WC schiet Bruse Boys te hulp PZC DFS grijpt na ruime zege tweede-periodetitel Sliedrecht stort Duiveland in rouw Vrouwen WIK'57 kansloos onderuit 19 Ploeg ontloopt nacompetitie door late treffer in Halsteren Vogelpest zorgt voor enorm startveld bij springconcours DOS grijpt splinternieuwe biljarttrofee A-junioren Zierikzee blijven in hoofdklasse maandag 5 mei 2003 Hnnr Klaas Verspoor LAGE ZWALUWE - Bruse Boys-voorzitter Henk Groene- veld ontving deze week uit handen van burgemeester As- selbcrgs een Koninklijke onder scheiding. Na zaterdag kan hij ook rekenen op een lintje van de eerste elftalspelers van Bruse Boys. Groeneveld was. na het teleurstellende 1-1-gelijkspel van Bruse Boys tegen Zwaluwe, namelijk de brenger van erg goed nieuws: Bruse Boys blijft derdeklasser! Wat een ontknoping! Terwijl de spelers en technische staf van Bruse Boys beteuterd van het veld liepen en muisstil de kleed kamer opzochten, werden in de bestuurskamer van W Zwalu we alle uitslagen nog eens even I nagebeld. .,WC'68 - FSV 0-1' Welnee, dat is nog gelijk gewor den", klonk het aan de andere kant van de lijn vanuit Halste ren Ongeloof maakte zich meester van de in de bestuurs kamer aanwezige personen. Klopte het wel? Was het echt wel zo? Nog een keertje bellen naar WC'68: Ja, het klopte! Zes mi nuten in de verlenging was het WC-speler Harold Dam die met zijn treffer FSV de nacom petitie inschoot en Bruse Boys zo een miraculeuze ontsnap ping bezorgde. Terwijl Bruse Boys-trainer Olaf Filius met zijn spelers in zak en aszat, en al met het hoofd bij het beslissingsduel met FSV was, stapte Groeneveld de kleedka mer binnen. Bedrukte gezichten alom, totdat de voorzitter de I einduitslag van FSV oplas. Een rouwstemming sloeg om in eu forisch gejuich. Een orkaan van lawaai ontketende zich in de kleedkamer. ,,Dit is nog mooi- èr, om het zo te redden", gilde Jacob Muller tegen Wilko Han zen. Studeren Toen duidelijk werd dat het sei zoen voor Bruse Boys beëindigd was. sprak Filius zijn selectie toe. Hij meldde dat Tonnie van den Berge volgend jaar een stapje terug doet en in het twee- ZSC'62 krikt zelfvertrouwen op tegen GPC SCHARENDIJKE - „Ik had er toch geen rekening meer mee gehouden dat wij de nacompetitie nog zouden ontlopen", meld de interim-trainer Kees Kommer na de wedstrijd van zijn ZSC'62 tegen GPC Vlissingen. ZSC'62 won zelf wel met 2-1 maar zag concurrent Kruinin- gen tegen Apollo een punt pakken, waardoor de ploeg uit Scharendijke nu een beslissingsduel met FSV uit Fijnaart wacht. „Ik schatte Kruiningen namelijk wat hoger in dan Apollo", verklaarde Kom mer zijn gevoelens. ,,We zijn er vandaag niet be wust mee bezig geweest. Volgende week is belang rijker. Maar naar die wed strijd toe is het natuurlijk wel lekker dat je vandaag wint", ging Kommer ver der. De trainer zag vanaf de kant ZSC een zwakke eerste helft spelen. „Er was totaal geen opbouw en er viel ook nauwelijks combinatievoetbal te zien", aldus Kommer. Via een treffer van Jord Vermeer kwam de Vlis- singse formatie, die als nummer drie van de rang lijst de nacompetitie in gaat omdat Meeuwen de derde periode pakte, al binnen twintig minuten op een 1-O-voorsprong. Die stand bleef tot tien minuten na rust op het bord staan. Toen was het Jan-Willem Dorreman die na een combinatie met John van der Have zijn ploeg op gelijke hoogte bracht. Binnen vijf minu ten trok de thuisploeg daarna de wedstrijd defi nitief naar zich toe. Niels van de Moezel maakte uit een voorzet de winnende treffer. ZSC'62 - GPC' Vlissingen 2-1 (0-1). 18. Jord Vermeer 0-1, 55. Jan-Willem Dorreman 1-1, 01. Niels van de Moezel 2-1. Scheidsrechter: H.C.P. Koeijvoets (Vlissinge7i). Aan tal toeschouwers: 100. ZSC'62: Sander Vaane, Leon Weeda (58. Thomas Petiet), Werner Klaassen, Marco de Jonge en Kazimir Snoek; Jac co Heijboer. Wouter Fioole, Jan-Willem Dorreman en Ge rard Verhoek (58. Michiel van de Hoek). de gaat spelen en dat Mark Polf- liet de opvolger wordt van elf talleider Sicco Zoer. Daarna kwam Theunis-Henk van den Berge aan het woord. De 25-ja- rig speler kwam met een verras sende mededeling: „Ik stop voorlopig. Ik ga studeren en vijftien uur per week in de boe ken zitten. Drie jaar lang." Tegenover het vertrek van de Van den Berges staat de defini tieve terugkeer van laatste man Wilko Hanzen. „Er was een fase in dit seizoen dat we hem echt misten. Verdedigend waren we nooit zeker en we hadden moei te om de nul te houden", keek Filius terug op het seizoen. „In het begin kwamen we voet ballend veel tekort, maar vlak voor de winterstop hadden we een opleving. Na de winterstop verloren we na Duiveland drie wedstrijden op rij. We zijn ver weg geweest, zeker na de neder laag tegen Pelikaan." Uit de laatste vijf duels haalde Bruse Boys tien punten en dat bleek dus net genoeg voor klassebe- houd. Verklaring Bruse Boys vierde feest maar haalde het dus zaterdagmiddag niet op eigen kracht. En dat was iets wat Bru zich wel mocht aan rekenen. Filius zocht op het veld al naar een verklaring voor het teleurstellende optreden tegen Zwaluwe: „Ik snap het echt niet". Vooraf had hij een tactiek bedacht die ten koste ging van de basisplek van middenvelder Johan Benard. Een weloverwo gen besluit van Filius: Wat gaan we doen? Je denkt er con stant aan. Thuis, op je werk, overal. Hoe gaan we spelen? Gaan we vol voor de winst? Nee, dat niet. We spelen met twee man voorin. Op rechts ligt de open kant waar George Geluk en Theunis-Henk van den Berge in moeten duiken." De Bruse tactiek werkte slechts deels. De bezoekers startten goed en binnen een minuut claimde Bruse Boys een penalty na hands in het strafschopge bied van Zwaluwe. Na vijf mi nuten schoot Theunis-Henk van den Berge na een solo net naast De harde wind, die vrij spel had op het veld in Lage Zwaluwe, maakte goed voetbal onmoge lijk. Toch speelde Bruse Boys vooral voor rust, schuin tegen de wind in, redelijk. In de achttien de minuut kwam de ploeg aan de leiding. Op rechts ging Geor ge Geluk diep en zijn voorzet werd door Leon Bal achter doel man Andre Hollemans gewerkt: 0-1. Zwaluwe, dat speelde zonder vier geschorsten en drie gebles seerden, kwam via Niels van de Stelt en Koos Beversluis al voor rust dicht in de buurt van de 1-1. Twaalf minuten na rust viel de verdiende gelijkmaker en het was geen toeval dat het Bever sluis was die scoorde. „Na rust hadden wij geen grip op hun fy siek sterke spitsen", keek Filius terug. Beversluis troefde zowel Leon Bal als Wilko Hanzen af en passeerde doelman Mark Gil- jam. Daarna kregen beide teams nog kansen op de winst maar de 1-1 bleef staan. De ontlading bij Olaf Filius was enorm. „Ik ben kapot. Hier word je oud van. Iedere keer dat ze voor de goal kwamen dacht ik: als dit maar niet fout gaat. Maar we hebben het gered. Het was niet het makkelijkste sei zoen maar ik heb er wel heel veel van geleerdHoe het wel moet en hoe het niet moet. Een paar wedstrijden waren we mentaal slap en dachten we er te gemak kelijk over. Als het aan Filius ligt speelt Bruse Boys volgend jaar niet opnieuw in de derde klasse B. „Mijn voorkeur? Ik wil nu Zeeland. Graag zelfs. Al is dit wel een mooie klasse. De bele ving ligt hoger dan in de Zeeuw se klasse." Zwaluwe - Bruse Boys 1-1 (0-1). 18. Leon Bal 0-1, 57 Koos Beversluis 1-1. Gele kaart: Niels van der Stelt (Zwaluwe). Scheidsrechter- C. Vis ser (Sliedrecht). Aantal toeschou wers: 150. Bruse Boys: Mark Giljam, Ralph van den Ouden, Wilko Hanzen, AlexAn- deweg en Leon Bal (75. Erik Bleiji); George Geluk, Theunis-Henk van den Berge. Arjan Stoutjesdijk en Ri- cardo de Winter (69. Johan Benard Jacob van den Berge en Tonnie van den Berge. Duiveland-aanvoerder Jacco de Bruine (links) vecht een verbeten duel uit met een speler van Sliedrecht. door Ko de Ridder OOSTERLAND - Vreugde en verdriet werden op de laatste speeldag gedeeld in de derde klasse B van het zaterdagvoet bal. Verdriet voor thuisclub Duiveland die door de 0-3-nederlaag na één seizoen alweer een stapje terug moet doen. Vreugde bij Sliedrecht dat na twee sei zoenen als tweede te zijn geëindigd nu wel promoveert. Voor Duiveland lag het breekpunt van de competitie in de winterstop „Op dat mo ment heb ik mij afgevraagd of ik niet di rect moest vertrekken bij Duiveland", al dus trainer Piet Roks. „Ik had moeite de ze jonge, goed voetballende ploeg scherp te houden. Maar mijn voetbalhart zei dat ik een schip dat in moeilijker vaarwater terechtkomt, niet mag verlaten. Of het de juiste keuze is geweest aan te blijven, is moeilijk te bepalen." Ook Duiveland-aanvoerder Jacco de Bruine ziet in de voetballoze periode in de wintermaanden het breekpunt liggen. „Wij speelden toen een oefenwedstrijd tegen ZSC'62. In die wedstrijd raakte Ronald Zwager zo ernstig geblesseerd dat hij na zijn herstel niet meer voor de volle honderd procent heeft kunnen spe len. Dat was een geweldige tegenvaller voor deze jonge groep. „Na de winterstop hebben we diverse wedstrijden gespeeld waarin wij snel achterkwamen", vervolgde De Bruine. „Het vreet kracht en energie om dan weer terug in de wedstrijd te komen. Dan is het een eerste vereiste dat er conditioneel harder getraind dient te worden. Onge merkt sloop een tekort aan conditie als een soort virus binnen de groep." De Duiveland-aanvoerder verbeet zich bij de aanblik van de feestende spelers van Sliedrecht. „Als ik dat zie, denk ik met weemoed terug aan het einde van vo rig seizoen. Toen waren wij de feestvier ders, nu heb ik medespelers zien zitten huilen in de kleedkamer. Maar zo gaat dat in de sport, we moeten verder. Heel vaak kregen we als team de complimen ten voor ons spel. Maar complimenten zonder punten leveren niets op. Met de inzet en de motivatie zoals vandaag heb ik vertrouwen in de toekomst. Onze ploeg verdient het derdeklasser te zijn en daar gaan we volgend jaar voor. Duive- land-speler Leo Burgers gaat daar ook weer aan meewerken. Na een uitstapje is hij weer terug bij Duiveland Onder grote publieke belangstelling - Sliedrecht werd gesteund door ruim 120 supporters - ging Duiveland scherp van start. In de eerste wedstrijdhelft had de thuisploeg het initiatief in handen. Dui veland toonde vertrouwen en durf. Spit sen Ronald Zwager en Barry Steenpoorte zorgden constant voor gevaar. De vrije trap van Lex Zwang in de vijftiende mi nuut had een beter lot verdiend. Wilmar van der Sande voorzag vanaf de linker flank de spitsen van goede mogelijkhe den. Op slag van rust zag Ronald Zwager zijn schot net naast gaan. Na de pauze hetzelfde spelbeeld. Slie drecht bleef rustig wachten op het kansje dat komen zou. Dat kwam er in de zestig ste minuut. Met enig fortuin kreeg Wim foto Marijke Folkertsma Koppelaar na een scrimmage voor de goal de bal voor zijn voeten: 0-1 Dik tien minuten later werd Peter Vleu gel er bij Sliedrecht ingebracht. Hij kwam gelijk in balbezit en prikte met een gericht schot de bal 1 inks van Duiveland- doelman Hans Capelle: 0-2. Duiveland bleef positief en gedreven spelen, maar de genadeklap kwam in de 83e minuut toen Sjoerd van de Waal alleen voor de Duiveland-keeper verscheen en be- heei'st de 0-3 aantekende. Duiveland - Sliedrecht 0-3 (0-0). 60. Wim Koppelaar 0-1. 71 Peter Vleugel 0-2. 83. Sjoerd van de Waal 0-3. Gele kaart: Ronald Zwager (Duiveland). Jeroen Boulonois en Sander Klomp (Sliedrecht). Scheidsrechter: A.H. IJzerman (Meteren). Aantal toeschou wers: 210 Duiveland: Hans Capelle; Wilmar van de San- de (71. Marcel de Bruine), Jasper van Almen- kerk, Mark Ijzelenberg en Jacco de Bruine (78.Marniv van der Hulle); Jan IJzelenberg (68. Dennie Le Comte), Bart van der Hulle, Leo Burgers en Lex Zwang; Ronald Zwager, Barry Steenpoorte door Wim Broekhoven VLISSINGEN - DFS heeft za terdag met 4-1 van Colijns- plaatse Boys gewonnen en ein digde daardoor als tweede in de vierde klasse A. De ploeg uit Burgh-Haamstede nam en pas sant een periodetitel over van kampioen Heinkenszand. Cadzand haalde de derdeperio- detitel binnen. In 4B greep Wolfaartsdijk overal naast. De ploeg won wel met 3-0 van Smerdiek, maar omdat Vre derust met 3-2 van WIK won, gaat de Bergse formatie samen met Halsteren en Chrislandia naar de strijd om de klassepe- riodetitel. Colijnsplaatse Boys - DFS 1-4: De betere bezoekers liepen voor rust al uit tot 0-2 door doelpun ten van Richard Kint (14e mi nuut) en Bas Hagestem (41e mi nuut). Negen minuten voor tijd schoot Robert-Jan van de Ge- nugten vanaf elf meter de thuis ploeg naar 1-2, maar in de reste rende tijd scoorde DFS nog drie keer. Remco Rotte, Anco van der Linde en René Brussé kregen de treffers op hun naam. Wemeldinge - Mevo 4-1: Mevo kwam na drie minuten op voor sprong door Jeroen Pen, die een hoekschop rechtstreeks binnen- trapte. Een solo van Chris Kole leverde een kwartier later de ge lijkmaker op. Na rust was de thuisclub pas echt sterker. Een vrije trap van Erik Timmerman betekende in de 53e minuut 2-1 John Mol zorgde even later voor 3-1 en Richard Stouten in de 85e minuut voor 4-1 Wissenkerke - Brouwershaven 2-2: Frank Kristelijn zorgde halverwege de eerste helft voor 0-1, maar in de blessuretijd van de eerste helft kon Robbin Mo- reauw gelijkmaken. Marcel Duinhouwer kopte een kwar tier voor tijd de bezoekers uit een corner naar 1-2, maar opnieuw in blessuretijd tikte Moreauw uit een voorzet van Marcel van Hekken nog de 2-2 binnen. WIK - Vrederust 2-3: Elmar Ver- hage opende na vijf minuten vanaf elf meter de score voor de thuisploeg, maar via Langen- berg kwam Vrederust nog voor rust op gelijke hoogte. Diezelfde Langenberg maakte er halver wege de tweede helft 1-2 van, waardoor Vrederust de titel in de derde periode op zak had. Drie minuten voor tijd maakte Marco Ganseman echter gelijk en met die uitslag zat Wolfaarts dijk dan weer in de nacompeti tie. In blessuretijd schoot Dem- mers echter Vrederust alsnog naar de periodetitel. SKNWK - Hoedekenskerke 4-1: Fred Velkers bracht de bezoe kers na drie minuten nog wel op voorsprong, maar nog voor rust had de kampioen de zaak recht getrokken met doelpunten van Jan Jaap Padmos en Erwin The- unisse. In de tweede helft maak ten Jacky de Bruine en Maarten Padmos de 3-1 en 4-1 Cadzand - Spui 1-0: Guido Ray- nard 1-0. SPS - Nieuwland 2-5: Mike van Kleef 0-1, Richard Jacobs 0-2, eigen doelpunt 1-2, Martin Quist 2-2, Mike van Kleef 2-3, Eddy de Vries 2-4, Bart Jan Kroes 2-5. Borssele - Heinkenszand 1-2: Remco van der Does 0-1, Remco van der Does 0-2, Marcel Mol 1 - 2. Wolfaartsdijk - Smerdiek 3-0: Stefan Schipper 1-0, Erik de Kok 2-0, Arnold van Gemerden 3-0. DSE - Stavenisse 4-0: Teunissen 1-0, Teunissen 2-0, Kamp 3-0, Van Velden (strafschop) 4-0. Halsteren - Krabbendijke 0-0. door Lucien Roelandt BRUINISSE - De vele afge lastingen door de vogel pest heeft op het spring concours van de Schouvv- sc Ruiters voor een ware in vasie van deelnemers van huiten Zeeland gezorgd. Zelfs een aantal Duitsers greep de wedstrijd op mane ge Aquadelta in Bruinisse aan om zijn paarden aan het werk te houden. Dat zorgde voor grote rubrieken, sterke deelnemers en spannende sport. Spannende sport waarin de Zeeuwen, ondanks de sterke bezetting, een hartig woordje meespraken in de strijd om de prijzen In de klasse B stuurde Martine Stouten Stouten's Katmka zelfs naar de zege. De amazone uit Se- rooskerke toonde zich met de super springende merrie de beste van de negen combina ties die zich voor de barrage hadden geplaatst. De veer tienjarige amazone verwees daarmee favoriet Simon den Exter verrassend naar de tweede stek Evenals Marti ne Stouten hield de routinier uit Kortgene met Tashin in de beslissende ronde de nul op het strafblad Maar in stijl kwam de 'oude meester' een puntje te kort. Parcoursbouwer Kris van Gelder uit Beneden Leeuwen maakte het met zijn techni sche parcoursen de ruiters zeker niet gemakkelijk. Des ondanks wisten zich in alle rubrieken voldoende combi naties voor de barrage te plaatsen. Waarmee de sterke bezetting van dit concours werd onderstreept. Met Do minique Greeve als winnaar in de klasse Z werd dit nog eens extra geaccentueerd. De jeugdinternational uit Bergschenhoek liet in de beslissende ronde met een foutloze rit en de snelle tijd van 37.01 de concurrentie slechts één keus; doorka chelen of achteraansluiten. Teun van den Broek had de boodschap uitstekend begre pen. De ruiter uit Bergen op Zoom stuurde Summer als een raket door het parcours en toonde zich een tel sneller dan Dominique Greeve. Het bleek echter niet voldoende voor de zege, want in de haast haalde de Brabantse combi natie met de finish in zicht een paal naar de bodem. Het was voor Van den Broek zelfs niet voldoende voor de twee de stek. Die werd een prooi voor Bianca van Beers die met Nevermind het strafblad blank hield. Michelle Evertse kon in deze sterk bezette rubriek op een geslaagd debuut terug zien. De amazone uit Nieuwland kreeg met Oemoemenoe wel iswaar een springfout aan de broek, maar eindigde op een fraaie zesde plaats. Nog indrukwekkender dan in de klasse Z was de zege van Dominique Greeve in de klasse M. Als eerste starter in de barrage gooide Ingrid Ja- kobsen meteen de knuppel in het hoenderhok. De amazone uit Meliskerke stuurde Leila Luca in 44.11 foutloos naar de finish. Een prestatie waarmee de Zeeuwse combi natie een greep naar de macht leek te doen. Het ve nijn zat voor Ingrid Jakobsen echter in de staart. En niet zo verwonderlijk. Het was jeugdinternational en rege rend Nederlands KNHS- kampioen Patricia Greeve, zus van Dominique, die zich met Romio een fractie snel ler. Met zijn tijd van 42.22 toonde international Wil Schellekens met Stapp's Ro- naldo dat het echter nog sneller kon. Wie de in Zee land razend populaire ruiter uit Esbeek de overwinning had toebedacht, had echter naast Dominique Greeve ge rekend. De Bergschenhoekse toonde zich met Popcorn exact zes tellen sneller dan Schellekens. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - WIK'57 heeft zijn Waterloo in Giessenburg bij Peursum gevonden. De thuis ploeg rolde de Schouwse vrou wen met 7-2 op. Zierikzee verdiende op de slotdag juist ge noeg punten om niet te degrade ren. De uitwedstrijd tegen Veere werd met 4-1 gewonnen. Peursum - WIK'57 7-2: Het vi'ouwenteam van WIK'57 werd zaterdag in Giessenburg com pleet overlopen. Het plaatselij ke Peursum won de ontmoeting eenvoudig met 7-2. De formatie uit Kerkwerve speelde angstig en bakte er met name in de eer ste helft niets van. Vooral offen sief was het een drama. Niet in OOSTERLAND - DOS uit Nieuwerkerk heeft het prestigi euze biljarttoernooi om de Schouwen-Duiveland Trofee voor teams gewonnen. In een verbeten strijd tussen de win naars van de Westhoekcup en de Grevelingencup bleek het team uit Nieuwerkerk iets sterker. Het initiatief van Anton Ista uit Oosterland en Bertus Visser uit Burgh-Haamstede om de win naars van de Westhoekcup en de Grevelingen tegen elkaar te la ten spelen om de Schouwen- Duiveland Trofee bleek een schot in de roos. Onder grote pu blieke belangstelling en in een perfecte ambiance werd in café Neffen D'eule in Oosterland een vlijmscherpe confrontatie uit gevochten tussen de teams van De Wig uit Renesse en DOS uit Nieuwerkerk. De Wig verscheen met Jaap Ver boom, Peter Hendrikse, Johan op den Brouw en Dannv Meul- dijk in de arena. DOS kwam in de volgende opstelling aan de tafels: Koos Dorreman, Arjan Dorreman, Leo Koopman en Folly Horlings. Het toernooi dat via een ingewikkeld puntensys teem en op handicap werd afge werkt, kende in DOS een sterke winnaar. Na een boeiende strijd pakte de ploeg uit Nieuwerkerk de Wisseltrofee met 69 punten en een percentage van 86,5. De Wig. dat bijzonder taai verzet bood, kwam op 57 punten en 74,6 procent. de laatste plaats omdat vaste keepster Petra Dujardijn afwe zig was. Tot overmaat van ramp schoot de WIK-verdediging ook nog eens twee keer in eigen doel. Ellen Schreurs redde met twee doelpunten de Schouwse eer. Veere - Zierikzee 1-4: Om er ze ker van te zijn niet te degrade ren had Zierikzee in zijn laatste competitieduel nog één punt nodig. En dat lukte. Er werd voorzichtig begonnen van Vee re. Toen na een halfuur Femke Akkersdijk de openingstreffer maakte, was de schroom ver dwenen. Toen Veere echter vlak voor rust toch nog langszij kwam, moest er na de hervat ting uit een ander vaatje getapt gaan worden. Zierikzee pakte voorspoedig het initiatief. Twee fraaie doelpunten uit een vrije trap, door Sanne Tamerus, luid den de zege in. Iris Verloo schoot de 1-4 binnen. van onze sportredactie VLISSINGEN - De A-junioren van Zierikzee komen ook vol gend voetbalseizoen uit in de hoofdklasse. Door een 3-1- overwinning, in en tegen Vlis singen. redde Zierikzee Al het vege lijf. Omdat Moerse Boys verloor, de gradeerde die ploeg samen met Alliance uit de hoofdklasse. De ploeg van trainer Leen Koster herstelde zich net op tijd van de eerste competitiehelft waarin te weinig punten gepakt werden. „Vanaf de winterstop hebben we maar één keer verloren. Op basis daarvan is het verdiend dat we erin blijven", sprak Kos ter. In de eerste helft van het duel met Vlissingen kwam Zierikzee in de 35e minuut op een 1-0- voorsprong door een treffer van Freek Torensma. In de tweede helft benutte Vlissingen een strafschop. Na de 1-1 kwam Zierikzee vrij snel opnieuw op voorsprong. Uit een vrije trap scoorde Marlijn van Grunsven. Zierikzee heerste daarna en kwam via Wesley Goud nog aan de 1-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 33