PZC Zieke NAC-spelers mogen thuisblijven Jos de Wild damt dag en nacht y Paul Telussa gaat met Terneuzen voor zes punten Verdediger heeft moeite met spanning rond wedstrijden De grootste occasionvoorraad vind je op www.AutoTrack.nl! (S) AutoTrack.nl uitslagen s20 zaterdag 19 april 2003 Beslissingsduel is mogelijk in Premier League Teleurstellend gelijkspel van ijshockeyploeg Wilco de Valk Droeve ondertoon Hoek Kloetinge van onze sportredactie BREDA - De KNVB heeft op verzoek van NAC de wedstrijd tussen de Bredase club en FC Groningen uitgesteld. Een groot deel van de NAC-selectie is ge troffen door een griepvirus. Uit het oogpunt van een eerlijke competitie heeft het bestuur be taald voetbal besloten het duel, dat morgen zou worden ge speeld, uit het programma te halen. Omdat de reglementen hierin niet voorzien, moest het bestuur een beslissing over het verzoek van NAC nemen. Artsen van het sportmedisch centrum van de KNVB hebben de doktersver klaringen van de spelers van NAC onderzocht. Hieruit blijkt dat tien voetballers niet in staat zijn het veld op te gaan. Acht van hen staan vast in de basis. „Deze situatie zou te veel in vloed hebben op de competitie", verklaarde woordvoerder Her man Poos van de KNVB. „Het is vervelend voor FC Groningen, maar ze zullen zich hierbij moe ten neerleggen." FC Groningen- directeur Hans Nijland reageer de furieus. „Schande! Er gaat een enorme schadeclaim naar Zeist." Volgens NAC-trainer Henk ten Cate kon de KNVB niet anders dandewedstrijduitstellen. „Als dat niet was gebeurd, was de pleuris uitgebroken. Wat denk je van FC Zwolle, Vitesse, Ex celsior en De Graafschap? Die zullen er niet blij mee zijn als wij kansloos ten onder gaan in Gro ningen doordat we geen elftal, of geen goed elftal, op de been kunnen brengen." Kofi Mensah was deze week bij NAC het eerste slachtoffer. Daarna meldden ook Engelaar, Boussaboun, Barakat, Schen- ning, Penders en Feher zich ziek. Babos, Diba en Colin voel den zich volgens Ten Cate even min lekker. ANP/GPD De Munnik stopt bij Kloetinge door Jan Dagevos KLOETINGE - Kloetinge kan volgend seizoen niet langer re kenen op de diensten van Pieter de Munnik. De 24-jarige verde diger stopt voorlopig met voet ballen, omdat hij steeds meer moeite krijgt met de spanning rond de wedstrijden. „Ik moet er even tussenuit", zegt De Mun nik. „Ik denk een jaar nodig te hebben." Voor Kloetinge is het een nieuwe aderlating in korte tijd. Twee weken geleden kondigde ook Erik de Groene zijn vertrek aan bij de zaterdag-hoofdklasser. De spits voelt zich fysiek niet meer in staat om voetbal op het hoogste niveau te bedrijven en gaat terug naar zijn oude club Luctor'88. Pieter de Munnik, die aan zijn tweede seizoen bezig is bij Kloe tinge, heeft moeite met de druk en de spanningen rond de wed strijden. „Ik eis héél veel van mezelf, soms te veel. Dat begint al op maandag en de spanning bouwt zich vervolgens op. Naarmate de wedstrijd vordert, wordt dat steeds erger. Ik slaap de laatste tijd heel slecht en heb zowel voor als na de wedstrijd hoofdpijn. Gezonde spanning is prima, maar dit kan ik geen ge zonde spanning meer noemen." Het is de eerste keer in zijn loop baan dat hij daarmee wordt ge confronteerd. De Munnik: „Vo rig seizoen ben ik lekker fris begonnen bij Kloetinge. Daar voor was ik bij RBC weggegaan en had ik twee maanden lekker thuisgezeten. Vervolgens heb ik bij Kloetinge een topseizoen ge draaid. Dat wilde ik dit jaar LONDEN - De bookmakers wrijven zich al in de handen. De kans wordt namelijk steeds gro ter dat de Engelse voetbalcom petitie, de Premier League, dit seizoen pas beslist wordt in de verlenging. Koploper Manchester United heeft met nog vier wedstrijden te gaan drie punten voorsprong op Arsenal, maar de Londense club kan op gelijke hoogte ko men door een inhaalduel te win nen. Bergkamp kan met zijn team momenteel bogen op een iets beter doelsaldo dan Van Ni- stelrooij en de zijnen. Het ver schil tussen beide titelkandida ten, die deze week tegen elkaar gelijkspeelden (2-2), is één tref fer. Arsenal heeft tot dusver wel vaker gescoord, zes keer om pre cies te zijn. De Engelse voetbalbond (FA) heeft gisteren onthuld wat er gaat gebeuren als er twee (of meer) clubs gelijk bovenaan eindigen of gelijk onderaan op een degradatieplaats. Als het aantal wedstrijdpunten, het doelsaldo en de gemaakte tref fers geen doorslag geven, dan spelen beide rivalen één of meer beslissingswedstrijden op neu traal terrein. Deze procedure zal ook worden gevolgd om zo nodig uitsluitsel te geven over deelname aan het Europacup toernooi. RTR BOEDAPEST - Het Nederlands ijshockeyteam heeft op het WK (divisie 1) niet kunnen afreke nen met Litouwen. De ploeg van Theo van Gerwen bleef gisteren in het sleutelduel in Boedapest op 2-2 steken. Oranje maakte in de laatste pe riode een achterstand goed. Voor Nederland scoorden Har- togs en Livingston. Nederland en Litouwen hadden op het WK nog geen punt gehaald. Om de gradatie te ontlopen, was een overwinning broodnodig. Na een slechte eerste periode, die Nederland afsloot met een ach terstand van 0-1, herstelde Oranje zich enigszins. Toch was het eindresultaat niet naar te vredenheid. Nederland, Litouwen en Roe menië bezetten na drie speel ronden met elk één punt de laat ste plaatsen. Het doelsaldo van Oranje is minder negatief. ANP graag evenaren, maar in mijn drang om goed te presteren, krijg ik nu te maken met span ningen. Ik kan het niet meer los laten, ik ben voortdurend met voetbal bezig." Hij loopterinmiddelsalvijf,zes maanden mee rond, zonder dat de buitenwacht iets aan hem kon merken. „Ik heb het er wel eens met Joost Folmer (tech nisch manager en trainer van Kloetinge) en mijn familie over gehad, maar meer ook niet.Af gelopen donderdagavond be sloot hij zijn medespelers in te lichten. De Munnik: „Ik ben met lood in de schoenen naar de trai ning gegaan. Voor mij voelt het toch een beetje alsof ik de rest van de groep in de steek laat, maar ik moet er gewoon even tussenuit. Nee, ik heb niet over wogen om op een lager niveau te gaan spelen. Daar voel ik me nog te jong voor en bovendien zou ik dan dezelfde verschijnse len krijgen, denk ik. Ik eis heel erg veel van mezelf." Wat hij volgend seizoen gaat doen, weet hij nog niet. „Ik zal op zaterdag nog wel eens bij Kloetinge komen kijken. Ik blijf ook gewoon lid, hoor. Misschien voel ik me na een halfjaar al weer een stuk beter en kan ik te rugkomen." Het is dus zeker geen definitief afscheid. De Munnik: „Ik ben nog maar 24 en hoop toch nog een heel voetbal leven voor me te hebben." Naast De Groene en De Munnik moet Kloetinge ook ernstig re kening houden met het vertrek van Wilco de Valk. De rechts buiten sprak afgelopen woens dag in Bruinisse met een delega- Pieter de Munnik (rechts) was bij Kloetinge altijd een symbool van onverzettelijkheid. tie van Hoek. De Zeeuws- Vlaamse hoofdklasser zou de snelle aanvaller graag aan de se lectie voor volgend seizoen toe voegen. „Wilco wil eerst alles eens op een rijtje zetten", zegt technisch manager Patrick Naudts van Hoek. „Daar krijgt hij detijdvoor."De verwachting is echter dat hij dit weekeinde al de knoop doorhakt. Technisch manager Joost Fol mer zou het jammer vinden als De Valk naar rivaal Hoek over stapt. Toch raakt hij niet in pa niek. Hij is ervan overtuigd dat Kloetinge goede vervangers zal weten te vinden. „Toen Arjan Human bij ons vertrok, vonden mensen dat de wereld verging. Datzelfde gevoel kwam ook naar boven toen Björn Lange- veld bij ons wegging en Jeffrey van de Velde stopte, maar we hebben tot nu toe steeds goede vervangers weten te vinden. De oplossing voor Pieter de Mun- door Ben van den Aarssen ZIERIKZEE - Urenlang pein zen boven theorieboeken is aan hem niet besleed. Liever speelt Jos de Wild in het echt. Vrijwel elke avond damt De Wild op het internet, ruim een uur lang. Zijn tegenstanders kunnen uit Au stralië komen of van om de hoek. Iedereen speelt onder een schuilnaam en soms gaat het er heet aan toe. Zoals De Wild het beschrijft, klinkt het bijna erotisch. „Het zijn echt vlugger tjes. In vijf of tien minuten naar het hoogtepunt. Ik ben er een betere dammer door gewor den." Het was een roerig weekje voor de 44-jarige dammer uit Zierik- zee. Voor de zoveelste keer werd hij clubkampioen en met GZC, de combinatieclub van dam mers uit Zierikzee en Goes, speelde hij de na een barrage verloren finale om de Zeeuwse beker tegen PWG 's-Gravenpol- der. Hoewel hij midden in de nacht thuis kwam, ging De Wild toch nog even het internet op om met een biertje onder handbe reik de adrenaline wat te laten zakken. „Dankzij de computer heb ik sneller leren denken en hande len. Vroeger bleef ik vaak maar kijken boven stellingen en kwam ik in tijdnood of ging ik blunders maken. Blunders maak ik nu eigenlijk nooit meer. Daardoor is het zelfvertrouwen toegenomen. De vorm is er. Dankzij de computer heb ik ook dit seizoen weer heel wat pun ten gered." Ruim 271.000 partijen staan er in zijn database, van heel vroe ger tot nu. Het was een ontwik keling die zijn vader Rinus de Wild nooit heeft kunnen voor zien toen hij de jonge Josmethet damspel in aanraking bracht. Via pa kwam Jos de Wild als brugklasser de Zierikzeese damclub binnen. Hij is er nooit meer weggegaan. Pa doet niet meer aan wedstrijden mee na problemen aan z'n rikketik. De spanning kan behoorlijk hoog oplopen in een dampartij, weet Jos de Wild uit ervaring. De strijd met de onherroepelijk voorttikkende klok kent hij van nabij. „Dan gaat het flink tekeer van binnen. Niet echt gezond als je al problemen met je hart hebt." Ook de afgelopen week was de spanning soms te snijden. In de onderlinge clubcompetitie re kende De Wild in het laatste potje af met Rinus van der Wie- -*- - Jos de Wild, dammer te Zierikzee. „Het is de oneindige reeks van variaties die blijft boeien." len. Omzichtig laverend bouw de De Wild, aan de finalepartij begonnen met een punt achter stand, kleine voordeeltjes uit eindelijk uit tot een winnende stelling. In de Zeeuwse bekerfi nale hield hij Johnny de Leeuw knap op remise. In de na de 5-5- eindstand noodzakelijk gewor den barrage beet De Wild, net als de meeste van zijn collega's, alsnog in het stof (1-10). Ingecalculeerd verlies, noemt De Wild zijn verrichtingen te gen Johnny de Leeuw, veelvou dig Zeeuws kampioen sneldam- men. „Johnny is een klasse apart. Ik wilde behoudend be ginnen. Na een paar zetten had ik echter al het idee dat ik aan een verloren partij bezig was. Ik vond het al knap dat ik er nog een remise uit wist te slepen. De barrage was een drama. Op bij na alle borden ging het mis." Met de verloren Zeeuwse beker finale is het seizoen voor De Wild niet afgelopen. Op zater dag 10 mei treedt hij met zijn team aan in Den Haag in een voorronde van de nationale be ker. De Wild heeft er goede her inneringen aan. Enkele jaren geleden drong hij door tot de kwartfinale en versloeg er Erno Prosman, grootmeester en ex- jeugdwereldkampioen. Die prestatie rekent hij tot zijn meest memorabele partijen ooit. De Wild komt zelf uit in de pro motieklasse, waar hij dit sei zoen beslag legde op de derde plaats. Zijn ambities liggen aanmerkelijk hoger. In zijn stem klinkt een droeve ondertoon door. Vervelende herinneringen in de privé-sfeer komen boven. „Ik zou dolgraag nog eens in de hoofdklasse willen spelen. Ik denk niet dat het er ooit van komt, hoewel ik het niveau moet aankunnen. De wedstrijden zijn altijd op zaterdag. Voor mij is dat improviseren. Het is dezelf de dag dat ik mijn zoontje zie. Op zo'n moment is dammen iets onbelangrijks voor mij." Eigenlijk speelt De Wild het he le jaar door. Zoals een ander va kantiefolders bekijkt, zo prikt hij de data van de grote zomer- toernooien in zijn agenda. Aan de Den Haag Open doet hij ze ker mee. Bij de vorige aflevering versloeg hij daar een trio gere nommeerde spelers. De Wild, ie mand die zich goed thuis voelt in het flankspel van de Rozen- burg-opstelling maar ook de klassieke aanvalsvormen niet schuwt, heeft zo zijn eigen ma nieren om hoger gekwalificeer de tegenstanders het vuur aan de schenen te leggen. „Dat soort jongens speelt op pure kennis tegen iemand als mijDaarom is het zaak om zo snel mogelijk uit de theorie te stappen. Je moet ervoor zorgen dat er de nodige verwikkelingen op het bord ko men. Daardoor moeten zij ook gaan nadenken. Dan kun je als betrekkelijk kleine speler soms verrassende resultaten boe ken." Deelname aan het zomertoer- nooi in Nijmegen overweegt De Wild nog. Behalve zijn zoontje is er tegenwoordig ook een nieuwe vriendin. En er zijn de vlugger- foto Marijke Folkertsma tjes en toernooien op het inter net. Van verzadiging is bij De Wild nog lang geen sprake, inte gendeel. „Toen ik jong was, nam ik na een paar uur spelen altijd genoegen met een remise, ook als er winstkansen lagen. Dat doe ik niet meer. Ik blijf nu altijd zoeken als ik winst ruik. Dat is voor mij ook het mooie van het dammen. Er zijn zo onwaar schijnlijk veel mogelijkheden om te winnen. Het is die onein dige reeks van variaties die blijft boeien." foto Willem Mieras nik hebben we eigenlijk al in huis. Micha Lekawael kan uit stekend op die positie spelen. Als die jongen vertrouwen krijgt op die plek, kan hij een uitstekende kracht voor ons zijn." Kloetinge is op dit mo ment met vijf potentiële nieuwe spelers in gesprek. door Jan Dagevos VLISSINGEN - Terneuzen staat voor het weekeinde van de waarheid. De Zeeuws-Vlaamse zondag-hoofdklasser komt zo wel vandaag als maandag in ac tie. De duels met TOP (zaterdag) en JVC Cuijk (maandag) zijn be slissend in de strijd tegen degra datie. „We moeten het maxima le eruit halen", vindt trainer Paul Telussa. „Dat betekent dus dat we voor zes punten gaan." De strijd onderaan de ranglijst in de hoofdklasse B van het zon dagvoetbal is ongemeen span nend. Vier duels voor het einde zijn er nog zes ploegen die recht streeks kunnen degraderen. Zo als bekend verliezen de num mers dertien en veertien de status van hoofdklasser, de nummer twaalf van de ranglijst komt in de nacompetitie te recht. Terneuzen staat laatste (18 punten uit 22 duels), maar heeft de nummer dertien IVS 18 uit 22), de nummers twaalf Pan- ningen en TOP (22 uit 22) en zelfs de nummer tien UNA (26 uit 23) nog in het vizier. „Vier weken geleden waren we nog ten dode opgeschreven", zegt Telussa. „Toen was de enige vraag nog wanneer we zouden degraderen, maar door de uit slagen van de afgelopen weken hebben we het toch weer in ei gen hand. Dat gevoel heerst ook binnen de groep. Iedereen heeft er vertrouwen in en wil het maximale eruit zien te halen." Telussa vindt dat Terneuzen vandaag in eigen huis tegen TOP (17.00 uur) en maandag in de uitwedstrijd tegen JVC Cuijk (14.30 uur) voor de volle buit moet gaan. „Als de spelers de zelfde beleving aan de dag zul len leggen als de trainer, komt het goed. Laat het denken maar aan mij over, de jongens moeten ervoor gaan." Hoek werkt vandaag de laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. De Zeeuws-Vlaamse zater dag-hoofdklasser treft in eigen Biljarten Zundert. GP-toernooi driebanden. Kwartfi nales: Tijssens - Van Wanrooij 50-50/39 Tijs- sens wint na barrage, Weijenburg - Uytde- willegen 50-45/49. Bowling Renesse. Woensdagleague: Overbeeke Verhuur-Simar 2 3-1, Bungalowverhuur de Kam-Vof de Keijzer 2-2, Pizzeria Buon Cuo- re-Schildersbedrijf v/d Ham 3-1, Schilders bedrijf de Meij-Goudsmid J.P.Staal 1-3. Donderdagleague: Bakkerij de Jonge-Café Bar de Stulp 1-3, Top Caravans-Rest.de Zee- landbrug 2-2. Sportcentrum Westerschouwen. Poule 2: Kinderkermis 't Kraayenest I-Loon- en Fruit- bedrijf Van de Velde 3-0, De Wijde Bliek- Bouwbedrijf Van der Schelde 3-0; Vitro Plus- Gemeente Schouwen-Duiveland 3-0; Sportcentrum Westerschouwen ll-Deli XL2- 1Amstelcup,finale: Kinderkermis 't Kraay enest l-Sonnemans Bowlers Dream Team 2-1. Eindstand poule 2: 1. Sportcentrum Westerschouwen I114-35(11236), 2. Kinder kermis 't Kraayenest I114-33,5 11160), 3. De- li XL 14-29 (10847), 4. Loon- en Fruitbedrijf Van de Velde 14-26 (10744), 5. Gemeente Schouwen-Duiveland 14-17 (10060), 6. Bouwbedrijf Van der Schelde 14-16 (9768), 7. De Wijde Bliek 14-6(9173), 8. Vitro Plus 14- 5,5 (8736). Paardensport Las Vegas. Finale wereldbeker springrui ters. Jachtspringen, eerste onderdeel: 1. Ward (VSt) Viktor 72,73, 2. Baryard (Zwe) H &M Butterfly Flip 74,05, 3. Pessoa (Bra) Ba- loubetdu Rouet74,95,4. King (VSt)Caliskan 76,44, 5. Hassmann (Dui) Goldika 76,86, 7. Gerco Schroder (Ned) Eurocommerce Ge neve 77,05, 17. Tops (Ned) Grande Dame 81,76,26. Van der Vleuten (Ned) Audi's Cast- ana 86,14. Lucky Day: 10-13-15-18-25-27-29-32-35-43- 45-53-55-56-59-61 -64-70-72-74. (onder voorbehoud) Tennis Monte Carlo. Mannen, Masters Series, 2,2 miljoen euro. Kwartfinales: Ferrero (Spa/1- Martin (Spa) 6-0 6-2, Moya (Spa/2) - Boutter (Fra) 7-6 6-2, Spadea (VSt) - Volandri (Ita) 6-1 6-3, Coria (Arg) - Chela (Arg) 6-16-1. Halve fi nales: Ferrero - Spadea, Moya - Chela. Amelia Island (VSt). Vrouwen, 535.000 eu ro. Derde ronde: Seles (VSt/6) - Dechy (Fra) 6-1 6-2, Hantoesjova (Slw/4) - Stevenson (VSt/16) 6-4 3-6 6-2. Kwartfinales: Henin (Bel/1) - Seles 6-2 6-4, Davenport (VSt/2) - Autosport Imola. Formule 1, Grote Prijs van San Mari no, eerste kwalificatietraining: 1. Schuma cher (Dui) Ferrari 1.20,628, 2. Barrichello (Bra) Ferrari 1.21,082, 3. Schumacher (Dui) Williams 1.21,193, 4. Montoya (Col) Wil liams 1.21,490, 5. Webber (Aus) Jaguar 1.21,669, 6. Button (GBr) BAR 1.21,891, 7. Villeneuve(Can) BAR 1.21,926,8. Raikkonen (Fin) McLaren 1.22,147, 9. Coulthard (GBr) McLaren 1.22,326,10. Frentzen (Dui) Sauber 1.22,531, 19. Verstappen (Ned) Minardi 1.24,990. huis Noordwijk. „We willet, iets moois van maken", zestj! fenmeester Cees Houtepen i willen de tweede plaats defe tief veiligstellen." Volgens de trainer moetNoont wijk gezien worden als eet i genstander die qua kracht vergelijken is met Ter Leeu Hoek hield Ter Leede vori week op 1-1. „We zullen o nieuw flink aan debakmoeter stelt Houtepen. „Maar het ve, trouwen is er. Vorige weeku ren de organisatie, de strijdi tactisch vernuft dik in Dan blijkt ook dat we héél™ kunnen voetballen. Ik hoop da we tegen Noordwijk ook wat kunnen laten zien." Bij Hoek is Rieno van twijfelgeval. Hij verlietdötfe dagavond de training met ca kuitblessure. Mogelijk dat pa in de warming-up wordt besla of hij in actie komt. Bij Noon wijk ontbreekt spits Flow Cornelia. De aanvaller maak afgelopen week bekend datij volgend seizoen voor cond rent Ter Leede gaat voetbals Dat zette kwaad bloed Noordwijk-trainer Andrii Wendt, die hem vervolgensj verstaan gaf dat hij in de rest rende wedstrijden niet mea wordt opgesteld. Kloetinge gaat vandaagopl* zoek bij Scheveningen, dj strijdt tegen degradatie.! druk ligt bij de tegenstand meent trainer Joost Folne „Wij kunnen lekker ontspan® voetballen. We zullen het zo groot mogelijk moeten ha den, zodat de tegenstanden energie moet gebruiken." Kloetinge kijkt nog steedsn een schuin oog naar plaats op de ranglijst, Diepe tie is haalbaar, maardanmi Hoek vandaag punten latenl gen en Kloetinge de winst pa ken tegen Scheveningen. Or twee weken (3 mei) speeltEü tinge de derby tegen Hoek. Bij de Bevelandse formatieo breekt vandaag John Bentsch Knook. De verdediger is ziet Schnyder (Zwi/7) 6-1 6-1, Den»: (Rus/10) - Hantoesjova 6-0 6-1. Voetbal Eredivisie: FC Utrecht - RKC Waalwijk4-3 (2-11.28.6 1-0, 30. Cornelisse 1-1, 34. Kuijt 2-1(1 schop), 47. Schut 2-2 (eigen doelpunt!, Hoogendorp 2-3, 88. Kuijt 3-3 (strafsdi 90. Jochemsen 4-3. Scheidsrechter:lil reef. Gele kaart: Bosschaart, Kuijt, DeJl (FC Utrecht), Peppinck, Van den Berg,1 der Leegte (RKC). Stand aan kop: PSV 27-70, Ajax27-62ft noord 27-61, RKC28-43, NEC27-42.M 27-40, FC Utrecht 28-40. Eerste divisie: Heracles Almelo - Cambuur Leeuwatie» 0 (1-0). 30. Rose 1-0,62. Platvoet24,S bari 3-0, 88. Platvoet 4-0 IstraWH Scheidsrechter: Koopman. Stormvogels Telstar - TOPOssO-KW Dijkhuizen 0-1. Scheidsrechter: LuijtenJ Ie kaart: Holwijn (Stormvogels Tetse Guyt (TOP Oss). ADO Den Haag - Helmond Sport 1-OH 24. Hofstede 1-0. Scheidsrechter Havetk Gele kaart: Cales (ADO Den (Helmond Sport). MVV - Emmen 1-0 (0-0). 75.Taiwo1M ter: Wiedemeijer. Gele kaart: Daumar1 (MVV), Van der Linden (Emmen). Eindhoven - Go Ahead Eagles 3-0 lit' Van Huijksloot 1-0, 55. Konings2-0,M de Langenberg 3-0. Scheidsrechter Gele kaart: Laponder (Eindhoven!, Hal» (Go Ahead Eagles). Dordrecht - Veendam 2-0 (0-01.66.B» 1-0, 69. Den Dunnen 2-0. Scheids®» Langkamp. Gele kaart: Schilder(Veer« Den Bosch - Haarlem 0-1 (0-1I- 26. D°u 0-1. Scheidsrechter: Van Dongen, u kaart: Uneken, Deckers (Den Boscnl, tm Supusepa (Haarlem). Sparta - WV 1-3(1-1). 25. VanGalenH De Fauw 1-1,75. Eberle 1-2,90. Jat®" Scheidsrechter: Kuipers. Gele kaaitso» kei (Sparta). ADO Den Haag 28 23 Emmen 28 19 Volendam 27 17 Heracles 28 16 Den Bosch 28 15 Helmond Sport 28 14 GA Eagles TOP Eindhoven Cambuur L. Sparta Stormvogels Haarlem Veendam MVV VVV Dordrecht Fortuna S. 28 14 28 12 28 10 28 11 28 10 28 9 28 8 28 7 28 7 28 28 27 2 72 &j 5 6! 5M 7 54 5H 8 52 9 8 48 57- 9 47 56® 4 1 2 40 Ïï-J 6 1 2 36 3541 3 1 4 36 mi 5 13 35 q 4 15 31 6 14 30 6 1511 «4 5 1 6 26 g 6 1 6 24 SI K 17 23 284 Engeland: Tottenham - Man. België: RC Genk - Club Wielrennen llluecaRonde van Aragon.-- -- lueca - lllueca: 1 Valverde (Spa)5' 4.08.43,2. Edo (Spa), 3. Albf "j^L tani (Ita), 5. Artetxe (Spa), 6-Pl P Noval (Spa), 8. MancebojSp»!.* (Spa), ment: 10. Codol (Ita). Jufre^ 0.39! 5. Quesada (Spa) 0.48. T Piëpöiï 12.26.39, 2. Sim»* 0.24, 3. Beltran (Spa) 0.26,4. Advertentie De autosite voor heel Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 78