Auto ZORGT U DAT 'T IN DE BUS KOMT? Vijver Tuin ik pas op!!! Bekendmaking GOES 4 nd ifiuf Een goed meubel kooptu HUMPHREY'S... als brillen EYEWEAR gaan heten Geef gehoor aan de roep van de ooievaar vrijdag 25 april 2003 in samenwer king met O AutoTrack.nl Aan zoveel voordeel hebben wij eigenlijk niets toe te voegen. Behalve dan een bijzonder aantrekkelijk finan-cieringsaanbod, waarmee u nog makkelijker in een nieuwe Polo Atlantic, Golf Ocean, Golf Pacific of Passat Arctic stapt. Wist u trouwens al dat wij een nieuwe Golf, Bora of Passat voor slechts 550,- voorzien van een luxe navigatiesysteem? Breng snel een bezoek aan onze showroom, waar nu wel héél véél Volkswagen op u staat te wachten. Passat Arctic Passat Arctic Variant 3.570,- Uw voordeel: 1.325,- Uw voordeel: 1.325,- Er is een Passat Arctic v.a. 26.885,- Er is een Passat Arctic Variant v.a. 28.200,- Volkswagen. Wie anders? Auto Euro Delta Handelspoort 4, 4538 BN Terneuzen. Telefoon 0115 - 64 73 33 Afrikaweg 18, 4561 PA Hulst. Telefoon 0114 - 37 01 00 Auto Dekker Oostburg B.V. Industrieweg 6, 4501 PM Oostburg. Telefoon 0117 - 45 45 20 Auto Poppe Gildeweg 22, 4383 NK Vlissingen. Tel: (0118) 42 40 00 Auto Van Strien v.d. Spiegelstraat 92, 4461 LN Goes. Telefoon 0113 - 27 57 00 PASSAT VARIANT Help het geluk 'n handje: collecteer voor Kinderhulp! Geïnteresseerd? Bel geheel vrijblijvend SASTOUDERPROJEKT WALCHEREN 0118-626350 www.hetgroenekikkertje.nl U ook?? optiek de |onge Vogelbescherming De autosite voor heel Nederland 5.065,- 1.495,- Extra uitgerust met: Climatronic Middenarmsteun vóór Veloursbekleding Regensensor Automatisch dimmende binnenspiegel In hoogte verstelbare passagiersstoel Metallic- of pareleffectlak Waarde van deze extra's: Actieprijs: 1.920,- 595,- Extra uitgerust met: Climatronic Middenarmsteun vóór Veloursbekleding Regensensor Automatisch dimmende binnenspiegel In hoogte verstelbare passagiersstoel Metallic of parellak Waarde van deze extra's: Actieprijs: 1.920,- 595,- •K- collecteweek 2003 20 t/m 26 april Het Nationaal Fonds Kinderhulp zoekt collectanten voor de landelijke collecteweek in het voorjaar. Helpt u mee? Bel 0570 611899. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Wilt u graag (weer) aan de slag? Bepaalt u graag zelf op welke dagen en tijden u beschikbaar bent? Geniet u van het omgaan met kinderen? Kunt u kinderen een veilige en vertrouwde omgeving bieden? Dan is het werken als gastouder of TOPper voor u ideaal! Wat houdt het werken als gastouder en TOPper in? Als gastouder vangt u gedurende een bepaalde tijd van de dag een of meer kinderen van ouders die werken en/of studeren op. Omdat deze opvang in uw eigen huis plaats vindt, kunt u dit combineren met de zorg voor uw eigen gezin. Als TOPper (thuisopvangmedewerker) verzorgt u bij de kinderen thuis de opvang. Hoe gaat het Gastouderproject Walcheren te werk? In één woord: zorgvuldig. Het is belangrijk dat de vraag van de ouders en het aanbod van u als gastouder ot TOPper op elkaar aansluit. Daarom houden medewerkers van het Gastouderproject met beiden een uitvoerig kennismakingsgesprek. Wij bemiddelen; uiteraard bepaalt u altijd zelf of u met de opvang start. Wat is het Gastouderproject Walcheren? Een bemiddelingsbureau op het gebied van kinderopvang voor kinderen van 0 tot 13 jaar van werkende en/of studerende ouders. Het Gastouderproject Walcheren is een onderdeel van Kinderopvang Walcheren. Kinderdijk 76 K 4331 HH Middelburg gop@zeelandnet.nl S ifflkm (1L op 7,6-22,7 km). C02 uitstoot 0 119-317 g/km. Deze actie geldt zolang de voorraad strekt. Afgebeelde Polo is voorzien van Optie pakket. Wijzigingen ook in uitvoeringsdetails voorbehouden. In het Nederland is 'brillen' naast meervoud ook een werkwoord. Wat een verschil met andere talen. Occhiali of lunettes, dansen toch meer op het puntje van de neus. Maar het mooiste woord voor brillen is toch door de Amerikanen uitgevonden. EYEWEAR. Dat kun je wel gaan vertalen, maar eigenlijk moet je het zien. EYEWEAR van HUMPHREY'S: grensoverschrijdende ontwerpen, EXCLUSIEF bij OPTIEK DE JONGE. In GOES. DIVERSE MODELLEN 119,- Lange Vorststraat 40 4461 JP Goes Tel. 01 13-211272 opticien/contactlensspecialist A.N.V.C. Beslissingen op bezwaar inzake de zonering van luchtvaartterrein Midden-Zeeland De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt mede namens de Staatssecretaris van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer bekend dat er beslissingen op bezwaar zijn genomen inzake de aanwijzingen op grond van artikel 24 van de Luchtvaart wet en cp grond van artikel 26 van de Luchtvaartwet juncto artikel 37 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening met betrekking tot het luchtvaartterrein Midden-Zeeland, gelegen aan de Calandweg 4 te Arnemuiden. Hierbij is een nieuwe geluidszone opgenomen in de aanwijzingen. De beslissingen op bezwaar inzake de aanwijzingen liggen vanaf 25 april 2003 gedurende 4 weken ter inzage op de volgende plaatsen: - provinciehuis Zeeland Abdij 6, Middelburg -gemeentehuis Goes Oostsingel 2, Goes - gemeentehuis Middelburg Lange Noordstraat 1Middelburg -gemeentehuis Noord-Beveland Voorstraat 31Wissenkerke - de bibliotheek van het ministerie van Verkeer en Waterstaat Plesmanweg 1Den Haag - de bibliotheek van het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Rijnstraat 8, Den Haag. Binnen zes weken na de dag waarop de beslissingen zijn bekendgemaakt, kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 30 van de Luchtvaartwet beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het beroepschrift dient te zijn onder tekend en ten minste het volgende te bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. vermelding van de datum en het nummer of het kenmerk van het besluit waartegen het beroepschrift zich richt; d. een opgave van redenen waarom men zich met het besluit niet kan verenigen. Eveneens kan, indien onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening worden gevraagd bij de voorzitter van voormelde afdeling. Voor het instellen van een beroep en het vragen van een voorlopige voorziening zijn griffierechten verschuldigd. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de Directeur Generaal Luchtvaart, prof. dr. F.L. Bussink Ministerie van Verkeer en Waterstaat Luchtvaart fCBF: Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de ooievaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Lid worden? Kijk op www. vogel bescherm i ng.n I of bel 030-6937744 NEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 33