autodemonteur Luieren rond Koninginnedag PZC PZC meisjes vanaf 16 jaar zeilinstructeur(trice) Epilepsie: SECRETARESSE (full-time) HISSIIEII Word vakantiebezorger bij de PZC zeilen In verband met Koninginnedag veranderen er voor verschillende plaatsingsdata de sluitingstijden voor het aanleveren van advertentiemateriaal voor de PZC. zaterdag 26 april 2003 Gevraagd: vakantiemedewerker kan bij ons de hele dag Geld verdienen en de hele dag vakantie vieren! Bel snel voor vrije wijken naar 0800 - 023 51 11 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl Minimumleeftijd is 15 jaar! v - v -0M Kan je goed en zoek je echt leuk vakantiewerk, wordt dan (Optimist, Splash, Valk) Prima vergoeding en opleiding. Inl. CWO Zeilschool "Het Veerse Gat", Polredijk 21 4351 RT Veere. Tel. 0118-501398. www.hetveerseaat.nl soms ben je er even niet bij medisch secretaresse polikliniek dermatologie ben je ziekenverzorgende, doktersassistent, medisch analist of verpleegkundige? analist medewerker laboratoriumreceptie medisch adviseur Hl,, Ziekenhuis Walcheren De gemeente Vlissingen is voor de directie Bedrijfsvoering, afdeling Bestuursondersteuning op zoek naar een enthousiaste collega voor de groep Officemanagement. I»K, KRANT VOOR ZEELAND Verschijningsdatum Sluitingsdatum/-tijd Zetadvertenties1 Sluitingsdatum/-tijd Digitale2 Complete3 advertenties Sluitingsdatum/-tijd Rubrieksadvertenties Wo. 30 april Ma. 28 april 16.00 uur Di. 29 april 09.00 uur Ma. 28 april 16.00 uur Do. 1 mei Ma. 28 april 16.00 uur Di. 29 april 09.00 uur Di. 29 april 09.00 uur 1 advertenties die door de opmaakafdeling van de PZC in elkaar gezet moeten worden of waarin nog wijzigingen aangebracht moeten worden 2 Advertenties die worden aangeleverd via CD-Rom of diskette of via e-mail of ISDN 3 Prints en herplaatsingen zonder aanpassingen Voor overlijdensadvertenties geldt op de feestdagen de zondagdienst. Als u vragen heeft over het aanleveren van advertentiemateriaal in het algemeen of voor en gedurende de feestdagen in het bijzonder, neem dan contact op met uw advertentievertegenwoordiger of afdeling Product Procesmanagement telefoonnummer 0118-484360. Luieren 9 Wij zijn op zoek naar een energieke en ge motiveerde jongeman, leeftijd tussen de 16 en 18 jaar, die ons demontageteam in de periode van 15 juli t/m 30 augustus 2003 wil komen ver sterken. De werkzaamheden bestaan uit lichte demontage handelingen en het helpen opruimen van de werk plaats. Voor sollicitatie en eventueel verdere bijzonder heden kun je je richten tot dhr. A. M. P. van Veen, tel. 0118-625689. Autosloopbedrijf van Veen Oostperkweg 39 4332 SB Middelburg aan, die vakantiebaan Wk. I Zeilschool "Het Veerse Gat" te Veere vraagt ter versterking van het keukenteam en begeleiding van de cursisten. Min. HAVO-niveau. VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN (gj Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-8212411 (€0,10 per minuut) www.epilepsie.nl Postbus 270 3990 GB Houten Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwik kelen; de gezamenlijke transmurale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. In deze functie verricht je alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden voor Ziekenhuis Walcheren en de dermatologen. De functie is ingeschaald volgens FWG 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,-- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature voor gemiddeld 36 uur per week, voor onbepaalde tijd. Parttime dienstverbanden zijn bespreekbaar. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met de heer G.L.C. van Loon, unithoofd poliklinieken, tel. (0118) 42 52 81. Binnen de afdeling trombosedienst kun je dan aan het werk als medewerker buitendienst 1. In deze functie neem je bij patiënten (bij hen thuis of op een spreekuurlocatie) bloed af, je informeert patiënten en je draagt er zorg voor dat het materiaal onder de juiste condities naar het laboratorium wordt getransporteerd.Tevens voer je INR-bepalingen uit op de CoaguCheck. De functie is ingeschaald volgens FWG 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Het betreft hier vacatures op oproepbasis voor de duur van een jaar. Neem voor meer informatie contact op met mevrouw P.M. Vermue-Mol, teamleider trombosedienst, tel. (0118) 67 27 32 (bereikbaar op dinsdag, woensdag en donderdag). Voor het klinisch chemisch laboratorium zoeken wij een analist die reguliere en specifieke analytische en ondersteunende werkzaamheden op de afdeling hematologie en chemie zal gaan verrichten. De functie is ingeschaald volgens FWG 40 en kent een maximumsalaris van 2.282,- bruto per maand op fulltime basis. Het betreft hier een vacature voor gemiddeld 36 uur per week, voor bepaalde tijd, tot 1 november 2003. Daarna bestaat wellicht de mogelijkheid tot verlenging van het dienstverband voor bepaalde tijd of een dienstverband voor onbepaalde tijd. Wil je meer informatie? Neem contact op met de heer J. van Belzen, hoofdanalist organisatie, tel. (0118) 42 58 87. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdagmiddag 9 mei a.s. Als medewerker van de laboratoriumreceptie neem je hoofdzakelijk bloed af bij patiënten. Daarnaast ben je ook betrokken bij het ontvangen van patiënten, het invoeren van de aanvraagformulieren in de computer en het verzendklaar maken van monsters. De functie is ingeschaald volgens FWG 30 en kent een maximumsalaris van 2.068,- bruto per maand, bij een volledige aanstelling. Het betreft hier een aanstelling voor gemiddeld 4 uur per week, voor onbepaalde tijd. Neem voor meer informatie contact op met de heer J. van Belzen, hoofdanalist organisatie, telefoon (0118) 42 58 87. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdagmiddag 13 mei a.s. Binnen de afdeling trombosedienst ontstaat een vacature voor de functie van medisch adviseur. In hoofdlijnen omvat de functie het vaststellen van het juiste niveau van orale antistolling aan de hand van INR-waarden en relevante medische gegevens. Tevens bewaakt u de kwaliteit van de orale antistolling. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Ziekenhuis Walcheren biedt u een tijdelijke aanstelling, met mogelijk uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Voor meer informatie over deze functie, kunt u contact opnemen met dr. H.H. Kamp, hoofd laboratorium, tel. (0118) 42 54 70 of drs. F.J. Heere en mevrouw drs. M. Beudeker, medisch adviseurs, tel. (0118) 67 27 38. Stuur uw sollicitatiebrief met vermelding van de functie naar: Ziekenhuis Walcheren, sector P&O, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: secretariaatP&0@walcheren.ziekenhuis.nl. De reactietermijn voor de vacatures van analist en medewerker laboratoriumreceptie loopt tot 6 mei a.s. Voor de vacatures van medisch secretaresse en medewerker buitendienst 1 kunt u tot 10 mei a.s. reageren en voor de vacature van medisch adviseur tot 31 mei a.s. MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING De secretaresse werkt onder de operationele leiding van de Officetnanager ten behoeve van het B&W secretariaat en het directiesecretariaat. DE FUNCTIE Secretariële en administratieve ondersteuning Voorbereiden, notuleren en afhandelen van vergaderingen Postbehandeling en archivering Bijzondere jubilea Agendabeheer en actiebewaking. Verzorgen van representatieve ontvangsten voor het college van B&W en de directie Relatiebeheer en informatieverstrekking Diverse werkzaamheden passend binnen de doelstellingen van de afdeling FUNCTIEPROFIEL Een afgeronde opleiding MBO-secretarieel aangevuld met het diploma directiesecretaresse (Schoevers) Een represèntatieve teamspeler waarbij serviceqericht handelen een tweede natuur is Vaardig in plannen en organiseren Integer Flexibel 1 Zelfstandig Accuraat 1Ü ARBEIDSVOORWAARDEN Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal bruto 2.424,- (indicatieve functie- schaal 7) per maand bij een fulltime dienstverband. De functie wordt momenteel definitief beschreven en gewaardeerd. Daarnaast biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werktijden, fiets- en PC-privéproject, betaald ouderschapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studiefaciliteiten en meer. I NADERE INFORMATIE Voor meer informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de Officemanager Carla Schuur, tel. (0118) 487396 of bij de consulent personeelsmanage ment, john van den Heuvel, tel. (0118) 487306. Bij de selectie wordt een inspraakcommissie van het personeel betrokken. Meer informatie over de gemeente Vlissingen vindt u ook op www.gemeentebanen.nl/vlissingen SOLLICITEREN Uw brief met motivatie en curriculum vitae dient uiterlijk 9 mei 2003 in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. afdeling PO&I, Postbus 3000, 4380 CV Vlissingen. Solliciteren per e-maii kan ook: werken@vlissingen.nl. De gesprekken zijn gepland op vrijdag 16 mei 2003. De gemeente Vlissingen hanteert een positief actiebeleid voorvrouwen en minderheden. De gemeente Vlissingen heeft ca. 45.000 inwoner, en heeft leuke banen beschikbaar. Kom een, kijken in de grootste stad van Zeeland en ervaar de stedelijke mogelijkheden en voorzieningen, je vindt bij ons alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk, betaal baar wonen, scholen j uitgaan, winkelen, ruimte en natuurlijk: de mooiste Boulevard van Nederland! Bekijk Vlissingen op: www.vlissingen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, I MBBHH SLUITINGSTI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 50