De Burght earju PHONAK www.pzc.nl/adverteren De Splenter schoenen OPEN DAG Phonak introduceert de Perseo, 27 Bejaardenhelpenden/Bejaardenverzorgenden (IG) niveau 2 en 3 hoortoertellen b.u. Uw audiciens die met de nieuwe Perseo van Phonak u een hoorsysteem kunnen aanbieden dat aansluit bij uw persoonlijke hoorwensen en geluidsvoorkeuren. zaterdag 26 april 2003 Schuttershof 30 te Goes van 10.00 - 16.00 uur tel: 0113 - 251751 hearing systems de nieuwe toplijn van digitale boortoestellen. Wilt u ook: weer genieten van muziek" uw sociale leven terug" dat achtergrond lawaai wordt weggedrukt" geen éénheidsproduct, maar een persoonlijk instelbaar hoorsysteem" dat horen, luisteren en verstaan minder inspanning kost" lokaliseren waar het geluid vandaan komt" een ruisonderdrukking" als mogelijke optie een afstandsbediening" (b.v. in een horloge) ét* Verkoopster voor 34 uur per week inclusief de zaterdag Verkoopster voor 26 uur per week inclusief de zaterdag Verkoopster voor minimaal 8 uur per week, maar die bereid is meer te werken indien nodig. Filiaalhoudster voor 38 uur per week Wij zoeken iemand die de capaciteiten heeft om een team aan te sturen bij het verkopen, inhangen enz. mmm Verkoopster wêêêêêê voor 20 uur per week Wij zoeken iemand met een fléxibele instelling en bereid is de wekelijkse koopavond era op zaterdag te werken. zoekt uk VERZORGINGSCENTRUM Ter vervanging gedurende zwangerschapsverlof en toekomstige vacatures roept verzorgingscentrum De Burght te Oostburg kandidaten op voor de functies van Het aantal uren kan in overleg worden vastgesteld vragen: diploma bejaardenhelpende of bejaardenverzorgende (IG) resp. niveau 2 en 3 I bereidheid tot werken in wisselende diensten I ervaring in een verzorgingscentrum is wenselijk bewonersgerichte werkhouding en attitude I collegialiteit Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met mevr. M. Buysse-van Bel- 'cgem, afdelingscoördinator. Tel. 0117-452953 (bij voorkeur tussen 09.00 en 12.00 uur) Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag uiterlijk 7 mei 2003 tegemoet. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Ubr. P. J. Monsieurs, directeur Uedelplein 18 45°1 BN OOSTBURG e Burght is een verzorgingscentrum met een algemene signatuur, gelegen in het Antrum van de kern Oostburg. Up zeer korte termijn wordt gestart met extramurale zorgverlening binnen Het een complex aanleunwoningen. In 2003 wordt dezelfde zorg ook geleverd Ween aantal woningen elders in de kern Oostburg. Goes, Middelburg, Zieribee 1 MEXX store - Middelburg is nog op zoek naar verkoopmedewerkers om het team compleet te maken Voor alle functies geldt dat men bereid moet zijn om 1 maal per maand op de koopzondag te werken. Spreekt het werken in een MEXX winkel je aan en wil je graag deel uitmaken van ons team, solliciteer dan per brief met c.v. en pasfoto naar: MEXX - Lifestyle t.a.v. Mevr. W. Deurloo-Jonker, p/a Singelstraat 17, 4461 HZ Goes. Voor onze nieuw te openen MEXX store in Vlissingen zoeken wij: Voor beide functies geldt dat men bereid moet zijn om 1 maal op de koopzondag te werken. Spreekt het werken in een MEXX winkel je aan en wil je graag deel uitmaken van ons team, solliciteer dan per brief met c.v. en pasfoto naar: MEXX - Lifestyle t.a.v. Mevr. W. Deurloo-Jonker, p/a Singelstraat 17, 4461 HZ Goes. De Splenter-schoenen- is een familiebedrijf met vestigingen in enthousiaste bedrijfsleider m/v Oostburg, Hulst, Terneuzen en Middelburg. Er wordt een internationale collectie schoenen aangeboden door enthousiaste verkoopteams in winkels met een moderne uitstraling! voor ons filiaal te Middelburg. Dit filiaal wordt per 1 september 2003 geopend, maar men zal vanaf 1 juli 2003 een interne opleiding krijgen. De volgende zaken zullen o.a. tot je takenpakket behoren - verkoop - personeelsbeleid - logistiek - productpresentatie - rapporteren Gezien de zwaarte van deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat met een opleiding en/of werkervaring op HBO-niveau. Een opleiding op het gebied van verkoop en/of marketing strekt tot aanbeveling. Goede kennis van Nederlands en eventueel Duitse taal, goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling zijn vereist. Affiniteit en ervaring in de schoenen of mode branche is belangrijk. Tot slot verwachten wij dat je minimaal 4 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie hebt. Herken je jezelf in bovenstaand profiel, stuur dan een brief met C.V. voor 10 mei a.s. naar De Splenter-schoenen, postbus 1029, 4530 GA Terneuzen t.a.v. de heer P.A.H. de Splenter of per e-mail naar desplenterschoenen@hetnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 27