Paul Telussa gaat met Terneuzen voor zes punten Zieke NAC-spelers mogen thuisblijven Saey geeft de moed nog niet op Verdediger heeft moeite met spanning rond wedstrijden WBÊÊHÈEM De grootste occasionvoorraad vind je op vwvw.AutoTrack.nl! (O) AutoTrack.nl Wind draait in biljarttoernooi Colijnsplaat Teleurstellend gelijkspel van ijshockeyploeg uitslagen zaterdag 19 april 2003 Hoek Kioetinge Wilco de Valk Doorbraak Biljarten Voetbal Tennis COLIJNSPLAAT - De tweede ronde van het driebandentoer- nooi Colijnsplaat 405 zit erop en het aantal kanshebbers is terug gebracht tot 32. Waar vorig jaar de hogere spelers al snel werden geëlimineerd, zijn het nu de mindere goden die in een vroeg tijdig stadium de klappen krij gen. De wind lijkt dus te zijn ge draaid in het toernooi op handi cap. In tegenstelling tot vorig seizoen blijven de hoogst inge schaalde deelnemers nu wel glansrijk overeind. Kansheb bers als Sam de Kok (Krabben- dijke), Marco van der Hout (Me lissant), voormalig winnaar Jos Capello ('s-Heerenhoek) en Frank Wijnen (Rilland) zijn nog altijd in de strijd. Van der Hout deed tegen Kees van Keulen van zich spreken met een moyenne van 1.040. Voor de vrouwelijke deelnemers is het toernooi ten einde. Betsy Lokker, Sylvia Eckel en Ellen Westdorp strandden in de twee de ronde. Ook Kees Westdorp en Kees Raas, vorig jaar nog derde, werden uit het toernooi ge speeld. De organiserende ver eniging Delta heeft nog negen spelers in de strijd, van wie Rob van Linden de grootste kans lijkt te maken. Komende dins dag en woensdag, telkens vanaf 19.00 uur, volgt de derde schif ting. BOEDAPEST - Het Nederlands ijshockeyteam heeft op het WK (divisie 1) niet kunnen afreke nen met Litouwen. De ploeg van Theo van Gerwen bleef gisteren in het sleutelduel in Boedapest op 2-2 steken. Oranje maakte in de laatste pe riode een achterstand goed. Voor Nederland scoorden Har- togs en Livingston. Nederland en Litouwen hadden op het WK nog geen punt gehaald. Om de gradatie te ontlopen, was een overwinning broodnodig. Na een slechte eerste periode, die Nederland afsloot met een ach terstand van 0-1, herstelde Oranje zich enigszins. Toch was het eindresultaat niet naar te vredenheid. Nederland, Litou wen en Roemenië bezetten na drie speelronden met elk één punt de laatste plaatsen. ANP door Jan Dapevos VLISSINGEN - Terneuzen staat voor het weekeinde van de waarheid. De Zeeuws-Vlaamse zondag-hoofdklasser komt zo wel vandaag als maandag in ac tie. De duels met TOP (zaterdag) en JVC Cuijk (maandag) zijn be slissend in de strijd tegen degra datie. „We moeten het maxima le eruit halen", vindt trainer Paul Telussa. „Dat betekent dus dat we voor zes punten gaan." De strijd onderaan de ranglijst in de hoofdklasse B van het zon dagvoetbal is ongemeen span nend. Vier duels voor het einde zijn er nog zes ploegen die recht streeks kunnen degraderen. Zo als bekend verliezen de num mers dertien en veertien de status van hoofdklasser, de nummer twaalf van de ranglijst komt in de nacompetitie te recht. Terneuzen staat laatste (18 punten uit 22 duels), maar heeft de nummer dertien IVS 18 uit 22), de nummers twaalf Pan- ningen en TOP (22 uit 22) en zelfs de nummer tien UNA (26 uit 23) nog in het vizier. „Vier weken geleden waren we nog ten dode opgeschreven", zegt Telussa,Toen was de enige vraag nog wanneer we zouden degraderen, maar door de uit slagen van de afgelopen weken hebben we het toch weer in ei gen hand. Dat gevoel heerst ook binnen de groep. Iedereen heeft er vertrouwen in en wil het maximale eruit zien te halen." Telussa vindt dat Terneuzen vandaag in eigen huis tegen TOP (17.00 uur) en maandag in de uitwedstrijd tegen JVC Cuijk (14.30 uur) voor de volle buit moet gaan. „Als de spelers de zelfde beleving aan de dag zul len leggen als de trainer, komt het goed. Laat het denken maar aan mij over, de jongens moeten ervoor gaan." Hoek werkt vandaag de laatste thuiswedstrijd van het seizoen af. De Zeeuws-Vlaamse zater dag-hoofdklasser treft in eigen huis Noordwijk. „We willen, iets moois van maken", zegt® fenmeester Cees Houtepen, 1 willen de tweede plaats defc tief veiligstellen." Volgens de trainer moet Noord wijk gezien worden alseenj, genstander die qua backt, vergelijken is met Ter Laj Hoek hield Ter Leede vJ week op 1-1. „We zullen nieuw flink aan de bak moettf stelt Houtepen. „Maar het55 trouwen is er. Vorige week w ren de organisatie, de strijd j tactisch vernuft dik in g|j Dan blijkt ook dat wehééljoj kunnen voetballen. Ikhoopè we tegen Noordwijk ook wee wat kunnen laten zien." Bij Hoek is Rieno van Oostea twijfelgeval. Hij verlietdondtj. dagavond de training met g kuitblessure. Mogelijk datj in de warming-up wordt beis of hij in actie komt. Bij N«i wijk ontbreekt spits Floras Cornelia. De aanvaller masa afgelopen week bekend datS volgend seizoen voor co» rent Ter Leede gaat voetbals Dat zette kwaad bloed ij Noordwijk-trainer Andtj Wendt, die hem vervolgens] verstaan gaf dat hij in de ra rende wedstrijden niet ttj wordt opgesteld. Kloetinge gaat vandaag opa zoek bij Scheveningen, strijdt tegen degradatie.! druk ligt bij de tegenstand! meent trainer Joost Fè „Wij kunnen lekker ontspam voetballen. We zullen het 11 zo groot mogelijk moeten li den, zodat de tegenstander! energie moet gebruiken." Kloetinge kijkt nog steeds: een schuin oog naar de twee plaats op de ranglijst. Dieps tie is haalbaar, maardani Hoek vandaag punten latenl gen en Kloetinge de winst p ken tegen Scheveningen. 0 twee weken (3 mei) speelt E tinge de derby tegen Hoek. Bij de Bevelandse formaties breekt vandaag John Bentsci Knook. De verdediger is ziek van onze sportredactie BREDA - De KNVB heeft op verzoek van NAC de wedstrijd tussen de Bredase club en FC Groningen uitgesteld. Een groot deel van de NAC-selectie is ge troffen door een griepvirus. Uit het oogpunt van een eerlijke competitie heeft het bestuur be taald voetbal besloten het duel, dat morgen zou worden ge speeld, uit het programma te halen. Omdat de reglementen hierin niet voorzien, moest het bestuur een beslissing over het verzoek van NAC nemen. Artsen van het sportmedisch centrum van de KNVB hebben de doktersver klaringen van de spelers van NAC onderzocht. Hieruit blijkt dat tien voetballers niet in staat zijn het veld op te gaan. Acht van hen staan vast in de basis. „Deze situatie zou te veel in vloed hebben op de competitie", verklaarde woordvoerder Her man Poos van de KNVB. „Het is vervelend voor FC Groningen, maar ze zullen zich hierbij moe ten neerleggen." FC Groningen- directeur Hans Nijland reageer de furieus. „Schande! Er gaat een enorme schadeclaim naar Zeist." Volgens NAC-trainer Henk ten Cate kon de KNVB niet anders dan de wedstrijd uitstellen. „Als dat niet was gebeurd, was de pleuris uitgebroken. Wat denk je van FC Zwolle, Vitesse, Ex celsior en De Graafschap? Die zullen er niet blij mee zijn als wij kansloos ten onder gaan in Gro ningen doordat we geen elftal, of geen goed elftal, op de been kunnen brengen." Kofi Mensah was deze week bij NAC het eerste slachtoffer. Daarna meldden ook Engelaar, Boussaboun, Barakat, Schen- ning, Penders en Feher zich ziek. Babos, Diba en Colin voel den zich volgens Ten Cate even min lekker. ANP/GPD De Munnik stopt bij* Kloetinge door Jan Dagevos KLOETINGE - Kloetinge kan volgend seizoen niet langer re kenen op de diensten van Pieter de Munnik. De 24-jarige verde diger stopt voorlopig met voet ballen, omdat hij steeds meer moeite krijgt met de spanning rond de wedstrijden. „Ik moet er even tussenuit", zegt De Mun nik. „Ik denk een jaar nodig te hebben." Voor Kloetinge is het een nieuwe aderlating in korte tijd. Twee weken geleden kondigde ook Erik de Groene zijn vertrek aan bij de zaterdag-hoofdklasser. De spits voelt zich fysiek niet meer in staat om voetbal op het hoogste niveau te bedrijven en gaat terug naar zijn oude club Luctor'88. Pieter de Munnik, die aan zijn tweede seizoen bezig is bij Kloe tinge, heeft moeite met de druk en de spanningen rond de wed strijden. „Ik eis héél veel van mezelf, soms te veel. Dat begint al op maandag en de spanning bouwt zich vervolgens op. Naarmate de wedstrijd vordert, wordt dat steeds erger. Ik slaap de laatste tijd heel slecht en heb zowel voor als na de wedstrijd hoofdpijn. Gezonde spanning is prima, maar dit kan ik geen ge zonde spanning meer noemen." Het is de eerste keer in zijn loop baan dat hij daarmee wordt ge confronteerd. De Munnik: „Vo rig seizoen ben ik lekker fris begonnen bij Kloetinge. Daar voor was ik bij RBC weggegaan en had ik twee maanden lekker thuisgezeten. Vervolgens heb ik bij Kloetinge een topseizoen ge draaid. Dat wilde ik dit jaar graag evenaren, maar in mijn drang om goed te presteren, krijg ik nu te maken met span ningen. Ik kan het niet meer los laten, ik ben voortdurend met voetbal bezig." Hij loopt er inmiddels al vijf, zes maanden mee rond, zonder dat de buitenwacht iets aan hem kon merken. „Ik heb het er wel eens met Joost Folmer (tech nisch manager en trainer van Kloetinge) en mijn familie over gehad, maar meer ook niet." Af gelopen donderdagavond be sloot hij zijn medespelers in te lichten. De Munnik: „Ik ben met lood in de schoenen naar de trai ning gegaan. Voor mij voelt het toch een beetje alsof ik de rest van de groep in de steek laat, maar ik moet er gewoon even tussenuit. Nee, ik heb niet over wogen om op een lager niveau te gaan spelen. Daar voel ik me nog te jong voor en bovendien zou ik dan dezelfde verschijnse len krijgen, denk ik. Ik eis heel erg veel van mezelf. Wat hij volgend seizoen gaat doen, weet hij nog niet. „Ik zal op zaterdag nog wel eens bij IGoetinge komen kijken. Ik blijf ook gewoon lid, hoor. Misschien voel ik me na een halfjaar al weer een stuk beter en kan ik te rugkomen." Het is dus zeker geen definitief afscheid. De Munnik: „Ik ben nog maar 24 en hoop toch nog een heel voetbal leven voor me te hebben." Naast De Groene en De Munnik moet Kloetinge ook ernstig re kening houden met het vertrek van Wilco de Valk. De rechts buiten sprak afgelopen woens dag in Bruinisse met een delega Pieter de Munnik (rechts) was bij Kloetinge altijd een symbool van onverzettelijkheid. foto Willem Mieras tie van Hoek. De Zeeuws- Vlaamse hoofdklasser zou de snelle aanvaller graag aan de se lectie voor volgend seizoen toe voegen. „Wilco wil eerst alles eens op een rijtje zetten", zegt technisch manager Patrick Naudts van Hoek. „Daar krijgt hij de tijdvoor." De verwachting is echter dat hij dit weekeinde al de knoop doorhakt. Technisch manager Joost Fol mer zou het jammer vinden als De Valk naar rivaal Hoek over stapt. Toch raakt hij niet in pa niek. Hij is ervan overtuigd dat Kloetinge goede vervangers zal weten te vinden. „Toen Arjan Human bij ons vertrok, vonden mensen dat de wereld verging. Datzelfde gevoel kwam ook naar boven toen Björn Lange- veld bij ons wegging en Jeffrey van de Velde stopte, maar we hebben tot nu toe steeds goede vervangers weten te vinden. De oplossing voor Pieter de Mun nik hebben we eigenlijk al in huis. Micha Lekawael kan uit stekend op die positie spelen. Als die jongen vertrouwen krijgt op die plek, kan hij een uitstekende kracht voor ons zijn." Kloetinge is op dit mo ment met vijf potentiële nieuwe spelers in gesprek. door Barry van der Hooft LOKEREN - Hij vult zijn dagen veelal met kaarten, dobbelen en voetbal. Stefan Saey (26) leeft als een veredelde profvoetballer en hij weet dat sommige mensen daar zo hun bedenkingen over hebben. „Maar het is mijn leven en ik vertel iemand anders ook niet hoe ze hun leven moeten lei den", zegt de Belgische midden velder van hoofdklasser Ter- De snookerhal in Lokeren is zo wat zijn tweede huis, maar vol gens Stefan Saey is die leefstijl het gevolg van een bewuste keu ze. Hij was tot zijn twintigste profvoetballer bij Lokeren en speelde daarvoor twee jaar lang in de Belgische nationale selec tie. De krantenknipsels en foto's zijn de stille getuigen van een voetballer die in zijn jeugdjaren tot de grootste talenten van zijn lichting werd gerekend. Een EK in Turkije, toernooien in Wales en Frankrijk en kwalificatie wedstrijden in Noorwegen en Tsjechië; Stefan Saey maakte het allemaal mee. De definitieve doorbraak bij Lokeren bleef echter uit en na drie jaar als semi-prof bij Ham- me belandde hij na één seizoen Hoek bij Terneuzen. „Maar ik hoop nog altijd dat ik terug kan naar een hoger niveau", legt Saey uit. „Ik kan op deze manier goed rondkomen en als er van daag een profclub voor de deur staat ben ik beschikbaar. Want ik heb geen verplichtingen." Saey geeft toe achteraf gezien misschien wel één keer de ver keerde keuze te hebben ge maakt. „Ik had bij Lokeren nog een contract voor twee jaar, maar ik vond dat ik geen eerlij ke kans kreeg van trainer Fi van Hoof. Ik heb mezelf vrijgekocht en ben naar Hamme vertrokken. Niet veel later werd Georges Leekens trainer van Lokeren en toen zag ik dat veel jongens wél een kans kregen. Daarom is mijn keuze misschien de verkeerde geweest, hoewel ik bij Hamme veel heb geleerd." Zijn vertrek bij Hoek deed vorig seizoen veel stof opwaaien door een affaire die niets met voetbal te maken had. Het is echter een gesloten boek voor Stefan Saey. „Ik ben blij dat ik er van verlost ben en wil er geen woorden meer aan vuil maken", zegt Saey, die vervolgens via Dimitri Mbuyu bij Terneuzen terechtkwam. Stefan Saey, Belg in Terneuzense dienst. „Ik hoop nog altijd dat ik terug kan naar een hoger niveau." Het gevoel was goed en de over gang luidde een nieuwe start in. Saey wilde zich bij Terneuzen weer in de kijker spelen, maar na 22 competitiewedstrijden bevindt hij zich met zijn ploeg in een zorgelijke situatie. Saey: „Ik heb nog nooit tegen degradatie moeten vechten, maar ik ben er inmiddels aan ge wend. Het is niet prettig, omdat ik weet dat we niet op deze plaats thuishoren. Als we niet genoeg kwaliteit zouden heb ben of elke week met grote cij fers zouden verliezen, kun je je erbij neerleggen. Maar dat is niet zo. Als je echter eenmaal in die negatieve spiraal zit, kom je er moeilijk uit. We moeten nu zeker drie van de laatste vier wedstrijden winnen om erin te blijven. Dat wordt een lastig karwei, maar het is niet onmo gelijk." De hoop op een goede afloop heeft hij dus nog niet opgege ven, net zo min als een nieuwe rentree als profvoetballer. „Chris Janssens van Willem II werd ookpasopz'n27e prof, dus het kan wel degelijk op latere leeftijd. Maar ik weet ook wel dat er nu verschrikkelijk veel spelers op de markt komen en dat het heel moeilijk is om een club te vinden. Als ik me spor tief niet kan verbeteren, blijf ik gewoon bij Terneuzen. De voor zitter heeft al laten doorsche meren dat ze me graag willen houden." De trainer die hem aan het begin van dit seizoen over de streep trok, is inmiddels alweer ver trokken. Saey betreurde het ontslag van Dimitri Mbuyu. „Maar er moest iets gebeuren en dan kun je zoiets verwachten in het voetbal. Maar ik zie er ook het positieve van in, want voor Dimitri is het een goede les ge weest met het oog op de rest van zijn trainerscarrière." Volgens Stefan Saey heeft de trainerwissel Terneuzen duide lijk goed gedaan. „Sommige jongens hadden een nieuwe im puls nodig om zich weer op te kunnen laden. Ik kende Paul Te lussa niet, maar hij maakt tot nu toe een goede indruk op mij. Hij straalt iets uit en je kijkt daar door toch een beetje tegen hem op. Telussa heeft weer discipline in de ploeg gebracht en hij kan een ploeg op scherp zetten." Die capaciteiten zal de trainer opnieuw uit de kast moeten ha len, want vandaag wacht het duel met directe concurrent TOP en maandag gaat Terneu zen op bezoek bij JVC Cuijk. „Uit tegen TOP speelden we een goede wedstrijd. We creëerden veel kansen, maar we verloren weer door twee domme tegen doelpunten. De trainer heeft foto Wim Kooyman TOP vorige week zien spelen en volgens hem moeten we ze aan kunnen." Thuis tegen JVC (4-1) boekte Terneuzen één van de vier overwinningen van dit sei zoen. „Dat moet dus ook kun nen, maar ik vind dat wij elke ploeg aankunnen. Al zou je dat gezien onze plaats op de rang lijst natuurlijk niet zeggen." Autosport Imola. Formule 1, Grote Prijs van San Mari no, eerste kwalificatietraining: 1. Schuma cher (Dui) Ferrari 1.20,628, 2. Barrichello (Bra) Ferrari 1.21,082, 3. Schumacher (Dui) Williams 1.21,193, 4. Montoya (Col) Wil liams 1.21,490, 5. Webber (Aus) Jaguar 1.21,669, 19. Verstappen (Ned) Minardi 1.24,990. Zundert. GP-toernooi driebanden. Kwartfi nales: Tijssens - Van Wanrooij 50-50/39 Tijs- sens wint na barrage, Weijenburg - Uytde- willegen 50-45/49. Futsal Goes. Eerste klasse: Bloemisterij Wisse-Ha- venzicht/Sandee 6-2, Havenzicht/Sandee 2- Café de Korenbeurs 8-5, Kamerbreed-ESK Bati 6-6, Kloetinge/IMHAComputers-Mes- sina/C1000 Clement 8-2. Eindstand: 1. Bloe misterij Wisse (kampioen) 22-56, 2. Haven zicht/Sandee 22-51, 3. Kloetinge/IMHA Computers 22-49,4. Café de Korenbeurs 22- 41,5. Decokay de Verfbron 22-37,6. Kloetin- ge/Matisse 22-30, 7. V.Sabben/Gem.Goes 22-27,8. Havenzicht/Sandee 2 22-26,9. ESK Bati 22-23, 10. Messina/C1000 Clement 22- 19, 11. SVK/Plieger (gedegradeerd) 22-18, 12. Kamerbreed (gedegradeerd) 22-10. Tweede klasse: Cafe Nationaal-Content Goes 4-5, FC Bonaparte-Cafe 't Kompas 8-2, FC Total-PTT 6-3, Rest. De Landbouw-Kloe- tinge 3 5-8, Slagerij Krijger-PTT 2 2-7, Wolter Dros-SV Robur 3-10. Eindstand: 1SV Ro- bur (kampioen) 22-60, 2. Content Goes (ge promoveerd) 22-49, 3. PTT 2 22-47, 4. Cafe Nationaal 22-43, 5. Rest. De Landbouw 22- 34, 6. PU 1 22-33,7. FC Bonaparte 22-31,8. FC Total 22-28,9. Cafe't Kompas 22-20,10. Wolter 8r Dros 22-19,11. Slagerij Krijger (ge degradeerd) 22-19, 12. Kloetinge 3 (gede gradeerd) 22-6. Derde klasse: Colijn IT-Sturris Yerseke 8-4, Delta NV.-L.W. Meijer2 5-7, Intersport-Kloe- tinge 4 2-9, Kloetinge 6-L.W. Meijer 8-6, Ra- bo Heinkenszand-Keuringsdienst4-9, Rojas Tankers-Fabery de Jonge 15-6. Eindstand: 1. Delta Mossel (kampioen) 24-63, 2. Inter- sport (gepromoveerd) 24-49, 3. Rojas Tan kers 24-47,4. Sturris Yerseke 24-43,5. Colijn IT 24-43,6. L.W. Meijer 1 24-37,7. Kloetinge 424-35,8. Keuringsdienst24-33,9. Delta NV. 24-32, 10. Kloetinge 6 24-29, 11. Fabery de Jonge 24-17,12. Rabo Heinkenszand 24-15, 13. L.W. Meijer2 24-15. Sportprijsvragen Lucky Day: 10-13-15-18-25-27-29-32-35-43- 45-53-55-56-59-61-64-70-72-74. (onder voorbehoud) Eredivisie: FC Utrecht - RKC Waalwijk 4-3 (2-11.24 1-0, 30. Cornelisse 1-1, 34. Kuijt 2-1 li schop), 47. Schut 2-2 (eigen doelpunt Hoogendorp 2-3, 88. Kuijt 3-3 (strafed 90. Jochemsen 4-3. Scheidsrechter* reef. Gele kaart: Bosschaart, Kuijt,Dr. (FC Utrecht), Peppinck, Van den Be? der Leegte (RKC). Stand aan kop: PSV 27-70, Ajax27-fii noord 27-61RKC 28-43, NEC27-42,U 27-40, FC Utrecht 28-40. Eerste divisie: Heracles Almelo - Cambuur Leeuwin 0 (1-0). 30. Rose 1-0,62. PlatvoetM* bari 3-0, 88. Platvoet 4-0 (strato Scheidsrechter: Koopman. Stormvogels Telstar - TOP OssOllK Dijkhuizen 0-1. Scheidsrechter: LuijJ Ie kaart: Holwijn (Stormvogels T4 Guyt(TOPOss). ADO Den Haag - Helmond Sport Hf 24. Hofstede 1-0. ScheidsrechterHW1 Gele kaart: Cales (ADO Den Haag (Helmond Sport). MVV - Emmen 1-0 (0-0). 75.TaiwoH ter: Wiedemeijer. Gele kaart: DauW (MVV), Van der Linden (Emmen). Eindhoven - Go Ahead Eagles 3-0W Van Huijksloot 1-0, 55. Konings 2-O.W de Langenberg 3-0. Scheidsrechter» Gele kaart: Laponder (Eindhoven!,®3 (Go Ahead Eagles). Dordrecht - Veendam 2-0 10- 1-0, 69. Den Dunnen 2-0. Scheids® Langkamp. Gele kaart: Schilder(Vw>« Den Bosch - Haarlem 0-1 (0-11.26 v.., 0-1. Scheidsrechter: Van Dong» kaart: Uneken, Deckers (Den Bosch» Supusepa (Haarlem). Sparta - VVV 1-3 (1-1). 25. Van Gal* De Fauw 1-1,75. Eberle 1-2,90. J» Scheidsrechter: Kuipers. Gele kaait» kei (Sparta). ADO Den Haag Emmen Volendam Heracles Den Bosch Helmond Sport 28 14 GA Eagles 28 14 TOP 28 12 Eindhoven 28 10 Cambuur L. 28 11 Sparta 28 10 Stormvogels 28 9 Haarlem 28 8 Veendam 28 7 MVV 28 7 VVV 28 6 Dordrecht 28 6 FortunaS. 27 4 2 7!» 5 61 7 54 8 5! fi* 9 «S tl 8 4! 9 47 4 12 40 6 12 36 3 14 35 1 5 13 35 4 15 31 S 6 14 30 6 15 2? I 5 1 6 26 j 6 16 24 5 1 7 23 7 16 19 f Man.CityN Monte Carlo. Mannen, Masters Series, 2,2 miljoen euro. Kwartfinales: Ferrero (Spa/1- Martin (Spa) 6-0 6-2, Moya (Spa/2) - Boutter (Fra) 7-6 6-2, Spadea (VSt) - Volandri (Ita) 6-1 6-3, Coria(Arg)-Chela (Arg) 6-1 6-1. Halve fi nales: Ferrero - Spadea, Moya - Chela. Amelia Island (VSt). Vrouwen, 535.000 eu ro. Derde ronde: Seles (VSt/6) - Dechy (Fra) 6-1 6-2, Hantoesjova (Slw/4) - Stevenson (VSt/16) 6-4 3-6 6-2. Kwartfinales: Henin (Bel/1) - Seles 6-2 6-4, Davenport (VSt/2) - Schnyder (Zwi/7) 6-1 6-1, Dementieva (Rus/10) - Hantoesjova 6-0 6-1 Engeland: Tottenham België: RC Genk - Club Brugge» Turkije: Goztepe - Galatasaray»' Wielrennen lllueca. Ronde van Aragon. "erdeeWP lueca - lllueca: 1. Valverde (Spa 4.08.43,2. Edo (Spa), 3. Albasirod» tani (Ita), 5. Artetxe (Spa), 6. Piep Noval (Spa), 8. Mancebo (Spa). - "rt (Spa), 10. Codol (Ita). Algemeen ment: 1. Piepoli 12.26.39,2.SilM Beltran 0.26,4. Jufre 0.39,5. One 6. Jeker 0.55,7. Karpets0.56,8.W* 0.57,9. Mancebo 0.58,10. Ferrio'» Advertentie V.De autosite voor heel Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 72