n LI IE Kl Miele 1.079, Alzheimer mag geen nationale ramp worden. s PZC GEMEENTE MIDDELBURG www.pzc.nl/recepten giro 2502 BANKETBAKKER/ PATISSIER GEVRAAGD BLIEK MEESTERBAKKERS 0 SOFTRONIC wasmachine Wij zoeken in Axel een zaterdag 26 april 2003 Elektromonteur fulltime MEESTERBAKKERS die niet alleen 's nachts wil werken. World Vision ik heb je nodig bel 0900 0255 (10 ctpm) of surf naar www.worldvision.nl Beter beeld Beter geluid KOOP BIJ DE MAN... TECHNO JANSSEN DIE 'T OOK REPAREREN KAN I HELP HET GELIIKVH HAHEMV -êt ndeiéufv 404040 llitliiii/lmmiliJtaivitémlIlflMiilI. Maatregelen concert Blof op Koninginnedag Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Notaris Mr. B.J.J. Beltman Executoriale verkoop Executoriale verkoop s mwrnmmmm1 v. - Notaris Mr. B.J.J. Beltman C, OOSTROM'S C0NSERVENFA8RIEKEN B V. FRUIT- EN GROENTECONSERVEN CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conservenfabrieken B. V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze produèten aan een groot aantal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP- en BRC systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoog waardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en open heid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: De functie: De elektrotechnische dienst is verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van alle productie- apparatuur en installaties op elektrotechnisch gebied. U gaat zich bezig houden met het preventieve onderhoud, reparaties, aanpassingen en uitbreidingen aan de productiemachines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek en pneumatiek. Het programmeren, onderhouden en installeren van besturingssystemen is een belangrijk onderdeel van uw werk, middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakgebied. De voorwaarden: Een MTS-E-opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werkervaring vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. U bent bereid om gedurende de oogstmaanden te werken in een 3-ploegen storingsdienst. Uiteraard hebt u geen bezwaar tegen overwerk. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden aan C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. t.a.v. de heer K. J. Wieringa, Postbus 614420 AC Kapelle. Steeds meer mensen kiezen voor onze bakkersproducten. Wij zijn dan ook op zoek naar 'meester' bakkers. Ben jij gespecialiseerd in banket wil je in een moderne bakkerij ambachtelijk banket maken niet alleen's nachts werken? Bij ons kan dat Kom jij ons Banket-team versterken, bel ons voor een afspraak of stuur een email naar info@bliekmeesterbakkers.nl Arnesteinweg 35 - Middelburg - 0118-641155 Eigenlijk weet je wel hoe mijn leven eruit ziet. Als je 80 cent per dag kunt missen, kun je mijn leven veranderen. giro 99 world vision, amersfoort Matchline t.v. Vlakke beeldbuis 100 Hertz Snelle teletekst Eenvoudige bediening Home cinema Dolby digital Verrijdbaar Resttijdindicatie Watercontrol system Eenvoudige bediening Scheldestraat 80-82 Vlissingen, tel. 415737 iL: 0570 - 611 899. fruc 0570 - 695 6C VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Koninginnedag in Middelburg wordt afgesloten met spetterende optredens van de Zeeuwse popgroep Blof en Danny Vera. Om de concerten voor bezoekers veilig te laten verlopen neemt gemeente Middelburg speciale maatregelen. Tijdens de optredens mogen fietsen en brommers niet in de weg staan voor het publiek. Op de Markt geldt dus een verbod om fietsen en brommers te plaatsen. De gemeente maakt op Plein 1940 grote vakken waarin u uw fiets kunt neerzetten. De Markt is alleen te voet te bereiken, maar niet via de Lange Noordstraat. Die straat wordt vrijgehouden voor hulpdiensten. Parkeren Op Koninginnedag is het parkeren van uw auto op straat gratis. Dit mag alleen in de parkeer vakken. Verder zijn de parkeerkelders aan de Kousteensedijk, Geere en Achter de Houttuinen op Koninginnedag van vier uur 's middags tot één uur 's nachts geopend. Ook het parkeren in de garages is dan gratis. U kunt uw auto ook parkeren op Hof van Tange en het Damplein. Het optreden van Blof begint om negen uur. Het voorprogramma verzorgt Danny Vera. Het con cert van Vera begint om acht uur. Zie voor andere gemeentelijke informatie van Middelburg pagina 3 in de Faam/Vlissinger, Maximaal Text 830 ofwww.middelburg.nl E L T M A N Woonhuis te Hulst Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op dinsdag 27 mei 2003 om 14.00 uur in café De Kroon, Kleine Bagijnestraat 38 te 4561 CP Hulst, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met aanbe- horen, schuur en tuin, staande en gelegen aan de Nicolaas Beetstraat 10 te 4561 ND Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst sectie F nummer 2400, groot één are ne genenvijftig centiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden voldaan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gun ning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. De voorwaarden liggen vanaf heden ter in zage ten kantore van genoemde notaris. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een on derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltmannl E L T M A N Woonhuis te Hulst Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op dinsdag 27 mei 2003 om 15.00 uur in café De Kroon, Kleine Bagijnestraat 38 te 4561 CP Hulst, krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek in het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met aanbe- horen, schuur, erf en tuin, staande en gele gen aan de Absdaalseweg 86 te 4561 RE Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst, sectie M nummer 839, groot tweeëntwintig are veertig centiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden voldaan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gun ning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. De voorwaarden liggen vanaf heden ter in zage ten kantore van genoemde notaris. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een on derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl Woonhuis te Sluiskil Mr. B.J.J. Beltman, notaris te Hulst is voornemens om op maandag 26 mei 2003 om 14.00 uur in Hotel Restaurant Dallinga, Nieuwe Kerkstraat 5 te 4541 EB Sluiskil, krachtens artikel 3:268 van het Buro l't Wetboek in het openbaar te verkopen: de eigendom van het woonhuis met erf en tuin, staande en gelegen aan de Pierssens- polderstraat 76 te 4541 GN Sluiskil, kada straal bekend gemeente Terneuzen, sectie G nummer 2468, groot een are negentig cen tiare. Wijze van veiling: Inzet - bij opbod - en afslag - bij afmijning - worden na elkaar in één zitting gehouden. Betaling: De kosten en overdrachtsbelasting dienen binnen 8 da gen na de gunning te worden voldaan; en de koopsom dient binnen 6 weken na de gunning te worden voldaan. De opstallen zijn voor risico van koper vanaf de gun ning. Veilingvoorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Voor waarden voor Executieveilingen 1993, voorzover daarvan bij het proces-verbaal van veiling niet wordt af geweken. De voorwaarden liggen vanaf heden ter zage ten kantore van genoemde notaris. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en een verklaring van een bankrelatie te overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Tot 14 dagen voor de openbare verkoop kan een on derhands bod worden uitgebracht bij een aan de nota ris gerichte brief. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij: Notariskantoor Mr. B.J.J. Beltman, dhr. N. Roelandt, Grote Markt 1-3, 4561 EA Hulst, Postbus 5, 4560 AA Hulst. Tel: 0114-312821 - Faxnummer: 0114-316759 E-mail: info@notarisbeltman.nl Internet: www.notarisbeltman.nl Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl iiiiiiii ftiii II ImmI I onze aluminiumpro- ukten zijn ook ver- ijgbaar in kunststof, tallen kleuren en mbinaties. Kom eens jiangs in onze showroom V en vraag een vrijblij vende prijsofferte! NU 20% Z0MERK0RTING OP ZONWERING Meekrapwe Axel T:(0115)562238 F:(0115)563033 Voor het aanleveren van ochtendkranten en als afhaal- en insteekplaats voor de bezorgers heeft de PZC behoefte aan een ruimte die aan de volgende minimumeisen voldoet: goede bereikbaarheid voor expeditiewagens overdekt voldoet aan de geldende arbonormen, o.a. stro mend water, toilet- en elektriciteitsvoorzieningen mogelijkheden voor aanpassingen ten behoeve van het afzetten afmeting circa 30 m2 Voor aanbiedingen en/of informatie kunnen kandi daatverhuurders contact opnemen met rayonleider H. Noevers, 06-54267139 of met de binnendienst 0800 - 023 51 11 (gratis). Vooral voor jeugd- en sportcentra, dorps- en buurt huizen, scholen is deze verhuuroptie aantrekkelijk. mm lSLlShhhI Voor het aanleveren van ochtendkranten en als afhaal- en insteekplaats voor de bezorgers heeft de PZC behoefte aan een ruimte die aan de volgende minimumeisen voldoet: goede bereikbaarheid voor expeditiewagens overdekt voldoet aan de geldende arbonormen, o.a. stro mend water, toilet- en elektriciteitsvoorzieningen mogelijkheden voor aanpassingen ten behoeve van het afzetten afmeting circa 50 m2 Voor aanbiedingen en/of informatie kunnen kandi daatverhuurders contact opnemen met rayonleider L. van Doorn, 0115 - 645 746 of met de binnen dienst 0800 - 023 51 11 (gratis). Vooral voor jeugd- en sportcentra is deze verhuur optie aantrekkelijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28