woensdag 30 april 2003 kaêÊm J. Deusing, Rilland Lid in de Orde van O.N. Meer dan veertig jaar be stuurslid geweest bij oranjevereniging Juliana, waarvan hij jarenlang voorzittér was. Verder is hij actief Ijij-het Neder landse Rode Kruis, de rooms-katholieke kerk en de postzegelclub. Deusing is mede-oprich ter van de carnavalsver eniging. Hij verleent ook diverse hand- en span diensten voor hulpbehoe venden in Rilland. Deusing kreeg zijn onder scheiding heimelijk vorig week al uitgereikt, omdat hij momenteel op vakan tie is. H. Groeneveld, Bruinisse Ridder in de Orde van O.N. Oud-directeur CBS Op Dreef, vooral ook maatschappelijk ac tief in sport, politiek, kerk, zorg en lokale activiteiten. G. de Groot, Kapelle Ridder in de Orde van O.N. Was van 1995 tot 2001 burge meester van Kapelle. Vervulde diezelfde functie daarvoor in Hooge en Lage Zwaluwe. A. Heijboer, Kloetinge Lid in de Orde van O.N. Vele verdiensten binnen klem- dierensport, oprichter Stichting Delta Show. Verzamelaar van oude aardappelrassen. L. Adriaanse, Kapelle Lid in de Orde van O.N. Was actief bij de gereformeerde kerken van Bruinisse en Kapel le. Tevens vrijwilliger bij Tafel- tje-Dek-je. W. Beaurain, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Vijftig jaar (bestuurs)lid, coör dinator en organisator voetbal vereniging Corn Boys en Har monie De Vereenigde Vrienden. T. Boogaard, Oostburg Ridder in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor de plaatse lijke katholieke kerk, het deke naat en het bisdom, Rode Kruis en Rotary. L. van Belzen, Arnemuiden Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor de Histori- che Vereniging Arnemuiden, het Oudheidkundig Museum Arne muiden en voor Arneklanken. F. K. Hamelink, Zaamslag Ridder in de Orde van O.N. Bestuursfuncties in gemeente, waterschap, GPV, Christen- Unie en Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt te Zaamslag. J. Boonman, Lewedorp Lid in de Orde van O.N. Verdiensten voor EHBO. Actief voor kerk, drijvende kracht achter j aarlij kse bedevaart naar Beauraing. A. Damman, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Oud-directeur obs De Kirre- weie, vele functies op het gebied cultuur, welzijn en muziek, lid cabaretgroep Kant'ooi'. G. Gaakeer, Oud-Vossemeer Ridder in de Orde van O.N. Voor verdiensten bij de Konink lijke Nederlandse Jagersvereni ging en de Zuidelijke Land- en Tuinbouw Organisatie. C. Harinck, Terneuzen Ridder in de Orde van O.N. Ruim veertig jaar predikant van gereformeerde gemeenten. Aanjager van talloze (inter)ker- kelijke activiteiten. J. Busser-Schotpoort, Goes Lid in de Orde van O.N. Vervultsinds 1978 diverse func ties binnen de scouting. Tevens lid van werkgroep Uit in Goes en Culturele Raad Goes. M. A. P. Dierckx, Hoogerheide Ridder in de Orde van O.N. voormalig korpschef van politie in Zeeland en tevens lector vei ligheid aan de Hogeschool Zee land. J. Goudswaard, Middelburg Ridder in de Orde van O.N. Directeur Streeklaboratorium Zeeland, immunoloog/micro- bioloog in Zeeuwse ziekenhui zen en vrijwilliger in de kerk. P. Boone, Koudekerke Lid in de Orde van O.N. Voor zijn verdiensten als be stuurslid Hout- en Bouwbond CNV, meubelstoffeerder en vrij williger voor het jeugdvoetbal. J. Folmer, Nieuwerkerk Lid in de Orde van O.N. Akkerbouwer en pluimveehou der, actief voor Gereformeerde Gemeente Nieuwerkerk en dra ger bij begrafenisondernemers. J. Berkel, Terneuzen Lid in de Orde van O.N. Inspirerend voorzitter Muziek vereniging De Vliegende Hol lander, vele jaren voorzitter be- drijfspersoneelsvereniging. V M.A. Bikker, Vlissingen Lid in de Orde van O.N. Voor jongerenactiviteiten in de NH Kerk Vlissingen, ouderen- bezoek en schrijfacties voor Amnesty International. A. Boxhoom-Urbanus, Tholen Lid in de Orde van O.N. Voor inzet bij de Gereformeerde Kerk in Tholen. Medeopricht ster van Protestants Christelij ke Ouderen Bond op Tholen. H. Goorden-Hermus, Tholen Lid in de Orde van O.N. Voor inzet voor de rooms-ka tholieke kerk en voor het Reu- ma- en Astmafonds en de Nier en Hartstichting. F. Cappaert, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. 35 Jaar lid van vrijwillige brandweer, nu plaatsvervan gend commandant Sas; diverse bestuursfuncties scholen. W. van Doorn, Poortvliet Ridder in de Orde van O.N. Voor inzet voor de Koninklijke Nederlandse Jagers Vereniging. Sinds 1973 instructeur bij cur sus Zelfopleiding Jachthonden. O. ter Beek, Tholen Lid in de Orde van O.N. Voor jarenlange inzet voor de gereformeerde kerk. Ook was Ter Beek lid van het bestuur van een gezinsvervangend tehuis. P.M.M. van den Beemt, Middelburg. Ridder in de Orde van O.N. Voor zijn werk in de gehandi captenzorg, hij is directeur van Stichting Arduin. !'l; mf M. van den Bosse-Kasse, Middelburg. Lid in de Orde van O.N. Inzet als koster en vraagbaak voor de leden van de Gerefor meerde Kerk in St. Laurens. A. Davidse, Kleverskerke Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor de Klever- kerksedag, activiteiten binnen de kerk en ouderenwerk en Ar nemuiden helpt Teius. P. van Geertruij, Clinge Lid in de Orde van O.N. Voor zijn werk voor vv. Clinge, bestuurder papierophaler en grensrechter. Ook voor zijn in zet voor kerk en ouderenbond. J. van den Abeele, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Bijna vijftig jaar actief in het vakbondskader, bestuurslid werkgroep gehandicaptenbe leid en Cliëntenpanel. J.W. den Engelsman, Arnemuiden. Lid in de Orde van O.N. Inzet voor WD, wijkbeheer- groep Arnemuiden en wijkver- eniging St. Laurens. P. Bertram, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Bestuursfuncties binnen onder wijs, gemeente, waterschap, rk- kerk, Rode Kruis, tennisvereni ging en Oranjecomité. J. Boogaert, Kloosterzande Lid in de Orde van O.N. Brandweerman. Sinds 1983 commandant in Kloosterzande, sinds 2001 waarnemend com mandant Hontenisse en Hulst. H. Couzijn, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Voor zijn inzet voor de Joodse Gemeente Zeeland, stichting Cefina en de Joodse begraaf plaatsen Middelburg. C. Dudok-Braber, Renesse Lid in de Orde van O.N. Directiesecretaresse bij Braber Groenvoorziening in Renesse en actief binnen de hervormde ge meente in haar woonplaats. A. Boon, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Lid vrijwillige brandweer, be stuurslid en manusje van alles voor muziekverenigingen. Col lectant rooms-katholieke kerk. •w Tt:" J. Dalebout, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Oud-agrariër, zet zich in voor fruittelers, sportorganisaties en fruitcorso Goes, secretaris Proeftuin Haamstede. E. Hemelsoet, Westdorpe Lid in de Orde van O.N. Bijna een halve eeuw lid van de vrijwillige brandweer. Be stuurslid ijsclub, motorcross en carnavalsvereniging. P. van der Heyden-Adriaens- sens, Aardenburg Lid in de Orde van O.N. Inzet voor katholieke kerk, on derwijs, welzijnswerk, het Rode Kruis en de Reumastichting. J. Hoogstrate, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Werkte als hoofd-meteoroloog bij het KNMI en vervult tal van functies op het gebied van wel zijn, sport en onderwijs. W. ten Hoor, Sas van Gent, Lid in de orde van O.N. Ten Hoor is op vakantie. Hij krijgt zijn onderschei ding op 6 mei. De Sassenaar wordt on derscheiden voor zijn werk als bestuurslid van middenstandsvereniging Sas '70, waar hij de stu wende kracht was achter de (afgeketste) plannen voor een factory-outlet- centrum en actief is voor Vitaal Sas, het project om Sas van Gent nieuw leven in te blazen. De koninklijke onder scheiding is ook een blijk van waardering voor zijn inzet voor het plaatselijk verenigingsleven A. Jeroense-Biemans, Kruiningen Lid in de Orde van O.N. Was vrijwilliger bij onder meer het Rode Kruis, de Zonnebloem en de maaltijdvoorziening. C.M. Jongeneel, Kloetinge Lid in de Orde van O.N. adjudant onderofficier bij °e Koninklijke Luchtmacht,ïsowi derling van de Gereformeerde "Kerk Vrijgemaakt in Goes. J. IJsebaert, Hulst Lid in de Orde van O.N. Inzet voor land-en tuinbouw. Secretaris/voorzitter NCB in Sint-Jansteen en voorzitter van het Rabobank-bestuur. J. van Iwaarden, Scharendijke Ridder in de Orde van O.N. Jarenlang beheerder van Dorpshuis De Putmeet en actief voor koorzang en sport voor ge handicapten. "-••• r-vLs'-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16