F. Koens, Spes Nostra; vierde kal H. Schipper, Victoria. Wip 2: eerste hoofdvopgel M. Joosse. Edele Handboog, tweede hoofdvogel R. Klippel, Doel naar Hoger; eerste zijvogel E. Nutz- man, Zorgvlied, tweede zijvogel M.C. Ver-- Helsinki. WK. Groep E: Oekraïne -Oostenrijk 2-5 (0-0 fc* 2), Duitsland - Finland 2-2(1-21-0 O-OI &aJ stand: 1Slowakije 5-9 (27-9), 2. Tsjechier (22-7), 3. Finland 5-5 (18-10), 4 Duitslano.- (11-11), 5. Oostenrijk 5-2,6. Oekraïne W Groep F: Denemarken - Letland 2-4(0-0. 0-2), Zwitserland - Zweden 2-5 (2-10-1 w Eindstand: 1. Canada 5-9 (18-6), 2.Zwe* 5-8(20-9), 3. Rusland 5-4(16-14) 4 Z-.vv land 5-4(14-16), 5. Letland 5-4(10-161,6» nemarken5-1 Indeling kwartfinales. Canada- Du®~* Slowakije - Zwitserland, Tsjechië - Rus=- Zweden - Finland woen sdag1 gil Voette Vriendschappelijk. SSV'65 - Schou*- Duivelandse selectie. Locatie, sponp* Het Schenge, Goes. Aanvang: 19.W- j m Volleyt# Mannen, om een plaats in de tweed»* visie: Woerden - Morres/Hulst. Aan»» 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18