A PZC FAMILIEBERICHTEN HELP HET GEIUK'N HANI cavit; EEN UNIEK GEDENKTEKEN... 'orsele maandag 5 mei 2003 Geschokt vernamen wij dat na een tragisch ongeval is overleden JOHAN DUIJZER de zoon van onze collega Rien Wij wensen de familie, Eva, vrienden en vriendin nen heel veel stekte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Jac. Rijk b.v. Heinkenszand Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen. Het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Na alle fijne jaren die wij hem mochten beleven, heb ben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom WINFR1ED ARS in de leeftijd van 35 jaar. Goes: Petra Ars-Sparacino Huijbergen: P. J. Ars en A. Ars-Koole Goes: C. G. de Waal Bergen op Zoom: Hans en Aranca Ars Goes: Kees en Ashley Ars Goes: Rudi Ars, in herinnering Huijbergen: Marjet Ars Stiens: Ronald en Karen Ars Schiedam: Frank Ars Oud-Sabbinge: Sandra en Dennis Bosch Goes: Vincent en Leona Sparacino Wemeldinge Michela en |ack van Stel Goes: Giovanni Sparacino Goes: Renata Sparacino Neven en nichten Antwerpen, 2 mei 2005 Frambozestraat 24. 4462 EL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 7 mei van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcen- trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst. waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 8 mei om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de be- grafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren en elkaar te ontmoeten in de condole anceruimte van rouwcentrum 'De Beve landen'. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwcirculatie heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. WINFRIED ARS Lieve Win fried. Alles was altijd 'goed' We zullen je erg missen We wensen Petra en alle familie veel sterkte toe. Gerbert, Nicolette, Gerben, Patricia. Mark en Willeke Verdrietig namen wij kennis van het plotseling over lijden van onze goede vriend WINFRIED ARS Wij wensen Petra en familie veel sterkte toe. [acco. Bianca en Samantha de Koeijer Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het plotseling overlijden van WINFRIED ARS echtgenoot van onze gewaardeerde collega Petra Ars-Sparacino Wij wensen Petra, familie en vrienden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers DRV Accountants en Belastingadviseurs vestiging Goes In verband met het overlijden van Winfried Ars is op donderdag 8 mei en op vrijdag 9 mei Bemiddelingskantoor Alfa Sloestraat 36, 4456 AP Lewedorp GESLOTEN Bedroefd geven wij u kennis dat in zijn woonplaats Luttelgeest. na een ernstige ziekte, is overleden on ze geliefde broer, zwager en oom WIM JONKER echtgenoot van Ria Tuiten in de leeftijd van 59 jaar. Scharendijke: Adrie en Marian Jonker-Padmos Hellevoetsluis: Lia en Sjaak van den Houten-Jonker Roy en Wendy Bas Noordgouwe: Henk en Lenkie Jonker-Driesse Simone Alexander Ariel Dalebout 2 mei 2003 Condoleanceadres: Kalenbergerweg 4a, 8315 PE Luttelgeest. Diepbedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve man en vader IAKOBUS (DICK) MOERMOND in de leeftijd van 62 jaar. Veel respect hebben wij voor de manier waarop hij zijn ziekte gedragen heeft. Zijn liefde voor ons en passie voor genealogie blijven wij ons altijd herinneren. Vrouwenpolder: Tonnie Moermond-Goes Bennekom: Caroline en Jocco Dekker-Moermond Leidschendam: Monique Moermond en Michiel Dekker 3 mei 2003 Pelgrimstraat 30, 4354 AS Vrouwenpolder. Dick is overgebracht naar rouwcentrum 'Middel burg'. Buitenhovelaan 1. alwaar u woensdag 7 mei afscheid kunt nemen van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom DICK MOERMOND Wij wensen Tonnie en de kinderen veel sterkte toe. Mullaloo (Austr.): G. B. Moermond M. Moermond-Molnar Bavel: W. Hout-Moermond M. P. A. Hout Middelburg: T. Moermond Neef en nichten Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden. Rust zacht lieve Rob. Verdrietig om zijn heengaan, maar intens dankbaar voor het vele goede dat wij van hem mochten ont vangen, is na een geduldig gedragen ziekbed van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame va der, schoonvader en opa ROBERT ARSÈNE MARIE DE CLERCK Rob echtgenoot van Johanna Maria de Dobbelaere in de leeftijd van 72 jaar. Biervliet: Annie de Clerck-de Dobbelaere Drunen: Erik de Clerck Ingrid Pijpers Oostburg: Monique en Eduard de Bree-de Clerck Alexander Christiaan Familie De Clerck Familie De Dobbelaere 4521 RG Biervliet, 3 mei 2003 Scheldedijk3 De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 8 mei om 14.00 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden in crematorium 'Terneuzen'. Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid in het crematorium is er aldaar gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat de Heere plotse ling van onze zijde heeft weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma JOHANNA DE BAT echtgenote van Jacobus Sinke in de leeftijd van 73 jaar. Kruiningen: J. Sinke Kruiningen: Betsy Houtman-Sinke Rinus Houtman ludith Arjan en Joke Marco Krabbendijke: Wim Sinke Jeannette Sinke-van den Adel Marjolein en Huub Coen Niels Kruiningen: (ozien Oostdijk-Sinke Harry Oostdijk Sjoerd feroen 4 mei 2003 Nijverheidstraat 3 4416 BV Kruiningen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 7 mei om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Indien u de dienst en begrafenis wilt bijwonen wordt u verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd gebouw. Geen bloemen. Op het aller onverwacht heeft de Heere uit ons mid den weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante JOHANNA DE BAT echtgenote van Jacobus Sinke Dat onze zwager met zijn kinderen en kleinkinderen de kracht geschonken mag worden om dit zwaar verlies te kunnen dragen. Kloetinge: A. van Koeveringe-de Bat L. M. van Koeveringe Kruiningen: J. de Bat M. de Bat-van Burg Yerseke: L. van den Berge-de Bat M. van den Berge (in herinnering) Yerseke: M. de Keyzer-de Bat P. de Keyzer (in herinnering) Yerseke: M. de Bat Neven en nichten 4 mei 2003 Verdrietig vernamen wij dat plotseling is overleden onze schoonzus en tante WAN SINKE-DE BAT J. Sinke M. Sinke-Koster Betsy en Piet Ada en Ko Giel en Janette Paul Coby en Peter Maaike en Martin en kleinkinderen Plaats uw familieberichten in de PZC LIST IN KSTE N E N Dat is waar Gebroeders Dominicus bekend om staat. Met liefde voor het vak maken wij de mooiste gedenk stenen en grafdecoraties. Loop vrijblijvend eens binnen. Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden je hebt het zo ontzettend moedig gedaan en je zal als een zorgzame man in onze gedachten blijven voort bestaan. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heenge gaan mijn man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ARSÈNE POLLET echtgenoot van Nettie Steijaert in de leeftijd van 76 jaar. Wij zijn het personeel van het AZ St. an te Brugge dankbaar voor de goede verzorging. Oostburg: N. Pollet-Steijaert Aardenburg: Marijke en Riny Cromheecke-Pollet Sluis: Patrick Pollet Melanie Theis Klein- en achterkleinkinderen Familie Reuling Aardenburg, 2 mei 2003 Correspondentieadres: Christiaansenstraat 32, 4527 BB Aardenburg. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 5 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het An- tonius Ziekenhuis te Oostburg. De afscheidssamenkomst voorafgaande aan de cre matie. waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 6 mei om 14.00 uur in cremato rium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou Ik het u gezegd hebben - want Ik ga heen om u plaats te bereiden; ..opdat gij zijn moogt, waar Ik ben' Naar Johannes 14 vers 2 en 3 Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het vrij onverwachte overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa WILLEM JAN DE VRIEZE drager van de eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Sinds 17 november 2002 weduwnaar van Johanna de Schipper in de leeftijd van 85 jaar. Schore: Keesje, in herinnering Biddinghuizen: Lenie Christiaanse-de Vrieze Jan Christiaanse Henk en Marieke Jolanda en Ferry Eist: Ger de Vrieze Heieen de Vrieze-Prinse Coby en Rob Joke Epe: Ko de Vrieze Christien de Vrieze-Nouwens David, in herinnering Jonathan Benjamin Goes, 3 mei 2003 De Wemel 7, 4424 AC Wemeldinge Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren dinsdag 6 mei van 19.00 tot 19.30 uur in de rouw kamer van uitvaartverzorging 'De Bevelanden', ach ter dorpscentrum 'De Wemel', Dorpsplein 1 te We meldinge. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 7 mei om 12.30 uur in dorpscentrum 'De Wemel'. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 12.00 uur eveneens gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd dorpscentrum. Vader hield erg van bloemen. Zo kort na het overlijden van tante Jo moeten we nu afscheid nemen van onze lieve Ome JAN DE VRIEZE Hij was voor ons een behulpzame man. Schore: Gommert en Heieen Burger de Schipper 's-Gravenpolder: Jean-Pierre en Jessica Petiet Valentijn en Nathanael Schore: Remco Burger Schore. 3 mei 2003 Sla uw armen mild om haar heen. Bestendig wat zij deed. Bevestig haar bestaan. Verdrietig om de leegte die zij bij ons achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en over grootmoeder AARTJE SOPHIA SLOTEMA-BREURE weduwe van Rembertus Slotema 8 april 1918 3 mei 2003 Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in "Zorgcentrum Cleijenborch Wissenkerke: Jan t en Hanny Carla en Menno Robert en Rianka Aalst-Waalre: Sandrien en Gerard Corine en Martijn Renze Wissenkerke: Corrie en Truidus Gerardus en Ellen, Koen Arian en Patrick Alblasserdam: Nelleke en Adrie Rembert en Teffie Maaike en William jan Mödling(0.): Sophie en Jacques Ka tri en en Fedor Koos Geerten Amstelveen: Bert en Elly Amy Yvette Wissenkerke: Gerard en Conny Sjoerd Bas Zorgcentrum "Cleijenborch" dr. Maasstraat 4. Colijnsplaat Correspondentieadres: Voorstraat 36 4491 EW Wissenkerke De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben woensdag 7 mei om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u de ze advertentie als zodanig beschouwen. Zonder nog iets te zeggen niets meer te kunnen vragen Zo vergingen de laatste weken niemand weet wat zij dacht Rust nu maar zacht Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefde volle verzorging in "De Molenhof' is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en over grootmoeder IDA MARTHA VAN OVERDULVE echtgenote van Cornelis Marinus de Jonge in de leeftijd van 87 jaar. Zaamslag: C. M. de Jonge Axel: Rinus en Jannie de Jonge-de Koeyer Cor en Carla - Linda, Wendy Rieny Gilly Sluiskil: Gillie en Ria de Jonge-Kolijn Cor en Anja - Esmee Ko - Manouk, Tessa Marc en Helen - Jordi, Mitchell 3 mei 2003 Verzorgingshuis "De Molenhof", kamer 323 Molenstraat 3, 4543 CN Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 7 mei om 14.00 uur in 'De Molenhof. Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in 'De Molenhof. Zij dje geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Als je door verdriet wordt neergeslagen, het waarom aan niemand kunt vragen, dan is het goed, dat je zoveel goede mensen ziet, ook al vinden zij de juiste woorden niet MARINUS GERARDUS CORNELIS JANSEN Veel steun en medeleven hebben wij van u ont vangen na het plotseling overlijden van mijn lieve René, broer, echtgenoot, neef en vriend. C. M. Neijenbuur Fam. Jansen Koudekerke, mei 2003 4 nd ifiuf VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN coLu-cnoNS Maandag 5 mei geslote; 5EijC Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestaltea natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. I Goes: Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Amesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! ^ttgfeeden kteken< Zandee de Kuijper Een vertrouwd adres 11 met een nieuwe naam v. grafgedenktekens, n gemeente Groenproject 't Sloe Ten aanzien van het Groenproject 't Sloe maakt het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele het volgende bekend. A. Beoordelingsplicht Milieu-effectrapportage M.E.R.) Met de realisering van het Groenproject 't Sloe wordt beoogd een grootschalig multifunctioneel groengebied aan te leggen tussen het zeehaven- en industrieterrein Vlissingen-Oost en de kern Borsele. uitlopend in de richting 's-Heerenhoek. Het Groenproject is, gezien de aard en omvang van het pro ject, een M.E.R.-beoordelingsplichtinge activiteit. Deze beoor delingsplicht moet worden meegenomen bij de opstelling van het eerste ruimtelijke plan dat voorziet in de realisering van de activiteit. Daarom is bij de voorbereiding van het bestemmingsplan Groenproject 't Sloe een M.E.R.-beoordelingsnotitie opgesteld De eindconclusie van de notitie is dat voor het Groenproject 't Sloe en de besluitvorming over het bestemmingsplan geer milieu-effectrapportage behoeft te worden gevoerd. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 13 maart 2003 overeenkomstig besloten. In de periode van 6 mei tot en met 16 juni 2003 binnen ze weken na bekendmaking van dit besluit) kan door belangheb bende tegen dit besluit schriftelijk bezwaar worden gemaakt bi de gemeenteraad van Borsele, Postbus I, 4450 AA Heinkenszand. B. Inspraak omtrent voorontwerp-bestemmingsplan 'Groenproject 't Sloe' Het bestemmingsplan 'Groenproject 't Sloe' biedt een planolo gische regeling om de aanleg van een deel van het totale multi functionele groengebied tussen het zeehaven- en industrieter rein Vlissing-Oost en de kern Borssele, uitlopend in de richting 's-Heerenhoek, juridisch mogelijk te maken. Enerzijds is het groengebied bedoeld als afschermend element tussen enkele kernen van de gemeente Borsele en het industriegebied Sloe Anderzijds krijgt het gebied een landschappelijke functie ea dient er plaats te zijn voor extensieve recreatie. Inspraak Het voorontwerp van het bestemmingsplan 'Groenproject'! Sloe' is gereed voor inspraak en ligt in de periode van dinsdag 6 mei 2003 tot en met maandag 2 juni 2003 ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend op maandag t/m vrijdag van 8,30 tot 12.30 uur en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur. Schriftelijke reacties kunnen gedurende bovengenoemde ter mijn worden ingediend bij het college van burgemeester ei wethouders van Borsele, Postbus 1,4450 AA Heinkenszand. inspraak- en informatiebijeenkomst Op dinsdag 20 mei 2003 wordt voor belangstellenden een in spraak- en informatieavond gehouden in Verenigingsgebouw 'Vijverzicht', Plein 3 in Borssele. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur, zodat er gelegen heid is om de aanwezige informatie vooraf in te zien. Meer informatie Nader informatie is te verkrijgen bij de heer Jack Kooien (tel 0113-238427). Ook is het mogelijk een uitleenexemplaar va# het voorontwerp-bestemmingsplan op te vragen. C.Toepassing artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Het Groenproject 't Sloe past niet binnen de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen, maar is wel in overeenstemming met het voorontwerp-bestemmingsplan 'Groenproject 't Sloe. Het college van burgemeester en wethouders heeft het voor nemen om met toepassing van de vrijstellingprocedure zoali omschreven in de artikelen 19 lid 2 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de realise ring van het Groenproject 't Sloe. althans voor zover het pro ject betrekking heeft op gronden welke reeds in eigendom zjn bij de gemeente Borsele. In het kader van bovengenoemde procedure liggen de hierop betrekking hebbende stukken met ingang van dinsdag 6 me 2003 tot en met maandag 2 juni 2003 voor een ieder ter inza ge in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag tot i met vrijdag van 8 30 uur tot 12.30 uur en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn of haar zienswijze aangaande ons voornemen kenbaar maken. De zienswijze dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Heinkenszand, 5 mei 2003. Een initiatief van Vogelbescherming Nederland, Landschapsbeheer Nederland en BoerenNatuur Nederia-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 10