i www.pzc.nl/gastenboek Kom naar de kraammarkt! Trossen los! TOTAL HELPNET GELUK1 N HANM Doc2Web Wat De ontdekkingstocht door het havengebied begint op het Infoplein aan de Westhofhaven, havennummer 4310 in Vlissingen-Oost. Die plek is de spil waar de dag om draait. Voldoende parkeerplaatsen zijn beschikbaar. Bij het centraal informatiepunt kunt u zich melden, waarna u uw tocht kunt vervolgen: Te voet; lopend van stand naar stand kunt u op het Infoplein kennis maken met zo'n 35 bedrijven en organisaties werkzaam in of voor de haven. Per pendelbus; deze bus zet u af bij de bedrijven die hun poorten (die normaal gesloten zijn) openen voor u! Per rondritbus; tijdens een rondrit krijgt u een goede indruk van de grootse dynamiek van een snel groeiende haven. Per boot; op het water ervaart u letterlijk en figuurlijk de bruisende haven tijdens een rondvaart. Demonstraties Bij het Infoplein worden demonstraties verzorgd door de Koninklijke Marine, de Douane, sleepboten en de technotrailer. Routebeschrijving Vanuit Goes Bergen op Zoom Terneuzen Vanuit Vlissingen Middelburg U volgt vanaf de autosnelweg A58 of vanuit de Wester- scheldetunnel de borden richting Vlissingen-Oost. Aan de rand van het havengebied volgt u op de centrale toevoerweg N254 Sloeweg/Bernhardweg-west het havennummer 4310. Wanneer Op 10 mei bent u van harte welkom tussen 9.00 uur en 16.00 uur. Deelnemende bedrijven Haringman Betonwaren BV Bleijko BV Boskalis BV Covra NV C.T.O.B. De Feyter Verhuur Handelsmij BV Deloitte Touche Douane Zuid EPZ Gemeente Borsele Gemeente Vlissingen Heerema Vlissingen BV Hesse-Noord Natie NV Hogeschool Zeeland Istimewa Elektro Justion B.V. Kliq Employability Kloosterboer Vlissingen v.o.f. Koel- en Vriesveem Vlissingen Van Bon BV Labour Service Zeeland BV N V. Westerscheldetunnel Nationale Havenraad Ovet B.V. Paconni Vlissingen Pechiney Nederland Petroplus Tankstorage Vlissingen BV Provincie Zeeland Rabobank Walcheren-Zuid Randstad Uitzendbureau Koninklijke Schelde Groep STT Group BV SGS Nederland BV Total Raffinaderij Nederland ROC Training Consult Van Gansewinkel Regio Zuid-West Verbrugge Terminals Zeeland Seaports Vereniging Zeeuwse Cargadoors PPCZ Ontdek op 10 mei 2003 de bedrijvigheid van de Havens in Vlissingen-Oost. Wat speelt zich af in een haven? Ervaar en zie het met eigen ogen! Machtige installaties en kranenimposante havenbedrijven, de modernste faciliteiten, het komen en gaan van schepen, lekker de wind door je haren en de zilte lucht opsnuiven. Port Promotion £ouncil ISÊnd Zeeland Seaports Spacious and Specialized TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. TOTAL Raffinaderij Nederland N. V. verwerkt aardolie tot hoogwaardige brandstoffen en grond stoffen voor de chemische industrie. De raffinaderij is een doch teronderneming van de oliemaatschappij TOTAL FINA ELF en het chemie concern The Dow Chemical Company. De hoofdactiviteiten De raffinaderij beschikt over een aardoliedestilla- tiecomplex en een hydro- crackercomplex, waarin respectievelijk aardolie en lichte stookolie verwerkt worden tot LPG, benzines, diesel, huisbrandolie, vlieg tuigbrandstof. stookolie, nafta en grondstoflen voor de chemische industrie. Op zaterdag 10 mei 2003 nodigt TOTAL Raffinaderij Nederland u uit voor een bezoek aan onze OPEN DAG tijdens de Open Havendag in het industriegebied Vlissingen-Oost, waaraan ruim 35 bedrijven deelnemen (zie voor meer informatie over deze Open Havendag de advertentie in deze krant). U bent op deze dag van harte welkom lussen 09.00 en 16.00 uur. Het programma neemt ongeveer anderhall uur in beslag en bestaat uit: ontvangst in het bedrijfsrestaurant met koflie/thee en koek, - informatiestands, waar specialisten van de raffinaderij op het gebied van milieu, veiligheid, kwaliteit, productieprocessen, laborato rium, personeelszaken en ondernemingsraad klaar staan om uw vragen te beantwoorden: - een rondrit van een uur per bus over hef raffinaderijterrein inclusief een bezoek aan de controlekamers. - een kindertheater en goochelclown voor de kleinste bezoekers. Wij verzoeken u vriendelijk uw bezoek aan onze raffinaderij telefonisch tijdens kantooruren aan te melden op 0113 - 61 90 00, zodat wij u in kunnen delen voor één van de rondritten. Bi| de raffinaderij is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Routebeschrijving vanuit Vlissingen, Middelburg, Goes, Terneuzen: volg vanal de A58 en de Westerscheldetunnel de borden Vlissingen- Oost havennummer 6501 Tot ziens op zaterdag 10 mei TOTAL Raffinaderij Nederland N.V Luxemburgweg 1 4455 TM Nieuwdorp Havennummer 6501 ^dethon BEKENDMAKING De voorzitter van het sociaal werkvoorzienings schap Dethon brengt hiermee ter algemene kennis dat een openbare vergadering van het algemeen bestuur zal worden gehouden op donderdag 8 mei 2003, 's middags om 16.00 uur in de ver gaderkamer van Dethon, Mr. F.J. Haarmanweg 33 te Terneuzen. J.M. van Schaik, plv. voorzitter 4 ridei-fiu-C 404040 0 Geef gehoor aan de roep van de ooievaar Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vnj en zelfstandig laten leven. Zoals de ooievaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 V Vogelbescherming verbindt Word met uw website http://doc2 web.petelaar.nl 3 Goed in bijzondere vakanties de Zonnebloem1 ^>troökerbö Cetuuö" Mededeling Door wisseling van eigenaar is het Stroskerks Eetuus vanaf 4 mei a.s. tot en met 18 mei Gesloten T en buik i Ook jij loopt, als jonge of aanstaande moeder, rond met een buik vol vragen. Veel van die vragen kunnen we beantwoorden tijdens de Kraammarkt. De Kraammarkt is een om het jaar terugkerend evenement voor jonge en aanstaande ouders. Op de Kraammarkt tref je allerlei organisaties, instellingen en bedrijven die zich tot jullie richten. De Kraammarkt is gezellig, informatief en Gratis toegankelijk vol vragen? i Kraammarkt Goes Dinsdag 20 mei 2003 in "de Hollandse Hoeve" van 930 tot 20.00 uur. O Holland w Hol,p aan de Kaïwndijksed.jk 27 (vlakbij Sponpunl Zeeland). i Kraammarkt Terneuzen Woensdag 21 mei 2003 in "de Grote Kerk" van 930 tot 1730 uur De Grote Kerk vind je aan de Noordstraat 62. Neem je pop of beer mee naar het poppenbureau. Dan wordt hij - net als een echte baby op het consultatiebureau - gewogen en gemeten. Je kunt je laten schminken door een Clinidown! En er is een professionele Kinder-Foto-Studio op de Kraammarkt Hier kun je alleen - of samen met je pop of beer - ^op de foto Eén afdruk van 13x18 cm. is gratis! Organisatie: KRAAMZORG^^^ENTADMINISTRATIE Meer weten Bezoek: www.kraamzorezeeland.nl ofbel: 0113 - 22 40 62

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6