Talamini Keukens garandeert jarenlang kookplezier Nóg uitgebreider tuinprogramma bij Fixet in Serooskerke AVA Electro richt haar blik op de toekomst Moeiteloos maaien met Van Weele BV Alles in de tas met Bijou Lederwaren Uw meubilair weer op en top met Meubel stoffeerderij Bischops Lavooy Mode: de betere kledingzaak voor heren Een mooiere kijk op de wereld met Ton's Brillenmode Detec Zeeland: maat- en vakwerk in beveiliging donderdag 24 april 2003 Serooskerke - Fixet Bouwmarkt in het Walcherse Serooskerke ver huist eind volgend jaar naar een locatie op bedrijventerrein De Zompe. In de aanloop naar deze verhuizing breidt Fixet haar tuin programma alvast verder uit. De voorbereidingen voor de ver huizing zijn al geruime tijd in volle gang. De verhuizing is een direct gevolg van de, nieuw geplande rijksweg N57. Op de nieuwe locatie krijgt het bedrijf verder meer ruimte, wat met het oog op de vorig jaar ingezette nieuwe koers van de bouwmarkt goed van pas komt. Het toen gestarte tuinprogramma bleek een goede aanvulling op het bouwmarktprogramma en uitbrei ding ervan is op zijn plaats. Op het toekomstige bedrijfsterrein kan pri ma invulling worden gegeven aan het totaalpakket van tuin- en doe- het-zelf-artikelen. De klant krijgt een ruime keuze, tegen scherpe prijzen. Om harmonieus aansluiting te kunnen vinden bij het Walcherse landschap heeft Fixet Bouwmarkt gekozen voor een bijzonder lan delijke inrichting van het bedrijf sterrein. Op het buitenterrein wordt onder andere een poel aangelegd, omzoomd door een daarbij passende beplanting. In de aanloop naar de verhuizing van volgend jaar is Fixet Bouw markt nu al druk doende haar tuin programma een rui mere plaats te geven op de huidige lo catie. Een deel van de zaak is vrijge maakt voor de pre sentatie van Ubbink- tuinproducten: de betere hulpmate rialen bij het zaaien van planten en groenten. Ook nu al is Fixet Bouwmarkt in Serooskerke van alle bouw- en tuin- markten thuis! Fixet Bouwmarkt, Wilgenhoekweg 2, Serooskerke (W.) Tel.: 0118-591473 Vlissingen - Steeds meer mensen weten de weg naar meubelstof feerder May Bischops te vinden. Want waarom zou je in essentie prima meubilair wegdoen als de bekleding zijn beste tijd heeft gehad? Bischops vernieuwt met de beste materialen vakkundig het binnen- en buitenwerk van zitmeubilair. Ook uw miljoenen jacht is bij hem in ambachtelijke handen! Rekken vol stalen van de beste stof- fenfabrikanten. Complete koeien- huiden, geverfd of naturel. Poly ether in diverse diktes en soortelijke gewichten, zakken gevuld met het natuurproduct erin (strookjes gedraaid palmblad), rekken met stoffeerdergereedschap. En overal stoelen, banken, krukken in alle soorten, maten en leeftijden. De werkplaats van meubelstoffeerder May Bischops ademt in alles een sterk ambachtelijke sfeer, waarin meubels met versleten stoffering worden omgetoverd tot wederom puntgave exemplaren met weer een lang leven vóór zich. Zowel ouder wets (met veren, singels en opge vuld met erin) als modern (poly ether) binnenwerk wordt door hem vernieuwd. Het toegepaste poly ether is koudschuim, met een lan gere levensduur qua veerkracht dan andere polyethers. Tevens is deze soort hypoallergeen. Regelmatig vervangt Bischops ook splin ternieuwe zit- of rugkussens, die door de gebruikers als te zacht wor den ervaren. Een dure, oncomforta bele 'zitzak' wordt zo met een een voudige ingreep de goedzittende bank of stoel die men zich wenst. De gebruikte stoffen voor het buitenwerk zijn allen van nationale en internationale topmerken als Ploeg, Romo, Jab Anstoets, Kravet en Fanny Aronsen. Bischops past ook leer toe, voor de bank of stoel bij u thuis maar ook aan boord van schepen. Lederen zitmeubelen, maar ook plafonds van dit materiaal behoren tot de mogelijkheden. Meubelstoffeerderij Bischops, Handelsweg 19, Vlissingen Tel.: 0118-629432 Middelburg - Topkeukens, van lekker trendy tot stijlvol klassiek: het verkoopteam van Talamini Keukens weet ze te vinden op de beste keukenvak beurzen. Al 36 jaar staat de Middelburgse keukenspecialist bekend om zijn vérstrekkende service en ontspannen attitude. Talamini Keukens is geen strak-in- het-pak zaak: de bediening is er ontspannen. De klant krijgt opti maal de ruimte om een keuze te maken uit het uitgebreide aanbod. Talamini heeft een grote naam op servicegebied: tot 30 jaar na aankoop van een keuken -zeg maar: zo lang de keuken staat- kan de klant een beroep doen op de za ak. Om met Leonie Talamini (de 3e generatie Talamini's die werkzaam is in het familiebedrijf) te spreken: "De klant heeft een naam, geen nummer." Talamini heeft keukens BMMH in huis van Hacker, RWK, Widé en Vancel en plaatst daarin alle gewenste apparatuur van bekende merken als Miele, Siemens etc. Een letterlijk en figuurlijk eindeloos assortiment acces soires kan door Ta lamini Keukens wor den geleverd, van kranen en greepjes tot hakblokken en pannensets. De keuken van uw dromen krijgt vorm in de showroom van Ta lamini Keukens. De keuze uit fronten en werkbladen (in alle bekende materialen, van graniet tot hout) is groot; u vindt er al tijd iets van uw gad ing. Uw nieuwe keuken wordt nauwkeurig ingemeten en (na een levertijd van zes weken) geplaatst door Talamini's eigen medewer kers, inclusief loodgieterswerk en elektra. Van uw eerste bezoek aan de show room tot en met het plaatsen van de keuken kunt u rekenen op een uiterst zorgzame en zorgvuldige begeleiding van uw aankoop. Eventuele problemen worden zo snel mogelijk opgelost. De locatie van de keukenspecialist op indus trieterrein Arnestein I is uitstekend, parkeren is nooit een probleem. Talamini Keukens, Herculesweg 42, Middelburg Tel.: 0118-613275 Wolphaartsdijk - Land- bouwmechanisatiebedrijf Van Weele BV heeft de top of the bill in huis op het gebied van gemotoriseerde grasmaaiers. Van Weele is namelijk dealer van het wereldwijd gerenom meerde, ruim 160 jaar oude, Amerikaanse merk John Deere. Voor het verkrijgen én behouden van een mooie grasmat is goede appa ratuur onontbeerlijk. Van Weele is op de Zeeuwse Eilanden en in Zeeuws-Vlaanderen en West-Bra bant dé specialist in maai-, bezan- dings- en beluchtingsmachines. Van Weele neemt alleen genoegen met het allerbeste en is daarom dealer van het topmerk John Deere. In de showroom staat een fraai 'wagen park' te blinken, variërend van loop- en zitmaaiers voor de particulier tot fro ntcirkelm aa ie rs, com pacttrac toren en transportvoertuigen voor de professional. Ook levert Van Weele onderhoudsmachines voor golfba nen. Het bedrijf richt zich op verkoop, verhuur en onderhoud van machines van John Deere en levert daarvoor ook de benodigde on derdelen. De productkennis van Van Weeles Tuin Park-specialisten is dan ook groot, net als de kennis van de vele verschillende soorten grassen. Op ruime gazons rond het bedrijfsgebouw kan worden proefge- maaid. Een bezoek met machines aan de klant behoort ook tot de mo gelijkheden. Niet alleen moet een grasmat regelmatig worden gemaaid, ook beluchten en bezan- den behoren tot de basisverzorging van, met name, golfbanen en recre atieterreinen. Ook hierin voorziet het machineaanbod van John Deere. De graswortels ontwikkelen zich na eerdergenoemde behandelingen beter, er is minder kunstmest nodig en de standtijd van de grasmat wordt erdoor verlengd. Voor de jonge tuinier heeft Van Weele een prachtig aanbod van speelgoedma chines. Landbouwmechanisatiebedrijf Van Weele BV, Stadseweg 14-16, Wolphaartsdijk Tel.: 0113-581751/06-53725650 Oost-Souburg - AVA Electro richt zich sinds kort nóg uitge breider op de vervanging van inbouwapparatuur. En: ervaar binnenkort in een speciale luis terruimte de sensatie van 's werelds beste flatscreen tele visies en dolby surround sys tems. Met bovengenoemde zaken richt AVA Electro zich op de toekomst: de vraag naar nieuwe inbouwappara tuur voor bestaande keukens en de markt voor flatscreen televisies en dolby surround systems groeit. Een ontwikkeling waar AVA Electro met kwaliteitsapparatuur en een hoog serviceniveau aan tegemoet komt. In de ruime showroom is een luxe keuken ingericht met de beste in bouwapparatuur. AVA Electro meet in en plaatst binnen enkele dagen na bestelling reeds uw nieuwe ap paratuur. U kunt dus snel genieten van uw vernieuwde keuken! Indien nodig wordt deze door de specialis ten van AVA Electro aangepast. Ook de service na plaatsing van de apparatuur wordt door de eigen technische dienst van AVA Elektro uitstekend verzorgd. Daarin onder scheidt het bedrijf zich van anderen, die de serviceverlening in veel gevallen overlaten aan de fabrikant. Binnenkort komt AVA Electro met nog een andere primeur: in een sfeervol ingerichte Plasma Dolby Prologic Ruimte kunt u genieten van beeld en geluid van 's werelds beste flatscreen televisies en dolby sur round systems, ook wel home the atres genoemd. Door in de winkel de prestaties van verschillende tele- Middelburg - Tassen, tassen en nog eens tassen. Groot, klein, voor naar school, op reis, het werk of bij een avondtoilet: Bijou Lederwaren heeft ze te kust en te keur, in diverse prijs klassen. Dat geldt ook voor de portemonnees, leren riemen, opvouwbare paraplu's en an dere accessoires. Bijou Lederwaren, eigendom van Marjan Schuitema is de perfecte winkel voor wie op zoek is naar een tas. Al vele jaren is Bijou Lederwaren in Middelburg en omgeving toon aangevend op tassengebied. In de overzichtelijke, heerlijk naar leer ruikende winkel aan de Lange Delft is een bijzonder ruim assorti ment in vele soorten, maten en kleuren te vinden. Bijou heeft di verse modieuze modellen in huis van onder andere Esprit, Sandwich, Björn Borg, Mexx, La Moda, Claudio Ferrici en Chiemsee, voor iedere gelegenheid. Bijou Lederwaren heeft voor elk wat wils, in verschil lende prijsklassen. Daarbij speelt ook het seizoen een rol. Met de lente- en zomerkriebels slaat bij ve len ook de reislust weer toe. De tassenmode gaat daarin mee: Bijou heeft momenteel volop reistassen en aanverwante accessoires, in ef fen leer of in kun ststof met vrolijke kleurtjes. Voor de zaken man en -vrouw van vandaag zijn er professionele documentenkof fers, aktetassen en laptoptassen. Voor wie wil kun nen kiezen tussen een tas dragen of rijden zijn er stevige pi- lotcases. Steeds meer mensen gaan voor het gemak van een tas op wieltjes, de trolley. Want waarom zou je sjouwen als het ook makkelijk kan? Halverwege de zomer komt het nieuwe aanbod schooltassen weer in de winkel, met een ruime keuze aan onder andere trendy rugzakken van -.. d merken als Kipling, Samsonite en °'/ou Leaerwaren, Eastpak. Ook op dit gebied mag Lange Delft 44, Bijou Lederwaren, dat reeds 63 jaar Middelburg bestaat, zich specialist noemen. Tel.: 0118-613172 visies en speakers te ervaren, kunt u weloverwogen de voor u ideale apparatuur kiezen. AVA Electro voert topmerken als JVC, Sony, Philips en Panasonic. In dien gewenst wordt de apparatuur gratis bezorgd en aangesloten. AVA Electro is tegenwoordig ook gespecialiseerd in digitale foto- en filmapparatuur. AVA Electro, Kanaalstraat 44, Oost-Souburg Tel.: 0118-471777 Advertentie 20 Middelburg - Met Ton's Bril lenmode krijgt u letterlijk en figuurlijk een mooiere kijk op de wereld. In een ontspannen, informele sfeer zorgt het team van deze kleine maar uiterst fijne optiekzaak voor de opti male brilcombinatie van functionaliteit en stijl. tanium glasbrillen) en Jameye- bouwd, om de brillen niet. Bent u niet in de gelegenheid om naar de zaak te komen, dan komt Ton's Brillenmode gewoon bij u thuis met een mobiele oogmeet- computer. Vervolgens kiest u op uw gemak een bril uit. Binnenkort wordt het pand van Ton's Brillenmode grondig ver- bijzondere mon- Ton's Brillenmode, Korte Delft 3, Middelburg Tel.: 0118-641117 Op zoek naar een aparte, modieuze bril EN oogzorg die met kop en schouders uitsteekt boven die van andere optiekzaken? Maak dan eens kennis met het deskundige advies van Ton en Miranda Smout en Hans Boer, voor een montuur dat bij uw persoonlijkheid past, gevolgd door een secure oogme ting. Natuurlijk ontbreekt ook de laatste schakel niet: het maken van de complete bril, op ambachtelijke wijze. Dit in eigen atelier, voor opti male flexibiliteit. Ook ontwerpen zij glasbrillen naar uw persoonlijke wensen. Kortgeleden is oogmeetkundige Hans Boer aangetrokken. Een in het Zeeuwse voor velen bekend gezicht met jarenlange ervaring in de optiek. Hij heeft zich toegelegd op de re latie tussen oogproblematiek en andere fysieke klachten. Met de juiste bril zullen deze wellicht ver dwijnen. Trots is het team van Ton's Brillen mode ook op de mooie collecties monturen en zonnebrillen. Een aan tal daarvan is in Midden-Zeeland uitsluitend bij deze winkel verkrijg baar. Voorbeelden van merken zijn Chanel, Cartier, Theo (exclusief voor Walcheren), Lindberg, Gucci, Ray-Ban etc. Ook ontbreken de populaire Sil houette- (superlichte, ijzersterke ti- gebreide truien, vesten en pakken van het Deense merk Blue Willi's. Lavooy Mode heeft mooi op elkaar af te stemmen kled ing in diverse tinten en mod ellen, een grote keuze in over hemden, kostu ums en combi naties en soepel vallende jasjes in o.a. amaretta (heeft een chique en tegelijkertijd ca sual suèdelook en voelt aan als een tweede huid). Mooie daglicht dat door de grote dato men valt, kan de klant ongedwon gen passen en combineren, infe gewenst daarbij ondersteund d« een uiterst vakkundig advies var de medewerkers. U past wegers omstandigheden liever thuis! OS die service biedt Lavooy Mode. Kleding wordt tevens altijd grath I voor u vermaakt en thuisbezorgd. Lavooy Mode, Plein 1940, Middelburg Tel.: 0118-612508 Middelburg - Voor wat betreft de betere herenmode was Lavooy Mode al sinds 1900 een grote naam in Middelburg en tot ver daarbuiten. De laatste jaren heeft deze gerenommeerde zaak een niet geringe transformatie ondergaan. In de uiterst stijlvolle en zeer uitnodigende winkel vindt u de betere herenmode van Nederlandse en internationale topmerken. Van heinde en verre komen ze, de (vaste) klanten van Lavooy Mode. Wie op zoek is naar een mooi kos tuum is er nog altijd aan het beste adres. En sinds Henk Goudappel de zaak in 2000 overnam is daar een ruim assortiment sportievere casu al kleding bijgekomen in jeans, ka toenen broeken, colberts, truien en jacks. En: ook voor de dames is er een uiterst fraaie collectie sportieve jeans, dassen van o.a. Italiaanse zijde en sokken van Burlington maken het plaatje compleet. Lavooy Mode heeft kleding van o.a. Desch, Atelier Torino, Bison, Bugat- ti, Melka, Roberto Sarto, Bison, Lyle and Scott en Olympe. Ook ver zorgt Lavooy Mode uniformkleding voor o.a. diverse brandweerkorp sen en beveiligingsbedrijven. In een ontspannen sfeer, in het Vlissingen - Bij u valt er niets te halen, zegt u? Daar denken in brekers helaas nogal eens anders over. Voor je het weet bren gen zij u een bezoekje dat het daglicht niet kan verdragen en hebt u het nakijken. Met de juiste inbraakbeveiliging van Detec Zeeland voorkomt u veel ellende, bij u thuis en op de zaak. Ook op het gebied van brandbeveiliging levert Detec Zeeland maat- en vakwerk. optische alarmering ter plaatse en een stil alarm naar een door» Ministerie van Justitie erken meldkamer. Hiervandaan wor verdere stappen ondernomen- oplevering van een alarminstallatie ontvangt de cliënt een eert» en een uitgebreide (mondelinge Het risico dat uw woning of bedrijfs pand het lijdend voorwerp wordt van inbraak, van dalisme of brand, kunt u minimalis eren of zelfs uit sluiten met de juiste beveiligings maatregelen. Detec Zeeland, als gecertificeerd be veiligingsbedrijf, adviseert u hierbij vakkundig, voor maximaal woon- en/of werkgenot. Op basis van een risicoanalyse stelt Detec Zeeland een beveiligingsplan op met een combi natie van orga- nstruu|C- nisatorische, bouwkundige en elek- toepassen van inbraakwerend schriftelijke) gebruikers' tronische maatregelen. Orga- hang- en sluitwerk, traliewerk of Een onderhoudscontrac 5 nisatorisch, bijv. door het aanbren- rolluiken. Elektronische beveiliging deert een jaarlijkse contro gen van verlichting, het uitvoeren middels een alarminstallatie speelt van een afsluitronde, het een zeer voorname rol bij de bestri- voorkomen van zichtbare jding van criminaliteit en bij brand- nt zPe[and Beveiligd' afwezigheid en het bemoeilijken beveiliging. Geavanceerde detec- ueiecz.ee ^jssjngen van op- en inklimmogelijkheden. toren, sensoren en contacten Transportweg 4> Bouwkundig, door bijv. het zetten aan tot een akoestische en Tel.: 0118-65175°

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20