m www.pzc.nl/kleintjes steps 2e AUTOMONTEUR PZC Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. Zeeland Seaports ER ZIT MEER IN zaterdag 19 april 2003 tatit {m ERVAREN FILIAALMANAGER ASS. FILIAALMANAGER Wij zoeken op zeer korte termijn een ter ondersteuning van ons Suzuki werkplaatsteam Liefst met ervaring in alle merken. Mondelinge en/of schriftelijke sollicitaties te richten aan: GARAGE SJAAK SONKE - KAPELLE SUZUKI Functionaris RO en procedures (v/m) (i.otte) Steps International BV, een retailorganisatie met 105 eigen filialen en 10 franchise filialen, is onlangs een nieuw tijdperk in- gegaan, waarbij de zelfbewuste, dynamische vrouw van deze tijd centraal staat. Met een collectie, die past bij deze moderne vrouw ontwikkelt Steps een lifestyle waarin zowel klant als medewerker zich thuis voelt. Een transparante cultuur die past bij de huidige tijd, gecombi neerd met de Steps uitdaging maakt van Steps een sprankelende belevenis. We verwachten van onze medewerkers een doelgerichte input en een gezonde dosis zelfkennis. En naast de serieuze kant van de zaak, is ontspanning en humor voor Steps van •groot belang. Herkent u zichzelf in de bovenstaande visie? Wilt u het beste uit uzelf halen? Dan moeten wij elkaar zeker ontmoeten! Voor onze filialen in de regio Zeeland zijn wij op zoek naar: Als u meer informatie over deze vacatures of Steps wilt, bezoek dan onze site: www.steps.nlofwww.stepsgirls.nl Graag zien wij uw sollicitatiebrief met cv tegemoet. Bijzonderheden: Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Korting op de collectie bij vast dienst ver band. Voor vragen kunt u contact opnemen met de afdeling P&O. Het nummer van ons Servicekantoor is 0346-356811 womenswear Steps Nederland B.V. T.a.v. Mara Nix (afdeling P&O) Postbus 1 3769 ZG Soesterberg m.nix@steps.nl Biezelingsestraat 50, 4421 BT Kapelle Tel.: 0113-343631 Officieel Suzuki dealer v. d. Bevelanden "Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld" De afdeling Havenontwikkeling van Zeeland Seaports zoekt op korte termijn een energieke en enthousiaste kandidaat voor de functie van: Als functionaris RO en procedures werkt u aan de ruimtelijke en milieubeleidsmatige ontwikkeling en inrichting van het beheers gebied. U begeleidt vergunning- en andersoortige procedures op het gebied van ruimtelijke ordening en milieu. Verder levert u bij dragen aan innovatieve ontwikkelingen in en van het beheersgebied en onderhoudt u functionele contacten met (overheidsinstan ties en het bedrijfsleven. Onze vraag: voor deze functie vragen wij een academisch werk- en denkniveau en bij voorkeur een opleiding op het gebied van ruimtelijke ordening en/of planologie. U heeft kennis en ervaring op het gebied van ruimtelijke ordening, milieubeleid en procedures. Ook heeft u ervaring met het functioneren van overheden, industriële, dienstverlenende en maatschappelijke organisaties. Een ana lytisch vermogen is kenmerkend voor u, evenals goede contactuele vaardigheden en een goede beheersing van de moderne talen. Tegen een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure als onderdelen van de selectieprocedure, heeft u geen bezwaar. Ons aanbod: bij Zeeland Seaports gaat u werken in een prettige sfeer met voldoende ruimte voor eigen inbreng. Wij bieden u, 'afhankelijk van uw opleiding en ervaring, een aanvangsalaris van minimaal 2.419,50 (eerste aanloopschaal X) en maximaal 3.881,91 (functieschaal XII) bruto per maand (deze bedragen gelden per 1 maart 2003 en zijn gebaseerd op een werkweek van 36 uur). U gaat werken onder goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositie van de Provincie Zeeland, zoals het pensioenpakket van het ABP en de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR). Uw sollicitatie: u kunt uw schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 3 mei a.s. richten aan Zeeland Seaports, t.a.v. mevrouw A.L.E. Kegels (beleidsondersteunend medewerker personeelszaken), postbus 132, 4530 AC Terneuzen. Meer informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer F.H. de Bruijne (hoofd Havenontwikkeling), tel.: 0115-647590. De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn het derde zeehavengebied van Nederland. Vernieuwingen, uitbreidingen en investeringen in haveninterne en -externe infrastructuur zijn aan de orde van de dag. Met een relatief kleine groep mensen, geeft Zeeland Seaports sturing aan deze ontwikkelingen. Dat vraagt van iedereen inzet en enthousiasme, maar het biedt ook kansen voor mensen met verantwoordelijkheidsgevoel en ervaring. Bij Zeeland Seaports ben je geen onbe duidende schakel, maar een belangrijke waarde voor onze organisatie. Zo is er volop gelegenheid om door te breken! Hoofdkantoor Terneuzen Noorwegenweg 1 Haven 1419, Terneuzen Postbus 132, 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 Kantoor Vlissingen Engelandweg 55 Haven 1199, Vlissingen-Oost Postbus 1056, 4388 ZH Oost-Souburg Tel. 0115-647400 Fax 0115-647510 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Port Authority of Terneuzen and Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 64