woensdag 30 april 2003 rifXSJ V--i ft; Voermans-Steijns, Hulst Lid in de Orde van O.N. Voor haar verdiensten voor pa rochie H. Willibrordus, voor de KBO en als toezichthouder in Let streekmuseum in Hulst. P. Kesteloo, Breskens Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor bedrijfsbe langenvereniging, dorpsraad, welzijnsactiviteiten en het oor logsmonument in Breskens. sie* W. Maas, Axel Ridder in de Orde van O.N. Bestuurslid en organisator in tal van gehandicaptenorganisa ties. Bestuurder vakbond, mlk- school en Oranjevereniging. H. Verdurmen-de Kort, Sint-Jansteen Lid in de Orde van O.N. Inzet voor parochie Heikant, Roemeense hulpacties en huis houdster pastoor Van Leemput. G. van Westen, Sint Anna ter Muiden Lid in de Orde van O.N. Inzet voor voetbalvereniging Sluis, gehandicaptenzorg en hotelschool in Brugge. W.A.M. Vermeule, Vlissingen Lid in de Orde O.N. Voor onder meer zijn inzet voor voetbalvereniging Zeelandia, kampeervereniging Zomerlust en stichting Vebenabos. L.A. de Witte, Middelburg Ridder in de Orde O.N. Voor zijn inzet binnen het on derwijs, de Zeeuwse Volksuni versiteit en Stichting Steun aan Bevrijders van Walcheren. C.J.G.T.M. van Kempen, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor de scouting, het Zeeuws Genootschap en de loges van vrijmetselaren. J. Krijger, Heinkenszand Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijk werk voor o.m. Sa men op Weg-gemeente, school, OBM Walcheren (Univé) en Aanpassinginrichting Borssele. D. Luteijn, Nieuwvliet. Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor de plaatse lijke muziekvereniging, voor de landbouw en ponygroep de Ma- rianstappertjes. A.Vogelaar, Bruinisse Ridder in de Orde van O.N. Voor zijn werk als burgemeester van Bruinisse, Rijnsburg en Hontenisse. Daarnaast vervul de hij tal van nevenfuncties. W. de Vrieze, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Oud-agrariër en amateur-his toricus, zet zich in voor het be houd van het agrarisch cultu reel erfgoed. A. de Waard-van Oost, Kloetinge Lid in de Orde van O.N. Leider gymnastiekvereniging Kloetinge, grote inzet voor ver standelijk gehandicapten. E. Leenknegt-de Booij, Lamswaarde Lid in de Orde van O.N. Inzet als koster in Lamswaarde, lid van kerkbestuur en kleding- inzamelaar Mensen in nood. W. Westbroek, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Meer dan 45 jaar actief binnen de kerkenraad van de Hervorm de Gemeente Sas van Gent, Phi lippine en Sluiskil. M. Kooman, Renesse Lid in de Orde van O.N. Medewerker van sportcentrum Westerschouwen, mede-initia tiefnemer Kerstvoetbaltoer nooi en regiobestuurslid KNVB. L. Oosters, Scharendijke Lid in de Orde van O.N. Werkte bij ministerie van De fensie en automatiseringsbe drijf. Ouderling-kerkvoogd van hervormde gemeente. p, Kasse, Arnemuiden Lid in de orde van O.N. Voor zijn jarenlange inzet bin nen de gereformeerde kerk in Arnemuiden en verdiensten voor ouderenkoor Zilverstem. L. Koppenol, Sint-Annaland Lid in de Orde van O.N. Voor inzet voor zeilbootclub en beheer van een website voor Sint-Annaland. Hij was ook be jaardenbuschauffeur. P. Stoon, Burgh-Haamstede Ridder in de Orde van O.N. Oprichter Stichting Roeirevali- datie en peetvader van gehandi captenroeien. Traint als 82-jari- ge nog groep gehandicapten. 1 H. van Raaijen, Rilland Lid in de Orde van O.N. Oprichter van stichting HENK. Deze ondersteunt een internaat voor weeskinderen in het Wit- Russische Vilejka. A. de Klerk, Breskens Lid in de Orde van O.N. Voor zijn jarenlange inzet voor de activiteiten van de Stichting Burenhulp en het Meldpunt in Breskens. A. van Leemput, Lamswaarde Ridder in de Orde van O.N. Voor zijn rol binnen de vakbond Abvokabo in Utrecht. Tevens voor zijn werk voor de lokale kerk en het Caritaswerk. K. Lenstra, Koudekerke Lid in de Orde van O.N. Voor zijn jarenlange inzet voor het wielercomité Koudekerke. Daarnaast is Lenstra voorzitter van de dorpsraad Koudekerke. G.J. de Rooij, Vlissingen Ridder in de orde van O.N. Voor zijn jarenlange inzet voor het reddend zwemmen in Zee land, de KNBRD, en vrijwilli gerswerk voor ouderen, G. I. Timmerman, Middelburg Lid in de Orde O.N. Voor zijn inzet voor Inter Scal- dis pipes and drums, 3VO Vlis singen en aquariumvereniging De Purperkop. H. de Kok, 's-Gravenpolder Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijk werk voor Gerefor meerde Gemeente, SGP, basis school, speeltuinvereniging en dorpsraad 's-Gravenpolder. A. Liem-Buirma, Kapelle Ridder in de Orde van O.N. Revalidatiearts. Ook werkzaam bij Amnesty International en als vertrouwensarts bij hongersta kingen. J. van Nieuwenhuijze, Kloetinge Ridder in de Orde van O.N. Landbouwer, bestuurswerk bij CZAV/Agrimarkt, Cebeco en andere landbouwcoöperaties. J. Lippens, Biervliet Lid in de Orde van O.N. Bestuurslid van tal van plaatse lijke verenigingen. Stille kracht achter de Geuzen- feesten. R.Struijk, Oostkapelle Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet in het onderwijs, binnen IVN en KNW Walche ren, vereniging Duinbehoud en activiteiten in de kerk. A.P. de Klerk, Middelburg Ridder in de Orde van O.N. Voor zijn werk als historisch geograaf en lidmaatschappen van besturen van cultuur histo rische verenigingen Zeeland. C. van Maldegem-de Visser, Gapinge. Lid in de Orde van O.N. Dirigent 'Groot Veere', vrijwil liger in S.O.W. kerken en coördi nator vervoersproject Veere. C. Riemslag, Biervliet Lid in de orde van O.N. Voor zijn inzet voor natuurge bied De Braakman en verzor ging en opvang van gewonde en verzwakte vogels. A. Stuck-van der Borgt, Hansweert Lid in de Orde van O.N. Introduceerde op de rk-basis- school de kindkaarten. Zet zich tevens in voor zorgleerlingen. W. van der Meer- Marijs, Mid delburg. Lid in de Orde van O.N. Voor haar inzet voor verschil lende turnverenigingen en lid maatschap Reserve Rijkspolitie Walcheren. m T - A. Weemaes, IJzendijke Lid in de Orde van O.N. Voor zijn verdiensten voor de plaatselijke muziekvereniging en tal van activiteiten ten be hoeve van ouderen. A. Sauter, Tholen Lid in de Orde van O.N. Voor jarenlange inzet ter be scherming van de natuur. Hij was medeoprichter van Natuur- vereniging Tholen. K.H.P. Schiewold-Wilbrink, Vlissingen. Lid in de Orde van O.N. Voor inzet in Gereformeerde Vrouwen Bond, de SOW kerken en het vluchtelingenwerk. M. Lobbezoo-Almekinders, Rilland Lid in Orde van O.N. Zette zich jarenlang in voor de tennisvereniging, de oranjever eniging en de bibliotheek. S. van Poortvliet-Vroegop, Sint-Annaland Lid in de Orde van O.N. Van Poortvliet is al ruim 22 jaar als vrijwilligster actief voor de jeugd in Sint-Annaland. iag: C. Roelandt, Sas van Gent Ridder in de Orde van O.N. Bestuurlijk actief in diverse sportverenigingen, scholen, het Oranjecomité en kerkelijke or ganisaties. Jap»-;,, I ft Sol, Terneuzen Lid in de Orde van O.N. Diverse functies binnen de Her vormde Gemeente Terneuzen en bejaardenzorg. Organisator Zonnebloem en Pax Christie. 4 .Jife'-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 35