PZC SPOW Matroos (m/v) Wegener suurLancJ PZC ff DOE LAND Verkoopmedewerker (fuii-time) Kassamedewerker (part-time) PrOtOnSecurity Beveiligingsmedewerkers WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN VLISSINGEN, KOUDEKERKE, MELISKERKE Functionaris Voorlichting en Public Relations (v/m) zaterdag 3 mei 2003 24 SI STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorg centrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentrum NieuW-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen, waardoor de organisatie sterk in beweging is. Binnen Buitenzorg in Middelburg ontstaan op korte termijn functies voor een: I .Teamleider activiteitenbegeleiding 24 uur per week voor alle locaties van Buitenzorg De functie De teamleider is als leidinggevende belast met de coördinatie en uitvoering van de extramurale activiteitenbegeleiding van cliënten die zelfstandig in de thuissituatie wonen Het deelbudget, de productie, kwaliteit en kwantitatieve personeels bezetting worden bewaakt Beleid wordt ontwikkeld en geïmplementeerd Het profiel Afgeronde HBO-opleidmg activiteitenbegeleiding of gelijkwaardige opleiding, Een management opleiding en enige jaren ervaring met leiding geven heeft de voorkeur. Kennis van procedures, interne regelingen financiering van de ouderenzorg is vereist; Enige kennis van automatisering; Goede sociale vaardigheden; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. 2. Medewerker zorgbureau 20 uur per week locatie Hof ter Veste in Middelburg De functie De medewerker zorgbureau verricht administratieve taken ten behoeve van de cliëntenadministratie, Bedient de telefoon en andere apparatuur, verricht receptietaken. verzorgt de in- en uitgaande post Ontvangt en verwijst bezoekers. Het profiel Afgeronde MBO-opleiding; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Klantgerichte instelling; Computer ervaring (Word en Excel); Kennis van geautomatiseerde systemen en administratief inzicht 3. Assistent activiteitenbegeleider 7 uur per week (ma) mogelijk uitbreiding naar 14 uur locatie het Bastion In Middelburg De functie De assistent activiteitenbegeleider werkt mee aan de uitvoering van een zinvolle dagbesteding van bezoekende cliënten aan de dagbesteding. Geeft ondersteuning bij individuele activiteiten van cliënten. Het profiel Afgeronde VBO-opleiding van een voor de functie gerichte vakopleiding, Klantgerichte instelling; Kunnen werken vanuit vooraf opgestelde kaders; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid 4. Activiteitenbegeleider dagverzorging 14 uur per week (ma-wo) Locaties: het Bastion te Middelburg en de Tienden in Zoutelande De functie De activiteitenbegeleider dagverzorging schept voorwaarden voor een zinvolle dagbesteding van bezoekende cliënten. Het opstelling van een activiteitenplan en het begeleiden bij individuele activiteiten van cliënten uit de thuissituatie. Begeleiden van cliënten tijdens de uren dagverzorging.Verzorgen van publicaties en rapportages. Het profiel Afgeronde MBO-opleiding activiteitenbegeleiding of gelijkwaardige opleiding Goede sociale vaardigheden; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Klantgerichte instelling Grote mate van zelfstandigheid en eigen initiatief Voor alle functies geldt dat affiniteit met de identiteit van de Stichting een vereiste is. Aanstellingen geschieden voor de duur van I jaar, bij gebleken geschiktheid volgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. Salaris Functie I schaal 45 maximaal 2.488,72. Functie 2 schaal 25 maximaal 1.947,92. Functie 3 schaal 20 maximaal 1.844.96. Functie 4 schaal 35 maximaal 2.106,00. bruto bij een fulltime dienstverband Inschaling volgens FWG 3.0. Overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Verpleeg-en Verzorgingshuizen Inlichtingen voor de functies kunnen worden ingewonnen bij Annet Tramper- Houtekamer, locatiemanager Buitenzorg, telefoonnummer 06-51054177. Heeft u nog niet besloten te solliciteren maar heeft u wel belangstelling maak dan gerust een afspraak voor een rondleiding. Meer informatie óver onze organisatie kunt u vinden op www.spow.nl Uw sollicitatie Kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, afdeling P&O, L. Stommesweg I 4335 AX Middelburg of mailen naar p&o@spow.nl, onder vermelding van vacature- r Mvl 033015 Acquisitie n.a v. deze advertentie wordt met op prijs gesteld. Voor een toonaangevend bedrijf in de recreatieve sec- den Hartog tor, met meerdere werkmaatschappijen, met ca. 150 pat>oni>iitii«iaidiinii personeelsleden en met de hoofdvestiging op Walche ren, zoeken wij zo spoedig mogelijk in fulltime dienst verband een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Werkzaamheden Als administratief medewerker voert u boekhoudkundige werkzaamheden uit voor de diverse werkmaatschappijen, zoals het controleren van rekeningen, het coderen en het invoeren ervan. U verricht voorbereidende werkzaamheden voor de jaarrekening en de begroting. U werkt onder directe verantwoordelijkheid van de Financial Manager van het be drijf. Wij vragen Opleiding MEAO-BE of MBA of vergelijkbare niveau Enige jaren werkervaring in vakgebied Grote mate van accuratesse Flexibele en collegiale werkhouding Laagewei 5 4464 AK Goes T: 0113 271 270 M; 0650 447 030 E-mailadres info personeelsadvies- dienst.nl Correspondentieadres Postbus 2129 4460 MC Goes Arbeidsvoorwaarden Voor een goede, enthousiaste, zelfstandige, flexibele en re sultaatgerichte medewerker, worden ontwikkelingsmogelijk heden geboden in het vakgebied. De organisatie kent uit stekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voldoet u aan de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar Den Hartog PersoneelsAdviesDienst. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. LF MARKT Doeland Rijk Daniëlsweg I 4451 HP Heinkenszand 0113-561255 Doeland behoort tot de H.D.B. -groep, een retailorganisalic van detaillisten in de doe-het-zelf markt met ruim 450 aangesloten ondernemers. Verdeeld over een aantal doe-het-zelf formules waar Hubo. Doeland en Big-Boss bouwmarkten toebehoren. Doeland Heinkenszand is op zoek naar een: U maakt deel uit van hel verkoopteam van de doe-het-zelf markt, zorgt voor een nette presentatie van de producten, geeft adviezen en voorlichting aan klanten en onderhoudt di rect contact met de leveranciers. U maakt deel uit van het verkoopteam van de doe-het-zelf markt met als hoofdtaak het bedienen van de kassa n'.riikbouw nl Wij vragen: - klantgerichte persoonlijkheid - accuratesse - collegialiteit - ambitieuze en flexibele werkinstelling - affiniteit met winkelautomatisering Wij bieden: - salaris naar ervaring en capaciteit - goede secundaire arbeidsvoorwaarden en ruime opleidingsmogelijkheden - werken in teamverband - plezierige werkomgeving met enthousiaste collega's De Doeland-Bouwmarkt is zes dagen in de week geopend en op vrijdag is er koopavond. De winkelbezetting bestaat uit een team van drie vaste medewerkers en enkele oproepkrach ten. Uw sollicitatie kunt u richten aan Doeland Rijk b.v., t.a.v. Dhr. P. L. Rijk, Postbus 390, 4460 AT Goes. Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met Dhr. P. L. Rijk, of Dhr. A. A. de Korte, telefoonnummer 0113-561593. Zoekt: (m/v) Werkgebied: Zeeland Functie-eisen: Diploma Algemeen Beveiligingsmedewerker (ABM); In het bezit van rijbewijs B; EHBO en Reanimatie; Vakdiploma beveiliging is een pre Eigenschappen: Goede communicatieve vaardigheden; In teamverband werken; Goede lichamelijke conditie; In bezit van eigen vervoer; Geen bezwaar tegen het werken met politiehonden; Goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Stuur uw schriftelijke sollicitatie naar: Proton Security t.a.v. mevrouw L. Overbeeke Meekrapstraat 8 4451 AM Heinkenszand CARAVANPARK 'T MQOLHOF Voor ons gerenoveerde stacaravanpark in de Westhoek van Schouwen zoeken wij: een beheerder m/v - echtpaar 't Mooi hof is een park met ruim 60 caravans veelal bewoond door senioren, die houden van rust en ruimte. Taken: licht onderhoud, toezicht, afvalbehandeling. Beperkte werktijden ca. 40 uur per maand. Woning beschikbaar. Aanvang z.s.m. Inlichting/reacties: 0111 -650455/0614556569 na 18.00. Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. Ben je ook zo gek van Vlaanderen? Maak er dan je werk van. Hoe kun je je inschrijven? Om deel te nemen aan een selectie, moet je eerst inschrijven. Dat kan op verschillende manieren: - via de website www.selor.be - door te faxen naar +32-2-553 50 50 - door te schrijven naar het Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap, cel Wervingen Vlaamse Gemeenschap (Selor), Boudewijnlaan 30 (kamer 5A19). I000 Brussel (België) - door een e-mail te sturen naar magdu. \>erbeken@selor. be Uiterste inschrijvingsdatum. je inschrijving moet in ons bezit zijn op 26 mei 2003. Ze wordt steeds per brief bevestigd. Om geldig te sol liciteren vermeld je je voornaam en je naam, je adres, je geboortedatum, je rijksregisternummer (enkel nodig voor Belgen), je diploma én het referentienummer van de selectie waarvoor je interesse hebt (ANV 03026). Je stuurt ook een kopie van je STCW-certifiëring en je bewijs van 12 maanden effectieve vaart naar bovenstaand adres. Wil je op de hoogte blijven van andere selecties en vacatures? Surf naar www.vlaanderen.be daar vind je ook alle informatie over hoe je spontaan kunt solliciteren. Deze selectie staat voor burgers van EU-lidstaten. Werken bij de Vlaamse overheid betekent dat je de vrijheid én de verantwoordelijkheid krijgt om zélf je functie in te vullen. Als je zin hebt om erin te vliegen en als je daadwerkelijk het verschil wilt maken, schrijf je dan meteen in. voor het departement Leefmilieu en Infrastructuur - DAB Vloot - standplaats Oostende, Antwerpen, Gent en Vlissingen. De DAB Vloot brengt loodsen aan boord van schepen, markeert vaarwegen op zee en op de Schelde, verzekert een reddings- en sleepdienst voor de Vlaamse kust, stelt schepen ter beschikking van de scheepvaartpolitie en de douanediensten. Als matroos kun je ingezet worden voor een aantal verschillende taken naar gelang je ofwel ingescheept wordt aan boord van. ofwel ingezet wordt in: de loodsboot, de tender, het bebakeningsvaartuig, de sleepboot, het hydrografisch vaartuig, de redediensten, de patrouillevaartuigen, de waakdienst, de veerdiensten. )e werkt in continudient. Er is geen diploma vereist. |e kan wel het bewijs leveren van 12 maanden effectieve vaart, en je beschikt over een geldige STCW-certifiëring. Wil je mee weten? Over de inhoud van de functie: kapt. Guy Thienpont, tel. +31-118-424 551. Over de wijze van solliciteren: Selor-infolijn, tel. +32-2-214 45 66 Of op www.selor.be. Je kan ook een uitgebreide beschrijving afhalen bij DAB Vloot, Boulevard de Ruyter 22, 4381 KA Vlissingen Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zorg met respect, waar u ook woont Voor 28 uren per week In deze functie bent u verantwoordelijk voor het voorlichtingsbeleid van Zorgstroom. U heeft beleidsondersteunende, initiërende, adviserende, ondersteunende en uitvoerende taken op het gebied van gezondheids voorlichting (GVO) en Public Relations (PR). U heeft een relevant HBO-diploma, bijvoorbeeld HEAO-Communicatie of Journalistiek en Voorlichting. Ook heeft u kennis met betrekking tot methoden van voorlichting en relevante computerprogramma's. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met dhr. L.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur of Ineke Muizelaar/ Corine Boeije, personeelsadviseurs (0118-684000). Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 15 mei 2003 richten aan de heerLQ. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323,4330 AH Middelburg. Volledige advertentietekst op www.zz.nl /"M Saarland Wegener Suurland BV verzorgt reeds 37 jaar gemeentelijke informatievoorzieningen zoals gemeentegidsen, kleurenplattegronden en plattegrondinformatiekasten Daarnaast exploiteert Wegener Suurland BV digitale data. In totaal werken bij onze onderneming 190 medewerkers waarvan 70 personen in de directe verkoop. Voor de afdeling gemeentegidsen zijn wij op zoek naar: Top verkopers Cm/v) WO uur pen week) Je start op 1 juli 2003 en zal de eerste periode een gedegen training bij Wegener Suurland BV krijgen waar alle benodigde informatie over de produkten wordt aangereikt. De maanden hierna zal je nog steeds door je manager intensief worden, gecoached In deze periode ga je ook al zelfstandig aan de slag om onze bestaande en nieuwe klanten te bezoeken om onze producten te verkopen. Je zult onze klanten adviseren met betrekking tot advertentieteksten en het aan te leveren materiaal. Daarnaast bespreek je de contracten met de klant en zorg je voor een correcte administratieve afhandeling. De kandidaten Beschikken over uitstekend commercieel talent, een geldig rijbewijs, relevante verkoopervaring en hebben een MBO werk- en denkniveau. Kreten als scoren en ondernemen typeren jou. Je bent in staat om zelfstandig en in teamverband te werken en je bezit de drive om ambitieus en succesvol te zijn. Je bent flexibel, initiatiefrijk en kunt tegen een stootje als het even tegenzit. Je ziet zowel je commerciële relatie als je collega's als klant en kunt hier naar handelen Je vindt het een uitdaging om op provisiebasis te werken Wegener Suurland BV biedt je een topbaan bij een succesvolle organisatie zelf de mogelijkheid om carrière te maken binnen een zeer duidelijk en helder systeem prima arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid een goed salaris te genereren auto van de zaak Uw reactie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jeanneke de Rooij (hoofd P&O) of Antoinette de Ridder (Commercieel Directeur), tel. 040-2642111. Je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kun je sturen vóór 17 mei 2003 naar Wegener Suurland BV t.a v. Mw A D M de Rooij, hoofd Personeel Organisatie, postbus 9510, 5602 LM Eindhoven, E-mail j drooy@suurland.nl )r_ Wegener Suurland BV nüakt deel uit van Wegener NV de m Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onderneming in meda en marketing Wegener s I I 11 11 I J I de grootste uitgever van reg'onale dagbladen en huis-aan-huskr anten m Nederland en een belangrijke speler in Nederland en West-L uropa op het _J gebied van dieet marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener intemetproducten en -oiensten, huu-aan-huis verspreiding van Meoia Marketing reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special mteresttijdschriften i*t. levert grafische producten en diensten en 8 voorts actief op het terrein van commerciële radio

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 24