/v mz v l13 sI n G e n PZC ravz ADVISEUR l&A M/v (fulltime) noord-beveland Technisch medewerker beleid en advies civieltechniek m/v zaterdag 19 april 2003 Medewerker ontwikkeling en beheer groenvoorzieningen (m/v) voor 36 uur per week (verpleegkundig) CENTRALISTEN m/v op basis van 36 uur of 18 uur per week De gemeente Vlissingen wil klantgerichter gaan werken. Daarom heeft de directie Bedrijfsvoering besloten de formatie van het cluster Informatie Automatisering uit te breiden. Wij zijn daarom op zoek naar enthouisiaste kandidaten voor de functie: INNOTIV ZOEKT 21 I" gemeente De gemeente Noord-Beveland is een gemeente met circa 7200 inwoners, gelegen in het centrum van Zeeland. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee sectoren: Grondgebiedzaken en Samenlevingszaken en een stafafdeling. De sector Grondgebiedzaken omvat een drietal clusters: Bouwen/Wonen/Milieu, ROER en Openbare Werken, onder steund door een sectorsecretariaat. De clusters worden aangestuurd door een coördinator. De cluster Openbare Werken heeft een buiten- en binnendienst en is belast met het beheer van de openbare ruimte, met het ontwerp, de uitvoering en het beheer van infrastructuur en het beheer van de gemeentelijke gebouwen. Vanwege vertrek van een medewerker is er op het gebied van de groenvoorzieningen bij het taakveld Beheer en Onderhoud van de cluster Openbare Werken een vacature ontstaan. Wij zoeken een: Wat wordt uw taak? U bent werkzaam bij de cluster Openbare Werken, taakveld Beheer en Onderhoud. Samen met twee collega's geeft u inhoud aan het taakveld. Uw collega's richten zich vooral op het beheer in het grijze gebied en houden zich bezig met de bedrijfsvoering van de buitendienst. De komende jaren zijn een aantal ontwikkelingen gepland waarin ook uw bijdrage in meer en mindere mate van belang wordt geacht. Dat betreft de reorganisatie van de buitendienst, de uit werking van het door de gemeente afgesloten convenant duurzaam beheer en de definitieve realisatie van een groenstructuurplan. In hoofdlijn bent u bezig met de ontwikkeling van het groen waaronder sport- en recreatievoorzie ningen en begraafplaatsen. Meer specifiek geldt de volgende functie informatie: - Opstellen en bijhouden groenstructuurplan - Opstellen werkplannen voor het groenonderhoud - Ontwikkelen werkmethodes om te kunnen voldoen aan de doelstellingen van het convenant "duurzaam beheer" - Ontwikkelen en initiëren van nieuwe en eenduidige werkmethodes bij de buitendienst en monitoring van werkprocessen in het taakveld - Beoordelen kapaanvragen - Uitvoering van het beleidsplan speelplaatsen - Opstellen van begrotingen en calculaties in het taakveld en het beheren en bewaken van budgetten - Begeleiden van de uitvoering van groenwerkzaamheden door derden - Ondersteunen van de gehele organisatie met de specifieke groenkennis - Actieve communicatie met bevolking inzake het groenbeheer - Overige werkzaamheden binnen de cluster met een wisselend karakter. Wat verwachten wii van u? - U bent in het bezit van een op de functie toegesneden MBO opleiding (richting groenvoorziening en/of cultuur techniek, bijvoorbeeld MTUS) en een MBO denk- en werkniveau; - U beschikt over kennis en ervaring met betrekking tot automatisering zoals Word, Excel, AutoCad en/of Microstation en hebt kennis van geautomatiseerde groenbeheerssystemen; - Affiniteit met -en gevoel voor ecologisch en milieuvriendelijk groenbeheer; - Goede communicatieve en redactionele vaardigheden en resultaat gericht; - Uw taak vereist enige jaren ervaring en een flexibele, initiërende, initiatiefrijke instelling; - U bent stressbestendig; - U beschikt over een enthousiaste en klantgerichte instelling zowel naar bestuur als naar bevolking; - U bent in het bezit van rijbewijs B en dient bereid te zijn de eigen auto tegen vergoeding in te zetten voor het werk. Wat bieden wii u? Werken in een boeiende functie en in een collegiale en integrale werksfeer, waarvoor wij afhankelijk van opleiding en ervaring een bruto maandsalaris kunnen bieden van maximaal 2.747,.(Salarisschaal 8) De functie dient nog de finitief te worden gewaardeerd volgens het gemeentelijk functiewaarderingssysteem. Daarnaast hebben wij een mo dern pakket secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een reiskostenvergoeding woon-werkverkeer, p.c. privé-project, fietsenplan, kinderopvang en een bedrijfsfitnessprojekt. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de sector Grondgebied, de heer B. Melis, telefoon 0113-377355, bij de Coördinator Openbare Werken, de heer T. Vermin, telefoon 0113-377377 of bij de beleidsmede werker P&O, de heer C.H. Poortvliet, telefoon 0113-377312. Sollicitaties: Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester en Wethouders van Noord-Beveiand, Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. e-mail: info@noord-beveland.nl Kijk op onze website www.noord-beveland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionale Brandweer Zeeland Regionale Ambulance Voorziening Zzt-kmd CENTRALE POST AMBULANCEVERVOER :.v De Brandweer Zeeland is <oor de coördinatie van de op de rampbestrijding en ondersteunt 16 Zeeuwse gemeenten in hun taken op het gebied van rampenbestrijding en brandweerzorg. Dit betekent dat wij pro-actief bezig zijn met ontwikkelingen in onze regio die effecten heb ben op de veiligheid zoals de veiligheid van de Westerscheldetunnel, industriële activitei ten en transportroutes van gevaarlijke stoffen. Samen met de gemeentelijke brandweren zorgen wij er voor dat preventiemaatregelen worden genomen die er voor zorgen dat zo min mogetijk ongelukken kunnen gebeuren en dat als er iets gebeurt de effecten voor de I zijn. Hiervoor maken wij rampenbestrijdingsplan nen en verzorgen opleidingen en oefeningen voor grootschalige inzet bij incidenten en rampen. Ook hebben wij een opleidingsinsti tuut voor brandweer en bedrijfshulpverlening. Er is een geïntegreerde alarmcentrale voor brandweer en centrale post ambulancever voer. i hoofdzakelijk specialisten die hun kennis gebruiken om anderen te onder steunen, te adviseren en de kwaliteit binnen de regio te bewaken. Herhaalde oproep De alarmcentrale van de Regionale Brandweer en Centrale Post Ambulancevervoer zorgt voor de spoedeisende hulpverlening aan in®, viduele burgers, slachtoffers of patiënten en het coördineren van hulpverleningsdiensten bij grote ongevallen en rampen. Het werk var de centralist wordt ondersteund door moderne informatie- en communicatie technologie. Op termijn wordt met de Regiopolitie Zeeland een gezamenlijke meldkamer gerealiseerd in Middelburg. Wij zijn dringend op zoek naar: Om de hulpvragen te kunnen beantwoorden dient de alarmcentrale te allen tijde beschikbaar te zijn en worden de werkzaamheden in roosterdienst verricht. De belangrijkste taken van een centralist zijn: het naar urgentie en op basis van prioriteit afhandelen van meldingen; het coördineren van de ambulancehulpverlening; het begeleiden van brandweerinzetten; administratieve en overige werkzaamheden. Functie-eisen: BIG geregistreerd diploma verpleegkundige A, A/B of HBO-V; een IC/CCU of SEH opleiding is een pre; diploma CPA verpleegkundige (SOSA) of bereidheid tot het behalen. module verkenner gevaarlijke stoffen van de opleiding hoofdbrandwacht strekt tot aanbeveling; zelfstandig, snel en accuraat kunnen handelen, goede contactuele eigenschappen en improvisatievermogen: aantoonbare affiniteit met informatie- en communicatietechnologie; kennis van zaken betreffende de organisatie van ambulancehulpverlening en brandweer, specifiek ongevalbestrijding gevaarlijks stoffen, strekt tot aanbeveling; Van de kandidaten verwachten wij de bereidheid om de noodzakelijk geachte opleidingen en trainingen te volgen. Bijzonderheden Van kandidaten wordt verwacht dat zij vanuit hun woonplaats binnen 30 minuten op de alarmcentrale aanwezig kunnen zijn. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding, werkervaring en leeftijd bedraagt het salaris 1459,- (aanloopschaal 6) en maximaal 2424,- (functieschaal7) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De RBZ hanteert een systeem van uitloopschalen. De bedragen zijn exclusief een toeslag voor onregelmatige diensten. Informatie: De standplaats is Vlissingen en de rechtspositie van de gemeente Vlissingen is van toepassing. Bij de selectieprocedure is, behalve de directie, een afvaardiging van het personeel betrokken. Een functiegericht psychologisch en medisch onderzoek maken onderdeel uit van de selectieprocedure. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. J. Rotte, chef alarmcentrale, tel. 0118-421252/421164 of het hoofd van de sector Informatisering- en Communicatie Technologie, de heer P. W. van Beek, tel. 0118-421207/421160. Algemene informatie: We hebben aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden o.a.: (gedeeltelijk) betaald ouderschapsverlof, pc-privé- en fietsregëling en spaarloonregeling. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met CV vóór 5 mei 2003 richten aan het Dagelijks Bestuur van de Regionale Brandweer Zeeland, t.a.v. mevrouw C. Stijger, Postbus 8016, 4330 EA Middelburg of per e-mail (in MS Word) via adres: c.stijger@brandweerzeeland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De uitbreiding van het cluster Informatie Automatisering met een adviseur l&A is een structurele uitbreiding van de formatie. De adviseur l&A levert een bijdrage aan de ontwikkeling van en advisering over het beleid op het gebied van l&A. Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor een doeltreffend en doelmatig beheer van de complete ICT infrastructuur en de daaraan gekoppelde apparatuur. DE FUNCTIE Waarneming van de coördinator l&A Beleidsadvisering Beheer automatiseringsfunctie en technische projectleiding Systeem-, netwerk-, telecommunicatie- en databasebeheer. FUNCTIEPROFIEL Een afgeronde opleiding HBO-Informatica met aanvullende cursussen op het gebied van ITIL en beheersprocessen Kennis van informatiekunde binnen de lokale overheid Affiniteit en ervaring met automatisering en kantoorautomatiseringspakketten (kennis van Unix Oracle is een pré) Ervaring in plannen en organiseren Projectmatig kunnen werken Klantgerichte denk- en werkwijze Communicatieve en redactionele vaardigheden ARBEIDSVOORWAARDEN Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal bruto 3.449,- (indicatieve functieschaal 10) per maand bij een fulltime dienstverband. De functie wordt momenteel definitief beschreven en gewaardeerd. Daarnaast biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werktijden, fiets- en PC-privéproject, betaald ouderschapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studiefaciliteiten en meer. NADERE INFORMATIE Voor meer informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de coördinator I A, Cerrit Elshout, tel. (0118) 487364 of met de consulent personeels management, John van den Heuvel, tel. (0118) 487306. Bij de selectie wordt een inspraakcommissie van het personeel betrokken. De volledige advertentietekst en meer informatie over de gemeente Vlissingen vindt u ook op www.gemeentebanen.nl/vlissingen SOLLICITEREN Uw brief met motivatie en curriculum vitae dient uiterlijk 4 mei 2003 in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. afdeling PO&I, Postbus 3000, 4380 CV VLISSINGEN. Solliciteren per E-mail kan ook: werken@Vlissingen.nl. De gesprekken zijn gepland op donderdag 22 mei 2003. De gemeente Vlissingen hanteert een positief actiebeleid voor vrouwen en minderheden. De gemeente Vlissingen heeft ca. 45.000 inwoners en heeft leuke banen beschikbaar. Kom eens kijken in de grootste stad van Zeeland en ervaar de stedelijke mogelijkheden en voorzieningen. Je vindt bij ons alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk, betaal baar wonen, scholen, uitgaan, winkelen, ruimte en natuurlijk: de mooiste Boulevard van Nederland! Bekijk Vlissingen op: www.vlissingen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze a d ver te n l i c wo id t nici op prijs qesteki;/ GEMEENTE ^eimerswaal De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: (0113) 395 000 Fax: (0113) 39S 333 Internet::; www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaai.nl De gemeentelijke organisatie is en blijft sterk in ontwikkeling. Hierbij staan de uitgangspunten klant-, mens- en resultaatgerichtheid in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn op de voorgrond. De organisatie is sinds kort overgestapt naar een organisatie bestaande uit een sector Grondgebied, een sector Inwoners en een Bestuursdienst. Binnen de sectoren wordt door de diverse afdelingen vorm gegeven aan de werkzaamheden van de gemeente, ondersteund door de Bestuursdienst. Bij de gemeente Reimerswaal zijn ca. 150 medewerkers werkzaam. Als gevolg van enkele interne wijzigingen zijn we in de sector Grondgebied, afdeling Gemeentewerken op zoek naar kandidaten voor de functie (code 3.2.02.D) 36 uur De afdeling Gemeentewerken heeft onder meer als taak de voorbereiding, realisatie en beheer van werken en voorzieningen op het gebied van wegen, rioleringen, groenvoorzieningen en gebouwen en in het algemeen de openbare ruimte. Wat wij zoeken: Deze enthousiaste collega is in het bezit van een hbo-diploma civiele techniek (hts) of vergelijkbaar. Je hebt binnen het vakgebied de nodige ervaring, hebt kennis van wetgeving, procedures en het toepassen daarvan en je bezit vaardigheid in het opstellen van nota's en adviezen en het voeren van overleg met diverse instanties of projectgroepen. Je bent creatief en in staat om een probleem te analyseren en een oordeel te vormen. Je hebt duidelijke affiniteit met het werken in een ambtelijke organisatie. Je bent in staat om zelfstandig te werken, je beschikt over een dienstverlenende instelling, goede contactuele eigenschappen en je bent je bewust van de omgevingsfactoren. Behalve dat je voor je werk staat, neem je ook de nodige humor mee naar je werk. Verder rekenen we op een collegiale instelling. Wat wij verwachten: Je werkt in een team en daarin ben je contactpersoon en eerste aanspreekpunt voor het in de gemeente begroting opgenomen product rioleringen. Dat betekent ook de verantwoordelijkheid voor de ontwikkeling en bijhouding van het Gemeentelijk Rioleringsplan (GRP) en de daarbijbehorende uitvoeringsplannen op het gebied van aanleg, beheer en onderhoud en alle daarbijbehorende financiële aspecten. Vanuit de verantwoordelijkheid voor het product zorg je ervoor dat alle daarbij betrokken partijen goed zijn voorgelicht en beschikken over relevante informatie. Daarnaast werk je mee aan de voorbereiding van civieltechnische werken, zoals het maken van bestekken, tekeningen en calculaties. Uiteraard vereist het werken in een team de bereidheid om ook andere taken binnen dat team en afdeling uit te voeren. Wij bieden: Afhankelijk van kennis en ervaring, minimaal 2.098,— en maximaal 3.102,— bruto per maand (schaal 9) op basis van de huidige functiewaardering. Binnenkort start een algehele ronde functiewaardering in onze organisatie. De gemeente Reimerswaal kenmerkt zich als een organisatie met korte lijnen, een pragmatische instelling en een open cultuur. Binnen de gemeente worden ruime studiefaciliteiten geboden en 1$ er gericht aandacht voor je loopbaanwensen. De gemeente Reimerswaal kent de gebruikelijke rechtspositie voor gemeentepersoneel (CAR/UWQ)» goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals regeling kinderopvang, variabele werktijden waaronder de mogelijkheid om 52 uren per jaar extra te werken en bij te schrijven op de verlofkaart, een vrije vrijdag middag en een fiets- en pc- privéregeling. Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met Adri Meeuwse, hoofd van de afdeling Gemeentewerken, tel. (0113) 39 52 45, of Rinus van Steveninck, technisch beleidsmedewerker, tel. (0113) 39 53 03. Op onze website, www.reirnerssvaal.ni kun ;e meer informatie vinden ovgr werker»; bij de gemeente Reimerswaal. Procedure: We nodigen je uit om te reageren. We: ontvangen graag een sollicitatiebrief met CV. Sollicitaties kunnen, tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad, worden gericht aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Postbus 70, 44:16 ZH Kruiningen. of via de elektronische snelweg naar gemeente# reimerswaal.nl worden gemaild!;; In beide gevallen onder vermelding van de code 3.2.02.D. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PROCESS INNOTIV1 ?ROJÊCTSOM<?CKÖGRCUP ENGINEERING MANAGEMENT ENGINEERING MANAGEMENT Civil Engineer M/V JOB DESCRIPTION Make all occurring design concerning structures used in and according to all cur rent codes and procedures in the process industry. Make all preparations and make the set-up of projects on the basis of proposed capital and operation bud gets; make and check cost estimates; make project specifications and project manuals; determine the design and engineering scope and make proposals; pre pare and/or co-ordinate all occurring design and engineering activities. JOB REQUIREMENT - Hbo/University B.Sc. (technical) or equivalent - Must be familiar with the current Civil norms and standards which are appli cable in the process industry - Must speak and write Dutch and English - Must have the certificate of the safety course "Veiligheid I" (PBNA) Apply to: J. (Joey) van Berkel Tekenaar/Constructeur Staal M/V FUNCTIEOMSCHRIJVING U houdt zich bezig met het tekenen en ontwerpen van diverse staalconstruc ties t.b.v. de industrie. FUNCTIE-EISEN - Opleiding op Mbo/Hbo niveau - Ervaring binnen de industriële sector - Ervaring met StruCAD is een must - Ervaring met overige 3D CAD-pakketten is een pre Reacties naar: R. (Ron) van Doorn of ing. S.P.A. (Bas) Roks Engineer/lnbedrijfsteller Elektrotechniek M/V FUNCTIEOMSCHRIJVING U bent in deze functie verantwoordelijk voor het ontwerpen en tekenen van diverse elektrotechnische installaties binnen de utiliteit en industrie. Tevens wordt van u verwacht dat u de inbedrijfstelling van deze installaties begeleidt. FUNCTIE-EISEN - Opleiding op Mbo/Hbo niveau - Ervaring met laag-en middenspanning installaties - Ervaring met CAD-systemen is een must - Ervaring met E-Plan is een pré Reacties naar: G. (Gabry) Broer of ing. S.P.A. (Bas) Roks WIE IS INNOTIV Innotiv is één van de grootste technische projectenbureaus van Nederland. Wij bieden complete, technische oplossingen (kennis en capa citeit). Er werken 1600 hooggekwalificeerde specialisten, veelal ingenieurs, aan vele projecten, zoals de Betuwelijn en de HSL. We zijn het enige grote burea dat 100% gespecialiseerd is in technologie. Klanten verwachten van ons een hoog probleemoplossend vermogen. Zowel technologisch als organisatorisch. Wij noemen het Innotiv Thinking. De Projectsourcing Group biedt (project)medewerkers een unieke combinat|e van boeiende projecten, zekerheid, beloning en afwisseling. De Pr°ictt sourcing Group is onderverdeeld in: Design Control, Onderhoud F Engineering Management, Process en Maintenance Manufacturing. Heeft u interesse in één van deze functies? Bel Innotiv Projectsourcing in Bergen op Zoom (0164) 275 060 of mail naar bergenoz@innotiv.nl Group

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28